Rozgrywka nr 92 - Page 5



 

Share
 

 Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 15:51

AsunoHana napisał:
GreenFlesh napisał:
A właśnie, nie wiem czemu, ale chyba już wiem kto jest wróżem, może to przez zmęczenie albo coś, ale to w sumie jest jasne.

Sry...zapomniałam się zapytać. ;-; Kto myślisz, że nim jest?

Miałem napisać dłuższego posta, ale jak przeczytałem to zdanie... to mi się lampka zapaliła. Czemu Cię to interesuje... wilczku :>? Czyżbyś chciała się go pozbyć, bo mógłby Cie przeskanować?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 16:04

Asuno napisał:
Dziękuje za radę, ale czytam dokładnie każdy.
Doprawdy? Nawet mojego nicku nie potrafisz dokładnie przeczytać xDD Kivesan, jak już coś to Kive, a nie żaden Kiven.

Mana-sama wbrew założeniom MMA zagłosowała na Asuno, czyżbyście się pomylili? A może taka zagrywka?

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 16:26

Lol... głosowanie się zaczeło a jeszcze cały dzień xD

Kivesan napisał:

Mana-sama wbrew założeniom MMA zagłosowała na Asuno, czyżbyście się pomylili? A może taka zagrywka?

Jest kilka możliwości
a) Tak jak napisałeś sprytna zagrywka polegająca na poświęceniu wilczka
b)Pamiętaj, że wilczki nadal mogą być dwa (ze względu na podszywka) a założenie MMA głównie łączyło w sposób Madara-Asuno i Mana-Madara z tego co dopiero wynikała podobna gra u Mana i Asuno
c) brak wilczków w MMA (albo ewentualnie tylko jeden który się chowa)

Ps nie interesujcie się wróżem... niech robi co ma robić a jak będzie się chciał ujawnić to to zrobi xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 18:48

Smoq, mogę na tobie liczyć XD
Asuno, tak naprawdę mam domysły co do wróża ale nie wiem kim on jest, wymyśliłam to że wiem kim jest wróż, tak naprawdę chodzi mi o to by wywabić wilka z lasu( a raczej nieostrożnego)
Skoczyłaś u mnie w rankingu
#off topic
Tak Daff, to był mój tajny plan
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: #92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 18:54

Wow. Ale dyskusja. xD

Shiro, żeś się napracował nad postem. Piszesz, że jestem muszkieterem i wgl a osobnej notki o mnie nie dałeś -.- nie ładnie. xD

Jak dla mnie Mana chce wkopać wilczą partnerkę Asuno.

Ciekawe też, że Mada i Mana pojawili się "razem" po nieobecności.

Kiv dwa dni to dużo lub mało w zależności od okoliczności. xD


Moi podejrzani : Asuno, Mana i Kira, może gdzieś na wymianę Smoq ( za dobrze gra)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 20:23

Przepraszam wszystkich serdecznie. Biorę dupę w troki i idę czytać rozgrywkę. Trochę zapierdolu w szkole, trochę kary na komputer, taka sytuacja. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 20:43

Jako że nic się nie dzieje, to troszkę się rozpiszę.

Lista uczestników:
- Madarame-12/3
- ReMi-0/0
- Mana-sama-9/2
- Shiro-3/0
- Kivesan-3/1
- Ryuk-6/1
- AsunoHana-3/0
- Smoq-0/0
- Hanako-senpai-9/1
- Widdiful-1/0
- Kira-9/1
-GF-13/4
uczestnik -liczba rozgrywek/w tym wilcze
(Dziękuje GFowi za tę rozpiskę :), bardzo użyteczna )

Co do podejrzeń, początkowo spoglądałem niepewnie na kilka osób... a teraz tak ogólnie
- Madarame+Mana+Asuno - W tej trójce moim zdaniem faktycznie kryje się wilk, szczerze wątpię, by cała trójka była w to zamieszana, to by było aż nazbyt proste, najbardziej skłaniałbym się do teorii, że Ausno się w to niepotrzebnie wplątała... tylko niech wytłumaczy wiadomość, którą wcześniej zacytowałem, bo ile wcześniej skłaniałem się do teorii o jej niewinności, o ile tamto pytanie wygląda na nieprzemyślaną zagrywkę osoby, która jest wilkiem... Z tej trójki najbardziej podejrzany wydaje mi się Madarame
-ReMi - wyleci za nieaktywnośc i jeżeli okaże się wilkiem... to będę się śmiał
- Shiro - początkowo wydawał mi się podejrzany, wyleciał z tymi swoimi podejrzeniami jakby koniecznie chciał stworzyć jakąś zasłonę dymną, ale ktoś musi grę zacząć... nie mam pewności jak na niego patrzeć
- Kivesan - osobiście myślę, że sprzeczka Kive i Madarame była ukartowana i można uznać za próbę odwrócenia uwagi i w tym momencie pojawia się teoria, że wilkami są tak naprawdę Kive, Madarame i ktoś jeszcze (Asuno? Mana? a może ktoś zupełnie niepowiązany)
- Widdiful - w ostatnim poście - najpierw napisał, że nikt się nie wybił jako dobry gracz, a później podchwycił to co wcześniej pisaliście odnośnie mojej osoby... taki dziwny brak konsekwencji, jakby początkowo próbował motywować czymś swój brak wypowiedzi, a później szukał na siłę wśród innych możliwości wilczenie odsuwając od siebie tym samym podejrzenia
- Kira - dla mnie bardzo podejrzane, że nic nie pisze, ale to żaden powód by wysuwać jakieś wnioski... mam nadzieję, że nie wyleci za brak aktywności, bo wydaje mi się dość ogarnięta

tl/dr:
1. W tej czówrce na pewno jest Wilk - MMAK - Stawiałbym na Mada lub/i Kive (możliwe, że tylko w tej czwróce są wilki)
2. Za podejrzanych uznaję też Shiro i Widda

Teraz wszystko zależy od:
a)jak bardzo wilczki ze sobą współpracują
b)jaką przyjeły taktykę

Hmm, jeszcze tak odnośnie, bo kilka osób wypomniało mi, że niby dobrze gram, zakładając, że faktycznie tak jest, to chciałbym się dowiedzieć, co w tym złego? Bo takiego powodu do podejrzeń to jeszcze nie słyszałem, że niby bardziej ogarnięta osoba mi mówi co mam robić? Powiem tak, zbyt bardzo cenię sobie niezależność,  by taka sytuacja mogła mieć miejsce.
A odnośnie dobrej gry - prawdę mówiąc uważam, że większość dużo bardziej popisała się niż ja, jak na początku wspomniałem - niezbyt znam wasz styl, więc bardzo ciężko mi odnajdywać kłamstwo w waszych postach, a co za tym idzie, nie bardzo jestem w stanie sklecić jakąś teorię, poza takimi oczywistymi rzeczami, na które każdy chyba by zwrócił uwagę ;). Dopiero w tym poście coś więcej naskrobałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 21:01

Smoq napisał:
Ausno się w to niepotrzebnie wplątała...
Uważasz tak, bo...?

Smoq napisał:
sprzeczka Kive i Madarame była ukartowana i można uznać za próbę odwrócenia uwagi

Smoq napisał:
wilkami są tak naprawdę Kive
Czekam na twarde i niepodważalne dowody.

Nie wiem po co wam ta rozpiska, skoro Daff losował role.

Moi podejrzani: Asuno i Madarame.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 21:09

Kivesan napisał:
Smoq napisał:
Ausno się w to niepotrzebnie wplątała...
Uważasz tak, bo...?

Bo z tego co zrozumiałem od dość dawna nie grała i nie chcę by to zabrzmiało nieprzyjemnie, ale wydaje się dość nieporadna. Jak już pisałem, jeszcze za mało was znam, by mieć co do czegoś 100% pewność.

Smoq napisał:
sprzeczka Kive i Madarame była ukartowana i można uznać za próbę odwrócenia uwagi

Smoq napisał:
wilkami są tak naprawdę Kive
Czekam na twarde i niepodważalne dowody.[/quote]

Jak bym takie miał, to już bym na Ciebie zagłosował.

Kivesan napisał:
Nie wiem po co wam ta rozpiska, sokoro Daff losował role.

Słyszałeś o rachunku prawdopodobieństwa :D? To tak w formie żartu.

Kivesan napisał:
Moi podejrzani: Asuno i Madarame.

Fajnie by było jakbyś zebrał wszystko do kupy :P, a nie rzucał jednozdaniowymi oskarżeniami.

Kive - nie wiem czy taki masz styl gry ogólnie, czy Twoja agresywna gra to wynik wilczego ogonka, ale coraz bardziej wydajesz mi się podejrzany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 21:53

Smoq napisał:
Fajnie by było jakbyś zebrał wszystko do kupy :P, a nie rzucał jednozdaniowymi oskarżeniami.

Jednozdaniowe oskarżenia? Ta, jak to nazwaliście, "kłótnia" z Madarame i Asuno była jednozdaniowym oskarżeniem?

Oto moje "jednozdaniowe" oskarżenia:

1."Asuno od razu to podłapała twierdząc, że taaak, przecież jestem codziennie na forum. Nie wiem, czy pisała to, aby zyskać obecność, czy aby tylko cichutko zgodzić się z Madarame. Przez to można zobaczyć pierwsze powiązanie"

2."raz sam mnie podejrzałeś, bo tak. (To, że się jest na forum jest słabym argumentem)" (Do Madarame)

3."Po drugie, nie zauważyłem by regulamin rozgrywek nakładał obowiązek codziennego wypowiadania się, nawet jeśli to mają być głupoty.
Popatrz, twoje słowa, a sam mnie za to podejrzewasz."

4."Asuno napisał:
Dziękuje za radę, ale czytam dokładnie każdy.
Doprawdy? Nawet mojego nicku nie potrafisz dokładnie przeczytać xDD Kivesan, jak już coś to Kive, a nie żaden Kiven."

I inne, polecam przejrzenie tego wszystkiego jeszcze raz

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeSro 26 Lis 2014, 23:18

No więęęc na początku podejrzewałam Kivesa (wybacz za pomyłkę w twym nicku ;-;), ale teraz moje podejrzenia poszły w zupełnie innym kierunku.

Mana-sama napisał:
Dawno się tak nie uśmiałem. Udzielam się choć nie wiele. Publicznie mnie oskarżyłaś, nie mając za dużo dowodów.

Czekałeś na odpowiedni moment. Przez długi czas milczałeś, nic nie pisałeś. Madarak to samo. Pomimo tego, że co jakiś czas odpisywał i tak jego wpisy było mało znaczące i tak jakby było mu obojętne jak nas razem oskarżaliście o nasze powiązania. Myślę, że oboje współdziałacie i teraz mnie oskarżacie o wilczenie choć tak naprawdę nie jest. Byliście cichymi obserwatorami, którzy czekali na odpowiedni moment by zaatakować.  

Smoq napisał:
Miałem napisać dłuższego posta, ale jak przeczytałem to zdanie... to mi się lampka zapaliła. Czemu Cię to interesuje... wilczku :>? Czyżbyś chciała się go pozbyć, bo mógłby Cie przeskanować?

Nie.

Smoq napisał:
Teorii, że Ausno się w to niepotrzebnie wplątała... tylko niech wytłumaczy wiadomość, którą wcześniej zacytowałem.

Jaką, bo tego jest za dużo. xd  

Smoq napisał:
nie chcę by to zabrzmiało nieprzyjemnie, ale wydaje się dość nieporadna.

Taa...dużo osób mi to mówi. Nie ty jeden. xd Nie jestem zbyt inteligentną osobą. xdd

Kive napisał:
I inne, polecam przejrzenie tego wszystkiego jeszcze raz.

Yh...sry czasami źle coś przeczytam albo zrozumiem na odwrót. ;p Tak już mam po prostu, ale to mało istotne. xd

Hmmm...no doobra. Póki co na nikogo nie będę głosować. Zmieniły się moje podejrzenia. Myślę, że Mana-sama i Madara razem działają i kto wie może wśród nich jest ten trzeci wilk, którym jest Kivesan. Obstawiam na MMK ew. jest jeszcze KW. Ale bardziej jest skłona do MMK. Na razie nie będę też głosować na Hanako, którą też podejrzewam. Jednak ona jest na samym końcu. ;>
Dobra to zanim mnie powiesicie (bo chyba na tym się skończy, ale cóż...) mam taką teorie, że"
1. albo Mana-sama albo Madara, któryś z nich jest szpiegiem i oboje są wilkami.
2. trafił ich kupidyn, któryś z nich wilczył, a że są kochankami współdziała razem. ;d Wiem co powiecie teorie z dupy wzięte. xD Czekam na hejt!

Jutro zagłosuje jakby co. Muszę się porządnie zastanowić, choć mój los i tak chyba jest przesądzony. :p

Edit. Zapomniałam wspomnieć o Kirze, która praktycznie całą rozgrywkę milczała. Jestem ciekawa co ona o tym wszystkim myśli.^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 00:44

Mana-sama napisał:

Widdi napisał:
-Asunohana oskarżyła mnie o wilczenie, ale zapewniam Cię, że bezpodstawnie, trochę zauważam połączenia z Madarame, może (jak napisała Hanako) Asuna powtarza po Madarame, a może jednak współpracują

A może jednak to tylko papugowanie. Asuno nie wysila się zbytnio.
[...]
Moze wyskoczę przed szereg, ale jestem za linczem nad Asuno.

Bardzo interesujące, że najpierw mówisz, że Asuno pewnie tylko papuguje, a potem na nią głosujesz. Wyjaśnij dlaczego, bo nie rozumiem.

Co prawda pytanie Asuno o to, kim jest wróż było nieprzemyślane, bo jeśli jest wilkiem, to wpadła, a jeśli niewinna, to czy naprawdę po tej rozmowie, jaka się tu odbyła (że rolni nie powinni się ujawniać), nie uznałaś, że nawet jeśli GF serio wie, to nie powie i nie byłoby to korzystne?

AsunoHana napisał:

Zacząłeś pisać dopiero jak wspomnieliśmy o Tobie i Cię trochę podejrzewamy. Podobnie jak Kiven. Czyżby KW?

Myślę, że raczej jasno napisałam, że nie miałam niestety czasu ogarnąć wszystkiego dokładnie. Do tego potrzeba trochę skupienia, a dziś też się niezbyt dobrze czułam, ale postanowiłam poświęcić część czasu zamiast na sen, to na odpisanie. I oczywiście zaprzeczam istnieniu KW. Poza tym, wychodzi na to, że jeśli się nie odzywałam, to teraz jak się odezwałam, to źle, bo odpowiadam na podejrzenia, ale jakbym nie pisała, to tez źle, by było, bo milczę i nie odpowiadam nawet jak mnie podejrzewacie, więc na pewno wilczę (nawet wcześniej ktoś napisał coś takiego podobnego). :>

Smoq napisał:
J
- Widdiful - w ostatnim poście - najpierw napisał, że nikt się nie wybił jako dobry gracz, a później podchwycił to co wcześniej pisaliście odnośnie mojej osoby... taki dziwny brak konsekwencji, jakby początkowo próbował motywować czymś swój brak wypowiedzi, a później szukał na siłę wśród innych możliwości wilczenie odsuwając od siebie tym samym podejrzenia

Hmm, jeszcze tak odnośnie, bo kilka osób wypomniało mi, że niby dobrze gram, zakładając, że faktycznie tak jest, to chciałbym się dowiedzieć, co w tym złego? Bo takiego powodu do podejrzeń to jeszcze nie słyszałem, że niby bardziej ogarnięta osoba mi mówi co mam robić? Powiem tak, zbyt bardzo cenię sobie niezależność,  by taka sytuacja mogła mieć miejsce.
A odnośnie dobrej gry - prawdę mówiąc uważam, że większość dużo bardziej popisała się niż ja, jak na początku wspomniałem - niezbyt znam wasz styl, więc bardzo ciężko mi odnajdywać kłamstwo w waszych postach, a co za tym idzie, nie bardzo jestem w stanie sklecić jakąś teorię, poza takimi oczywistymi rzeczami, na które każdy chyba by zwrócił uwagę ;). Dopiero w tym poście coś więcej naskrobałem.

Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że jak miałam głosować na szeryfa, to nikogo wyraźnie nadającego się na niego nie zauważyłam (kogoś kto spośród graczy zapisanych wyróżnia się wybitnymi umiejętnościami) - po przejrzeniu kilku wcześniejszych rozgrywek. O Tobie nie mogłam zupełnie nic powiedzieć, bo to Twoja pierwsza rozgrywka. Nie podejrzewam Cię jak na razie, bo nie mam na to żadnych dowodów. Uważam po prostu, że więcej zauważasz ode mnie i w tym względzie grasz lepiej ode mnie.

AsunoHana napisał:

mam taką teorie, że"
1. albo Mana-sama albo Madara, któryś z nich jest szpiegiem i oboje są wilkami.
2. trafił ich kupidyn, któryś z nich wilczył, a że są kochankami współdziała razem. ;d

Odnośnie tego, nie powiem, że teorie z dupy wzięte, bo nie daje mi spokoju myśl, że Madare powiedział, że jak prześwietlimy jego i Manę, będą niewinni. Albo są wilkami i kłamał - pierwsza opcja. Teraz możliwości, jeśli to zdanie byłoby prawdziwe. Są króliczymi kochankami i nie ma sensu ich podejrzewać - druga opcja. Albo są kochankami, ale jeden z nich jest sobowtórem, a drugi niewinny, a sobowtór jest na skanie niewinny. W ostateczności jeden może być sobowtórem i mógł ukraść drugiemu rolę.
Takie trochę może naciągane, bo nie ma zbytnio poparcia, ale możliwości są. Co do Twojej pierwszej teorii, szpiega nie ma, chyba że właśnie chodziło Ci o sobowtóra.

To chyba byłoby na tyle na chwilę obecną. Jutro zagłosuję, bo nie mogę się jeszcze zdecydować, może ktoś jeszcze napisze coś, czego nie zauważyłam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 01:28

Widdifull napisał:
szpiega nie ma, chyba że właśnie chodziło Ci o sobowtóra.

Nie ma? Ahhh...dobra chyba rozkiminiłam o co chodzi z tym sobowtórem.xDDD Ten mój zapłon. ._.

Edit. Też jutro dam głos...obym się wyrobiła...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 14:01

Ciekawe zagrywki:
1. Mana-sama, głos na Madarame
2. Asuno, podejrzewanie Mana-samy i Madarame.
To się w ogóle nie godzi z przypuszczeniami o powiązaniach, a może to tylko taka zagrywka? Może postanowili, że zamieszają trochę głosując lub podejrzewając siebie. Co o tym myślicie?

A głos później.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: #92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 14:46

Asuno napisał:
Też jutro dam głos...

Głosy miały być do dziś niby, ale nie damy rady bo jest chaos.

GF się nagle uciszył. :/ Na pewno ma jakieś wnioski. Podziel się, ej! xD


Kivi ( mogę mówić Kivi?) napisał:
To się w ogóle nie godzi z przypuszczeniami o powiązaniach, a może to tylko taka zagrywka? Może postanowili, że zamieszają trochę głosując lub podejrzewając siebie. Co o tym myślicie?
 Tak, wilki mogły uznać, że jeden z nich na pewno wpadnie więc chcą przekonać stado o winie partnera by pozbyć się podejrzeń.


Smoq napisał:
Bo takiego powodu do podejrzeń to jeszcze nie słyszałem, że niby bardziej ogarnięta osoba mi mówi co mam robić?
Kiedyś było tak, że nowi mieli większe szanse na wilka ( taki chrzest). A doświadczeni pomagali nowym by przez głupotę nowicjusza nie wpadła cała wataha, toteż nowi czasem grali bardzo ogarnięcie. Ogarnięty nowy  zawsze wzbudza trochę podejrzenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 15:04

Asuno, najbardziej ze wszystkich zasłużyłaś na mój głos. Wystarczająco długo się na Tobą zastanawiałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 16:18

Ryk XD daj mi godzine na lekcje a napisze na komputerze postaci bo już coś mnie bierze jak mam napisać postaci na telefonie XD Jeszcze nie wiem na które M zagłosuje w MM a co do asuny to wydaje mi się być nie aż tak wina jak MM
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 16:24

Madarame, jakoś nie zauważyłem, abyś przez rozgrywkę wspominał o tym, że Asuno jest przez ciebie podejrzana, albo cokolwiek złego na jej temat nie mówiłeś, a teraz na nią głosujesz i jeszcze mówisz, że "najbardziej zasłużyła na twój głos", powiesz czemu takie posunięcie z twojej strony? Podasz powód głosowania?

Teraz jeszcze bardziej prawdopodobna jest wersja poświęcenia jednego wilka, aby nikt nie domyślił się, co do ich reszty.


Tak, Ryuk, możesz Kivi xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 16:35

Jednak post nie będzie długi post, komputer kaput
Zmiana trójkącie ! MMH. i MM i H głosuje na asunę, kiedy Madarame był obojętny na Asunę, przyszedł Mana i ją zaatakował, z czego wcześniej hanako się jej czepneła. Kivesan po prostu się niepotrzebnie na siłę uczepił czegokolwiek, czyli AM. Teraz tylko pytanie, Mana czy Madarame był?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:21

Asuno:Mana-sama 3:1

Skłaniałbym się bardziej przy Madarame, wątpię, żebyśmy przegłosowali Asuno chyba, że szeryf się pokaże.

Co do Hanako. Sprzeczała się z Madarame, z Asuno też, ale mniej. Powód głosowania był słaby. Opcja wilczenia możliwa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:28

Wcześniej miałem wątpliwości, ale teraz mogę powiedzieć prawie na 100%, że moim zdaniem Asuno jest niewinna i ktoś tu próbuje ją bezczelnie wrobić... nie wiem też czemu uparliście się na wizję, że wilczy i Mada/Mana próbują się jej pozbyć żeby podejrzenia oddalić od siebie, taka zagrywka w tym momencie nie ma sensu.
Wcześniej w ogóle nie zwróciłem uwagi na Hanako-senpai, ale jak GF słusznie zauważył... może być jakoś powiązana z tym wszystkim... cały czas czekam na posta Kiry.
Idę do sklepu, po powrocie zagłosuję, niezależnie czy coś więcej się pojawi, czy nie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:35

Kivesan, możemy przegłosować Madarame, jeżeli, Shiro, ty, Ryuk, Smoq zagłosuje na niego.
Głosuje na niego (Wstaw czerwony kolor)Madarame(/Wstaw czerwony kolor)
P.S Co do asuny to jakoś niespecjalnie mi walczyła, a z akcją wróżem, pojołem że jest nieuważna, a drugi niecny plan niewyszedł
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:42

Dobra widzę, że będę powieszona. ;p

Tak poważnie...sama już nie wiem na kogo zagłosować. xDD Mam totalny mętlik w głowie. xD Wstrzymam się w głosowaniu i tak death. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:48

Jak dla mnie najbardziej podejrzany jest Mana Tak naprawdę napisał 6 postów, przy czym najpierw 4 (oddał głos, napisał o odwracaniu uwagi, później był trochę dłuższy post o swoim głosie na szeryfa, milczkach i propozycji Madaramy, a następnie skoczył do Smoqa, że zachowuje się jakby kogoś już chciał skazać i oskarżył Smoqa o wilczenie, a w rzeczywistości to co Smoq mówił o wilczeniu wcale nie odnosiło się do Many). Potem Many chwilę nie było (jak się sam wyraził) i w końcu napisał krótko o Asuno i oddał na nią głos. Potem jeszcze 1 posta napisał, że Asuno go oskarża, nie mając dowodów. W sumie 6 postów, ale tak naprawdę Mana ani razu nie wypowiedział się na temat tego, że oskarżamy go o wilczenie z Madaramą (wcale nie zaprzeczył) ani nikogo nie oskarżał poza postem krótkim o Asuno. To wszystko wygląda mi jakby się podczepiał pod oskarżenia innych. Wydawało mi się, że więcej się odzywał, ale to tylko dlatego, że cała rozmowa zaczęła się kręcić wokół niego i Madaramy i Madarama pisał jakby za nich dwóch i za dwóch odpierał oskarżenia.

Po raz pierwszy kwestię Asuno poruszył Kivesan (delikatnie zaczął podważać jej posty i szukać powiązań), potem GF jeszcze napisał o podejrzeniach, Hanako stwierdziła, że Asuno się kryje za Madarame, potem już Madarame podchwycił temat i poleciały głosy. Wygląda mi to na wykorzystanie sytuacji przez wilki.

Zauważyłam, że wcześniej Shiro mówił o Manie coś podobnego:

Shiro napisał:

Mana-sama
-Napisał cztery posty w rozgrywce z czego każdy służył delikatnemu podjudzeniu sytuacji albo odszczekaniu się komuś kto go podejrzewa...  Mam wrażenie jak by nie szukał wilka a jedynie starał się przeżyć...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitimeCzw 27 Lis 2014, 17:52

Madarame
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 92 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 92   Rozgrywka nr 92 - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 92

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 46

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-