93. - Page 3



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 16:07

Daffodil napisał:
Shujek, Hanka nie gra. Olać trzeba jej głos. BTW, czemu na mnie głosujesz?
Na siebie nie zagłosuje, bo większość mnie tu nie zna, więc i tak bym nie wygrał, zresztą ja też jakiejś połowy nie znam, więc na nich nie zagłosuje, a zostają osobniki, którym dedukcji (no i temu, że dobrze się zastanowią zanim oddadzą głos) nie ufam. No, chyba że GF. Ty albo GF. Jak sądzisz?
Btw. na siebie nie zagłosowałbym też ze względu na to, że nie wiem, jak sobie tutaj poradzę. Upewnić się jeszcze chciałem co do ról: mamy wróżbitę, wiedźmę, kupidyna, kochanków i wilki, tak? Coś przeoczyłem?

Shiro napisał:
edit: smoq? czemu znowu głos na sb... przecież znasz już sporo osób w tej rozgrywce.... :/
Bo może.

Daffodil napisał:
Kupidyn ma koniecznie zachować strzały. Jego zadaniem jest związanie dwóch wilków. Zatem, kupidynie, nie strzelaj bez większego uzasadnienia i poczekaj, aż wytropimy wilki. W tej grze najprawdopodobniej jest troje wilków, dlatego zajebanie dwóch na starcie byłoby zajebistym rozwiązaniem.
A pod tym się podpisuję.

Shiro napisał:
Poza tym nawet jeżeli duffa będzie wilczył to jest szansa, że uda mi się go jako pierwszemu go rozpracować bez znaczenia czy jest szerem czy nie =^-^=
Cóż, ja to już zrobiłem.

Smoq napisał:
Jedynie Daffodila kojarzę z wcześniejszych gier i o ile uważam, że jest ogarnięty o tyle samego siebie też za takiego uważam.
Po jednej grze, tak? Ojj, nie wydaje mi się.

Shiro napisał:
Sądziłeś, że zostaniesz szeryfem? Chciałeś być od początku niezależny? trochę dziwne zagranie z patrząc na to, że to twoja druga gra...
Wiesz, czasem lepiej zagłosować na siebie niż tępo iść za tłumem i głosować na tego, na kogo wszyscy głosują.

Daffodil napisał:
Boże... xDDD Dawno się tak nie uśmiałem.
Daff jako taki srogi śmieszek? Nie takiego cię pamiętam. :>

SaiKun napisał:
Wbijam sobie, piszę pierwszego posta, jednocześnie starając się być mega pozytywny i miły a tu... BOOOOM Daff i teoria spiskowe ;D Piszem dalej.. dalej.. patrzę w dół a tam !.. i już siedzę w bagnie po kolana ;D
Bywa. Wystarczy zignorować i życie jest piękniejsze.

Daffodil napisał:
Shujek sobie grabi. <3 Tyle razy widziałem go zalogowanego od startu gry, a ten tylko oddał głos. Skromnie, kochaniutki. : > Coś za mało od siebie dajesz, to do ciebie niepodobne.
JPEG:
Wiedziałem, śmiałem się do siebie, że pewnie to zauważysz i... no, tak się stało. xDD Cóż, Daff, wygląda to tak, że uczyłem się wczoraj chemii, a po każdym naumianym temacie zerkałem na telefonie do rozgrywki, czytając nowe posty. Z telefonu nie mam zamiaru pisać długich postów, po prostu za długo by to trwało, tak więc na dłuższe posty liczyć możesz jedynie w trakcie dnia, a wieczorami jedynie w weekendy. Wieczorem jedynie mogę coś krótkiego wtrącić, o ile uznam to za stosowne. A krócej - jeśli jestem na czacie to jestem na komputerze i mogę pisać długie posty. Jeśli mnie nie ma, nie mogę.

Ookami napisał:
Daff jak zwykle znalazł sobie jakiegoś kozła ofiarnego, ale cóż ..... cały Daff.
Wiesz, tak naprawdę dzięki Daffowi są już tu zapisane trzy pełne strony i dzięki niemu mam co czytać. :3

Seikyo napisał:
nie mam wystarczającej dozy powagi, żeby zagłosować na Shujina (pręty rulez).
Och, wypraszam sobie! :c


Dobra, teraz czas na ciekawszą część, a mianowicie moje podejrzenia. Na chwilę obecną zastanawia mnie Shiro, oczywiście nie bez powodu. Na razie jednak wolałbym nie rzucać cytatami, ale nie obawiajcie się - zrobię to w odpowiednim momencie, czyli takim, który uznam za stosowny... Niemniej, Daff i Madarame - prosiłbym was o wypowiedzenie się na temat Shiro: co sądzicie o jego zachowaniu i ewentualnie czy znajdujecie jakieś różnice/podobieństwa do poprzedniej jego rozgrywki.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 16:35

Daff.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 16:38

Shujin napisał:

Wiesz, czasem lepiej zagłosować na siebie niż tępo iść za tłumem i głosować na tego, na kogo wszyscy głosują.

Nigdzie nie wspomniałem, że ma iść za tłumem a jedynie byłem ciekaw czemy głosuje na sb skoro grał już z innymi graczami z tej gry...

Shujin napisał:

Na razie jednak wolałbym nie rzucać cytatami...
Nie wcale nie rzucałeś na razie cytatami xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 16:41

Shujin - to czy się jest ogarniętym czy nie... po prostu się wie :). Nie trzeba do tego żadnej gry.
Teraz nic więcej nie napiszę, idę na imprezę i zapewne do jutra do godziny xx nie będę w stanie myśleć trzeźwo :P.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 16:56

Shiro napisał:
Nie wcale nie rzucałeś na razie cytatami xD
Miałem na myśli cytaty co do twojej rzekomej winy, oczywiście.

Smoq napisał:
Shujin - to czy się jest ogarniętym czy nie... po prostu się wie :). Nie trzeba do tego żadnej gry.
Niekoniecznie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 22:11

Słaba dzisiaj aktywność. Jak tam dalej pójdzie, wilczków nie złapiemy. : > A przynajmniej przed pierwszym mordem.
Seikyo napisał:
Daff to manipulant
Czyżbyś była żeńską wersją Gisha?
Lubbak napisał:
Głos oddaje na Daffa
Dlaczego ja?

Shujinie, dość pokrętne to twoje tłumaczenie. Raczej na minus.

Shujin napisał:
Btw. na siebie nie zagłosowałbym też ze względu na to, że nie wiem, jak sobie tutaj poradzę. Upewnić się jeszcze chciałem co do ról: mamy wróżbitę, wiedźmę, kupidyna, kochanków i wilki, tak? Coś przeoczyłem?
Mówiłem ci wszystko na chacie. Czyżbyś nagle doznał amnezji? : > Ciekawe, czym została wywołana.

Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Kupidyn ma koniecznie zachować strzały. Jego zadaniem jest związanie dwóch wilków. Zatem, kupidynie, nie strzelaj bez większego uzasadnienia i poczekaj, aż wytropimy wilki. W tej grze najprawdopodobniej jest troje wilków, dlatego zajebanie dwóch na starcie byłoby zajebistym rozwiązaniem.
A pod tym się podpisuję.
Czemu?

Tłumaczenie braku pisania postów też takie wyszukane i zawiłe. Gdyby ktoś inny takie coś napisał, a ty byłbyś królikiem, niewątpliwie przypierdoliłbyś się do takiej osóbki, a sam post byłby dla ciebie mocno negatywny. : >

Shujin napisał:
Ookami napisał:
Daff jak zwykle znalazł sobie jakiegoś kozła ofiarnego, ale cóż ..... cały Daff.
Wiesz, tak naprawdę dzięki Daffowi są już tu zapisane trzy pełne strony i dzięki niemu mam co czytać. :3
Tell me more, wilczku. Więcej komplementów mających na celu uśpić moją czujność i pozorną poprawę stosunków. <3 Więcej!

Shujin napisał:
Na chwilę obecną zastanawia mnie Shiro, oczywiście nie bez powodu. Na razie jednak wolałbym nie rzucać cytatami, ale nie obawiajcie się - zrobię to w odpowiednim momencie, czyli takim, który uznam za stosowny... Niemniej, Daff i Madarame - prosiłbym was o wypowiedzenie się na temat Shiro
Również go podejrzewam, dobrze wiedzieć, że jest ktoś, kto podziela moje wnioski. Aczkolwiek mój jakże tajny i sprytny plan zakładał dyskretne ciągnięcie go za język w taki sposób, by nie skojarzył (Daff Manipulator! \o/). Dalej będę to robił. Ale na razie intryguje mnie ta jego pycha oraz pewność siebie, że mnie rozpracuje. To nasuwa pewne wnioski, ale te na razie nie ujrzą światła dziennego. Zauważam podobieństwa do wilczego stylu (stąd w końcu podejrzewanie), ale zobaczmy, co z niego wyrośnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 22:28

Daffodil napisał:
Dlaczego ja?
A dlaczego nie?
Z tego co widzę jesteś bardzo ogarnięty w tych rozgrywkach,więc według mnie bardzo się nadajesz jako szeryf
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 22:41

Wow, Shiro ma jakiś kompleks siły i chce stać się tu najlepszy czy mi się wydaje? xD ( przynajmniej będzie ciekawie)

Czy tylko mnie wpada w oczy to jak Shuj chcę zdobyć przychylność Daffa?
Shuj napisał:
Wiesz, tak naprawdę dzięki Daffowi są już tu zapisane trzy pełne strony i dzięki niemu mam co czytać. :3
Shujin wolisz nie podpadać Daffowi już na początku bez powodu czy jest to czymś kierowane?


A Daff się nabiera.
Daff o Shuju, gdy mował była o Shiro napisał:
Również go podejrzewam, dobrze wiedzieć, że jest ktoś, kto podziela moje wnioski
xD Albo ja nad interpretuje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 23:21

Shiro wygrał wszystkie swoje 3 rozgrywki, tak więc moim zdaniem może czuć się pewniej, ale czy to od razu wskazywało by na niego ? Nie mam pojęcia, lecz mam wrażenie że wilczki ukrywają się wśród tych mniej aktywnych na forum. Na razie nie wymienię z nazwy, bo jeszcze na mnie będzie i co ? ;D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 23:26

SaiKun napisał:
Shiro wygrał wszystkie swoje 3 rozgrywki, tak więc moim zdaniem może czuć się pewniej, ale czy to od razu wskazywało by na niego ?
Jego królicze wygrane nie były głównie jego zasługą, więc... zresztą 89. nie jest niczyją wygraną, bo gra została zamknięta bez ogłoszenia jakiegokolwiek werdyktu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 23:46

Daffodil napisał:
SaiKun napisał:
Shiro wygrał wszystkie swoje 3 rozgrywki, tak więc moim zdaniem może czuć się pewniej, ale czy to od razu wskazywało by na niego ?
Jego królicze wygrane nie były głównie jego zasługą, więc... zresztą 89. nie jest niczyją wygraną, bo gra została zamknięta bez ogłoszenia jakiegokolwiek werdyktu.

Czyli wygrał jedną grę xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 23:53

Ciii , ale wygrał ! ^^ Co te wygrane robią z człowiekiem..
Już nie mogę się doczekać tego całego lincza/u(czy jak to tam się nazywa).. tylko kto pierwszy zawiśnie ? kogo połkną wilki ? Ryuku, ty też mało piszesz. Jak na razie humorek dopisuje tobie i Shiro.. no i mi(ale to chyba podekscytowanie pierwszą grą ;D)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 07:30

Sai, bronisz Shiro? Dlaczego, gdy Ryuk odpowiedział naskoczyłeś na niego, że się mało odzywa? Przecież napisał wczoraj 3 posty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 10:52

Sai napisał:
Ryuku, ty też mało piszesz. Jak na razie humorek dopisuje tobie i Shiro.. no i mi(ale to chyba podekscytowanie pierwszą grą ;D)
Ryuk mało pisze bo aktualnie pracuje od godz 14-22 więc wieczorami nie będzie dostępny, bo nie ma jak, a Ryuk to JA.. W następnym tyg będę chodził na rano więc rano mnie nie będzie- nie chce mi się tego powtarzać przy każdej rozgrywce, więc zapamiętajcie wszyscy.
Mi humor nie dopisuje tylko nadużywam " XD", no dobra już nie będę.

Sai czyżbyś chciał stworzyć jakieś powiązania pomiędzy mną a Shiro? Do tego sam się z nami wiążesz ( "...no i mi") To głupota bo sam na siebie uwagę zwracasz. Chcesz robić sztuczny tłok czy co?

Takie zachowanie odwraca uwagę od istotnych rzeczy. Było trochę podejrzeń co do niektórych graczy. Może wilk kazał wspólnikowi Sai'owi zwrócić uwagę na kogoś innego udając nie ogara i tworząc poszlaki. Jeśli to prawda to jakiś wilk ukrywa się wśród ludzi o których mowa była wcześniej. No chyba, że serio tak nie ogarnia.

Sai napisał:
Już nie mogę się doczekać tego całego lincza/u(czy jak to tam się nazywa).. tylko kto pierwszy zawiśnie ? kogo połkną wilki ?
Skąd ten pośpiech? Typowo wilcze ale biorąc pod uwagę to, że to jego pierwsza gra to może serio " podekscytowanie pierwszą grą". Co myślicie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 11:21

SaiKun napisał:
Już nie mogę się doczekać tego całego lincza/u(czy jak to tam się nazywa).. tylko kto pierwszy zawiśnie ? kogo połkną wilki ?

A bierzesz pod uwagę, że to właśnie Ty zwiśniesz jako pierwszy?
Pisząc w swoim poście o Ryuku i Shiro, wyraźnie sugerujesz jakieś powiązanie pomiędzy nimi. Odwrócenie uwagi?
Nie podałeś także powodu dlaczego tak uważasz.
Twoja tzw. "ekscytacja" też jest podejrzana.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 11:51

Skąd ta pewność? W trakcie gry mogą wyjść na jaw jeszcze inne tropy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 11:51

Seikyo napisał:
Czipsy mogą tak jak ja w każdej chwili się rozmyślić i przestać grać
No wiesz co, Sei XDD
Znowu zapomniałam o rozgrywce, co jest ze mną nie tak XDD Dzięki wspomnieniu o RD w komentarzach pod postem Alejki na fejsie przypomniałam sobie, że mam grać, ok XD

Jezus Maria, Sai czy jak Ci tam... Zanim doszłam do końca trzeciej strony to aż się spłakałam ze śmiechu XD Przeczytałem rozgrywki, wiem, kto jest doświadczony. Ale nie zagłosuję na Daffa, bo się go boję. Nie wiem, czy jest doświadczony. O Boże, rzucili się na mnie. GŁOSUJĘ NA DAFFA! XDD

Zaraz, dobrze widzę, czy mamy trzech świeżaków? Sai, Lubbak i Crier, tak?

Smoq napisał:
to czy się jest ogarniętym czy nie... po prostu się wie
No chyba w Twoim mniemaniu jesteś ogarnięty. Dffa jest ogarnięty w mniemaniu większości graczy, a Ty... Koleś, kim Ty w ogóle jesteś, nie znam Cię @@ A po jednej rozgrywce możesz być taki ogarnięty że łomatko, dasz radę pokonać tłum napastników po jednej lekcji samoobrony.
Pls, nie ośmieszaj się XD

Jak już Dffa powiedział, najprawdopodobniej wilki są trzy. Dzięki jego postowi po poście Shuja przyjrzałam się Shujowi i... Trudno jest mi wyobrazić siebie w takiej sytuacji - uczyć się chemii i przeglądać posty. Pls, nie żeby coś, Shuju, ale na Twoim miejscu rzuciłabym chemię w pi*du, no, chyba, że masz nóż na gardle i pała pałą pałę pogania. Ale to wtedy bym raczej nie przeglądała RD :>

Shiro i kompleks wyższości

Sai, tylko orgazmu nie dostań przy tym linczu XD Btw., jak przyjdzie co do czego, to raczej na Ciebie oddam głos, wiesz? Jesteś tak nieogarniętym wilkiem albo tak głupim królikiem, że aż zapłakałam, wiesz? <3

O Ukeś
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 12:41

Chiyo, jak zwykle, konkretnie na temat

Madara napisał:
A bierzesz pod uwagę, że to właśnie Ty zwiśniesz jako pierwszy?
Na chwilę obecną to każdy może paść w pierwszym linczu.  A wgl do kiedy trwa pierwszy dzień?

Chiyo napisał:

Smoq napisał:
   to czy się jest ogarniętym czy nie... po prostu się wie


No chyba w Twoim mniemaniu jesteś ogarnięty. Dffa jest ogarnięty w mniemaniu większości graczy, a Ty... Koleś, kim Ty w ogóle jesteś, nie znam Cię @@ A po jednej rozgrywce możesz być taki ogarnięty że łomatko, dasz radę pokonać tłum napastników po jednej lekcji samoobrony.
Pls, nie ośmieszaj się XD
 Po jednej grze trudno osadzić czy jesteś ogarniętym graczem czy nie. Można się za takowego uważać, ale tylko "uważać".


Chiyo napisał:
Znowu zapomniałam o rozgrywce, co jest ze mną nie tak XDD Dzięki wspomnieniu o RD w komentarzach pod postem Alejki na fejsie przypomniałam sobie, że mam grać, ok XD
Jak można zapomnieć o tak ważnym wydarzeniu jak rozgrywka w RD?  ( tylko żartuję  jbc)

Ehh, po 22 się zapewne odezwę. C U later.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 14:50

Dzień dobry.
Tak, przepraszam, że na razie tylko zagłosowałam, ale ten no.. w domu mam pewne problemy.
chiyo napisał:
Zaraz, dobrze widzę, czy mamy trzech świeżaków? Sai, Lubbak i Crier, tak?
Tak, jestem świeżaczkiem.

Ekhem. Na początek.. Sai, przeczytałam wszystkie posty (w tym Twoje) i sama nie wiem.. Czy ty masz taktykę typu: "ahaha, udam, że jestem mega nieogarnięty i cieszy mnie wszystko co się napatoczy, może wtedy pomyślą, że jestem za głupi na bycie wilkiem", czy serio nie ogarniasz, że połowa graczy ma Cię pod lupą XD

ryuk95 napisał:


Takie zachowanie odwraca uwagę od istotnych rzeczy. Było trochę podejrzeń co do niektórych graczy. Może wilk kazał wspólnikowi Sai'owi zwrócić uwagę na kogoś innego udając nie ogara i tworząc poszlaki. Jeśli to prawda to jakiś wilk ukrywa się wśród ludzi o których mowa była wcześniej. No chyba, że serio tak nie ogarnia.

To jest prawdopodobne, ale też zwróciłabym uwagę na graczy, co nic nie napisali. Tylko zagłosowali. (ta wiem, też do tej pory zaliczam się do tej grupy, ale już wyjaśniłam czemu mnie nie było). Może wilki (jak już przyjmujemy, że są trzy) to doświadczony gracz-świeżak- doświadczony gracz. Wtedy świeżak robiłby zamęt, a dwa inne wilki cichutko by działały.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re:93   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 15:38

Witam,
Patrząc tutaj na posty odnoszę wrażenie,że ta ''teoria'' o zwróceniu uwagi przez Sai'a i działaniu innych wilków,jest bardzo prawdopodobna,chociaż nie mozna wykluczyć tego,że to całkowita prawda.Równie dobrze może poprostu nieogarniać (nie mówie że ja ogarniam jak coś)
Jak narazie to tyle z mojej strony(tak wiem,niewiele i zbyt oczywiste xD)
Pozatym przepraszam za mało aktywne uczestnictwo(jestem nowy i to moja pierwsza rozgywka i próbuje przywyknąć)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 16:20

Ryuk95 napisał:
A wgl do kiedy trwa pierwszy dzień?

Ni wiadomo :p nie mamy nawet jeszcze oficjalnie szeryfa...


Co do mojego "komleksu wyższości" (brzmi to tak nieładnie ;-; )... Duma jak to duma :/ można powiedzieć, że odziedziczyłem ją po tobie Duff... Poza tym przez to jak widzę jak grasz i przez fakt 100% wilkowości mam taką ochotę cię rozpracować i powiesić... >) (jeżeli wilczysz oczywiście) ale nieważne, zobaczymy jak to będzie... nawet jak nie w tej rozgrywce to może w kolejnej xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 16:29

Daffodil napisał:
Słaba dzisiaj aktywność. Jak tam dalej pójdzie, wilczków nie złapiemy. : > A przynajmniej przed pierwszym mordem.
Daff nie dałby rady? :>
Zaspoileruję wam przyszłość:


Daffodil napisał:
Shujinie, dość pokrętne to twoje tłumaczenie. Raczej na minus.

Zdaję sobie sprawę, teraz jak to czytam, to nie wygląda tak pięknie jak wcześniej.

Daffodil - do mnie nt. ról napisał:
Mówiłem ci wszystko na chacie. Czyżbyś nagle doznał amnezji? : > Ciekawe, czym została wywołana.
Na czacie mi mówiłeś jedynie, że nowych ról nie ma. A ja nie jestem pewien, czy pamiętam wszystkie stare. xD Ale już sobie sprawdziłem, także nie musisz się fatygować.

Daffodil napisał:
Tell me more, wilczku. Więcej komplementów mających na celu uśpić moją czujność i pozorną poprawę stosunków. <3 Więcej!
Daff, jesteś wspaniały! <3

Daffodil napisał:
Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Kupidyn ma koniecznie zachować strzały. Jego zadaniem jest związanie dwóch wilków. Zatem, kupidynie, nie strzelaj bez większego uzasadnienia i poczekaj, aż wytropimy wilki. W tej grze najprawdopodobniej jest troje wilków, dlatego zajebanie dwóch na starcie byłoby zajebistym rozwiązaniem.
A pod tym się podpisuję.
Czemu?
Bo to kolejny twój wspaniały pomysł!

Daffodil napisał:
Tłumaczenie braku pisania postów też takie wyszukane i zawiłe. Gdyby ktoś inny takie coś napisał, a ty byłbyś królikiem, niewątpliwie przypierdoliłbyś się do takiej osóbki, a sam post byłby dla ciebie mocno negatywny. : >
Owszem, przypierdoliłbym się. Anyway, przynajmniej przekazałem najważniejszą część.

Ryuk95 napisał:
Shujin wolisz nie podpadać Daffowi już na początku bez powodu czy jest to czymś kierowane?
Ryuk, Ryuk... A ty czemuż nie próbujesz pociągnąć Daffa za język a jedynie piszesz to, co on sam już napisał? Wolisz nie podpadać mu już na początku czy jest to czymś kierowane?

SaiKun napisał:
lincza/u(czy jak to tam się nazywa)..
Linczu.

Kivesan napisał:
Sai, bronisz Shiro? Dlaczego, gdy Ryuk odpowiedział naskoczyłeś na niego, że się mało odzywa? Przecież napisał wczoraj 3 posty.
Kive, bronisz Ryuka? Dlaczego, gdy Sai napisał swojego posta, naskoczyłeś na niego, że broni Shiro?

Madarame, zadałem ci pytanie. Czyżby problem było dla ciebie odpowiedzieć na nie? Nie myśl, że zapomniałem. Daff potrafił odpowiedzieć, teraz czekam na ciebie:
Shujin napisał:
Niemniej, Daff i Madarame - prosiłbym was o wypowiedzenie się na temat Shiro: co sądzicie o jego zachowaniu i ewentualnie czy znajdujecie jakieś różnice/podobieństwa do poprzedniej jego rozgrywki.
Poza tym, dlaczego ci tak zależy, by powiesić Sai? Co, chcesz zyskać dodatkową rundę, bo to pytanie nie było dla ciebie zbyt ciekawe? No tak, przecież martwym króliczkom na pytanie nie trzeba odpowiadać... Cóż, teraz masz już dwa pytania. I liczę na rozwlekłą odpowiedź, wysil się.

Chiyo napisał:
Znowu zapomniałam o rozgrywce, co jest ze mną nie tak XDD Dzięki wspomnieniu o RD w komentarzach pod postem Alejki na fejsie przypomniałam sobie, że mam grać, ok XD
A może to twoi wilczy partnerzy przypomnieli ci o rozgrywce? Pewnie nie byli zbyt zadowoleni, że nic nie piszesz, w końcu w ten sposób zwracałabyś na siebie uwagę.

Chiyo napisał:
Smoq napisał:
to czy się jest ogarniętym czy nie... po prostu się wie
No chyba w Twoim mniemaniu jesteś ogarnięty. Dffa jest ogarnięty w mniemaniu większości graczy, a Ty... Koleś, kim Ty w ogóle jesteś, nie znam Cię @@ A po jednej rozgrywce możesz być taki ogarnięty że łomatko, dasz radę pokonać tłum napastników po jednej lekcji samoobrony.
Pls, nie ośmieszaj się XD
A ty w twoim mniemaniu jesteś ogarnięta? Na przykład na tyle, aby nie wpaść jako wilczek? Pytam poważnie, skarbeńku. I liczę na poważną odpowiedź.

Chiyo napisał:
Sai, tylko orgazmu nie dostań przy tym linczu XD Btw., jak przyjdzie co do czego, to raczej na Ciebie oddam głos, wiesz? Jesteś tak nieogarniętym wilkiem albo tak głupim królikiem, że aż zapłakałam, wiesz? <3
Cóż to, kolejny głos na Sai'a? Och, ależ te króliki się na niego uwzięły, doprawdy!




Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 16:46

Huhu, dużo się tych pytań nazbierało. Nie podobają mi się, ale no cóż, trzeba zacząć odpisywać ^^

Kive
nie bronię go, lecz stwierdzam co widzę i moje przemyślenia z punktu widzenia nowego gracza.

Crier
ciiii.. ;D damy radę! bynajmniej mają ze mną większą zabawę i więcej możliwości rozkminiania.
nie podoba mi się tylko to, "że połowa graczy ma Cię pod lupą XD", bo wystarczy jeszcze z jedna teoria spiskowa Daffa, czy kogoś innego i mogę paść jako pierwszy ^^
btw. "GŁOSUJĘ NA DAFFA!" było żeby już mi nie płakali ;D

Lubbak
teorie spiskowe ^^ aż wstyd się przyznać, ale wolałbym żeby ta pierwsza opcja była prawdziwa. na barana wyjdę nie królika po zakończeniu gry ;d

Ryuku
prawie bym o tobie zapomniał
dobrego humoru za złe Ci mieć nie mogę


Na dzień dzisiejszy mam swoje 2 typy + najmniej aktywni gracze, lecz raczej nie ma dowodów, na ich "złe intencje"
Ponadto dziś wracam z praktyk wyjątkowo zadowolony(jak prawie nigdy), więc myślę że kilka jeszcze postów mogę napisać, jeśli będzie stosowna okazja
Pierwszy taki długi post 0.0!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 17:38

Lubbak napisał:
Równie dobrze może poprostu nieogarniać (nie mówie że ja ogarniam jak coś)
Ale Ty przynajmniej nie stawiasz siebie w centrum uwagi, no pls xD

Shiro napisał:
Co do mojego "komleksu wyższości" (brzmi to tak nieładnie ;-; )...
Jejku, przepraszam, że to tak nazwałam, Shiro ;-; Masz, serduszko na pocieszenie

Shuj napisał:
A może to twoi wilczy partnerzy przypomnieli ci o rozgrywce? Pewnie nie byli zbyt zadowoleni, że nic nie piszesz, w końcu w ten sposób zwracałabyś na siebie uwagę.
Ja pierdolę, Shuja XD To już nie pierwszy raz, jak zapominam o rozgrywce XD W 91 bodajże też zapomniałam i co, ómarłam niewinna zabita przez Kirę (chyba ona sędziowała XD).

Shuj napisał:
Czipsy napisał:
No chyba w Twoim mniemaniu jesteś ogarnięty. Dffa jest ogarnięty w mniemaniu większości graczy, a Ty... Koleś, kim Ty w ogóle jesteś, nie znam Cię @@ A po jednej rozgrywce możesz być taki ogarnięty że łomatko, dasz radę pokonać tłum napastników po jednej lekcji samoobrony.
Pls, nie ośmieszaj się XD
A ty w twoim mniemaniu jesteś ogarnięta? Na przykład na tyle, aby nie wpaść jako wilczek? Pytam poważnie, skarbeńku. I liczę na poważną odpowiedź.
Pls, ja ogarnięta XDD Kochanie, jaja sobie robisz? XD Nie jestem ogarnięta i czasami tak zjebię, że wieszacie niewinną mnie i ómieram XD A jak nie wieszacie, to mnie zjadają, bo aż żal paczeć na to co piszę XDD Pls, ja się nie uważam za ogarniętą po tylu rozgrywkach, to jak taki Smoq po jednej może XDD Śmieszy mnie to po prostu XD

Wszem i wobec ogłaszam, że zrywam z wizerunkiem obrońcy nowych XD Jaranie się Saia 'pierwszym takim długim postem' mnie rozwaliło XD


Ostatnio zmieniony przez Chiyo dnia Pią 05 Gru 2014, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 17:38

saikun napisał:
nie podoba mi się tylko to, "że połowa graczy ma Cię pod lupą XD", bo wystarczy jeszcze z jedna teoria spiskowa Daffa, czy kogoś innego i mogę paść jako pierwszy ^^

To może zamiast, hmm, no nie wiem... Siedzenia i czekania na lincz, to może, nie wiem, postarasz udowodnić swoją niewinność?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-