rozgrywka 49 - Page 3



 

Share
 

 rozgrywka 49

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 11:46

Oj, jest przesądzona, przecież nie robiłbym tego gdybym miał jakąś szansę, Ookami wykazuje bardzo duże prawdopodobieństwo bycia wróżbitą, tak czy siak bym umarł, teraz czy może w 2 rundzie, wkrótce dowiesz się czemu tak postąpiłem ;P Pewne rzeczy dzieją się przez fuksa ;P

Przesądzone, wiszę, a teraz niespodzianka xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 12:52

No skoro tak wygląda cała rozgrywka: Gisho
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 13:00

Głos na Gisho
Ciekawe jaką to "niespodziankę szykujesz...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 13:01

Pewnie kochanka Gisho jest wiedźmą czy coś w tym guście
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 15:24

Drogie króliki!
Rola, do której zostałem zmuszony, wymusiła na mnie podjęcie niebywałej decyzji. Zmusiła do zastanowienia. Z jednej strony mym zadaniem jest znalezienie wilka i kierowanie stadem. Jednakże z drugiej strony nałożono na mnie przymus robienia co w mej mocy, by mój związek przetrwał. Oczywiście, byłbym w stanie pogodzić obie rzeczy, gdyby nie jeden fakt - tożsamość kochanka. Okazało się później, że jego rola nie jest wcale przeszkodą. Postanowiłem wykorzystać fakt, że Ookami była pewna co do Gisho. Uknułem kilka teorii obarczających zarówno jak i Gisho, jak i Ookami. Musiałem je skleić bo:
a) po prostu nie mogłem tego nie zauważyć
b) Gisho mnie sprowokował, pytając, co do tej pory wydedukowałem
Mój wewnętrzny altruizm wziął też nade mną górę. On też był powodem napisania mych wniosków. Postanowiłem dlatego oskarżyć ich oboje, aby nie było gadania, że złamałem zasadę kochanków. Jednocześnie chciałem, aby moja współpraca nie została wykryta. Poszliście w dobrym kierunku. Szkoda, że ta droga zaprowadzi was do tego, że uśmiercicie również i mnie. Jestem dumny z tego, że podłapaliście mój trop i go wykorzystaliście. Mam nadzieję jednak, że poradzicie sobie beze mnie w dalszych etapach gry. Ostatecznie jednak liczyłem na to, że wilk obroni się przed powieszeniem. Specjalnie napisałem takie, a nie inne teorie, aby choć kilka osób zagłosowało na Ookami. Tak, tak, dobrze myślicie. Gisho to wilk, a ja jestem niewinny. Na dodatek bez specjalnej roli. Jednakże kupidyn nas związał. Nie wiem, jaki był jego cel. Takim ruchem mógłby już na starcie pozbyć się najmocniejszych graczy, bo przecież albo Gisho, albo ja zostalibyśmy zjedzeni w 1. nocy przez wrogów. Ale i tak pozdrawiam kupidyna za ten idiotyczny ruch. <3
Głos wędruje na Daffodila, czyli na mnie.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 15:39

Jak już tak mówisz, jak to Ci źle było, to wspomnę, że nie mogłem inaczej postąpić ze względu na to, że (Daff już wszystko wyznał, a gra i tak skończona) jestem JEDYNYM wilkiem, niefartem był strzał wróżbity który dopadłby mnie pewnie i tak w drugiej czy trzeciej rundzie, Daff też był mi przeciwny, bardziej zależało mu na wygranej królików niż na wilka więc były pewne sprzeczności między nami. Nie było co się starać jeśli nie było drugiego wilka ;P
To jest właśnie ta niespodzianka, Ookami, gratuluję wygranej gry xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 15:53

Niezły melodramat się tu zrobił xd
Gisho, chyba żartujesz. Jeden wilk na 8 królików, a do tego TY ._. Co drugi sprawdzanie tożsamości zacząłby właśnie od Ciebie, bo taka Twoja sława xP
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 15:58

Katty się zemściła bom odgadł wilki w rzezi xD

ZESRAŁEŚ SIĘ, A NIE ODGADŁEŚ.
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 19:14

Gisho umiera - wilk, a co za tym idzie, Daff również umiera.!


królicza wygrana
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 20:53

.-.
bez komentarza
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 20:54

Jak wyżej.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 20:57

Widzicie? Nie lubi mnie xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 20:59

Kto był kupidynem? D: Muszę mu pogratulować jakże genialnego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 21:30

Eeeee.... szybko poszło


Nicu - Gomene za zabranie ci roli :C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 22:45

Noo... Potwornie szybko ;-;

Myśliwy się kłania! Może następna gra potrwa trochę dłużej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 22:47

Oby.
W szczególności, że teraz sobie poczekamy na następną rozgrywkę, póki nie skończy się 48 :C
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 23:01

Wychodzi na to, że to Twoja wina, ze tak szybko się to skończyło xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 23:14

No przepraszam, że miałam farta i od razu na ciebie padło. Ale skąd miałam wiedzieć, że jest tylko 1 wilki? hmm?
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeNie 09 Cze 2013, 23:25

Mogłaś spytać xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimePon 10 Cze 2013, 17:30

A ty byś odpowiedział zgodnie z prawdą, taa?

Wybaczam, Ookami :>
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimePon 10 Cze 2013, 19:35

Przecież żartuje xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimePon 10 Cze 2013, 19:51

To po co wchodzisz ze mną w jałowe rozmowy?
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimePon 10 Cze 2013, 22:16

Sztywniara z Ciebie :J
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeWto 11 Cze 2013, 10:02

A ty udajesz głupiego czy naprawdę taki jesteś? c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitimeWto 11 Cze 2013, 12:15

Dobra. dobra. Rozgrywka już się skończyła. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba poczekać aż zacznie się następna i tyle.
Koniec kłótni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






rozgrywka 49 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: rozgrywka 49   rozgrywka 49 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

rozgrywka 49

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-