Rozgrywka nr 89 - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 19:43

Daffodil napisał:
Wygląda na to, że ta gra będzie działać na zasadzie monologu lub też monogramu. Szkoda, bo fajna się zapowiadała.
Taaa... jeżeli nikt nowy czegoś nie napisze to to nawet monologiem nie będzie... co nie zmienia faktu że ranisz pisząc, że ja i Dag nic nie robimy... :'(
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 19:46

TADA, monologo-dialog siem skończył |D
... i ten, nie ogarnęłam, że od wczoraj się zaczęła rozgrywka, za co bardzo was przepraszam misiaczki ._. Nie dostaniecie na razie zbyt twórczego posta, bo mój mózg aktualnie wszystko przetwarza, ale na pewno mogę powiedzieć, kogo początkowo mam na celowniku...

Uno - Madarame. Zagłosował tylko początkowo na szeryfa, po czym w ogóle przestał się odzywać. Ok, ja też często tak robię, ale jakoś wydaje mi się to podejrzane.

Due - Shiro. Usprawiedliwienia, że jest niewinnym królikiem na samym początku, chociaż nikt jeszcze nie zaczął go osądzać... coś mi tu nie pasuje.

Moje podejrzenia prawdopodobnie nie mają żadnego sensu, ale zawsze trzeba od czegoś zacząć, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 20:03

O, ktoś jeszcze gra, jak miło. Dziękuję za info o Madarame, faktycznie gracz duch, najpierw byłem pewny że to jakaś ksywka Daffa/Zensuma/Kiry/kogoś bo nie widziałem w ogóle tego posta z głosem... tacy uszytkownicy (hyhy) no... nie cieszą chyba że nam się tu zacznie odzywać więcej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 20:06

No bo no... Nie chciałam wam przeszkadzać w tej zaciekłej dyskusji jeszcze przed ogłoszeniem wyników ;w;

Nie podoba mi się zachowanie Shiro, ale jest nowy, nie ogarnia... Ale w żadnym razie go nie bronię, takie osoby trzeba mieć na oku.

Dago też mam na celowniku, ale bardziej skupiam się na Shiro.

PS. Dafciu, jestem cały czas na GG, bo mam GG w telefonie D:

PSS. Jak uzbieram jakieś informację to takiego posta napiszę, że wam szczęka opadnie @w@ (żeby nie było, że się nie udzielam xd)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 20:28

Hanako - czemuż to jestem tak bardzo na celowniku ;)? Bo bronię Shiro?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 21:38

Dago napisał:
Po pierwsze, starałem się, starałem i nie mogę znaleźć nic, o co mógłbym się do Ciebie dopierniczyć na razie. Nawet o zbytnie umiarkowanie, bo na Kirę wjechałeś :D.
Dlaczego to takie trudne dla ciebie? Czyżbyś po prostu nie chciał podpaść szeryfowi i oberwać podwójnym głosem jako wilk?
Shiro napisał:
jeżeli nikt nowy czegoś nie napisze to to nawet monologiem nie będzie... co nie zmienia faktu że ranisz pisząc, że ja i Dag nic nie robimy... :'(
Nie przypominam sobie jakichkolwiek ataków z waszej strony. Zawsze obrona siebie lub kogoś i usprawiedliwienia.

Kuro podejrzewa osoby ciche, nieistniejące - takie, które nie zagrożą jej w żaden sposób. To dla niej typowe, ale mimo wszystko mogłaby się czasem postarać i zebrać porządne argumenty, po czym kogoś mocno zaatakować bez obawy o kontratak ofiary jej oskarżeń. Zachęcam cię, Kuro, do tego właśnie. Nie ma się czego bać, uwierz mi.

Hanka napisał:
No bo no... Nie chciałam wam przeszkadzać w tej zaciekłej dyskusji jeszcze przed ogłoszeniem wyników ;w;
Na pewno. <3
Hanka napisał:
Nie podoba mi się zachowanie Shiro, ale jest nowy, nie ogarnia... Ale w żadnym razie go nie bronię, takie osoby trzeba mieć na oku.
Dlaczego grasz tak neutralnie i zachowawczo?
Hanka napisał:
Jak uzbieram jakieś informację to takiego posta napiszę, że wam szczęka opadnie @w@
Trzymam za słowo. Tyle, że nawet teraz masz w hói informacji.

BlackCat ciekawie się zachowuje. Dziś się zalogowała, najpewniej przeczytała grę, ale posta nie napisała, jakby chcąc utwierdzić mnie w przekonaniu, że jest nieobecna, by móc uniknąć oskarżeń. Ciekawe...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 22:12

Postanowiłem tym razem nie oskarżać ludzi, którzy nie grają - ostatnie dwie edycje po ciemnej stornie mocy właśnie w ten sposób grałem, i chyba wystarczy na jakiś czas. Dlatego też w tym momencie nie oskarżałem nikogo - bo nie było kogo. Jednakże, naszemu Szeryfowi nie podoba się, że go lubię, więc muszę popracować. Nie znalazłem nic na ciebie, bo grasz dokładnie tak, by nie dało się nic na ciebie znaleźć. Każdy post z sensem, raczej długi, z większością się zgadzam. Nie, na razie uważam, że szeryfa mamy odpowiedniego Poza nim zostaje Shiro, uparcie dla mnie niewinny, Kira, którą nawet jakbym bóg wie ile czasu się zajmował zostanę oskarżony o wtórność wobec szeryfa U. N. Owena. Jest wreszcie nijaki Zensum, duch Madarame (wzywam do tablicy!) i Hanako. Stróża prawa jak już wspomniałem nie będę teraz niepokoił, tak samo nie będę ciągnął za wyjątkowo długie uszy Shiro. Jeśli do tego dodam Kirę, o której już wspomniałem, że na ten moment przekonują mnie o do niej argumenty Daffa, i fakt, że nie zwykłem zajmować się duchami, zostają mi Zensum i Hanako. Here we go


-- Zensum--
Co napisał?
1. Że zagłosuje na Daffa nie patrząc na rolę (śmierdzący post)
2. Dziwny nielogiczny post którego nie zrozumiałem
3. Że ma hemoroidy
4. jeszcze jeden post nie na temat
5. Hejt na Shiro (na plus)
6. I jego dalsza część.

Jak głosował dotychczas?
Na szeryfa - na Daffa.

Co z tego wynika?
Chciałoby się napisać "nic". Uprzedzony do niego jestem już po tym "bez patrzenia na rolę" które wygląda na tani chwyt asekuracyjny. Jedzie po Shiro, co jest łatwe, bo wszyscy jadą po Shiro. I ot tyle, bo reszta postów nie próbuje nawet udawać postów na temat. Dla mnie jeden z faworytów do linczu.


--Hanako-senpai--

Co napisała?
1. Jeden post, późno.
2. Że nie głosowała na szeryfa (przyznaje się jeszcze, bezczelna ;p)
3. Że hejci Shiro, ale nie hejci Shiro, ale ma na niego oko. Czyli nic.
4. Że mnie też ma na celowniku (to akurat dobrze, że ktoś ma - ktoś musi, nie?)
5. Że stay tuned.

Na kogo głosowała?
Na szeryfa - Na zbiór pusty.

Co z tego wynika?
Absolutnie nic. W sumie nie głosowanie na szeryfa mógłbym uznać za coś, co za nią przemawia - tak łatwo się podpiąć pod Daffa, a tu proszę, nie. Z drugiej strony - coś takiego jak najbardziej może być zamierzone, więc w ogóle na to nie patrzę. Na razie ten post nic nie znaczy, ale jeśli już to bardziej przeciw niż za. Ale to są takie drobne przeczucia. Jedyne co, to już niestety przez Daffa wspomniana zachowawczość ataku na Shiro (byle by nie zaatakować).

P.S. Jest jeszcze Kuro, ale z tego posta wynika mniej więcej to samo co z posta Hanako.

Podsumowanie dla "tl;dr" ludzi:
Zensum wygląda mi dość DRAPIEŻNIE.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 22:55

1. O, przepraszam, Hanako jednak głosowała, nie zauważyłem. W takim razie wszelkie moje przemyślenia jej dotyczące można wywalić. W takim razie nic na razie o niej nie myślę xD JAFO.

2. Taakie przemyślenie: Daff, najpierw piszesz, że warto zrobić wilka szeryfem (wyjaśnisz, czemu?) a potem, że jednak warto dać szeryfa doświadczonemu niewinnemu graczowi. O co ci właściwie chodzi :D?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 22:58

Najpierw mi pokaż, gdzie piszę, że warto dać doświadczonemu niewinnemu, wtedy ci uchylę rąbka tajemnicy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 23:04

storna trzecia:

Jeśli wybierasz na szeryfa kogoś niewinnego i doświadczonego, wilki mają większe szanse na bycie ubitymi
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 23:06

Okay, niech ci będzie. Chodzi po prostu o to, że każda opcja ma plusy, a wilka na stanowisku szeryfa nie należy się obawiać, bo nie istnieje ku temu powód.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 23:10

Mam wrażenie, że owszem, należy, jeśli ogarnięty wilk-szeryf byłby dość ogarnięty. Ale nie mam pojęcia, może po prostu jeszcze się nie znam. Czy w tym momencie poza oczywiście Kirą, na którą jako jedyną rzucałeś na razie oskarżenia, widzisz jeszcze jakiegoś mocnego kandydata do linczu?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 23:17

Dago napisał:
jeśli ogarnięty wilk-szeryf byłby dość ogarnięty.
Zaliczyłeś fajne powtórzenie. xD
Dago napisał:
Czy w tym momencie poza oczywiście Kirą, na którą jako jedyną rzucałeś na razie oskarżenia, widzisz jeszcze jakiegoś mocnego kandydata do linczu?
Nie tylko na nią. Czytaj uważnie posty, bo u ciebie z tym coraz gorzej, Daguś. A mocny kandydat... może to być ktokolwiek z puli ludzi do przeskanowania. Wśród nich pewnie co najmniej 1 wilk. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że nawet 2.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeSob 04 Paź 2014, 23:21

Czytam, czytam. Mam wrażenie, ze dość uważnie. I mam wrażenie, że w tej edycji informacje zamiast strumieniem się lać, ciurkają jak ze spieprzonego kranu... i coś nas o mnie jednego stoi w kolejce do tego kranu :D. Innymi słowy - chyba na jakiś czas się zamknę i poczekam, aż ktoś coś napisze. Bo na ten moment to coś cienko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 07:43

Hmm,moim zdaniem Kira to wilk
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 08:43

Cat, podaj chociaż jakiś argument to będziesz bardziej  wiarygodna...


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Nie 05 Paź 2014, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 10:37

BlackCat napisał:
Hmm,moim zdaniem Kira to wilk
Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 11:21

A dla mnie Black Cat to wilk. Jakiś argument, Black Cat'cie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 11:25

Dago napisał:
A dla mnie Black Cat to wilk. Jakiś argument, Black Cat'cie?
Podzielam. Moja pula po jej poście wzrosła o nią. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 12:09

Daff, gram tak, bo tak zawsze gram ;w;

wow, Hanka zrobiła analizę, wow, rozkminianie bardzo, wow

ANALIZA:
♥ Shiro - zagłosował na siebie, tłumacząc tym, że nie zna nikogo. Dodatkowo mówił, że wtedy nie zostaną rzucone na niego oskarżenia. Pudło, właśnie tym zachowaniem skierowałeś uwagę prawie całego stada na siebie ;w;
W pewnym momencie ma wylane, czy go ktoś powiesi, czy nie, jakby chciał powiedzieć "Dużo na tym stracicie". No cusz, możemy stracić najwyżej wilka c;
Potem zaczyna się bronić, tłumacząc, że chce uniknąć podejrzeń.
Shiruś, tutaj każdy jest podejrzany, bo inaczej moglibyśmy pominąć ewentualnego wilka.
Rozkminianie i ciche hejty na Daffa.

♥ Dago - głosowanie na Fafa, jednak potem ciche rozkminianie, czy aby na pewno Daff jest czysty.
W oddali widzę jakiś świecący napis "Dago kręci z Kirą" ale jest taki zamglony, że jeszcze nie wiem, o co tym myśleć.

♥ Kira - głos na siebie, jakże oryginalnie ♥. Niewinne bronienie Dagusia, potem wycofanie się. Trafiliśmy na wilczałkę? ;w;

♥ BlackCat - nie zagłosowała na szeryfa, za to wpadła jak Filip z konopii z jednym zdaniem. Cat, rozwiń swoją myśl, bo mój wilko-radar szaleje ;w;
A jeśli jesteś wróżbitką, to błagam, nie graj tak ;w;

♥ Kuro - nie ogarnęła gry (spoko, ja też XD), zwraca uwagę na Madarame. Na razie tyle.

♥ Zensum - gra jak zwykle, nie ogarnia życia XD. Od czasu do czacu coś napisze, ale to będzie najpewniej spam. Braciszku, proszę, ogarnij się i wnieś coś do gry lwl

Zwróćmy tez uwagę na milczków:
♥ Madarame
♥ DrEverr

Ludu, napiszcie choć po poście ;w;

Jest jeszcze Fa, ale na razie Fa najbardziej ufam, może dlatego, że gra bardzo logicznie i nie widzę w nim większego wilczego cienia c:

WILKO-RADAR MÓWI:
#1 BlackCat
#2 Shiro
#3 Kira
#4 Kuro

To na razie tyle, czekam na rozwój akcji *w*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 12:50

Wszystkie wilki są tu: [Kira, Shiro, Hanako-senpai, Madarame, BlackCat]. Ktoś z nich do skana. I czekam na waszą twórczość, bo chcę ograniczyć podejrzanych. Mimo wszystko nadal forsuję Kirę, ale poczekam na jej odpowiedź, bo ignorancja wiele mi nie da.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 13:02

Witaaam. Primo, Hanako.
Hanako napisał:
♥ Dago - głosowanie na Fafa, jednak potem ciche rozkminianie, czy aby na pewno Daff jest czysty.
W oddali widzę jakiś świecący napis "Dago kręci z Kirą" ale jest taki zamglony, że jeszcze nie wiem, o co tym myśleć.
Po pierwsze, cały czas podkreślam niewinność naszego leżącego do góry brzuchem szeryfa wiec absolutnie nie rozumiem :). Rozkminiam, bo to najwięcej piszący gracz, logiczne, że przyglądam się jego postom. Po drugie nie mam pojęcia, skąd widzisz powiązanie miedzy mną a Kirą. Dla mnie w tym momencie do głosu w linczu kandydują Kira właśnie z Czarnym Kotem i (raczej nie, bo nie uda mi się chyba przeforsować tego pomysłu wiec dam sobie spokój) Zensumem.

Secundo, Daff.
Czemu mówisz że WSZYSTKIE wilczki są tam? Czemu nie np. ja? I co o wiele ważniejsze - czemu nie na razie nie obecny Dr. Everr?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 13:11

Jak Dr Everr przybędzie, to wezmę go pod lupę. Na razie nie ma sensu. Gdyby BlackCat była z nim wilkiem, to powiadomiłaby go, bo się znają w realu. Oczywiście zakładając, że sama BlackCat to wilk. Może być wróżbitką, ale na to są mniejsze szanse, bo uważam, że teraz by już pokolorowała nick.
A czemu nie ty? Daj spokój, jeśli jesteś wilkiem, to się jeszcze do ciebie dobiorą. Widzę lepsze cele, które wg mnie są winne i na nich się skupię. Ty pewnie nie masz roli nawet. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 13:21

Dago, tak przynajmniej wywnioskowałam z twoich postów. Tylko, że ja jestem daunem i pewnie źle skumałam XD
Daguś, zauważ również, że nie istniejesz w mojej liście podejrzanych ;w;
Ja tam nigdy nie ogarniam Zenka, pisze jak pie*rznięty XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitimeNie 05 Paź 2014, 13:33

Czemu w swojej analizie ani żadnym innym poście nie odniosłaś się, co do puli do skanowania oraz teorii Kira + Shiro jako wilki?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 89 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-