Rozgrywka 36 - Page 4



 

Share
 

 Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 17:41

Może powinniśmy nie tylko debatować nad głosowaniem, ale także nad tym kogo powinien otruć Set, jako wiedźma. Bo to wiadome, że otruje, nawet jak zginie... Wtedy jeszcze łatwiej będzie znaleźć wilczki, bo wiadome, że RACZEJ nie będzie kazał otruć, ani głosował na wilka...
Oczywiście on nie musi się na to zgodzić, ale możemy mu pomóc wybrać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 18:15

Jeśli teraz zdecyduje się na otrucie kogoś, to musi on trafić wilka. Inaczej będzie w dupie. Myślę, że podanie trucizny Alejce lub Shujinowi, ewentualnie Naki rozwiązałoby sprawę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 20:34

Dobra, muszę szybko naskrobać moją teorię spiskową. Jak tym razem się mylę, nie gram do czterdziestej rozgrywki co najmniej!
Dobra, więc tak. Naki wilkiem nie jest, w każdym głosowaniu zmienia głos. Rozumiem, że jest nowa, ale teraz zostali sami doświadczeni gracze, którzy mogliby ją wtedy ew. poinstruować (gdyby byli razem wilkiem).
Alejka też wilkiem nie jest, wnioskując po tym co napisała na czacie. ,,Panie Dffa, ja już więcej z panem nie gram!" czy coś w tym guście. Nie mają ze sobą więc nic wspólnego, dlatego że gdyby byli wilkami, baliby się, że ktoś może to zrozumieć jako wspólne bycie wilkiem.
Teraz przejdźmy do teorii spiskowej. Pan Daffne odnalazł całkiem nowy sposób krycia siebie nawzajem. Jak się można było spodziewać... W pierwszym głosowaniu, Sin nie oddał głosu. W drugim natomiast obaj zagłosowali na tą samą osobę. Doświadczeni gracze od razu wzięliby na stereotyp ,,Jak są wilkami, to głosują na kogoś innego". Teraz też! Daffne zaproponował otrucie wszystkich prócz Sinnero właśnie. Na początku nie byłem pewny co do swego głosu na ciebie, ale teraz już jestem ;>. Pozdrawiam tarczą!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 20:52

Namyśliłem się co do tego kto może być wilkiem i według mnie najbardziej prawdopodobne jest, że to Daff więc głos oddaje na niego. Także postanowiłem jako wiedźma kogoś otruć ale nie będę pisał kogo. Wole to zostawić jako taką niespodziankę :D.

***************************
Shujin ale weź na przyszłość nie cytuj części naszych prywatnych rozmów bez mojej zgody -,-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 21:24

Shujin napisał:
Dobra, muszę szybko naskrobać moją teorię spiskową. Jak tym razem się mylę, nie gram do czterdziestej rozgrywki co najmniej!
Mylisz się co do mojej tożsamości, więc możesz już sobie odpuścić granie do 40. A nawet dalej... dobrze ci to zrobi.
Shujin napisał:
Teraz też! Daffne zaproponował otrucie wszystkich prócz Sinnero właśnie. Na początku nie byłem pewny co do swego głosu na ciebie, ale teraz już jestem ;>. Pozdrawiam tarczą!
Zawsze przecież można go powiesić... wolę, żeby taka wiedźma zdjęła kogoś pewnego, żeby w razie naszej porażki, króliki miały jeszcze czas na zastanowienie.
Dzięki za głos. Powiesiliście niewinnego. Pozdrowienia dla wszystkich grających! Planowałem powiesić albo Naki albo Alejkę. Można było nawet doprowadzić do remisu i powiesić obie panie, no ale po co się zastanawiać?! Lepiej już bez zastanowienia rzucić głosem licząc na to, że ja będę wilkiem.
EDIT:
Mam jeszcze szansę na przeżycie. Pragnę wręcz, by to Naki była wilkiem. Jeśli Alejka i Sinnero mnie posłuchają i zagłosują na nią, wtedy przeżyję, bo przebijemy wasze 3 głosy naszymi 4. Poza tym, nie mam większego wyboru. Głosując na Jarka bądź Sinnero nic nie zyskam. Ponadto, i tak będą 3 głosy na 3, co jest równoznaczne z remisem. Wtedy giną 2 osoby, które mogą być niewinne. W tym 1 na 100% niewinna - ja. Tak więc apeluję do Jarka i Sinnero! Nie bądźcie głupi i oddajcie swe głosy na tę samą osobę, co ja. Głosik wędruje na Naki bądź Shujina. Mamy sporą szansę na ubicie wilczka. :3 Jest aktualnie 4v2. Jeśli nam się nie uda, jest 3v2. Wilk zabija królika - 2v2. Settembre sukcesywnie otruwa wilka - 2v1. Jeśli ginę ja, przekazuję szeryfa Settembre i on kończy przedstawienie. Musimy się zastanowić, kogo ubijamy pierwszego. Wolę jednak, że by była to Naki. Trzeba być jednogłośnym!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 10:35

Chłopie, co jak co, ale muszę przyznać, że przemowy to ty walisz dobre. Gdybym nie był w 100% pewien, uwierzyłbym Ci. Ale tak... Na napisanie wczorajszego posta miałem jedynie 10 minut. Śpieszyłem się i pominąłem kilka ważnych faktów. Po pierwsze, podejrzewałem Cię zanim zaproponowałeś otruć praktycznie wszystkich oprócz Sinn'a (przy okazji siebie i wiedźmy ._.). Przemyślałem sobie to wszystko w... kościele ^.^. Teraz jestem tak pewny tego, że jesteście wilkami, że chyba bardziej już się nie da ;>.

Naki odrzuciłem jeszcze z jednego prostego powodu. W poprzednim głosowaniu, głosowała na mnie. Teraz na ciebie, zaraz po mnie. Nikt by się na nią nie rzucił, gdyby znowu zagłosowała na mnie, a głos na szeryfa to... przecież coś, nie? Gdyby naprawdę była wilkiem, raczej bałaby się podpaść szeryfowi, który swoimi dwoma głosami, może w zemście zagłosować na nią?

Trzecia sprawa. Nie wierzę, że gdybyś nie był wilkiem Sinnero nie wydawałby Ci się choć trochę podejrzany. Po pierwsze, rzadko się wypowiada. Po drugie, głosował na tą samą osobę co ty (chociaż wilkowi to nie przeszkadza). Po trzecie w dwóch głosowaniach o mało nie zginął. Mały cytat od ciebie w tym miejscu.
Cytat :
Mały edit:
Ślę głos na... Kuro. Gracze, którzy siedzą cicho, zostaną pewnie zabici przez Zensuma, więc wasze głosy na Sinnero poszły na marne.
I 4 w cholerę najważniejsza sprawa. Wyjeżdżam z tym dopiero teraz. KATSUKIRO. Wróżbita. Dwa głosowania z rzędu głosował na Sinnero. Przypadek? Nie, moi drodzy ._. W pierwszym głosowaniu chyba jeszcze nie znał roli Sinnero. Zagłosował na niego i pewnie w nocy poprosił o jego tożsamość.
Pierwsze głosowanie:
Cytat :
Nie wiem za bardzo na kogo głosować, tak się przyglądam, czy ktoś gdzieś się przypadkiem nie zdradził, ale nic nie zauważyłem... Chyba, że ślepy jestem XD
To tylko takie gdybanie, że on może być wilkiem, ale jednak oddaję głos na Sinnero.

I drugie głosowanie:
Cytat :
Ja tam nadal uważam, że to właśnie Sinnero jest wilkiem.

Mamy wilki proszę państwa! Nie wierzę, że Daffne by tego nie zauważył. Nadal będziesz utrzymywać, że Sinnero jest niewinny? Czekamy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 11:43

Shujin napisał:
Chłopie, co jak co, ale muszę przyznać, że przemowy to ty walisz dobre. Gdybym nie był w 100% pewien, uwierzyłbym Ci. Ale tak... Na napisanie wczorajszego posta miałem jedynie 10 minut. Śpieszyłem się i pominąłem kilka ważnych faktów. Po pierwsze, podejrzewałem Cię zanim zaproponowałeś otruć praktycznie wszystkich oprócz Sinn'a (przy okazji siebie i wiedźmy ._.). Przemyślałem sobie to wszystko w... kościele ^.^. Teraz jestem tak pewny tego, że jesteście wilkami, że chyba bardziej już się nie da ;>.
Uparty jesteś. Bycie upartym często przynosi zgubę. Bardzo często. Dzięki takim osobom jak ty możemy przegrać. Gdybyś już na początku nie posłał na mnie głosu, gra mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej. No ale pewnie... po co się zastanawiać?! Mózg jest przecież niepotrzebny.
Shujin napisał:
Naki odrzuciłem jeszcze z jednego prostego powodu. W poprzednim głosowaniu, głosowała na mnie. Teraz na ciebie, zaraz po mnie. Nikt by się na nią nie rzucił, gdyby znowu zagłosowała na mnie, a głos na szeryfa to... przecież coś, nie? Gdyby naprawdę była wilkiem, raczej bałaby się podpaść szeryfowi, który swoimi dwoma głosami, może w zemście zagłosować na nią?
Gdyby była wilkiem, starałaby się teraz wyeliminować mnie za wszelką cenę, co zresztą teraz robi. Jak nie powiesi na drodze głosowania, to zje.
Shujin napisał:
Trzecia sprawa. Nie wierzę, że gdybyś nie był wilkiem Sinnero nie wydawałby Ci się choć trochę podejrzany. Po pierwsze, rzadko się wypowiada. Po drugie, głosował na tą samą osobę co ty (chociaż wilkowi to nie przeszkadza). Po trzecie w dwóch głosowaniach o mało nie zginął. Mały cytat od ciebie w tym miejscu.
Nie wpieraj mi takich rzeczy, że ani razu go nie podejrzewałem. Jeśli uważnie przeczytałbyś mojego najdłuższego posta ever, trafiłbyś na to, co mam na Sinnero. Polecam w tył zwrot i znalezienie mojego posta, młokosie.
Shujin napisał:
Mamy wilki proszę państwa! Nie wierzę, że Daffne by tego nie zauważył. Nadal będziesz utrzymywać, że Sinnero jest niewinny? Czekamy.
Nigdy nie utrzymywałem, że jest niewinny, więc nie wpieraj mi czynności, których nigdy nie wykonałem, czy też słów, których nigdy nie wypowiedziałem. Ponownie odsyłam do mojego posta. A parki wilków to ty w garści nie masz - zapewniam cię, detektywie.

Gdy powiesimy Naki albo ciebie, wszystko się wyjaśni. Oczywiście, cała nadzieja w Settembre. Oby dziś trafił wilka, bo inaczej plan pójdzie się walić. Aż boję się, że nie wytrzyma presji, bo za dużo od niego zależy. Trzeba po prostu liczyć na to, że zrozumie mój tok myślenia i mnie wesprze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 12:08

Taak! Powieście mnie albo Naki i wygracie. wilki...
Jakoś nie odniosłeś się do tego, dlaczego Katsukiro głosował akurat na Sinnero. Szkoda. O Settembre się nie martw. Nie da się omamić...

Ty z Sinnero czekacie na Alejkę, która czeka na was. Skrótem mówiąc, jak tak dalej pójdzie nie skończymy rozgrywki. Alejko, mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 12:21

Bogowie, Wasze przemowy mogłyby być w Sejmie... Alejaroz. Mała analiza ról - Sett jest wiedźmą, Kat - Wróżbita, Xan był Myśliwym, Shiion Kupidynem. Został Złodziej ;> A co jeśli przez to skaczecie sobie do gardeł, tylko dla zasady?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 12:24

Sinnero, nie żeby coś, ale do twojej tożsamości jestem pewien w 101%. Także na nic te twoje... ymm... nie ważne. I tak zginiesz. Nie teraz to potem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 12:45

Shujin napisał:
Taak! Powieście mnie albo Naki i wygracie. wilki...
Jakoś nie odniosłeś się do tego, dlaczego Katsukiro głosował akurat na Sinnero. Szkoda. O Settembre się nie martw. Nie da się omamić...

Ty z Sinnero czekacie na Alejkę, która czeka na was. Skrótem mówiąc, jak tak dalej pójdzie nie skończymy rozgrywki. Alejko, mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję...
Dał się już omamić tobie. Mam jednak nadzieję, że nie jest taki głupi i się nawróci. Sinnero zagłosował na Jarka. Jarek na siebie nie zagłosuje. Gdybym posłał głos na Jarka, on wtedy posłałby głos na mnie, by się ratować. Więc to odpada. Pozostaje głosowanie na Naki. Niech będzie Naki. Mam nadzieję, że Jarek mnie w tym poprze. Ewentualnie może zagłosować na kogoś innego, by zapobiec masowemu mordowi. Gdy zginę, będę musiał przekazać szeryfa innemu królikowi. Wtedy to napiszę cały mój plan, który uknułem od ostatniego werdyktu. Jeśli się do niego ustosunkujecie, macie szansę na wygraną.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 14:07

Dał mi się omamić? Ty coś sugerujesz? T.T
Naprawdę nie rozumiem, człowieku dlaczego nie zagłosowałeś na Sinnero. To jest wiadome, że on jest wilkiem. Ale nie... Ty wolisz głosować na Naki. Jedynym wyjaśnieniem jest to, że jesteś wilkiem...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 14:33

Nie, Panie Dffa. Pan Shu ma rację. Mój głos na Pana już nic nie zmieni, niemniej ja nie rozumiem, czemu nie zagłosował Pan na Sinnero. A może i rozumiem...


Ostatnio zmieniony przez Alejaroz dnia Sob 30 Mar 2013, 19:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 16:23

Shujin napisał:
Dał mi się omamić? Ty coś sugerujesz? T.T
Od dawna już to sugeruję. Dopiero zauważyłeś?
Shujin napisał:
Naprawdę nie rozumiem, człowieku dlaczego nie zagłosowałeś na Sinnero. To jest wiadome, że on jest wilkiem. Ale nie... Ty wolisz głosować na Naki. Jedynym wyjaśnieniem jest to, że jesteś wilkiem...
Nie zagłosowałem, bo Settembre może go z łatwością otruć. Powinniście skupić się na szukaniu drugiego wilka i zabiciu go. Wtedy tego pierwszego macie na tacy i zabijacie. Chcę wam pomóc w ograniczeniu kręgu podejrzanych. Poza tym, wysnułem hipotezę dość dawno temu i chcę sprawdzić, czy była ona trafna.
Alejaroz napisał:
Nie, Panie Dffa. Pan Shu ma rację. Mój głos na Pana już nic nie zmieni, niemniej ja nie rozumiem, czemu nie zagłosował Pan na Sinnero. A może i rozumiem...
Głos na mnie nic nie zmieni, ale na Naki już zmieni. No ale jak tam chcecie. Róbta co chceta! I jeśli zaczynasz dostrzegać, iż jednak jestem królikiem, to jesteś na dobrym tropie. Szkoda jednak, że tak późno na niego wpadłaś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 17:17

Wynikiem trybunał powieszony zostaje Daffodil - niewinny króliczek i szeryf jednocześnie.
Następnego dnia króliki znajdują rozszarpane ciało Settembre - jak wiadomo Wiedźmy.
Obok jego ciała króliki znajdują otrute przez Wiedźmę ciało Sinnero - Królika.

Zostały dokonane morderstwa.

Role pozostałych przy życiu:
-Alejaroz - wilk
-Naki - wilk


Rozgrywka ZAKOŃCZONA.
Gratuluję Wilczej wygranej.

Shu nie dostaje ptk, wilki zjadają ostanią ofiarę/ Kat
Wiem że nie dostaje punktów /Zensum


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Nie 31 Mar 2013, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 18:07

Haha! Tak!
Miło się z Wami grało, dzięki <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 20:09

Jak głosi reklama "Jeszcze jeden taki numer i z Wami nie gram", można mówić jak do ścian
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 20:15

Dobra... skoro już po grze, mogę napisać plan, który uknułem. Nie udał się przez takich jak Shujin, niestety.

Najdłuższy post na RD miał być prowokacją w stronę wilków. Chciałem zobaczyć reakcje poszczególnych użytkowników na to, co im przygotowałem. Nawet was pogrupowałem. Były parki Shu + Naki i Alejka + Sinnero. Pogrupowałem was ze względu na to, że Shujin i Naki zagłosowali na mnie w krótkich odstępach czasowych. Myślałem, że pary są ułożone tak, że jedna z nich jest całkowicie wilcza, a druga całkowicie czysta. Wasze reakcje są analogiczne. To było aż śmieszne. Wyglądało na jakiś spisek. W 1. grupie Shu się stawia, a Naki olewa. W 2. grupie Alejka się stawia i "doznaje frustracji", a Sinnero olewa. Jarek tak się wkurzył, że serio uwierzył, że jest wilkiem. "Nie gram z tobą więcej." czy teksty w tym stylu tylko to potwierdziły.

Po głosie Settembre zmieniam nastawienie, by ocalić swój tyłek. Mianowicie, staję po stronie 2. grupy, zastawiając na nią pułapkę. Zmieniam również hipotezę. Doszedłem do wniosku, że w każdej parze jest 1 wilk. Przeczuwałem, że Shujin jest czysty, dlatego postanowiłem zaatakować Naki. Jeśli ktoś z 2. grupy by mnie poparł, oznaczałoby to, że są czyści, jednak gdyby wstrzymaliby się z głosem, oznaczałoby to, że w 1. grupie jest wilk i wilk z 2. grupy nie chce go tknąć. Oczywiście, zakładałem również, że jeśli mnie poprą oboje, to również mogą być winni, gdyby się okazało, że Naki jest niewinna. Wtedy wróciłbym do hipotezy #1. Jednakże zagłosowali na samych siebie. Gdybym miał trzymać się hipotezy #1, uznałbym, że teraz marnie próbują oddalić od siebie podejrzenia.

Myślę, że cały plan (a byłby on w ogóle inny - mianowicie nie musiałbym robić prowokacji, czy stawiać pułapek) by wypalił gdyby nie to, że Shujin - nasz forumowy tytan inteligencji - nie rzucił na mnie głosu bez powodu, a także, gdyby nie zaczął mi się stawiać i wymyślać tych głupich teorii, które nie były wystarczająco podparte. Mówiłem, że bycie upartym bardzo często prowadzi do zguby. Tak też było i w twoim przypadku. Oczywiście wszystkie króliki musiałyby mi też zaufać, co nie miało tu miejsca.

APEL DO WSZYSTKICH NA PRZYSZŁOŚĆ
Zaufajcie mi chociaż raz - graczowi, który najbardziej chce pomagać królikom, jednak jego pomoc zawsze jest odrzucana, wskutek czego jest wieszany.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 20:49

Daff --> jesteś moim RabbitDaubtowym mentorem, czy tego chcesz, czy nie.


Ostatnio zmieniony przez Naki dnia Sob 30 Mar 2013, 20:51, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : A)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 23:09

Pieprzenie kotka przy pomocy młotka... Daff, mam do ciebie apel na przyszłość; weź pod uwagę to, że nie tylko ty możesz snuć teorie - te bardziej lub mniej trafne. Gra jest dla tylu graczy, ilu tylko w niej weźmie udział - nie dla jednego, który, być może, najbardziej chce pomagać królikom. Chcesz rozgrywek organizowanych rylko dla ciebie? Jako sędzia mogę ci to załatwić...
Dziękuję. Amen. Dobranoc. Wesołych Świąt.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 23:45

Daff przy twojej długiej przemowie miałem dylemat czy ty jesteś wilkiem czy nie ale tak mi nim zalatywało, że nie mogłem ale jak widać się myliłem. Coś czułem w pewnym momencie, że to może być Naki jednak wyszło jak wyszło. Czuję się współwinny naszej przegranej więc serdecznie przepraszam. W następnym rundach postaram się lepiej grać :D.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 36 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 36   Rozgrywka 36 - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 36

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-