Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11



 

Share
 

 Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 13:31

Właśnie nic nie robi. Posty nie mają żadnej wartości w sobie, bo brak w nich wniosków. Są pisane po prostu na odpierdol - byleby za aktywność nie wylecieć z gry. To takie typowe śmieszki-heheszki. Ten styl mi się nie podoba, dlatego uwzględniam go jako potencjalnego wampira.
Aczkolwiek chciałbym bardziej powiesić Awokado + Kivesana, niż Epeja + kogoś tam. Ewentualnie wszystkich na raz. Byłby win. Co wy na to, by zrobić wieszanko Awodako + Kivesan (obaj wydają mi się bardzo podejrzani i to o wiele bardziej niż Epej, który najprawdopodobniej ma wyjebane na grę, zresztą mówiłem o tym od początku 2. Dnia, a nie mogę zdecydować, kto mógłby współpracować z Chiyo)? Chiyo i tak odpadnie, bo mi Kira mówiła. @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 15:20

Daff, dlaczego za wszelką cenę chcesz mnie powiesić? Nawet nie podałeś powodów, tylko "Powieście go, bo bardziej mi się widzi jako wampir", Czekam na powody. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 15:23

A ja czekam na powody, dla których nie miałbyś być wampirem. Takich po prostu nie ma.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 16:42

Heheszky, Kira mnie nie wywali c:

Zostało 10 osób. Mam 3 głosy: ode mnie, Zenka i Epa. W sumie teraz trochę mi szkoda, że mnie poniosło i zagłosowałam na siebie a nie na Awokado, bo to on wampirzy. Jak Widdie słusznie zauważyła, zbyt często mówi o tym, co by zrobił, jakby wampirzył.
Sakura i Tosty pewnie nie zagłosują, więc Kira je wyjebie. Do głosowania zostaje 5 osób.
Chyba, że Kira pozwoli mi zmienić głos na Awokado.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 18:21

Daff napisał:
A ja czekam na powody, dla których nie miałbyś być wampirem. Takich po prostu nie ma.
Tak samo nie ma, że wampirze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 18:23

Nie pozwoli, a przy okazji wywali. <3 Słuchaj Daffa, Daff dobrze prawi, bo ma wtyki. xD (a ja jestem leniwa)

Masz kotka na pocieszenie. <3
Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 021_sad_cat_gifs

Wszystkich, którzy głosowali na Chiyo, proszę o zmianę decyzji.

@EDIT - Chi to gimba na 100pro. ;-;


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Czw 13 Lis 2014, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 19:41

Kivesan
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 20:14

Epej napisał:
Kivesan
Why? ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 20:37

Robimy potrójnego combosa Awokado-Epej-Kivesan? Dzięki temu wygramy. ;-;

Nie głosujcie jeszcze. Musimy przemyśleć combosa. Choć wiele rozważać nie trzeba, bo jeśli go zrobimy, powiesimy 2 wampiry i 1 niewinnego. Mamy 9 głosów. Wystarczy, że wszystkie rozłożymy między nich po 3 i będzie git. ;3

Błagam, zgódźcie się, nie ma sensu przedłużać gry. Wampiry są wśród Awokado, Epeja i Kivesana. Innej opcji po prostu nie ma.

Awokado:Epej:Kivesan - 0:0:1


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Czw 13 Lis 2014, 23:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 20:55

Skąd masz taką pewność?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 21:00

Zenek po prostu musi być niewinny. Innej opcji nie widzę. Chyba, że wyciągnął wnioski z ostatniej wilczej gry. Tym by mnie zaskoczył. I jeśli to zrobił i jest jednocześnie wampirem, to zasługuje na wygraną, w każdym razie bardziej od was. Niech sobie wygra. Na razie są lepsze cele.
Tośka... wampir nie zrekrutowałby kogoś na skraju bycie wyjebanym. Jeśli taki wampir padłby za nieaktywność, to nie byłoby mordu. Jest to zatem nieopłacalne i skrajnie głupie.
Kami - tu mówiłem, że to SSK, która już wykorzystała wszystko, co miała.
Widdiful - znam ją parę lat i poznałbym, gdyby sama była przywódczynią albo była zrekrutowana.
Sakura będzie wyjebana po werdykcie.
Pozostają zatem ty, Awokado i Epej. Was nie mogę w jakimkolwiek stopniu uniewinnić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 21:04

No dobra, to poświęcę się dla wygranej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 22:48

Mam tylko jedno zastrzeżenie - czy aby na pewno wszyscy zagłosują, bo wcześniej nie wszyscy głosowali.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 23:41

Podkradnę sobie listę od Kiry.
Lista:

Mamy dziewięcioro graczy. Sakury nie liczymy, bo odpadnie. Wszyscy prócz niej głosowali w poprzednim linczu, zatem teraz również to zrobią. Bez Sakury nadal mamy 9 głosów, dzięki czemu będziemy mogli przeprowadzić potrójne wieszanie, rozkładając po 3 głosy na 3 kandydatów.

Kivesan napisał:
No dobra, to poświęcę się dla wygranej.
To zagłosuj na siebie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeCzw 13 Lis 2014, 23:58

Bardzo sprytnie. Popieram potrójne wieszanko. Mogę głosować na Awokado, bo jego najbardziej podejrzewam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 08:00

Em... Tak tylko mówię, że już zagłosowałem, więc 1 głos mniej, lol
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 12:55

Zen napisał:
Em... Tak tylko mówię, że już zagłosowałem, więc 1 głos mniej, lol

Kira napisał:
Wszystkich, którzy głosowali na Chiyo, proszę o zmianę decyzji.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 16:25

Zenek, jaki ty jesteś głupi... :c
Kivcio, gdzie twój głos?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 16:30

Daff napisał:
Kivcio, gdzie twój głos?
Poczekam jeszcze c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 16:35

Na co?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimePią 14 Lis 2014, 16:41

Och, myślałem że na kogo innego zagłosowałem XD
Kivesan, A CO
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeSob 15 Lis 2014, 14:45

Kivesan zignorował moje pytanie. : > Pewnie jest przywódcą wampirów, dlatego na siebie nie zagłosuje. Jeśli chcesz udowodnić, że jest inaczej - oddaj głos na siebie.

Awokado:Epej:Kivesan - 0:0:2

Awokado, jeśli nie jesteś przywódcą wampirów, głosuj na siebie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeSob 15 Lis 2014, 19:00

Czekam, żeby nikt nie zrobił tak, że tylko mnie zlinczujecie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeSob 15 Lis 2014, 20:22

To zagłosuj na Epeja lub Awokado.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitimeSob 15 Lis 2014, 20:23

Awokado. I tak mnie powiesicie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-