51 - Ookami



 

Share
 

 51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeWto 11 Cze 2013, 21:24

No to zaczynamy rozgrywkę 51

Uczestnicy:
- GreenFlesh
- DeadlyDanger
- Ren24
- Shiion
- Shujin
- Ezreal
- shinigamia
- Gauzis
- Yassamet
- Kira
- Yvetta

Wybierzcie najpierw szeryfa. W międzyczasie roześlę wam wasze role


Ostatnio zmieniony przez Ookami dnia Czw 13 Cze 2013, 21:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeWto 11 Cze 2013, 22:02

hmm... Gauzis?? Naprawdę nie wiem na kogo zagłosować wiec en wybór jest czystym przypadkiem...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 01:01

A już myślałem że jak przysnąłem i nie odwiedzałem forum parę dni (ważne sprawy ;p), gra się rozwinęła a może nawet mnie zabito... Ale jednak nie, więc zacieram łapki, bo gra się zaczęła więc hajs się musi zgadzać, co za tym idzie, trzeba się udzielać w miarę swoich możliwości ;P.
Cóż, nie sugerowałbym się tym, że ostatnią rozgrywkę (pierwszą gdy mnie wybrano) jako szeryf udało mi się wygrać, ze względu na to że było to bezwzględne szczęście i dobry strzał Katt.
Jednakże, może to właśnie przyniosło mi szczęście (choć spisywałem grę na stratę) ?
Dlatego zagłosuję na siebie.
Gauzis

Dziwnym mi się wydaje jednak że role nie zostały wysłane dwie i pół godziny po rozpoczęciu rozgrywki, jakby nasz sędzia nie chciał roli szeryfa przydzielić wilkowi gdyby takowy się upodobał. Albo i na odwrót...
Chyba że to tylko ja jestem bity przez życie i nie dostałem roli ;d.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 04:40

Shujin
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 04:42

Shujin
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 06:31

Jestem załamany po zobaczeniu mojej roli... byłem pewny, że Wilka dostanę, a tu... D:
W związku z czym moim - jak na razie - głównym podejrzanym jest Gauzis (w związku z tym, że jest jednym z niewielu doświadczonych graczy tutaj). Oczywiście nie dostanie on mojego głosu na szeryfa.
Miałem zamiar głosować na Shiion, bo ona mi na Wilka teraz nie pasuje (ostatnio 2 Wilcze przegrane rozgrywki i 1 jako Wróżbita - i tak powieszona w pierwszej turze), ale mój głos oddaje na Shujina.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 12:12

Yvetta. Również sądzę, że ostatnia rozgrywka Gauzisa, była tylko szczęściem, więc sorry, ale głosuję na kogoś innego. ^^


Ostatnio zmieniony przez DeadlyDanger dnia Sro 12 Cze 2013, 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 12:21

Yvetta na szeryfka. 
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 12:59

Role rozesłane. Kochankowie również. Życzę miłej zabawy i powodzenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 15:29

Poza tym, że Shiion zdouble-postowała... To spoko ;P.
A co do ciebie Shujek, jedziemy po tych samych torach, jednakże ja podejrzewam ciebie ;P Bo mój puchaty ogon i coś znów sterczącego z zadka, również mi się nie podobają :P. A skoro role zostały rozesłane dopiero przed twoim postem, po moim jak miałem 2 głosy, to Ookami raczej by mi nie wysłał wilczej roli by ukrócić króliki. A co do teorii na temat Shiion. Myślisz że sędziowie na to patrzą po głębszym zastanowieniu ? 
Archiwum rozgrywek średnio jest aktualizowane, mnie do teraz jeszcze nie wpisano wygranej choć Yvettcie wpisano :d. W każdym bądź razie, jak dla mnie to kijowy trop, do odrzucenia jej z grona podejrzanych, bo pewnie niewielu sędziów czyta te wszystkie rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 15:47

Jezu... Ale ekipa, nie wiem komu ufoć xD Kojarzę z gry tutaj kilka osób i mniej więcej wiem komu bym powierzyła rolę szeryfa a komu nie... I mój głos pada na Gauzisa
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 16:28

Zastanawiam się nad Gauzisem, a yvettą, ale wybieram Yvetta 
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeSro 12 Cze 2013, 19:01

Na początku myślałam nad Shiion i Shunjinem, bo kojarzę, że są już bardziej doświadczeni. Pójdę jednak za stadem, a więc Yvetta na prezydenta!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeCzw 13 Cze 2013, 21:03

Wybraliście na szeryfa Yvett'e. Z dyskusją jeszcze poczekajcie, ponieważ role zostały unieważnione i zostaną rozesłane na nowo.

Role rozesłane. Jeśli ktoś nie dostał to niech się zgłosi.

Role zostały na nowo rozesłane gdyż kilka osób przyznało się do swoich i by nie anulować całkiem rozgrywki dostaliście nowe.

Z listy uczestników znika Ezreal. (zrezygnował z forum)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeCzw 13 Cze 2013, 21:39

Trzeba by zacząć coś działaś, bo jak widzę, za dużego ruchu tutaj nie ma (no chyba, że to ja jestę przewrażliwiona ;_; ). Ktoś ma jakiś pomysł?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimeCzw 13 Cze 2013, 21:55

A jak tu cokolwiek wysnuwać, jakiekolwiek teorie skoro role zostały pozmieniane po głosowaniu ? (i znów dostałem gó**o) W każdym bądź razie... Ja nie mam pomysłów żadnych póki co.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 09:08

Tak samo jak i ja i przepraszam za te kilka dni ciszy (sesjo, wyjdź :I ). Może to właśnie szeryf postanowi, co banda króliczków może robić? Bo jak nie, to idę po worek marchewek : D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 11:29

powtórzę to co większość już mówiła, przez to że są na nowo role rozdane nie mam żadnego punktu zaczepienia, przedtem chociaż byłam pewna co do Shu że jest niewinny i mogłam mu zaufać a teraz to co nic, nikomu nie mogę ufać!! Kto się zdradził i gdzie!!!  dobra niech szeryf podda jakiś pomysł :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 13:36

Mnie się we wcześniejszej Ezreal zdradził na Skype... ._.
Cytat :
[2013-06-12 15:06:23] Yuukiteru Kirigaya: Jakby coś, to nasza rozgrywka już ruszyła. ;x
[2013-06-12 15:15:40] Aaron: To dobrze że jestem wilkiem?
Też nie mam zbyt ciekawej roli... ;_; 
Ale to nie znaczy, żebyście teraz wszyscy pisali 'Nie mam pomysłów, bo role są od nowa rozlosowane'... -.-
Ja zrobię cokolwiek. Postaram się przynajmniej. ;x
Zacznijmy może od podzielenia po staremu listy uczestników...
Ci, którzy już grali: 
-GreenFlesh
-DeadlyDanger
-Ren24
-Shiion
-Shujin
-Shinigamia
-Gauzis
-Yvetta
Ci, którzy jeszcze nie grali:
-Yassamet
-Kira

Uwierzcie mi, nie mam cholernego pojęcia, dlaczego to jest na niebiesko. Może dlatego, że kopiowałem. xD
Dobra, przejdźmy dalej. Na początek odrzucę sobie Gauzisa jako podejrzanego. 
Powód... sędzia.
Cytat :
OokamiUapa:  wybacz że nie dałam ci wilka ale uznałam, że będę cię podejrzewać jako jednego z pierwszych razem z Gauzisem

Cóż... może nie do końca legalne to jest, ale... wiadomo. c:
I z własnych źródeł znam Wilków z poprzedniej rozgrywki. A byli nimi właśnie Ezreal, Shiion oraz Yassamet. Dlatego właśnie - przynajmniej na chwilę obecną - nie podejrzewam Shiion i Yassamet. Po prostu to pierwsza rozgrywka naszej sędziny i wątpię, żeby dała taką samą parkę. 
Tak, uważam, że tym razem walczymy z dwoma Wilczkami. Trzech to byłoby chyba trochę za dużo na jedenaście osób... 
I lubię swoją taktykę (czy jak tam to nazwać) 'Jeden Wilk jest wśród starych graczy, a jeden wśród nowych'. Idąc tym tokiem rozumowania, oddaję swój głos na...
Dum
Dum
Dum...

Kirę!
Zresztą... czy tylko mnie ten jej post śmierdzi?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 15:15

Chwilę mnie nie ma na forum i jaki rozpierdziel... Lol?
Taki galimatias...
Jeśli wcześniej sądziłam, że pierwsza runda to ruletka to teraz... Ta... teraz to ja już nie wiem co myśleć.
A myśleć muszę, bo mnie szeryfowaliście. Nie będę szastać głosem na prawo i lewo. 
Powiem tak... Od razu bym z kręgu podejrzanych wywaliła Shiion. Ostatnio dziewczynę ciągle wycinano. No i wilczyła. Zgodzę się z Shujkiem, że należy ją odstawić na razie na bok.
Spojrzałabym raczej w kierunku Ren, no bo jakby nie patrzeć poszła za głosem stada... Taki potulny króliczek z wilczym ogonkiem? Zważywszy na rozemocjonowanego posta... Hm... Może chce odwrócić uwagę od nowej roli? 

A co do wyżej wymienionego cytatu. Może to była zmyłka? Nikt nie unieważnił rozgrywki... Więc może jednak Gauzis wilczy? No w końcu część wiadomości wypłynęła, prawda? 

Moje typy to Ren i Gauzis. Nic lepszego na tym etapie i przy takim młynie nie wymyślę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 16:39

Yvett... Zero sentymentu do starej roli czy dawnego kochanka ;> ?
W każdym bądź razie, sprytne było zagranie Ookami by nie przyznać nam wilków, to bardzo by im ułatwiło rozgrywkę, na chłopski rozum, wróżbita najwcześniej sprawdziłby Mnie, Yvettę i Shujka, nie mówiąc o rzucanych podejrzeniach ze względu na głębie dedukcji, przez co też głupotą by było zjadanie nas w pierwszej turze, ze względu na to iż później zaowocowałoby podejrzeniami na to, że na pewno jest wśród wyżej wymienionej trójki wilk.

Shujin (to nie jest oddanie głosu, jakby ktoś miał wątpliwości, tylko kolor)
Myślę że ten sędzi cytat a jednocześnie argument argument jest dość mocny, więc póki co odrzucę cię z grona podejrzanych. Wątpię by Ookami dała cię na wilka skoro zrezygnowała ze mnie ;P.

Tak więc nie mam żadnych teorii spiskowych na temat wilków, więc idę zasadą jeden stary, jeden nowy - jak zawsze w swoich rozgrywkach. Mam nadzieję że strzał 50 na 50 (bo jest dwójka nowych) w Kirę okaże się celnym tym razem. Poza tym jej pierwszy post po nowym rozlosowaniu jest dość zniecierpliwiony, jakby stres ją zżerał czy dobrze się spisze. To mnie bardziej skłania do zagłosowania na nią niż drugą z nowych - Yassamet.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 16:57

Gauzis słońce, zero sentymentów, za dużo tej miłości między nami było xD Aż mnie zszokowało... xD

A tak na poważnie jeśli sądziłeś, że to, że wcześniej chciano z Ciebie zrobić mojego kochanka drugi raz rzędu sprawi, że będziesz mniej podejrzany to się mylisz. 

Poczekam jeszcze na odpowiedź Ren... No i reszty. Nie chcę by stado ucierpiało przez pochopny głos szeryfa.

edit:

edytuję, bo jakimś cudem link do profilu Gauzisa był zabarwiony i nie chcę by zmyłka była, nie bić za to! wgl... why mi tam link się zrobił? oO


Ostatnio zmieniony przez Yvetta dnia Pią 14 Cze 2013, 19:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 18:27

Może faktycznie Kira jest wilkiem, lecz nie wykluczajmy Shiion. To, że była wilkiem wcześniej, to nie znaczy, że teraz nie jest. Może jest wilkiem i z powodzeniem ludzie ją uniewinniają, bo wcześniej była i raczej Ookami nie zrobiłaby z niej znowu wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 18:46

Shunjin, nie gram po raz pierwszy, a po raz drugi. W bodaj 37 wilkiem okazał się Zensum, który stanowczo za szybko się zdradził. Co do mojego posta, napisałam go, żeby chociaż cokolwiek się ruszyło, bo nikt praktycznie na forum nie odpowiadał, a przyznaje się bez bicia, że jestę osobą bardzo niecierpliwą. A do tego, nie wiem, czemu od razu oddajecie na mnie głos. Może i jestem podejrzana, ale chyba też mam coś do powiedzenia, nieprawdaż? Wyciągacie zbyt pochopne wnioski. Shunjin, obserwuje Cię. Coś mi śmierdzisz z tym za szybkim oskarżaniem innych. Gauzis też.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitimePią 14 Cze 2013, 18:56

Nie sadze, by Ookami popelnila ten blad, ze wybrala kogos ze starych i nowych graczy... ja na jej miejscu odluscilabym sobie nowych, bo to byloby zbyt przewidywalne. Zakladam wiec, ze kundle sa wsrod nas - bardziej doswiadczonych graczy. Oddawanie glosu na Kire, to moim zdaniem marnotractwo. Wiem, ze wyglada to tak, jakbym ja bronila, ale takie jest wlasnie moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






51 - Ookami Empty
PisanieTemat: Re: 51 - Ookami   51 - Ookami Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

51 - Ookami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-