Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4



 

Share
 

 Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 17:39

Nie przyłączył jeszcze. Ile razy można mówić, że wampir nadal jest tylko jeden? Mógł oczywiście posłać PW, a nawet obstawiam, że już to zrobił, bo wątpię, by grzebał w tej roli, jak ty Kivesiu. Jeśli działa tylko w nocy, to do pierwszego linczu wampir nadal będzie tylko jeden.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 17:40

A wiesz to, bo sam wysłałeś PW do Kiry?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 17:42

Naprawdę nie wierzę, że zadałeś to pytanie. Myślałem, że podstawy, z których wynikają moje wnioski, są jasne i każdy je dostrzeże. W każdym razie - błądzisz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 17:45

Mogłeś spojrzeć czy Kira była ostatnio, jednak po co byś to robił?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 17:47

No, spojrzałem. Zrobiłem to, by ustalić możliwością ilość wrogów do pokonania. Przydaje się to niesamowicie przy budowaniu teorii. Na razie przedstawia się to następująco:
a) co najmniej 2 wilkołaki (i chyba tylko 2, troje to skrajność)
b) 1 wampir
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 18:26

Nadal mi się wydaje, że wiesz to, bo sam do niej PW wysłałeś, a mówisz to, aby nikt Cie nie ruszył, chcesz sprawić wrażenie wiarygodnego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 18:29

Gdyby mi podała dokładną liczbę wampirów, to byłoby bardzo stronnicze.
Poza tym sam spójrz na czas jej ostatniego zalogowania i stwierdź, czy w ogóle by mi odpisała, gdy po raz pierwszy wysnułem teorię o istnieniu tylko jednego wampira.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 20:51

Nie muszę nawet liczyć głosów, bo i tak wiem, że szeryfem będzie Dffa.
Gratuluję!
I on też~
Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Tumblr_mud136gNGC1r4wscto1_500
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 20:56

No, to mamy już 2 wampiry, jednym z duża dozą pewności jest Daff :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 20:58

Eileen.
Widzę ją i Ryuka jako wilkołaki. Wampir to może ktoś z puli: Kami, Zenek, Awokado.
Kami-sama napisał:
jednym z duża dozą pewności jest Daff :3
Dlaczego tak twierdzisz?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:03

Bo kto by Cie nie chciał mieć po swojej stronie? To chyba wina Twojej sławy :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:05

Po co komu wampir, którego zaraz zjedzą? Jasne, to daje darmowy mord, ale rekrutuje się wampira dla dodatkowego głosu i dodatkowej siły.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:07

A co Ty sobą reprezentujesz? Słabość? 100% na to, że Cie zabiją? Nawet jeśli, to lepiej jak zginiesz i pociągniesz kogoś za sobą niż byś miał działać przeciw nim.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:09

Prezentuję właśnie wysokie prawdopodobieństwo bycia zjedzonym. Jeśli się przydam, to na krótki czas. A chyba lepiej, żeby członek, którego się zrekrutuje miał dłuższe życie na te chociaż 2 Dni, a nie jeden, jak ja.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:11

No tak, ale Ty możesz im zagrozić, więc zagrożenie lepiej na swoją stronę przeciągnąć, słabo się bronisz, bo tak czy siak, Ty jako wampir jesteś najlepszą możliwością niż ktokolwiek inny, każdy to wie, nawet jak masz zginąć, to martwy nikogo nie złapiesz, o to im chodzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:14

Nie grasz z Guazami, Gish (pozwól, że przytoczę luźno twoje słowa). Weź to pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:15

Kami-sama ma rację. Pierwszą osobą, która próbuje kogoś wrobić przed samą rozgrywką, bo nawet szeryfa wtedy nie wybraliśmy dokładnie byłeś Ty Daff. Jesteś najbardziej podejrzany w tej chwili ;]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:16

Rozgrywka rozpoczyna się z chwilą utworzenia tematu. Poza tym przynajmniej coś robiłem, czego nie można o niektórych powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:19

Rozgrywka się zaczyna a no i owszem, ale podejrzenia w tamtej chwili są dosyć kiepsko raczej potwierdzone. Rozpoznać, czy ktoś jest zły przez sam sposób wybrania szeryfa? No nie wiem Daffuś, miałeś mój głos na szeryfa, ale na szubienice może też dostaniesz mój głos :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:19

Hah, pozwól, że przypomnę Ci, że Ty szukałeś spisków u osób które nie były do tego zdolne, ja szukam normalnych reakcji które tworzą się dzięki Twojej sławie wielkiego detektywa i analityka, nie trzeba być głazem by to wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:24

Kami-sama napisał:
Hah, pozwól, że przypomnę Ci, że Ty szukałeś spisków u osób które nie były do tego zdolne, ja szukam normalnych reakcji które tworzą się dzięki Twojej sławie wielkiego detektywa i analityka, nie trzeba być głazem by to wiedzieć.
Dla mnie też może wnioski wydawały się szukaniem normalnych reakcji. Ale u ciebie wygląda to tak, jakbyś zastanawiał się, jak sam byś coś przeprowadził, a potem mówił, że reszta też by tak zrobiła, bo to przecież takie oczywiste.. U mnie było podobnie.
Awokado napisał:
Rozpoznać, czy ktoś jest zły przez sam sposób wybrania szeryfa?
Zdarzało się to niejednokrotnie. Przejrzyj poprzednie gry.
Awokado napisał:
Rozgrywka się zaczyna a no i owszem, ale podejrzenia w tamtej chwili są dosyć kiepsko raczej potwierdzone.
Różnica jest taka między nami jest taka, że ja jakieś posiadam, a ty natomiast nic. Dodatkowo was wilkołaczek sprytnie wprowadził na trop mnie jako wampira. Bezcenne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:26

Miałem ambitne plany przeczytać tą rozgrywkę. Sorry, za dużo tego, poza tym muszę poprawić sprawdzian z histy a do tego nie było mie spory czas w domu dzisiaj.
Ja pas, powiedzcie tylko, bo nie chce mi się szukać - Szeryf wybrany już?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:27

Daffodil szeryfem i podejrzanym całym złem w tej rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:30

Awokado napisał:
Daffodil szeryfem i podejrzanym całym złem w tej rozgrywce.
Szeryfa dostała osoba, która, dzięki Bogu, nie jest ślepa. ;3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitimeNie 02 Lis 2014, 21:34

Daffodil napisał:

Szeryfa dostała osoba, która, dzięki Bogu, nie jest ślepa. ;3

Szeryfa dostała osoba, która jest uważana za największego detektywa  i manipulatora na całym forum. Nie powiem, że nie. Bo z tego, co do  tej pory co przeczytałem wynika, że trudno Ci udowodnić, że jesteś zły, zły i wilczysz/wampirujesz.
Czekam na pierwszą noc i moją śmierć z Twojej ręki lub zamianę w wampira.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-