51 - Ookami - Page 3



 

Share
 

 51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 17:24

shinigamia napisał:
Ale dam głowę że nie wilcze D: 
To samo, co wcześniej pisałem o poście GF...
Ren24 napisał:
GF, tak wiec jeśli Kira jest wilkiem, to jest on króliczkiem [...] Z kolei jeśli Kira jest niewinna to jest on wilczkiem, który pomyślał że teraz to już Kira jest na przegranej pozycji i nic nie straci jeśli jak inny rzuci na nią swoje podejrzenia.
Tak, tylko z tym z całego twojego wywodu mogę się zgodzić. A przynajmniej tak mi się wydaję. Poza tym nie interesuje nas powód twojej nieobecności, przynajmniej mnie, kiedyś osoba, która tak właśnie się tłumaczyła, była Wilkiem. A zresztą jak chcesz, to wkopuj się dalej. 

I Green, ten twój post... wzruszająca historia. Przekonałeś mnie, nie będę cie wieszał. Zyskałeś moje uznanie i pełny szacunek.

Czyli teraz złe dziewczynki chcą się rzucić na dobrych chłopców? A przynajmniej jednego. Cóż... strzelam, że jedno z was Wilczy. Zresztą jest to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że wątpię, żebyście naprawdę myślały, że obydwaj jesteśmy Wilkami, mimo tego, że staram się go bronić. Bo na Wilka mi nie wygląda - to na marginesie. Skłaniałbym się raczej ku Shinigami lub Yvetce, aczkolwiek nie odrzucam możliwości, że to Ren może być zdrajcą.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 17:53

Powiem wam tak, jeśli posądzacie nasze wspólne bronienie się:
- jako wilczenie to jesteście naiwni - to by od razu świadczyło dla nowych graczy że jest coś z nami nie tak i trzeba nas powiesić.
- jako kochanków, to również jesteście naiwni, wystarczy spojrzeć na rundę 47, przynajmniej jeśli chodzi o moje zachowanie, nigdy nie dawałem tego tak dobitnie znać, bo to podwójny kąsek dla wilka.
A podstawa na której przypuszczam że Shujek nie jest wilkiem, mimo że sam nim nie jestem, jest prosta. Jesteśmy podejrzanymi manipulantami i bez wilczenia, poniekąd to faworyzacja strony wilków, mają łatwe zadanie gdy podejrzenia lecą na nas. Ookami przynajmniej przyjęła ten tok rozumowania, co przedstawia w poście Shujek, po kolejnym rozlosowaniu ról, gdyż nie wiedziała że on to może wykorzystać (sam również nie wiedziałem o istnieniu takiego wpisu na chat'cie, ale sprawdziłem i był). Jako wilk wątpię by Shujek czy ja moglibyśmy wymyślić takie uzasadnienie podczas gdy pół stada rzuca się nam do gardeł w komentarzach, tu również wystarczy spojrzeć na moją wilczą grę (rozgrywka 44), gdy się traci grunt pod nogami, przestaje się dobrze bronić, i mam tu na myśli rundę przed sprawdzeniem wróżbity. Ponieważ w twoją świadomość uderza jak w dzwon myśl: "oni już wiedzą że jesteś wilkiem".

A przechodząc z drobnego uzasadnienia czemu póki co nie podejrzewam Shujka i siebie również bym odrzucił z waszych podejrzeń, zajmę się teraz istotnym tematem kto może jednak tym wilkiem być.
Co do kradzieży, złodziej, pewnie wolałby się bardziej rzucić na Shiion, która to zawsze ma fajne role (zazdroszczę :P), niż na mnie czy Shujka. 
Swoją rolę znam, jednakże nie będę strzelał głośno jak sądzę kim jest wróżbita.
(Ale będziecie mieli pianę na pyskach jakby się okazało że wilki zjadły wróżbitę, a ja strzelałem kto nim może być i mam ku temu argumenty xD)
Skoro są dwa wilki, jest tylko jedna nowa osoba to taktyka stary i nowy leci w zapomnienie, czyli strzelałbym że nowa Yassamet jest również czysta, zresztą jak widać póki co próbuje się pokapować o co chodzi... 
Idąc tą okrężną drogą... 
Wróżbita - (na 90% wiem kto)
Kochankowie - póki co, ciężko się zorientować, nikt taki nie rzucił mi się w oczy.
Wiedźma - również nie przedstawia się za specjalnie ale mam dwie podejrzane osoby.
Myśliwy - tu łatwo było trafić czytając posty.
Wilki - Dobrze się kryją, choć jednym wydaje mi się ciągle Kira, jeśli nie trafię to bym celował w DD z shinigamią, ale to by poniekąd psuło przypisanie do ról jakie sobie przemyślałem.
Króliki - narazie strzelam że Yassamet (bo jedyna nowa w rozgrywce) i Shiion mogą być niewinne, (shiion - bo skoro mnie nie okradziono, a Shujek mi nie zalatuje jedną z ról wiedźmy czy wróżbity, to okradziono pewnie tą co ma zawsze najlepsze role)

Osoby które zaś pozostają największą zagadką dla mnie to GF, Ren (mimo że nie podobają mi się twoje oskarżenia które odparłem powyżej, to nie wiem co o tobie sądzić.) i Yvetta. Dlatego właśnie prosiłem wróżbitę o przeskanowanie Yvetty i GF'a :P. W trakcie rozgrywki jeśli mi się uda, i będzie to bezpieczne to spróbuje się zrobić blitzcrieg'a wilkom ;). 

[Tak, wiem że mnie zjecie po tej rundzie, tak więc proszę, działaj fiećmo, nie bądź samolubna, a mam nadzieję że w drugiej turze się uda złapać oba wilki bądź jeszcze jednego jeśli teoria z kirą jest słuszna.]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 18:27

Moje przemyślenia na temat:

Gauzis:
Nie sądzę, aby był wilkiem. Dobrze prowadzi stado, chociaż to Yvetta powinna prowadzić.

Shujek:
O SŻUUŻINIE jeszcze nie mam jakichś podejrzeń. Wydaje mi się czysty. (albo używa perfum a tak naprawdę się nie myje ;_;)

Shinigamia:
Mhm... Tutaj mi się wydaje, że ma jakąś ważną rolę.

Ren24:
O niej zdania nie mam.

Kira:
Może być wilkiem albo głupim wychylającym się aż nadto króliczkiem.

GreenFlesh:
Jeśli Kira jest niewinna, to GreenFlesh prawdopodobnie jest wilkiem.

Yvetta:
Ma być dobrym szeryfem, ale sama niestety chyba nie wie, kto jest wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 18:51

Miałam takiego ładnego posta, a mi się usunął. Q^Q Nie chcę mi się od nowa analizować każdej z wypowiedzi, wiem napiszę w skrócie.
Podejrzewacie mnie, ale ja wcale nie wdziałam ostatnio wilczego futerka. Wszystko to tak ładnie opisałam w poście, głupi BackSpace. ;_;
Mam bardzo specyficzne charakter, to racja i to prawda, że staram się tez myśleć. STARAM SIĘ. xD
Czasami mi jednak to granie nie idzie i wychodzi na to, że wszyscy mnie teraz podejrzewają. Ale powiem Wam, że ja też chcę grać. Nie jestem tu po to, by jak Yass grać, ale nie grać. Wydaje mi się to podejrzane. Broń Boże, nie oskarżam jej, zwracam tylko uwagę na tę jej domniemaną niewinność.
Yassamet napisał:
Drodzy doświadczeni gracze, jestem bardzo wdzięczna za wszelkie opisy i przemyślenia. Naprawdę, to, iż ja się teraz nie odzywam nie znaczy nic złego. Ja się tu uczę na tym, co mówicie, jak to zwykle przebiega. Tyle ode mnie, nowej osoby w tym stadku uszatych~ c:
Nie brzmi to tak niewinnie, że aż za? Bo ja właśnie odniosłam takie wrażenie.

    Aktualnie na mojej liście podejrzanych góruje GF, który tak impulsywnie zareagował na moje domysły, a później starał się tłumaczyć. 

shinigamia napisał:
Tak więc zwykle czytam wasze wypowiedzi i albo ide za tłumem albo sama kogoś upatrzę i ten ktoś pewnie jest niewinny ;^; To w sumie skoro zagłosowałam na Deadly to pewnie jest niewinna ._.
Ale dam głowę że nie wilcze D: może i nie jestem rozgarnięta ale moje wypowiedzi ( 1 wypowiedź) nie miały rzucać na mnie podejrzeń.
    Dalej mamy shinigamię, która zagłosowała na osobę, która starała się jej pomóc. Pragnę zaznaczyć, że gdy tylko ją oskarżyła i podała argument od razu oddała na nią głos.  Później zaczęła się jak dla mnie dziwnie tłumaczyć. 
   Dalej mamy panią szeryf, która albo nie wie jak nas nakierować na trop wilków, albo wcale nie chcę tego zrobić.
    To chyba na tyle. Zapewne mi nie uwierzycie i po tym co nawywijałam wcale się Wam nie dziwię, ale wcale nie jestem wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 19:25

" Dalej mamy panią szeryf, która albo nie wie jak nas nakierować na trop wilków, albo wcale nie chcę tego zrobić. "

Staram się was nakierować, ale jak widać i tak wszyscy lecą za tym co powie Gauzis. Jak tak dalej pójdzie to wilki nas zjedzą, a jeden z dwóch - Gauzis, Shujek - będą w ich gronie. Dam sobie rękę uciąć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 19:36

To już nie miałabyś ręki. Przynajmniej z mojej strony. Gauce też ufam tym razem. A odcięcie ręki boli, przekonałem się o tym w Rzezi Xana.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 19:47

Jeśli powiesimy Kirę a ona się okaże niewinna i później w następnej rundzie zabijemy Greena a on się okaże niewinny, to prawdopodobnie Gauzis jest wilkiem, bo to on tak się czepia Greena i Kiry. Zastanawia mnie to. Aczkolwiek jak nie jest wilkiem, to mi się wydaje, że on za dużo nie pożyje. Gauzis jest bardzo dobry, więc zabicie go, pójdzie na korzyść wilków. Jeśli Gauzis zostanie pożarty, to prawdopodobnie Yvetta jest wilkiem, bo to ona podejrzewa Gauzisa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 19:50

Wahałam się czy glosować na Kire czy GF, lecz postanowiłam zagłosować na GreenFlesh. Może to się wydać dziwne i pewnie jeśli to Kira okaże się wilkiem to na mnie padną podejrzenia przez co wilki mnie nie zjedzą, ale mogę was zapewnić że wilkiem nie jestem, a głosuje na GF tylko dlatego że po ostatnim poście Kiry moje podejrzenia względem niej zmalały, nie umiem wam wyjaśnić czemu akurat tak się stało bo mam trudności napisaniem tego co myślę i zwykle mi to nie wychodzi, ale radze dokładnie przeczytać jej poprzedniego posta ale nie z perspektywy że jesteście niemal pewni że jest wilkiem tylko z perspektywy domysłu(?) nie wiem jak powiedzieć, w każdym razie zastanówcie się czy jeśli byłabym wilkiem broniłabym jej jeśli wszyscy ją podejrzewają? No raczej nie.

Gauzis nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale ty że ja powiedział że myślę że ty i Shu to wilki? przepraszam może się źle wyraziłam postaram się to wytłumaczyć. chodziło mi o to że jest taka możliwość choć według mnie stosunkowo niska.

Ren24 (ja) napisała:
"Co do ich wliczenia to sama nie wiem, no bo wróżbita na początku sprawdził by jednego z nich lub złodziej by jednego z nich okradł, a przynajmniej ja bym tak zrobiła, dlatego tez gdyby nie ta zmiana ról to byłabym pewna co do Shu a tak to... ech nic się nie poradzi."

Chciałam w tym powiedzieć że raczej was nie podejrzewam bo według mnie wróżbita najpierw by chyba jednego z was sprawdził, a że nic nikt nie dał najdrobniejszej aluzji (albo ja ja po prostu przeoczyłam) że któryś z was jest wilkiem to postanowiłam wam w jakimś stopniu zaufać, a co do złodzieja to ja przed rozdaniem na nowo ról nim byłam i okradłam Shu (dlatego mówiłam że mogłabym byś do niego pewna gdyby nie ta zmiana) ja tam np nie wiedziałam że Shiion dostaje zawsze jakieś tam fajne role, a poza tym nawet jakbym wiedziała to i tak bym jej nie wybrała ja bym wolała się upewnić co do mocnych graczy czy mogę im ufać czy tez nie. Choć nie wiem co postanowił nowy złodziej.

I jeszcze jedno Shu może ciebie nie interesuje dlaczego nie pisałam, ale ja wole na wszelki wypadek powiedzieć bo niektóry mogą uznać za dziwne że nic nie pisałam i nagle jak to staje się podejrzane, wyskakuje z postem, wole to wyjaśnić na samym początku by później nie było nieporozumień. To tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 20:47

Sytuacja przedstawia się następująco:
- GreenFlesh - (Kira) - x x
- DeadlyDanger - x
- Ren24 - (GreenFlesh)
- Shiion
- Shujin - (Kira)
- shinigamia - (DeadlyDanger)
- Gauzis - (Kira) - x x
- Yassamet
- Kira - (GreenFlesh) - x x x
- *Yvetta - (Gauzis)

Legenda:
*- szeryf
x - głos
Jan (Janina) - głos np. Jana oddany na np. Janinę 
____ - kto już głosował

To takie tam moje dziwne tegeśki. xD
Jeśli DD, Shiion (która się chyba tylko raz podczas całej rozgrywki odezwała (nie liczę zdublowanego posta)) oraz Yassamet nie zagłosują na mnie, przeżyje.
Teraz tylko pytanie, komu bardziej wierzą, jeżeli w ogóle komuś wierzą. Wszystko zależy od Was, dziewczyny i od Waszych głosów. 
Co miałam powiedzieć, to już chyba powiedziałam. Nie ma sensu już nic dopowiadać, jeśli macie na mnie zagłosować, to i tak to zrobicie.
A co do mojego głosu, to leci on na GrenFlesha. (Już zaznaczyłam na tej mojej dziwnej liście xD)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 22:59

Kira zrobiła podsumowanie w głosach, ja zaś przejrzałam posty od początku i wypisałam wszelkie opinie, starając się też wysupłać opinie. Czytałam jednak subiektywnie i jeśli np jakąś obserwację odebrałam jako podejrzenie, przepraszam bardzo, korygować mnie od razu! A więc:


  • Shuj: Odrzuceni: Gauzis (cytat sędziny), Shijon, ja (bo w poprzednim losowaniu nas wybrano). Głos na Kirę (bo „jej post śmierdzi”).
  • Yvett: Odrzucona: Shijon (bo ją wycinano i niedawno wilczyła). Podejrzenie: Ren (poszła za głosem stada) oraz Gauzis (uznanie cytatu Shuja jako zmyłki).
  • Gauzis: Odrzucony: Shuj („wątpię, by Ookami dała cię na wilka skoro zrezygnowała ze mnie”). Głos na Kirę (strzał + uznanie posta Kiry za „zniecierpliwiony”).
  • DD: Podejrzenie: Kira, Shijon (bo wszystko jest możliwe).
  • Kira: Delikatne podejrzenie na Shuja i Gauzisa (szybkie oskarżanie innych)
  • Shijon: Odrzucenie nowych graczy (próba myślenia jako sędzia – wybranie nowych jest zbyt przewidywalne)
  • Shuj: Sugestia dla wróżbity: Yvett („bo musi być ten pierwszy raz”)
  • Gauzis: Podejrzenie (?): Ren i DD (za mało się odzywają)
  • Kira: Podejrzenie cichych („Może w pierwszym wieszaniu, powinniśmy zabić osoby, które za bardzo się nie udzielają, a nuż, widelec trafimy.”)
  • GF: Głos: Kira („Zachowujesz się jak kochanek wilczka albo wilk”)
  • Kira: (Nie wiem, podejrzenie? Sugestia?): GF (odzew z miejsca i podejrzenie na Kirę)
  • Shini: Głos na DD (bo broni cichych)
  • Shuj: Podejrzenie: GF albo Kira (jedno z nich, poprzedni powód podejrzewania Kiry + GF ją „zaatakował”)
  • Yvett: Podejrzenie na Gauzisa i Shuja (bo wygląda, jakby „współpracowali”). Obserwacja: GF (mocny rzut do obrony), Kira (bo wielu na nią głosuje)
  • Gauzis: Odrzucenie Shuja („to nie jego styl gry”). Sugestia dla wróżbity: Yvett, GF. Obserwacja: Shini (bo zagłosowała na swą obrończynię)
  • Ren: Podejrzenie: Gauzis i Shuj (wilki i kochankowie, a jeden to wróżbita. Nie umiem z wypowiedzi znaleźć powodu), GF (zrzut głosu na Kirę). Obserwacja: Kira (nadpobudliwość), Shini (głos na DD).
  • Shini: Odrzucenie: GF (bo…? Nie wiem) Podejrzenie: Gauzis (bo „miesza w głowie”)
  • Shuj: Odrzucenie: GF (bo przekonał w poście – albo ja nie umiem wyczuć ironii przy tym pisaniu „nie będę Cię wieszał” :I ) Podejrzenie: Shini, Yvett. Obserwacja: Ren.
  • Gauzis: Odrzucenie: Shuj (o sobie i Shuju:„Jesteśmy podejrzanymi manipulantami i bez wilczenia, poniekąd to faworyzacja strony wilków, mają łatwe zadanie gdy podejrzenia lecą na nas.”), ja (bo jestem jedyną nową i się uczę), Shijon (bo zapewne ją okradziono). Podejrzenie: Kira, Shini, DD (intuicyjne). Obserwacja: GF, Ren, Yvett. Sugestia dla wróżbity: GF, Yvett.
  • DD: Odrzucenie: Gauzis („dobrze prowadzi stado”), Yvett (chyba odrzucenie). Podejrzenie: Shini (intuicja), Kira albo GF (jedno z nich)
  • Kira: Obserwacja/zwrócenie uwagi: na mnie (mało piszę, jestem zbyt „niewinna”). Podejrzenie: GF (impulsywność), Shini (głos na obrońcę), Yvett (nie umie lub nie chce nakierować na trop wilka)
  • DD: Gauzis (jeśli Kira i GF są niewinni, bo on się ich czepia), Yvett (jeśli Gauzis jest niewinny, bo ona go podejrzewa)
  • Ren: Głos na GF (bo podejrzenia do Kiry zmalały)
  • Kira: Głos na GF


(tak i teraz mi wyjdzie esej z posta...)

Co ja o tym wszystkim myślę... 
Na początku wszyscy się rzucili na Kirę i szczerze, zrobiło mi się jej żal,  z życia znam takie uczucie. Shuj zapoczątkował to głosowanie, reszta niejako za nim poszła. Dlatego ja Kirę naprawdę długo uważałam za niewinną i dalej po części uważam... Choć przyznaję, nie podoba mi się, iż szuka u mnie, nowego gracza, wilczego futra i odczuwam to jako próba odwrócenia uwagi od siebie. 
Droga Kiro, pisząc do mnie, iż gram tak, jakbym nie chciała, troszkę mnie ranisz. Zdaję sobie doskonale sprawę, że piszę mało i rzadko, ale weź pod uwagę dwie rzeczy:
- jestem tu nowa
- jestem studentem, mam sesję.
Tyle z wyjaśniania mojego niezbyt częstego pisania. Ale dalej skłaniam się ku zdaniu, że jesteś niewinna.
Co do Gauzisa i Shuja... Widzę po nich po prostu dobre relacje kumpli i serio, gdybym miała na tym forum kogoś, z kim równie dobrze się dogaduję, pewnie zgadzalibyśmy się w równym stopniu, co oni. Gauzis się ciut za mocno rządzi, jak widzę, wielu go słucha, przez to szefowa ma mniejsze możliwości. Shuj trwał trochę przy swym podejrzeniu, potem przeniósł uwagę na GF i tyle. Moim zdaniem to są po prostu doświadczeni gracze, ale nie wilki.
Yvett... Coś próbuje, ale Gauzis zabiera jej rolę szeryfa. 
GF. Tu się zgadzam w pełni, reakcja była bardzo, ale to bardzo mocna. Nie próba obserwacji, nie podejrzenie, ale z miejsca głos. To mi się wydaje podejrzane.
DD. Niedawny post zakłada pozbycie się aż 3 osób, czyli plan wychodzący bardzo w przyszłość. Takie kombinowanie może przynieść efekt, ale wydaje mi się też ono podejrzane. Jakbyś... był głodny...

I tyle z moich wniosków jak na razie. Popatrzyłam sobie, nauczyłam się sporo i mogę zacząć działać. Jeśli moje dotychczasowe siedzenie cicho wydało się wam podejrzane - a powód pisałam wyżej - proszę, wieszajcie mnie, ja się skupię na sesji. Choć szkoda mi tak szybko zakończyć swoją pierwszą rozgrywkę ._.
Z głosem się jeszcze wstrzymam, za dużo wątpliwości~

Podsumuję jeszcze raz same kolekcje głosów:

GF: 3 głosy
Kira: 2 głosy
DD: 1 głos
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 23:26

Jestem dziewczyną xd

Piszę co się może dziać, bo lubię planować szybciej. Piszę różne teorie. W większości pewnie się mylę, ale zawsze mogę dobrze trafić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeSob 15 Cze 2013, 23:49

Yassamet ładnie to rozrysowałaś że tak powiem, tylko mam jedno zastrzeżenie, ja nie uważam Shu i Gauzisa za wilków i kochanków w jednym plus że jeden jest wróżbitą, tylko chodziło mi o to że ich zgranie może oznaczać że są 1) kochankami, albo 2) wilkami (w co jednak wątpię, na to są raczej nikłe szanse i starałam się już wcześniej wyjaśnić czemu tak sądzę), lub 3) jeden z nich to wróżbitą. Więc wiesz pomiędzy tym co ty napisałaś a ja jest jednak spora różnica, choć rozumiem że to mogło być spowodowane tym że ja nie do końca umiem wyrazić to co myślę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 07:27

Yassamet napisał:

  • Shuj: Odrzucenie: GF (bo przekonał w poście – albo ja nie umiem wyczuć ironii przy tym pisaniu „nie będę Cię wieszał” :I ) Podejrzenie: Shini, Yvett. Obserwacja: Ren.

Ależ tak, to był sarkazm. Naprawdę tak trudno to wyczuć? xD
A tam poza tym, Yassamet, to dobrze rozpisane. :3

Hm... DD...
DeadlyDanger napisał:
Ren24:
O niej zdania nie mam.
A dlaczegóż to? Nic nie podejrzewasz, nic? Kompletne zero? Ani że jest Wilkiem, ani że Króliczkiem? Tak z wolna przeglądałem i to mi się jakoś w oczy rzuciło. Może taka  Wilcza parka? 

I tak teraz trochę z moich rozmyśleń: Shinigamia może być Wróżbitką.
Aczkolwiek dlaczego w pierwszej rundzie akurat sprawdzałaby Deadly? Nie chciałaby sprawdzić sobie takiego Shuja, Gauzisa, bądź Yvetty? Wręcz powinna sprawdzić Yvettę, żeby się przekonać, czy czasem Wilk nie posiada ważnych dwóch głosów. A tu głos 'DeadlyDanger'... Whatever.

W każdym razie bardzo prawdopodobne jest, że Kochankami są GF i Shinigamia - skoro nie pasuje na Wróżbitkę. Na Kirę nie chciała głosować, bo... bo... albo jej nie podejrzewa, albo nie chce iść za stadem, a na GF'a nie może, wiadomo. Tak, pasują  mi na Kochanków...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 10:10

Kira napisał:
Sytuacja przedstawia się następująco: 
- GreenFlesh - (Kira) - x x
- DeadlyDanger - x
Ren24 - (GreenFlesh) 
- Shiion
Shujin - (Kira) 
shinigamia - (DeadlyDanger) 
Gauzis - (Kira) - x x
- Yassamet
- Kira - (GreenFlesh) - x x x
*Yvetta - (Gauzis) 

Legenda: 
*- szeryf
x - głos
Jan (Janina) - głos np. Jana oddany na np. Janinę 
____ - kto już głosował

Zaznaczasz że są dwa głosy na mnie - ciekawa pomyłka, mogłaby skłonić kogoś do refleksji i multi-killa. Jednocześnie, gdyby jedna osoba oddała na mnie głos, Yvetta mogłaby mnie wykończyć, doszukuje się tu głębszego sensu, jednak... myślę że to tylko twoja omyłka, tak po prostu, ze stresu ;>.
Powiem tak, obecnie:
Yassamet napisał:
GF: 3 głosy
Kira: 2 głosy
DD: 1 głos
Tu masz błąd, ja, Shujek i GF głosowaliśmy na kirę.
Więc się to przedstawia:
GF: 3 głosy
Kira: 3 głosy
DD: 1 głos

Co za tym idzie, szykuje się multi-kill, bowiem jeśli Yvetta jest wilkiem, tylko czeka aż jedna osoba zagłosuje na mnie i shujka by jednego skasować przez powieszenie, a drugiego zjeść - w końcu widać jak się na nas uparła, a jak zawsze to powtarzałem, najbardziej się boję wilka szeryfa, ewentualnie w ostateczności może zagłosować na DD, tłumacząc że stała się jej podejrzaną, jednak pamiętajmy, duże multi ma większą szansę na strącenie wilka, ale niestety w przypadku miss'a stracimy za dużo królików, tak więc proszę was o oddanie głosów na tyle rozważnie, by nie zawisły więcej niż dwie osoby... Dajmy wróżbicie przeskanować jak najwięcej osób.

Tak, wiem kim jesteś wróżbito ;), ładna sugestia, mam nadzieję że nie zjedzą cię wilki w tej rundzie po takiej wypowiedzi, jednak w tej rundzie przeskanuj jak możesz Yvettę, ja czekam na twoją sugestię w drugiej rundzie czy warto na nią zagłosować - Wiem że to mój gwóźdź do trumny, jednakże, myśliwy w tej rundzie nie zostaje powieszony więc nie zginę dwukrotnie jak Daffodil w 44 (?), chyba że go zjedzą wilki, ale wtedy też nie będę zabity dwukrotnie. W razie zjedzenia, byłbym wdzięczny za wskrzeszenie, w końcu nie chcemy odkryć naszego wróżbity przed wilkami a po pewnej sugestii jestem pewien roli tego użytkownika forum, pamiętajmy jeśli żadne z powieszonych nie będzie jednym a Yvetta okaże się drugim, to zostaje nam jeden. Jeśli Yvetta okaże się królikiem i jedno z powieszonych nim będzie, to nadal będziemy mieć jednego pieska który mógłby zjeść naszego wróżbitę. A czy któreś z was zauważyło już wróżbitę, to wasza kwestia, jeśli wiedźma mi nie pomoże gdyby mnie zjadły wilki, nie będę mógł w następnych rundach nakierowywać według sugestii wróżbity.
Spokojnie Yvett, jeśli jesteś wiedźmą, albo królikiem, to nie masz się czego obawiać - tak upewniam cię, gdybyś poczuła się zagrożona. 

Swoją drogą, możecie uznać że się niecierpliwię (co jest zgodne z prawdą), ale oddawajcie już może głosy - mówię do pozostałych osób.
Powodem jest to, że jestem na prawdę ciekaw słów wróżbity w drugiej turze ^^.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 11:48

Shujek, chodziło mi o to, że zachowuje się inaczej niż w 1 swojej rozgrywce, więc albo jest zwykłym króliczkiem, albo wilkiem, który jest pilnowany przez drugiego wilka, aby nic głupiego nie napisał. Ja głosuję na Kirę.


Jeśli Gauzis zostanie pożarty w tej rundzie, to proszę Cię wiedźmo, ożyw go ! On tutaj najwięcej myśli i dzięki niemu, uda nam się znaleźć wilka !
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 12:30

Zmieniam głos! Gauzis jest wróżbitą! 
Tak, wiem kim jesteś wróżbito ;), ładna sugestia, mam nadzieję że nie zjedzą cię wilki w tej rundzie


Wiem kto jest wróżbitą - czyt to on pewnie jest a to naturalne że wie kim jest. Ma nadzieje że go nie zjedzą wilki no bo kto by chciał..


Swoją drogą, możecie uznać że się niecierpliwię (co jest zgodne z prawdą), ale oddawajcie już może głosy - mówię do pozostałych osób.



no to mi podsuwa że jest wilkiem. Chce już zakończyć głosowanie żeby móc się najeść i udawać naszego przyjaciela dalej. Tym sposobem DD jest teraz wolna a ja głosuję na Gauzisa.s
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 12:48

W ostatniej swojej rozgrywce też tak grała. A wtedy była Wilkiem. Ale to nie wynikało z tego - doszły mnie już przed tamtą rozgrywką słuchy (a moje informacje są niezawodne), że Ren ma zamiar zmienić styl gry. No i zmieniła. 
I proszę Cię bardzo, nie stawiaj spacji przed znakiem zapytania, bądź innym znakiem interpunkcyjnym. Jedynie po.

@EDIT.
Shinigamia, muszę cię zasmucić. Nie wolno zmieniać głosów. :3
A wyjaśnisz mi może dlaczego najpierw piszesz "Gauzis jest wróżbitą!" a potem masz zamiar (bo nie można zmieniać głosów) na niego głosować?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 13:09

Po pierwsze czy tylko mi post shinigami wydaje się niezrozumiały? Jeśli tak to proszę niech mi ktoś go wytłumaczy, a po drugie Shu możesz mi podać swoje źródło informacji, bo jest strasznie dobre skoro nawet ja nie wiedziałam że chce zmienić styl gry, a ono tak i według ciebie miało racie (choć ja nie wiem sama w jakim aspekcie).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 13:12

shinigamia napisał:

Gauzis napisał:
Swoją drogą, możecie uznać że się niecierpliwię (co jest zgodne z prawdą), ale oddawajcie już może głosy - mówię do pozostałych osób.
no to mi podsuwa że jest wilkiem. Chce już zakończyć głosowanie żeby móc się najeść i udawać naszego przyjaciela dalej. Tym sposobem DD jest teraz wolna a ja głosuję na Gauzisa.s
Uwierz mi, nie chcesz mnie cytować pomiędzy wierszami... (te trzy kropki zostawię wymownymi, jednak chodzi o to, że mogę dużo skrupulatniej patrzeć na twoje wypowiedzi, wnikliwiej je badać, jeśli masz do ukrycia wilcze kły, to zwiększasz swe prawdopodobieństwo na to iż je znajdę.)

Gauzis napisał:
(...)
Powodem jest to, że jestem na prawdę ciekaw słów wróżbity w drugiej turze ^^.
Jednakże, sądzę że potrafisz czytać do końca, a twoja niepewność od wróżbity do wilka jest taka że ryzykujesz trafienie we wróżbitę ? 
Kiepskie rozumowanie, nawet bym powiedział że jest to intelektualny pojazd dla samej siebie. Jednakże, zasmucę cie, dotąd, większość słów pisałem szczerze, prowokując na prawo i lewo. A ty mi wyglądasz na wilka który podłapał iż Yvetta mogłaby na mnie zagłosować by mnie wykluczyć z gry, a lepiej się mnie pozbyć jako królik niż jako wilk, w końcu mniej podejrzeń... Pierwsza część twojego posta brzmi jak naciągane wnioski, zaś druga niczym marne usprawiedliwienie. Niestety, swojego głosu nie można zmienić, bo uwierz mi, brudy z tej rundy zacząłbym przebierać już teraz ponownie, by rozrysować sobie mapę psychologiczną na podstawie postów, porównać i spróbować wywnioskować więcej niż dotychczas, jednak przed rozpoczęciem drugiej rundy satysfakcjonuje mnie to co wywnioskowałem, a czym się być może podzielę, zobaczymy czy to wyjdzie.


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Nie 16 Cze 2013, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 13:26

Info z nieba, rzekłbym. Uwierz mi na słowo, Ren. Jeśliś nie jest pewna, upewnij się. Ale nie teraz. Teraz trzeba się upewnić co do Yvetty.

Gauzis, nie pozostaję ci dłużny. Czytam, analizuję, interpretuję na swój sposób... ale zatrzymuję to dla siebie. Po prostu zauważyłem, że mam problem z napisaniem tego, co myślę, a nawet jeśli napiszę, to i tak wychodzi zawile, i nikt tego nie rozumie. Zresztą to mi wychodzi na dobre, bo Wilki mnie lekceważą. Bardzo rzadko Wilki mnie jedzą... Aczkolwiek, jeśli nabędę jakiś pewnych i mocno uzasadnionych podejrzeń, napiszę.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 13:34

może rzeczywiście się poplątałam w wypowiedziach... kurcze. Pasujesz na wilka który jest wróżbitą ale to troche impossibru. na moje jesteś wilkiem i basta.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 13:44

Co nie zmienia faktu że możesz edytować posta i usunąć ten kolorek by nie mylić sędziemu :) 
Choć tak i tak nie sądzę by po takich wypowiedziach wilki mnie zostawiły w jednym kawałku (chociaż może mają zamiar mnie zostawić by później mieć nadzieję że to całe podejrzenia na mnie zwali - to również okazałoby się ciekawą taktyką), wolałbym sobie oszczędzić stryczka gdyby wiedźma łaskawie mnie chciała wskrzesić xD.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 14:45

A idźcie wy wszyscy w cholerę ;-; Jeśli zagłosuję na Zielonego tak, jak od początku chciałam to najprawdopodobniej będzie combo, prawda? D: Czyli jest możliwość, że stracimy na raz trzy króliczki, w tym może jedną ważną rolę. No i co ja mam zrobić? :c  

Green - jałowa obrona, że niby szkoła i tak dalej. Ja też się tak tłumaczyłam chociaż niczego takiego nie było >.<  Tym wlaśnie przypominasz mnie, gdy jestem zmokłym pieskiem. Trzeba było uczyć się przez cały rok, a nie teraz na sam koniec nadrabiać wszystko C:

Kira - szybka zmiana zdania, jakby jej ktoś powiedział, że tak jest źle i teraz to napraw. Niby krowa tylko nie zmienia poglądów, ale jednak w przypadku rozgrywki to cholernie wprowadza zamęt. 

Jak tu Szuj ujął: "Kiro, jeśli jesteś niewinna, głosuj na GF" I na kogo zagłosowała? Oczywiście na wymienionego w cytacie ;-; Nie wiem, czy on tak poważnie pisał, czy podpucha TT W każdym razie GreenFlesh zejdź mi z oczu z tym przeklinaniem x3 Aż taki zdesperowany jesteś, by wulgaryzmów używać? c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 15:14

Czyli mamy tak:

Kira - 4 głosy
GreenFlesh - 4 głosy
DeadlyDanger - 1 głos

Głosu nie oddały Yvetta i Yassamet...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitimeNie 16 Cze 2013, 15:45

Głosuję na GreenFlesha, wybacz. Na kogoś musiało paść. Kira jest tutaj jak dla mnie tylko niewinną ofiarą i jeśli mogę ją uratować to to zrobię. Wciągnięto ją w pułapkę - jako przynętę. A jeśli ktoś ma być sprawiedliwy i uratować niewinnego (mniej podejrzaną osobę niż Greena) to właśnie szeryf. 
Mój głos na inne osoby i tak by nic nie zmienił, a mógłby sprawić, że Yas przypieczętuje los niewinnej - moim zdaniem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






51 - Ookami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-