67 - you will not survive



 

Share
 

 67 - you will not survive

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 16:59

No to otwieram kolejną rozgrywkę:

Przeznaczeni na rzeź:

- Hanako-senpai
- Yassamet
- Shujin
- Ryuk95
- Zensum
- Banshee
- Vehtanvia No P'an
- Shiion
- GreenFlesh
- Pippi
- Madarame
- Kira
- Gauzis
- sla75
- Koridelia


Zacznijcie wybierać szeryfa. W międzyczasie roześlę wam role. Role rozesłane. Jeśli ktoś nie dostał wiad. z rolą niech napisze do mnie na PW


Ostatnio zmieniony przez Ookami dnia Sob 23 Lis 2013, 17:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 17:04

Sla~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 17:43

Yass c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Ja nie dostałem wiadomości >.<   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 18:08

W zasadzie, to zrobię wyjątek...
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 18:31

Analizuje notatki i trudno mi się zdecydować ze względu na nikłą znajomość pionków na szachownicy.
Yass będzie chyba dobrym wyborem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 19:15

Yass
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 19:54

Banshee :3 Bo mogę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:02

Sla~ Bo to mądry ogarnięty człowiek. I dziękuję za głosy~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: hej.   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:05

witam. zaczynamy rzeź. Na PW znaczy gdzie, bo jestem nowy ni nie ograniam. ^^ pomoże ktoś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:06

Yassamet napisał:
I dziękuję za głosy~
Ależ proszę bardzo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:07

Pippi napisał:
Banshee :3 Bo mogę.
Awwww~! Jak miło ;___;

Ten tego (jak zwykle idealne rozpoczęcie zdania ♥), patrzę sobie na tą listę i w sumie wystarczyło mi spojrzeć na dwa pierwsze nicki, żeby wybrać osobę. Yass <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:08

Yass
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:13

obstawiamy ile jest wilków?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: ^^   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:22

kłamcy muszą zginąć!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:34

Ryuk, już tłumaczę:
- jeśli jesteś wilkiem albo kochankiem (albo jedno i drugie), to gadasz z innymi wilkami/ze swoim kochankiem przez jakiś komunikator, np gg. Wyślij pw do danej osoby/osób, z którymi prawnie możesz rozmawiać z informacją, jakie masz komunikatory i namiary do siebie.
- Jeśli pełnisz jakąkolwiek inną rolę bądź jesteś zwykłym króliczkiem, piszesz tylko tutaj. Graczom nie wolno rozmawiać o grze nigdzie indziej poza samą grą - czyli tym tematem.
- Niezależnie od tego, jaką masz rolę, nawet królika, nie wolno ci jej wyjawić. Jeśli już chcesz nam powiedzieć, co pełnisz (choć nie wiem, po co, bo to srebrny talerz dla wilków), musisz to zrobić w sposób opisowy. Podawanie bezpośrednio swojej roli/braku roli jest niezgodne z prawem, sędzia może wtedy przerwać grę bądź zrobić reset (a nie jest to przyjemne, uwierz mi)
- Nie spamuj. Pisz w jednym poście wszystko, co chcesz zawrzeć i czekaj na odpowiedź bądź wypowiedzi innych osób. Podwójny post dajemy zazwyczaj, jak czekamy trzy-cztery dni nie ma odpowiedzi od nikogo (niestety zdarzają się takie sytuacje, ale na szczęście wciąż mało kiedy).

Coś jeszcze? Komuś coś wyjaśnić? *Yass dobra rada*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: ok   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 20:47

Dzięki wielkie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 21:14

Ja mam to w dupie, wybieram szeryfa przed zobaczeniem mej roli:
Najbardziej myślący to wg mnie Sla i Gauzis (Gauzis ma to po tacie chyba XD)
Ale wybrać można tylko jednego, soł Sla75
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 21:27

Yassamet napisał:
I dziękuję za głosy~
Cała przyjemność po naszej stronie. Tylko nie zrób nas jak PO po wyborach o ile nasza wola dojdzie do skutku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 21:31

Weee, mój głos by nic nie zmienił. D:
Sla~.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Błahahaha   67 - you will not survive Icon_minitimeSob 23 Lis 2013, 23:57

''Gdy ciało jest smutne,
dusza powoli umiera."
A gdy wilki są głodne,
to króliczków nie ma.

:))
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeNie 24 Lis 2013, 04:12

Ryuk, dopisz sobie w cechach irytujący.

Co do twojego porównania Zensum, wątpię, nie przyznaję się do niego, to przybłęda.

Natomiast na temat, swój głos oddaję na siebie, nie przeliczałem jaki tam jest stosunek głosów, jednak podwójny mógłby być przydatny w eliminowaniu wilków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeNie 24 Lis 2013, 11:09

Swoją drogą, może mi ktoś powiedzieć, czy to kolejna bezrolna?

Czy po prostu ja mam takiego pecha?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeNie 24 Lis 2013, 11:32

Nie, to nie jest bezrolna. Gdyby była to bezrolna to by nas Wolf poinformowała c:

Swoją drogą Sla... czemu się wypierasz syna? Jeszcze w miarę normalny jest na forum :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeNie 24 Lis 2013, 11:55

Zensum napisał:
Nie, to nie jest bezrolna. Gdyby była to bezrolna to by nas Wolf poinformowała c:

Swoją drogą Sla... czemu się wypierasz syna? Jeszcze w miarę normalny jest na forum :c
Zensio, to mój ojczym ;d.

Shujek, ty najlepiej powinieneś wiedzieć że to nie jest bezrolna ;P.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitimeNie 24 Lis 2013, 14:29

Zaczęłabym, bo niedziela i jeszcze nie mam tyle na głowie, co w tygodniu... Ale chyba konkuruję z głosami na szeryfa ze Sla o: *przeliczyła* tak, konkurujemy, mamy po 5 głosów. Oddano 12 głosów, więc w teorii czekamy na 3 osoby jeszcze. Uh... Czekamy, czy dogrywka, Ookami?
*tak, Yass powinna się uczyć*
Powrót do góry Go down
Sponsored content






67 - you will not survive Empty
PisanieTemat: Re: 67 - you will not survive   67 - you will not survive Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

67 - you will not survive

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-