Rozgrywka 36 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 19:06

Shujin napisał:

Podejrzani fhrajera:
> Kuro
> Katsukiro
> Naki
> Xan
> Sinnero
> Alejaroz
Kolejność przypadkowa >.<
Mam wrażenie, że to praktycznie ta sama lista co w 34...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 19:35

Shu, na jakiej podstawie podejrzewasz wymienione osoby? Wiesz tak pytam, bo ktoś pójdzie w Twoje ślady (np.: wilk) wypisze swoich "podejrzanych" powtórzą się Twoi, zagłosujemy i może ( choć nie musi ) zginąć nie właściwa osoba. Nie argumentując swoich podejrzeń wydajesz się dla mnie podejrzany - to tak na marginesie.

Im więcej wypowiedzi, sugestii tym więcej konkretów.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 19:55

Na niczym... kogoś przecież muszę wykluczyć. To taka moja intuicja, ale jak wiemy zawodzi. Także raczej moich głosów nie bierzcie pod uwagę. Raczej one są dla mnie. :p
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 21:08

No właśnie, nie wiem, ja tam wolę nie podejrzewać po pierwszym dniu, bo jeszcze w sumie nic nie wiadomo. Albo inaczej - podejrzewam wszystkich, łącznie ze mną xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 21:58

Naki zgadzam się z tobą. Też wole nie podejrzewać nikogo po pierwszym dniu, gdyż będą to jakby takie gdybania bez żadnego pokrycia dowodowego więc na razie można uznać, że każdy z nas może być wilkiem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeNie 24 Mar 2013, 22:34

No... Muszę powiedzieć, że Naki i Settembre mają rację.
Zaraz mnie pewnie zeżrecie za to, że się pewnie z nimi zmówiłem, czy coś... ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 08:12

Szczerze to mnie znowu coś pcha żeby w pierwszej rundzie na Katsukiro zagłosować >.<
Ale tym razem odpuszczę i walnę na kogoś innego, żeby znowu przeze mnie zginął, a niewinny pewnie będzie ;.....;
Nie mam zamiaru czekać. Wy też uważacie, że w pierwszej rundzie trudno cokolwiek wywnioskować, więc.... etoo...
Uwaga! Często po piwie w krzakach!
Taak! Szczał. Strzał na... Xan'a tym razem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 13:58

Nie wiem za bardzo na kogo głosować, tak się przyglądam, czy ktoś gdzieś się przypadkiem nie zdradził, ale nic nie zauważyłem... Chyba, że ślepy jestem XD
To tylko takie gdybanie, że on może być wilkiem, ale jednak oddaję głos na Sinnero.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 17:04

Już głosujecie? Uhh, no dobra i tak pewnie nic sensowniejszego w tej rundzie nie wyniknie. Shujin, dla mnie tam coś kręci.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 17:38

Ja nie wiem na kogo głosować. Dla mnie jeszcze za wcześnie.

Oto lista uczestników, która powinna być wklejona tu przez sędziego:
> Kitsune
> Kuro
> Katsukiro
> Naki
> Shiion
> Pathetic Greed
> Shujin
> Xan
> Lazy Dancer
> Sinnero
> Alejaroz
> Settembre
> Daffodil
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 17:46

Mnie w każdym podejrzewają więc już się przyzwyczaiłem, Lazy ^^
Szczerze, to mnie wkurza, że w każdej rozgrywce jestem albo zwykłym królikiem, albo wilkiem.
Emm.. Xan, Kitsune nie bierze udziału jednak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 17:47

Póki co bierze i można na nią zagłosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:24

Nie bierze i nie marnujcie głosów ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:26

Eto... no dobra... Shiion. Przeczucie mi mówi, że nadeszła Twoja wilcza kolej ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:35

Dziękuje Alejko :3 Nareszcie ktoś mnie podejrzewa na samym początku >…< Hm... Kuro
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:39

Proszę :3 Aczkolwiek to nic osobistego. Patrzyłam sobie na listę Xana i jakoś tak rzucił mi się w oczy Twój nick. Już zaufam swojej spaczonej intuicji... ._.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:55

Kurczę, najchętniej nie głosowałabym po pierwszym dniu, wolę poobserwować najpierw, no ale gra to gra, więc (przepraszam) Sinnero.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 18:56

Zaufam swojej "intuicji" - głos na Kuro (plasiam)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 19:40

Na razie nie mam pomysłów ale intuicja coś mi mówi, że może być to Shiion.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 19:47

Xan, jeśli to w nawiasie ma znaczyć "przepraszam" to spoko, nie ma sprawy XD Ja oddaję głos na Sinnero :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 20:06

Okej, nie wiem czemu ja, ale spoko ^ ^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimePon 25 Mar 2013, 21:21

Widocznie już na starcie chcą pozbyć się cichych. Może to i dobrze, bo później nie ma dylematów kogo lepiej opłaca się ubić, a kogo mniej. Ja jeszcze się wstrzymam z głosem. Jutro pewnie poznacie werdykt. :3

Mały edit:
Ślę głos na... Kuro. Gracze, którzy siedzą cicho, zostaną pewnie zabici przez Zensuma, więc wasze głosy na Sinnero poszły na marne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Mar 2013, 16:22

Głos Sinnero nic by nie dał, ponieważ na siebie by nie zagłosował.

Wynikiem królików zawisa Kuro - niewinny króliczek.
Następnego ranka króliki znajdują rozszarpane ciało Xan'a - Myśliwego.
Myśliwy strzela w Shiion - Kupidyna.
PS: Sędzia zjada Kitsune - królika - ponieważ nie gra.

Rozgrywka toczy się dalej.


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Sro 27 Mar 2013, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Mar 2013, 16:41

Dobra, bida w domu.
Xan, coś ci ten ,,szczał" nie wyszedł. Zważając na to, że tylko ja wiem, że jestem niewinny, śmierć Xan'a nic nam nie wnosi do rozgrywki. Chyba... bo tylko na mnie podejrzenia rzuca. Ale dobra.
Moje dziwne przeczucie mówi mi, że tym razem kolej Katsukiro na bycie wilkiem. I tak tylko po głosach możemy się domyślać, kto jest wilkiem, a że ja głosowałem na Xan'a a Xan na Kuro, biedaczkę, która umarła wnioskuję, że po kolejnych wypowiedziach nic nowego się nie dowiemy... pewnie i tak zaraz zginę >..<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitimeSro 27 Mar 2013, 17:54

Ja tam pozostaję dalej przy swoim. Shujin pachniesz mi wilczą sierścią ale może się mylę jak coś przepraszam - mam katar.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 36 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-