75 - Alej na zastępstwo - Page 9



 

Share
 

 75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 11:46

Na razie zagłosowała tylko Chiyo na Nicu. Ogór zabij grę :< Podejrzani milczą nadal, smuteczek.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 13:47

Ruszać kupry, do niedzieli pragnę widzieć wszystkie głosy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 17:15

Meh, post do odbębnienia...

Chiyo - przyrost ambicji. Sugeruję długą przerwę od RD, bo skończysz jak ja~ Wróża udajesz nawet, nawet, szkoda tylko, że nie zmuszasz się do myślenia.
Dania, Zen - randomy, których nie ogarniam
Hanna - do wywalenia za dupną aktywność
Nicu - nie lubię jej......
Daff - jak to Daff, ufać można, ale na ręcę dalej trzeba patrzeć
Ogór - lubię mizerię~

Wiesz Chiyo, też cię nie lubię~ I jeszcze mam czelność ponownie oskarżyć cię wilczenie. Trzeci Wilk musi być choć trochę aktywny i chcieć kontrolować sytuację. Co prawda pasuję tu i ja, i Daff, i Ogór, ale ja nie mam schizofreni, Kotek wygląda w porządku, a Pan Korniszon nie mieści mi się w koncepcji :'P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeCzw 13 Lut 2014, 18:49

Cytat :
Dania, Zen - randomy, których nie ogarniam
Zen - randomy, których nie ogarniam
Zen - randomy, których nie ogarniam
Zen - randomy, których nie ogarniam
Wut? JA RANDOMEM? WUT? OD KIEDY? D:
Nicu, Nicu, Nicu... Zdecydowanie zostałaś podejrzaną numer uno.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimePią 14 Lut 2014, 16:06

Lol Zen, nope, to tak nie działa xD
Ciesz się, że nie nazwałam cię inaczej xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimePią 14 Lut 2014, 18:02

Gdzie jest Daff? >.>

Coś nam ta gra nagle stanęła a tak ładnie się rozwijała. W sumie nic dziwnego - dwa wilki poszły w cholerę, trzeciego trudno będzie znaleźć i nie będę ukrywać, że po prostu nie mam pomysłu kto mógłby nim być.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimePią 14 Lut 2014, 21:13

No nie? Tak bez sensu. Hanka ma wywalone, Daffa wcięło, Ogór też już ucichł, albo po prostu nie pisze, jak nie widzi nic, co przykułoby jego uwagę... Zostało 5 osób do oddania głosu, a w ilości póki co prowadzi Nicu z wynikiem 3.

Boże, czy ten telewizor na prawdę musi tak ryczeć? ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 12:23

Widzę, że gra stoi nadal a do Niedzieli głos trza oddać, więc głosuję za Nicu jak większość.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 12:44

Mie jak coś dzisiaj nie ma :c
hue hue
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 13:33

Nicu, no trudno.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 13:40

Pozdrawiam Zenka i Danię. Uzasadnienie waszych głosów jest... po prostu absurdalne i głupie. Zenek posłał głos na Nicu, bo ta nazwała go randomem, a DD, bo trzeba oddać głosy do niedzieli, to sobie za tłumem pójdzie. Nosz... ._. Szkoda, bo twój głos zaważył i mimo, że nie uda mi się powiesić Hanako, to raczej na nią zagłosuję. Nicu wg mnie niewinna, wiem, kiedy wilczy. Nie widzę jakichkolwiek oznak wilczenia, a wy, głupki zasugerowaliście się Shujkiem, który ot raz sobie trafił z Madarame. Jeszcze raz pozdrawiam i radzę przerwę zrobić na RD, by odnaleźć własne rozumy i zacząć ich używać.
DarkDania napisał:
Gdzie jest Daff? >.>
Czeka na Hankę, która była kilka razy na chacie i nic nie napisała. Może nic nie pisze, bo kiedy ostatnio była, to może uznała, że wyrok jest na nią podpisany jako wilka. Niemniej, jest to wielce intrygujące. Zapewne pojawi się pod koniec głosowania. : >
Ciekawi mnie to, że Chiyo nie odpowiedziała na cytaty z poprzedniej strony.  Jakby niewygodne byłoby dla niej odpowiadanie na nie. DD też się za bardzo nie odniosła. Widać, jak wam na grze zależy. : D
Nicu napisał:
Chiyo - przyrost ambicji. Sugeruję długą przerwę od RD, bo skończysz jak ja~ Wróża udajesz nawet, nawet, szkoda tylko, że nie zmuszasz się do myślenia.
Zgadzam się z tym w 100%.
Nicu napisał:
Wiesz Chiyo, też cię nie lubię~ I jeszcze mam czelność ponownie oskarżyć cię wilczenie.
To mógłbym nawet podbić. Wniosek jest całkiem, całkiem. Ktoś wcześniej zauważył, że Chiyo jako niewinna tylko broni, a jako winna oskarża i szuka podejrzanych. Jak dobrze, że nie zapomnieliśmy o tym. Ponadto zbyt długie trzymanie Wróża przy życiu też jest podejrzane, chyba, że wilki faktycznie uznały, że jako szeryf nie wyrządzi wielkich szkód i będzie głosowała na niewinnych (patrz: głos na Nicu). Cóż... Hanako powiesić się nie da, ale Chiyo jak najbardziej. Tyle, że wtedy doprowadzimy do combosa, co w tym przypadku byłoby dość drastycznym rozwiązaniem. Chcę usłyszeć opinię innych na ten temat.
Nicu napisał:
Trzeci Wilk musi być choć trochę aktywny i chcieć kontrolować sytuację.
Poza faktem, że Chiyo długo żyje, to śmiem twierdzić, że 3. wilk pod wpływem tego, że został sam, raczej się nie wychyla i nie udziela. Zobaczył, z jaką łatwością wybito Kirę oraz Madarame, więc ten zapewne przyjdzie na głosowanie i odda głos, by powieszono niewinnego lub zrobiono combosa. Dlatego celowanie w przemykaczy i cichych jest jak najbardziej rozsądne.
Nie oddawajcie jeszcze głosów. Mamy czas do niedzieli, co oznacza, że jeszcze w niedzielę możemy zagłosować, spokojnie~~

PS
Korniszon, nosz ku*wa. ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 14:53

Wiedźma zawsze może otruć Hanako, jeśli Ci tak zależy na jej śmierci.

Cytat :

Jeszcze raz pozdrawiam i radzę przerwę zrobić na RD, by odnaleźć własne rozumy i zacząć ich używać.

A ty wracaj do szkoły chłopie i się ucz. Cóż za niewychowana młodzież. Teraz już wiem czemu Chiyo Cie nie lubi... Ciebie nie da się lubić ;D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 15:24

Wiesz, Daff, mój głos i tak nic by już nie zmienił, a nic nie zapowiadało się na to, byś miał się w najbliższym czasie odezwać. Gdybyś napisał wcześniej, głosowałbym na Hanako, bo wtedy to by miało jakiś sens. Jutro mnie nie będzie, więc tak pod presją czasu zagłosowałem. :I
Tak btw. po jakim czasie nieaktywności gracz się kwalifikuje do wyrzucenia z rozgrywki?
DarkDania napisał:
Wiedźma zawsze może otruć Hanako, jeśli Ci tak zależy na jej śmierci.
Myślę, że wiedźma zaraz zawiśnie. Zresztą, pisałem o tym wcześniej, ale ofc nikt tego nie przeczytał.

Swoją drogą, Nicu, jeśli jesteś wiedźmą, na Twoim miejscu próbowałbym teraz otruć Hanako. Jeśli jest ostatnim wilkiem, a myślę, że to dosyć prawdopodobne, to istnieje spora szansa, że gra się zakończy przed linczem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 15:38

Daff, wypowiedz się na temat trucia Hanako.
A głos oddam jutro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 16:46

Sprawa otrucia jest ciężka, przyznaję. Gdyby okazało się, że Hanka jest niewinna, to przecież będziemy mieć 3:1, a wtedy mamy tylko jeden lincz. Jeśli natomiast wiedźma nikogo nie ruszy, to mamy 4:1 i wtedy jeszcze dwa lincze do wykorzystania. Nie ukrywam, że wolałbym się Hanki pozbyć za pomocą linczu. Objaśniałem dlaczego. Jednakże nie będę niczego narzucać wiedźmie. Jeśli chce, to niech otruje kogoś z dwójki Chiyo/Hanka. Jeśli rzeczywiście jest to Nicu, to pewnie otruje Chiyo. Chociaż może to i dobrze, bo dzięki temu pozbędziemy się wielkiej niewiadomej, którą ona jest. Niby oczywistym jest, że jest ona Wróżbitką, jednakże zagrać jak ona to każdy potrafi. Jedyna przeszkoda to fakt, że inny Wróż do tej pory się nie pojawił, choć może przestraszył się faktu, że Alejka wywala za konfesję na temat ról albo po prostu sobie skanuje po cichu, nie wychylając się za bardzo.
Pan Korniszon napisał:
Tak btw. po jakim czasie nieaktywności gracz się kwalifikuje do wyrzucenia z rozgrywki?
Jeśli gracz zazwyczaj jest nieaktywny, to sędziowie zazwyczaj uśmiercają takiego, jak nie odda głosu do terminu albo do czasu, gdy minie mu cierpliwość.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 21:16

Jeśli chodzi o cytaty z poprzedniej strony, to nie uważam, abym miała potrzebę je komentować. Szczególnie wypowiedź Nicu na mój temat, że nieźle udaję wróża. No ku*wa. Padłam jak to zobaczyłam. Fajnie jest udawać wróża, nie ma co -.-

DarkDania napisał:
A ty wracaj do szkoły chłopie i się ucz. Cóż za niewychowana młodzież. Teraz już wiem czemu Chiyo Cie nie lubi...
No cóż, taki typ. Wydaje mu się, że jest panem i władcą wszystkich, pfff.

Daffodil napisał:
Jeśli rzeczywiście jest to Nicu, to pewnie otruje Chiyo. Chociaż może to i dobrze, bo dzięki temu pozbędziemy się wielkiej niewiadomej, którą ona jest. Niby oczywistym jest, że jest ona Wróżbitką, jednakże zagrać jak ona to każdy potrafi. Jedyna przeszkoda to fakt, że inny Wróż do tej pory się nie pojawił, choć może przestraszył się faktu, że Alejka wywala za konfesję na temat ról albo po prostu sobie skanuje po cichu, nie wychylając się za bardzo.
Pieprznięty jesteś. Nie każ nam szukać rozumów, kiedy sam go nie masz. Przeanalizuj moje wszystkie posty w tej rozgrywce i się zastanów raz jeszcze. Drugiego dnia nie zostałam zjedzona po to, byście myśleli, że to ja jestem winna. Do tego moja pewność do Mad, Danii i Zenka. Temu pierwszemu nie ufałam, a pozostałą dwójkę uważam za niewinną. Bo są, tak samo jak ja. I mam wywalone czy za to powyżej Alej mnie wykluczy z rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 22:13

Hanako.
Nie będę wdawał się w kłótnię z Chiyo, mimo, że gada głupoty. Nie na tym polega gra. Powiem tylko jedno - zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj posta kilka razy. Czasem trzeba czasu, by zrozumieć, co dany post miał zdziałać w stadzie, co jego autor miał na myśli. : D Nie wiem natomiast, dlaczego tak boisz się śmierci, skoro i tak zostaniesz zjedzona. Ostatni wilk nie pozwoli ci żyć, bo kiedy ty umrzesz, jego szanse na wygraną wzrastają, bo już nikt go nie przeskanuje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeSob 15 Lut 2014, 22:17

Od kiedy tylko zaczęłam bronić Danii mam świadomość tego, że mogę nie dotrwać następnej rundy.
Ty chyba jakiś potłuczony jesteś. Nie boję się śmierci. Dzieś Ty się uchował ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 14:38

Można to zauważyć w twoich postach, szczególnie jeśli chodzi o lincz i otrucie.
BTW, wiecie, że Hanka była o 19? Mogła coś dodać, przynajmniej głos oddać. Jak widać, nie zrobiła tego. Jak będzie wilkiem, to aż jej pogratuluję słabego stylu. No ale nic, czekamy do następnego Dnia.

Dobra, Nicu, truj Hankę. Pomyślałem sobie, że jeśli Hanka okaże się czysta, to następnego Dnia lincz na Ogórze załatwi sprawę, dzięki czemu ja, DD oraz Zenek wygramy grę. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 15:27

Za twój niesamowity debilizm przyjmij ode mnie tę honorową zieleń, Chiyo. Nie twierdzę, że od tego zmądrzejesz, ale może dostaniesz choć trochę po łapkach~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 16:06

Boru, co tu się dzieje ;_;
Dziko tu ;-;
Dziko jak w AC3 włażenie na obalone drzewa
Wątpię, aby teraz wilkiem był Daff. Tak, tak, nie zginął z rąk wilków. A to dlatego, że już na starcie mówiliśmy o zależności śmierci Daffa. Oznacza to, że wilkiem jest osoba nowa lub rzadko grająca.
Drugą rzeczą odciągającą mnie od myśli o wilczeniu Daffa to jego sposób mówienia i bycia. Poza tym głosował na dwa wilki, więc wątpię, by był nim. Dodatkowo ciągnie mnie do wilczenia nowego przy tym jego upartym zabijaniu Shu. Teraz żałuję głosu na Nicu. Tak, dopiero teraz, bo dopiero dzisiaj zauważyłem to ;-;
Chiyo już też z kręgu podejrzanych została usunięta. Chociaż to mógł być chwyt czysto odwracający uwagę, że napisała "nie boję się śmierci"
Daff jeszcze mnie odciąga dlatego, że gdyby miał wilka, nie kłóciłby się tak ze wszystkimi.

Pozostaje więc.... DarkDania! Yay! Fanfary!
W następnej turze jak tylko będzie głosuję na niego. Jako jedyny pasuje mi na wilka, poza tym zauważyłem, że jemu to pasi, że ktoś go broni. Po części mógłby to być korniszon, ale on mi na wilka nie pasuje.

Ach, jeżeli zostanę zjedzony w tej rundzie, proponuję głosować na DD.
Tak, DD, widzę cię.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 16:29

Zensun i to jego wyciąganie wniosków...

Z jakiej paki niby mam być wilkiem? Głosowałam za Kirą i Madarame. Czemu miałabym zabijać swoich?

Poza tym skąd niby wyciągnąłeś wniosek, że pasuje mi, że ktoś mnie broni? o.O Przecież ja nawet pisałam, że Chiyo zachowuje się dziwnie tym bronieniem mnie, bo może faktycznie jestem niewinna, ale ona mnie wręcz "na chama" broniła co wzbudzało we mnie podejrzenia co do jej wilczenia("Patrzcie, nie jestem wilkiem bo bronię króliczka, hoho")

Dlatego nie mam pojęcia skąd taki pomysł, że mogę wilczyć...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 19:59

To w takim razie:
Nicu - 5 głosów od: Chiyo, Zenek, Ogór, Dania.
Chiyo - 1 głos od: Nicu.
Hanako - 1 głos od: Daff.

Głosowali wszyscy poza Hanką, która raczej się już nie pojawi. Alejko, dawaj werdykt ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 22:38

Aye! Stado postanowiło powiesić Nicu. Jednak królik nie poddał się bez walki - w ostatniej chwili rzucił fiolką ze żrącą substancją w niewinną Hanę, która skonała w okrutnych wręcz męczarniach...
Jednocześnie wchodu słońca już nigdy nie zobaczyła Chiyo - wróżbitka, którą wilczysko pożarło do szpiku kości.

Gra toczy się dalej~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitimeNie 16 Lut 2014, 22:47

Nie mam już wątpliwości co do tożsamości ostatniego wilka, bo DD i Zenek zostali przeskanowani, a ja wiem, po której stronie barykady stoję - po tej króliczej. Jest nim Pan Korniszon. Aż dziwne, że zapomniałem o tym, że Madarame otwarcie go bronił. Jak widać, łatwo jest pominąć takie oczywiste dowody. Ponadto w 1. linczu zagłosował na DarkDanię. Był jednym z ostatnich, którzy głosowali na Madarame. A, i jeszcze coś. Bardzo ważny cytat:
Pan Korniszon napisał:
Błyskawiczne skazanie Madarame, chociaż słuszne, nie było zbyt demokratyczne.
. Wszystko wskazuje na Pana Korniszona, dlatego po prostu trzeba zrobić masówkę w niego. DD, Zenek, wierzę w was i liczę na to, że razem zlinczujemy Ogóra.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-