96 - powrót Ookami : P



 

Share
 

 96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 18:54

Nu to zaczynamy!

Gracze:
- Daff
- AsunoHana
- Yass
- Kori
- Kira
- Mori
- Sai
- Zang
- Crow
- Awokado
- Crier
- Mad


Role rozesłane. Proszę Kupidyna o jak najszybsze wybranie celów.
Wybierzcie Szeryfa i zaczynajmy : P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 18:56

Daffodil.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 18:56

Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:19

Daffodil

@Ookami. Jak tylko Kira wejdzie na RD to mnie wykluczy ( lub wreszcie poda werdykt, w którym ginę). Za wszelkie niedogodności przepraszam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:34

dobra powoli bo dopiero sobie wszystko przypominam xd więc Daff dobrze szeryfuj tylko^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:35

Kupidyn ma nie strzelać. Strzały ma zostawić na wilki. Jest ich troje, zatem zajebanie 2 kudłaczy jednocześnie będzie dobrym posunięciem.
Zang, czemu zagłosowałeś na mnie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:42

No skoro wszyscy to i ja mogę: Daffodil, będzie ciekawie zapewne ^^


Ostatnio zmieniony przez Kori Inikon dnia Sro 28 Sty 2015, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:46

czemu na cb? kojarze cie jeszcze ze starych gier, jako doświadczony gracz nadajesz sie na szeryfa chyba ze powalilem głosowania i to juz na zabijanie o.O(choc to chyba za szybko) w razie czego mnie poprawcie o.O
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:47

Kori Inikon napisał:
będzie ciekawie zapewne ^^
Skąd ta pewność?
Zang napisał:
czemu na cb? kojarze cie jeszcze ze starych gier, jako doświadczony gracz nadajesz sie na szeryfa
Których gier dokładnie? I nie, nie pomyliłeś. To głosowanie na szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:53

eh, cofać się w czasie i szukać tej jednej gry lub 2 (sam juz ledwo pamiętam) ale jak to powiedzieć żeby nikt mnie źle nie zrozumiał. Jesteś jedyną z nielicznych osób które kojarzę tu^^ Mógł bym zagłosować też na siebie ale chcąc zwycięstwa lepiej oddać władze w doświadczone ręce.^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 19:59

Zang napisał:
Jesteś jedyną z nielicznych osób które kojarzę tu^^ Mógł bym zagłosować też na siebie ale chcąc zwycięstwa lepiej oddać władze w doświadczone ręce.^^
Zdajesz sobie sprawę, że to bezczelnie teraz zajebało wilkiem? Nie zrozum mnie źle, ale treść tego posta jednoznacznie wskazuje na sztuczną chęć spoufalenia się ze stadem. W końcu wybierasz na szeryfa doświadczoną osobę, która wytropi wilki i, jak sam napisałeś, doprowadzi do króliczej wygranej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:07

Taka informacja w ramach przypomnienia.
Gdy oddajemy głosy na kogoś, czy to na szeryfa czy w czasie linczu, proszę o zaznaczanie głosu kolorkiem innym niż biały!
Inne głosy nie będą zaliczane.

Kieruje to głównie do nowych graczy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:10

nie do końca zrozumiałem treść ostatniego postu, piszesz o spouchwalaniu się ze stadem, na moje oko to wyrażenie opinii. Takie to dziwne że przy powrocie do gry po długiej przerwie wybieram na szeryfa osobę która wie więcej niż ja?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:11

Zang napisał:
Takie to dziwne że przy powrocie do gry po długiej przerwie wybieram na szeryfa osobę która wie więcej niż ja?
Tego nie uznaję za dziwne. Po prostu czepiam się treści postów. Zgrzyty, które zauważyłem w nich, wyjaśniłem dość jasno. ; P Zdania nie zmienię.
Lepiej powiedz, ile wilków jest wg ciebie w tej grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:20

nie wiem czy to dobry tok rozumowania ale:
1)jest 12 graczy
2) 5 rozdanych ról króliczych+1 wilcza(jeśli dobrze zrozumiałem szpiega)
Daje nam to 5 pewnych długouchych i 1 wilka^^ więc:
3)zostaje nam 6 graczy bez mocy
Zakładając że większość z osóbek bez mocy to króliki daje nam z tych 6 os 2 wilki i 4 króliki
łączny rozrachunek to 3 wilki i 9 królików
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:22

Daff.

Tak, wilków jest prawdopodobnie 3.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:27

Zang, sędziowie nie dają już od dawna szpiega do rozgrywek, mimo że jest w spisie.
Crier, czemu na mnie zagłosowałaś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:29

Zakladam, ze vox populi wskazuje doswiadczonego i sprawnego szeryfa. W dodatku wiadomo, ze dobry szeryf to szeryf z broda. Dlatego tez glosuje na Daffodila.


Ostatnio zmieniony przez Moriarty dnia Sro 28 Sty 2015, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:31

Moriarty napisał:
sprawnego szeryfa. W dodatku wiadomo, ze dobry szeryf to szeryf z broda. Dlatego tez glosuje na Daffodila.
Moją sprawność kiedyś sprawdzimy razem. ; * I przyznaj, że ta broda cię wprost oczarowała.
A, głos musisz pokolorować. Prócz akcentów humorystycznych masz jakieś wytłumaczenie na swój głos?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:44

Witam wszystkich.
Daff
Życzę przyjemnej i ciekawej rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:49

Niewiele zmienię, ale Crier. Zapamiętałam ją jako jako-takiego ogara z 94, a na Daffa nie głosuję od dłuższego czasu i nie zanosi się. Powód ten sam, co od 2 rozgrywek + w tej jednej akurat nie ma wystarczającego silnego charakteru do przeciwstawienia mu (np. Gauza albo Shuja).

Jest nas 12, więc będą prawdopodobnie 3 wilki. Dwa, to za mało, 4 - gra mogłaby się zakończyć po 2 dniach w najczarniejszym scenariuszu.
To był post bez czytania reszty (poza zwracaniem uwagi na głosy), więc teraz pozwólcie, że doczytam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 20:52

Cytat :
"Moją sprawność kiedyś sprawdzimy razem."

O, czemu by nie? : )

Cytat :
"Prócz akcentów humorystycznych masz jakieś wytłumaczenie na swój głos?"

Zawsze uwazalem, ze akcent humorystyczny stanowi wystarczajace wytlumaczenie niemal wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:00

Yassamet napisał:
Niewiele zmienię, ale Crier. Zapamiętałam ją jako jako-takiego ogara z 94, a na Daffa nie głosuję od dłuższego czasu i nie zanosi się. Powód ten sam, co od 2 rozgrywek + w tej jednej akurat nie ma wystarczającego silnego charakteru do przeciwstawienia mu (np. Gauza albo Shuja).
Głos bez podstaw. Dlaczego nie na siebie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:00

Yassamet napisał:
Niewiele zmienię, ale Crier.
Rozumiem, że masz prawo do głosowania na kogokolwiek, ale doskonale sobie zdajesz sprawę z faktu, iż twój niczego by nie zmienił. Niby podałaś wcześniej powody, no ale ten głos...
Moriarty napisał:
Zawsze uwazalem, ze akcent humorystyczny stanowi wystarczajace wytlumaczenie niemal wszystkiego.
Może mi łaskawie odpowiesz, zamiast wymigiwać się od odpowiedzi?

SaiKun, czemu głos na mnie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:09

Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
będzie ciekawie zapewne ^^
Skąd ta pewność?

To nie jest pewność, napisałam "zapewne", a jako, że piszę to pierwszy raz chciałabym wszystkich zobaczyć. Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie


Ostatnio zmieniony przez Kori Inikon dnia Sro 28 Sty 2015, 21:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content






96 - powrót Ookami : P Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» 51 - Ookami
» 84 - powrót do korzeni
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-