Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów



 

Share
 

 Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 19:40

Witam w rozgrywce nr. 57.
Sheryfa poszukujcie od teraz.
Role będą rozesłane po decyzji zUodzieja.
UWAGA! Do rozgrywki została dodana rola szpiega.
Proszę z zapoznaniem się z działaniem tej roli.
Uczestnicy:
Yassamet, Gisho, Kuro, Ren, Nicu, Saikou, Sez, Captain (znany z chatu jako Dym), Hana, Kira oraz Alejka.

Rozgrywka rozpoczęta!

PS: Z góry przepraszam jeżeli dostaniecie 2 PW o tym samym ;-; /Zen


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Wto 06 Sie 2013, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 19:45

Gisho na prezydenta \o/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 20:25

Alejka szeryfem!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 20:27

A ja poproszę Dym pożydowski, czyli Captaina na szefa tu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 20:32

Pierwsza na liście, a więc pewnie pierwsza się zapisała.
Idąc dalej, często jest na forum (no chyba że tylko akurat wtedy była), ale już jest jej post.
A więc Yassamet na sheryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 20:40

Gis
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 21:34

Jedynym prawdziwym kapitanem(Prezydentem) i tak zawsze będę ja, ale skoro na czas tej rozgrywki ma być mi odebrany ten tytuł, to stawiam na... Kuro


Ostatnio zmieniony przez Captain dnia Wto 06 Sie 2013, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 21:38

To jaaa... dam tak losowo na Nicu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 22:59

Gauzis

~~~
Zensiu, nie ogarniasz :P.
Przepraszasz jeśli ktoś dostał 2 PW, nie wiem czy już rozesłałeś role i nie wysyłasz wiadomości tym którzy nie mają nic szczególnego, czy czekasz na złodzieja, ale mnie nic jeszcze nie dostarczyłeś : P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeWto 06 Sie 2013, 23:34

hmm... Ren
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 09:21

Przepraszam za wtrącenie się, ale Gauzis... ja cb nie mam na liście więc CO TY TU ROBISZ? ;-;

PS: Proszę aby któryś admin coś z tym zrobił, ja mogę zrobić tylko jedno

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gauzis z bólu jakiego doznał zaczął się kręcić, po czym umarł na atak serca...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

@down: jeżeli się zapisywał, to jakim cudem podczas przepisywania NIE BYŁO go na tej liście?


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Sro 07 Sie 2013, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 09:57

Eto... Nie, że siem wtryniam czy coś, ale... Ten... Gauzis się zapisywał...

Zensum napisał:
Mam pozwolenie od reszty sędziów, więc zastępuję Aiko.

Uważam zapisy do Rabbit Doubt nr 57. za OTWARTE!!

Chętni:
- Yassamet
- Gisho
- Kuro
- Ren
- Nicu
- Saikou
- Sezowaty
- Captain/Dym
- Hanako
- Gauzis
- Kira
- Alejka

@EDIT To jest aktualna lista z zapisami, sprawdź sobie. Może Ty się pomyliłeś i tyle. Uważam, że to niesprawiedliwe, żeby ktoś, kto się uczciwie zapisał przez błąd sędziego został wywalony, nieprawdaż?


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Sro 07 Sie 2013, 10:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 10:09

Zenek, żeby od razu zabijać Gauza? ;_;
Serca nie masz...

A co do głosowania...

Alejka \(^o^)/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:13

Zenek ogarniaj. o: Jak pisze Kira - Gauz był. Ożyw go teraz. Będzie nowa rola - zombie! xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:16

Tak. xD Zombie bezstronnie szarżowałby w szeregach i wilków i króliczków i podgryzał im mózgi. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:23

Jedna ofiara każdej nocy? Która następnego dnia zamienia się w potffora?

Hell yes!

A potem króliki i wilki będą musiały współpracować, by stawić czoło armii nieumarłych! \o/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:24

No. Ale to po śmierci. To by działało na zasadzie: Do czasu powieszenia lub zjedzenia normal, po tym się odradza (z kawałków i gliny, jeśli go zjedli) jako zombie i zakłóca działanie tego, który go zabił. Czasami kilku, jeśli kilka osób na niego głosowało. =u=

Alejek, jakby była każda ofiara nocna, to by rozgrywki się szybko kończyły xD
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:29

Alejka.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:30

Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Zzz-zombie-bunny

Ale Pan Zgniły Króliczek jest jak najbardziej za taką rozgrywką :C
ON PRAGNIE MÓZGUFF ;C

Ta marchewka zamiast nóżki jest powalająca XDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:34

O mój Boże, jaki słodki <3

Ale jednak, rozgrywki kończyły by się w kilka godzin ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:42

Niech szeryfem będzie Alejka. W razie co zwalę wszystko na nią..

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:46

Gratulacje! Sheryfem zostaje Alejka! :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:49

Wszyscy umrzemy ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 11:50

*zdziela Sezowatego i Kapitana gazetą po łbach*
*ekhm*
Omg, mój pierwszy szeryf ;_; Jestem taka wzruszona ;_; Chciałam podziękować mojej mamie, która zawsze we mnie wierzyła i oczywiście Wam, moi kochani, bo bez Was nie byłoby to możliwe! *h*
Pragnę Was równocześnie poinformować, że z pewnością szybko pożałujecie tej decyzji, ale na razie... Carpe Diem, drodzy Państwo!
No, to teraz do roboty *rozsiada się wygodnie w biurze sheriffa i czeka na wnioski* Czy Waszym zdaniem branie pod uwagę dopiero co oddanych głosów ma w ogóle jakikolwiek sens..?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitimeSro 07 Sie 2013, 12:07

Yaay! <3
Em, wydaje mi się, że na dłuższą metę nic to nam może nie dać, ale zawsze dobrze mieć jakiś punkt zaczepienia, choćby znikomy.
Eto... No i Gauzis nie wskrzeszony. No nic, będziemy modlić się do św. Głaza o pomoc w ukręceniu łbów wilczkom. xD
Pozwolę sobie postawić znicz na jego grobie.
[*]
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów   Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr. 57 Dla zastępów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-