Rozgrywka 46



 

Share
 

 Rozgrywka 46

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:03

Udział biorą:
» Alejaroz
» Daffodil
» Shujin
» Zensum
» Zang
» Akiba-kei
» Ookami
» Orochimaru
» Ren24
» Sakura
» Kuro
» Batrus
» EileenAWood
» Shu
» Nyks
» Nemezis
» Pippi

Miłej zabawy.


Ostatnio zmieniony przez Kitsune dnia Sro 05 Cze 2013, 15:54, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:07

Nie mam komu ufać... .-.
Shujin na szeryfa, kurde D:
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:12

Zensum, tylko jego znam jak na razie :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:39

O co chodzi z tym "tylko jego znam"? Trudny wybór, kurdałkę. xD
Sakura
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:42

Chodzi o to, że nie mam zamiaru głosować na sb, bo to jest wtedy podejrzane xd
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:45

Akurat w tej rozgrywce pewność głosu na kogo innego może się wydać podejrzana- przecież nie masz żadnej związanej z tą osobą roli, nie jesteś ani kochankiem ani wróżbitą który tą postać sprawdził. Bądź co bądź to głosowanie na siebie jest jak najbardziej uzasadnione.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:51

Moim zdaniem to jest jednak głosowanie na szeryfa, a nie na sb. Gdyby każdy zagłosował na sb (bo prędzej głosowanie na kogoś innego jest podejrzane, według cb) to nie wybralibyśmy nigdy szeryfa ;p
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 08:53

Alejaroz Na szeryfa, na razie jej ufam najbardziej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 10:04

No to może Ookami. Bo w te rozgrywce nie mamy żadnej pewności co do roli innych.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 10:07

Co racja to racja. Lepiej na sb. Ale ja nie uważam się za dobrą osobę na szeryfa.

Ookami
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 10:30

hói z tym, Sakura ma rację D:
Eileen
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 10:50

Ojeej :3

Ja tam się waham, ale... może Pan Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 11:43

Wacham się kogo wybrać na szeryfa
Batrus naprawdę myślisz że się nadaję na szeryfa? ._.
No dobra, bo jeszcze najlepiej wyprowadza wnioski to Pan Dffa
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 12:44

Daffodilek na szeryfka! :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 13:37

Jak dla mnie może być Ookami
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 13:55

Czy my aby na pewno możemy wybierać szeryfa? O ile pamiętam, to rozgrywka miała na celu wykluczenie wszystkich ról i pozostawienie zwykłych królików, a przy tym zgraję wilków. No ale jeśli do tej pory Kitsune nie zareagowała, to chyba nie ma nic w tym złego.
Swoją drogą, bardzo dziękuję za głosy na szeryfa. Bardzo mi miło, że chcecie mi powierzyć prowadzenie stada. A zatem, żeby podtrzymać tradycję, zagłosuję na siebie, czyli Daffodila.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 14:32

Jak powyżej. Czy nie miało nie być roli? Ale co tam, według wyliczanki Nyks >.<
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 14:37

Miało być bez ról, kochane króliczki. :p Nie możemy mieć szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 15:41

*BLAGHABHALAFHJARG, ZAPOMNIAŁA D:*
Więc... od razu mamy szukać Wilków? (zakłada, że są z 4 przy takiej liczbie osób...) Ciężko będzie...

EDIT
NIE! TO MIAŁY BYĆ GŁOSY NA SZERYFA!!!!!!!!!!!!! D: D: D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 16:34

Rzeczywiście, moja wina, że od razu nie zareagowałam. Przepraszam D:
Szeryfa nie będzie - przejdźcie od razu do kminienia, któż może być wilkiem.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 16:53

Ach... tak się napaliłem na tę rozgrywkę, że ja cię. :3 Bardzo przypomina mi starą, dobrą Mafię, w której nie ma aż tak wielu ról jak w RD. Dlatego postanawiam się trochę zaangażować. Będzie tyle rzeczy do rozkminy... *.*
Wszystkich nas jest aż 17. Całkiem spora liczba. Dlatego też myślę, że Kitsune mogła dać nawet i 4 Wilków, dlatego trzeba być ostrożnym. Może nie na tym etapie, ale za kilka dni będziemy musieli już rozważnie podejmować decyzje, co do wieszania konkretnych osób. Będziemy musieli być stanowczy i jednogłośni, przy okazji dociekliwi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 17:41

Szczerze?..
Podejrzewam Dafka :3 (pewnie z wzajemnością...) Pewnie to wygląda tak, jakbym się chciał pozbyć kogoś, kto "myśli". Pewnie tak.

Po pierwsze nigdy nie był wilkiem.

Po drugie, w poprzedniej rozgrywce był podejrzewany za to, że rzadko się wypowiadał. Tutaj od razu stara się być tym aktywnym.

Chociaż w sumie... powtórzenie w poście. To (według mojej logiki) stawia go jednak w dobrym świetle. Po prostu wilk przeczyta 2 razy posta, zanim wyśle... Tak mi się wydaje przynajmniej. A wtedy Dafek by sobie nie zostawił tego powtórzenia. Mógł też dojść do wniosku, że teraz się niczym nie wkopie, albo też... specjalnie napisać to powtórzenie, żeby to odwróciło od niego uwagę. (absurd nad absurdy! <3 )
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 18:10

To dziwne i szalone (sorry Panie Daff) ale wierze Shujin'owi, lekko ma racje :/ ale dla mnie jeszcze wilkiem może być Sakura, tak się kłóciła o zaufanie, żeby zmylić innych z tropu...
sorry, tak myślę, nie musi być to prawdą...ale na pewno w jakimś stopniu jest

EDIT: Na pewno jest parę wilków, nawet Kitsune to powiedziała :
Takim oto optymistycznym akcentem rozpoczynam zapisy do rozgrywki 46, w której - jeżeli ktoś nie wykminił tego jeszcze po opisie u góry - jako role pojawią się jedynie króliczki i wilki.
Fragment z posta z zapisów


Ostatnio zmieniony przez Shu dnia Sob 11 Maj 2013, 19:43, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : chęć dopisania czegoś)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 20:03

A to trzeba od razu szukać wilka? ._. okej.
No to tak.
Shu według mnie jest możliwość pół na pół. Po pierwsze że jest wilkiem że jest nowym, ale po drugie Kitsu chyba nie byłaby aż tak głupia aby dać mu w takiej rozgrywce wilczurstwo.
Dffa wg mnie nie jest wilkiem w 80% ponieważ jego wywód na to nie wskazuje.
Shujin, no wg mnie nie jest wilkiem na 65% ponieważ sam nie wiem ._.
Kto tu jeszcze jest? A no tak, Alejka. Według mnie jest ona wilkiem w 70% ponieważ, też sam nie wiem ._.
Więcej osób nie pamiętam, lecz za wszystkie bardzo ciastkuję :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitimeSob 11 Maj 2013, 20:10

Bo mnie hejtujesz.
A wilkiem nie jestem.
I hói.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 46 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 46   Rozgrywka 46 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 46

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-