93. - Page 9



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 18:49

Bvuaha ^^ Żegnam
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:01

Shuj napisał:
: Bo byłem. Ale mój problem od zawsze polegał na tym, że po obronie oskarżanej przeze mnie osoby, wątpiłem w jej winę. Teraz niestety nie jest inaczej, ale i tak jestem za linczem na niej. Nie na Sai'u, nie na wróżu, a na niej. Czy to dziwne?
Też tak mam.

Sai napisał:
Bvuaha ^^ Żegnam
Czemu złowrogi śmiech?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:18

Boże, jaki fail. XDD
Shiro oddał głos na Seikyo (Sei, nie Sai), a Sai chyba źle spojrzał, w związku z czym myśli, że już zawisł (teraz to słusznie, skoro Ook nie głosowała), a ów śmiech najpewniej oznacza, iż wilkiem jednak był.

Edit: jeśli zostanę zjedzony, kłamałem. Wiecie, co z tym zrobić.


Ostatnio zmieniony przez Shujin dnia Pią 12 Gru 2014, 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:23

Shujin napisał:
Boże, jaki fail. XDD
Shiro oddał głos na Seikyo (Sei, nie Sai), a Sai chyba źle spojrzał, w związku z czym myśli, że już zawisł (teraz to słusznie, skoro Ook nie głosowała), a ów śmiech najpewniej oznacza, iż wilkiem jednak był.

Właśnie się zastanawiałem czy na Sai czy Seikyo głosował Shiro xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:38


Głosowanie dnia pierwszego zakończyło się.




Był to dzień pełen emocji:
najpierw Shujin ni stąd ni zowąd pada bez życia na ziemię (sekcja zwłok biednego królika wykazała otrucie), potem okazuje się, że GF, kupidyn-amator, który nie wiedział jak posługiwać się sprzętem amora i w efekcie nie złączył żadnych duszyczek, zaginął bez śladu, a na dodatek SaiKun, którego powiesili z podejrzeniem o wilczurstwo, okazał się zwykłym uszatkiem.
Jakby tego było mało, wilki rzuciły się w środku nocy na Madarame, ale ten, mimo odniesionych ran, zdołał wypić magiczny płyn, który akurat trzymał pod łapką, a który to ocalił mu życie.




Nastał nowy dzień.
Gra toczy się dalej.



Maksymalny termin oddania kolejnych głosów: czwartek, godz. 19
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:46

A to ciekawe O_o

całe moje założenie raczej poszło się yebać... w każdym razie dobrze wiedzieć, że Madarame jest niewinny... jest spora szansa, że wilki skoczyły na niego wieżrząc Sujinowi, że jest to wróż... sporo to też obniża szanse Shujina na wilczenie bo po co chwalił by się swoimi odkryciami jeżeli mógłby zachować je dla sb...no chyba, że to podpodpodpodpodpodstęp

edit a ok Shuj padł xD


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Pią 12 Gru 2014, 19:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: #93   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:49

Ehh. Padły 3 króliki. Teraz to już wiadomo, że Madara jest czysty więc wszyscy, którzy się na niego rzucą będą podejrzani.



Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 19:53

To zdziwienie. Ale, teraz jest prościej (a może trudniej?) wytropić wilka.
Sai, sorri. Dam ci mleko :<

Shujin napisał o tym, że Daff mnie broni i że jestem jego partnereczką XDD Tak, doi mnie w wolnych chwilach XD

Krąg, który został

Ookami
Ja
Shiro
Ryuk
Smoq
Mada niewinny
Daff
Sei
Lubbak
Chiyo

Trzeba będzie zrobić jakoś (?) potrójny lincz :/ Bo kupidyn nikogo nie połączył.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 20:04

Crier napisał:
Trzeba będzie zrobić jakoś (?) potrójny lincz :/ Bo kupidyn nikogo nie połączył.
Nie trzeba... jest nas jedenaścioro przy takiej ilości nie ma co szaleć z potrójnym linczem... ew podwójny ale to też przy jakiś jasnych sytuacjach.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 20:06

Shiro napisał:
Crier napisał:
Trzeba będzie zrobić jakoś (?) potrójny lincz :/ Bo kupidyn nikogo nie połączył.
Nie trzeba... jest nas jedenaścioro przy takiej ilości nie ma co szaleć z potrójnym linczem... ew podwójny ale to też przy jakiś jasnych sytuacjach.

Ok. Przepraszam, nie ogarniam jeszcze do końca ile wilków może być przy takiej liczbie osób.
Ale mimo wszystko, brałabym potrójny pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 20:15

Crier napisał:
Shiro napisał:
Crier napisał:
Trzeba będzie zrobić jakoś (?) potrójny lincz :/ Bo kupidyn nikogo nie połączył.
Nie trzeba... jest nas jedenaścioro przy takiej ilości nie ma co szaleć z potrójnym linczem... ew podwójny ale to też przy jakiś jasnych sytuacjach.

Ok. Przepraszam, nie ogarniam jeszcze do końca ile wilków może być przy takiej liczbie osób.
Ale mimo wszystko, brałabym potrójny pod uwagę.

Wilków zazwyczaj jest 20%-25% ogl liczby graczy.

Wiesz jak trudno jest zrobić potrójny lincz? Trzeba zgranych graczy, a nie zawsze tacy są. Podwójny to lepsza opcja. Ale tak jak mówił Shiro, lepiej nie szaleć i nie strzelać na ślepo. Nie śpieszcie się z głosami, przeanalizujmy sytuacje na spokojnie. Mamy czas.

Na weekend mogę zniknąć, tzn w soboty zawsze mam nieogar i nie piszę dużo lub wgl a w niedzielę odezwę się do południa. Po 14 mnie nie ma. Takie życie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 20:50

Jprdl, po prostu nie wierzę w to, co widzę. Co wam przyszło do głowy, by głosować na SaiKuna? Porażka z wami. x.x Nie lepiej było pójść chociażby moim tropem?
Ryuk napisał:
Madara jest czysty więc wszyscy, którzy się na niego rzucą będą podejrzani.
Naprawdę to napisałeś?
Shiro napisał:
Jednak zastanawia mnie pewność Shujina co do wróżbiarstwa Madarame... mam pewne przemyślenia co do tego ale to już raczej nie w tej rundzie...
Wyjaw teraz.
Ryuk95 napisał:
Nie śpieszcie się z głosami, przeanalizujmy sytuacje na spokojnie. Mamy czas.
To taki typowy przykład pisania oczywistych oczywistości, które mają zapchać post i pomóc zjednać sobie stado.

Nie mam już na was siły. Wszystkim tym, którzy zagłosowali na SaiKuna wystarczy podziękować. Wiedźmie również, bo eliksir mogła lepiej spożytkować. Miejmy nadzieję, że przynajmniej Wróżbita dobrze zadziała.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 21:55

uuuu... Daffa się wkurzył >.<

Nie da się ukryć, że ci co głosowali na Saia lekko mówiąc zyebali ale się nie denerwuj tak...

Co mam wyjawić... podejrzenia przeciw Madarame czy nie żyjącemu już Shujinowi? Napisałem już, że moje założenia poszły się yebać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePią 12 Gru 2014, 22:15

Crier napisał:
Trzeba będzie zrobić jakoś (?) potrójny lincz :/
Chcesz powiesić jak najwięcej graczy, a nie wiesz kto jest wilkiem i jeszcze tłumaczysz się tym, że nie ogarniasz ;/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeSob 13 Gru 2014, 01:26

Wkurzyć to raczej nie. Po prostu się załamałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeSob 13 Gru 2014, 12:46

Daff napisał:
Ryuk napisał:
Madara jest czysty więc wszyscy, którzy się na niego rzucą będą podejrzani.
Naprawdę to napisałeś?
No kurczę, Daff. To był żart przecież. x.x

Daff napisał:
Ryuk95 napisał:
Nie śpieszcie się z głosami, przeanalizujmy sytuacje na spokojnie. Mamy czas.
To taki typowy przykład pisania oczywistych oczywistości, które mają zapchać post i pomóc zjednać sobie stado.
Napisałem to by nikt nie szalał z głosowaniem.

Wśród głosujących na Saia zapewne znajdował się przynajmniej jeden wilk. Sai był łatwym celem, wilki to wykorzystały.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 15:44

Co jest? Stoimy w miejscu, a czas mija. W ten sposób ułatwiamy robotę wilkom.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 21:35

Czipsy bo Czipsom się internet pierdoli.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 22:09

To niech Chipsy zrezygnują, zamiast marnować głos i prowokować stado do zmarnowania linczu.
Jutro pewno coś większego ode mnie będzie. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 22:14

Daffodil napisał:
To niech Chipsy zrezygnują, zamiast marnować głos i prowokować stado do zmarnowania linczu.
Jutro pewno coś większego ode mnie będzie. : >

Popieram. Głosy na Chiyo byłyby tylko marnowane. To by było tylko pomocą dla wilków..
Ejj, Daff czekałem aż coś napiszesz, bo od półtora dnia nikt się nie odezwał. :<< xD rozczarowałeś mnie

EDIT: W tym tygodniu Ryuk pracuje w godz 14-22, więc nie będę miał możliwości wbijania tu. Ewentualnie-jeśli będzie mi się chciało- wejdę tu po pracy.


Ostatnio zmieniony przez Ryuk95 dnia Nie 14 Gru 2014, 22:16, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : New minds)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 22:22

Okay, korzystając z okazji pytam ciebie, Ryuku, kogo podejrzewasz o bycie wilkiem? Podaj 3 typy, w końcu tyle jest wilków.
O to samo pytam Smoqa. Podaj swoje wilczki i uzasadnij.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 22:36

Mam luźne podejrzenia...
Podejrzewam Chiyo, pisałem dlaczego. Nawet oddałem na nią głos. Gra podejrzanie, czepiała się Saikuna, a niegoar nie jest powodem do wieszania.
Duże prawdopodobieństwo, że ktoś nowy jest wilkiem. Crier gra dość logicznie, więc skłonny bym był wierzyć, że Lubbak wilczy. Gra raczej będąc w cieniu. Boi się kongrontacji.
Byc może  jednym z wilków jest Seikyo- podałeś niezłe powody by tak myśleć, czym mnie przekonałeś. Od dawna się nie odezwała, może wystraszona Twoimi zarzutami wolała przesiedzieć całą sytuację ukryta.

Parę osób  totalnie zniknęło i nw co o nich myśleć.

Shiro się znacząco uspokoił/zmienił. Alę myślę, że jest wróżbitą. Jeśli to prawda to prawdopodobnie, jesteś czysty, Daff.

P.S.Zastanawia mnie dlaczego wilki nie zjadły Cb, Daff? Tylko Madara, który grał bo grał.Masz teorię?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimeNie 14 Gru 2014, 23:11

Ryuk95 napisał:
Byc może  jednym z wilków jest Seikyo- podałeś niezłe powody by tak myśleć, czym mnie przekonałeś. Od dawna się nie odezwała, może wystraszona Twoimi zarzutami wolała przesiedzieć całą sytuację ukryta.
Zastanawia mnie tylko fakt, czemu nie poczekałeś z wyjaśnieniami. <3 Ponadto w momencie oddania przez ciebie głosu dostrzegałeś mocne różnice między zachowaniem w tej grze, a zachowaniem w poprzednich. Mimo wszystko zdecydowałeś się wstrzymać od głosu na mnie i zaatakować Chiyo tak naprawdę nic na nią nie mając. Czekam na wyjaśnienia. : >
Ryuk95 napisał:
Alę myślę, że jest wróżbitą. Jeśli to prawda to prawdopodobnie, jesteś czysty, Daff.
Bo jest. Sygnalizował to od początku. Dlatego Shujinowi nie wierzyłem.
Ryuk95 napisał:
Zastanawia mnie dlaczego wilki nie zjadły Cb, Daff? Tylko Madara, który grał bo grał.Masz teorię?
Mam kilka. Ale najpierw twoja kolej. Dlaczego wg ciebie wilki mnie nie zjadły, oczywiście wykluczając Madarame? Bardzo wiele razy wilki mordowały mnie przed wróżbitami. : >

Co sądzisz o Smoqu? Wygląda ci na wilka?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePon 15 Gru 2014, 08:29

No nareszcie napiszę coś ciekawego...
Daff napisał:
Ryuk95 napisał:
Byc może jednym z wilków jest Seikyo- podałeś niezłe powody by tak myśleć, czym mnie przekonałeś. Od dawna się nie odezwała, może wystraszona Twoimi zarzutami wolała przesiedzieć całą sytuację ukryta.

Zastanawia mnie tylko fakt, czemu nie poczekałeś z wyjaśnieniami. <3 Ponadto w momencie oddania przez ciebie głosu dostrzegałeś mocne różnice między zachowaniem w tej grze, a zachowaniem w poprzednich. Mimo wszystko zdecydowałeś się wstrzymać od głosu na mnie i zaatakować Chiyo tak naprawdę nic na nią nie mając. Czekam na wyjaśnienia. : >

Co do różnic wypowiem się później. A co do głosu. Już mówiłem, Chiyo upierała się przy winie Saia, gdy sprawa ucichła, rzuciła głosem na niego. Wyglądało to jak desperacka próba wkopania ofiary. Udało się jej. Stado poszło za nią. No i głosowała pod powodem " Sai mnie wkurzył" -.- Głosza wszelką cenę na daną osobę bez względu czy się ma powody czy nie. To wydało mi się podejrzane.

Daff napisał:
Ryuk95 napisał:
Alę myślę, że jest wróżbitą. Jeśli to prawda to prawdopodobnie, jesteś czysty, Daff.

Bo jest. Sygnalizował to od początku. Dlatego Shujinowi nie wierzyłem.
Głosowanie na Cb byłoby głupotą. Podejrzewałem Shiro o wróżbiarstwo. Ale co to ma do Cb? A więc dużo. Shiro tak bardzo jarał się, że jeśli wilczysz to Cię zniszczy, ale potem nagle przestał atakować, zamilkł. Wtedy powiedziałeś coś w stylu, że "zdaje Ci się, że skan został dokonany i to na Tb,że to marnotrawstwo". Wtedy sczaiłem, że Shiro jest wróżbitą i skanując Cię zobaczył iż jesteś niewinny, dlatego odpuścił ataki. Udawanie wróżbity byłoby ryzykowne więc przyjąłem, że ten schemat to prawda. No więc Ty i Shiro jesteście u mnie czyści.

Co do Twojej zmiany, to jest ona dziwna, ale przyjumuję, że serio jest to próba zmuszenia nas do myślenia.

Daff napisał:
Co sądzisz o Smoqu? Wygląda ci na wilka?
Ciężko wyczuć. W poprzedniej wilczył i grał aktywnie. Teraz znika tłumacząc to problemami w życiu osobistym. Możliwe, że obrał taktykę milczka, bo wilczył niedawno i łatwo by było go sprawdzić. Z drugiej strony poprzednio pisał, że jest starszy i gra myśląc logicznie (więc jest w miarę bezpieczny- bo wie co mówi) , więc nieaktywna gra mi tu nie pasuje. Zobaczymy co będzie. Pisał, że w tym tyg ma znaleźć niby więcej czasu na rozgrywkę, więc zapewne podzieli się przemyśleniami.

W każdym razie czekam na wypowiedzi innych graczy, którzy w magiczny sposób zniknęli.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitimePon 15 Gru 2014, 15:16

Mnie się wydaję, że wilki nie zjadły Daffa, ponieważ za bardzo się nie odzywał, grał inaczej niż zwykle. Myślały, że przez całą grę tak będzie. Mogły również pomyśleć, że tym odczepią cię od Sei, bo ty na nią tak głosowałeś i gdyby cię zjadły, to Sei nie miał by kto atakować. Zostawiły, abyś pomyślał, że Sei jest królikiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-