Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5



 

Share
 

 Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 14:46

Myślę, że stare dobre małżeństwo powinno zostać na zawsze razem, więc mój głos wędruje na Nanę...
Może przynajmniej ten spam się skończy ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 14:49

Ja się póki co wstrzymam z głosem, ale chciałem tylko wtrącić że wasz spam tego typu, pokazowy, nie jest na miejscu.
Takie rzeczy dla własnego dowartościowania możecie sobie pisać poza rozgrywką.
Nie róbcie pokazowego syfu w rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 17:35

Sla75 napisał:
Ja się póki co wstrzymam z głosem, ale chciałem tylko wtrącić że wasz spam tego typu, pokazowy, nie jest na miejscu.
Takie rzeczy dla własnego dowartościowania możecie sobie pisać poza rozgrywką.
Nie róbcie pokazowego syfu w rozgrywce.
Dobrze, ja już przestaję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 19:22

{zapychacz}

Głosowanie:
Nana: 4
Chicharu: 6

Czekamy na głosy:
Kiry, Nicu, Ren, Wilkołaczka, Pippi, Sla75, Kaitoo. (czyli na 7 głosów)

Po wieszaniu zacznę was męczyć pytaniami dalej c:
{/zapychacz}
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 19:25

Podejrzewam, że Wilkołaczek nie zagłosuje. Nie ma go na forum, nie wypowiedział się..

WIĘC ISTNIEJE SZANSA NA MULTI-KILLA! DO DZIEŁA!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 19:31

E, dżdżownice! Macie czas z oddaniem głosów do jutra do 20:00 ew. do wtorku 20:00
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 19:33

O, Yass, jak dobrze, zrobiłaś podsumowanko <3 Dzisiaj (po staniu przez 7 godzin w szczerym polu, błąkania się bez celu i obstawiania rekonstrukcji) jestem już tak nieogarnięta, że mi się już wszystko miesza we łbie i się w głosach pogubiłam.

Ren dobrze prawi, polać jej.

Dymuś napisał:
Chicharu się już nie wyratuje
Skąd taka pewność, hm? A nuż więcej głosów się zbierze na Nanę. Przeszłości nie przewidzisz, Dymuś.

Dałabym jeszcze coś od siebie, jakieś wnioski/skargi/zażalenia, ale na chwilę obecną... Brak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 19:49

Comeback my little bastards!
Ponieważ tak baardzo zeepsuliście mi plan nie lamienia w tej rozgrywce to pewnie będę zła w następnej rundzie.
Gauz-Epu - tu nie można się pobawić w Kolumba, bo bardzo sprytnie przyznaliście się nie tyle do roli co do faktu że, noo, coś tam was łączy. Ale jestem lama i czytać nie umiem...
Gauz-sla - tak tylko dopisuję, choć pewnie tak jak teraz nie ma to znaczenia, tak w przyszłości pozostanie. Uważają na siebie na wzajem, pilnują się, ale mam wrażenie że to nie jest związanie z rolami jakie posiadają.
Nana-Chicha - nie skomentuję.

Cała reszta na swoje nieszczęście trzyma się jak "najdalej" od pozostałych. Oczywiście część zagłosowała owczym pędę, jednak wymieniać wszystkich nie ma sensu.
Ubolewam nad tym że nie mam swoich typów, na których mogłabym teraz poprowadzić kampanię i niezbędnego czasu (a jest szansa że byłaby udana). Poza tym nie czuję się dostatecznie przekonana że osoby które zaproponowano do tej pory rzeczywiście są Wilkami ;>

Rzekłam, nie głosuję, opierdalam się. Do jutra :*

BTW. Widzę że zapoczątkowałam uroczą modę na wypisywanie numerków w podpisach xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeNie 15 Wrz 2013, 23:03

Nicu napisał:

Gauz-Epu - tu nie można się pobawić w Kolumba, bo bardzo sprytnie przyznaliście się nie tyle do roli co do faktu że, noo, coś tam was łączy. Ale jestem lama i czytać nie umiem...
Jak to już mój ojciec - sla75 - zdradził dość jasno, zasugerowaliśmy rolę. Coś nas łączy? Kochankami nie jesteśmy, więc jeśli to miałaś na myśli, nie zwodząc cie zaprzeczę.
Nicu napisał:

Gauz-sla - tak tylko dopisuję, choć pewnie tak jak teraz nie ma to znaczenia, tak w przyszłości pozostanie. Uważają na siebie na wzajem, pilnują się, ale mam wrażenie że to nie jest związanie z rolami jakie posiadają.
W zasadzie, uważam że sla - mimo że to jego druga gra - jest tu dość groźnym zawodnikiem gdyby okazał się grać po stronie wilków, zaś z jego postów wynika to samo w moim kierunku.
Choć mnie się nie wydaje by był wilkiem, tego się właśnie obawiam i będę mu się przyglądać.
Nie rozumiem tylko gdzie załapał taki przenikliwy tok myślenia, całkowicie odbiegający od jego pierwszej rozgrywki, jakby przeskoczył ten nierozgarnięty "obszar" gdy się ma na koncie parę rozgrywek od razu na grę jak ktoś znacznie bardziej doświadczony.
Nicu napisał:

BTW. Widzę że zapoczątkowałam uroczą modę na wypisywanie numerków w podpisach xD
NO PEFNIE :3
TESZ SEM WALNOŁEM
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 15:59

Nana soraska za bardzo nie mam jak być na forum, myślałem, że normalnie bd aktywny ale niestety :c głosuję na Nana, żebyście mpgli zrobić multi jeśli chcecie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 17:50

Nana, bo combo :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 18:28

Nie chcę się wtrącać... Ale z combo raczej nici. Jest nieparzysta liczba głosów :3

Chicharu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 18:54

Zawsze jednak może być tak że ktoś do jutra nie zagłosuje.
W Chicharu jak i w Nanie siedzi coś co mnie niepokoi >.<
Jednak jeśli miałbym powiesić tylko jedno z nich chyba wolałbym żeby to był Chicharu
Bardziej mi wilczy od Nany ale ''Nigdy nic nie wiadomo''
Narazie nie ma co się rozpisywać , będzie co pisać jak już pierwsze głosowanie się skończy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 19:12

Oraz... Nie mamy przecież jedynie dwójki laureatów do głosowania, to nie wybory na prezydenta w polsce gdzie rywalizują głównie przedstawiciele PISu i PO.
Nieparzysty głos może zostać oddany na jakąkolwiek inną osobę.

Co do combo samego w sobie... Nie wierzę kto to proponuje i popiera.
Skuszę się o przejrzenie jeszcze raz rozgrywki. Wybacz Zensumie, ale prosiłbym nieco czasu na oddanie głosu, dokładniej do drugiego podanego przez ciebie terminu. Czyli do jutra, godziny 20.

Póki co mamy 8 - 6 dla Chicharu.
Orientuje się ktoś, kto jeszcze poza mną nie oddał głosu?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 19:25

Nie zagłosowała jeszcze Ren.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 19:52

Głosowanie:
Nana: 6
Chicharu: 8

Czekamy na głosy:
Kiry, Ren, Sla75. (3 głosy)

Wyprzedzając was: tak, niecierpliwię się, bo od tego, jakie role kryły się za tymi dwoma osobami zależeć będą moje dalsze podejrzenia i pytania, jakimi będę was nękać. Ale moja niecierpliwość nie jest tak duża, by wieszać już, gdyż bardzo chętnie to multi zobaczę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 19:53

Ja również nie oddałam głosu, ale nie martwcie się, właśnie się rehabilituję. xD

Nie wiem dlaczego nie potraficie dostrzec tego, o czym mówi nam Chich. Ja nie zamierzam ryzykować i tracić wróża. Jego zachowanie wydaje mi się uzasadnione, chciał po prostu sprawdzić komu pomaga.
Nana. Wybacz, ale coś mnie cała ta Twoja "krzywda" nie przekonuje...


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Pon 16 Wrz 2013, 20:52, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zagubiona kropeczka. ;-;)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 19:59

Więc jeszcze jeden głos na Nanę i jeden na kogoś innego oprócz Chi i mamy combo! *zaciera łapki* : 3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 21:00

Dobra nie umiem się zabrać by przeczytać od nowa rozgrywkę. Szczerze nie wiem czy zagłosować na Nane i zrobić te combo czy na Yass, której nie wiem dlaczego nie ufam. Ale jak wspomniałam wcześniej czytałam rozgrywkę ale widziałam tylko słowa, a nie umiałam pojąc ich znaczenia wiec zagłosuje na Nane w 2 turze postaram się bardziej, bo potępiam to ze ktoś się zapisuje a później nie gra a teraz sama to robię gome.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 22:42

Nawet nie wiecie jak chętnie bym napisał że multi nie ma, jako ostatni głosujący na Nanę, jednak skoro już się tak natrudziliście, niech będzie wasze kombo, ale nie będę się chociaż za nie czuł odpowiedzialny gdy zawisną dwa króliki.
Gauzis, wilkiem nie jesteś, ale masz mój głos, bo piszesz bardzo podejrzanie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimePon 16 Wrz 2013, 22:45

Kira napisał:
Nie wiem dlaczego nie potraficie dostrzec tego, o czym mówi nam Chich. Ja nie zamierzam ryzykować i tracić wróża.
Mimo wszelkich uzasadnień, właśnie dlatego Chicharu jest podejrzany.
Nie wiemy ile będzie wilków w rozgrywce, wyjawienie się przez wróżbitę po to by go zjadły wilki, jest nieco bezsensowne, zużyje swoją rolę jedynie na jeden skan.

@EDIT
Cytat :
Gauzis, wilkiem nie jesteś, ale masz mój głos, bo piszesz bardzo podejrzanie.
Uprzedziłeś mnie =,=...
Piszę dziwnie, bo mogę, ostatnio mam taką fazę, bywa ^^.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeWto 17 Wrz 2013, 02:06

{spamozapychacz}
Moje numerki przedstawiają się tak jednolicie... I w ogóle, tato (Epu), avast blokuje mi coś w twoim podpisie, wyrzuć to xD
{/spamozapychacz}
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeWto 17 Wrz 2013, 10:30

Dobra, Zenek, dawaj tego wynika =D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeWto 17 Wrz 2013, 10:34

Na czacie pisał, że nie może bo ktoś mu nie dał cynku jeszcze.

Yass, mi nic nie blokuje, nawet wziąłem sobie pliki na skaner. Więc nie wiem co w tym podpisie przeszkadza, jak tu jest zwykły kod html. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitimeWto 17 Wrz 2013, 14:52

Jeżeli Chi okaże się być wróżbitą, wiedźma/in może go zawsze wskrzesić :3

(Lul, a ja nie wrzucam numerków do podpisu, bo się nie chwalę, o! Takim hipsterę jestę @@")
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-