Rozgrywka nr 89 - Page 8



 

Share
 

 Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 16:16

Everr i Zenek jako parka wilków wydają mi się coraz bardziej prawdopodobni. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 19:45

Nyeh, głos na Everra, zobaczymy jak to będzie po tym pierwszym linczu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 19:49

Everr:Kira:Ja - 3:2:1
Proszę Wiedźmę o otrucie Zenka. To pewnie drugi wilczek. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 20:09

Dobra głosuje na Everra... nie zrobiłem tego w poprzednim(edit sorry, przed ostatnim) poście tylko dlatego, że myślałem, że może chociaż spróbujesz się wybronić ale jak widzę byłem zbyt dobry...

edit2: Daff twoja żądz krwi rośnie... nie przesadzaj z tą rzezią bo to przyciąga podejrzenia...(przynajmniej moje)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 20:17

Daguś, bo kto inny. ;c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePią 10 Paź 2014, 23:07

Shiro napisał:
edit2: Daff twoja żądz krwi rośnie... nie przesadzaj z tą rzezią bo to przyciąga podejrzenia...(przynajmniej moje)
Pewnie nie wiesz tego, mój drogi, ale jedna z moich ksywek na tym forum to Wilcze Dziecię. <3 Poza tym to chyba normalne, że chcę wyeliminować 2 wilki, gdy je widzę. Przez podwójne wieszanie mi się nie uda, ale wiedźma mogłaby dopomóc.

Mój plan bardziej tajny od planu Shiro właśnie został zrujnowany. ;-; Planowałem ustawić remis w głosach i dać Kirze możliwość przegłosowania Everra, ale mi się nie udało. ;c W każdym razie myślę, że niewinna. Gdyby była winna, śmiem twierdzić, iż próbowałaby przegłosować Everra.

Everr:Kira:Daffodil:Dago - 4:2:1:1
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeSob 11 Paź 2014, 00:59

Gdyby ktoś miał jakieś obiekcje, co do wieszania Kiry, powiem od razu, że nie warto tego robić. Jest niewinna. Gdyby była winna to na pewno teraz zagłosowałaby na Everra, uniemożliwiając powieszenie jej. c: Albo przynajmniej czekałaby, aż wszyscy zagłosują, by ta mogła ostatnim głosem uratować sobie tyłek. Zatem NIE WIESZAJCIE KIRY.

Jeszcze raz proszę o OTRUCIE ZENKA.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeSob 11 Paź 2014, 10:29

Wat, Daff, wai r u zrobić post pod postem? :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeNie 12 Paź 2014, 19:03

Rozgrywka nr 89 - Page 8 KCuSu8bl

PS. pozdro dla Everra.
PS II. Daff to zjeb.
PS III. Zamykam, albo czekacie na werdykt do świąt. *
PS IV. Eil, nie wiem czy grałaś, ale cho na seksy.
PS V. Daff opłacił mi dziwkuriera z kredkami, więc może będzie tęcza.
PS VI. Zenek to też zjeb.
PS VII. Mozart i Salieri, OTP. piosnka dobra
PS VIII. MAM URODZINY, WIĘC KLĘKAJCIE PRZED TOŹGIEM JAKBY BYŁ MARYJĄ Z JEZUSEM NA RENCE I SKŁADAJCIE DARY JAK TRZEJ KRULOWIE.
PS IX. Mój podpis jest najbardziej hipnotyzujący.
PS X. Everr, natury nie oszukasz.
PS XI. Jednak Dafferr OTP bo się nachodzą.
PS XII. Powieście Daffa - wilczy, bo spodobało mu się moje nowe OTP.

* święto jest dzisiaj, bo mam urodziny, więc możecie złożyć przy okazji życzenia,  albo dać presentpresent.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePon 13 Paź 2014, 14:40

Czy ktoś może zakończyć tę farsę i dać nam w końcu werdykt? Zaraz ludziom rozgrywka zbrzydnie i nie będą grali.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimePon 13 Paź 2014, 15:35

Lol, nie może być werdyktu bo Epej pewnie ma wszystko, spierdolił i nawet nikomu nie oddał materiałów pewnie bo to Epej, więc w sumie rozgrywka zawieszona na czas nieokreślony/skreślona. Przynajmniej wg mnie :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeWto 14 Paź 2014, 09:33

O MÓJ BOŻEEEEEEE...
Brak internetu w domu boli ;____;
Naprawdę ;_____;

Wbijam tylko na chwilę, bo zaraz będę musiała kończyć Przejrzałam względnie rozgrywkę.

O, już głosujemy.
Ene due... Żenszum
Łaj? Bikołs nie ogarnia bardziej niż zwykle, nic nie wnosi do gry, najwyżej offtop, stara się być niewidzialny @w@

Żeby nie było, DrEverr tesz wildży, na peffno ;w;

Pomagam wam w multikilu D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeWto 14 Paź 2014, 16:47

Hanka soł kochana, kartony ominęła <3

Hanka, gra skończona, lol. Zawieszona nara idź se wjedź w kartony :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeWto 14 Paź 2014, 21:25

lel, nie ogarniam XD

BRACISZKU, IDŹ SE NA KASZTANY, QRWA D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeSro 15 Paź 2014, 05:54

Po co mi kasztany i ku**a :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeSro 15 Paź 2014, 20:07

Bo jesteś biedny. Sprzedaj na ulicy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeCzw 16 Paź 2014, 13:01

Nie jestem biedny. To że nie mam hajsów w tym momencie nie oznacza że jestem biedny :c
Sprzedaj na ulicy to się sama Toś, ot co :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitimeNie 19 Paź 2014, 14:58

ROZGRYWKA ZAMKNIĘTA
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 89 - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-