51 - Ookami - Page 6



 

Share
 

 51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSob 22 Cze 2013, 20:59

Hmm... dużo się działo odkąd mnie tu nie było, powiesiliśmy wilka super, ale jak już wiemy stoimy w sytuacji w której nie możemy się pomylić jest nas 3:1, GF błagam nie rzucaj się na nikogo tylko dlatego że myślisz że jest on wilkiem... o ile dobrze pamiętam to były szeryf wybiera następce co nie (?) i nie gniewaj się, ale myślę że wybrała ciebie w nadziei że oddasz swój podwójny głos na osobę którą jako pierwszą zaczniesz podejrzewać, tak jak w przypadku Kiry (a przecież mówiłam że to że jest wilkiem to bzdura)... postaram się wszystko przeanalizować i w najbliższym czasie napisać kogo najbardziej podejrzewam, a jakby nie patrzeć do Kiry się nie pomyliłam co do Yvetty też , a skoro Gauzis już nie żyje mogę wam powiedzieć że w tym "a Gauzis... proszę was jeszcze się nie skapieliście?" chodziło właśnie o to że jest myśliwym. Wiec proszę GF nie spiesz się i zobacz co każdy ma do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePon 24 Cze 2013, 12:48

Okej, post mi się usuną więc powiem w skrócie, spójrzcie na zależność DD i Yv, Shiion i Yv, Ren i Yv.
zależność nr. 2 i 3 są takie same a nr.1 jest inny, więc teraz zależy ile jest wilków
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePon 24 Cze 2013, 20:33

GF wilczek została jeden, bo gdyby były 2 to zależność wynosiła by 2:2 a to oznacza wygraną wilczków wiec jest jeszcze tylko jeden wilk.
A propos na razie rozgrywka rysuje się tak:
Shujin kupidyn kochanek
Yassamet kochanka
Shinigamia królik
Gauzis myśliwy
Kira wróżbita
Yvetta wilk

GF wiedźma
Ren(Ja) Królik 
Shiion ?
DD?

Jak widać zostały nam role wilka i złodzieja i jeszcze osoba która została okradziona, a skoro ja nie zostałam okradziona to są dwie opcje.
Opcja nr#1 Shiion na początku była wilkiem a DD złodziejem który okradł Shiion, przez co Shiion jest teraz okradzionym króliczkiem a DD wilkiem.
Opcja nr#2 DD na początku była wilkiem a Shiion złodziejem który okradł DD, przez co DD jest teraz okradziony króliczek a Shiion wilkiem. 

Jak na razie nie wiem która opcja jest ta właściwą, ale przeczytam jeszcze raz rozgrywkę od początku może tym razem uda mi się coś więcej znaleźć, bo jak na razie mamy tu:
a) DD - nic nie wnoszące do rozgrywki wypowiedzi, przypuszczenia (w szczególność nie sprawdzające się) co do wilczości innych, duża zgodność z Yvettą. Yvetta chyba praktycznie nic nie pisała o niej w postach.
b) Shiion - rzadko się wypowiada, trudno cokolwiek wywnioskować. Yvetta na początku mówiła że raczej wątpi w jej wilczość, później zaś jakby chciała skierować nas w jej stronę, choć to bardziej mi wygląda na na trop który ma nas zmylić. 

Dobra to na razie tyle do jutra najdalej do środy postaram się napisać która opcja jest według mnie bardziej prawdopodobna.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePon 24 Cze 2013, 20:50

Proszę was, czytajcie uważnie poprawki postów. - Kira byłą złodziejem i okradła z roli wróżbitę.


Amen
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePon 24 Cze 2013, 23:00

aa to przepraszam nie zamarzyłam tej poprawki
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Cze 2013, 12:38

Ren, to było pytanie retoryczne i widać trochę spojrzałaś na moją teorie, ale spójrz na zależności między wami a yv, na prawdę, może być to poszlaka, która nas uwolni od przegranej, albo i nie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Cze 2013, 16:29

Rany~ Ren, jak mnie wykiwałaś to po wszystkim kupuję Ci coś słodkiego... *ma tu na myśli czekoladę* O ile lubisz...  

 Tak więc jak wspominałam w ostatnim sensownym poście mojego wykonania, wahałam się pomiędzy wyżej wymienioną a DD. Po przejrzeniu całej rozgrywki muszę stwierdzić, że jestem zdziwiona małą aktywnością tej drugiej. Myślałam sobie: "Będą śmiechy i chichy, bo DD będzie się kłócić z Szujem" A tu cisza .-. Dopiero teraz, gdy koniec zbliża się szybkimi krokami, pisze częściej. *szuka odpowiedniego cytatu w wypowiedziach Ren* O! 
Ren napisał:
a) DD - nic nie wnoszące do rozgrywki wypowiedzi, przypuszczenia (w szczególność nie sprawdzające się) co do wilczości innych, duża zgodność z Yvettą. Yvetta chyba praktycznie nic nie pisała o niej w postach.
 Mnie się to wydaje cholernie dziwne... Bo wyobrażałam sobie, że DD to mądra osoba, która pomogłaby w znalezieniu wilka... I jej oddanie ostatniego głosu... Zrobiła to, gdy juz było przesądzone, że Yvetta zostanie zabrana na stryczek. 

DD napisał:
Zupełnie nie podejrzewam Shiion. Co prawda na początku napisałam, że jej nie wykluczam z wilczurstwa, ale doszłam do wniosku, że ona jest niewinna. 
A teraz znowu mnie nie wyklucza... Tak nagle zmieniła zdanie po oddanym przeze mnie głosie na Yv... Boi się, że niby mogłam was okłamać... Litości D:   DD od was zależy reszta ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Cze 2013, 18:36

Shiion, jeśli chodzi o moją dużą aktywność i niekłócenie się z Shujinem, to zapytaj się go. Przed rozgrywką poprosiłam go, aby mnie nie wkurzał i żeby się nie wdawał w kłótnię. Nie chciałam konfliktu, bo jak zauważyłam przez te wszystkie dotychczasowe moje rozgrywki, to właśnie przez kłótnię z nim, umierałam. Czy to coś złego nie chcieć umierać? 

Jeśli chodzi o zgodność. Może to jednak Ty jesteś wilkiem i już na początku zdradziłaś Yvettę a później zwalać na mnie winę, bo ją broniłam? 

Shiion, nie było wszystko przesądzone. Gdybym oddała głos na Gauzisa, to być może on by zawisł a nie Yvetta.

Twoje posty są jakby na luzie. Jakbyś się nie obawiała podejrzeń a przypominam Ci, były takie. Twoje argumenty są z dupy wzięte. 

Na razie nie będę oddawała głosu, bo chcę jeszcze przeczytać post Ren. Chciałam drugi raz zaznaczyć, że Ren się zmieniła. Ostatnim razem gdy wilczyła całkiem dobrze jej szło, nikt jej nie podejrzewał i u nas jest właśnie taka sama sytuacja.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Cze 2013, 19:00

W sumie Ren stara się nie wychylać, a jak już doszło do wieszania yv, zaatakowała z całą siłą, i się wycofała, jak by starała się ukrywać...
Shiion ;-; po co głosować pospiesznie, i to niby ja działam pochopnie !
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeWto 25 Cze 2013, 20:11

Nie glosowalam pospiesznie Moim zdaniem Ren zachowuje sie jak ona.... Poza tym mam kompa raz na ruski rok, wiec wolalam oddac glos juz teraz jesli jestem pewna swego a nie pozniej miec watpliwosci c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 10:25

Sorry DD, ale przejrzałem twoje posty, sprawdziłem zależności i najbardziej mi pasujesz na wilczka
Yassamet napisał:
DD. Niedawny post zakłada pozbycie się aż 3 osób, czyli plan wychodzący bardzo w przyszłość. Takie kombinowanie może przynieść efekt, ale wydaje mi się też ono podejrzane. Jakbyś... był głodny...

czyli już wcześniej jeden z nas zauważył coś u ciebie

Shuijn napisał:
Hm... DD...
DeadlyDanger napisał:
Ren24:
O niej zdania nie mam.

A dlaczegóż to? Nic nie podejrzewasz, nic? Kompletne zero? Ani że jest Wilkiem, ani że Króliczkiem? Tak z wolna przeglądałem i to mi się jakoś w oczy rzuciło. Może taka Wilcza parka?
Shujin napisał:
A mogłaś doprowadzić do combo morda, szeryfko, dzięki czemu wszystko by się wyjaśniło... Teraz jest pewne, że zawiśnie GF. Jeśli jest niewinny, to bardzo możliwe, że Wilkiem jesteś ty wraz z Kirą.
i po tych postach zapewne go zjadły Yv i DD


Ostatnio zmieniony przez GreenFlesh dnia Sro 26 Cze 2013, 10:53, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : dodanie argumentu)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 13:16

Ja głosuję na... tum... tum... DD. Wydaje się podejrzana. Myślę, że jest wilkiem. Próbuje się zawzięcie bronić, ale jak widać, nie wychodzi jej to. Chyba tylko idioci tego nie widzą, że jest wilkiem. Mam nadzieję, że pomogłam króliczkom wygrać!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 14:25

okej choć i tak sprawa jest przesądzona i DD zawiśnie, miałam dać posta z masa cytatów po przeanalizowaniu wszystkiego ale co tam już i tak zapadła werdykt, ale ja i tak zagłosuje na dam dam dam... Shiion? czemu tak, sama nie wiem coś mi mówi bym tak zagłosowała.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 15:24

Wybór Króliczego Trybunału pada na Wilczą DD

Rano króliczni nie znajdują już żadnego nowego ciała.
Wygrana króliczków

Zwycięzcami są:
GreenFlesh - Wiedźma
Ren24 - Królik
Shiion - Królik - okradziona z roli Wróżbity


Ostatnio zmieniony przez Ookami dnia Sro 26 Cze 2013, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 15:26

Cieszmy sie i radujmy xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 15:30

ciesze się przecież ^^ i gratuluje zwycięstwa, a tak w ogóle Shiion nie miej za złe mego głosu nie to że miałam cię za wilka, lecz po prostu i tak wynik był już przesądzony, a ja chciałam się wyłamać i zagłosować inaczej ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 15:45

A ja dziękuję tylko za fajną rozgrywkę
Szkoda tylko że wybrałem do postrzału Shinigamię a nie DD, gdyby mnie zjedli w pierwszej rundzie, już w drugiej byśmy mieli koniec gry i króliczą wygraną :P... Jednak Shinigamia zaczęła dziwnie nerwowo na mnie skakać chaotycznymi postami, jakby się pogubiła i chciała za wszelką cenę wrócić na tor.

No ale nic, fajnie że chociaż zgadliście kto jest drugim wilkiem ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 17:53

Shiion, znowu miałaś wróżyć ale cie okradziono
Ale, nawet fajna rozgrywka, i jak widać spisałem się jako zastępca szeryfa XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 18:04

Mialam wrozyc TT Juz sie napalilam na ta role a tu zostaje okradziona ;---; Kiro... czemu mi to zrobilas? xd
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeSro 26 Cze 2013, 18:10

a właśnie mam do was ważne pytanie... niby w jakim stopni moja gra się zmieniła!? gdzie niby grałam inaczej niż wcześnie!?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimeCzw 27 Cze 2013, 17:39

Shiion napisał:
Mialam wrozyc TT Juz sie napalilam na ta role a tu zostaje okradziona ;---; Kiro... czemu mi to zrobilas? xd

Pytasz "czemu" ? Bo jestem wrednym, zUym króliczym złodziejem. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePią 28 Cze 2013, 08:48

Wstydź się ;---;
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitimePią 28 Cze 2013, 13:16

OD POCZĄTKU MOWILAM ZE TO DD ;_; smuteczków sto nikt mnie nigdy nie slucha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






51 - Ookami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-