51 - Ookami - Page 4



 

Share
 

 51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 16:19

A mogłaś doprowadzić do combo morda, szeryfko, dzięki czemu wszystko by się wyjaśniło...  Teraz jest pewne, że zawiśnie GF. Jeśli jest niewinny, to bardzo możliwe, że Wilkiem jesteś ty wraz z Kirą.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 16:47

Jasne. Nie ma to jak combo w pierwszej rundzie, która jest ruletką... Taaak, mordujmy wszystkich, a wilki zatańczą na naszych grobach. Genialne posunięcie. 
Combo - ok, ale jak będziemy mieli na czym bazować a nie na "tak czuję" czy "tak mi gwiazdy powiedziały".
Stjópid.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 16:54

ee... nie za bardzo rozumiem o co Shu chodzi ci w tym zdaniu:
"A mogłaś doprowadzić do combo morda, szeryfko, dzięki czemu wszystko by się wyjaśniło..."
Przecież na razie głosowanie przedstawia się następująco:
1 głos na DD
4 na Kire
5 na GF (o ile dobrze pamiętam głos szeryfa liczy się podwójnie)
A przecież został jeszcze jeden głos, Yassamet jeszcze nie zagłosowała (albo ja przeoczyłam jej głos), ale i tak z tego wynika że jej głos jest tym który zadecyduje czy to będzie combo w pierwszej rudzie czy też nie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 17:12

A nie, bo następująco:
1 głos na Deadly
4 głosy na Kirę
6 głosów na Greena
...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 17:18

Chciałam sobie na spokojnie wszystko przeczytać i przemyśleć późnym wieczorem, ponieważ nie jestem u siebie w domu... Ale w porządku, jako, iż tylko ja zostałam. Cóż, mój głos również będzie na GreenFlesh. Powód był w poprzednim poście mniej-więcej podany, a Kira mimo wszystko zdaje mi się niewinna c:

Sędzino, działaj~ Czy jak to ma przebiegać...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 17:32

Shu jak mogło być 6 głosów na GF skoro nas 10 gra?? Pamiętasz że Ezreal już nie gra bo zrezygnowała??
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 17:32

Cóż, jak dla mnie to poniekąd dobrze że nie będzie combo-mordu, wilk będzie musiał więcej czasu spędzić nim zbliży się do wygranej, jednak co do niewinności Kiry nie byłbym taki pewien, ale to moje osobiste podejrzenia. 
Spróbuję je wam przedstawić w następnej turze, jako że obecnie już mój mózg jest "wyłączony" (tzn. nietrzeźwy). Jednakże nie możecie na mnie liczyć jutro (uprzedzam :P) chyba że dorwę się do wi-fi na tablecie. Ale we wtorek już będę na 100%

Ren - pamiętaj że szeryf (Yvetta) ma podwójny głos (podwójnie liczony) więc suma wszystkich głosów powinna wynosić 11 i jest prawidłowa.
GreenFlesh 6
Kira 4
DD 1
Przed chwilą przeliczyłem wszystkie głosy ponownie. 
Co za tym idzie, Yassamet mogła mimo wszystko zrobić double killa zamiast skazać samego greena, bo ktoś wcześniej to źle przeliczył i każdy się tym sugerował (ja też).
W każdym bądź razie, popieram ów rozstrzygający głos Yassamet ;d
A we wtorek po południu napiszę wam ogromnego posta wypełnionego cytatami, przygotujcie się grzesznicy, będziecie odpowiadać przed własnymi słowami które będą użyte przeciwko wam...
(By nie być bez winy, również będę cytował swoje wypowiedzi, w których jako osoba trzecia bym mógł widzieć wilcze kły, więc jeśli ktoś chce na mnie znaleźć brudy, oszczędzę mu szukania, z czystej ciekawości... [ sens wykropkowania poznacie najpewniej dopiero po rozgrywce ;P]

@EDIT: Był błąd po przeliczeniu Yassamet, Shujek ;P.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 20:06

Według głosów Króliczego trybunału zawisa wiedźma GreenFlesh. Jednak w ostaniej chwili wypija eliksir wskrzeszenia i ożywa. W nocy wilki rzucają się na kupidyna Shujina. Po jego śmierci popełnia samobójstwo niewinna Yassamet - królik.

Pozostali to:
- DeadlyDanger
- Ren24
- Shiion
- shinigamia
- Gauzis
- Kira
- Yvetta


Gra toczy się dalej.


Ostatnio zmieniony przez Ookami dnia Nie 16 Cze 2013, 21:17, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : uzup.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 20:27

Zastanawia mnie czemu wiedźma się nie wskrzesiła... Albo kogoś innego.
Kurde i było combo... 
Trzeba teraz być ostrożniejszym w głosowaniu. Jest w grze jeszcze myśliwy. Jeśli w następnej rundzie zginą kolejne trzy osoby (zakładając, że myśliwy umrze) to chyba będzie źle. 

(liczy)
Tak. Będzie źle. I mój podwójny głos może się na nic nie zdać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 21:42

Nie ma to jak w ostatniej chwili XD
Okej, o to już wiadomo kto jest nie winny, i shiion, jak widać nie jesteśmy podobni, bo u mnie szkoła nie pozwoliła pisać w rizgrywce tylko kuć geografie i fizyke( <- tego nie ogarniesz T.T) okej no to wiadomo że wilk to kira i ... no właśnie, niewiadomo, w sumie to myślałem nad shują, ale nie tam, tutaj aż tak dużo nie wnosił (albo po prostu nie mieszał mi w głowie) go wilki ni zjedzą, a tu nagle to ;-;
Podejrzewam ren, w sumie od początku do niego nawiązywała, albo chcą ją wrobić.
Okej koniec myślenia na dziś, gud baj maj lejdis i gis, yur not maj lejdis D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 21:48

No to się porobiło ;_; w związku z tym postanowiłam przeanalizować wszystko od początku i mam kilka teorii, lecz trudno, bardzo trudno byłoby mi wytłumaczy o co chodzi. By zobaczyć która z nich jest najbardziej prawdopodobna muszę jeszcze poczekać, na wypowiedz kilku osób. Wtedy prawdopodobnie będzie wszystko jasne, a przynajmniej mam taką nadzieje.

Edit:
DF czy nie powinieneś pierwsze poczekać aż sędzia ogłosi twoje wskrzeszenie?? A po drugie GF jestem dziewczyną, patrz mój kolorek.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 06:45

Ren, czytanie ze zrozumieniem... Pała D:
Ookami napisała że w ostatniej chwili wypijam eliksir i piszę :
Podejrzewam Ren, ponieważ od początku do niego NAWIĄZYWAŁ, albo chcą wrobić.
A rozwieje wasze wątpliwości, czemu nie zabiłem kiry, powód prosty, jak stado w to nie wierzy, to czemu ja mam wykorzystać miksture do własnych celów, a nie celu stada, a co jeśli by mi się nie udało kira naprawdę jest królikiem, co wtedy ?
Same niewiadome, ale nie martwcie się, wykorzystam to w stosowniejszej sytuacji (okej, to czekam na hejty)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 08:35

Może czas teraz przyjrzeć się Ren, którą podejrzewałam jako pierwszą. Ruszyła z kopyta za głosem stada, a to jest taktyka albo głupiego króliczka, który nie bardzo chce myśleć, albo wilka, który chce uchodzić za głupiego króliczka.

Spojrzałabym też nieprzychylnie na Shini, gdzieś tam wcześniej rzuciła oskarżenie na Gauzisa, które mniej więcej brzmiało "miesza nam w głowie". Sama go podejrzewałam, bo jest NAPRAWDĘ myślącą osobą i ciągle obawiam się jego w roli wilka i, że może nim być. Jednak bardziej śmierdzi mi zachowanie Shini. 

Shiion, za mało się trochę wypowiada. Ostatnio nie wypowiadała się za wiele będąc wróżbitą... A może jednak tym razem stwierdzono, że nikt jej o wilczenie nie będzie podejrzewać? Ostatnio nie miała szczęścia... Na początku sądziłam, że może dlatego nie dostać tak ważnej roli, ale po głębszym zastanowieniu... Hm... Może sędzina złośliwie zrobiła na opak? 

I jest też Kira... Cholera, skoro Green nie był wilczkiem, to chyba raczej ona nim jest. Wierzę w schemat "nowy + stary gracz". 
Kira pasowałaby mi do pary z Shii. ew. Ren.

Co do reszty.
Na razie dam spokój Gauzisowi, bo myśli. A ja nie sugeruję się jego myśleniem tylko myślę osobno, więc zostanie choć jedna osoba nie idąca za nim. Jeśli np. Nikt z wyżej wymienionych nie okaże się wilkiem to POWAŻNIE wzięłabym się za tego oto pana. 

Deadly... Hm... Oprócz tego, że broniła cichych nie można jej nic zarzucić. A jakby nie patrzeć ja też było kilka innych osób, które nie chciały wyżynać w pierwszej rundzie tych, którzy po prostu milczą - bo to marnotrawstwo, czy cuś. 

Naszej wiedźmy ofc. się nie czepiam. Przynajmniej jedna rola jest jawna. To dobrze. Mam nadzieję, że dobrze spożytkujesz swój eliksir Green i może naprawisz nasz błąd czyt. uśmiercenie Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 08:53

Ja czekam na Gauzisa, bo on tutaj najwięcej myśli(bez obrazy dla innych) i może doprowadzić nas do zwycięstwa. Czekam teraz na Wróżbitę, czy Yvetta jest wilkiem, czy nie. Zdziwiło mnie również to, że wilki zabiły Shujina a nie Gauzisa. 

Mam nadzieję, że Greenusiu dobrze zarządzisz miksturką i nie zabijesz króliczka!

Ja podejrzewam Kirę, bo skoro Green nie jest wilkiem, to prawdopodobne jest to, że Kira nim jest.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 15:48

DeadlyDanger napisał:
Ja podejrzewam Kirę, bo skoro Green nie jest wilkiem, to prawdopodobne jest to, że Kira nim jest.

Wybaczcie że nie dam wam teraz obiecanego wywodu, ale jestem na tablecie przejazdem, wi-fi mam z KFC obok stacji. 
Już mówię o co chodzi z powyższym cytatem...

DD, możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie sądzisz że Kira jest wilkiem ?
Napisałaś to dość dobitnie jakbyś chciała nas nakierować na głosowanie z dala od twojego ogonka, chodzi mi o coś ponad przeczuciem. 
(Tak rozumiem definicję słowa "prawdopodobne", jednakże, mimo to brzmi mi to dość dobitnie, a to słowo jest jakby wtrącone w kontekst [z paroma łącznikami aby brzmiało porządnie] by było jako tarcza w razie nieprzychylnego przywitania propozycji.)

Jadę dalej, mam nadzieję że widzimy się przy owocnym wyniku moich poszukiwań jutro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 16:12

Oczywiście źle się tutaj wysłowiłam. Mam podobny problem co Ren. Wiadomo że GreenFlesh może się mylić, ale czyż nie Ty na nią głosowałeś? Mogę się mylić, że ona jest wilkiem. Po wskrzeszeniu Green'a jakoś ucichła. Może wie, że jest podejrzana i siedzi cicho, aby nie napisać czegoś głupiego?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 17:30

Gauzis, a na jakiej podstawie Ty teraz nagle sądzisz, że ona nie jest wilkiem? Kilka postów wcześniej byłeś gotów zrobić z niej kozła ofiarnego... Jaka jest moja koncepcja?
Albo robiłeś to ot tak, z czystej chęci podstępu i pomocy króliczkom, albo... Jest druga wersja.
Podrzuciłeś Kirę - prawdziwego wilczka jednocześnie samemu wilcząc. To trochę pokrętne myślenie. Jednak taktyka... Zmyślna. 

Gauzis:
"Hah, zobaczmy więc czy to dobra zasadzka na Kirę, czy jednak jej specyficzny charakter...
Wycofałem oskarżenia i podsunąłem fałszywy trop popierając fałszywymi argumentami któremu jak widać wielu graczy się nie udało nabrać."

Podrzuciliście Kirę - wilka, a potem ładnie wycofałeś oskarżenia, mówiąc, że podsuwasz fałszywy trop... Hm... Odsunąłeś tym samym podejrzenia od Kiry i zmyliłeś nawet mnie. 
To taka moja mała teoria spiskowa.

Nie wiem w co ty się bawisz, ale cholernie mieszasz i samo to jest niebezpieczne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimePon 17 Cze 2013, 21:06

Yvetto, wyjęłaś z kontekstu swój cytat, co do moich podejrzeń, jak dla mnie Kira jest tym wilkiem, byłem jedynie ciekaw argumentów Deadly.
Swoje podejrzenia przedstawię jutro gdy ich nabiorę również do reszty grających wnikliwie czytając każde ze zdań, jako że już wracam i jestem padnięty, dziś nie będę o tym myślał jednak nim jeszcze zacząłem to wszystko wywlekać i przebierać, jestem nadal bardzo utwierdzony w przekonaniu że nim jest.

Co do twoich podejrzeń o zmylaniu, zaatakowałem Kirę, by wymusić od niej nie do końca przemyślane odpowiedzi. Miałem na celu tylko prowokację, która pozwoli wysunąć prawdziwe oskarżenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeWto 18 Cze 2013, 20:40

DeadlyDanger napisał:
Ja podejrzewam Kirę, bo skoro Green nie jest wilkiem, to prawdopodobne jest to, że Kira nim jest. Mogę się mylić, że ona jest wilkiem. Po wskrzeszeniu Green'a jakoś ucichła. Może wie, że jest podejrzana i siedzi cicho, aby nie napisać czegoś głupiego?

Siedzę cicho, bo ostatnio nie miałam za bardzo kiedy wejść na kompa. Mieliśmy wiele roboty z przedstawieniem i niestety bardzo późno wracałam do domu. 

Wiem, że mnie podejrzewacie. Wielu z Was zapewne miało wątpliwości, co do mnie i Green'a. Ale skoro ów jest wiedźmą podejrzenia spadają na mnie. Jak to mówią z deszczu pod rynnę.

Aha, przepraszam za pomyłkę. Myślałam, że Yv głosowała na Gauzisa, bo dała to kolorkiem, stąd moja omylność w sumowaniu głosów. ^ ^''
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 00:18

Wybaczcie mi jeśli na mnie czekacie, ale miałem bardzo zajęty wieczór, w zasadzie to jeszcze mam za chwile ;p.
Ale wszystko postaram się wyciągnąć jutro jak najwcześniej.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 12:24

Głosuje na Gauzisa ponieważ tak. Jakoś mi się nie podoba jak ciągle coś na wszystkich ma i śmierdzi wilkiem na kilometr. 
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 13:19

Więc przegrajmy te grę Shinigamiu, na mnie też jest wiele rzeczy, jak na każdego niewinnego może być poprzez reakcje wymuszone na różne sposoby...
Ale mój mózg nie działa, miałem się wziąć za pisanie a zasnąłem na klawiaturze, nie dam rady tego napisać, bo po prostu mam kaca, a od jutra mnie nie ma do niedzieli jak nie dłużej, więc możecie mnie wieszać, tak i tak zginę za brak aktywności i okażę swoje królicze futro. Jednakże, podzielę się z wami tym co odkryłem nim zniknę, głos także oddam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 14:28

Ja bym Gauzisa nie wieszał, i chyba Ookami zmieniła taktykę i zrobiła 2 młode wilczki, Kire i Shinigamie, ale ja, Gauzis wiemy że pisze nieskładnie, ale teraz raczej śmierdzi mokrym psem, a właśnie jeszcze Shiion to wie...Shiion właśnie ona jeszcze gra ? 
albo zdechnie za aktywność, albo wilki zmylą trop...nie wiem.
A co do Shinigamie (popraw mnie jak źle odmieniam) to po prostu tutaj chodzi o to, by mieć coś na każdego
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 14:47

Tak Zielony, gram c: Tyle ze mi neta wywala na forum ;-; Nie wieszac Gauzisa D: Chcecie to przegrac, czy jak? No gdyby Green nie wskrzesil samego siebie tylko Szuja, to mielibysmy wieksze szanse bez wyzej wymienionego c: Bo po ki gwint nam eliksir ukatrupiania skoro jest wieksze prawdopodobienstwo, ze nie pozbedziemy sie wilka tylko bezbronnego kroliczka.. Shinigamia mi sie nie spodobala z tym swoim ostatnim postem. Chyba sie jej blizej przyjze ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 16:09

Gauzis człowieku... Normalnie jak nie Ty grasz. Od kilku postów czytam, że coś napiszesz dużego i wgl... Czcze gadanie.

Green Flesh, obojgu nam śmierdzi Shiion, już wcześniej pisałam teorię na jej temat... Podejrzanie to wygląda. Tak samo gra Shini i Kiry... Ale kurcze, nie mogę się zdecydować kto bardziej podpadł, a głupio by było znowu niewinną osóbkę zabić tak jak ostatnio. 
Natomiast wykluczyłabym połączenie wilczenia Shiion i Shini. Pasowałyby mi tutaj dwie opcje: Shini + Kira lub Kira + Shiion... Hm... W obu kombinacjach pojawia się jedno imię. 
Choć jest także i Ren, która milczy... Hm...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






51 - Ookami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-