Rozgrywka nr 89 - Page 5



 

Share
 

 Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 19:17

Wiem, że byś zaczął, dlatego napisałem ten powyższy wniosek, bo przecież wiadomo, że wystarczy dowolny niewinny, który rozpocznie głosowanie. c: Siebie uwzględniłem w ewentualnościach jako plan godny masterminda. Na razie nie mówię, że kogoś powinniśmy wieszać. Na razie chcę się przekonać, czy BC na pewno jest wróżbitką. Wtedy będzie można podejmować konkretne środki. Niemniej teoria wg mnie ładnie się składa, choć może moje coraz bardziej przejmujące mą osobę wilcze pierwiastki dają o sobie znać w tym momencie. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 19:23

Shiro napisał:

Cat
Nic się nie wypowiadasz po czy tak z du**y(przepraszam za określenie "duży") piszesz że kira jest wilkiem puki co wygląda mi to na słabe zagranie ze strony wilka... być może nawet za słabe. Wilk raczej starał by się nie być tak nachalny i bezpośredni... poza tym po ew. śmierci Kiry która okazała by się być niewinna trafiła byś praktycznie od razu na pętlę... Więc musiała byś być nie myślącym o przyszłości wilkiem albo jest to podpod[...]podpodstęp którego mało kto rozgryzie.. zostaje w takim razie opcja przedstawiona przez Haneko z wróżbitą ale to by oznaczało że już się przyprawiłaś i ugotowałaś by wilki miały chociaż smacznie kiedy cię zjedzą aby pozbyć się wróża...

Daff, specjalnie wyciąłem ci posta z Cat abyś mógł sobie go na spokojnie przeczytać i zrozumieć... Przecież widać(przynajmniej według mnie :P) jak piszę tutaj o tym, że cat musiała by być napraaawdę słabym wilkiem żeby faktycznie nim być(albo nieziemsko dobrym bo musiała by przygotować by w takiej sytuacji podpodpodpodstęp) więc opcja oskarżania mi nie pasowała co nie znaczyło że w opcji wróża wszystko mi pasowało więc następnie napisałem że jeżeli naprawdę jest wróżem to zaraz zostanie pożarta bo bardziej przyznać by się nie mogła.... uznałem wtedy że drogą eliminacji dojdziesz do tego że uważam ją za przeciętnego długouchego...
ehhh widzę, że opcja wilków Ja- Kira naprawdę ci przypadła do gustu co? ale na tyle żeby nadinterpretować...

PS Kira napraaawdę przepraszam ale jak się speszę (czyli zawsze) to piszę wiele błędów ortograficznych, składniowych itp....(szczególnie na komputerze) więc na serio wielkie SORRY jeżeli ci to przeszkadza i innym też... postaram się bardziej uważać ale niczego nie obiecuję...

edit: Daff zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia dlaczego odsunąłeś od swojej teorii Daga? On w sumie całkiem mocno atakował BC.. nawet częściej niż inni (nie chcę atakować daga to zachowanie daffa mnie interesuje)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 19:41

Aaa to racja Shiro, ja nadal uważam, że jeśli BC nie jest wróżem to koniecznie trzeba ja ubić xD. Tzn jeśli jest i się przyzna to ją zjedzą, a jak nie to ją my powiesimy xD tzn. ma małe szanse na przeżycie IMO.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 20:19

Lubię prowokować ludzi do aktywności. Twoja reakcja była dość szybka, co mnie niepokoi.
Odrzuciłem Daga już dawno temu i nie chcę do niego wracać. Jak winny, to trudno.
To, że BC, jeśli jest wróżbitką, już się wystawiła, nie oznacza, że od razu trzeba ją linczować, lepiej pozwolić wilkom ją zatłuc. Jeśli będzie miała tę rolę, to się ją wskrzesi. Poza tym zawsze mogła napisać luźnego posta jako bezrolna. Niemniej warto się upewnić, czy skąd jej te podejrzenia. Jeśli do środy bądź czwartku nie dostaniemy odpowiedzi, warto wtedy będzie sięgnąć po eliksir wiedźmy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 21:33

Hmmm/... A jak wilki ją ubiją to skad będziemy wiedzieć że miała rolę? (możliwe że pytanie nuba xd)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 21:40

Na RD w werdyktach podaje się rolę każdego, kto dednie, Daguś.

Pamiętacie to?
Cytat :
Wszystkie wilki są tu: [Kira, Shiro, Hanako-senpai, Madarame, BlackCat]
Teraz z biegiem czasu byłbym w stanie wyrzucić stąd na chwilę Hankę. Chciałbym zwrócić się bardziej w stronę trójki [Kira, Madarame, BlackCat]. Tutaj tylko jedna osoba mnie zastanawia i jest nią BlackCat. Jeśli wyjaśnimy jej rolę, wyjaśnimy też tożsamość Kiry. Aczkolwiek myślę, że Madarame chyba w tej grupce najbardziej wilczy na ten moment. Kogo stąd chcielibyście odjebać?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 21:57

Ty chyba żartujesz Daff. I to w bardzo wielu aspektach ty chyba żartujesz.

1. BC to wróżbitka albo wilk, z przewagą wilka
2. Kira to raczej wilk
3. Madarame, kurczę, też :D. I tu jest problem ;P.

Dla mnie... najmniej wilka jest w Madarame, a to dlatego, że w Madarame jest najmniej czegokolwiek. Sensu? xd. W każdym razie jestem absolutnie przeciw linczowaniu Madarame na ten moment... liczę, że się jeszcze wypowie, ale dla mnie to cichacz, którego jeszcze nie czas likwidować. BC albo Kira. Najlepiej obie remisem, to moje zdanie i taki właśnie chciałbym zobaczyć efekt linczu... gdyby odbywał siew tej chwili, ale się nie odbywa. Kluczowe może być to, co napisze BC, bo Kira, umówmy się, nie wykaraska się tak łatwo xd. Oczywistym jest też to, że BC wróż = Kira wilk, i że BC wilk = Kira królik, ale co mówi nam BC królik? NIC. I to jest ten problem, i tego najbardziej się na tą chwilę boję. (przesadzam z uniewinnianiem Kiry jeśli BC jest wilkiem, ale nie widzę ich jako pary ;p i Kira daleko by się u mnie przesunęła. co najmniej o jedno jak nie dwa miejsca w kolejce do linczowania :))
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 22:15

Remis jest bez sensu, bo wolałbym ustalić tożsamość jednej i wydedukować z niej tożsamość drugiej. Faktem jest, że BlackCat i Kira jakkolwiek nie mogą być w parze. Ale (Maduś ∧ Kira) ∨ (Maduś ∧ BC), to akurat widzę jak najbardziej. Tu gdzieś może jeszcze dojść do zamienienia kogoś na Shiro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 22:25

Daff uparł się na Shiro xd... jasne że (maduś ^ kira) v (maduś^BC) mogą być - choć beką stulecia nazwałbym mafię złożoną z dwóch duchów dla mnie nijak nie chce tam wpasować Shiro. To, kto jeszcze mógłby tam pasować przekładam na później by nie robić zamieszania.

To swoją drogą skoro nie pasi ci remis BC z Kirą to może remisik Kiry z Madusiem, albo BC z madusiem? (to drugie to by była swoista kara za chu*owe granie :D)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimePon 06 Paź 2014, 22:30

Shiro daję na ewentualności, bo on mi jak najbardziej pasuje. Ale jak mówiłem - ewentualności. Nie odrzucam, ale biorę pod uwagę.
Combo wieszania nie zrobię, bo ktoś pewno się wyłamie. Ale masówka + eliksir to fajna sprawa. BTW, czemu tak forsujesz remisik, wilczku? Zapragnęło się nagle krwi, co?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 12:55

Sędzia pisze werdykt, w którym jest zawarte kto z truposzów jaką rolę miał, nieważne w jaki sposób został zabity.
Ogółem polecam jakąś poprzednią rozgrywkę przeczytać (najlepiej niższe niż 90, bo od 90-tki nie ma praktycznie co pokazać nowym(nie licząc niektórych ról, ale to już odsyłam do spisu ról))
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 16:20

JPRDL, ROZGRYWKA NR 90 NIE MIAŁA MIEJSCA. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KU*WA, TEN NIEOGAR ZENKA NADAL POTRAFI ROZBAWIĆ POMIMO TAKIEGO UPŁYWU CZASU. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 17:32

UWAGA UWAGA PRZEDSTAWIAM DEDUKCJĘ MOJEGO ŻYCIA pewnie i tak jest do dupy, ale csssi...

PODMIOT - DAGO

SYTUACJA 1 - Shiro, gdzie jesteś?
Draguś <3 napisał:
[do mnie] Co myślisz o Shiro? Co myślisz o mnie? Tzn. pewnie jeszcze nic, ale jak już coś, to się podziel

Cośtam napisał:
(fragment mojego posta) 2. Pana z czerwoną szubienicą podejrzewam średnio. Chciał dobrze - niezbyt mu wyszło i jakoś nie potrafił się z tego wykaraskać. Taki trochę zagubiony świeżak, a tu nagle wszyscy go podejrzewają. Wiem, jak to jest. W bodaj drugiej mojej grze wydarzyło się coś podobnego, też się mnie czepili, stres, plątanie się w zeznaniach. A najgorsze, że niewinna byłam.
---> Sam to piszę od 6 stron.
Chciałeś wiedzieć. Wszyscy chcieli. To mówię piszę. Czemu się mnie czepiasz...? ;CCCC

SYTUACJA 2 - Dziecko z chorobą sierocą
Dragonek napisał:
[do Dffa] Drugą kwestia jest to, że jestem zawiedziony , że nie wspomniałeś o moejj osobie choćby słowem jako o podmiocie (jedynie jako o przedmiocie pomyłki Kiry). To ja się staram, produkuję, a ten nic xd. Smutne.

Drgawka napisał:
A co do nadrabiania zaległości w pisaniu o mnie - czekam ;p

W ogóle koncepcja wirtualnego świata wynika z doświadczeń z psychodelikami, głównie z LSD napisał:
Czemu mówisz że WSZYSTKIE wilczki są tam? Czemu nie np. ja?

Narkotyk pozbawił mnie wszelkiej wrażliwości i uczuć. Pozostałem obojętny na to, co w życiu najdroższe napisał:
Co myślisz o mnie? Tzn. pewnie jeszcze nic, ale jak już coś, to się podziel

A kiedy powiedziałam, co myślę... napisał:
6. Dago próbuje zwrócić bardzo na siebie uwagę. Dlaczego? Czyżby taka wilcza zagrywka, która ma na celu uznanie go za dziecko z syndromem brvaku miłości i spowodowanie machnięcia obok niego ręką? Hmmm, ken bi. (...) Aha, na koniec św. Trójca podejrzanych.
1. Miał miał (80%)
2. Dago (11%)
3. Mada (9%)

Pan dożylnie czy nie? napisał:
Otóż nie podoba mi się wrzucanie mnie przez Ciebie do pierwszej trójki podejrzanych (...) Ja tu się tyle udzielam a ty mnie tak traktujesz :C buu.

Mam jakieś takie dziwne wrażenie, że poczuł się zagrożony, dlatego chce mnie jak najszybciej usunąć z gry. Najpierw zgrywał dziecko z chorobą sierocą, że jak to nikt nie zwracał na niego uwagi, a kiedy nagle zaczęłam koło niego węszyć...


SYTUACJA 3 - "Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią."

Pan-Na-Dragach napisał:
Po pierwsze, starałem się, starałem i nie mogę znaleźć nic, o co mógłbym się do Ciebie [Dffa] dopierniczyć na razie. Nawet o zbytnie umiarkowanie, bo na Kirę wjechałeś :D. (...)

Jeżeli spojrzymy na walkę z narkotykami z czysto ekonomicznego punktu widzenia, to rolą państwa jest ochrona karteli narkotykowych napisał:
Jednakże, naszemu Szeryfowi nie podoba się, że go lubię, więc muszę popracować. Nie znalazłem nic na ciebie [Daffa], bo grasz dokładnie tak, by nie dało się nic na ciebie znaleźć. Każdy post z sensem, raczej długi, z większością się zgadzam. Nie, na razie uważam, że szeryfa mamy odpowiedniego
(...)
Stróża prawa jak już wspomniałem nie będę teraz niepokoił (...) Jeśli do tego dodam Kirę, o której już wspomniałem, że na ten moment przekonują mnie o do niej argumenty Daffa

Hera koka hasz elesdi napisał:
[do Faffnę] Czy w tym momencie poza oczywiście Kirą, na którą jako jedyną rzucałeś na razie oskarżenia, widzisz jeszcze jakiegoś mocnego kandydata do linczu?

chęć zaimponowania, poszukiwanie akceptacji, złudne poczucie bliskości z ludźmi – to niektóre z przyczyn mojej ucieczki w narkotyki napisał:
Po pierwsze, cały czas podkreślam niewinność naszego leżącego do góry brzuchem szeryfa wiec absolutnie nie rozumiem :). Rozkminiam, bo to najwięcej piszący gracz, logiczne, że przyglądam się jego postom.

A teraz przerwa na reklamę~~ (taka tam, gugle grfitaja <3 xD) (TAK, ZENKU, WZYWAM CIĘ):

SYTUACJA 4 - Kobieta w ciąży
Smoczek napisał:
A dla mnie Black Cat to wilk. Jakiś argument, Black Cat'cie?

Mr. D napisał:
Ale jakoś im więcej razy czytam rozgrywkę tym mniej widzę Kirową wilkowatość. Była dla mnie główną podejrzaną gdy jeszcze nie było za dużo postów - teraz już nią dla mnie nie jest (choć nadal w gronie podejrzanych, po prostu już nie na pierwszym miejscu).

Jesteś dla mnie jak narkotyk… Moja własna odmiana heroiny napisał:
Dla mnei nadal (wiem, jak źle to wygląda) głownymi podejrzanymi Madarame i BlackCat ;D, dopiero za nimi Kira - Shiro dopiero duuużo dalej

Draco Malfoy napisał:
Madarame? Co tu skanować, jak toto na razie nic nie napisało? Napisze coś to się okaże czy warto, nie napisze nic, to poleci w linczu.

Trzymanie w rękach mojej córki to najlepszy narkotyk na świecie napisał:
Dla mnie... najmniej wilka jest w Madarame

SYTUACJA 5 - Auuuuuuuuuuu
;c napisał:
Kluczowe może być to, co napisze BC, bo Kira, umówmy się, nie wykaraska się tak łatwo xd.
Zabrzmiało... wilczo...

Gaguś napisał:
To swoją drogą skoro nie pasi ci remis BC z Kirą to może remisik Kiry z Madusiem, albo BC z madusiem? (to drugie to by była swoista kara za chu*owe granie :D)
A cóżeś się tak uparł na podwójny lincz, co, Draguś...?

Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam...
Żonkile dla pięknej pani napisał:
BTW, czemu tak forsujesz remisik, wilczku? Zapragnęło się nagle krwi, co?

Jakiś mądry lub nie cytat o narkotykach napisał:
Aaa to racja Shiro, ja nadal uważam, że jeśli BC nie jest wróżem to koniecznie trzeba ja ubić xD. Tzn jeśli jest i się przyzna to ją zjedzą, a jak nie to ją my powiesimy xD tzn. ma małe szanse na przeżycie IMO.
Coś bardzo Cię cieszy możliwość ubicia Kotałki. Dlaczego...?


MOJE TŁUMACZENIA CZY CO
Mam trzy latka, trzy i pół, jaram trawę, bo mam dół napisał:
(fragment mojego posta) 10. O Kuro i Hanie nie wiem co myśleć. Jako wilczałkę już bardziej bym się kierowała na Kuro, Hana dała mi serduszka. ;-;

Najciekawsza IMO część tego posta Czy tylko mnie tworzy się powiązanie Kira wilk -> Hanka wilk?
Nie. Tworzy to bardzo żart i moją bardzo łasość na miłość. Daj mi miłoźdź. Wyślij esemes na numer widoczny na ekranie.

Żebyście się nie nudzili, czytając tego posta - następna przerwa na reklamę <3:


\"Żeby była lepsza fazka, to zarąbię sobie kwaska" (Dagska) napisał:
(fragment mojego posta) 6. Dago próbuje zwrócić bardzo na siebie uwagę. Dlaczego? Czyżby taka wilcza zagrywka, która ma na celu uznanie go za dziecko z syndromem brvaku miłości i spowodowanie machnięcia obok niego ręką? Hmmm, ken bi.

--> Czyżby taki ma styl, że dużo pisze, mało oskarża, dużo broni i dużo rzeczy wrzuca do rozmyśleń dla reszty graczy :D?
Tak, właśnie taki mam styl. <3

<3 napisał:
(wiem że masz taki styl, i jakbyś nie była wilkiem to nawet by mi się on podobał :D)
Mrrrrry...? ^/////////^
Tylko w tym miejscu się mylisz, ja nie jestem wilkiem. Przykro mi. ;C

Daffne napisał:
Myślę, że wilczki ładnie podłapały wątek owej użytkowniczki jako wilka ode mnie i Dagusia. To ograniczałoby pulę podejrzanych aż do 3 osób: Hanako-senpai, Shiro oraz Kiry. Ogólnie ta cała sytuacja Kira-BlackCat wygląda mi na typową walkę wilka z wróżbitą, tyle, że wróżbita tutaj sobie w żaden sobie nie poradzi, zakładając, że BlackCat to ta niewinna.
Żadnej Kotki nie podłapałam od Was, po prostu wiem swoje, a jej słowa na pewno wróżbicze nie są, uwierzcie.

REASUMUJĄC tak, tak wiem, w końcu, cieszycie się pewnie bardzo mocno...
Jak dla mnie DagoxKatałę foreffer. Dlaczego Dago (po krótce):
> oburza się, że nikt go nie podjrzewa, a jak ktoś zaczyna to ma focha i zaczyna tego kogoś bardzo atakować.
Ja wcale Cię nie podejrzewałam. To był taki teścik - chciałam zobaczyć, jak zareagujesz na fakt, że ktoś o Tobie mówi. Wydałeś mi się jakoś dziwnie nerwowy;
> bardzo, bardzo próbuje się przypodobać Daffiemu (mój tatuś, ić sobie ;C), a później nie wzbudzając podejrzeń ładnie go w nocy skasować albo i nie - rzucić mu wyzwanie i wykorzytsać fakt, że jeszcze nie leży pięć metrów pod ziemią i nie wącha kwiatków od spodu; 
> bardzo mu na rękę zabić Kotałkę, może później wykorzystać fakt, że ubił wilczałkę i zyskać zaufanie reszty stada, nie tracąc nic, bo BC i tak by, prędzej czy później, i tak ubiło stado albo wściekły Epu (bardzo podobna taktyka do tej Daffa, gdy razem wilczyliśmy, a ja zapadłam się pod ziemię). Gdy Cat wróci, nie uda jej się już wykaraskać, a zasługi przypadną, między innymi, Dago.
Macie potwierdzenie, jak go to cieszy napisał:
Aaa to racja Shiro, ja nadal uważam, że jeśli BC nie jest wróżem to koniecznie trzeba ja ubić xD. Tzn jeśli jest i się przyzna to ją zjedzą, a jak nie to ją my powiesimy xD tzn. ma małe szanse na przeżycie IMO.

A Cat nie wróży, jestem tego pewna. Znaczy, tak a 99%, jest prawdopodobieństwo, że to nie mnie sprawdziła, a tylko rzuciła sobie luźnym podejrzeniem...

A na koniec...
Pragnę Was uświadomić w pewnej sprawie...
Otóż.

Lista graczy podkradnięta od tatka napisał:

- BlackCat
- Daffodil
- Dago
- DrEverr
- Hanako-senpai
- Kira
- Kuro
- Madarame
- Shiro
- Zensum

Powiesicie kogoś (np. mnie) - jeden niewinny, DrEverr padnie za brak nieaktywnośći - drugi niewinny (zakładam czarny scenariusz) oraz ofiara wilków - trzeci niewinny.
W tej św. Trójcy jest co najmniej jeden bezrolny, pozostała dwójka może, ale nie musi być rolna.

- BlackCat
- Dago
- Hanako-senpai
- Kuro
- Madarame
- Shiro
- Zensum

Wyeliminowałam mnie, Everra i Daffa jako ofiarę linczu wilków (głupia ja, oh). Nie wykluczam, że Kotałkę jest niewinna, a po prostu głupoty pieprzy i zginie za nieaktywność. Przy okazji wkurzony Epu może też wywalić Kuro. Bo czemu nie.

- Dago
- Hanako-senpai
- Madarame
- Shiro
- Zensum

Zakładając, że wilków kjest dwóch, mamt 2/5, do wygrania, ale nadal dość niebezpiecznie. Szczególnie jeśli szeryfa dostanie jeden z wilków, a wiedźma będzie egoistką. Można doliczyć do tego fejlowy strzał myśliwego (chociaż wątpię, bo mam wrażenie, że jest rozgarniętym graczem), ale to czarny scanariusz, więc w ogóle 2/4 i przegrywamy. Bardzo optymistycznie.

Gratuluję wytrwałym, starałam się podczas pisania. <3 POST NIE BYŁ SPRAWDZANY, ZA DUŻO CZYTANIA.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 18:33

Kirusiu, dopóki nazywałaś mnie Dragusiem i Dragonkiem było fajnie teraz już przestało. Nie wiem, co Ty ćpasz, ale chyba nie to co ja ^ ^... Co dalej... [już przeczytałem twój post jednak, bo wstyd nie dać rady] Pomimo słabego dość napisania tego postu... No, jesteś wilkiem to musisz jakoś się bronić, dziwi mnie tylko, że bronisz się atakując akurat mnie ;D W dodatku, kilka razy nie łapiesz tego, co napisałem w jednym miejscu stwierdzam, że zgadzam się z Tobą i piszę coś od 6 stron, a ty uznajesz to za atak. W innym, napisałem o sobie "czyżby taki ma styl, ze nie atakuje itp" a ty wzięłaś to do siebie :). Ja do Ciebie nic nie mam - oprócz stylu który mi wygląda na kłaczek
P.S. Zajebiste mi wymyśliłaś ksywy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 18:57

Nie bronię się, atakując Ciebie. Atakuję Cię, bo Cię podejrzewam. Łatwe i logiczne. 
A to rzekome "czepianie się" jest bardzo przesadzone. xD Chociaż odebrałam Twoje słowa jako "BORZE, no co za debilka, piszę to już przez sześć stron, a ona i tak musi dowalić swoje". Tak mi się wydawało.
Dziwi mnie jedno. Chyba nie bierzesz mnie zbytnio na poważnie, bo odnosisz się do ogółu i tylko cośtam wtrącasz. Żadnych wytłumaczeń.
Widocznie dla Ciebie już prawie prawie wiszę i nie zagrażam Twojemu wilczemu, zanarkotyzowanemu (tak, JEST takie słowo, skrin z ofiszjal łebsajt sjp.pl Rozgrywka nr 89 - Page 5 2vwpou)
jestestwu. Sądzisz, że skoro Ty mnie olejesz, reszta także?
***
Cieszę się, że Ci się spodobały. <3 A która najbardziej...?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 20:08

Kiruuś, tak, dla mnie wisisz, a nie odpisuję, bo nie wiem na co tu odpisać ;). Do czego się mam odnieść? Konkretnie, do czego? Do 1. części Twoich zarzutów się odniosłem, mówiąc, że nie to miałem na myśli, bo właśnie tam akurat jedyny raz się z Tobą zgodziłem (albo jeden z nielicznych). Nie nie zgrywałem dziecka z chorobą sierocą! Próbowałem lekko grę rozkręcić tym "no niechże ktoś coś o mnie napisze" :)... Też poza tym trochę taki jestem, że potrzebuję czuć się ważny. Taki charakter. A Twoje węszenie uważam za... nie to, że nietrafione, bo to nie o to chodzi. Dobry hejt jest w cenie :D. Za słabe i nieudolne. Nie rozumiesz, co piszę, albo nie chcesz rozumieć. Sytuacji numer 3 nie rozumiem
Sytuacja nr.4.... Wasza trójka cały czas zmienia pozycje. Tzn Madarame nie sowimi długimi psotami pełnymi wartościowej rozgrywki xd tylko Twoje posty i posty innych graczy o BC, tobie i Madarame czasem zmieniają ot co o was myślę. Czasem też przeczytam temat od początku i coś mi nowego świta w głowie... Na ten moment dla przykładu Madarame jest na miejscu trzecim, a wasza dwójka - walczy zaciekle o miejsce pierwsze. Gdyby nie to, że nie możecie być razem parą wilczków to już nie musiałbym kminić, ale skoro nie, to znaczy, że to bardzo ważne, na kogo z was zagłosuję bo jedno z was jest niewinne. Jeśli to Ty, to naprawdę się zdziwię. Uważam, że jeśli w tej grze ktoś zmienia zdanie, to znaczy ze a) myśli b) czyta grę c) zależy mu i d) nie WIE kto jest wilkiem tylko próbuje to WYKMINIĆ. 5. część jako jedyna ma choć ODROBINĘ logiki. Nie jest prawdziwa, ale sensowna już tak. To co zabrzmiało wilczo to po prostu moje przemyślenie xd naprawdę uważam, że ty padniesz xddd. Teraz albo w drugim linczu, ale padniesz. A co do podwójnego linczu... czemu mi zależy? Nie wiem, bo po Twojej wizji 3 króle do 2 wilków już ot tak fajnie nie wygląda ale chodziło mi o takie myślenie: skoro każdy mord to pewne padniecie królika (a wiec strata dla stada) to podwójny lincz oznacza padnięcie dwóch potencjalnych wilków z padnięciem jednego pewnego królika. Dwa osobne lincze (czyli tyle samo potencjalnych wilków) oznaczają dwa mordy wilcze (nie mylić z dwiema wilczymi mordami :3 ). Profit xD. Jedynie wycofuje się (jeśli kiedykolwiek tak uważałem, nie pamiętam xd) z propozycji remisu między Tobą a BC, która jest debilna ale lincz na tobie i Madarame, albo na BC i Madarame nadal propsuję.

A, i zauważ, że mamy (a może tylko ja? Ale Daff tak pisał więc myślę że dalej ma) Cię za wilka. Więc, jeśli piszesz "ona nie jest wróżem tylko wilkiem" to ja widzę "ej ona jest wróżem, zostawcie ją ;D". Chyba rozumiesz:D.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 20:27

LOL, ZJEBAŁEM, MIAŁEM NAPISAĆ 80 XD
Nie, zwątpiłem, Kira dupniejszego postu nie mogła mieć :c
Pierdolę, nie czytam :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 20:42

Zenek napisał sensownego posta. Dokładnie to samo pomyślałem.


Ostatnio zmieniony przez Dago dnia Wto 07 Paź 2014, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeWto 07 Paź 2014, 20:44

Dobra, po tym poście Kira rzeczywiście wydaje się wilkiem. Myślę, że pójdzie do odjebania w czwartek. Nad drugim wilkiem muszę jeszcze pomyśleć, bo im bardziej zastanawiam się nad tą grą, tym więcej elementów mi nie pasuje. Rozpatruję obecnie możliwość użycia eliksiru na drugim wilku, bym nie umrzył w tej grze. Jeszcze raz apeluję o napisanie przedwczesnego PW do Epeja z prośbą o wskrzeszenie mnie w razie zabicia przez wilki.
E (22:33:44):
Jeśli Kira będzie winna, szukamy drugiego wilka wśród ostatniej piątki podejrzanych, którą podała.

E2 (22:43:28):
Po wyjebaniu tych, których uznaję za niewinnych, zostają: Madarame i Shiro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 05:41

Cusz, proszę bardzo - linczujcie mnie. Może obrażę się tylko trochę.
I czemu zawsze jest tak, że jak chcę sobie pograć to jako uszatka mnie zaraz muszą zajebać? ;c
Tak z czystej ciekawości i w sumie głupoty - co na mnie macie?
Bo swoje geniuszowskie wywody zaczął Dffa, a stadko się pod nie ładnie podpięło i mamy, co mamy.
A tak poza tym, DAGUŚ, widzę tutaj subtelną próbę uniewinnienia BC. Uznałeś chyba, że jej ofiara nie jest potrzebna i teraz próbujesz ją jakoś z tego wyciągnąć? Bo na dłużą metę - wilczy kompan zawsze spoko. A zauważmy, że Draguś w tych klockach świeżakiem nie jest i, jako wilk, byłby skłonny do poświęcenia partnerki.
A punkcie trzecim chodzi o podlizywanie się szeryfowi i zgadzanie się praktycznie ze wszystkim, żeby później nie było problemów.
Czuję się zignorowana - gdzie Twoja ulubiona ksywka? ><
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 06:07

Pewnie ksywka uciekła na jego bezludną wyspę pełną niewolników :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 10:57

Kirełusiaaaa,
Bardzo Cię przepraszam za to, że jakaś ksywka (nie wiem, która ;D) uciekła. JA uniewinniam BC? xD ależ, ja nadal twierdzę, że jest jedną z najważniejszych kandydatów do linczu! tylko po prostu ty jesteś bardziej. Niewinna ty oznacza z marszu lincz na BC bez zastanawiania się nad czymkolwiek xD.

Podlizuję się szeryfowi, bo jest taki mądryyyyy A na serio - po prostu, to co pisze ma dotychczas zawsze sens (chyba zawsze, musiałbym odkładnie sprawdzić) (a nie, raz nie miało, jak po moim pomyśle "podwójny linczeł plis" spytał czy jestem wilkiem xd).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 13:02

Kira, ile cię trzeba było przyciskać, by dostać odpowiedź takiego pokroju. ;___; Tego chciałem. Post zalatuje typowym króliczym zagraniem z twojej strony, więc wypowiedź jak najbardziej na plus. Jeszcze zobaczymy, co dalej będzie z tobą. Pisz, pisz~~ Ja powoli będę skłaniał się ku ostatecznej konkluzji, ale to trochę zajmie, bo chciałbym się przespać i w trakcie snu poukładać myśli.

BTW, Everr zalogował się wczoraj i nic nie napisał. c: Jak pojawi się na lincz, to go chyba zajebię. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 13:19

Wyczuwam śmierć bo nieaktywność. Ale może jeszcze napisze, kto wie. MOŻE GO COŚ JEBNIE W GŁOWĘ XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 14:26

Daff, nie wkurwiaj mnie że już ci się Kira zrobiła dobrym kotkiem z długimi uszami xddddd
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 89 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-