93. - Page 8



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 22:38

Czas napisać ten ostatni post przed oddaniem głosu

Jak już pisałem wcześniej mój głos miał iść na Madarame, lecz widzę że nie ma głosów na niego, więc aby głos nie poszedł w błoto skreślam go z listy osób na które warto zagłosować.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że w dalszej grze będę miał go na oku..

Czas na rozkminy!

Daffodil napisał:

Pora już myśleć nad tym, kogo kupidyn powinien związać. Pomimo faktu, iż kochankowe partnerstwo już istnieje, wciąż mam nadzieję, że kupidyn nie okazał się taki głupi i nie strzelił na starcie. Szansa na to jest bardzo mała, ale trudno. Mam przeczucie, że miłość międzygatunkowa ma miejsce w tej grze. Oby tak nie było. Najchętniej związałbym Seikyo z Madarame. Potem oczywiście zlinczował jedno z nich. Najpierw upewnię się, co do podejrzeń, w końcu gdybym teraz zagłosował, mógłbym się pomylić i zlinczować dwie niewinne istotki. W końcu każdemu zdarza się błąd.

Mamy już 2 głosy na Seikyo, a jeśli kupidyn posłuchał by twojej rady to padli by obaj. Ja mam 3 głosy, więc powinienem głosować defensywnie na osobę która jest najbliżej liczby 3 w głosach + jest szansa że kupidyn jednak zrobił co mu kazałeś i Madarame(mój podejrzany) zniknie.
Seikyo nie podejrzewam, więc głos na niego bez ingerencji kupidyna to głos zmarnowany (z mojej perspektywy).
Teoria moim zdaniem mało prawdopodobna(kto tam słucha Daffa, przecie to stary manipulator i zuo wcielone ^^), lecz możliwa.

Daffodil napisał:

Czemu robisz sobie podwaliny za ewentualny lincz na Crier i werdykt, który pokaże, że jest niewinna?

Nie jestem co do tego przekonany. Czytając jej posty zebrało mi się do przemyśleń.

Kivesan napisał:

Myślę, że śmierć Chiyo, Criera lub Saia może nam pomóc znaleźć wilka i rzuci światło na sprawę.

To jest pewniak, ale czy na oświecenie już nie będzie za późno..


Głos oddam chwilę przed końcem czasu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 22:42

Shiro napisał:
Nie bardzo widzę wieszania tylko dla "rzucania światła na sprawę"... przynajmniej puki mamy jakieś poważniejsze podejrzenia...
Odnosiłem się wtedy, co do rzekomych powiązań między Chiyo, a Crier.

Sai napisał:
Jak już pisałem wcześniej mój głos miał iść na Madarame, lecz widzę że nie ma głosów na niego, więc aby głos nie poszedł w błoto skreślam go z listy osób na które warto zagłosować.
Przecież możesz spokojnie na niego głosować, podać niepodważalne argumenty i zaprowadzić go na lincz. Nikt nie ma aż takiej przewagi głosów żeby go nie pobito ;>


Ostatnio zmieniony przez Kivesan dnia Czw 11 Gru 2014, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 22:50

chciałbym ci zacytować coś z twojego postu Sai ale bym musiał wziąć i cały zacytować xp

Właśnie napisałeś posta z takim myśleniem, że bardziej wilczo się nie dało...xD Podejrzewasz Madarame? przedstaw swój tok myślenia a nie skreślasz go z listy... Nie głosuj tak tylko aby było 3:3 bo udupisz nie tylko sb a i kogoś innego... W tej grze nie jest priorytetem aby przeżyć a żeby złapać winnych... (no chyba, że wilczysz) Głos oddasz na chwilę przed końcem czasu czyli chcesz wiedzieć tak na zaś jak inni zagłosowali?

wydawało mi się, że raczej Sai nie powinien wilczyć... no ale no ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:01

SaiKun napisał:
Madarame, zwróciłem uwagę na to jakie piszesz posty.
Pierwszy to był głos na Daffa
W drugim dajesz mi radę, jednocześnie podejrzewając mnie
Trzeci, skierowany do mnie w którym sugerujesz że gadam głupoty i dziwi Cię moja postawa
Kolejnym postem twierdzisz że odwracam uwagę i zastanawiasz nad moją "ekscytacją"
To wszystkie twoje posty w tej grze.
Sporo przysiedziałem nad grą, czytając wszystkie posty i doprowadziło mnie to do moim zdaniem ciekawych wniosków.
Twoje posty są zbyt bezpieczne.. nie można się do niczego przyczepić..czy aby na pewno?
Coś się tak mnie uczepił ? Czyżbyś to właśnie ty starał się o "Odwrócenie uwagi"?

Tu masz wszystko Shiro. + jego "aktywność" utwierdza mnie w mojej decyzji
Tak jak to sobię przeczytałem to faktycznie trochę podejrzanie wygląda, ale to właśnie mój tok myślenia, dlatego chcę do ostatniej chwili czekać aby uniknąć 3:3 w razie czego i przeżyć
Mogę też czekać żeby ustawić głosowanie (na remis jako wilczek) i cokolwiek bym nie zrobił i tak będę podejrzany
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:19

SaiKun napisał:
Ja mam 3 głosy, więc powinienem głosować defensywnie na osobę która jest najbliżej liczby 3 w głosach
Kto na ciebie zagłosował? W pamięci nadal tkwią mi tylko 2 głosy na ciebie. : >
SaiKun napisał:
Seikyo nie podejrzewam, więc głos na niego bez ingerencji kupidyna to głos zmarnowany (z mojej perspektywy).
Tak bardzo logicznie myślisz. <3
SaiKun napisał:
Tak jak to sobię przeczytałem to faktycznie trochę podejrzanie wygląda, ale to właśnie mój tok myślenia, dlatego chcę do ostatniej chwili czekać aby uniknąć 3:3 w razie czego i przeżyć
Nie zdziwię się, jak gracze cię strollują i cię przegłosują w taki sposób, że się nie uratujesz. xD Mimo wszystko miałbym uśmiech na twarzy, gdyby takie coś miało miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:26

Daffodil napisał:

Nie zdziwię się, jak gracze cię strollują i cię przegłosują w taki sposób, że się nie uratujesz. xD Mimo wszystko miałbym uśmiech na twarzy, gdyby takie coś miało miejsce.

Znając mnie też bym się śmiał jak debil do monitora
Głosowali na mnie Lubbak Chiyo i Crier
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:28

Crier zarzekała się, że odda głos jutro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:33

Daffodil napisał:
Crier zarzekała się, że odda głos jutro.
Pomyłka, nie mam pojęcia jak się znalazła na mojej magicznej liście..
Przepraszam !
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:34

Ratuj się zatem. Jest 2:2:1:1 (Seikyo:SaiKun:Chiyo:Crier). : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:37

Oddaję głos na Crier
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:39

Daff napisał:
Ratuj się zatem. Jest 2:2:1:1 (Seikyo:SaiKun:Chiyo:Crier).
Siebie nie podałeś, Daff ;>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:39

Saikun napisał:

Tu masz wszystko Shiro. + jego "aktywność" utwierdza mnie w mojej decyzji
Tak jak to sobię przeczytałem to faktycznie trochę podejrzanie wygląda, ale to właśnie mój tok myślenia, dlatego chcę do ostatniej chwili czekać aby uniknąć 3:3 w razie czego i przeżyć
Mogę też czekać żeby ustawić głosowanie (na remis jako wilczek) i cokolwiek bym nie zrobił i tak będę podejrzany

Twojej decyzji?

Saikun, chyba nie przeżyjesz. Kierujesz się pokrętna logiką (lub jej brakiem). Jedynym argumentem przeciwko mnie jest sposób pisania postów. Stąpasz po kruchym lodzie.

Saikun napisał:

Głosowali na mnie Lubbak Chiyo i Crier

Teraz sobie dopisz mój głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:44

SaiKun napisał:
Tak jak to sobię przeczytałem to faktycznie trochę podejrzanie wygląda, ale to właśnie mój tok myślenia, dlatego chcę do ostatniej chwili czekać aby uniknąć 3:3 w razie czego i przeżyć
SaiKun napisał:
Ja mam 3 głosy, więc powinienem głosować defensywnie na osobę która jest najbliżej liczby 3 w głosach
SaiKun napisał:
Oddaję głos na Crier
xDDDDDDDDDDDDDD Co sprawiło, że ponownie nagle zmieniasz koncepcję i zamiast się ratować próbujesz pociągnąć za sobą więcej osób do grobu? : >

3:2:2:1:1 - SaiKun:Seikyo:Crier:Chiyo:Daffodil
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:46

No dobra, no to Crier
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 23:57

Myślałem że napiszę posta i do jutra będę miał spokój.. ja głupi

Daffodil napisał:

xDDDDDDDDDDDDDD Co sprawiło, że ponownie nagle zmieniasz koncepcję i zamiast się ratować próbujesz pociągnąć za sobą więcej osób do grobu? : >

3:2:2:1:1 - SaiKun:Seikyo:Crier:Chiyo:Daffodil

Już pisałem że nie będę głosował na Seikyo, bo nie ufam w jego winę
Mogłem siedzieć cicho i zachować ten głos..

Madarame napisał:

Saikun, chyba nie przeżyjesz. Kierujesz się pokrętna logiką (lub jej brakiem). Jedynym argumentem przeciwko mnie jest sposób pisania postów. Stąpasz po kruchym lodzie.

Saikun napisał:

Głosowali na mnie Lubbak Chiyo i Crier

Teraz sobie dopisz mój głos.

Dobra, zaczynam się martwić że zapomniałeś z Chiyo w co my tu gramy. Na wilki polujemy! + to tylko mnie umocniło podejrzeniach.

EDIT: 2 razy to samo skopiowałem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 00:01

Saikun napisał:

Dobra, zaczynam się martwić że zapomniałeś z Chiyo w co my tu gramy. Na wilki polujemy! + to tylko mnie umocniło podejrzeniach.

To miłe, że się martwiłeś. Ja nie zapomniałem. Tylko czekałem.
Mam wrażenie, że już zapolowałem, jednak nie wiem z jakim skutkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 14:43

Ale była dyskusja

Shiro napisał:
Ryuk napisał:
No i nie oskarżam Cie, tylko mówię jak to zabrzmiało. To różnica.

Shuj faktycznie dziwnie poleciał w tym fragmencie ale w sumie właśnie zrobiłeś coś podobnego...
Wiem, ale chciałem tylko powiedzieć, że go nie oskarżam, tylko uświadomić jak to zabrzmiało. To za mały powód na podejrzenia.

Jeśli nic się nie zmieni to będzie podwójny lincz. Ale Smoq mówił, coś że zagłosuje, więc może być różnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 15:01

Jeszcze mamy czas. Smoq, Crier i Ookami nie głosowali do tej pory.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 15:14

SaiKun napisał:
Jeszcze mamy czas.  Smoq, Crier i Ookami nie głosowali do tej pory.
Nom. Mają niecałe 4 godziny. Zobaczymy czy wgl agłosują, bo Smoq i Ook grali bo grali, sam wiesz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 15:27

Szybko idę i znikam zaraz, po zajęcia o 16 T^T

Ok, 3 głosy na mnie (stawiacie mi chipsy jak zawisnę)

Mam ochotę zagłosować na siebie. XD
Ale nie. SaiKun <3

Powiedzmy, że jestem wierna intuicji. :> Na początku cię podejrzewałam i teraz też.

Wrócę po 20.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 15:35

No ok. 4 głosy na Sai'a i 3 na Crier. Innych osób nie biorę pod uwagę bo raczej nie padną. Zostały dwa głosy: Ook i Smoq.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 15:40

Mam dylemat, bo z jednej strony strony rozdrabnianie głosów nie ma sensu... ale z drugiej akurat ani Saikuna ani Crier nie podejrzewam, więc głos na nich nie miałby z mojego punktu widzenia sensu.
Tak więc mimo wszystko oddaję głos na wspomnianego przeze mnie wcześniej Madarame, zdając sobie sprawę, że tym głosem nic nie zmieniam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 16:16

Jeden luźniejszy post i już mi wytykają, no tak.

Daffodil napisał:
Czemu robisz sobie podwaliny za ewentualny lincz na Crier i werdykt, który pokaże, że jest niewinna?
A coś ty taki pewny? Partnereczka?
Daffodil napisał:
Pokaż mi zatem te posty.
Jezu, Daff, nie. Sam se poszukaj. Na chwilę obecną wiem o tym, ja i Mada, no i sędzina. Reszta królików (no i wilków) pewności mieć nie może, więc wilczki nie wiedzą, czy rzeczywiście warto go zjadać. A ty sam sobie możesz te posty znaleźć, wyraziłbyś trochę inicjatywy jako szeryf może?
Daffodil napisał:
I mówi to człowiek, który doskonale wie, że wilki da się wykryć i powiesić w 1. linczu? : > Oj, Shujek, coraz bardziej się pogrążasz i nie zdziwiłbym się, gdybyś z takimi tekstami jednak wilkiem się okazał.
Pozwolę sobie drugi raz odpowiedzieć obrazkiem.
93. - Page 8 Xj95hmpdtimh
Ryuk95 napisał:
Bo tak brzmi. Najpierw na nią najeżdzasz walltxtem że wilczy. Wydawałeś się by BARDZO przekonany co do jej winy.
Bo byłem. Ale mój problem od zawsze polegał na tym, że po obronie oskarżanej przeze mnie osoby, wątpiłem w jej winę. Teraz niestety nie jest inaczej, ale i tak jestem za linczem na niej. Nie na Sai'u, nie na wróżu, a na niej. Czy to dziwne?
Shiro napisał:
puki
póki*
SaiKun napisał:
Madarame napisał:

[color]Saikun[/color], chyba nie przeżyjesz. Kierujesz się pokrętna logiką (lub jej brakiem). Jedynym argumentem przeciwko mnie jest sposób pisania postów. Stąpasz po kruchym lodzie.
Przy cytowaniu głosów innych usuwaj kolorki, bo potem sędziemu może się pomylić. Szczególnie powinieneś uważać, jeśli ten głos jest na ciebie. :>

Smoq napisał:
Mam dylemat, bo z jednej strony strony rozdrabnianie głosów nie ma sensu... ale z drugiej akurat ani Saikuna ani Crier nie podejrzewam, więc głos na nich nie miałby z mojego punktu widzenia sensu.
Taa, lepiej wywalić głos w błoto. Równie dobrze mógłbyś nie głosować.
Smoq napisał:
Tak więc mimo wszystko oddaję głos na wspomnianego przeze mnie wcześniej [color]Madarame[/color], zdając sobie sprawę, że tym głosem nic nie zmieniam.
Fajnie, że jesteś na tyle inteligentny, by zdawać sobie sprawę, że ten głos nic nie zmieni, jednak dostrzegam pewne braki w twoim rozumowaniu. Chcesz pokazać, jaki ty to jesteś inteligentny, jeśli w ostatecznym rozrachunku rzeczywiście okaże się, że Madarame jest wilkiem? Potrafiłbym to jeszcze zrozumieć, gdyby nie to, że głosujesz właśnie na wróżbitę. Tak bardzo chcesz się go pozbyć?

@EDIT: Ookami, byłoby fajnie, jakbyś zagłosowała na Crier. For sure.
Crier napisał:
Wrócę po 20.
Jak dobrze pójdzie, to niestety nie będziesz miała po co. :<

@EDIT 2: wskoczyły mi dwa kolorki "[color=undefined]", wtf.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 16:32

Shujin, jestem trochę do tyłu z rozgrywką, bo czasu nie miałem (i nadal mam średnio), nie byłem w stanie przeczytać wszystkiego, o czym zresztą już wcześniej pisałem, kusiło mnie aby zagłosować na Crier (Twoja teoria wydawała się mieć ręce i nogi, ale nie była wystarczająco przekonująca), ale doszedłem do wniosku, że zostawię decyzję o ewentualnym double linczu Ookami.
Jakbym nie głosował byłby warn za brak aktywności, a tego wolałem uniknąć, więc nie, nie mógłbym równie dobrze nie głosować :P.
Przyjmując, że Madarame jest wróżbitą a wy kochankami bo chyba tylko wtedy mógłbyś mieć pewność co do roli... cóż, w tym momencie gonię własny ogon i fakt, zrobiłem głupotę głosując na niego. W tym tygodniu powinienem mieć więcej czasu, więc poświęcę rozgrywce więcej uwagi.
Ale to co piszesz o tym, że chcę się go pozbyć jest kompletnym bezsensem, głosując w tym momencie na osobę, która nie ma żadnego głosu... jak niby mogę chcieć się go pozbyć? Głosowałem na niego, bo wydawał mi się najbardziej podejrzany tylko i wyłącznie tyle. Nie doszukuj się drugiego dna tam gdzie go nie ma.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 17:30

Ja jeszcze nie głosowałem... aż tak o mnie zapomnieliście ;-;

anyway.. Na chwilę obecną faktycznie najwięcej sensu mają teorie Daffa i Shuja... Jednak zastanawia mnie pewność Shujina co do wróżbiarstwa Madarame... mam pewne przemyślenia co do tego ale to już raczej nie w tej rundzie... Dlatego też wolę zagłosować na Sei


edit uwaga jadę na Mokon więc mnie nie będzie w ten weekend w domu... nie oczekujcie więc sporej aktywności xP
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-