Rozgrywka nr 92 - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 18:09

Smoq, wróż da wilkom dostęp do czyjejś roli. A jeżeli im się poszczęści to będą wiedzieli kto ma jaką role. A tak jeżeli ktoś nie rozumie to powiem jeszcze pro§ciej: sobowtór kopiuje role wróża i kogoś sprawdza. Wtedy wie czy warto skopiować role tej osoby czy nie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: #92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 18:15

GF ma rację. Wilki nie znają teraz żadnej roli. Gdyby wróżbita wyskoczył z postem, że np. Madara jest czysty, wilki szczaiły by się, że gracz-X jest wróżbitą na pewno. Lepiej mieć pewną rolę niż strzelać na ślepo. Skopiowali by jego zdolności i poszukali kupidyna lub wiedźmy, by stać się którymś z nich w drugim dniu. Dałoby im to wielką przewagę nad królikami.

GF- nie koniecznie wróż da dostęp do czyjejś roli, ale na pewno ułatwi wilkom robotę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 18:16

GF - myśl logicznie - to samo uzyska kopiując rolę tej osoby, też będzie wiedzieć jaką ma ta osoba rolę. Sobowtór sam w sobie jest wróżem i jeżeli wilki będą wiedziały, kto jest wróżem to daje im to tylko jedno - wiedzą czyjej roli na pewno nie kopiować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 18:23

Smoq napisał:
GF - myśl logicznie - to samo uzyska kopiując rolę tej osoby, też będzie wiedzieć jaką ma ta osoba rolę. Sobowtór sam w sobie jest wróżem i jeżeli wilki będą wiedziały, kto jest wróżem to daje im to tylko jedno - wiedzą czyjej roli na pewno nie kopiować.


Nie!!!! Sobowtór strzela w ciemno z wyborem gracza. Kopiuje i tyle. Jeśli trafi na bezrolnego to zostanie bezrolny i straci kolejkę. GF'owi chodziło o to, że gdyby wróżbita się ujawnił to wykorzystali by jego zdolności do poszukania cenniejszych ról. To lepsze niż strzał w ciemno bo można poszukać roli (która się opłaca) poprzez skan. W taki przypadku wilki znały by tożsamość dwóch graczy: wróża i gracza zeskanowanego. Dwa w jednym- bardziej opłacalne i wgl.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:19

Wybaczcie, ale nie chcę tłumaczyć po raz drugi, czemu wasza logika nie ma sensu :). Powtórze tylko jeszcze to - informacja o tym, kto jest wróżem da Wilkom mniej-więcej tyle samo ile informacja o tym kto jest zwykłym długouchym :).
Nie wiem, czy próbujecie wprowadzić zamieszanie, bo nie rozumiecie o co chodzi czy dlatego, że wilczycie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:32

Smoq napisał:
Nie wiem, czy próbujecie wprowadzić zamieszanie, bo nie rozumiecie o co chodzi czy dlatego, że wilczycie.

Niby do kogo ten tekst?

Czuję się jakbyś już kogoś skazał, taki jesteś pewien swoich racji?

Z drugiej strony, Ty możesz być wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:34

Po pierwsze spokojnie, po drugie, jeżeli sobowtór A skopiuje wróża B to wtedy zobaczy role uczestnika C i będzie wiedział czy warto go skopiować. Więc jednak to coś daje
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:37

Mnie najbardziej ciekawi Kivesan, który jest obecny na forum i nic się nie udziela.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:37

Uh... D; A ja się w tym wszystkim pogubiłam...

Edit: No właśnie.^^ Dobra rozumiem ReMi, który był dostępny 7 listopada. xD Ale Kiven jest codziennie chyba na forum.^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:57

Smoq wydaje mi się, że po prostu nie wiesz, że jako wróż często może sprawdzić rolę już przed końcem kolejki więc sobek ma w ten sposób tak jakby dwie szanse na sprawdzenie roli.... poza tym jeżeli trafi na wróża to sama informacja kto nim jest jest wilkom przydatna

Kive czekam na posta "potłuczonych" tak jak obiecałeś na chacie xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 20:59

kive raz coś pisał na forum oprócz głosowania, ale ja to bym się przyjrzał szeryfowi... bo też milczy, zaraz sprawdzę czy była dziś na forum ( 3 raz pisze tego posta, już wole go dodać niż go edytować)
EDIT: szeryf była dziś po 16 na forum i nic... tak więc spoko szeryf


Ostatnio zmieniony przez GreenFlesh dnia Pon 24 Lis 2014, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:01

Już śpieszę z wyjaśnieniami. Musiałem wszystko przeczytać ;-;.
Ogólnie zamieszanie, ktoś nie ogarnął jak to jest z tym sobowtórem, gdy skopiuje wróża. Madarame coś tam napisał, że mnie nie ma, a Asuno od razu to podłapała twierdząc, że taaak, przecież jestem codziennie na forum. Nie wiem, czy pisała to, aby zyskać obecność, czy aby tylko cichutko zgodzić się z Madarame. Przez to można zobaczyć pierwsze powiązanie, oczywiście, nie twierdzę, że ono jest, tylko, że to tak bardzo widoczne ;/.

Asuno napisał:
Uh... D; A ja się w tym wszystkim pogubiłam...
Biedactwo... Zbędny tekst.
Madarame napisał:
Mnie najbardziej ciekawi Kivesan, który jest obecny na forum i nic się nie udziela.
Coś jeszcze? Chętnie odpowiem.

Poza tym:
Madarame napisał:
Po drugie, nie zauważyłem by regulamin rozgrywek nakładał obowiązek codziennego wypowiadania się, nawet jeśli to mają być głupoty.
Popatrz, twoje słowa, a sam mnie za to podejrzewasz.

Madarame śmierdziiiiiiii xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:22

Chyba idę na rekord jeśli chodzi o moją aktywność (a wszystko dlatego, że po przerwie aż chce mi się grac)

Kivesan napisał:
Popatrz, twoje słowa, a sam mnie za to podejrzewasz.

Raczej o coś innego mi chodziło, widać nie zajarzyłeś.

Kive napisał:
Madarame śmierdziiiiiiii xD

Przecież brałem dzisiaj prysznic.

Btw. Sam też cuchniesz wilkiem, mój drogi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:30

Nic z tych rzeczy. ;] Po prostu zastanawiała mnie Twoja nieobecność, to wszystko.;d
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:31

Madarame napisał:
tw. Sam też cuchniesz wilkiem, mój drogi.
.... A powód? Ja podałem ;/

Asuno napisał:
Po prostu zastanawiała mnie Twoja nieobecność, to wszystko.;d
Podobne jak Madarame ;>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:35

Kive napisał:

 
Madarame napisał:
   tw. Sam też cuchniesz wilkiem, mój drogi.


.... A powód? Ja podałem ;/

Niby, w którym momencie. Nic takiego tutaj nie wiedzę.
Kive napisał:
Asuno napisał:
   Po prostu zastanawiała mnie Twoja nieobecność, to wszystko.;d


Podobne jak Madarame ;>

I to ma też  być jakiś argument?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:46

Kivesan napisał:
Podobne jak Madarame ;>

No i...? Ktoś tu szuka dziury w całym.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:50

Powodem ma być to, iż sam robisz to, co twoim zdaniem nie powinno być robione.
Przykład 1.
Madarame napisał:
Jesteśmy podejrzani, bo tak?
Teraz sam mnie podejrzałeś, bo tak. (To, że się jest na forum jest słabym argumentem)

Przykład 2, o którym już wcześniej wspomniałem.
Madarame napisał:
Po drugie, nie zauważyłem by regulamin rozgrywek nakładał obowiązek codziennego wypowiadania się, nawet jeśli to mają być głupoty.
Skoro nie zrozumiałem o co Ci chodziło, to mnie oświeć ;>


Madarame napisał:
I to ma też być jakiś argument?
A ktoś to nazwał argumentem? To może być poszlaka do waszego rzekomego powiązania z Asuno ;>

Asuno napisał:
No i...? Ktoś tu szuka dziury w całym.
Chyba raczej powiązania.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:52

Zasady napisał:
Wróżbita - Każdej nocy może sprawdzić tożsamość wskazanego przez siebie gracza. Ma za zadanie nakierować stado na swój trop. Ze względu na swoje umiejętności musi uważać by za szybko nie odpaść. (Aby zdjąć komuś króliczą maskę musi napisać do sędziego PW)

Wrózbicie podajemy wyłącznie po czyjej stronie stoi dana osoby czyli, czy to wilk czy królik.

oraz

Zasady napisał:

Warto wspomnieć, że Szpieg również zawiera się w zdolnościach Sobowtóra. Dlaczego? Kopiowanie czyjejś zdolności to główna umiejętność tej postaci, ale skutkiem ubocznym jej działań, który jest jak najbardziej na plusie, to skan, który pokazuje DOKŁADNĄ rolę danego osobnika.

Sobowtór to taka zapgrejdowana wersja Szpiega, a Szpieg to wilczy Wróż.
GreenFlesh - ogarniasz już? Skopiowanie wróża Sobowtórowi daje tylko i wyłącznie drugą szansę, bo w gruncie rzeczy zyskuje dokładnie te same zdolności, które miał... zakładając sytuację, że nie wiedział, że kopiuje wróża, jeżeli by to wiedział to nic nie zyskuje. Tak więc nie panikujcie, że wilczki poznają, kto ma rolę wróża, dużo gorzej, jakby poznały kto ma rolę wiedźmy bądź kupidyna.
Wiem, że to nowa rola, ale trochę dziwnie się czuje, gdy będąc nowym muszę coś tłumaczyć starym wyjadaczom.
Matematyczny zapis tego co napisałem wyżej:
y = 1.5
x = 1
y = x + 0.5

Gdzie y to sobowtór a x to wróż.

Mana-sama - spokojnie, to nie do Ciebie :).

Szczerze mówiąc - zajęliśmy się głupimi dywagacjami... a Wilczki pewnie się z tego cieszą, bo tracimy tylko czas.

Zgadzam się z Ryukiem, że wilków będzie raczej 3, wydaje mi się, że wówczas rozgrywka byłaby bardziej wyrównana.

Kivesan - czyżbyś podejrzewał Mana-sama+Madarame+Asuno? Mógłbyś to rozwinąć? Zgadzałoby się z teorią 3 wilków, ale moim zdaniem byłoby dużo za proste. Tak jak było wcześniej mówione, najlepiej byłoby przeskanować Mana lub Madarame.

Na tę chwilę naprawdę ciężko mi coś więcej wyciągnąć. Jeżeli ktoś coś zauważył, to warto aby się podzielił, zwłaszcza szeryf.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:55

Smoq napisał:
czyżbyś podejrzewał Mana-sama+Madarame+Asuno?
Nic nie pisałem o Mana-sama, nie wiem, skąd te przypuszczenia...

Smoq napisał:
Mógłbyś to rozwinąć?
Rozwijam to na bieżąco.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 21:57

Kivesan - założenie z tego, że wcześniej była mowa właśnie o tych dwóch osobach, co prawda nie brałeś udziału w tej dyskusji, ale założyłem (jak widać błędnie), że brałeś to pod uwagę :).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 22:07

Ja jedynie czego się obawiam, to że szeryf to wilk, ale to po prostu dziwne przeczucie,
Czy tylko mnie dziwi nagłe wycofanie się shiro ? ja tam cały czas pisze coś co stawia mnie w złej sytuacji, zdaje sobie z tego sprawe, ale gram tak jak powinienem grać, czyli strzelam argumentami tam gdzie się pokazał wilczy ogonek.
Zgadzam się co do teorii 3 wilków
W sumie podejżani teraz to : 1. Madarame
2. Mana-sama
3. Asuno-Hana/Kive/Kira/Shiro(według mnie gdzieś tutaj może być wilk, MOŻE, ale nie musi być)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 22:12

Co do Mana-samy nie mam zarzutów, może to, że zagłosowała na Madarame, można to brać za powiązanie i wtedy potwierdzałoby to założenie Asuno+Madarama+Mana i teorię o 3 wilkach. Jednak nie mam żadnych dowodów na Mana-same, więc pozostanę przy Madarama+Asuno.

GF napisał:
3. Asuno-Hana/Kive/Kira/Shiro(według mnie gdzieś tutaj może być wilk, MOŻE, ale nie musi być)
Rozwiń to, napisz dlaczego podejrzewasz każdego po kolei.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 22:18

Spejalnie napisałem teraz podejrzani są, bo albo ja, albo ktoś tych graczy podejżewa i to napisał.
z 3 punktu to ja podejżewam, a raczej mam jakieś słabe argumenty lub przeczucie co do dwóch ostatnich osób. Shiro po akcji z teorią się wycofał i tylko rzuca jakimiś postami.
A co do Kiry, to milczy i to ewidętnie, bo była dziś na forum, a nic nie pisze, a jest szeryfem więc warto było by coś pisać. Co jeszcze przykuło moją uwagę ? Kira napisała że czas pobawić się w Daffa, a potem shiro w odpowiedzi na jakiś post gdzie było napisane że wyskoczył z teorią jak Daff, lecz jego odpowiedz jest to że skoro Daffa nie ma to ktoś musi(wyskakiwać z teoriami). Może znów się czepiam ale poczekam na odzew reszty
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitimePon 24 Lis 2014, 23:14

Nie, nie i jeszcze raz nie. Dobra, ok zgodziłam się z JEDNYM faktem z Madarame związanym z tym, że Kiven nie piszę choć był na forum, ale tylko tyle. A wy już piszecie, że wilczę, bo niby to jest jakieś powiązanie...No brawo.
Jeśli chodzi o moje podejrzenia to tak:
1. Kiven - dopiero jak zaczęliśmy Cię podejrzewać o wilczenie, pojawiłeś się i szukasz jakiś dziwnych argumentów by swoją winę obróć na jakoś innego, a tym samym zyskasz nie tylko ochronę przed powieszeniem, ale też przy oskarżymy kogoś niewinnego.
2. Kira - jest, ale jej nie ma. Niby ją wybierałam na szeryfa, ale widzę, że to chyba był zły wybór.
3.
GreenFlesh napisał:
strzelam argumentami tam gdzie się pokazał wilczy ogonek.

Aha. Czyżby, to twój ogonek się teraz pokazał? :>

Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 92 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 46

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-