Rozgrywka nr 92 - Page 7



 

Share
 

 Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeSob 29 Lis 2014, 15:32

Shiro, ja też myję ręce po powrocie do domu, ale robię to przed włączeniem kompa i zalogowaniem się na forum.

Jeśli na serio nie wiedziałeś, że Twój głos nie będzie się liczył, to najwyżej poświęciłbyś wilczego partnera, więc teoria jest bardzo prawdopodobna i wszystko w niej pasuje. Oj, wykazałeś wilcze myślenie. To, że mam ukierunkowanie wynika z tego, że teraz właśnie wszystko złożyło mi się do kupy i wyjaśniło. Wydaje mi się, że dość jasno napisałam.

Ps Nie naciągam faktów i nie mieszam wątków - pokaż mi gdzie.

Wybaczam Smoq

I jestem za podwójnym linczem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeSob 29 Lis 2014, 16:23

Widdiful napisał:
Nie naciągam faktów i nie mieszam wątków - pokaż mi gdzie.

W całym poprzednim poście ci wytłumaczyłem gdzie... Jeżeli go nie zrozumiałaś i nie widzisz co się stało to dowodzisz tylko, że myślisz jednowątkowo... ciekawi mnie to bo złapałaś się jednej teorii i kurczowo się jej trzymasz nie uwzględniając nawet innych możliwości... takie trochę wilcze zachowanie... tym bardziej w sytuacji, w której jesteśmy i nie możemy sobie pozwolić na błędy :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 00:25

Ryuk - dużo :D. Jestem przedwieczny.

Okej panowie i panie, robimy podwójny lincz, teraz pytanie na kogo? W tym momencie na sto procent będę głosował na Manę, bo mi najbardziej śmierdzi... jego post prawie nic nie wniósł, nie rozumiem tego. Gra się do końca (i dlatego zaznaczam, mamy jeszcze półtora dnia!). Ma rację, że wilki mogą być wśród tych, których uznajemy za niewinnych... ale w tym momencie naprawdę nie mamy wielkiego wyboru, zjebaliśmy w pierwszy dzień i musimy się liczyć z tym, że trzeba mocno zaryzykować.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 10:05

Smoq napisał:
Ryuk - dużo :D. Jestem przedwieczny.
Aha xD Ja się urodziłem w 1832. T___T xD NOT JUST KIDDING ( też jestem starszy od większości osób grających tu)



Mana-sama napisał:
Niespodzianka!
Żyję i mam się dobrze, jeśli mam odpaść z gry to na pewno nie przez brak aktywności.

Także Twoje "widzimisię" nie ma racji bytu
Wow. Typowo wilcze. Piszesz byle co by nie odpaść za nieaktywność . I jeśli masz się dobrze to zacznij grac, bo nie powinno Cię jarać zwycięstwo w taki sposób.

Mana i tak pewnie zniknął i więcej go nie zobaczymy, czyli tradycyjnie -,- bo wątpię by się znów odezwał.

Asuno napisał:
Ryuk95 napisał:
Widzicie? Żadnej pomocy. Wskrzeszenie więcej popsuło niż pomoże.


T__________T ale ja chciałam dobrze.
Wiem xD Więc graj logicznie ( chodzi o oddanie głosu). Nie daj sobie wyprać mózgu przez wilki i będzie ok. Każdy głos się teraz liczy więc zagłosuj, please.

Co do głosowania. Wiadomo-podwójny lincz. Czemu nie potrójny? Bo jest nas 8 ( dwie nie grają za bardzo więc gramy w 6). Potrójny lincz dawałby po dwa głosy na ofiarę- wystarczy by się Kira pojawiła i sama mogłaby dogłosować na 4 ofiarę ( bo ma podwójny głos) . Przy podwójnym linczu sama nie da rady dorównać nam. Tylko nadal jest to zagrożenie, że może się pojawić i zagłosować na linczowanego niewinnego i będzie po nas. Więc dlatego lepiej by się nie pojawiała- drugi powód w sumie.

Jutro pracuję od 14-22 więc nie mogę obserwować sytuacji tutaj. Fajnie by było gdybyśmy już dziś zorganizowali lincz. Mam czas do jutra do 13 najpóźniej więc lipa. Wybierzmy ofiary- tylko racjonalnie i jakoś się podzielimy. Shiro bez problemów zagłosowałby na Manę- mam rację? no chyba, że ktoś inny jest dla Cb podejrzanym, ale się nie dzielisz niczym więc strzelam, że nic się nie zmieniło co do Twego wyboru.

Wypowiadajcie się, ejj.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 11:09

Ok nie wiem czy to kogoś ciekawi ale prawie nikt nic wczoraj nie napisał więc zrobię sobie skrót myślowy:

Grupy podejrzanych (w kolejności siły podejrzeń)
1. Mana, Widdi/Kira
2. Dwóch z trzech muszkieterów (Smoq, Ryuk)
3. mieszanka

-Mana... moje podejrzenia do niego są (W hoj) ogromne. Poza tym wszyscy go podejrzewają a nawet się specjalnie nie stara bronić... nie wiem czy to zagrywka, niewinność czy może jakaś pewność zwycięstwa ale za jego winą przemawia spora część rozgrywki

-Widdi Nie było jej przez spory okres... głosowała na sb co jak już mówiłem (w stosunku do Smoqa) jest idealną wymówką na niezależnego wilczka... Poza tym pisała dość logicznie więc odsunąłem ją od podejrzeń... jednak nie pokoi mnie jej nowe zachowani/sposób myślenia ...(odn. do powyższych postów) Czyżby sukces dał jej zbyt dużo pewności sb? jest oczywiście szansa, że teoria jej po prostu się spodobała, wszystko według niej pasowało i uznała, że musiało tak być ale mimo wszystko króliczki nie powinny tak robić..

- Kira. Tak jak napisałem wcześniej nie ważne czy jest niewinna czy winna, jeżeli się nie odezwie udupi nas...

- Teorię muszkieterów podawałem już wiele razy więc kolejny raz już chyba nie muszę :p aktualnie biorę ją bardziej jako możliwość niż konieczność :/

- co do koktajlu to już jest mała możliwość... może do muszkieterów mógłby znaleźć się trzeci ale jakoś słabo widzę jakieś możliwości na kolaboracje  (oczywiście można by by coś stworzyć ale było by to naciągane :/

edit i PS... Jak by co to mnie też dzisiaj nie ma od teraz do wieczoru (mniej więcej 19)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 13:08

Shiro napisał:


Grupy podejrzanych (w kolejności siły podejrzeń)
1. Mana, Widdi/Kira
2. Dwóch z trzech muszkieterów (Smoq, Ryuk)
3. mieszanka



Punkt drugi jest totalnie bez sensu. Wydajesz się osobą, która teraz rzuca podejrzenia na wszystkich dookoła. Pominąłeś Asuno bo to oczywiste.

Kira zazwyczaj gra ogarnięcie, boję się, że naprawdę nie może pisać nic. :/

Wg mnie jest opcja Mana i Shiro. Czekam aż Mana się wypowie, bo przecież " ma się dobrze". Tylko Shiro piszę dość logicznie co do Widdi i mi tym miesza w głowie.

Pisząc posty podawajcie swych podejrzanych na lincz ( najlepiej po dwóch)
Ja proponuję na pewno Manę i pewnie jednak Shiro. ( ale co do Shiro jestem coraz mniej przekonany bo gra w sumie ogarnięcie a w większości podejrzenia na niego rzuciła milcząca wcześniej Widdi i nie ma świadków n poparcie jej dowodów) Co myślicie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 15:40

Naprawdę nie jestem pewny drugiej osoby.
Zarówno Widd jak i Shiro oskarżąją się wzajemnie.
Kiry nie ma.
Ryuk nie odpowiedział na mój zarzut.
Jedyną osobą, której mogę ufać jest Asuno... ale ona sie nie odzywa :/.
btw. to z potrójnym linczem, to był żart ;).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 19:04

Ryuk95 napisał:
Shiro napisał:


Grupy podejrzanych (w kolejności siły podejrzeń)
1. Mana, Widdi/Kira
2. Dwóch z trzech muszkieterów (Smoq, Ryuk)
3. mieszanka



Punkt drugi jest totalnie bez sensu. Wydajesz się osobą, która teraz rzuca podejrzenia na wszystkich dookoła. Pominąłeś Asuno bo to oczywiste.

Ma małą możliwość ale jakiś tam mały sens ma... chcę uwzględnić wszystkie możliwości (nie tylko te najbardziej prawdopodobne) aby nie popełnić błędu... po to dałem tę kolejność "od siły podejrzenia" i notkę poniżej aby dało się komuś zrozumieć kogo na serio podejrzewam :/

Jednak skoro wolisz tak jedno liniowo to moimi najbardziej podejrzanymi na teraz są a) Mana-sama b) Widdi lub ewentualnie Kira (ale jeżeli się nie odezwie to wyleci, jak wilczy to raczej dobrze jak nie to źle)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 22:14

Sorki, że tak nie piszę, ale nie chcę namieszać jak ostatnio. xD

W sumie jak tak czytam wasze posty, to uważam, że Shiro trochę mi śmierdzi tutaj. Natomiast Mana - sama? Hmm...w sumie podejrzewałam go i myślałam, że razem z Madarakiem są wilkami, ale skoro okazało się, ze Madarak jest króliczkiem, to może one też jest królikiem? A jego nieobecność jest wynikiem tego, że nie ma czasu?

Co do Kiry...trochę żałuje, że na nią głosowałam, bo wgl. nic się nie odzywa. D: Niby miała coś napisać, ale znowu milczy..więc nie wiem. Na razie w sumie nie podejrzewałam aż tak bardzo kogoś. Nie chcę znowu namieszać i winić kogoś, a potem okaże się, że to nie winne osoby są. Jak Kiveś czy Madara. To chyba tyle z mojej strony.

Edit. Będę się śmiać jeśli Kira jest wilkiem...zrobi wtedy największy błąd. ;] Ale może to lepiej, bo wtedy będziemy mieć szanse wygrać.^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 22:21

Smoq napisał:
Ryuk nie odpowiedział na mój zarzut.

Ej, jaki zarzut? ;/

Shiro napisał:
Ma małą możliwość ale jakiś tam mały sens ma... chcę uwzględnić wszystkie możliwości (nie tylko te najbardziej prawdopodobne) aby nie popełnić błędu... po to dałem tę kolejność "od siły podejrzenia" i notkę poniżej aby dało się komuś zrozumieć kogo na serio podejrzewam :/
No wiem, popieram taki styl gry, ale tylko mówię, że dwójka jest bez sensu bo tam jest, że wilczę a przecież wiem, że nie wilczę xD

Asuno napisał:
Nie chcę znowu namieszać i winić kogoś, a potem okaże się, że to nie winne osoby są. Jak Kiveś czy Madara. To chyba tyle z mojej strony.
Ej, mamy czas do jutra.

Jutro po południu mnie nie ma niech więc ktoś logicznie myślący* ogarnia sytuacje, żeby wilki nie wyprały wszystkim mózgu.

* nie dotyczy wilków xD



Wątpię by Mana i Kira się odezwały, więc mamy w sumie 6 głosów. To co robimy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 23:05

Yhh...no tak, do jutra. D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimeNie 30 Lis 2014, 23:13

Odezwę się, to niesamowite. Skończę dogłębnie analizować grę jutro, walnę kilometrowego posteła (przynajmniej się postaram) i zo baczymy co dalej. Przepraszam raz jeszxze Was wszystkich - po prostu nie jestem z siebie w tym semestrze zadowolona, to ostatnia klasa i mam trochę zapierdolu i w sumie brak humoru - to mnie oczywiście nie usprawiedliwia, ale mam nadzieję, że wezmę Was chociaż na litość. <3
Do jutra~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 00:01

Shiro napisał:
Widdiful napisał:
Nie naciągam faktów i nie mieszam wątków - pokaż mi gdzie.

W całym poprzednim poście ci wytłumaczyłem gdzie...

Na to, co napisałeś w tamtym poście odpowiedziałam. Myślałam, że coś więcej masz a propos tego mieszania wątków, bo to, co napisałeś niczego nie zmienia. Zarzuciłeś mi naciąganie faktów (według ciebie może jest jakieś, ale pewne teorie bez domysłów mogą w tej grze podawać tylko wilki, ale wtedy zawsze są to teorie fałszywe) i mieszanie wątków, ale to, co napisałeś wcale nie pokazuje, że mieszam jakieś wątki.

Shiro o mnie napisał:

Poza tym pisała dość logicznie więc odsunąłem ją od podejrzeń...

Ciebie też pierwszego dnia odsunęłam od podejrzeń, bo pisałeś logicznie, ale okazuje się, że nas wszystkich zwiodłeś.

Shiro znów o mnie napisał:

jest oczywiście szansa, że teoria jej po prostu się spodobała, wszystko według niej pasowało i uznała, że musiało tak być ale mimo wszystko króliczki nie powinny tak robić..

Króliczki nie powinny tropić, oskarżać wilków, a potem ich wieszać? Bardzo nie podoba ci się, że cię oskarżam i się na Tobie skupiam, więc próbujesz odwrócić od siebie uwagę, rzucając podejrzenia na wszystkich innych. Logiczna, wilcza zagrywka.

Ryuk napisał:

Ja proponuję na pewno Manę i pewnie jednak Shiro. ( ale co do Shiro jestem coraz mniej przekonany bo gra w sumie ogarnięcie a w większości podejrzenia na niego rzuciła milcząca wcześniej Widdi i nie ma świadków n poparcie jej dowodów)

Też proponuję Shiro i Manę. Najprawdopodobniej będę głosować na Shiro. I cóż ja mogę poradzić, że zauważyłam to, czego inni nie widzieli. Podzieliłam się i napisałam, co myślę.

Shiro napisał:

Grupy podejrzanych (w kolejności siły podejrzeń)
1. Mana, Widdi/Kira
2. Dwóch z trzech muszkieterów (Smoq, Ryuk)
3. mieszanka

Podejrzewasz mnie, bo cię oskarżam, ale to nie zmieni faktu, że jestem niewinna.

Kira napisał:
Odezwę się, to niesamowite. Skończę dogłębnie analizować grę jutro, walnę kilometrowego posteła (przynajmniej się postaram) i zo baczymy co dalej. Przepraszam raz jeszxze Was wszystkich - po prostu nie jestem z siebie w tym semestrze zadowolona, to ostatnia klasa i mam trochę zapierdolu i w sumie brak humoru - to mnie oczywiście nie usprawiedliwia, ale mam nadzieję, że wezmę Was chociaż na litość. <3
Do jutra~

Zobaczymy, co będzie jutro, ale teraz raczej wygląda mi na to, że Kira nie chce odpaść za aktywność. Posta będzie pisać dopiero w dniu głosowania (a głosowanie znów do 18). Trochę późno się znowu próbuje uaktywnić i boję się, że może okazać się wilkiem.

Skoro jesteśmy w takiej a nie innej sytuacji, trzeba się skupić i podjąć słuszną decyzję. Nie dać sobie zamydlić oczu. Zdaję się na Was i Wasze opinie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 08:29

Ehhh. Pojawienie się Kiry wszystko psuje. Chciałem proponować lincz na Manie i Shiro, ale teraz to już będzie całkiem trudne. Więc, co ryzykujemy mając nadzieję, że ona się nie pojawi?

Jak mówiłem, od 13 mnie nie ma, więc musicie sami jakoś poogarniać.  Jest nas 7. Na pewno Mana będzie linczowana i kto jeszcze? Stawiałbym na Shiro, jakoż myślę, że Kira serio nie może grac przez problemy w szkole. Co o tym myślicie?


Z Kirą jest 9 głosów. Po 4 na linczowanego. Jeśli się Kira nie odezwie to wszystko spieprzy.

No to podzielmy się na Mana i Shiro. Pamiętajcie, że Kira nie może rozdzielać głosów.  Proponowałbym:
-Na Manę- Ja, Shiro i ktoś jeszcze.
-Na Shiro- Widdi, Smoq i ktoś jeszce

Reszta gra jak gra więc na nich nie liczę. Róbcie tak by nie wkopać się. Wszystko zależy od sytuacji, więc uważajcie. Jeśli trzeba nie głosujcie.

Tak, więc Mana-sama Mam nadzieję, że dobrze robimy. :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 08:51

Na razie nie głosuję, czekam na wypowiedź Kiry, którą po raz kolejny obiecała... i mam nadzieję, że tym razem się wypowie.
Na 99% będę mógł zagłosować do końca, chyba że prądu zabraknie czy nie wiem, meteor spadnie, więc o to się nie martwcie ;).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 11:31

Smoq napisał:
Na razie nie głosuję, czekam na wypowiedź Kiry, którą po raz kolejny obiecała... i mam nadzieję, że tym razem się wypowie.
Na 99% będę mógł zagłosować do końca, chyba że prądu zabraknie czy nie wiem, meteor spadnie, więc o to się nie martwcie ;).


Olać meteor, głosowanie ważniejsze.
Smoq jesteś w miarę ogarnięty więc ogarniaj rozgrywkę, by nie popełnili głupoty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:01

Wygląda na to, że jednak Kira się nie odezwie, została godzina, zagłosował jak dotąd tylko Ryuk... cóż, trochę licho to wygląda.
Na forum widziałem, że był zarówno Mana jak i Shiro... żaden z was ani nic nie napisał, ani nie zagłosował... nie wiem czy Widdiful była.
Ta frekwencja jest irytująca :/.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:06

Sądziłam, że Kira mimo wszystko się odezwie. Jeśli jest wilkiem i tak kipnie za brak aktywności.^^ Mana - sama też nic nie piszę i przez to wydaję się być bardziej podejrzany. Póki co wstrzymam się z głosem. Zastanowię się jeszcze. Napiszę jakoś przed 18. ;]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:28

Kira
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:47

WOW Kira tak długiego i skomplikowanego posta się nie spodziewałem xDDDD... Ten sposób myślenia i te powiązania, które wyczaiłaś... kurde teraz to całkiem inaczej widzę xDDDDDD (sorry za ten pocisk xDDD)


tak więc jak obiecałem...mój główny podejrzany się nie zmienił więc głosuję na Mana-sama... Reszta podwójnego linczu zależy od was... swoje podejrzenia już napisałem i mam wrażenie że już przez te kilkanaście minut się nie zmienią... reszta należy do was
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:48

Czekajcie, czegoś tutaj nie rozumiem. Dlaczego Kira zagłosowała na siebie? o.O
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:53

Teraz jestem Smoq. Głosuję na Shiro. Kira, rozwaliłaś mnie, ale udało mi się pozbierać na tyle, żeby zagłosować. Sorry, ale teraz na serio wychodzi na to, że napisałaś posta o tym, że napiszesz posta i zagłosowałaś i chyba nie chcesz wylecieć, ale ja i tak nie ogarniam. I mam nadzieje, że jeszcze ktoś zagłosuje.

EDIT: Sorry, głos był bez kolorku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:55

Ujawnila sie jako wilk? I dala nam informacje, ze chce nas przeprosic za swoja pasywna gre? To przykladowe rozwiazanie, w tym momencie Asuno zaglosuj na Mane lub Kire ja zaglosuje na Mane lub Kire... i done :)? Chyba ze robimy potrojny lincz i glosujemy obydwoje na Shiro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 17:59

Teraz wszystko się poplątało z głosem Widd.
Asuno - głosuj na Kirę
A ja głosuję na Mana
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitimePon 01 Gru 2014, 18:01

Mana: Kira: Shiro - 3:2:1
Dlaczego Kira i Mana? Chyba wyjdzie na to, że tylko Mana zostanie powieszony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 92 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 46

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-