75 - Alej na zastępstwo - Page 6



 

Share
 

 75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeSob 08 Lut 2014, 18:39

Cytat :
A to nie jest czasem o obydwu z nas? ;d Albo przynajmniej o mnie?
...
TAK

Cytat :
Orly świadkowie przez t? Orly ch** przez h? Ortografia poraża, oksy. Skoro na mnie tak zwalasz wilczenie, to pewnie sama jesteś kłakiem i próbujesz mnie wrobić. Na Daffa zamierzałam głosować od kiedy zaczęłam go podejrzewać. W sumie, tak szczerze powiedziawszy... Nie lubię z nim grać.
O, ta jest ciepła~
Będą światkami, bo to niesamowita uroczystość. Na pewno nie tak nudna jak wczorajsze otwarcie. *Zrobiłam literówkę - już idę sobie podciąć żyły kisielem*
Dlaczego sugerujesz, że chciałam napisać "męski narząd rozrodczy"? Przecież to wulgarne >:
Ja nie lubię praktycznie wszystkich graczy, a głos mam tylko jeden. Czujesz ten dramat?
A co do "zasugerowała, że wilczę po tym jak z pięć osób powiedziało coś podobnego - powiem, że sama jest kłakiem, to takie sprytne": MEH. Zbyt łatwo cię sprowokować...

Cytat :
Noo, do tej pory nie odniosłem wrażenia, że coś wniosłaś, ale może to ja jestem ślepy... A gdy razem wilczyliśmy, pisałaś całkiem inaczej.
Rzecz względna... Ale chodzi ci o posty czy prywatne rozmówki?~

Cytat :
Hanako zawsze taka rozgadana, a tu co? TRZY posty na DZIEWIĘĆ stron. Okej. W czym dwa to głosy na szeryfa, a trzeci jest ni przypiął, ni wypiął. Jeszcze Kira, której też nie widać. Jeszcze mniej niż Ślimak, bo aż DWA posty. Również z głosami na szeryfa. Bez żadnego dopisku na temat nieobecności czy coś... Także nimi radziłabym się zająć, a nie mną, czego możecie potem żałować.
Kotek, sama wiesz, że za wiele nie zrobimy jeśli panny się nie pojawią. Miotasz się jak kot z pęcherzem, nie dziw się, że zwracasz tym uwagę c:

Toś, dziękuję, tego chciałam od ciebie.

---
Shuj, też pamiętam jak ostatnio wilczyliśmy 'n I see~ Nie ma sensu mnie zżerać, więcej można zyskać na wieszaniu. Takimi pierdółkami przygotujesz sobie niezłe pole do manewru w drugiej rundzie. Ta pewność i wiara w Chiyo, aż mnie kusi, żeby na nią zagłosować.
Najs~

Madarame to, tak jak myślałam, random. Ogór, typ którego nie ogarniam, a Daff na razie nie zrobił niczego, co wyglądałoby bardzo wilczo, albo daffowo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeSob 08 Lut 2014, 19:05

Nicu napisał:
Ja nie lubię praktycznie wszystkich graczy, a głos mam tylko jeden. Czujesz ten dramat?
Aspołeczność mocno.

Nicu napisał:
Ta pewność i wiara w Chiyo, aż mnie kusi, żeby na nią zagłosować.
To głosuj, tylko potem nie marudź.

Mam nadzieję, że w razie czego wiedźma okaże się królisem myślącym.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeSob 08 Lut 2014, 19:09

Alej, forgive me, please! ;-;
Nie chciałem, to było silniejsze ode mnie ;-;

Ale tak już może koniec z offtop'em *genius*

Coś tu się dzieje dziwnego. Jedna na drugą najeżdża, a w efekcie zapewne nie zagłosują na siebie. Może wtedy zrozumiem wraz z resztą, że obie są wilkami. Wilki często stosują taktykę "Kłóćmy się, to nas nie będą podejrzewać" zwłaszcza w tak dużych rozgrywkach.
Kurde, tu już mnie martwi nazwa "duża rozgrywka" :c Kiedyś "duża" to była na 20-25 osób, a teraz? 8 osób zebrać to wyczyn wart Oskara :c
No nic, teraz jestem dziwnie rozdarty, bo męska część stadka jest w miarę spokojna, a kobieca rzuca się do gardeł.... Właściwie to prawidłowy rozwój akcji jest, zresztą jak zwykle ;DDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeSob 08 Lut 2014, 19:35

Huh... Podejrzewanie spisku Nicu i Chiyo? Na tej samej podstawie można w sumie dojść do wniosku, że DD współpracuje z Ogórem, Szuj z Daffem i takie tam. Moim zdaniem to wniosek taki trochę nie do końca właściwy, bo było, nie było, taka kłótnia mogłaby znacznie pogorszyć sytuację jednej z nich, no chyba że chcą ofiarę na rzecz zwycięstwa, czy coś.
A fakt jest taki, że Nicu jakoś nagle zaczęła pisać częstsze, sensowniejsze i dłuższe posty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeSob 08 Lut 2014, 19:47

Cytat :
A fakt jest taki, że Nicu jakoś nagle zaczęła pisać częstsze, sensowniejsze i dłuższe posty.
Bo ma czas i materiał na którym da się sensownie pracować?

Swoją drogą, mój spisek z Chiyo byłby ciekawą zagrywką. Ją łatwo wrobić, teraz wyjątkowo agresywnie reaguje, a ja przecież nie mam oporów w udupianiu złodziei, kochanków czy wkurzających króliczków, nie mówiąc już o poświęcaniu własnych wilków. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 02:12

Niezła ta szopka w wykonaniu T-T. Szkoda tylko, że nie strzelił. Chyba mu się należy, ale ja tam nie wiem, sędzią nie jestem. Dobrze w sumie, że okazał się niewinny. Zmarnowałbym tylko na niego lincz, a teraz mogę ładnie trafić wilka, bo już wiem, wśród których osób się on znajduje~~ Ale myślę, że przed tym parę cytatów nie zaszkodzi.
Chiyo napisał:
Na Daffa zamierzałam głosować od kiedy zaczęłam go podejrzewać. W sumie, tak szczerze powiedziawszy... Nie lubię z nim grać.
Twoje wyjaśnienia mocno zajeżdżają 58., gdzie w grę wplątywałaś swoje uprzedzenia i fakt, że mnie nie lubisz. Dobrze wiesz, że takie rzeczy miejsca mieć nie mogą, bo tu liczą się czysta logika oraz dedukcja. Ciesz się, że mam cię za kochankę DD i chcę dać ci szansę do kolejnej tury. Gdyby było inaczej prawdopodobnie oddałbym głos, bo to, co robisz już naprawdę jest żałosne.
Oj, Shujku, chyba próbujesz już wszystkiego, by mnie sprowokować do "ataku". Chwytasz się brzytwy, bym zaczął wynajdywać różne rzeczy na ciebie. Wybacz, zdrajców szukam gdzie indziej, a dopatrywać się kwadratowych jaj nie zamierzam. Z łatwością mógłbym cię powiesić, poprzednie wilcze gry to pokazują. Wiem, co robię i czego chcę dokonać. Po śmierci T-T uświadomiłem sobie jedną rzecz, ale o tym później. Jak już tak bardzo chcesz, to masz odpowiedź na cytaty.
Shujin napisał:
Nie wydaje mi się, byś naprawdę wierzył w tę opcję...[...]
Wtedy wyglądało to na jawny sabotaż gry stadu (pozostałych cytatów chyba nie przytoczę, bo i tak napisałbym, że wtedy wyglądało to jednoznacznie). Gdybyś był na moim miejscu, zrobiłbyś dokładnie to samo, co ja; nie mów, że byłoby inaczej. Teraz, gdy umarł, jasnym jest, że jego intencje były nieco inne, niż zakładałem wcześniej. Ale tylko nieco, bo pewności nie mamy, czy właśnie nie chciał dokonać sabotażu, gdy miał okazję.
Shujin napisał:
Moim zdaniem po prostu chciał zobaczyć Twoją (bądź też kogoś innego, kto wie...) reakcję, a potem wszystko grzecznie wycofać.
Lekką głupotą jest poświęcanie głosu, by sprawdzić reakcję. Szczególnie głosu, który sprzyja wilkom. Nie wiem, czy potem by się wycofał, pewnie nie dałby rady i tylko by się zaplątał w tym, co mówi. Poskutkowałoby to linczem na jego osobie.
Shujin napisał:
gracze, chcąc pozbyć się kochanków, mogliby głosować równie dobrze na Ciebie, jak i na niego.
Tak czy inaczej, i tak stawiał na to, że stado zagłosuje na mnie. Były przypadki wydawania wilczych kochanków (np. ja i Gisho). A fakt, że zostałby następnego dnia powieszony? Cóż, może tak, jak mówiłem - chciał sobie kupić chociaż 1. Dzień, by mieć więcej czasu, by się zastanowić nad strzałem. Jego temat przewijał się na ustach wielu graczy, wtedy miał szansę, by jakoś odwrócić uwagę. : >
Shujin napisał:
Już pomijając sam fakt, że nie znał zasad
Znał i nie znał. Skoro wiedział, że kochankowie nie mogą na siebie głosować, to pewnie i rolach przeczytał~~
Shujin napisał:
Nie mogę się z tym zgodzić. Jakoś nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek ktoś prócz nas próbował manipulować Zenka. Zresztą, manipulacja w jego wypadku polega na tym, by przedstawić mu podkoloryzowane argumenty, które go przekonają. A do tego to Ty zdolny jesteś.
Ty również jesteś zdolny. Jak najbardziej zdolny. @.@ Poza tym, nie tak często nim manipuluję, o ile w ogóle, np. w moich wilczych grach nigdy nie był obiektem manipulacji, a fakt, że dostałem u niego wilka wynika tylko z tego, że napisałem, nic więcej. : D Zażartowałem sobie, ten dał i tyle.
Shujin napisał:
A, możliwe, możliwe. Wilcze stadko jest aż na tyle liczne, byś sobie mógł pozwalać? : >
Wyobraź sobie, że posiadam aż 7 wilczątek. Tyle samo, co Bigby, gdy wpadł ze Snow White...
Shujin napisał:
No nie byłbym taki pewien... Porównując to, co pisałeś o mnie teraz, a to, co pisałeś kiedyś...
Pisałem przecież, że ten nasz żar wygasa i ledwie płonie. Przynajmniej ja tak odbieram, bo rzeczywiście kiedyś było inaczej, a teraz nie ma praktycznie nic~~
Shujin napisał:
A po co miała rozwijać, skoro ktoś otwarcie napisał, że Daff jest wilkiem, podając się jednocześnie za jego kochanka?
Zarzekała się, że poda argumenty dzięki którym podejrzewa wyselekcjonowanych przez siebie ludzi. Fajnie by było, żeby się z tego wywiązała, mimo oddania głosu.
Shujin napisał:
Ja tam nadal uważam, że Chiyo jest niewinna.
Bo?

Ogólnie twierdzę, że wilk albo nawet i wilki są wśród przemykaczy. Określenie pewnie znacie, rzecz oczywista. Ktoś już wcześniej poruszył ich temat, sądzę, że słusznie. Ten ktoś to Chiyo. To chyba jej pierwsza sensowna rzecz, którą napisała. Robili oni przez całą grę podłą rzecz - przyglądali się całemu bojowi i absolutnie nic nie dali od siebie. Z tej oto listy:
Lista graczy:
na miano przemykacza zasługują: Hanako, Kira oraz Ryuk95. Po tym, jak T-T okazał się niewinny, uświadomiłem sobie, że szukanie wilczków wśród aktywnych graczy nie wychodzi mi tak dobrze, jak szukanie ich pośród nieaktywnych. Dlatego sobie wyszczególniłem tę trójkę. Argumenty chyba są zbędne, każdy je zna, ale jeśli ktoś poprosi, to mogę uzasadnić. Tutaj mamy maksymalnie 2 wilki. Choć jeśli trafiłem cały, to bym się nie obraził, ale dwójeczka to najrealniejsza liczba.
Shujin napisał:
Jeszcze jedno - Daffie, mógłbyś mi powiedzieć, jakie 3 osoby podejrzewasz najbardziej na chwilę obecną?
Jednakże coś za coś. Jeśli ja zrobię listę, ja chcę widzieć twoją. Taką już finalną~~
U mnie będzie dość ciężko, bo będzie zawierała alternatywy. W każdym razie podejrzewam:
- Hanako/Kirę
- Ryuka95
- Chiyo/DD <- tu alternatywa, bo możliwa miłość międzygatunkowa
Możliwe, że podałem tu cały skład. Nie wiem tylko jeszcze, na kogo zagłosuję, choć najpewniej będzie ktoś z trójeczki przemykaczy. Dają z siebie najmniej, choć mieli wiele okazji, by wnieść cokolwiek. Ponadto taką Kirę dość często widzę na GG, a taka Hanka chyba dość często jest na chacie, zamiast przeznaczyć czas na rozgrywkę. : > Ryuk mimo, że pisał, że nie może być tu za bardzo aktywny i oddał głos na siebie, co stanowi doskonały blef, to przecież może być wilkiem.
A, ta kłótnia Chiyo i DD słodko wygląda. Perfidnie próbujecie zaprzeczyć temu, że zostałyście połączone przez Kupidyna. Słabo wam to wychodzi, a takie działania tylko bardziej utwierdzają wilki w przekonaniu, że jeśli schrupią którąś z was, to zyskają 2 ofiary. Choć w tym przypadku teatrzyk w wykonaniu 2 wilków też byłby wyborny~~

PS
Chiyo napisał:
Mam nadzieję, że w razie czego wiedźma okaże się królisem myślącym.
Wiedźma najczęściej jest samolubna i zostawia eliksir dla samej siebie. Nawet jeśli jesteś tą Wróżbitką, to pamiętaj, że osoba wskrzeszona traci swoje moce, w tym Wróż. Przynajmniej kiedyś tak Katty pisała w którejś grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 10:21

Znowu z tymi kochankami zaczynacie, ale niech wam będzie. Najwyżej Wilki się zdziwią.

Pisałam(albo i nie, w sumie już nie pamiętam), że właśnie warto by było zastanowić się nad milczkami. Hanako coś tam kiedyś napisała dłuższego niż głos, Kira za to w sumie tylko oddała głos i nic więcej. Ryuk niby napisał jakieś tam swoje usprawiedliwienie, ale czy jest ono prawdziwe? W Internetach można wszak pisać wszystko.

W sumie to nie wiem na którego z nich zagłosować. Na moje cała trójka zasługuje na powieszenie.

Ciekawa jestem czy chociaż odpowiedzą na te zarzuty czy dalej będą olewać sprawę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 12:12

Nie odpowiedzieli do tej pory, to pewnie i nie odpowiedzą teraz. Niewiele by to zresztą dało, dyskusja po prostu zeszłaby na nich. Po poście Daffa właściwie już zeszła. W ogóle Żonkil na swojej liście podejrzanych umieścił 3 osoby ciche i jedną nową, osobniki, które nie mogą mu zagrozić. Kogoś podejrzewać trzeba, ci nie za bardzo się obronią, a skierowanie dyskusji na nich jest łatwe, bo wiadomo, osoba cicha jest irytująca.

A Nicu po zwróceniu przez Szuja na nią uwagi zaczęła pisać sensowniej, ale już mi to skomentowała. Nicu, już wcześniej było coś do powiedzenia i jakbyś chciała, to z łatwością mogłabyś wymyślić kilka sensownych zdań. Po Szujowym poście nagle zaczęło Ci zależeć i to widać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 18:45

Cóż, myślę, że Kira będzie wilkiem. Idealny kandydat do linczu. : > Mam nadzieję, że inni też to zauważą.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 18:51

Daffodil napisał:
Cóż, myślę, że Kira będzie wilkiem. Idealny kandydat to linczu. : > Mam nadzieję, że inni też to zauważą.

Nie bardzo jest co zauważyć, bo ona nic nie pisze... A jeszcze chwile temu napisała osąd w 73 rozgrywce, więc nie uwierzę w "nie mam czasu".

I widzę, że milczeć będzie pewnie dalej jak i reszta. IMO takie osoby są niepotrzebne i w ogóle to nie kumam takich ludzi. Zapisują się do gry, żeby nie grać?

Jako, że to głosowanie można w sumie ciągnąc jeszcze długo, a chcę sprawdzić czy wilki zjedzą Daffa, to już zagłosuję na tą Kira bo lepszego kandydata na powieszenie póki co nie widzę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 19:07

Już na wstępie chciałabym zaznaczyć, że na głównej jest takie małe miejsce, gdzie pisze „Members connected during last 24 hours” i nie byłam tam wpisana przez mniej więcej 2 doby. Tak, nie było mnie w domu, wyjazd z harcerstwem i (się nawet pochwalę) zostałam zastępową.
Mam teraz własnych murzynków <3

No dobrze, koniec z tym offtopem, wracamy do rozgrywki.

Nadal nikt mi nie odpowiedział na moją prośbę dotyczącą mojego wilczenia o.o
Ja nie wiem, czy po prostu go tam nie ma, czy po prostu ja jestem ślepa i nic nie widzę…

Daff wpisał mnie do swojej listy, czuje się taka wyróżniona Naprawdę przykro mi, że jestem przemykaczem. Chętnie wpisałabym coś konstrukcyjnego do rozrywki, ale jestem debilem i nawet po 12 godzinach spania nie kontaktuję ze światem.
I nie, Daff, wtedy mnie nie było na czacie c:

Nie mam pojęcia, co mogę wnieść do rozrywki, ale w chwili obecnej najwyżej kurz i zbędne kilogramy :’D

Jutro ogarnę jakiś temat, ale teraz przysypiam z twarzą w klawiaturze.

EDIT:

Wyprzedzili mnie ; ;

Wszyscy na Kire? :'D
Póki co, ufam Daffowi, więc głosuję. Kircia _@_/


Daff, jeśli nie trafisz, masz prze*ebane :'D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 19:33

Cóż, z chęcią zagłosowałbym teraz na Daffa... ale to i tak nic nie da, bo jesteście totalnie zaślepieni tą swoją teorią "jeśli Daff nie zginie tej nocy"... A ja wam mówię, że nie zginie. Nawet jeśli jest królikiem (w co szczerze wątpię) to pisząc takie bzdury powodujecie, że nie zginie. Drugiego dnia pewnie będziecie to pisać to samo, powiesicie znowu kogoś z tych jego "przemykaczy", a wtedy - znając życie - trzeciego dnia nie będzie.
No, i daję wam moją pewność, że Kira jest niewinna, róbcie z tym, co chcecie. Na chwilę obecną mój głos otrzymuje Nicu, która z pewnością jest lepszą opcją niż Kira - błagam was, zastanówcie się. Jeśli powiesicie Kirę, będę smutny.
Co na nią mam? To, co chciałem napisać, zostało już powiedziane przez Tośkę:
Tosia napisał:
A Nicu po zwróceniu przez Szuja na nią uwagi zaczęła pisać sensowniej, ale już mi to skomentowała. Nicu, już wcześniej było coś do powiedzenia i jakbyś chciała, to z łatwością mogłabyś wymyślić kilka sensownych zdań. Po Szujowym poście nagle zaczęło Ci zależeć i to widać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 19:57

Po dziewięciu stronach dyskusji doszliśmy do wniosku, że w sumie chociaż każdy na liście podejrzanych miał aktywnych, to w sumie lepiej po prostu pojść za zdaniem Daffa, które wygłosił jedynie post wcześniej? .-. Serio? Okej, rozumiem, że możecie się zgadzać z nim, ale ludzie, uargumentujcie to może trochę lepiej niż "ufam mu". Po to rozmawialiśmy, żeby wyciągnąć jakieś wnioski (no dobra, Hanako nie, ale...). Tak DD na przykład: przedtem ani słowem nie wspominałaś o cichych. Nagle post Daffodila naprowadził Cię na właściwy trop i wskazał odpowiedni sposób myślenia? Jeśli chodzi o wieszanie nieaktywnych, to argument zawsze jest ten sam. I jeden. Ale ok.
Lobotomia to zuo.

Pytanie do wieszających Kirę. Skoro Kira, to czemu nie Hanako albo Ryuk?

Nicu. Zastanawiałam się nad Madą i Ogórem, ale mam tu mało pewności, podobnie jak u Daffa. Zostaje mi w tym przypadku Nicu. Kira wydaje się zbyt niewinna i już bardziej ufam przemyśleniom i wnioskom Szuja, jeśli dla części najlepszym argumentem jest "ufam".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:01

Już zaczynamy głosowanie?!
Skoro tak.
No cóż, nie zgadzam się z tym, żeby wieszać Kirę. Mam nadzieję, że żadnego multi kill'a nie będzie.
Długo miałem w głowie mętlik, a ból pleców wcale nie pomaga w myśleniu, a raczej powoduje wrażenie jakby tam tkwiło siedem miliardów igieł. Ale nie o moim kulawym zdrowiu mowa.

Chiyo, na Ciebie oddaję głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:08

Kira nie napisała kompletnie nic(nie liczę głosu), więc cóż. Tamci to przynajmniej mają jakieś "sensowne" wytłumaczenie.

Zresztą pierwsze głosowanie zawsze jest na chybił trafił bo ciężko w sumie wytypować w nim wilki.

Co do tego czy wilki zjedzą Daffa czy nie, to właśnie o to chodzi by to sprawdzić. I wiecie, też wpadłam na to, że wilki mogą go nie zjeść żebyśmy my go powiesili, ale to takie gdybanie.

Ogólnie Daff jest dosyć odważny, dlatego jestem ciekawa jak się skończy ta pierwsza noc dla niego. W moim kręgu podejrzanych nadal jest.

Co do Nicu to po prostu nie jestem pewna, dlatego na nią nie zagłosowałam. Zensun podejrzanie cichy się nagle zrobił... Chiyo też. Ogólnie to ilość podejrzanych wzrasta, a więcej głosów oddać nie można ;c

Tosia napisał:

Tak DD na przykład: przedtem ani słowem nie wspominałaś o cichych. Nagle post Daffodila naprowadził Cię na właściwy trop i wskazał odpowiedni sposób myślenia?

Pisałam, że zagłosowałabym na któregoś nieaktywnego, ale nie wiem którego. Skoro Daff zagłosował na Kire to czemu nie? Przecież jakbym jako jedyna oddała głos na Hanako/Ryuka to i tak nic by on nie dał. A Kira wybitnie unika wypowiadania się rozgrywce, bo przecież jest, ma czas, widziałam jak siedzi na chacie, a napisać tu nic nie napisze...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:17

Zainteresowałam się rozgrywką, zaczęło mi zależeć i mam rozumieć, że to jest dobry powód do wieszania? o.O
Shu, mogłeś wymyślić lepszy argument, tym bardziej, że jest spośród czego wybierać. A tak każesz mi myśleć, że robisz to tylko po to bym ci w drugiej rundzie nie bruździła, jak będziesz chciał się dobrać do Daffa. Chyba, że zeżresz go w nocy, ale na twoim miejscu wszamałabym Toś, ostatecznie Ogóra
Sad.
Gdyby jednak, według początkowych prognoz, została powieszona Chiyo, byłbyś czysty. "Przecież mówiłem, że jest niewinna". Skoro teraz próbujesz tego samego z Kirą, to mam rozumieć, że Hanako jest wilkiem? Najs~

Też mam śliczną listę kłaków:

Kira sorry, ale lubię swój kuperek.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:36

Shujin napisał:
Mogę Cię jeszcze spytać, jaki masz stosunek do Madarame, który Cię bronił?

Neutralny? Nie czuję, bym potrzebował specjalnie pomocy z zewnątrz.

Shujin napisał:
Uznałeś wtedy, że się pomyliłem (a może jednak nie?), więc moja "reputacja" jest przesadzona? Przecież nawet nie oddałem głosu, a to mogła być jedynie cwana pułapka bądź coś podobnego. Jak pewnie zauważyłeś, na ostatniej liście Cię nie było. Czy dzięki temu moje umiejętności skaczą w górę?

Oj, i tu Cię ubodło? XD Nie musiałem niczego "sądzić", bo znając rolę, jaką pełnię w stadzie, po prostu WIEM, że się pomyliłeś. Właściwie teorię o Twoim wilczeniu odkładam póki co na bok, ale dla siebie zachowam powody. ^^

Chiyo napisał:
Powiedziałam, że nie lubię grać z Dffem. Poza tym, mam podejrzenia co do niego, ale wiadomo, stuprocentowej pewności nie ma. Btw., taka ch**owa ortografia rani moje oczy.
A Ty to niby co, królik? Wkopujesz się u mnie obroną Daffa.

Nie bronię Daffa. Po prostu uważam, że Twoje wytłumaczenie jest dość mierne. Bo póki co dialog w uproszczeniu wygląda tak:
- Dlaczego głosujesz na Daffa?
- Nie lubię z nim grać.
- I to wystarczający powód?
- Tak, poza tym go podejrzewam.

Chiyo napisał:
I zaczynam żałować, że Cię obroniłam.

Wcześniej miałaś absolutną pewność, że jest niewinna i byłaś bardzo zdeterminowana, by nas do jej niewinności przekonać. I serio, nie wydaje mi się, żeby ta gra polegała na eliminowaniu osób, z którymi grać się nie lubi i zachowywaniu przy życiu tych, których darzymy sympatią.
Popieram Daffa, Wasza kłótnia mocno mi śmierdzi ustawką.

DarkDania od początku sprawiała wrażenie wilka, względnie - wilczej kochanki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:46

Droga DarkDaniu.
Proszę, nie dobijaj mnie, sam głos wystarczył. ;n;
Zrobię uroczą wyliczankę.

Po pierwsze: skoro pierwsze głosowanie zawsze jest losowe, jak twierdzisz, to na ch*ja (wybacz, Alej. Chociaż to uzasadnione użycie) pisaliśmy DZIEWIĘĆ stron? Losowe to by ono było gdyby robić je w czasie głosowania na szeryfa. Naprawdę nie wystarcza Ci DZIEWIĘĆ STRON DYSKUSJI? Boru Wszechlistny. Właśnie doszłam do wniosku, że w większości rozgrywek te wilki znaleziono przez zupełny przypadek, bo nie mają dziesięciu stron. Liczę nasze głosowanie jako dziesiątą. No, kurde, objawienie ;n; wezmę przykład z Kiry - w następnej się nie odezwę, bo po co, jak i tak głosowanie jest losowe. I nie doczytam postów, wzorem Zenka. Bo po ch*ja. A na głosowaniu dam taki głos jak aktywna osoba nade mną.

Po drugie - z Twojej argumentacji wynika, że lepiej zagłosować na tego co nie napisał nic, niż na tego co podał choćby najbardziej kulawe wytłumaczenie. Kiry nie ma za co bronić, ale ja się z Twoim wnioskiem nie zgadzam.

Trzy - piszesz, że głos na H/R nic nie dałby, więc głosujesz jak Daff. A może on jest wilkiem i głosuje na niewinną? Tego nie wzięłaś pod uwagę? Głos zgodnie ze swoimi wnioskami i przekonaniami by mnie nie bolał, ale pójście za kimś bo - tak przynajmniej się kogoś załatwi - BOLI.

Czwarte - bo Daff jest taki odważny. Poważnie? Może róbmy listy "tym ufam" zamiast "podejrzani"? Jak mu ufasz, to fajnie, cieszę się. Ale argument "bo nic nie pisze" to trochę mało, to każdy może dać. Jakby Kira teraz napisała to i tak byście na nią głosowali, więc jeśli już tak chcesz za tłumem iść, to proszę, dodaj coś więcej. Obiecuję, nie przyczepię się. Na każdego dało się znaleźć cokolwiek więcej niż "nie pisze + ufam + głos coś da".

I tak, mam maść na bul dópy ;n;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 20:57

Czemu się mnie czepiacie? Poczepcie się Hanako, serio(Też głosowała za Kirą, wow). Wieszanie psów na mnie nic wam nie da, bo koty mają wyj... No wiecie co xD

Znając życie jakbym zagłosowała na Nicu to znowu ta druga połowa by mi zarzucała coś tam coś tam. Jak na Zensuna to to samo i tak dalej. I tak źle i tak niedobrze, więc cóż.

Fajnie się manipuluje nowymi, nie? Ogólnie to chciałam z początku zagłosować na Daffa, ale pewnie znowu by się orszak zebrał i bym zebrała opieprz jak teraz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 21:27

... Jeszcze nie wytłumaczyłam? No to znowu.

Argumentacja głosu: robisz to źle. Pijesz w moją stronę z tym o Nicu? Pij. Przynajmniej nie głosuję jak inni / bez uzasadnienia, bez niczego (i tak dalej, o tym już pisałam). Jakiś argument mam, nie obchodzi mnie co sądzisz o Nicu, przynajmniej mogę jakoś sensownie w miarę uzasadnić. Jak się pojawi ktoś kto będzie miał wąty, to przynajmniej odpowiem ARGUMENTEM, a nie - jakbym głosowała na x to by mnie opieprzyli. I CO Z TEGO. Tu mamy wilka znaleźć, a nie przejmować się czy nas opieprzą za głos zgodny z naszym przekonaniem (a podobno masz wyj*bane). Powiem Ci, że fakt głosowania na kogoś zgodnie z tym co wywnioskowałaś podczas dyskusji jest dobry. O to chodzi, tak. Tak masz robić. Nie przyczepię się o głos na Daffa, ani na kogokolwiek innego, byleby był uzasadniony. Jak tego nie robisz, to oddaj komuś pełnomocnictwo, rzucaj kością, papierki ciągnij, na jedno wyjdzie.
I nie zrozumiałaś. Ja się nie czepiam o coś. Ja się czepiam o niepewność i brak logicznego myślenia.

Hanako może przeczytać, jak chce, ale po jej poście wnioskuję, że nie ogarnęła rozgrywki, w przeciwieństwie do Ciebie. A tak w sumie uważam, że jak któraś z Was ma wilczyć, to prędzej ona. Po prostu szkoda mi króliczego głosu, bo postanowiłaś nie podpaść Daffowi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 21:34

Hanka napisał:
Tak, nie było mnie w domu, wyjazd z harcerstwem
Mogłaś nas o tym poinformować, przecież taki wyjazd można przewidzieć, nie? *Harcerstwo? Serio? ;-;

Mad napisał:
Chiyo, na Ciebie oddaję głos.
Oh, jak miło, czuję się zaszczycona *u* I jeszcze takim uroczym kolorkiem~ <3

DarkDania napisał:
Zensum podejrzanie cichy się nagle zrobił... Chiyo też.
Halo, halo, jest weekend! Soboty mam zawalone totalnie, bo chodzę do lasu, a mało kiedy jest taki luz, żebym miała siłę palcem ruszyć. Wczoraj luz był i wczoraj się odezwałam. A dzisiaj? Dzisiaj jest niedziela! Chillin' mocno. Miałam gości, byłam w gościach, uczyłam się (sama w to nie wierzę), a rano sobie pisałam ficka i oglądałam One Piece ^^ Co prawda cały czas mnie widać na forum, jak używam kompa, bo nie zamykam kart, chyba, że mi się przeglądarka zresetuje.

Ogór napisał:
Wcześniej miałaś absolutną pewność, że jest niewinna i byłaś bardzo zdeterminowana, by nas do jej niewinności przekonać. I serio, nie wydaje mi się, żeby ta gra polegała na eliminowaniu osób, z którymi grać się nie lubi i zachowywaniu przy życiu tych, których darzymy sympatią.
Mam podstawy by sądzić, że jest niewinna i jak widzę, część z Was na nią nie zagłosowała, a więc odniosłam mały sukces (yaay~!). Bo głosowało już 9 osób, a teraźniejsza statystyka wygląda następująco,
tadah:
Czekamy więc na głosy Kiry, Zenka i Ryuka. Może dojdzie do multikilla, może nie, zależy, na kogo zagłosują milczki i... Zenek xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 22:10

Huehuehue, nie wiem, mam rozdarte serce, bo i Kira, i Chiyo i DD i T-T ;-;
Ale na razie zdam się na moją pierwszą myśl dzisiaj i głosuję na.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*werble*
Kira bo werdykt taki dupny miała czas zrobić, a tu napisać to już nie ;d
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimeNie 09 Lut 2014, 22:39

Niciu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 07:20

Lepszego postu nie mogłaś Kircia zrobić? Na werdykt czas miałaś, a tutaj tłumaczysz się zapewne "nie mam czasu" :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitimePon 10 Lut 2014, 07:47

No nie... Padłam... Kira, serio? A jakieś uzasadnienie może, czy coś, dlaczego akurat Nicu?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 75 - Alej na zastępstwo   75 - Alej na zastępstwo - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

75 - Alej na zastępstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-