rozgrywka 49



 

Share
 

 rozgrywka 49

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:00

Gracze:
Majeranek, Orochimaru, Aithne, Pippi, Gisho no Rinkaku, Nicu, Ookami, Daffodil.

Wkrótce wyśle wasze role. Teraz wybierzcie szeryfa.
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:29

Najpierw szeryf, potem role, tak?
No to +1 Daff.


Ostatnio zmieniony przez Nicu dnia Czw 06 Cze 2013, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:35

Korci mnie żeby zrobić to co robi zawsze Daff i zagłosować na siebie ale jednak nie...
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:45

ROLE WYSŁANE.
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:54

To co, Daff, wyczekiwana rozgrywka? xD Guana tylko brakuje xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 17:57

Wyczekiwana, i to jak! Cóż, nie wiem jak wypadnę w porównaniu do takich RD-owych osobistości jak Nicu, czy Gisho, ale postaram się nie być w tyle. Ale żeby nie przedłużać: Daffodil.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:10

Nie jestem osobistością, nikt na mnie nie głosuje, prędzej Nicu xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:24

Nie wiem czy dziękować wam za komplementy, czy wręcz przeciwnie...
(Ależ skąd jeszcze nie jestem drażliwa)
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:27

Hm, skoro wszyscy, to ja też, więc Daffodil
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:34

Jacy jednomyślni jesteśmy xD

Pan Daff, a co!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:37

Oczywiście cieszę się z tego, że dostanę szeryfa, ale zbytnie poleganie na mnie nie jest dobre. xD Nie gwarantuję, że doprowadzę was do prawdy. Nie jestem niezawodny.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:44

Łoo opanuj się, przecież nie pozwoliłbym Ci sobą do końca kierować, masz być pomocą a nie prowadzącym gry xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:51

Gisho - nastoletni buntownik. Przypominam, że zadaniem szeryfa jest kierowanie stadem królików. Tak więc handluj z tym. xD
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 18:57

A jak kieruje wilk? xD
Ja nigdy nie pozwolę do końca aby szeryf mówił mi na kogo mam głosować xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 19:02

A jeśli szeryf będzie miał rację, to pomimo tego postanowisz być indywidualny? Czy będziesz uparty jak Shujin? Poza tym, jeśli masz zamiar mnie powiesić już w 1. turze, to lepiej było mnie nie wybierać. : >
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 19:05

A co jeśli się zgadzamy? Wtedy większe prawdopodobieństwo, ze mamy rację, czyż nie?
A jak nie zgadzamy, to bardziej nam się opłaca zostać przy swoim, czyż nie? xD
I nie, nie mam zamiaru takiego, najwyżej w 2 jak będzie coś na Ciebie wskazywać xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 19:26

Gishō no Rinkaku napisał:
A co jeśli się zgadzamy? Wtedy większe prawdopodobieństwo, ze mamy rację, czyż nie?
A jak nie zgadzamy, to bardziej nam się opłaca zostać przy swoim, czyż nie? xD
Jeśli obaj będziemy mieli to samo zdanie, to bardziej utwierdzimy się w przekonaniu, że nasza teoria jest autentyczna. W końcu kilka osób z takimi samymi wnioskami to nie przypadek... xD A jeśli nie... to cóż, w takim razie przekonamy się, kto miał rację. : > Zależy to od tego, komu uwierzy stado.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 19:57

Daffie
Daffodil napisał:
Jeśli obaj będziemy mieli to samo zdanie, to bardziej utwierdzimy się w przekonaniu, że nasza teoria jest autentyczna.
A jednak to nie zawsze działa D: (dla przykładu rozgrywka 46). xD

Witajcie rozgrywkowicze. Ominęło mnie głosowanie na szeryfa ;_;

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 20:31

Czy to moja wina, że Shujin tak grał? xD Gdybym nawet Wilkiem nie był, to byłbym za tym, aby go zgładzić. Tak dla dobra stada. Żeby nie mieszał... ._. No ale jako Ten Zły sprytnie to wykorzystałem.
No ale wróćmy do aktualnej rozgrywki. Zaraz powinniśmy być w stanie oficjalnie zacząć poszukiwania Wilków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 20:45

Anu trzaby trzaby.
Ale jako, że jeszcze oficjalnego werdyktu szeryfowego nie ma, to: Gisho - żeby Ci smutno nie było
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 20:52

nie ma co czekać.

Szeryfem zostaje Daff.

Czas znaleźć bestię.
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 22:01

To może na początek proponuję, aby każdy z was powiedział nam, dlaczego nie warto go uśmiercić? Co jest w stanie dać królikom?
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 22:13

Co ja mogę dać... W sumie mój głos który rzadko się myli z tego co zauważyłem xD

Btw. co to wgl za sposób? xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 22:19

Najnormalniejszy w świecie. Poza tym, w ten sposób rozruszam trochę rozgrywkę. :3
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitimeCzw 06 Cze 2013, 22:20

Ja nigdy nie potrzebowałem takiego sposobu aby znaleźć wilka xD I nigdy jeszcze nie widziałem aby ten sposób był stosowany xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content






rozgrywka 49 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

rozgrywka 49

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-