93. - Page 7



 

Share
 

 93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: #93   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 17:30

Daff, grasz inaczej niż zwykle. A dokładniej... Często przewodzisz stadu w dobry sposób. A teraz nie zachęcasz stada do głosowania na Seiko, jakbyś był bardzo mało pewny jej winy. Zazwyczaj jesteś zdecydowany i piszesz coś w stylu : "Ejj, ludzie, masówka na XXXX". Teraz takiego czegoś nie ma. Nie podałeś także swojej listy podejrzanych. No i znikasz by nas ruszyć do myślenia. Osobno to głupoty, ale razem tworzą wielką zmianę w Twojej postawie. Napisz dlaczego tak zmieniłeś taktykę, bo jest to dziwne jak dla gracza który zawsze grał niemal identycznie.

Ja oddaję głos na Chiyo. Why? Bo grała średnio aktywnie i próbuje przemknąć niezauważona.

Chiyo napisał:
Sai, bo miesza, ma argumenty z dupy i ogólnie mnie wkurwił.
O Saiu była mowa dawno, jednak Chiyo nadal stoi twardo za jego winą (jednak walkę o swoje popieram xD ). Dużo osób go oskarżało jednak przyjeliśmy sobie, że jest to prawdopodobnie nieogar świeżaka. Czyżby łatwe wrobienie nowego zostało zagrożone i wilki postanowiły coś z tym zrobić? Tylko czemu tak późno? No i Chiyo też nie ma super argumentów by od razu oddawać głos jednak to robi- a beszta o to Saia ("ma argumenty z dupy") . Coś kombinuje, nie da się ukryć. W jej postach jest dużo nieistotnych informacji. Ogólny nieład i wgl.

To tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 17:31

Shujin napisał:

Ależ nie miała to być obelga, miało to po prostu wskazywać na twoją wilczą przynależność, wybacz, że nie wyraziłem się jasno.

Wróciłbym Tobie honor gdyby nie kolejna fatalna pomyłka. Coś takiego jak "moja wilcza przynależność" nie istnieje.

Shujin napisał:
Na chwilę obecną pozostałych wilczków doszukiwałbym się wśród: Chiyo, Kivesia, Madarame (chociaż wolałbym, żeby rzeczywiście okazał się wróżem, jak to sugerował), no i ew. Seikyo.

Sugerował? Niby kiedy? Gdzie?
O czymś nie wiem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 18:13

Jezuu, Kive, pisałem posta na szybko i zapomniałem o tym, ale skoro tak nalegasz to napiszę ci to z telefonu (co do postu Ryuka to przejrzałem go i raczej nie ma tam nic na co warto odpowiedzieć).

Jak chciałeś, pzeczytałem twoje posty ponownie. I w kwestii, że czepiasz się szczegółów jednak zwracam ci honor - ale sęk w tym, że po "zaczepieniu" i otrzymaniu lub nie otrzymaniu odpowiedzi po prostu porzucasz temat. Poza tym, żadnego postu z twoimi wywodami/oskarżeniami też nie widziałem. No, mam nadzieję, że starczy ci tyle.

A teraz głosować mi tu na Crier, bo smutny będę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 18:31

Shujin napisał:
Cześć. xD Liczę na owocną współpracę. W przyszłości.
A ja na chipsy od kogoś, kiedy dowie się, że nie wilczę. Głownie liczę na nie od tych, co oddadzą na mnie głos. *zerka* Ale na owocną współpracę też kiedyś tam liczę.

Jeszcze napisałeś, że gram tam jak typowy wilk-wilk [wiesz o co chodzi]. Komputer mnie nie kocha i nie chcę mi tego skopiować, więc odpowiem tak bez cytatu.
Możliwe, ale dalej nie jestem wilkiem. Po prostu tak gram, nawet zbytnio nie zwróciłam na to uwagi. Trudno jest mi cię przekonać, bo:

Shujin napisał:
[Nie przedłużając, oddaję jedyny słuszny obecnie głos - Crier
XD Wybacz, śmieszy mnie to. Szkoda, że serio się nie założyłam o chipsy. Już by były moje.


I tak też Sai się mnie coś pytał, a kopiować mi się już nie chcę, bo fizyka wzywa.

Czemu ciebie wplątuje? Sam na początku gry powiedziałeś, że zrobiłeś zamieszanie i takie tam. A moje gdybania dotyczą własnie tych początków gry po części.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 18:32

Shujin napisał:
A teraz głosować mi tu na Crier, bo smutny będę.
Ok, a dasz mi paczkę chipsów ja okaże się niewinna? c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 18:34

Sai mnie wkurwił i dlatego na niego głosuję.
Dziękuję, Ryuk Ale i tak nie Ciebie kocham najbardziej.

Crier napisał:
A ja na chipsy od kogoś
NAPRAWDĘ NA MNIE LICZYSZ? @@

Crier napisał:
a dasz mi paczkę chipsów
PACZKĘ MNIE? @@

*otwiera się*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 18:55

LUDZIE czemu wam tak się śpieszy? Już pięć osób jest na liście tych z głosami a zgaduję, że penie zaraz ktoś jeszcze dojdzie... ku*wa totalny chaos > Patrząc na to mam coraz większe wrażenie, że jakiś wilczek chętnie to zamieszanie wykorzystał aby wczepić się aby zaproponować lincz na króliku bez większych konsekwencji na sobie... :/

Chiyo jeżeli masz ochotę na wyznania to mów chociaż kogo... bo jestem ciekaw O_o
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re:93   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:06

Kończy się powoli czas, więc głosuje na Saia(wybacz ;-;)
Od samego początku mi nie pasował.Próbowałem przyjrzeć się innym osobom, lecz nie znalazłem nic podejrzanego.Mógłbym zagłosować na innych, ale jak do tej pory Sai najbardziej mi nie pasuje.Miesza w głowie i ma niezbyt dobre argumenty na obrone.
(Co do mojej ''teorii'' to raczej się nie sprawdziła, lecz nadal uważam że to on)
Ryuk95 napisał:
Też Świeżak, który boi się odzywać by nie zginać.
Domyślam się,że chodzi o mnie...i nie,nie boję się odzywać i raczej także zginąć.Czy według Ciebie ktoś, kto mało pisze, robi to bo nie chce zginąć? Troche dziwne to stwierdzenie.Nie piszę zbyt dużo,bo nie mam jak do tej pory po co
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:16

Chiyo napisał:
NAPRAWDĘ NA MNIE LICZYSZ? @@

Crier napisał:
a dasz mi paczkę chipsów

PACZKĘ MNIE? @@

*otwiera się*
A dobra jesteś?

Lubbak napisał:
enie.Nie piszę zbyt dużo,bo nie mam jak do tej pory po co
Yup. Mniej więcej o to chodzi. Nie udzielając się wygląda o tak, jakbyś nie chciał się wychylać.. a odzywasz się tylko by nie wylecieć za nieaktywność.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:26

Chiyo, nie bierz mojego głosu do siebie. Bo mi będzie przykro, tej.

Lubbak-san napisał:
Ryuk95 napisał:
Też Świeżak, który boi się odzywać by nie zginać.
Domyślam się,że chodzi o mnie...i nie,nie boję się odzywać i raczej także zginąć.Czy według Ciebie ktoś, kto mało pisze, robi to bo nie chce zginąć? Troche dziwne to stwierdzenie.Nie piszę zbyt dużo,bo nie mam jak do tej pory po co
Nowi często boją się odzywać bo myślą, że jak umrą to tragedia i koniec rozrywki. Też tak myślałem i umarłem xD I nie zawsze tak jest, ale czasem gracze przyjmują taką taktykę, by nie rzucając się w oczy przeżyć. A ty do tego grasz pierwszy raz, więc uznałem że ta opcja jest wielce prawdopodobna. No ale jak chcesz: więc zatem moim zdaniem Lubbak się nie odzywa bo po 11 stronach materiału nie ma zwyczajnie po co..- brzmi lepiej? Nje sondze. to tak półżartem.


Wiem, że jestem po części winien sytuacji z głosowaniem. Shiro ma racje, jest nieogar. Ale nagromadziło się tyle materiału, że już można podejmować decyzję, więc nie spinaj tak, Shiro. Zachowujesz się jakbyś chciał kierować linczem. Chcesz? O.o
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:49

Chiyo napisał:
Sai mnie wkurwił i dlatego na niego głosuję.

Zapomniałaś już na czym ta gra polega ?
Crier i Chiyo ewidentnie się wspierają. Na moje oko nie muszą być kochankami, lecz po prostu z sympatii do siebie (z SB chociaż to wywnioskowałem).

Lubbak wybaczam, trochę nawet rozumiem ^^

Kiepska sytuacja, ale zagrożenia nie czuję.
Głosował bym na Madarame, lecz z tym jeszcze się wstrzymam w razie.
Podejrzewam też Chiyo i Shiro (tego już cuit mniej)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:55

Seikyo napisał:
Daffodil napisał:
Ładne podsumowanko zrobiłaś. Nie dziwi mnie w ogóle fakt, że część dotycząca mnie jest największa. To takie przewidywalne z twojej strony...
Jedyny się odniosłeś do mojej osoby. Reszta graczy zwracała uwagę tylko na to, że wpadam rzadko. Reakcja jest raczej naturalną koleją rzeczy, więc to zbędna prowokacja.
Zdecydowanie za duży textwall ci wtedy wyszedł. : > A to raczej na minus, nie uważasz? Bardzo często Ci Żli odpisują textwallem na jakieś błahostki.
Seikyo napisał:
Daff napisał:
Czemu nie? Wyjaśnij. : >
A czemu tak? W końcu nie podałeś żadnych argumentów. Mi nie chodziło akurat o to, że jestem tu najświętszą osobą, której nie wolno podejrzewać, a o to, że na podstawie postów innych można się było doszukiwać jakichkolwiek dowodów; ja - przyznaję - bywam rzadko i nie wiem, co sobie na mój temat znalazłeś w całej tej grze - w końcu na ten temat milczysz.
No chyba, że ta słaba frekwencja jest wg Ciebie uznana za mój "sposób wilczenia" i to jest moim przewinieniem, to ok.
Z drugiej strony ty natomiast nie podałaś żadnych argumentów, które mogłyby przemawiać za twoją niewinnością. Żadnych akcji również nie podjęłaś. I na podstawie postów innych się doszukałem, nie martw się. : >
Seikyo napisał:
Daff napisał:
Twój indywidualny głos jest oczywiście dziwny
nie jest dziwny, masz tam napisane, czemu padł taki a nie inny głos z mojej strony.
To wytłumaczenie jest baaardzo fajne. I jest dziwny, no dajże spokój.
Seikyo napisał:
Daff napisał:
Kupidyn, który strzela na początku gry (a takich jest najwięcej), też nic nie wie na temat graczy, a jednak ruchu dokonuje. Nagle zaczęło ci to przeszkadzać? : >
Neeh. Tutaj to juz akurat zwykła pomyłka. Nie miałam czasu się wczytać o co Wam konkretnie chodzi i zrozumiałam opacznie, że teraz coś się być może zmieniło i daliście roli kupidyna większe pole manewru. Ze starych gier pamiętam, że rzeczywiście załatwiało się te sprawę zaraz po rozlosowaniu ról. W takim razie teraz wszystko jasne w tej kwestii.
Jasne, jasne. : >
Seikyo napisał:
nie wiem, skąd ten Twój tekst o mojej dezaprobacie.
Stąd:
Seikyo napisał:
Już sie czepiasz, czego możesz. XD
Jesteś w wielkim błędzie.
Seikyo napisał:
Owszem, opcja zajebania dwóch wilków jest miła, kiedy robi sie jakąś konkretną selekcję graczy pod kątem ew. wilczenia.
Zrobiłem konkretną selekcję. Aczkolwiek nie ma co już gdybać, kupidyś pewno już strzelił. : >
Seikyo napisał:
Takie rzucanie nickami i miganie się od argumentacji to właśnie ta cześć, z którą się nie zgadzam.
Widocznie rzucanie nickami w takim towarzystwie jest jedyną opcją, która da profity.
Seikyo napisał:
Ja tyle, wpadnę po pierwszym werdykcie, bo na razie wyczuwam same słowne prowokacje i łapanie za słówka, a w sumie poza swoim własnym watkiem nie mam już za dużo do napisania odnośnie reszty graczy.
Bardzo zabawne jest to, że wpadasz tylko wtedy, gdy mowa jest o tobie. I nawet pomimo zarzekania się, iż masz ograniczony czas na napisanie posta (wczorajsza rozmowa na chacie), to nadal potrafisz pojawić się na forum i odpisać temu, który atakuje. To wręcz nakazuje samo myśleć, że posiadasz jakąś ważną rolę. Najpewniej wilczą.
Ryuk95 napisał:
Daff jeśli się nie mylę to pisałeś, że podasz swą listę podejrzanych a tego nie zrobiłeś. ( chyba, że to nie ty tak mówiłeś. Wtedy zwracam honor) Czemu? ( nie chodzi o to, że masz ją teraz niby ujawnić ale tylko powiedz dlaczego nie podałeś).
Podaj mi frag., w którym wyraźnie piszę, że podam listę podejrzanych.
Ryuk95 napisał:
Kiv napisał:
Daff napisał:
Jeśli nie będziesz dawał sobie rady z tym trudnym zadaniem, wtedy zapewne przedstawię ci rozwiązanie.



No to przedstaw je już, zazwyczaj przedstawiasz oskarżenia i powody od razu, a teraz wymagasz domyślenia się o co ci chodziło. Po tym postaram się coś napisać.
Ale teraz Daff chce nas zmobilizować do myślenia dlatego nie podaje nam już wszystkiego gotowego na tacy. Yhym...Takie buty.
No, przynajmniej jeden mądry ogarnął, o co chodzi.
Kivesan napisał:
Ryuk napisał:
Ale teraz Daff chce nas zmobilizować do myślenia dlatego nie podaje nam już wszystkiego gotowego na tacy. Yhym...Takie buty.
No spoko, ale to można też widzieć jako specjalne przedłużanie pod pretekstem zmobilizowania.
Przedłużenie czego? Głosowanie jako pierwszy nazywasz przedłużeniem? Nie uważasz, że ja raczej pospieszam? Patrz, ilu od razu zagłosowało.
Shiro napisał:
Ku*wa Daff załóżmy, że rozumiem to całe "prowokowanie do myślenia"... ale nie rób w pytkę podejrzanych akcji jeżeli nie wilczysz (ok niezłe wymaganie xDD) bo mącisz
Nie mącę. Po prostu nie ogarniasz. Jak mi udowodnisz, że mącę, to z chęcią przyjmę kaduceusz. ; *
Shujin napisał:
Madarame (chociaż wolałbym, żeby rzeczywiście okazał się wróżem, jak to sugerował)
Nigdzie tego nie sugerował, kochasiu ty mój. Zresztą nie pisz info o wróżbicie, bo zaraz wbije GF i powie, że wpadłeś w jego arcysprytną pułapkę i nagle okaże się, że najzwyczajniej w świecie wilczysz. To byłoby co najmniej przykre, nie sądzisz?
Ryuk95 napisał:
Daff, grasz inaczej niż zwykle.
Wykaż to.
Ryuk95 napisał:
Często przewodzisz stadu w dobry sposób.
A teraz tego nie robię?
Ryuk95 napisał:
A teraz nie zachęcasz stada do głosowania na Seiko, jakbyś był bardzo mało pewny jej winy.
Zachęcam, dlatego prowadzę z Seikyo dyskusję. Ponadto jak już wspomniałeś, daję wam drugą szansę na to, by samodzielnie pomyśleć, ale jednocześnie z moim udziałem, bo nie zamierzam się usuwać w cień. Generalnie wiele elementów mi nie pasuje do całości, ale Seikyo przydałoby się powiesić.
Ryuk95 napisał:
Teraz takiego czegoś nie ma. Nie podałeś także swojej listy podejrzanych.
Bo nie pisałem, że podam. Aczkolwiek mogę.
Ryuk95 napisał:
Napisz dlaczego tak zmieniłeś taktykę, bo jest to dziwne jak dla gracza który zawsze grał niemal identycznie.
Pisane to było wcześniej. Proponuję się cofnąć i poszukać odpowiedzi.
Shujin napisał:
A teraz głosować mi tu na Crier, bo smutny będę.
Cóż, w takim razie już na starcie proponuję rzucić się z klifu.
Chiyo napisał:
Crier napisał:
A ja na chipsy od kogoś
NAPRAWDĘ NA MNIE LICZYSZ? @@
Crier napisał:
a dasz mi paczkę chipsów
PACZKĘ MNIE? @@
*otwiera się*

Wybacz, musiałem.

Argumenty na Seikyo? Niech wam będzie. Rozsiądźcie się wygodnie w swych fotelach i czytajcie to, co Wielki Daff Manipulator wam napisał. Zaczynajmy!
Ma roztereczki podczas głosowania na szeryfa. Jest to mega sztuczne i na pewno nietypowe dla jej króliczych gier. Głos totalnie z dupy. Bardziej się już chyba nie było. Sądzisz, że Kiveś się nadaje? Dlaczego? I dlaczego tak późno się pojawiłaś na wyborach, skoro już wcześniej śledziłaś grę?
Wobec SaiKuna jesteś bardzo neutralna. A przynajmniej byłaś w pierwszym poście po tym, w którym oddałaś głos. Możesz mówić, że zawiera on jakieś wnioski, aczkolwiek nie jest to nic więcej, niż streszczenie tego, co było do tamtej pory, co pamiętali wszyscy, którzy wtedy brali czynny udział w rozgrywce albo chociażby czytali.
Po tym poście następny pojawił się dopiero za 4 dni. I to tylko dlatego, że zagłosowałem na ciebie jeszcze tej samej doby. Ale oczywiście, żeby się nie wydało, musiałaś dać swoje własne przemyślenia, ale ponownie wobec np. takiej Chiyo ponownie jesteś neutralna. I oczywiście część poświęcona wrogowi zawsze musi być najdłuższa, bo czym pokonać oponenta, jak nie textwallem, który łatwo może zniechęcić do odpisania? To, co w niej wypisujesz jest bardzo słabe w sumie. Ogromna obrona tak naprawdę przed niczym, bo zauważ, że specjalnie nie nawoływałem ludzi, by na ciebie głosowali. A ty jednak już poczułaś się zagrożona i już rzuciłaś we mnie głosem. Czemu nie na kogo innego?
Do pisania postów trzeba cię prowokować. A to głosem, a to oskarżeniami. Trzeba cię na chacie napominać. Inaczej byś nie pisała. Dopiero, jak ktoś zaczął stanowić zagrożenie dla twojego żywota, nagle się ożywiasz tak bardzo z dupy. Gdybyś była królikiem, nie robiłabyś tak. Próbowałabyś pomóc stadu, starając się pisać regularnie, a nie pod wpływem graczy, którzy się do ciebie przypierdalają.
Mówiłaś, że po ostatnim możesz się nie pojawić. Ale jednak pomimo wpierania, iż masz ograniczony czas, to jednak doczłapałaś się w nocy do kompa i jednak odpisałaś. Specjalnie dla wroga. : > To o czymś świadczy, nie sądzisz?
Reszta oskarżeń jest w rozmowie z Seikyo. Wystarczy poczytać.
No, żeby Ryuk nie narzekał: głosujcie na Seikyo. A przynajmniej nie rozdrabniajcie głosów, bo z waszymi talentami dojdzie do combosa. Nie pozwólcie, by do tego doszło.


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Sro 10 Gru 2014, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re:93   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 19:55

Ryuk95 napisał:
I nie zawsze tak jest, ale czasem gracze przyjmują taką taktykę, by nie rzucając się w oczy przeżyć. A ty do tego grasz pierwszy raz, więc uznałem że ta opcja jest wielce prawdopodobna
Crier napisał:
Yup. Mniej więcej o to chodzi. Nie udzielając się wygląda o tak, jakbyś nie chciał się wychylać.. a odzywasz się tylko by nie wylecieć za nieaktywność.
Nie chce nic mówić,ale czy takie ''taktyki'' nie przyjmują też inni,bardziej doświadczeni ode mnie gracze?
Po zatym nic nikt praktycznie się mnie nie pytał,ani nie odnosił się do mnie przez te 11 stron.Zbytnie nie udzielanie się nic nie komplikuje,a wszelkie niejasnosci skierowane do mnie wyjaśniam.Gdy widze coś niepokojącego także piszę o tym.To wszystko.To moja pierwsza rozgrywka więc sam do końca nie wiedziałem co mam pisać i tak wyszło...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeSro 10 Gru 2014, 20:39

Daffodil napisał:

Nie mącę. Po prostu nie ogarniasz. Jak mi udowodnisz, że mącę, to z chęcią przyjmę kaduceusz. ; *

Nie kaduceusz jest mój i będę go ruchał ile mi się podoba >)

A tak już na serio to mącisz... przynajmniej mi, bo zachciało ci się podkładać aby sprawdzić winę Seiko i "zmuszać nas do myślenia"...
Co do twojej teorii ma ona sens(szczegulnie ten moment z głosami i ostatnimi postami)... tylko jest to tylko teoria spiskowa której się poświęciłeś do reszty głosując przedwcześnie dodatkowo produkując taki trochę chaos... to mi przeszkadzało/mąciło
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 06:59

Naprawdę żałuję, że nie mam wystarczająco czasu akurat na tę grę, bo z tego co czytam, wydaje się interesująca :).
Przejrzałem posty jedynie pobieżnie, a z tego ciężko konkretne wnioski wyciągać, więc nic odkrywczego nie napiszę.
Początkowo nieco podejrzany był Saikun, ale sprawa dla mnie jest na tę chwilę mało ważna, to jego pierwsza gra i chłopak jest po prostu nieogarnięty (jakieś 90% szans).
Później mój wzrok padł na Madarame. Co prawda połowa stada skoczyła na Saikuna, ale Madarame trzymał się tego dość długo, tak jakby znalazł sobie ofiarę na pierwszy lincz (początkowo podejrzewałem o to Daffodila, bo to on wszystko zaczął ale zrobił sporo zamieszania i teraz wyskoczył z głosem na Seikyo, który jakoś mi kompletnie nie pasuje). Niedawno też, tak trochę z dupy, z tym samym wątkiem przebudziła się Chiyo... ale to zostawiam na później.
Jeszcze nie głosuje, bo mamy trochę czasu, może uda mi się znaleźć chwilkę, by dokładniej wszystko prześledzić, ale jakbym miał głosować teraz, to typowałbym Madarame.
Jeszcze nieco podejrzany jest dla mnie Shiro, jego styl gry był dośc podobny w poprzedniej rozgrywce, ale mimo wszystko wątpię w to by przy wyborze/losowaniu roli trafiło akurat na niego, mam dość matematyki na studiach, więc nie będę się tu bawił w wyliczanie prawdopodobieństwa.

Ach, wyhaczyłem też pytanie od Shujina - to jest bardzo dobre pytanie, myślę że tak.

edit: kto wymyslil zajecia o 8:15 >.>?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 15:06

Daff napisał:
: Podaj mi frag., w którym wyraźnie piszę, że podam listę podejrzanych.
Przepraszam, zwracam honor. Pisałeś, że masz listę, ale nic o tym, że ją podasz. Wybacz, mój błąd.

Daff napisał:
Zachęcam, dlatego prowadzę z Seikyo dyskusję. Ponadto jak już wspomniałeś, daję wam drugą szansę na to, by samodzielnie pomyśleć, ale jednocześnie z moim udziałem, bo nie zamierzam się usuwać w cień. Generalnie wiele elementów mi nie pasuje do całości, ale Seikyo przydałoby się powiesić.
No dobra. Bez sensu gdybyś się usuwał in the dark.

Teoria Daffa co do Seikyo jest wielce prawdopodobna. Ma niezłe argumenty. Jakbym miał wybierać pomiędzy linczem na Crier a Seikyo to Seikyo jest lepszą opcją. Bardziej pasuje na wilka.

Ejj, głosujcie rozważnie. Sytuacja z głosami jest jaka jest. Dużo rozrzuconych głosów, dlatego średnio ciekawie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 19:24

Pozwolę sobie na nieco luźniejszy post, ale odpowiedzi będą całkowicie szczere (byłem pewny, że dzisiaj jest już piątek i dlatego głosowałem xD).
Crier napisał:
Shujin napisał:
Nie przedłużając, oddaję jedyny słuszny obecnie głos - Crier
XD Wybacz, śmieszy mnie to. Szkoda, że serio się nie założyłam o chipsy. Już by były moje.
Możesz rzeczywiście być niewinna, nie twierdzę, że jesteś stuprocentowym wilczkiem. Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
Crier napisał:
Ok, a dasz mi paczkę chipsów ja okaże się niewinna? c:
Co najwyżej cukiereczka. :<

Chiyo napisał:
Sai mnie wkurwił i dlatego na niego głosuję.
Jak już ktoś pisał, chyba zapomniałaś, o co chodzi w RD. A legendarnej akcji z ziemniakiem i tak nie przebijesz. ♥

Shiro napisał:
LUDZIE czemu wam tak się śpieszy?
Mamy jedenastą stronę, Shiro. xD Przeglądałem sobie dzisiaj stare rozgrywki, tam głosy do pierwszego linczu oddawało się od razu po wyborze szeryfa, bo tak było szybciej. To było coś.

Lubbak napisał:
Kończy się powoli czas, więc głosuje na Saia (wybacz ;-;)
Od samego początku mi nie pasował.Próbowałem przyjrzeć się innym osobom, lecz nie znalazłem nic podejrzanego.Mógłbym zagłosować na innych, ale jak do tej pory Sai najbardziej mi nie pasuje.Miesza w głowie i ma niezbyt dobre argumenty na obrone.
Za to tutaj możemy obserwować wilczka, który mimo postu Shiro, również zagłosował, no i jeszcze na Sai'a. Bardzo prawdopodobne.

Daffodil napisał:
Nigdzie tego nie sugerował, kochasiu ty mój. Zresztą nie pisz info o wróżbicie, bo zaraz wbije GF i powie, że wpadłeś w jego arcysprytną pułapkę i nagle okaże się, że najzwyczajniej w świecie wilczysz. To byłoby co najmniej przykre, nie sądzisz?
Wspomnienia wracają tak bardzo. ♥
Anyway, sądziłem, że jednak jesteś w stanie dostrzec takie coś. Przeczytaj jego posty ponownie, to może ci się uda. A może nie...
Daffodil napisał:
Shujin napisał:
A teraz głosować mi tu na Crier, bo smutny będę.
Cóż, w takim razie już na starcie proponuję rzucić się z klifu.
Zdążyłem już to zauważyć, zresztą samo RD strasznie się zmieniło. Kiedyś ja miałem pewnego rodzaju przewagę nad tobą, teraz każdy albo ma własną teorię, albo słucha ciebie. xD W ogóle, odniosłem wrażenie, że mojego całego postu dot. Crier nikt nie zauważył prócz mnie i jej.
Shiro napisał:
Co do twojej teorii ma ona sens(szczegulnie ten moment z głosami i ostatnimi postami)...
Szczególnie*
Smoq napisał:
Ach, wyhaczyłem też pytanie od Shujina - to jest bardzo dobre pytanie, myślę że tak.
Jakie pytanie, tak swoją drogą? xD
Ryuk95 napisał:
Teoria Daffa co do Seikyo jest wielce prawdopodobna. Ma niezłe argumenty.
Równie dobrze, te argumenty, nieco zmienione, mogłyby odnosić się do niemal każdego gracza (może i wyolbrzymiam, ale te "dowody" są strasznie uniwersalne anyway). I Daff raczej zdaje sobie z tego sprawę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 19:37

Shujin napisał:
prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
I PRZEKONAŁY CIĘ MOJE CHIPSY XD. Crier piszę o chipsach i zakładach, wiadomo, że stawka rośnie B|
Shujin napisał:
Co najwyżej cukiereczka. :<
:< Ale takiego dobrego.


Czas mi się kończy. Ale oddam głos jutro, tak po piętnastej. :>

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 20:25

No jest rozgardiasz z tymi głosami.

Sai napisał:
Crier i Chiyo ewidentnie się wspierają.
Obydwoje uwzięli się na Saia, gdy już gracze mu odpuścili, może to dlatego.

Myślę, że śmierć Chiyo, Criera lub Saia może nam pomóc znaleźć wilka i rzuci światło na sprawę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 20:48

Shiro napisał:
Chiyo jeżeli masz ochotę na wyznania to mów chociaż kogo... bo jestem ciekaw O_o
Szczerze? Alejka, Epej i Kive. Nie martw się, Ciebie też lubię

Crier napisał:
A dobra jesteś?
A chcesz spróbować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ryuk95 napisał:
Chiyo, nie bierz mojego głosu do siebie. Bo mi będzie przykro, ej.
No dobrze, Misiu

SaiKun napisał:
Crier i Chiyo ewidentnie się wspierają.
Tym, że się przed nią otwieram? Sry, jestem Czipsami.

Daffodil napisał:


Wybacz, musiałem.
Wybaczam i mam bekę z tego XDDDDDDDD

Crier napisał:
I PRZEKONAŁY CIĘ MOJE CHIPSY XD
A OD KIEDY TO JA JESTEM TWOJA?! NIE ZNAM NAWET TWOJEGO IMIENIA!

EDIT: Kive, ja do Ciebie z miłością, a Ty z oskarżeniami? I'm still an innocent...
EDIT2: Crier jest dziewczyną, Uke. Ma cycki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: #93   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 21:00

Chiyo napisał:
Ryuk95 napisał:
Chiyo, nie bierz mojego głosu do siebie. Bo mi będzie przykro, ej.
No dobrze, Misiu ♥
Nie mów tak do mnie, tej. NIE JESTEM JAKIMŚ JEDNYM Z WAS. xD

Zamiast robić zamieszanie głupotami lepiej pogadać na temat rozgrywki. Offtop z tymi " smakowitymi" szczegółami zostawcie dla siebie. xD pls.

Edit:
Shuj do Crier napisał:
Możesz rzeczywiście być niewinna, nie twierdzę, że jesteś stuprocentowym wilczkiem. Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
Shuj, to brzmi jak przedwczesna próba usprawiedliwienia się. Hmm?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 21:21

Ryuk95 napisał:
Shuj do Crier napisał:
Możesz rzeczywiście być niewinna, nie twierdzę, że jesteś stuprocentowym wilczkiem. Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
Shuj, to brzmi jak przedwczesna próba usprawiedliwienia się. Hmm?
Dlaczego tak sądzisz?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 21:24

Shujin napisał:
Crier napisał:
Shujin napisał:
Nie przedłużając, oddaję jedyny słuszny obecnie głos - Crier
XD Wybacz, śmieszy mnie to. Szkoda, że serio się nie założyłam o chipsy. Już by były moje.
Możesz rzeczywiście być niewinna, nie twierdzę, że jesteś stuprocentowym wilczkiem. Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
Czemu robisz sobie podwaliny za ewentualny lincz na Crier i werdykt, który pokaże, że jest niewinna?
Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Nigdzie tego nie sugerował, kochasiu ty mój. Zresztą nie pisz info o wróżbicie, bo zaraz wbije GF i powie, że wpadłeś w jego arcysprytną pułapkę i nagle okaże się, że najzwyczajniej w świecie wilczysz. To byłoby co najmniej przykre, nie sądzisz?
Wspomnienia wracają tak bardzo. ♥
Anyway, sądziłem, że jednak jesteś w stanie dostrzec takie coś. Przeczytaj jego posty ponownie, to może ci się uda. A może nie...
Pokaż mi zatem te posty.
Shujin napisał:
Zdążyłem już to zauważyć, zresztą samo RD strasznie się zmieniło. Kiedyś ja miałem pewnego rodzaju przewagę nad tobą, teraz każdy albo ma własną teorię, albo słucha ciebie. xD
Kiedy ty niby miałeś przewagę? Jeśli miałbyś w jakiejkolwiek dziedzinie, nie przegrywałbyś dyskusji ze mną mimo wszystko.
Shujin napisał:
Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
I mówi to człowiek, który doskonale wie, że wilki da się wykryć i powiesić w 1. linczu? : > Oj, Shujek, coraz bardziej się pogrążasz i nie zdziwiłbym się, gdybyś z takimi tekstami jednak wilkiem się okazał.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 21:27

Shujin napisał:
Ryuk95 napisał:
Shuj do Crier napisał:
Możesz rzeczywiście być niewinna, nie twierdzę, że jesteś stuprocentowym wilczkiem. Po prostu dla mnie twoja śmierć na chwilę obecną wyjaśniłaby najwięcej, pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo.
Shuj, to brzmi jak przedwczesna próba usprawiedliwienia się. Hmm?
Dlaczego tak sądzisz?
Bo tak brzmi. Najpierw na nią najeżdzasz walltxtem że wilczy. Wydawałeś się by BARDZO przekonany co do jej winy. Teraz lekko się wybraniasz i usprawiedliwiasz ("pierwsze wieszanie i tak zawsze jest działaniem na ślepo"). Wiadomo, każdy ma prawo do błędów, ale wilczki czasem wolą na zapas się usprawiedliwić, że niby " och, pomyliłem się, wybacz" . U know what I mean? No i nie oskarżam Cie, tylko mówię jak to zabrzmiało. To różnica.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitimeCzw 11 Gru 2014, 22:26

Chiyo napisał:
Szczerze? Alejka, Epej i Kive. Nie martw się, Ciebie też lubię

Nie dokońca o to mi chodziło ale nie ważne...

Ryuk napisał:
No i nie oskarżam Cie, tylko mówię jak to zabrzmiało. To różnica.

Shuj faktycznie dziwnie poleciał w tym fragmencie ale w sumie właśnie zrobiłeś coś podobnego...

Kive napisał:
Myślę, że śmierć Chiyo, Criera lub Saia może nam pomóc znaleźć wilka i rzuci światło na sprawę.

Nie bardzo widzę wieszania tylko dla "rzucania światła na sprawę"... przynajmniej puki mamy jakieś poważniejsze podejrzenia...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






93. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 93.   93. - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

93.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-