Rozgrywka 36



 

Share
 

 Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimePią 22 Mar 2013, 18:09

Rozgrywka 36 otwarta!
Złodzieja proszę o wysłanie pw o ukradnięcie roli.
Kupidyn jest proszony o wybranie kochanków (na pw oczywiście).

Wszyscy są proszeni o wybranie szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:18

Daffodil gnomie jeden niedomyty... niech cię wilki pożrą!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:32

Dziękować za głos na szeryfa i te szczere intencje. :3 W takim razie też na siebie zagłosuję. Daffodil. Może choć raz uda mi się nim zostać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:40

Oddaje głos na Shujin'a
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:50

Eto... Niech stracę, Pan Dffa ;>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:51

Ja również głosuję na Daffodil'a.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 21:54

Sinnero
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 22:04

Czemu Shu głosuje na swojego "hejtera"? O_o
Madame Lazy Dancer
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeSob 23 Mar 2013, 22:18

A co tam, Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 00:01

Xan napisał:
Czemu Shu głosuje na swojego "hejtera"? O_o
Opcji jest wiele:
1. Jest Kupidynem i wtedy:
a) strzelił we mnie i próbuje podtrzymać kochanków przy życiu
b) strzelił we mnie, a głosując na mnie próbuje zwrócić na mnie uwagę. Możliwe, że nie dostał roli wilka i nie może mnie teraz ot tak zabić, jak to robił wcześniej, więc teraz próbuje to nadrobić właśnie Kupidynem.
2. Jest kretynem.
3. Rzucił sobie głos losowo.
4. Chce zrzucić na mnie podejrzenia będąc wilkiem. W końcu ja kiedyś muszę zostać "tym złym", nie? "Prawdopodobieństwo" na to, że Shuj znowu dostał wilka jest może i niskie, ale nie można go wykluczać z podejrzanych.

Także wiesz... wybierz wygodną dla siebie opcję. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 07:08

Mój głos i tak by niczego nie zmienił Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 08:24

Daff, a piąta opcja?
5. Mimo że jesteś kretynem, to czasami zdaje się, że używasz mózgu. Poza tym mimo tego wszystkiego ufam ci .____.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 10:30

Shujin napisał:
Daff, a piąta opcja?
5. Mimo że jesteś kretynem, to czasami zdaje się, że używasz mózgu.
Już nie chciałem tego pisać, bo w ogóle wyszedłbym na wazeliniarza i twojego wspólnika. :3 Ale racja, czasem używasz mózgu we właściwy sposób. Chciałem napisać jeszcze kilka opcji, lecz zobaczymy. Może zmusisz mnie jeszcze do napisania ich.
Shujin napisał:
Poza tym mimo tego wszystkiego ufam ci .____.
Za bardzo podejrzane. Zmiana taktyki wilka, chęć obrony swej króliczej funkcji, ewentualnie jakaś słaba próba zasugerowania, że czas zakopać topór wojenny. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 10:38

Daff, czy sugerujesz, że jesteś kochankiem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 10:52

Sugeruję, że to prawdopodobne po tym, co napisał Shujin. Poza tym, przynajmniej z tego co mi wiadomo, kochankowie nie znają siebie nawzajem, a także nie wiedzą, że w ogóle kochankami są. :3 Jeśli się mylę, to czas najwyższy mnie poprawić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 10:54

Kochankowie wiedzą, że są kochankami, wiedzą kto jest ich kochankiem, tylko nie znają swoich ról nawzajem -.-

Jeżeli jeden z kochanków jest wilkiem, a drugi królikiem zostają oni zdrajcami swoich ras, a ich celem jest wyeliminowanie innych osób by móc przeżyć w pięknej międzygatunkowej miłości.

Także kochankowie znają swoje role - jeśli jeden z nich jest wilkiem. A w przypadku jeżeli np. jeden jest myśliwym (ale oba króliczki) no to już od nich zależy czy sobie powiedzą tudzież od woli sędziego.
/Ai
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 11:01

Xan napisał:
Kochankowie wiedzą, że są kochankami, wiedzą kto jest ich kochankiem, tylko nie znają swoich ról nawzajem -.-
No, to możesz być spokojny. Ja również mogę. :3 Przynajmniej teraz wiem, że nie zostałem trafiony szczałą. Pozostaje czekać do czasu aż wybierzemy szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 12:29

Ze względu na przesądzone głosy (nawet jeśli te cztery osoby zagłosowałyby na kogoś innego niż Daff, to i tak max byłoby 5 głosów kontra 6 na Daff'a) Szeryfem zostaje Daffodil
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 12:36

To kto ma jakieś pomysły? xD Jak zwykle nic nie wnosze do sprawy :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 12:44

Jest to moja pierwsza rozgrywka więc doświadczenia nie mam, a odniesień do poprzednich rozgrywek także nie posiadam. Innymi słowy także nie mam pomysłów :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 12:56

Weeee~ *wlatuje na miotle* Też nie mam żadnych pomysłów, więc pewnie wezmę kogoś losowo, soł XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 13:07

Wiecie, trudno mieć jakiekolwiek poszlaki przed pierwszym mordem. Można bazować jedynie na postach i głosach na szeryfa, których nie każdy dokonał...
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 16:28

Ja też gram pierwszy raz, więc z braku tematu przywitam się.
~Wita się!~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 17:30

Ja tylko chcę przypomnieć, że w rozgrywce nie biorę udziału, a co za tym idzie apeluję o niemarnowanie na mnie waszych głosów.
Amen.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 17:46

Daff, pamiętaj, że jakbym był wilkiem to zabiłbym cię w pierwszej rundzie ^^.
Teraz specjalnie cię nie zabije i przestaniesz mnie podejrzewać mwhahaah...
I eee... może ty lubisz yaoi, ale ja nie .__. także ten...
Ja teraz jestem w żałobie, bo przeze mnie przegraliśmy 34 ;c także moich podejrzanych nie brać pod uwagę bo zawsze się mylę ;<
Podejrzani fhrajera:
> Kuro
> Katsukiro
> Naki
> Xan
> Sinnero
> Alejaroz
Kolejność przypadkowa >.<
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 36 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-