75 - Alej na zastępstwo - Page 8



 

Share
 

 75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:07

shUj napisał:
Nicu napisał:
Shu, mogłeś wymyślić lepszy argument, tym bardziej, że jest spośród czego wybierać. A tak każesz mi myśleć, że robisz to tylko po to bym ci w drugiej rundzie nie bruździła, jak będziesz chciał się dobrać do Daffa.
To dalij, Nicuś, atakuj mnie~.
...
Śmiem twierdzić, że wiedźma mogła jednak ożywić Tosia zamiast ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:11

Chiyo napisał:
Tylko tyle? Za dużo, bo boisz się o swój wilczy kuper? Spoksy. Nie masz nic do powiedzenia, okej. Na Twoim miejscu próbowałabym się bronić, nawet jeśli byłoby to bezsensowne (...).
Tak, na razie tylko tyle.

Nie boję się o mój kuper.
Właściwie to teraz zastanawiam się co się tak rzucasz. Aż tak ciebie drażni znikoma reakcja z mojej strony?!

DarkDania napisał:
W ogóle Madarame ma dziwne te swoje typy.
Rzucam sobie dwiema k12, niebieską i czarną.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:16

Ach, skoro tak... Madarame.
Myślę, że jeśli wiedźma pospieszyłaby się i otruła Nicu... byłaby duża szansa na skończenie gry już po dzisiejszym wieszaniu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:16

Mad napisał:
Właściwie to teraz zastanawiam się co się tak rzucasz. Aż tak ciebie drażni znikoma reakcja z mojej strony?!
Hohoho, i kto tu się teraz rzuca. Ja, jeśli nie zauważyłeś, jestem dzisiaj luźna jak mało kiedy, prawie jak gumka w gaciach. Ale cóż, jeśli wielce Pana Madarame to uraziło, to... ojejku, aż się boję. No weź Ty się ogarnij i zwracaj uwagę na styl moich wypowiedzi, co?

O! Cóż żem ja obaczyła! Poparcie Szujka! Jak uroczo!
A więc:
Madarame - 3 od: Chi, Szuj, Zenek.
Dania - 1 od: Mad.

Jeszcze tylko cztery osoby do oddania głosu, jak pięknie! *u*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:24

W sumie nie będę jakoś przedłużać, Madarame skoro i tak jest za nim większość. Też jakoś specjalnie się nie broni, albo nie ma pomysłu jak się bronić albo chce pokazać, że niby ma to w nosie bo "sprawiedliwość" zawsze zwycięża. Ta druga opcja mogłaby wskazywać właśnie na wilka, któremu niby wszystko jest obojętne co by reszta pomyślała, że skoro się nie spina* to jest niewinny.

*no właśnie, gdyby się nie spinał, a w jego wypowiedzi wyraźnie widać negatywne nastawienie do wszystkiego co się tutaj rusza.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 21:50

Nie było mnie tylko kilka godzin, a tu już taki obrót spraw. Mein Gott... o.o
Madarame, głos totalnie z dupy. Zyskałeś w moich oczach uznanie w 1. linczu, bo taki głos na Chiyo był oznaką odwagi i indywidualności. Jak widać, myliłem się. Mam właśnie przyjemność powiesić 2. wilka. Madarame, osobiście wypchnę cię na zewnątrz.
Shujin napisał:
Po pierwsze - Daff nadal może być wilkiem. Taaaak, taaak, "powiesił wilka", wiem. Tyle że wziął to tak naprawdę... znikąd. No co, nie jest to dziwne, że miał takie "szczęście"? Wśród (chyba) 11 graczy wybrał takiego, który się w ogóle nie odzywał i udało mu się trafić? Cóż... W każdym razie, na razie go zostawię, mam ciekawsze koncepcje.
Nie wiem, czy można to jakkolwiek nazwać szczęściem, skoro sam to wydedukowałem. Sam widziałeś, że ona często bywała na forum i na GG. Zdarzało mi się łapać Eileen na takie coś, wtedy, gdy kompletnie wilczyć nie umiała. Pomyślałem, że tutaj jest dokładnie tak samo. Poza tym, po co miałbym poświęcać Kirę, będąc wilkiem, jeśli w ogóle nie była narażona na niebezpieczeństwo? Ja poruszyłem jej temat i ją powiesiłem - proste. Poza tym, w moich wilczych grach zawsze stawiam sobie cel i doskonale wiesz, jaki on jest. Domyślasz się już? Tak, tak, wygrana w nienaruszonym składzie.
A co do otrucia, to ja jednak apeluję, żeby to Nicu nie była. Nie widzę w niej niczego, co miałoby mnie przekonać do zgładzenia jej. Tutaj proponowałbym Hankę raczej albo Ryuka. Ewentualnie Zenka, bo za mocno i na siłę błyszcze nieogarem, co może być bardzo zmylne. Ogólnie takie kreacje mi się nie podobają.
Dziwi mnie to, że 1. Dnia zapisaliśmy 10 stron, a 2. Dnia już wieszamy z automatu. xD Stare, dobre RD~~ Ale nie ma co, 3. Dnia trzeba będzie trochę popisać, bez względu na wszystko. Przynajmniej ta jedna strona wniosków.
PS
Coś dla wszystkich graczy na RD.
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 22:08

Huhuhu, jak pięknie wszystko idzie!

Madarame - 6 od: Chi (wcześniej zapomniałam policzyć jako podwójny), Daff, Dania, Szuj, Zenek.
Dania - 1 od: Mad.

Jeszcze tylko głosy Ryuka, Nicu i Hanki ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 07:16

Shujin napisał:
O ile głos Nicu na Kirę i jego uzasadnienie w ogóle nie wydaje mi się dziwne (a raczej każe myśleć, iż jest niewinna)... to nie podobał mi się ten głos Korniszona, kompletnie z czapy. Wiedział, że jego głos na Danię nic nie zmieni, jego głos mógł być przeważający - powiesimy Nicu czy Kirę?, a mimo to zagłosował na Danię. Skoro już nasuwa się pytanie "dlaczego?", odpowiedź jest całkiem ciekawa... I Kira, i Nicu były/są jego wilczymi partnerkami. To jest na chwilę najbardziej prawdopodobna teoria dotycząca wilczego stadka, przynajmniej w moim uznaniu, wy pewnie potraficie sami "myśleć".

Jeśli wiedźma mnie otruje, dostaniesz Sombrero Wstydu za chujową dedukcję, obiecuję. : D
Nicu i Kira nie miały oporów, by głosować na siebie nawzajem, dlaczego ja nie miałbym zagłosować na Kirę, której los był już przesądzony, by nie wyróżniać się z tłumu? Wtedy byłem przekonany, że DD jest winna, teraz mam pewność, że to króliczek.
Nie jestem pewien, czy Madarame to dobry strzał, ale skoro mój głos i tak niczego nie zmieni, to zagłosuję dla spokoju sumienia Shujina.
Madarame

Chiyo napisał:
Jeszcze tylko głosy Ryuka, Nicu i Hanki ^^

...wciąż żyję. :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 07:26

No to już nic niezmienne będzie c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 07:59

Oj Ogór, sorry xD Umknąłeś mi xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 11:15

Daffodil napisał:
Nie wiem, czy można to jakkolwiek nazwać szczęściem, skoro sam to wydedukowałem. Sam widziałeś, że ona często bywała na forum i na GG. Zdarzało mi się łapać Eileen na takie coś, wtedy, gdy kompletnie wilczyć nie umiała. Pomyślałem, że tutaj jest dokładnie tak samo.
Nieee, ona naprawdę nie miała czasu, a na kompie siedziała, bo miała komuś jakieś opowiadanie na urodziny napisać, czy cuś. Wiem to, bo mieliśmy razem nad forum pracować, a że nie miała czasu, to sam robiłem... Reasumując: albo wilczysz, albo trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno~.

Daffodil napisał:
Poza tym, po co miałbym poświęcać Kirę, będąc wilkiem, jeśli w ogóle nie była narażona na niebezpieczeństwo? Ja poruszyłem jej temat i ją powiesiłem - proste.
Po co? Żeby wzbudzić zaufanie wiedźmy (brawo, udało się) i spokojnie zjeść parę kochanków, bo nietrudno było się tego domyślić. Mogłeś też mnie przeskanować (lub ktoś z Twojego stada), co jest całkiem prawdopodobne.

Daffodil napisał:
Poza tym, w moich wilczych grach zawsze stawiam sobie cel i doskonale wiesz, jaki on jest.
No, tu mnie właśnie masz i dlatego na chwilę odrzucam Twoje wilczenie na bok, wilku.

Daffodil napisał:
A co do otrucia, to ja jednak apeluję, żeby to Nicu nie była.
A ja apeluję, żeby była - może i wydaje się, że jest jedynie królikiem, ale takie posty strasznie łatwo napisać. Poza tym, nie ma lepszego kandydata niż ona:
Ryuk - może i tak, ale Alejka powinna go zgładzić po tym wieszaniu, już do niej o tym pisałem.
Hanako - zbyt skora była do głosowania na Kirę, na 99% jest króliczkiem, dobrze o tym wiemy.
Zenek - on nigdy nie głosowałby na swojego wilczego kompana jako pierwszy, tak zupełnie... z dupy.

I ja mam wrażenie, że Ty dobrze o tym wszystkim wiesz, Daffuś. A w takim razie czemu takie coś proponujesz? Bo wilczysz z Nicu? Wcześniej broniłeś Madarame, teraz Nickę... No nic, ja nadal wnioskuję do wiedźmy, by ją otruła. Lepszego kandydata tu nie widzę.

Pan Korniszon napisał:
Jeśli wiedźma mnie otruje, dostaniesz Sombrero Wstydu za chujową dedukcję, obiecuję. : D
Dedukcja była dobra, a że nie była dobra... cóż. xD

Reasumując: wiedźmo, truj Nicu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 17:23

A tak bardzo chciałam coś wydedukować wczoraj, ale niestety nie mogłam. Dzisiaj już, niestety, nie będę miała czasu na dodanie jakiegokolwiek postu, dlatego oddaję głos.

Madarame
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 18:44

Ogór obiecuje Sombrero Wstydu, a ja nagiego Nicka Cage'a pod łóżkiem (orly, nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby czegoś takiego).

Mad, mój głos o tak niczego nie zmieni, a oddać trza :'>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 19:22

Look at ur bed.
I'm under your bed.
I'm watching you.
You're bad.
You can't see me.


A tak poza tym to Alej, kiedy napiszesz werdykt? ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 20:25

Zen, ile można powtarzać jedno i to samo... ;__;

Stado odcięło sznur, na którym spoczywały zwłoki Tosi i schowały je do turystycznej lodówki, żeby tam na ziemi urządzić im godziwy pogrzeb. Miejsce w pętli zajął Madarame, tuż przed śmiercią odkrywając swoje prawdziwe oblicze - na szczęście jego wilcze kły i pazury nie dosięgnęły żadnego z królików.
Jednak gdy wszystkie spojrzenia były skierowane na skazańca, ktoś ponownie zakradł się do Shujina i poderżnął mu gardło, po czym cichutko wmieszał się w tłum...
Króliki były przerażone uporem zdrajców. Ryuk nie wytrzymał presji - założył spadochron i dezerterował czym prędzej...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:05

Trafiliśmy dwa wilki. Kirę i Mad. Aż się dziwię, że jeszcze żyję. Pewnie uznali, że jeśli mnie nie zjedzą, wzbudzę w Was podejrzenia, że to ja wilczę. Ciekawa taktyka, bravissimo.
Podejrzewany wcześniej przeze mnie Ryuk okazał się być niewinny. Ale widzicie, że z Mad miałam rację.

Martwe wilki:

Martwe króliki:

Chi - jak już wspomniałam, tylko ja wiem kim jestem. Wilki pewnie się domyśliły i chcą, żebym wyglądała podejrzanie... Cóż, nic z tego!
Dania - ufam temu pasażerowi.
Zen - ten pasażer również ładnie wygląda.
Hanka - mieszane uczucia.
Nicu - to co wyżej - jakiś dziwny niesmak.
Daff - ciągle gryzę się z myślą, czy zaufać, czy też nie. Nie chciał, żeby wiedźma truła Nicu, tylko Hankę i Ryuka. Ryuk okazał się być królikiem... Chyba nie zaufam. Do tego dodał, że ma okazję powiesić kolejnego wilka... Ciekawe skąd wiedział, że jest nim właśnie
Ogór - . . . ROŚNIE . . .

Ryuk nie miał żadnej roli. Ciągle mamy wiedźmę i wróża, więc z siódemki na pewno dwie osoby są czyste. Proporcje... Skoro dwie muszą być czyste to na pewno 2+3? Czy może 2+4? Ostatnio byłam jedynym wilkiem na osiem osób, więc bardzo możliwe, że został tylko jeden kłak. Proporcje mogą wyglądać 6:1, lub 5:2.

Podejrzani:

Radziłabym wiedźmie otruć jedno z podejrzanych, a tym czasem oddam głos na Nicu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:25

Proporcja to 6:1. Powiesiliśmy 2 wilki, nie sądzę, by Alejka na starcie dała czwóreczkę do składu wilków.
Chiyo napisał:
ciągle gryzę się z myślą, czy zaufać, czy też nie. Nie chciał, żeby wiedźma truła Nicu, tylko Hankę i Ryuka. Ryuk okazał się być królikiem... Chyba nie zaufam.
A co jeśli Nicu okaże się niewinna? Poza tym, pamiętaj, kto tu własnoręcznie zabił Kirę.
Chiyo napisał:
Do tego dodał, że ma okazję powiesić kolejnego wilka... Ciekawe skąd wiedział, że jest nim właśnie
Mam rozumieć, że w twoim przypadku powieszenie Madarame to kwestia przypadku, a nie dedukcji? Też byłaś taka pewna, nawet oddałaś głos tuż po Zenku. Po tym, jak zobaczyłem, co odwalił Madarame w 2. Dniu było już pewne, że wilczy, dlatego na niego zagłosowałem, proste. Poza tym, ile razy w życiu mam powtarzać, że jeśli wilczę, to zawsze mam ambicję wygrywać w nienaruszonym składzie? Wystarczy poczytać wszystkie moje wilcze gry, tam macie wyraźnie podkreślone, że jeśli jestem wilkiem to nikt z mojego składu nie umiera.

Ja myślę, że wilkiem może być Hanako. Fakt, że Kira i Madarame, którzy przemykali przez całą grę tylko utwierdza mnie w mojej teorii. Ktoś byłby gotów na lincz na Hanako? Któryś z wilków po prostu musiał podpiąć się pod lincz na Kirę - szczególnie Kiry, bo to ja ją linczowałem, co miało wielkie szanse na powodzenie, jak widzicie. Jest to też doskonała okazja, by się wybielić.

A poza tym, Shujku, to chyba się mylisz, co do Zenka w tej kwestii:
Shujek napisał:
Zenek - on nigdy nie głosowałby na swojego wilczego kompana jako pierwszy, tak zupełnie... z dupy.
Polecam przeczytać 56., szczególnie od drugiego linczu. Zenek bez wahania, niemalże równoległe z Toshem zagłosował na Yvettę jako jeden z pierwszych. Co prawda był on drugi, ale oddał głos tuż po Toshu, różnica czasowa była niewielka.

A, Chiyo, błagam cię, odstaw na bok uprzedzenia. Takim sposobem nie wygramy. Wiem doskonale, że mnie nie lubisz, ale na czas tej rozgrywki zapomnij o tym. Teraz, gdy został nam prawdopodobnie 1 wilk, będzie bardzo trudno go trafić, co udowadniają starsze gry, m.in. ta, gdzie Orochimaru sam wygrał w starciu z 8 królikami. Tu nie ma miejsca na sprawy, czy kogoś lubisz, czy nie. Proszę, zrobisz to dla mnie chociaż w tej grze?

Niech Wiedźma wykaże się rozumem i na razie nic nie robi. Sytuacja, gdy wilk pozostał tylko jeden po prostu wymaga tego, by dyskusja wrzała. Gdy wyłapiemy iluś podejrzanych i nie będziemy w stanie orzec, który z nich jest wilkiem, wtedy niech zainterweniuje i zgładzi kogoś.


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Wto 11 Lut 2014, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:29

Shit, muszę Was zacząć śledzić na forum, bo widocznie Wasza aktywność to jeden z kluczowych poszlak w tego typu rozgrywkach. :c

Zastanawia mnie tylko, dlaczego wiedźma pomimo usilnego nakłaniania jej do otrucia Nicu jeszcze tego nie zrobiła? Wiemy, że to ktoś, dla kogo głos Shujina mocno się liczy (w końcu wskrzesiła go bez wahania), a jednak nie zdecydowała się spełnić jego "ostatniego życzenia".
Szczerze mówiąc, podejrzewam, że sama Nicu może pełnić tę rolę. W związku z tym poczekałbym z wieszaniem jej.

Zastanowiłbym się za to nad linczem na Hanako. Tylko proszę, zanim ją powiesicie, może poczekajmy na jej odpowiedź? Błyskawiczne skazanie Madarame, chociaż słuszne, nie było zbyt demokratyczne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:33

Wilki strasznie uparły się na Shuja, co uważam w sumie za bezsens, bo po wskrzeszeniu stracił swoją rolę, a przecież nadal żyje wiedźma i wróżbita... No chyba, że jego zarzuty były kierowane w jednego z kłaków ;3 Wszak proponował by otruć Nicu, miał także wątpliwości co do Daffa...

Co do Daffa to też mam właśnie mieszane uczucia, jakiś zbyt pewny siebie jest no i... Nadal żyje, to też jest co najmniej dziwne. Skoro tak dobrze celnąl dwa wilki, to czemu w takim razie go nie zjadły, skoro może celnać też i w kolejnego(Zamiast tego po raz drugi ciachnęły Shuja)? No chyba, że sam nim jest. Niby była mowa o tym, że Daff zawsze miał taką taktykę by nie zabijać swoich, ale przecież taktykę zawsze można zmienić.

Ogór i Hanako też są tacy pół na pół, nie są zbyt aktywni co w sumie utrudnia upewnienie się czy są winni/niewinni. Dlatego też nie będę na razie głosować. Na moje, Chiyo, trochę zbyt pochopnie wszystko robisz. Ilość wilków drastycznie spadła, być może jest już tylko jeden, więc trafienie go jest teraz trudniejsze. z tego też względu trzeba się dłużej zastanowić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:42

DarkDania napisał:
Co do Daffa to też mam właśnie mieszane uczucia, jakiś zbyt pewny siebie jest no i... Nadal żyje, to też jest co najmniej dziwne. Skoro tak dobrze celnąl dwa wilki, to czemu w takim razie go nie zjadły, skoro może celnać też i w kolejnego[...]
Gdybym zawsze nie przeżywał rozgrywek jako królik, to nie miałbym 7 punktów, a 3. Te 3 tylko za wilcze wygrane. Pozostałe 4 mam za wygrane jako królik. Tak więc widzisz, że czasem wilki mnie zostawiają z różnych powodów. Czasem się obawiają, że króliki pójdą mym tropem, bo np. moja teoria okaże się właściwa albo chcą, żeby po prostu stado się mną zajęło, by ci nie musieli marnować na mnie mordu. Chcesz dowód, że potrafię dożyć końca gry? Masz, oto 56.. Tu wilki nawet mnie nie tknęły, bo przed 1. linczem wytypowałem 4 na 5 wilków ze składu.
DarkDania napisał:
Niby była mowa o tym, że Daff zawsze miał taką taktykę by nie zabijać swoich, ale przecież taktykę zawsze można zmienić.
Można, można, ale po prostu jestem zbyt ambitny. Wolę mieć nienaruszony skład, bo wtedy można niejako upokorzyć króliki, które ciągle błądziły w poszukiwaniu prawdy.
DarkDania napisał:
(Zamiast tego po raz drugi ciachnęły Shuja)? No chyba, że sam nim jest.
Bo był jedynym 100% niewinnym miastowym i nikt nie mógłby tego podważyć. Ponadto miał pogłos wśród stada, więc był wg mnie gorszym zagrożeniem, bo przecież mnie z łatwością można powiesić, co właśnie insynuujesz. Taki wskrzeszony ktoś jest groźniejszy od rolnego królika, bo z wskrzeszonym prawie nigdy nie wygrasz dyskusji. ; >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeWto 11 Lut 2014, 21:45

DarkDania napisał:
Ogór i Hanako też są tacy pół na pół, nie są zbyt aktywni
nie są zbyt aktywni
nie są aktywni
nie aktywni

Jak śmiesz. XD
Dwupostową Hanako stawiasz na równi ze mną? :c Jasne, że mógłbym pleść bez sensu, byleby za każdym razem zaznaczać swoją obecność, ale wyszedłem z założenia, że lepiej zabierać głos, gdy ma się coś do powiedzenia.
Plus zaraz na początku rozgrywki odbyła się epicka walka między mną a Shujinem dotycząca mojego potencjalnego wilczenia. Zdaje się, że przed śmiercią Shuj mnie rozgrzeszył, chyba że źle zinterpretowałem jego słowa (rip Shujin, oby Twoje obie śmierci nie poszły na marne). W każdym razie, masz naprawdę MASĘ materiału, na którym mogłabyś pracować, gdybyś chciała udowodnić moją rzekomą winę. Z tym, ze na bank nie wyczytałabyś z moich postów więcej niż Shujin, a zdaje się, że odpowiedziałem na każdy jego argument.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeSro 12 Lut 2014, 21:23

Co tak cicho się zrobiło?

Pewnie większość czeka na wypowiedź Hanako bądź Nicu xD To sobie pewnie jeszcze poczekamy...

W sumie masz rację Ogór, nie powinnam Cie porównywać do Hanako.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeSro 12 Lut 2014, 21:36

Wut? Przeca jedyne na co trzeba teraz czekać to werdykt. Z tego co dobrze zrozumiałem to już wszyscy głosowali c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 06:44

...werdykt już zapadł.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 07:24

Ja chyba zamorduję to forum >C
Czemu nie pokazało mi, że jest nowy post, tylko przerzuciło do dalszych >C
Pierdzielę, już nie wiem, czy grać >C
Powrót do góry Go down
Sponsored content






75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-