51 - Ookami - Page 5



 

Share
 

 51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 17:48

Yvetto. Zagralysmy juz kilka rozgrywek razem i w moim mniemaniu powinnas sie juz domyslec, jaka taktyke zawsze obieram. Przez twoje bledne rozumowanie zginelam ostatnio juz w pierwszej kolejce, bo byliscie tak pewni mojego wilczurstwa. Myslalam, ze umiesz uczyc sie na bledach. Czy Ookami bylaby taka glupia i wybrala te same osoby na wilka co na poczatku? Nie sadze. I to sie sprawdza w przypadku Yassamet jak kochanki Szuja. Wiec ze mna jest tak samo. Na miejscu Ookami wybralabym wlasnie ciebie na wilka, bo o ile sie nie myle, role zostaly rozdane juz po wyborze szeryfa. Nikt by nie podejrzewal ciebie jako smierdzacego kundla, bo wkoncu szeryf tak? Masz nas poprowadzic do zwyciestwa, a zamiast tego sie lenisz! Jak narazie laczysz tylko pary, a to nie jest w twoim stylu. Gdzie sie podzialy te solidne argumenty i twoja moc przekonywania? Kim jeste i co zrobilas z dawno Yvetta?! D: Jesli myslalas sobie: A skoro zawsze podejrzewalam biedna Shiion to jak teraz sie na powrot na nia rzuce to nie bedzie w tym nic dziwnego! I znowu sie mylisz. Nie jest glupia. Wiem, ze za mna nikt nie pojdzie bo do tej pory tylko siedzialam cicho jak trusia, ale prosze was. Zaufajcie mi ;-; zostawcie Gauzisa na ten moment w spokoju. To samo Kire. Pozbadzmy sie Yvetty ;-; Yvetto - bardzo bym prosila o pokolorowanie jej nicku tutaj. Telefon mi na to nie pozwala - wszystko poszloby dobrze gdyby nie twoje zwrocenie na mnie uwagi pod pretekstem sadzenia tego samego co Zielony. Nie pokapowalabym sie. To tyle z mojej strony c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 18:06

Shiion kochana, gdybyś naprawdę czytała moje posty, a nie robiła wszystko na odpieprz to wiedziałabyś, że w moim pierwszym poście w drugiej kolejce wygarnęłam paru osobom w tym Tobie, więc bezpodstawne jest twierdzenie, że idę za głosem Greena. To po pierwsze. 
Po drugie - głupi ruch obronny rzucenie się na kogoś kto Cię podejrzewa, gdy nie masz żądnych argumentów.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 18:41

Ja uważam, iż Kira i Shinigamia mogą być wilkami. Zupełnie nie podejrzewam Shiion. Co prawda na początku napisałam, że jej nie wykluczam z wilczurstwa, ale doszłam do wniosku, że ona jest niewinna. Ja bardziej jestem skłonna głosować na Kirę albo Shinigamię, aczkolwiek czekam na oskarżenia Gauzisa, które miały się już bardzo dawno temu pojawić, lecz z braku czasu nadal ich nie ma. Wydaje mi się, iż bez Gauzisa mamy bardzo małe szanse na zabicie wilków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 20:56

Wiecie co? Gdy tak sobie czytam te Wasze posty, dochodzę do pewnego wniosku.
O ile się nie mylę na szeryfa wybraliśmy Yvettę, nieprawdaż? Nawet i ja na Nią głosowałam, ale zwróćcie uwagę na to: 

DeadlyDanger napisał:
Ja czekam na Gauzisa, bo on tutaj najwięcej myśli(bez obrazy dla innych) i może doprowadzić nas do zwycięstwa
Shiion napisał:
Nie wieszac Gauzisa D: Chcecie to przegrac, czy jak?
GreenFlesh napisał:
Ja bym Gauzisa nie wieszał
DeadlyDanger napisał:
Ja bardziej jestem skłonna głosować na Kirę albo Shinigamię, aczkolwiek czekam na oskarżenia Gauzisa, które miały się już bardzo dawno temu pojawić, lecz z braku czasu nadal ich nie ma. Wydaje mi się, iż bez Gauzisa mamy bardzo małe szanse na zabicie wilków.
Sami widzicie. Wielu ma do owego Pana zaufanie (pomińmy Shinigamię (Wybacz ^ ^'' )) i parę osób z pewnością wychodzi z założenia, że Gauzis najwięcej myśli i najbardziej stara się doprowadzić nas do zwycięstwa. Cóż więc z naszą drogą Panią  Szeryf? Coś jakoś sobie za bardzo nie radzi, cały czas siedzi w cieniu Gauzisa. Podejrzane, czy tylko ja mam takie dziwne wrażenie? No chyba, że się czepiam, a Yv po prostu nie ma tyle czasu albo wrodzonego uroku osobistego. xD
Tak czy inaczej, piszę tego posta, by zwrócić na to uwagę, a poza tym też chcę coś do 51 wnieść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 21:23

Post nieważny.


Ostatnio zmieniony przez DeadlyDanger dnia Czw 20 Cze 2013, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 21:33

I się rzuciły dziewczyny na siebie D:
Shiion ja cię nie podejżewam, tylko się zastanawiałem, czemu cie nie ma, z czego sama chciałaś mnie powiesić za coś takiego i powiedziałaś że jak wilczyłaś to też używałaś wymówek, tak jak teraz więc nie wiem co o tobie myśleć
A co do yvetty to chyba źle zrobiliśmy, widać że chce dobrze ale nie chce wieszać niewinnych
A co do Gauzisa to bardziej mi chodziło o to by nie było tak: on nam da argumenty, ale wcześniej został powieszony, lepiej jak będzie na odwrót(ale nie mówiem że od razu trzeba go wieszać)
Teraz zastanawiam się nad kirą, czy może jednak jest uszatym kompanem jak ja ? Dobrze że nie otrułem jej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 21:55

Dobra, zrozumiałem, dziękuję wróżbicie, mam nadzieję że nie wydaje cię tym właśnie postem, byłoby głupio gdyby cię zjadły wilki ;).
Yvetto, zapraszam cię na stryczek, mam nadzieję że nie jako jedyny.

Może ciężko wam w to uwierzyć, jednak przekaz był dobrze zakamuflowany choć nie nacierający, trzymam jedynie kciuki iż wilki nie odkryją naszego wróżbity.

Wybaczcie że nie podałem całej długiej listy cytatów, oskarżeń i tak dalej na co zwróciło uwagę wielu z was, ale byłem skacowany przez pół dnia, jeszcze ze znajomymi siedziałem...
Ogółem. Życie mnie wchłonęło i może od jutra mnie nie być do poniedziałku, albo i dłużej. Choć postaram się dorwać wi-fi, przeanalizować posty i coś skrobnąć by mnie nie zabił sędzia za brak aktywności - nic nie gwarantuję, równie dobrze jeśli sprawnie pójdziecie z głosowaniem, mogę nie zdążyć na następne, bo może dopiero neta będę miał jeszcze później ;p.

Niestety, chwilowo możecie mi tylko uwierzyć na słowo na kogo warto głosować.
Żywię jedynie nadzieję że to nie przezajeb**cie inteligentna pułapka wilka na głęboko analizujące posty osoby, który od początku wiedział że wyłapię go jako wróżbitę by teraz skazać jednego z nas. 
(tak, biorę zawsze ten symboliczny jeden procent szans i stanowczo go wam podkreślam gdyby ktoś na to nie wpadł.)


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Sro 19 Cze 2013, 22:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 22:17

A więc wreszcie doczekałam się postów osób na które tak czekałam, niestety nie powiedziały mi one to co chciałam, choć nie do końca teraz przynajmniej wiem że na moją listę podejrzanych na pewno nie mogę wpisać Shiion, Kire i Gauzisa no i oczywiście GF. Tak więc zostają 3 osoby:
-Yvetta
-DD
-Shini (?)
(kolejność wymieniania nie jest przypadkowa)
Oczywiście teraz pewnie się zacznie - szczególnie ze strony Yvetty - czemu akurat taka lista, i czemu Kire od razu uniewinniam - pewnie pani szeryf spróbuje wszystkim wmówić że to dlatego że jestem wilkiem, co jest totalną bzdurą - spróbuje wam wyjaśnić dlaczego akurat tak myślę.
Na pierwszy ogień idzie Yvetta i proszę Cię nasza droga pani szeryf byś nie mówiła później że jestem wilkiem i widząc że wiele osób ma co do ciebie podejrzenia więc postanowiłam cię zakatować, a jeśli nadal będziesz mieć zamiar to zrobić to proszę puknij się w głowę i pomyśl, bez urazy. Dobrze zacznijmy od czegoś co kuje moje oczy i nie daje mi spokoju. Wyście mogli tego nie zauważyć, ale nie było opcji bym ja tego nie zauważyła, a mianowicie chodzi o to że od pierwszego swojego posta chce sprawić byście mnie powiesili. Niby jak wszyscy myślą że Kira jest wilkiem (co wedłu mnie jest bzdurą) ona też niby tak myśli,ale i tak coś tam o mnie wspomni, że niby a może ja.

Yvetta napisała:



Powiem tak... Od razu bym z kręgu podejrzanych wywaliła Shiion. Ostatnio dziewczynę ciągle wycinano. No i wilczyła. Zgodzę się z Shujkiem, że należy ją odstawić na razie na bok.
Spojrzałabym raczej w kierunku Ren, no bo jakby nie patrzeć poszła za głosem stada... Taki potulny króliczek z wilczym ogonkiem? Zważywszy na rozemocjonowanego posta... Hm... Może chce odwrócić uwagę od nowej roli? 

A co do wyżej wymienionego cytatu. Może to była zmyłka? Nikt nie unieważnił rozgrywki... Więc może jednak Gauzis wilczy? No w końcu część wiadomości wypłynęła, prawda? 

Moje typy to Ren i Gauzis. Nic lepszego na tym etapie i przy takim młynie nie wymyślę.


Jej pierwszy post niby nic takiego na tamtym etapie, ale spójrzcie jak teraz próbuje nas przekonać że Shiion że ona może jednak być wilkiem. Bo jakby nie patrzeć do spółki z Kirą która według Yvetty jest wilkiem, a według mnie to bzdura i może już niektórzy skapowali się dlaczego tak myślę. Pewnie też nie pomyślała że ktoś może jeszcze pamiętać o tym poście i jeśli skieruje podejrzenia na Shiion to nikt się nie skapuje, a tu proszę niespodzianka.

Yvetta napisała:
Jeśliby Ookami przydzieliła by mi rolę wilka, to nie sądzisz, że to byłoby totalne faworyzowanie wilków? Jak dla mnie za wszelką cenę próbujesz się bronić przed powieszeniem... No, ale się nie dziwie. Nikt nie chcę stracić życia w rozgrywce. A wilk na pewno...


Odwraca od siebie uwagę i jednocześnie pobudza nagonkę na Kire. Ach ale przecież to tylko post który mógłby napisać zwykły króliczek pewnie większość tak pomyśli, lecz pamiętajcie że to dopiero jest moment gdy zaczyna pachnąc mokrym psem.

Yvetta napisała:
Gauzis, cholero jedna znowu robisz zamęt xD Tyle powiem. Ale chłopaki muszę się z wami zgodzić. Ludzie poszli za waszym głosem....
To by robiło z was silne wilki. Sędzia na pewno wiedziałby, że uczestnicy poszliby za Tobą Gauzis - ostatnio tak to wyglądało. Szujek, bez obrazy, ale Ty też masz większą siłę sprawczą. Chyba głównie dlatego was podejrzewam. Bo wygląda to tak... JAKBYŚCIE WSPÓŁPRACOWALI. A wiadomo... Tylko wilkom wolno porozumiewać się poza forum. A wy się tak idealnie zgraliście... Hm...


Tu nam próbuje ukazać żebyśmy nie ufali tak Gauzisowi i Shu, co wilkowi było by na rękę bo się sało gdyby stado wyeliminowało 2 najbardziej myślące osoby. A w dodatku, albo zapomniała że oskarżyła Shu albo (bardziej skłaniam się do tej opcji) pomyślała że nikt nie będzie przeglądał od początku postów i nie zauważy tego że go prędzej oskarżała, dlatego tez pewnie nie martwiła się że ktoś ją oskarży że już prędzej próbowała się Shu pozbyć. Zaóważcie też że w jej postach jest więcej podejrzeń co do Gauzisa niż co do Shu, wiec może dlatego postanowiła go akurat zjeść. Jedna myśląca osoba mniej.

Yvetta napisała:
Poza tym ja naprawdę byłabym skłonna uwierzyć w bycie wilkiem przez Gauzisa. Jeśli on nim nie jest to jest nim Shujek. Takie jest moje zdanie. Musi być ktoś silny na takiej pozycji. Zwłaszcza po takim młynie. Ookami raczej nie chciałaby powtórzyć ponownie błędu i dać wilczenie komuś, kto się wygada i zawali potem na całej linii.


A czy teraz jej podejrzanymi nie są przeważnie nowe osoby?? Czy tylko mi się to wydaje dziwne?

Yvetta napisała:
Staram się was nakierować, ale jak widać i tak wszyscy lecą za tym co powie Gauzis. Jak tak dalej pójdzie to wilki nas zjedzą, a jeden z dwóch - Gauzis, Shujek - będą w ich gronie. Dam sobie rękę uciąć.


No i znowu próbuje wyeliminować przynajmniej jedna myślącą osobę przez powieszenie. A jak przecież wiemy Shu wilkiem nie był, a Gauzis... proszę was jeszcze się nie skapieliście?
 
Yvetta napisała:

Na razie dam spokój Gauzisowi, bo myśli. A ja nie sugeruję się jego myśleniem tylko myślę osobno, więc zostanie choć jedna osoba nie idąca za nim. Jeśli np. Nikt z wyżej wymienionych nie okaże się wilkiem to POWAŻNIE wzięłabym się za tego oto pana.

Hah czyż to nie zabawne że pierwsze mówi że da sobie rękę uciąć że jeden z nich wilczy, a jak wiemy Shu nie wilczył, a teraz mówi że Gauzisa też na razie odpuści, chyba że kit wymienionych (Kiry Shiion, mnie i Shini) nie okaże się wilkiem, ale to raczej jest niemożliwe bo przecież wtedy zostaną same wilki, no i może jeszcze wiedźma o ile nie zostanie jeszcze zjedzona. Zauważcie tez że w tamtym poście (nie chce mi się go całego cytować bo jest za długi) jedyną osobę która broniła jest DD, choć nie wiem czy można to nazwać bronieniem a raczej usunięciem poza kręgi podejrzanych.


Dobra ale czemu podejrzewam DD lub Shin. To dlatego że w tej rozgrywce muszą być co najmniej 2 wilki, a skoro GF, ja, Shiion, Gauzis i raczej nie Kira to musi być to albo shini albo DD. I o ile shini to po prostu miotający się w wszystkim i nie doświadczony króliczek, to DD to troszeczkę nazbyt zgrany z Yvetą gracz.
Tak wiec głos oddaje na Yvette. A co do drugiego wilka muszę jeszcze raz wszystko przeanalizować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSro 19 Cze 2013, 22:22

Boli mnie tylko jedno...
Grający:
- GreenFlesh
- DeadlyDanger
- Ren24
- Shiion
- shinigamia
- Gauzis
- Kira
- Yvetta
Jak widzicie, jest nas 8 - 9 głosów... Biorąc pod uwagę że Shinigamia może nie być wilkiem a już oddała na mnie głos, głos Yvetty i drugiego wilka daje 4 głosy na mnie.
Wystarczy że jedna osoba zagłosuje inaczej i się z wami pożegnam, życząc powodzenia w przegłosowywaniu wilków w następnej turze, ale jestem gotów się poświęcić jeśli wyjdzie na to bym zawisł razem z wilczą Yvettą, wiedziałem że może być taka opcja już na początku tej tury, ale jeśli nie nadstawię karku teraz, nasza liczebność by padła w ciągu następnych tur.

Chyba że to Shinigamia jest drugim wilkiem, jak już rzucałem podejrzenia wcześniej, choć sparowaną z kim innym... Jednak wątpię, jednym z moich argumentów który jest pewny, jest jej dziwna duma która ma nakłonić całe stado do awanturniczego głosowania przeciw mnie, dlatego że "pełnię rolę" szeryfa, ale czyż to nie lepiej skoro okazuje się że naszym szeryfem jest wilk ?
Do tego, drugi argument jest podczas pierwszego głosowania... Głosowała na mnie podejrzewając mnie o bycie wróżbitą a jednocześnie wilkiem, z czego tłumaczenie bym był wilkiem było na tyle denne iż wyglądało to jakby chciała skasować wróżbitę, ale nie tracić na niego wilczej tury by go zjeść.
Ale musiałbym się jeszcze wszystkiemu ponownie przyjrzeć, bo awanturniczość w stosunku do tak irytującego osobnika jak ja, nie jest żadnym dowodem, poza strachem przed tym co mógłbym odkryć, ale wolałbym się nie mylić w szukaniu wilka. Mam nadzieję że dasz nam znać wróżbito w kolejnej turze, a ja postaram się w wolnych chwilach jak złapię neta przejrzeć wszystko ponownie i wysunąć wnioski na temat wszystkich niewiadomych.

@EDIT:
Ren przyznam ci się bez bicia, jestem zaszokowany twoim przeanalizowaniem postów, bo zupełnie to samo ci się rzuciło w oczy co mnie xD I to samo wyraziłaś co ja bym wyraził, choć może nieco inaczej ubierając w słowa. 
Polecam tak przeanalizować każdemu posty każdego od samego początku ;P.
Tylko to nieco powolne, spróbuj przeczytać wszystkie posty i analizuj jakby wszystkie, każdej osoby w tej rozgrywce, posty były napisane w jednym momencie, co kto ma do kogo, etc. - tworzy ci się mapa psychologiczna jeśli dasz radę rozgarnąć tyle wątków na raz. Po kolei wychodzi taki logiczny mikser w niemalże każdym wypadku.

Na usprawiedliwienie jako że mnie nie będzie, od Kiry się odczepiłem - dlatego że przeanalizowałem posty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 11:59

Przeczytałam jeszcze raz wszystkie posty Yvetty i faktycznie wiele rzeczy wskazuje na to, iż ona jest wilkiem. Plus do tego Wróżbita pomógł nam i dlatego się bardzo cieszę, że uda nam się go zabić. Dlatego głosuję na Yvettę. Adios Wilczku. Nie przechytrzyłaś nas. Pozostaje teraz drugi wilk.


Broniłam Yvettę, bo sądziłam, że jest niewinna. Tak samo broniłam Shiion i Shinigamię. Czy to oznacza, że są aż 4 wilki? Nie sądzę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimePią 21 Cze 2013, 16:39

Gauzis:
„Dobra, zrozumiałem, dziękuję wróżbicie, mam nadzieję że nie wydaje cię tym właśnie postem, byłoby głupio gdyby cię zjadły wilki ;).”


No tak… Wszechmocny i wszechwiedzący Gauzis jako jedyny „myślący” znalazł gdzieś stwierdzenie wróżbity, które mówiło, że to ja jestem wilkiem. I może jeszcze w postach wcześniej? Hm… Shiion się na mnie rzuciła, „bo tak”. Ahh… Zapewne to znowu te jej „osobiste powody” przez które zostałam powieszona w 43 rozgrywce. Dobre sobie, żebyśmy choć się znały. Co by się nie działo – Shii i tak będzie przeciwko mnie. Za co? Ta… pewnie ją zdradziłam i rzuciłam w życiu „osobistym”.

Gauzis:
„Yvetto, zapraszam cię na stryczek, mam nadzieję że nie jako jedyny.”

Mam wrażenie Gauzis, że będziesz tego żałował. Nie podoba mi się Twoja pewność siebie. Opieprzasz się w tej rozgrywce obiecankami, że coś napiszesz, a tak naprawdę się wymigujesz. I to ja została oskarżona o inny styl gry?! Ja? Poczytać sobie proszę w choćby 43 na temat tego jakie moje posty są „bezpodstawne, jak idę za tłumem”. Gauzis wypracował sobie reputację myślącego, a tak naprawdę tym razem podpisuje się tylko pod innych zdaniem. Sory, ale taka jest prawda.
 
Gauzis:
„Wybaczcie że nie podałem całej długiej listy cytatów, oskarżeń i tak dalej na co zwróciło uwagę wielu z was, ale byłem skacowany przez pół dnia, jeszcze ze znajomymi siedziałem...”


Taaa… A ja sobie teraz powiem, że nie miałam czasu pisać i zajmować się szeryfowaniem, bo byłam zajęta chłopakiem, z którym rzadko mam okazje się widywać. Ktoś inny napisze, że szkoła etc. I zaraz rzucacie się z pazurami. „Bo to taka przykrywka”. Oh… No oczywiście. Gauzis jest TAAAAAAAKI święty.
 
Gauzis:
„Niestety, chwilowo możecie mi tylko uwierzyć na słowo na kogo warto głosować.”


A, że przepraszam, dlaczego akurat TOBIE Gauzis mamy wierzyć? Jedyną osobą, której oficjalnie można wierzyć jest Green, bo znamy jego tożsamość. Piszesz, że wyczytałeś coś z postów innej osoby i to ktoś inny jest wróżbitą, więc po uja wierzyć akurat Tobie?
 
Ren:
„kuje moje oczy”


Portal Wiedzy mówi:„[kłuć] Niedbała wymowa czasownika kłuć jako [kuć] może prowadzić do nieporozumień, bo zrównuje wymowę tego słowa z innym znaczeniowo...”
Ren, polecam zapoznać się ze słownikiem. Kuje się miecz. Kłuje Cię w oczy zdrada, ew. chamstwo czy coś równie paskudnego. Jeśli nie umie się stosować jakiegoś słowa to się tego słoneczko nie robi.
Mózg sobie „kuj”, choć jakby nie patrzeć, możesz go sobie tylko "kłuć" 
 
Ren:
„A czy teraz jej podejrzanymi nie są przeważnie nowe osoby?? Czy tylko mi się to wydaje dziwne?”


A co to, nowe osoby są nagle nie podejrzane? Podejrzewa starszych zaraz się robi krzyk „ona chce wyeliminować myślące osoby, och nie! Ona jest wilkiem! Bla bla bla…”

Ren:
„No i znowu próbuje wyeliminować przynajmniej jedna myślącą osobę przez powieszenie. A jak przecież wiemy Shu wilkiem nie był, a Gauzis... proszę was jeszcze się nie skapieliście?”


Ta. O tym mówię Ren. O tym mówię -.- Magiczna jesteś, doprawdy. Gadasz trzy po trzy. A do tego Gauzis podpisuje się pod Twoim jakże zmyślny aktem ubicia niewinnego króliczka! Pięknie się zgraliście -.-

Ren:
„a skoro GF, ja, Shiion, Gauzis i raczej nie Kira”


Tak. GF jest niewinny, ale dlaczego niby Shiion, Gauzis, Kira i Ty nie? Wróżbita to jasno powiedział? A może sprawdził tyle osób na raz i my to przegapiliśmy? Wow, bestia z niego niezła. Ja Cię pierniczę… W tej grupie jak nic są wilki. Renuś, a może Ty i Gauzis?
 
Gauzis:
„dlatego że "pełnię rolę" szeryfa”


No oczywiście, że chciałbyś ją pełnić. W końcu sam na siebie głosowałeś. A może duma zabolała Gauzis, co? Bo stwierdzono, że miałeś szczęście gdy wygraliśmy ostatnią rozgrywkę? Męska duma ucierpiała kundelku?

Gauzis:
„Ren przyznam ci się bez bicia, jestem zaszokowany twoim przeanalizowaniem postów, bo zupełnie to samo ci się rzuciło w oczy co mnie xD I to samo wyraziłaś co ja bym wyraził, choć może nieco inaczej ubierając w słowa."


No i o tym wcześniej mówiłam. Nie lubię strasznie jak ktoś podpisuje się pod czyimś stwierdzeniem. Bardzo ładna z was parka pchlarzy.
 
Gauzis:
„Polecam tak przeanalizować każdemu posty każdego od samego początku ;P.”


A teraz znowu liczysz, że ktoś odwali całą robotę za Ciebie? Uważaj. Bo komuś może się zechcieć przeczytać Twoje posty… Ale nie… Nie… W nich nic sensownego w tej rozgrywce nie znajdzie, oprócz „ja wam coś potem napiszę” „obiecuję, że coś napiszę”…

DD:
”wiele rzeczy wskazuje na to, iż ona jest wilkiem.”


No tak… Tymi wieloma rzeczami jest Gauzis, jego ego i jego duma i wyobraźnia. „Bo wróżbita mu powiedział”. Ciekawe gdzie, bo czytałam wszystko dokładnie po kilka razy… Hm… Aż taki zbieg okoliczności, że nikt tego co on nie zauważył? Wow. Chyba wszyscy są tępi. Może to wasz kochany Gauzis podszywa się pod wróżbitę by was w nosy zeżreć? Ufajcie mu jak naiwne owieczki to was sobie na grillu przyrządzi.


DD:
„Plus do tego Wróżbita pomógł nam i dlatego się bardzo cieszę, że uda nam się go zabić”


Bo Gauzis powiedział, że wróżbita to ujawnił. Powtarzam. Czy ktoś inny znalazł słowa wróżbity wskazujące na mnie?
 
Głosuję na Gauzisa. Zmyślnie podpisuje się pod czyimś zdaniem. Opieprza się i tyle. Szkoda gadać. Bo to nie jest styl Gauzisa. Sprawdźcie.

Chcieliście mojej agresywnej gry to proszę ;)Żeby potem nikt nie płakał, bo nie przywykłam za rd przepraszać.

@Edit:
Dopisuję tu, żeby nie było posta pod postem.
Chyba jednak dałam Wam trochę do myślenia i może jednak doszliście do wniosku, że niepotrzebnie jest tak lecieć jeden za drugim, hm? Nie dotarło, że Gauzis śmierdzi bardziej psem niż niewinna ja? 
Są 4 głosy (?) na mnie, 3 na Gauzisa, chyba tylko Green i Kira nie głosowali... Na waszym miejscu przyjrzałabym się dokładnie mojemu postowi. No... Chyba, że pragniecie przegranej - śmiało, niech Gauzis nadal was wyżyna... Proszę bardzo. Tylko żeby potem nie było "a nie mówiłam?!".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimePią 21 Cze 2013, 21:53

Jak dla mnie, Yvetto zbyt żarliwie się bronisz. Rozumiem, że samobójstwem byłoby tego nie zrobić, ale coś mi strasznie śmierdzisz kundlem. Mam nadzieję, że nie dacie się omamić naszemu wilczkowi i zagłosujecie na kogo trzeba. Tak więc dobranoc, Yvetto.

EDIT:
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Czy wilczkowi ktoś współtowarzyszy, czy działa on sam? Bardziej odpowiadałaby mi ta druga opcja, jakoby Ookami po całym tym młynie dała nam spokój, wybierając tylko jednego zdrajcę, ale prawdopodobieństwo, że jest ich dwóch jest równie duże.
Oto lista graczy 51:
- GreenFlesh - wiedźma (pewne)
- DeadlyDanger - nie mam zdania, gdybym przeanalizowała wszystko od począku, może bym coś na nią znalazła, jak na razie nie mam punktu zaczepienia, a co z tym idzie żadnych oskarżeń.
- Ren24 - wcześniej ją podejrzewałam, ale po takich argumentach przeciw Yv, nie wydaje mi się, że swój mógłby tak dobić swego. No, chyba, że to taka strategia, choć nie wydaje mi się.
- Shiion  - jej bym nie podejrzewała z tego samego względu co Ren - post przeciw Yv.
- Shujin - kupidyn (pewne)
- shinigamia - jest bardzo chaotyczna, wiele razy zmienia zdanie, ale mam wrażenie, że po prostu stara się też coś wnieść. Dużo miesza. Co do niej, mam mieszane uczucia.
- Gauzis - nie wydaje mi się, aby był wilkiem. Jeżeli Yv nim jest, wilcze futro wdział prawdopodobnie on, chociaż szczerze w to wątpię.
- Yassamet - królik (pewne)
- Kira - siebie nie podejrzewam, z jasnych powodów.
- Yvetta - jak udało nam się wywnioskować - wilk

A co do głosów, Gauzisie raczej nie masz się czym martwić. Głos GF' a jest tylko formalnością.
Yvett -  5 głosów ( Shiion, Gauzis, Ren, DD, Kira)
Gauzis - 3 głosy ( shinigamia, Yv, Yv )

To by było na tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 09:25

Piękna, żarliwa obrona o ostatnie głosy Yvetto, jednakże moje podejrzenia co do tożsamości wróżbity w pierwszej rundzie się nie sprawdziły do końca, wszystko się wyjaśniło dopiero w drugiej.
Co do moich "obiecanek" - mam sytuacje z drugą połówką podobną do ciebie, dlatego też nie mam czasu by nad tym przysiąść i zrobić długi wywód, a nawet jak zaśnie, to zwykle jestem na tyle zmęczony by nie napisać wiele więcej niż ostatnio. 
Tu nie chodzi o to że czegoś nie przeczytałem i nie przeanalizowałem, chodzi bardziej o to że nie mam czasu spisać myśli do posta, ewentualnie nie mam na to sił.

A czemu nie podam ci na tacy któż jest wróżbitą ? 
Myślisz że jestem aż tak głupi by powiedzieć to drugiemu wilkowi ?

Co do mojej "męskiej dumy" i innych podobnych epitetów, nie uraziłaś jej, dobrze wiem jaki jestem, a znając swoją sytuację w życiu prywatnym czuje się w pełni usprawiedliwiony za swoje niedomówienia.
Wrócę do sentymentu - nie chciałem cię wieszać, jednak cię podejrzewałem a post od wróżbity (jakbyście analizowali posty każdego z każdym, również i wy byście go odnaleźli) tylko mnie upewnił w podejrzeniach, wilk w stadzie nam nie jest potrzebny. 
Ale śmiało, niech wróżbita mnie sprawdzi w następnej rundzie, jednakże tylko stracimy turę w której moglibyśmy złapać drugiego wilka, chyba że to - jak wspomniałem wyżej - była sprytna wilcza sztuczka i zostałem wykiwany co do tożsamości wróżbity.

Chciałbym jedynie wiedzieć Kiro, czemu jeśli Yv ma wilcze futerko, to prawdopodobnie ja przybrałem to drugie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 10:48

Według głosowania Króliczego Trybunału zostaje powieszona wilcza Yvetta. Pozostałe wilki (bądź wilk) rzucają się na myśliwego Gauzisa, który ostatnim tchnieniem strzela w niewinną shinigamie. Wiedźma podaje swoją truciznę Kirze - złodziejowi, który ukradł rolę wróżbicie.


Nowym szeryfem zostaje GreenFlesh.

Pozostali to:
- GreenFlesh - nowy szeryf
- DeadlyDanger

- Ren24
- Shiion
- Shujin - Kupidyn
- shinigamia - Królik
- Gauzis - Myśliwy
- Yassamet - Królik
- Kira - złodziej - wróżbita

- Yvetta - wilk


Gra toczy się dalej


Przepraszam za niedopisanie o poprzedniej roli złodzieja.


Ostatnio zmieniony przez Ookami dnia Pon 24 Cze 2013, 20:48, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 10:58

Wszyscy w tamtej rundzie głosowali na Yvettę. Ookami napisała: "Pozostałe wilki rzucają się na myśliwego Gauzisa", więc wilków jest więcej. Czyli były 3 wilki, bo nie sądzę aby ich było 4.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 11:31

Czyli teraz mamy 4 osoby, 3 niewiadome i albo 2 wilki albo 2 króliki, i chyba będzie remis jak dobrze pójdzie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 11:39

Nie będzie remisu, bo jesteś szeryfem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 12:01

Ja myślę że wilk to DD, broni wszystkich, żeby zmylić trop i mieć argumenty, potem, poszła za stadem i zabiła Yv, tylko żeby nas zmylić, a teraz próbuje nam wmówić przegraną, takie są moje argumenty na DD
A co do shiion to mogła jako wilk zgadać się z yv, żeby ta ją zaatakowała, wtedy ona zginie  powieszą Gauzisa my się rzucimy na shini któreś z nich strzeli do kogoś (nie do shiion, tylko do DD) i wtedy przekona mnie że ren to wilk i wygrana w rękach wilków
Ren na razie nie podejrzewam, bo nie mam o co się czepnąć
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 14:26

Waham sie pomiedzy Ren a DD... Zielony c: Szuj na poczatku pisal, kto byl wilkiem przed zamiana rol ^^ Wiec ja bym nie wybrala na wilka tej samej osoby co na poczatku. To byloby hm... zbyt przekabinowane? Bardziej sklaniam sie ku DD, ale zanim zaglosuje to przejrze cala rozgrywke od poczatku choc tak bardzo mi sie nie chce ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 14:30

GREEN!! ZABIŁEŚ NAM WRÓŻBITKĘ!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 14:38

DD jaki zaplon xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 15:16

DD, no chyba ty D:
a i dziewczyny, czekam na wasze kontrargumenty
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 15:32

Ciicho dopiero później to przeczytałam xd Green... mogę Cię udusić? Straciliśmy szansę na zabicie wilka! Teraz musimy dać z siebie wszystko i znaleźć wilków (jeśli takowe są, bo może być nawet 1 wilk).

GF broniłam czekaj policzę Ci. Broniłam Gauzisa, Shiion, Yvettę, Shinigamię a skąd akurat miałam wiedzieć, że broniłam wilka? Tak samo np. Gauzis mógłby być wilkiem. Ja nie wmawiam Wam przegraną. Musimy teraz się naprawdę postarać i znaleźć kolejnego wilka. Tak samo Shiion zagłosowała na Yvettę i mogę powiedzieć, że chciała nas zmylić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 17:27

GreenFlesh napisał:
Ja myślę że wilk to DD, broni wszystkich, żeby zmylić trop i mieć argumenty, potem, poszła za stadem i zabiła Yv, tylko żeby nas zmylić, a teraz próbuje nam wmówić przegraną, takie są moje argumenty na DD
A co do shiion to mogła jako wilk zgadać się z yv, żeby ta ją zaatakowała, wtedy ona zginie  powieszą Gauzisa my się rzucimy na shini któreś z nich strzeli do kogoś (nie do shiion, tylko do DD) i wtedy przekona mnie że ren to wilk i wygrana w rękach wilków
Ren na razie nie podejrzewam, bo nie mam o co się czepnąć

DD właśnie potwierdziłaś moją teorie co do ciebie
GreenFlesh napisał:
Ja myślę że wilk to DD, broni wszystkich, żeby zmylić trop i mieć argumenty

DeadlyDanger napisał:
GF broniłam czekaj policzę Ci. Broniłam Gauzisa, Shiion, Yvettę, Shinigamię
akurat o tym mówiłem

GreenFlesh napisał:
A co do shiion to mogła jako wilk zgadać się z yv, żeby ta ją zaatakowała, wtedy ona zginie  powieszą Gauzisa my się rzucimy na shini któreś z nich strzeli do kogoś (nie do shiion, tylko do DD) i wtedy przekona mnie że ren to wilk i wygrana w rękach wilków
DeadlyDanger napisał:
Tak samo Shiion zagłosowała na Yvettę i mogę powiedzieć, że chciała nas zmylić.

Powtarzasz się mnie po mnie.
Teraz to chyba na serio wierze w moją teorie co do ciebie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 19:19

Green, zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli ja jestem niewinna to tak naprawdę już przegraliśmy? Jest teraz 3:1 gdzie tym jednym jest wilk, bo gdyby było 2:2, to gra już by się skończyła. Twój głos jest tym najważniejszym, jeśli zagłosujesz, inni pójdą za Tobą. Teraz pytanie, czy na serio wilczę? Jeśli mnie zabijesz, wilki znowu wygrają, bo coś im to ostatnio dobrze idzie. No to co, głosujemy na mnie? Czy może jeszcze się zastanowimy? Jeszcze nie wszystko stracone.

Zdajecie sobie sprawę z tego, że Ren zmieniła się? Ostatnim razem gdy wilczyła całkiem dobrze jej szło, nikt jej nie podejrzewał i u nas jest właśnie taka sama sytuacja.
Jednocześnie boję się, że Shiion mimo tego wszystkiego co mówiła, broniąc się, że Ookami na pewno dała innych wilków, może wilczyć, bo Ookami raczej chce wygranej wilków przez co mogła dać wilka osobie która na 100% będzie dla nas niewinna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






51 - Ookami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-