93. - Page 4



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 18:02

"To może zamiast, hmm, no nie wiem... Siedzenia i czekania na lincz, to może, nie wiem, postarasz udowodnić swoją niewinność?"

hmm ? czyli mnie podejrzewasz widzem. chciałbym udowodnić niewinności serio, ale jak ?! jak! nie mam pomysłu.. z mojej wypowiedzi wychodzi na to że nie mam jak się wybronić, bo po prostu nie mogę (wilk...), ale jak coś mi wpadnie do główki to pierwsza się dowiesz przeczytam jeszcze raz całe forum i postaram się wyciągnąć wnioski, lecz nic nie obiecuję

przepraszam, mam nadzieję że się nie gniewasz
mnie też pomylono ^^

"Wszem i wobec ogłaszam, że zrywam z wizerunkiem obrońcy nowych XD Jaranie się Saia 'pierwszym takim długim postem' mnie rozwaliło XD"

jakiś obrońca by się przydał ^^ a post mi ładnie wyszedł ;d


Ostatnio zmieniony przez SaiKun dnia Pią 05 Gru 2014, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 18:14

SaiKun napisał:



hmm ? czyli mnie podejrzewasz widzem. chciałbym udowodnić niewinności serio, ale jak ?! jak! nie mam pomysłu.. z mojej wypowiedzi wychodzi na to że nie mam jak się wybronić, bo po prostu nie mogę (wilk...), ale jak coś mi wpadnie do główki to pierwszy się dowiesz przeczytam jeszcze raz całe forum i postaram się wyciągnąć wnioski, lecz nic nie obiecuję


Po pierwsze: Jestem dziewczyną. (jeśli to była wypowiedz kierowana do mnie)
Dwa: Tak, podejrzewam. Tak jak większość.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 18:27

Pls, Sai, rozwaliłeś mnie na cząstki elementarne XD Nie mam ochoty nadstawiać karku za świeżaka, który twierdzi, że przeczytał kilka rozgrywek, nikomu tym nie zaimponowałeś, kotku Poza tym, jesteś tak nieogarnięty, że płakam, srsly XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 20:45

Shujin napisał:
Kive, bronisz Ryuka?
Gdzie?

Shujin napisał:
Dlaczego, gdy Sai napisał swojego posta, naskoczyłeś na niego, że broni Shiro?
Yyy... bo... bronił Shiro?
Plz.... xDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 21:41

Dzisiaj Seikyo była na forum. Zero postów. Złamała obietnicę. : > Niedobrze, bardzo niedobrze.
Ogólnie zapowiada się na to, że GF w ogóle się nie pojawi. Na razie wykluczam go z puli podejrzanych. Pewnie nawet nie zna roli. Oby był wilczkiem. Cofam te słowa. Jednak zobaczyłem, że GF dziś był. : > Intrygujące...
Smoq chyba niedługo zabierze mi pozycję Narcyza na tym forum. Shiro konkuruje wraz z nim. Nie spodziewałem się, że pierwsza wilcza wygrana może komuś tak uderzyć do głowy.
Styl SaiKuna jest bardzo interesujący, ale tak, jak on grali zarówno winni, jak i niewinni. Ciężko orzec. Chciałoby się go sprawdzić skanem wróżbity, ale się nie opłaca marnować takich rzeczy na graczy jego pokroju. Niemniej trza się przyglądać.
Shiro napisał:
Duma jak to duma :/ można powiedzieć, że odziedziczyłem ją po tobie Duff... Poza tym przez to jak widzę jak grasz i przez fakt 100% wilkowości mam taką ochotę cię rozpracować i powiesić... >) (jeżeli wilczysz oczywiście) ale nieważne, zobaczymy jak to będzie... nawet jak nie w tej rozgrywce to może w kolejnej xP
Że co, ku*wa? Czemu nam wmawiasz na siłę, że nie jesteś wilkiem? Tłumacz się.
SaiKun napisał:
btw. "GŁOSUJĘ NA DAFFA!" było żeby już mi nie płakali ;D
Czytasz czasem swoje posty przed wysłaniem? Chyba nie, bo zakładam, że nawet nie wiesz, jak głupio brzmisz.
SaiKun napisał:
Na dzień dzisiejszy mam swoje 2 typy + najmniej aktywni gracze, lecz raczej nie ma dowodów, na ich "złe intencje"
Podaj te typy + najmniej aktywnych graczy.
Chiyo napisał:
Shuj napisał:
A może to twoi wilczy partnerzy przypomnieli ci o rozgrywce? Pewnie nie byli zbyt zadowoleni, że nic nie piszesz, w końcu w ten sposób zwracałabyś na siebie uwagę.
Ja pierdolę, Shuja XD To już nie pierwszy raz, jak zapominam o rozgrywce XD W 91 bodajże też zapomniałam i co, ómarłam niewinna zabita przez Kirę (chyba ona sędziowała XD).
Kłamiesz. Dlaczego? Pamiętam dokładnie tę grę i z całą pewnością nie było tak, jak napisałaś.
SaiKun napisał:
czyli mnie podejrzewasz widzem. chciałbym udowodnić niewinności serio, ale jak ?! jak! nie mam pomysłu.. z mojej wypowiedzi wychodzi na to że nie mam jak się wybronić, bo po prostu nie mogę (wilk...)
Wytęż mózg i przydaj się na coś. Choć twoje zmagania mogą wyjść różnie...

Ktoś z tej puli do skana -> [Ookami, Shiro, Smoq, Ryuk, Lubbak, Shujin (bo czemu nie?)]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 21:57

Dffa napisał:
Kłamiesz. Dlaczego? Pamiętam dokładnie tę grę i z całą pewnością nie było tak, jak napisałaś
No to najwyżej mi się coś pojebało XD
W każdym bądź razie, jak ostatnio grałam, to zapomniałam o rozgrywce i byłam wkurwiona, a do 92 zapomniałam się zapisać XD Hamak i Ty przecież możecie poświadczyć, jakim failem jebłam XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 21:59

Daffodil napisał:

Że co, ku*wa? Czemu nam wmawiasz na siłę, że nie jesteś wilkiem?

Jak to na siłę wam wmawiam... mówię to co myślę i odpowiadam na twoją(w sumie nie tylko) uwagę na temat mojej pewności sb :/ Wiem, że jestem królikiem to chyba nie muszę pisać że wilczę...
Poza tym co, wolałbyś żebym napisał coś w stylu "złapię cię kiedyś tylko nie w tej grze bo wilczem i było by to bez sensu łapać wilka gdy jest się wilkiem" xDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 22:43

Wow, ale aktywność xD

Crier napisał:
: Ekhem. Na początek.. Sai, przeczytałam wszystkie posty (w tym Twoje) i sama nie wiem.. Czy ty masz taktykę typu: "ahaha, udam, że jestem mega nieogarnięty i cieszy mnie wszystko co się napatoczy, może wtedy pomyślą, że jestem za głupi na bycie wilkiem", czy serio nie ogarniasz, że połowa graczy ma Cię pod lupą XD
niezła pompa z tego xD

Shuj napisał:
Ryuk, Ryuk... A ty czemuż nie próbujesz pociągnąć Daffa za język a jedynie piszesz to, co on sam już napisał? Wolisz nie podpadać mu już na początku czy jest to czymś kierowane?

Nie mam powodów by go ciągnąc za język.

Sai napisał:
Ryuku
prawie bym o tobie zapomniał
dobrego humoru za złe Ci mieć nie mogę
Luz xD

Shiro napisał:
Wiem, że jestem królikiem to chyba nie muszę pisać że wilczę...
Ale my tego nie wiemy.

Sai powoli ogarniac zaczyna ogarniac się czy mi się wydaje.

Chiyo na siłe gra nieogara, ale to chyba zawsze tak ma, co?


Ostatnio zmieniony przez Ryuk95 dnia Pią 05 Gru 2014, 22:53, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : new minds)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 22:58

Postanowiłam wreszcie wbić, chociaż dla formalności by pokazać, że żyję. Raczej nie napisze nic odkrywczego, bo większość czasu wałkowaliście winę – nie-winę SaiKuna i tego kto go broni/nie broni. Najpierw pomyślałam, że w sumie faktycznie trochę to podejrzane, że gdzieś tam na początku, gdy wszyscy się na nim skupili, od razu się ugiął i oddał głos na Daffa, choć początkowo nie chciał tego zrobić. Trochę jakby zmieniał taktykę, która nie wypaliła (jeśli tak, to trochę strategia po najmniejszej linii oporu ;O).
Ale czytając jego dalsze posty, bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że po prostu nie myśli, co pisze. ;O Świeżak, nie świeżak, jak przeczytał kilka rozgrywek wstecz, to raczej powinien ogarniać o co chodzi w samej grze, bo cudów tutaj nie ma. Więc imho nawet jeśli rzeczywiście jest wilkiem, to całe to chaotyczne zachowanie i niekonsekwencja we własnych postach wynika bardziej z głupoty/nieprzemyślenia swojego stanowiska niż rzeczywistego planu.

Daffodil napisał:

Czyżbyś była żeńską wersją Gisha?
???

SaiKun napisał:
Na dzień dzisiejszy mam swoje 2 typy
To może je podaj, nie czytamy w myślach, a każde spostrzeżenie może sprawić, że coś tu ruszy.

Daffodil napisał:
Dzisiaj Seikyo była na forum. Zero postów. Złamała obietnicę. : > Niedobrze, bardzo niedobrze.
Chciałam zobaczyć, czy coś się dzieje w TWD, do tego musiałam się zalogować. W ogóle to jesteśmy teraz już tak zdesperowani, że śledzimy graczy też mechanicznie, czy co? ;'D


Ostatnio zmieniony przez Seikyo dnia Pią 05 Gru 2014, 23:04, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : BTW: Postaram sie wpaść jutro koło 13, a jak mi się nie uda - będę dopiero w niedzielę wieczorem.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 23:12

Madarame napisał:
A bierzesz pod uwagę, że to właśnie Ty zwiśniesz jako pierwszy?
Pisząc w swoim poście o Ryuku i Shiro, wyraźnie sugerujesz jakieś powiązanie pomiędzy nimi. Odwrócenie uwagi?
Nie podałeś także powodu dlaczego tak uważasz.
Twoja tzw. "ekscytacja" też jest podejrzana.

Przeczytałem rozgrywkę ponownie i właśnie sobie uświadomiłem że pominąłem twój post Madarame.
Nie widzę powiązania między nimi i nie starałem się tego sugerować. Ryuka nie podejrzewam, a co do Shiro to chciałbym poświęcić zdanie w następnym poście.
Przepraszam, to nie było celowe
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimePią 05 Gru 2014, 23:44

Madarame, zwróciłem uwagę na to jakie piszesz posty.
Pierwszy to był głos na Daffa
W drugim dajesz mi radę, jednocześnie podejrzewając mnie
Trzeci, skierowany do mnie w którym sugerujesz że gadam głupoty i dziwi Cię moja postawa
Kolejnym postem twierdzisz że odwracam uwagę i zastanawiasz nad moją "ekscytacją"
To wszystkie twoje posty w tej grze.
Sporo przysiedziałem nad grą, czytając wszystkie posty i doprowadziło mnie to do moim zdaniem ciekawych wniosków.
Twoje posty są zbyt bezpieczne.. nie można się do niczego przyczepić..czy aby na pewno?
Coś się tak mnie uczepił ? Czyżbyś to właśnie ty starał się o "Odwrócenie uwagi"?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 09:37

Shujin napisał:
Madarame, zadałem ci pytanie. Czyżby problem było dla ciebie odpowiedzieć na nie? Nie myśl, że zapomniałem. Daff potrafił odpowiedzieć, teraz czekam na ciebie:

Shujin napisał:

   Niemniej, Daff i Madarame - prosiłbym was o wypowiedzenie się na temat Shiro: co sądzicie o jego zachowaniu i ewentualnie czy znajdujecie jakieś różnice/podobieństwa do poprzedniej jego rozgrywki.

Poza tym, dlaczego ci tak zależy, by powiesić Sai? Co, chcesz zyskać dodatkową rundę, bo to pytanie nie było dla ciebie zbyt ciekawe? No tak, przecież martwym króliczkom na pytanie nie trzeba odpowiadać... Cóż, teraz masz już dwa pytania. I liczę na rozwlekłą odpowiedź, wysil się.

Po pierwsze: Nie poczuwam się do obowiązku by odpowiadać na pytanie o Shiro. Sam się odrobinę wysil

Po drugie: Równie dobrze zależy mi na powieszeniu każdego z Was, ale jakoś Sai mi najbardziej nie pasuje. Może jestem uprzedzony co do niego.

SaiKun napisał:
Madarame, zwróciłem uwagę na to jakie piszesz posty.
Pierwszy to był głos na Daffa
W drugim dajesz mi radę, jednocześnie podejrzewając mnie
Trzeci, skierowany do mnie w którym sugerujesz że gadam głupoty i dziwi Cię moja postawa
Kolejnym postem twierdzisz że odwracam uwagę i zastanawiasz nad moją "ekscytacją"
To wszystkie twoje posty w tej grze.
Sporo przysiedziałem nad grą, czytając wszystkie posty i doprowadziło mnie to do moim zdaniem ciekawych wniosków.
Twoje posty są zbyt bezpieczne.. nie można się do niczego przyczepić..czy aby na pewno?
Coś się tak mnie uczepił ? Czyżbyś to właśnie ty starał się o "Odwrócenie uwagi"?

Właśnie, posiedziałeś nad JEDNĄ grą. Dalej piszesz głupoty, widać taki masz styl. Nie obchodzi mnie to.
Twierdzisz, że moje posty są zbyt "bezpieczne". Nie lubię rzucać oskarżeniami na prawo i lewo jak niektórzy tu obecni, to dla mnie bez celowe.
Nic nie da Tobie, fakt, że piszę tak a nie inaczej. Kierowanie oskarżeń w  moją stronę odpuść sobie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 10:10

Ryuk95 napisał:
Chiyo na siłe gra nieogara, ale to chyba zawsze tak ma, co?
Ku*wa, Ryuk, Chiyo jest zjebem, okej? Przyzwyczajaj się XD

SaiKun napisał:
Sporo przysiedziałem nad grą
Weź się człowieku zdecyduj - przeczytałeś jedną czy kilka? Czy może wcale? Ja bym się skłaniała ku ostatniemu.


Madarame napisał:
Właśnie, posiedziałeś nad JEDNĄ grą.
Waitu waitu waitu, może Saiowi chodzi o 93 @@

Tak czy inaczej, też skłaniam się ku powieszeniu Saia. Jak już gdzieś wcześniej wspomniałam, albo nieogarnięty wilk, albo głupi królik. Nie mam siły do gościa, najbardziej na chwilę obecną pasuje na wilka, stawia siebie w centrum uwagi. Jeśli jest wilkiem być może jego pobratymcy narzucili mu takie zachowanie, aby odwrócić od siebie uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 12:05

Chiyo, najpierw mówisz, że Chiyo jest zjebem, a potem, że podejrzewasz Sai, bo jest nieogarnięty. Wtf xd

Madarame napisał:
Nie poczuwam się do obowiązku by odpowiadać na pytanie o Shiro.
Czyli nie chcesz nam pomóc? Ciekawe.

Madarame napisał:
Może jestem uprzedzony co do niego.
Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 12:42

Kivesan napisał:
Chiyo, najpierw mówisz, że Chiyo jest zjebem, a potem, że podejrzewasz Sai, bo jest nieogarnięty. Wtf xd
No bo Chio jest zjebem, co Ci na to poradzę XD A przecież nawet będąc zjebem Chio może kogoś podejrzewać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 12:59

Interesujące jest to, że Sai nagle zmienił swoją taktykę.
Nagle zmienił styl swojego pisania. Tak jakby dwie osoby kierowały jednym kontem.

Hm. Mam pewną teorię. Sai chciał stworzyć powiązanie pomiędzy Shiro, Ryukiem, a nim.
Co jeśli pozostał wilki mu to zasugerowały? By skupił uwagę na kimś innym?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 13:44

SaiKun napisał:
Na dzień dzisiejszy mam swoje 2 typy
To może je podaj, nie czytamy w myślach, a każde spostrzeżenie może sprawić, że coś tu ruszy.

Madarame i Shiro, + GF(już najprawdopodobniej nie zagra) i Lubbak, który za mało się wypowiada i nie zajmuje konkretnego stanowiska (najprawdopodobniej dlatego że jest nowy, ale ja też w sumie jestem nowy..)

Ja tu się staram, rozkminiam, a tu się okazuje że złe wilki mnie zmusiły do zmiany taktyki ;d , a co do Shiro i Ryuka to już się wypowiadałem ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 13:53

Będzie krótko, bo i czasu nie mam dużo. No i informuję, że z powodu problemu z komputerem, będę rzadziej się odzywał albo w ogóle mnie nie będzie. Nie, nie jest to jakaś zawiła taktyka, po prostu... tak wyszło.

Daffodil napisał:
Ktoś z tej puli do skana -> [Ookami, Shiro, Smoq, Ryuk, Lubbak, Shujin (bo czemu nie?)]
Specjalnie zwracasz się do wróżbity z listą, by mu zasugerować właśnie kogoś z tej puli, w wyniku czego zapewne z roztargnienia zapewne zapomniałby o tobie... A to ty tu jesteś najważniejszym skanem. :>

Madarame napisał:
Po pierwsze: Nie poczuwam się do obowiązku by odpowiadać na pytanie o Shiro. Sam się odrobinę wysil
Nie sądzisz, że to stawia cię w niekorzystnym świetle?

Chiyo napisał:
Ja pierdolę, Shuja XD To już nie pierwszy raz, jak zapominam o rozgrywce XD W 91 bodajże też zapomniałam i co, ómarłam niewinna zabita przez Kirę (chyba ona sędziowała XD).
Skoro tak piszesz, to znaczy, że zapomniałaś o tamtej rozgrywce i w ogóle się nie odzywałaś. Tutaj zaś zapomniałaś, może i prawda, jednak teraz już się odzywasz. Wilcze stadko cię pogania?

Chiyo napisał:
Pls, ja ogarnięta XDD Kochanie, jaja sobie robisz? XD Nie jestem ogarnięta i czasami tak zjebię, że wieszacie niewinną mnie i ómieram XD A jak nie wieszacie, to mnie zjadają, bo aż żal paczeć na to co piszę XDD Pls, ja się nie uważam za ogarniętą po tylu rozgrywkach, to jak taki Smoq po jednej może XDD Śmieszy mnie to po prostu XD

Wszem i wobec ogłaszam, że zrywam z wizerunkiem obrońcy nowych XD Jaranie się Saia 'pierwszym takim długim postem' mnie rozwaliło XD
Więcej tych "XD" się nie dało? Czyż nie jest to oznaka denerwowania się, towarzysząca tym, którzy czystego sumienia nie mają?...

Ryuk95 napisał:
Shuj napisał:
Ryuk, Ryuk... A ty czemuż nie próbujesz pociągnąć Daffa za język a jedynie piszesz to, co on sam już napisał? Wolisz nie podpadać mu już na początku czy jest to czymś kierowane?
Nie mam powodów by go ciągnąc za język.
Co, nie chcesz wyciągnąć z niego, czy jest winny czy niewinny? A może już to wiesz, w końcu wszystkie wilki znasz?

Crier napisał:
Interesujące jest to, że Sai nagle zmienił swoją taktykę.
Nagle zmienił styl swojego pisania. Tak jakby dwie osoby kierowały jednym kontem.
Nie tylko Sai zmienił taktykę... Jeśli się przyjrzysz, to zobaczysz, że pewna osóbka, która cicho przemyka między postami, nic tak naprawdę nie wnosząc od samego początku, zaczęła też inaczej pisać... A wiesz, kto?

SaiKun napisał:
Ja tu się staram, rozkminiam, a tu się okazuje że złe wilki mnie zmusiły do zmiany taktyki ;d , a co do Shiro i Ryuka to już się wypowiadałem ^^
Wilki cię zmusiły, powiadasz? Na tej waszej konferencji czy też poprzez PW?

Dobra, to tyle. Postaram się pisać jak tylko będę mógł, ale nie wiem, jak to wyjdzie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 14:19

Shujin napisał:
Skoro tak piszesz, to znaczy, że zapomniałaś o tamtej rozgrywce i w ogóle się nie odzywałaś. Tutaj zaś zapomniałaś, może i prawda, jednak teraz już się odzywasz. Wilcze stadko cię pogania?
Co Ty, nie czytałeś postu Dffa po moim poście i mojego postu po poście Dffa?
Odzywam się, bo mogę i nie zamykam karty z RD.
A jak daję 'XD' to znaczy, że mam dobry humor.
.
.
.
XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re:93   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 14:48

Trudno jest mi orzec czy wilki starają się ''kontrolować'' Saiem czy po prostu zaczął on nagle ogarniać,ale wątpie że sam od siebie zaczął zmieniać taktykę,bo jest tak samo nowy jak ja.
Daffodil napisał:

Ktoś z tej puli do skana -> [Ookami, Shiro, Smoq, Ryuk, Lubbak, Shujin (bo czemu nie?)]
W sumie nie dziwię się,że się tam znalazłem,postaram się częściej pisać.Często argumenty które mi się nadsuwają są mało trafne i po prostu ich nie piszę.
Tak czy inaczej,raczej niemożliwym jest żeby z osoby,która cieszy się z wszystkiego co ją napotka i wychyla się bezmyślnie,zmieniła się w ogarniętego i zaczęła rzucać zarzutami na innych.To poprostu nie pasuje...
Crier napisał:
Tak jakby dwie osoby kierowały jednym kontem.
To stwierdzenie idealnie pasuje.Stwierdzenia które Sai pisał wcześniej i później mają odmienne style i wątpie że pisała to ta sama  osoba,czy może też ta sama,tylko z czyjąś pomocą.Może wilka?Kto wie.
Podsumowując-uważam,że wilki zaczęły już działać i starają się eliminować każdego za pomocą Saia.Biorąc pod uwagę to jak pisał Sai wcześniej,a teraz jest to prawdopodobne.
Jest to tylko moje odczucie i nie jestem w 100% do tego przekonany.Wszystko jest jeszcze możliwe...
Na razie to tyle z mojej strony.Postaram się pisać częściej na przyszłość
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 15:17

Szeryfem niemal jednogłośnie zostaje Daff.
Czas na oddanie głosów macie maksymalnie do piątku do 19:00, potem nie zostaną Wam zaliczone.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 15:29

Chiyo napisał:
Shujin napisał:
Skoro tak piszesz, to znaczy, że zapomniałaś o tamtej rozgrywce i w ogóle się nie odzywałaś. Tutaj zaś zapomniałaś, może i prawda, jednak teraz już się odzywasz. Wilcze stadko cię pogania?
Co Ty, nie czytałeś postu Dffa po moim poście i mojego postu po poście Dffa?

Czytałem, czytałem, ale odnosiłem się do tego postu, a nie do tamtych.

[tel.]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 17:57

Ekhem...

Saikun napisał:
Przeczytałem rozgrywkę ponownie i właśnie sobie uświadomiłem że pominąłem twój post Madarame.
Nie widzę powiązania między nimi i nie starałem się tego sugerować. Ryuka nie podejrzewam, a co do Shiro to chciałbym poświęcić zdanie w następnym poście.
Przepraszam, to nie było celowe

Szybko się wycofałeś xD A tak na poważnie to uważaj na słowa bo możesz serio namieszać....nawet niechcący.


Chiyo napisał:
Ryuk95 napisał:
Chiyo na siłe gra nieogara, ale to chyba zawsze tak ma, co?
Ku*wa, Ryuk, Chiyo jest zjebem, okej? Przyzwyczajaj się XD  
To nie było miłe.

Crier o Saikunie napisał:
Co jeśli pozostał wilki mu to zasugerowały? By skupił uwagę na kimś innym?
Nie kazały by mu tego robić w taki sposób, za bardzo przyciąga uwagę. Mógłby wkopać całą watahę. Może dlatego zmienił taktykę. Wg mnie tylko się pogubił.


Shuj do mnie napisał:
: Co, nie chcesz wyciągnąć z niego, czy jest winny czy niewinny? A może już to wiesz, w końcu wszystkie wilki znasz?
Gra tak jak zwykle, więc nie mam się do czego przyczepiać.

Co do zmiany Saikuna to jest też opcja, że sam się ogarnął. Wiem coś o tym. W mojej pierwszej grze na początku byłem totalnym nieogarem i wgl ale po jakimś czasie sam się ogarnąłem, co wilki wykorzystały i mnie wkopały, że niby wilczę i stado to kupiło. Może on po prostu zaczyna bardziej ogarniać sytuacje. Zobaczymy...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 20:42

Ryuk95 napisał:

To nie było miłe.
Przepraszam :c Masz, serduszko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitimeSob 06 Gru 2014, 21:33

Chiyo napisał:
Ryuk95 napisał:

To nie było miłe.
Przepraszam :c Masz, serduszko

Okey. A teraz chętnie wszyscy posłuchamy Twoich wniosków po tych 7 stronach. xD ( w sensie- koniec offtopu, tu się pracuje, ok?)
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-