Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10



 

Share
 

 Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 17:42

Podstawiłam się, bo się wkurwiłam.
Ale jak tak bardzo chcesz, to okay, przyznaję się do wampirzenia.
Pasuje?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 17:48

Czy to nie wbrew regulaminowi wyjawienie swojej roli?
Kira? Egzekucja? :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 17:55

Kami-sama napisał:
Egzekucja? :3
Nie byłabym tego taka pewna c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 18:56

Zanim wyjdę na koncert Strachów na Lachów, to napiszę króciutkiego posta.
Stawianie aktywności za kryterium mija się z celem, bo gdyby ona była ważna, to ciebie, Gishu, by zrekrutowano.
Chiyo napisał:
Oh, doprawdy? Nie przeszło Ci przez myśl, że specjalnie czekam na moją śmierć z Waszych rąk i późniejsze rozczarowanie c:
Jeśli jesteś niewinna i tak jest twój prawdziwy zamiar, to zrobiłaś rzecz, która właśnie wykazała, że jesteś arcygłupia - istny sabotaż niewinnych.
Gish, chcę usłyszeć twoje zdanie na temat Kivesana i Awokado. Wspominałem o nich wcześniej, ale pominąłeś. c:
Myślę podobnie do Gisha, jednakże uważam, że warto byłoby wziąć pod uwagę fakt, że mogłaby być przywódczynią. Oczywiście szansa na to jest mniejsza, niż gdyby była zrekrutowana, ale zawsze istnieje. Taka zagrywka głosowania na samą siebie mogłaby właśnie uniewinnić i zapewnić protekcję. Mogła też wynikać z czystej głupoty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 19:03

Wynikała z bycia wkurwioną.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 19:03

Wkurwioną z powodu czego...?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 19:05

Daff, jak Ty na kobiety działasz... Najpierw Eileen, teraz Chiyo...

Jutro coś napiszę, bo sam gdzieś zaraz wychodzę, miłego koncertu :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 19:09

Jezus Maria, Dffa, naprawdę mam Ci się spowiadać z problemów osobistych wynikających z mojej pokrętnej osobowości 4w5, przez które spać po nocach nie mogę?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeSob 08 Lis 2014, 19:59

Daff napisał:
Kivesan i Chiyo to wampiry."
Nie podałeś powodu, to niepodobne do ciebie ;c.

Daff napisał:
Powiedzcie, które z nich wygląda na przywódcę, a które na zrekrutowanego.
Z góry zakładasz, że jesteśmy winni?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeNie 09 Lis 2014, 02:54

Ja jestem 4w5. Nie mam problemów ze snem, chyba, że jestem szczęśliwy, co sie rzadko zdarza :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeNie 09 Lis 2014, 09:57

Okay, to podpasujmy enneagramy pod role i wyjdzie nam kto jest kto. Są trzy 4w5 (Chiyo, Kami, Zenek) więc mamy wampiry. @@ xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeNie 09 Lis 2014, 21:11

Takie dopasowywanie to jak jedzenie czegoś bez używania ust
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeNie 09 Lis 2014, 21:16

Dokładnie Zenku. Od razu przez jelito szybciej się wchłania.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimeNie 09 Lis 2014, 21:25

Epej, zjebałeś, wchłania to się stopą wszystko :
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 01:05

Trochę mnie nie było, ale śledziłam posty, tylko nie miałam dość czasu, żeby wyciągnąć z nich coś konkretnego. Teraz postaram się przedstawić mój punkt widzenia.

Awokado napisał:

Wampirem nie jestem, ale chciałem być.

Awokado napisał:
Daffodil napisał:
Dlaczego mielibyśmy ci wierzyć, że jesteś gimbusem?

Bo nim jestem? Serio, nie potrafię Ci podać skomplikowanego mechanizmu wyboru przez Kiry wampira (którym nie jestem).

Awokado napisał:
Jakbym był przywódcą, to pewnie bym ukąsił Daffa, bo takiego człeka mieć w wampirach to jak wygrać z rakiem. Ja bym szukał podejrzanych wszędzie, ale nie w tych, którzy głosują na Daffa. Nie sądzę, by przywódca był na tyle głupi, żeby ukąsić gracza, który byłby bardzo pomocny w wygranej.

Na razie już nie podejrzewam Daffa, pewnie będę żałował, ale trudno się mówi.

Awokado napisał:

Gdybym był wampirem lub też ich przywódcą pewnie próbowałbym w jakiś sposób bronić mojego szefa/przydupasa. Póki co, z tego co pamiętam nie próbowałem nikogo bronić i wszyscy byli dla mnie podejrzani (oczywiście Ty najbardziej, Daff :*).

Awokado napisał:
Szory Ryuk, ale nie będę nie zgadzał się z większością, więc głos idzie na Ciebie.

W wypowiedziach Awokado za dużo zdań typu "Gdybym był wampirem...", a na początku mówiłeś, że chciałeś nim być. Znasz Kirę i mógłbyś dostać tę rolę po znajomości. Poza tym, z tego co piszesz, bardzo dobrze wiesz, co zrobiłby wampir - jakbyś nim był. Trochę się usprawiedliwiasz, ale brakuje Ci argumentów. Ciągle pisałeś, że podejrzewasz Daffa (ale okazał się niewinny), ale nie głosowałeś na niego, tylko zgodnie z nim. Boisz się nie zgadzać z większością. Mówiłeś też, że jako wampir, właśnie jego byś ukąsił, więc jeśli nim jesteś, to dlatego nie zagłosowałeś na Daffa. Dobrze wiesz, że z nim miałbyś większe szanse na wygraną. Na moje oko jesteś bardzo podejrzany.

Awokado napisał:
Chiyo napisał:

Awokado kto to wgl.
Taki nołnejm, nikt go nie zna. Udaje, że gra, ale nawet nie umie.

Nie umiesz grać jak wampir? To prawie jak przyznanie się do bycia nim.

Zensum napisał:
Czo ja nieaktywny? Piszę, tylko mało, niewidzialnie i tyle :c
A tak serio to nie mam po prostu czasu niestety.
Coś czuję że Daff,Toź i Chio są niewinni (jakoś tak nie wierzę, by było inaczej)

Ogółem Zenek może mówić prawdę, o tym braku czasu, bo wydaje się, że naprawdę mało ogarnia, a raczej gdyby był wampirem to myślę, że starałby się trochę pokierować rozgrywką. Jego wnioski opierają się głównie na przeczuciach i "intuicji", co tak naprawdę jest jak zgadywanie (to samo tyczy się jego głosów). Wydaje się niewinny.

Chiyo napisał:
Jezus Maria, Dffa, naprawdę mam Ci się spowiadać z problemów osobistych wynikających z mojej pokrętnej osobowości 4w5, przez które spać po nocach nie mogę?

Chiyo napisał:
Nie przeszło Ci przez myśl, że specjalnie czekam na moją śmierć z Waszych rąk i późniejsze rozczarowanie c:

Już w tej rozrywce Ryuk tak mówił i okazał się winny... kiepskie zdanie.

Chiyo napisał:
okay, przyznaję się do wampirzenia.

Kami-sama napisał:
Czy to nie wbrew regulaminowi wyjawienie swojej roli?
Kira? Egzekucja? :3

Co do Chiyo. Uaktywniła się dość późno, ale nie zagłosowała. Jej obrona jest dość słaba, szybko się wnerwiła, poddała i zagłosowała na siebie. Do tego przyznała się do wampirzenia, Jeśli jest wampirem, to tak jak mówi Kami, Kira powinna zareagować i mielibyśmy to z głowy. Uważam, że jeśli jest wampirem, to zrekrutowanym, a nie przywódcą.

A propos Kivesana nie mam konkretnego stanowiska, nie wydaje mi się jakoś specjalnie podejrzany, ale Chiyo go uniewinniła, a on sam nie spieszy się do oskarżania. Jak dla mnie Awokado lub Kivesan to przywódca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 09:20

Nieźle wszystko wydedukowałeś Widdiful. Jak tak to czytam to faktycznie, po tym wszystkim mogłem wydawać się podejrzany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 09:32

Chiyo
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 09:42

Epej, po kiego na nią głosujesz? Jeśli jest wampirem a się przyznała, to i tak zginie, nie ma sensu marnować na nią linczu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 09:52

Bo to mój głos i mogę z nim robić co zechce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 09:55

To tylko motywuje mnie do sądzenia, że jesteś bezużyteczny :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 10:07

Z moją rolą właśnie tak samo o sobie sądzę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 10:15

Zamiast roli, wykorzystaj mózg.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 10:26

Sprzedam mózg, nowy, nieużywany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 12:09

Kira wywali Chiyo. Wtedy będziecie od nowa głosowali. c:
Jeśli się okaże, że Chiyo to wampir, a tak jest na pewno, to jej partnerami będą mogli być tylko Epej (tu się waham, bo czy tak wcześnie głosowałby na koleżankę z drużyny? Za tym może stać coś większego, ale na razie odrzucam tę opcję.)albo Kivesan. Innej opcji nie widzę.
EDIT: Dla pewności moglibyśmy zrobić combosa w tym Dniu. Jeśli nie uda się ustawić potrójnego, można wybrać osoby do podwójnego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitimePon 10 Lis 2014, 13:18

Dlaczego podejrzewasz Epeja, Daff? Wcześniej wcale nie brałeś jej pod uwagę.
Ciężko mi coś o niej powiedzieć, oprócz tego, że gdy coś pisze nie stara się jakoś bardzo pomóc. Głosuje, nie podając powodów, "bo tak chce". Trochę podejrzane, ale może coś więcej ktoś zauważył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Halołinowa #91 dla kotecków   Halołinowa #91 dla kotecków - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Halołinowa #91 dla kotecków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-