Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10



 

Share
 

 Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 18:35

Epu... genius! A co wróżbita robi? ._.
Wróżbita tak samo jak szpieg działa - i na odwrót.
Poznaje rolę każdego. A poza tym... wait... Gauzis, bo nie pamiętam - sprawdzałeś Epa?
... Wydaje mi się że tak ale nie pamiętam...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 19:25

Oj tam, Zenuś XD Ale zawsze mogli mnie zeżreć, jak jeszcze miałam truciznę xDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 20:01

Zensum napisał:
Epu... genius! A co wróżbita robi? ._.
Wróżbita tak samo jak szpieg działa - i na odwrót.
Poznaje rolę każdego. A poza tym... wait... Gauzis, bo nie pamiętam - sprawdzałeś Epa?
... Wydaje mi się że tak ale nie pamiętam...
Epu był pierwszym i dobrym strzałem który dał mi niezłe alibi które rzuciło bardzo fajne wnioski ku wilkom które szukały wróżbity wśród innych - nie mnie. W zasadzie, Zenek nie powinieneś nagle zmieniać że jednak wilki zjadły Yassamet ale mniejsza.
Wszystko było rozegrane strategicznie, żałuję że mój ojciec nie był jednym z wilków Wtedy by tu była pewnie niezła batalia, jednak wątpię czy zakończylibyśmy to wygraną ;d.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 20:49

Szpieg poznaje role innych, wróżbita tylko kto jest wilkiem, a kto królikiem.. Czyli okradzionego, myśliwego, kupidyna, kochanków, itp. widzi jako "króliki", a nie ich role.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 20:54

o.O
Od kiedy, Epej?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 21:35

Przyłączę się do pytania Shujina...
Od kiedy to? ;-; Jeżeli była jakaś magiczna zmiana to czemu żadnej informacji nie było? ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimePią 04 Paź 2013, 21:43

Ja sam się dziwiłem, że Wróżbita sprawdza każdą rolę. W Mafii detektywi sprawdzają tylko winę danej osoby. Byłbym w sumie za tym, aby ograniczyć Wróżbitę. Jeśli to przejdzie, to Szpiega również można by ograniczyć tylko do tego, że widzieć będzie, że ktoś ma jakąś rolę, lecz nie pozna dokładnie którą. : D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitimeSob 05 Paź 2013, 10:05

Zen.. Szuj.. od początku wprowadzenia ról.. -.-
Tak jak prawi Dffa - wróż sprawdza tylko winę danej osoby.

Edit: no cóż, przynajmniej tak było jak na początku dodawałem role, teraz widzę, że są opisane nie moim stylem, więc któraś z administratorek zmieniała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-