93. - Page 2



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 21:50

Czemu zagłosowałeś na kogoś, kogo się obawiasz, Sai? : >
Shiro, uważasz głos Smoqa za typowo wilczy ruch? Byłeś jego wilczym partnerem w rozgrywce temu, zatem wypowiedz się.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 21:57

Shiro - nie, szczerze mówiąc - nie sądziłem, ale możesz się spodziewać, że w następnych rozgrywkach również będę głosować na siebie. Jaki powód - choćby wytropienie nas?

Sai - bo na tym ta gra polega, chociaż Daffodil rzucił się na Ciebie moim zdaniem za mocno, jakby już na starcie szukał kozła ofiarnego.

Z tego co mi się wydaje - głosowanie można zakończyć - mamy 8 głosów na Daffodila przy 14 graczach.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 21:58

Boję się, ale jednocześnie rozumiem to, że na początku gry to i tak jest wyliczanka kto może być wilkiem, więc masz takie same szanse jak inni, lecz posiadasz większe doświadczenie. Ey no bez urazy wszyscy Ile osób boi się Boga.. a czy on jest zły ? logicznie ? ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 21:59

Sai czemu nagle zmieniłeś tka ostro swoje postanowienia? może to presja tłumu i świeżactwo ale wiedz, że nie chodziło tu nikomu o to, że nie głosowałeś na Daffa a, że migałeś się z głosem...

Co do smoqa to może nie tyle co że to jest super typowy ruch dla wilka ale daje on niezależność i brak konsekwencji po poznaniu tożsamości szera... nigdy mi się takie osoby nie podobają bo sam w taki sposób myślałem w  89... Nie zaprzeczę, że smoq jest bystry i jeżeli wilczy to nie powinien tworzyć powiązań ze swoim wspólnikiem... Jednak dziwne by też było gdyby wilczył dwa razy pod rząd :/

edit: Sai... niekoniecznie musi to być wyliczanka :/ + ja tam się Boga nie boję... szanuję go i lubię ale raczej ni boję więc twój argument na mnie nie działa xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:04

Shiro napisał:
Nie zaprzeczę, że smoq jest bystry i jeżeli wilczy to nie powinien tworzyć powiązań ze swoim wspólnikiem... Jednak dziwne by też było gdyby wilczył dwa razy pod rząd :/
Wg mnie tworzyliście obaj, zarówno on, jak i ty. Dało się to zauważyć, nawet z pozycji człowieka, który nie znał waszych ról.
SaiKun napisał:
Ile osób boi się Boga.. a czy on jest zły ? logicznie ? ^^
Jest. Zabił więcej ludzi niż szatan.
Ogólnie bardzo źle, że się ugiąłeś. I jeszcze zmieniłeś podejście.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:06

Sai napisał:
"Szeryfa powierza się osobie doświadczonej. Chyba że koniecznie nie chcesz, by do tego doszło. To by wiele wyjaśniało."

z tym się w pełni z tobą zgodzę.
Czyli nie chcesz, by doszło do tego, aby dać szeryfa doświadczonej osobie.

Biedny Sai, nawet nie wie co pisze ;______;

Może być, że już się pokazał, ale możliwe również, że po prostu nie ogarnia ;-;

I jeszcze ten głos na Daffa dla świętego spokoju.

Gra dokładnie jak ja w mojej pierwszej wilczej <33


Ostatnio zmieniony przez Kivesan dnia Sro 03 Gru 2014, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:09

Daffodil napisał:

Wg mnie tworzyliście obaj, zarówno on, jak i ty. Dało się to zauważyć, nawet z pozycji człowieka, który nie znał waszych ról.
Ranisz ;-; a tak się staraliśmy... z drugiej strony to po fakcie możesz mówić co chcesz xP (nie wiem jakie powiązania wtedy zauważyłeś ale niech ci będzie ty to ty...)

edit: poke.... poke,poke.... (szeptem) Kive.. Sai to facet xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:11

Shiro
odp wyżej jak coś ^^
Daff
też tak myślę, jak to dokładnie przeanalizowałem.. ale czy to ma jakikolwiek sens? masz przecież te 100% w tropieniu wilczków.chyba że nim jesteś.. choć w sumie to i tak by nie było najgorzej(ja raczej na pierwszy ogień bym nie szedł) ;d nie myśl sobie jednak że podejście do Ciebie się u mnie zmieniło ^^
Kive
Jestem facetem



1 lekcja zaliczona, teraz będzie tylko lepiej ^^
aż nie nadążam odpisywać


Ostatnio zmieniony przez SaiKun dnia Sro 03 Gru 2014, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:12

SaiKun, sorry za pomylenie Twojego nicku, ale "Sei" lepiej mi pasowało.

Kivesan napisał:

Czyli nie chcesz, by doszło do tego, aby dać szeryfa doświadczonej osobie.

Biedna Sai, nawet nie wie co pisze ;______;

Może być, że już się pokazała, ale możliwe również, że po prostu nie ogarnia ;-;

Ledwo dotarło do mnie co Sai wypisuje.
Zaczęło się ostro.
Jednak dziwi mnie taka postawa, bo chodzi o wybór osoby która naszym zdaniem najlepiej sprawdzi się jako szeryf.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:23

SaiKun napisał:
nie myśl sobie jednak że podejście do Ciebie się u mnie zmieniło ^^

SaiKun napisał:
Szczerze ? Głosowałbym na Ciebie, ale jakoś boję się twojej osoby. Za mocny w to jesteś ^^ Poczekam jeszcze na kilka wypowiedzi  
SaiKun napisał:
z tym się w pełni z tobą zgodzę. głos oddam, sam będziesz mógł się przekonać czy doświadczony jest to gracz jak już zdecyduje
SaiKun napisał:
Boję się, ale jednocześnie rozumiem to, że na początku gry to i tak jest wyliczanka kto może być wilkiem, więc masz takie same szanse jak inni, lecz posiadasz większe doświadczenie
Wcale się nie zmienia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:32

a więc co wiemy ?
-Od początku mówiłem że boję się twojego doświadczenia, gdyż Ci to powiedziałem.
-Powiedziałem że poczekam na jeszcze kilka postów i zagłosuję na doświadczoną moim zdaniem osobę. Coś się nie zgadza ?
-Wyjaśniłem też to, że strach nie powinien decydować o tym kogo wybrać na szeryfa (a właściwie ty to zrobiłeś, a ja się zgodziłem ^^)
-Kilku graczy potwierdziło mnie w mojej decyzji i postanowiłem zagłosować na najbardziej odpowiednią moim zdaniem osobę.

coś się nie zgadza ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:44

No... ten tego... nie zgadza się, że czekałeś z głosowaniem mimo, że czytałeś poprzednie rozgrywki i raczej wiesz kto jest doświadczony a kto nie xP

edit: w sumie jeżeli już mamy duffa na przewodniczącego to można zaczynać rozkminę...
to tak co do ilości wilków strzelam, że przy takiej ilości graczy spokojnie mogą być trzy tym bardziej, że nie ma ról dodatkowych (złod itp.)


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Sro 03 Gru 2014, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:47

Fragmenty twoich wypowiedzi mówią same za siebie.
Najpierw mówisz, że nie głosujesz na mnie, boi się mnie boisz z racji tego, że jestem doświadczony. Gdy mówię, że szeryf powinna dostać tylko osoba wprawiona, ty potwierdzasz moje zdanie i dajesz mi do osądu fakt, czy ktoś, kto otrzyma twój głos będzie doświadczony czy nie. Na końcu jednak się uginasz i głosujesz na mnie, bo wszyscy mają równe szanse na otrzymanie wilka, ale ostatecznie o głosie na mnie, a przynajmniej tak piszesz, zadecydowało moje doświadczenie. Boże... xDDD Dawno się tak nie uśmiałem.
Mógłbym to jeszcze bardziej opisać, podać więcej szczegółów, ale główna idea jest zawarta.
Shiro napisał:
edit: w sumie jeżeli już mamy duffa na przewodniczącego to można zaczynać rozkminę...
to tak co do ilości wilków strzelam, że spokojnie mogą być trzy tym bardziej, że nie ma ról dodatkowych (złod itp.)
Za późno. Już wcześniej pisałem, że wilki są trzy. :c Too late again.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:54

Daffodil napisał:

Za późno. Już wcześniej pisałem, że wilki są trzy. :c Too late again.
Gdzie? Nie widzę :/ (jesteś pewien, że to było w tej rozgrywce xP)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 22:55

Ja się cieszę do monitora od pierwszego postu.. trochę mnie to przeraża ;D
To teraz moja wersja !
Wbijam sobie, piszę pierwszego posta, jednocześnie starając się być mega pozytywny i miły a tu... BOOOOM Daff i teoria spiskowe ;D Piszem dalej.. dalej.. patrzę w dół a tam !.. i już siedzę w bagnie po kolana ;D
Nieważne, więcej nic nie wymyślę żeby was przekonać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:02

Ja napisał:
Kupidyn ma koniecznie zachować strzały. Jego zadaniem jest związanie dwóch wilków. Zatem, kupidynie, nie strzelaj bez większego uzasadnienia i poczekaj, aż wytropimy wilki. W tej grze najprawdopodobniej jest troje wilków, dlatego zajebanie dwóch na starcie byłoby zajebistym rozwiązaniem. Tak, takie coś da się wykonać, udowodniłem to niedawno jako pierwszy na RD. <333
Tu masz, Shiro. <3

SaiKun napisał:
Nieważne, więcej nic nie wymyślę żeby was przekonać
Do czego?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:02

OK Sai coraz większe przeczucie mam, że nie przeczytałeś jednak poprzednich gier xP ... Póki co nie było tu specjalnie wielkich teori spiskowych... w porównaniu co się dzieje w większości gier to są tylko podejrzenia wywołane twoim wymijającym zachowaniem...

edit: og Daff zwracam honor... ;-; co nie zmienia faktu, że wilki są pewnie trzy :p


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Sro 03 Gru 2014, 23:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:04

Shujek sobie grabi. <3 Tyle razy widziałem go zalogowanego od startu gry, a ten tylko oddał głos. Skromnie, kochaniutki. : > Coś za mało od siebie dajesz, to do ciebie niepodobne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:17


SaiKun napisał:
Nieważne, więcej nic nie wymyślę żeby was przekonać

Do czego?

już 3 raz piszę to zdanie żeby nie brzmiało zbyt "wilczo".. huh..
nwm daj mi spokój ! ;D

Shiro

Jeden mądry ! Nareszcie !
a tak na serio to czytałem poprzednią grę i i tak nie do końca ogarniałem. teraz już powoli wydaje mi się że się wkręcam w rozgrywkę..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:43

SaiKun napisał:
nwm daj mi spokój ! ;D
Udowodnij, że jesteś niewinny, a zarazem cenny, to może dam spokój. Póki co twoje działania zmierzają wręcz w kierunku przeciwnym do tego, co opisałem powyżej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:48

nie mam pojęcia w jaki sposób ! cenny raczej nie jestem, po prostu staram się dobrze bawić ^^ to masz zagadkę do rozwikłania .
powiem tylko tyle, że nie chciałem tak namieszać z początku i gdyby gra zaczęła się jeszcze raz to wiedziałbym, że nie warto się wyróżniać , bo do wszystkiego można się doczepić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Gru 2014, 23:55

Po co pisać, że można zacząć rozkminę skoro ona i tak już się zaczęła?
Daff jak zwykle znalazł sobie jakiegoś kozła ofiarnego, ale cóż ..... cały Daff.

Sai na przyszłość - jak nie jesteś pewien co do głosu to nie musisz tego pisać i informować o tym wszystkich.... wystarczy, że napiszesz posta z głosem odrobinę później.

Co do ilości wilków, to patrząc ile nas jest zgadzam się z przedmówcami, że najprawdopodobniej jest ich 3.

(Z góry przepraszam, jeśli moje posty będą nieskładnie ale .... muszę się znów wdrożyć w to wszystko xD)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 11:23

Daff na szeryfa bo to ogarnięty gracz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 12:45

Nie ma Xana, na kogo ja zagłosuję? ;O

Czipsy mogą tak jak ja w każdej chwili się rozmyślić i przestać grać, Kiveś ocieka optymistyczną naiwnością, Daff to manipulant i nie mam wystarczającej dozy powagi, żeby zagłosować na Shujina (pręty rulez). Reszty albo nie znam albo nie pamiętam.
A skoro Hanka jednak nie gra (?!!), to mimo wszystko Kive na szeryfa (ale to chyba i tak za bardzo nic nie zmieni przy obecnej proporcji głosów). ;_;

I ja na razie tyle.
Żeby mnie nie zlinczowano za to, ze znów mnie nie ma. ;_;
Wpadnę wieczorem/jutro rano, jak się więcej zacznie dziać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:93   93. - Page 2 Icon_minitimeCzw 04 Gru 2014, 15:24

Głos oddaje na Daffa
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-