Rozgrywka #61 w dobrej wierze. - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 17:39

Po pierwsze Sai, czytaj wyraźniej: zwątpiłem w combo...
Po drugie zdanie Hideki'ego jest podejrzane
Hideki napisał:

Saikou Wybacz ale ktoś musi być kozłem ofiarnym. (może po grze na ptiv ci napiszę o co mi chodzi)
Ha! Mamy to! Wilki! Przynajmniej mi się tak wydaje ;-;
Już wiem na kogo w drugiej turze zagłosować.... o ile nie umrę ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 18:01

aah...usunęło mi posta...spróbuje go zrekonstruować...
więc, drogi saikou, pozwól mi to bardzo streścić, ale dałeś cudowny przykład zarzucanej ci agresji, w poście w którym właśnie próbowałeś się tego wyprzeć...pytania retoryczne, z wyraźnymi dopiskami sugerują że jesteś bardzo sfrustrowany...rozumiem że możemy przegrać, ale serio aż tak się denerwować? ostatnio się tak denerwowałem jak wilczyłem, ale ja to ja...nie ma co przyrównywać...w każdym bądź razie- zamiast odwlec nas od myślenia o tobie jak o agresywnym człowieku, tylko nas w tym utwierdziłeś...

no i jeszcze ta pewność, że za żadne skarby nie możemy powiesić królika...chłopie...gra na tym polega...czasem wisi wilk, czasem królik...nic się nie stanie jak jeden królik zawiśnie...a żeby twój scenariusz się ziścił, musielibyśmy mieć duuuuużeeeeegoooooo pecha...taki pech zdarza się raz na kilkadziesiąt rozgrywek...nie ma co tego brać pod uwagę...innymi słowy- w tej kwesti przypominasz mi wilka, z powodu zbytniego przykładania wagi do śmierci JEDNEGO królika...żeby nie było że mówiłeś o combo, dam cytat:

Saikou napisał:
Znów się powtórzę. Nie możemy sobie pozwolić, żeby powiesić królika, jeśli naprawdę mamy 3 wilki. Jeśli mamy dwa, też lepiej nie: powiesimy króliczych kochanków, wilki zjedzą myśliwego, który zabije kolejnego królika i koniec. A wy jeszcze chcecie combo...
oraz jeszcze to...

Saikou napisał:
No i szkoda, że już zaczęliście głosować, zamiast pozwolić mi się wypowiedzieć. :<
twój ostatni post był z 21 września z godziny 11:21 (sobota)...dziś już jest poniedziałek 23 i napisałeś o 16:42...napisałeś ponad po dwóch dobach...miałeś wystarczająco dużo czasu...


A co do ciebie zenku, i podejrzeń hidekiego...tak...to trochę zbyt brudne zagranie...możesz mieć rację...zobaczymy po wyroku
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 18:03

Zensum... Wybacz ale rozbawił mnie twój tok myślenia. Czy naprawdę myślisz, że jestem na tyle głupi, że gdybym był wilkiem publicznie napisał bym, że mój wspólnik jest kozłem ofiarnym po to abym mógł wygrać... SERIO???....
Nie chciałem wyjawiać mojego toku myślenia ale chyba nie mam wyboru.
Przez cały czas chodziło mi o ciebie Zensun jeżeli Saikou zostanie powieszony i okaże się, że był królikiem szansa na to, że jesteś wilkiem wzrasta o 10% albo i więcej. Oczywiście ciebie nikt specjalnie by nie osądzał bo zawsze mogłeś się pomylić.
Jak wiesz ty lub Ookami jesteście dla mnie najbardziej podejrzani ale postanowiłem zacząć najpierw pracę nad tobą nie tylko z powodu kłótni ale również dlatego, że to ty od początku gry chcesz wyeliminować jak największą ilość graczy. To ty wpadłeś na pomysł z combem ale musiałeś sobie odpuścić kiedy Shiion się odezwała. O to właśnie chodziło mi kiedy napisałem o koźle ofiarnym.
Oczwiście w wypadku kiedy Saikou okazał by się wilkiem twoje szanse na bycie wilkiem spadły by do 5%.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 21:07

Wow troszkę się tego do czytanie zebrało, ale co tam.

Mój głos leci na Saikou powodów podanych przez poprzedników.

Co do innych podejrzanych, to bardziej się przyjrzę Green'owi. Doszedł później ale mógł dostać wilka bo np. Celestia się nie odzywa, a też może mieć wilka (ale bez sensu zdanie ale mam nadzieję, że zorientujecie się o co w nim chodzi).

Shiion chyba zostawię w spokoju. Nie wydaje mi się by była wilkiem. Zawsze się mało odzywała więc to o niczym nie świadczy.

Zensum cały czas mam go na oku ale jak na razie nie mam co do niego pewności.

To tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeWto 24 Wrz 2013, 15:38

Saikou, ehhh... serio.... chodziło o pary wilków że na kogo głosujemy, bo było mówione że są dwa wilki, lecz nie lepiej wyciągać coś z kontekstu i nie patrząc co było wcześniej...
A teraz też trzeba się zastanowić kto jest 2 wilkiem bo w sumie już można czekać na werdykt....
Wy piszecie że Hideki... lecz sądzę że tę sprawe musi wybadać wróż, bo serio, pisze lekko podejrzanie lecz jest bardzo przydatny... a właśnie... był też taki gracz, Akaito.... czemu on nic nie pisze ? był raz, napisał:

Ojej... już pierwsze sprzeczki się pojawiły... Cóż, wypadałoby wtrącić swoje trzy grosze do tej sprawy.

i

Cóż mi pozostaje na chwilą obecną ? Cichać. Cichać, dopóki sytuacja nie stanie się łagodniejsza i dopóki nie dostanę mocnego podejrzenia kto może być wilczurem. Zensum i Saikou najbardziej podejrzani, ale mogę się zdziwić, gdy okaże się, że wilk się śmieje pod nosem obserwując, jak dwa niewinne króliczki chcą sobie wskoczyć w gardło.

Nie wiem czemu ale te ostatnie zdanie mnie... przeraża...
i jeszcze ten kawałek: dopóki sytuacja nie stanie się łagodniejsza i dopóki nie dostanę mocnego podejrzenia kto może być wilczurem

1. sytuacja nie złagodnieje, nie ten typ rozgrywki
2.nadal nie masz mocnego podejrzenia... nawet jak każdy daje to do zrozumienia kto jest wilkiem....
No nic... teraz trza czekać do werdyktu... mam na dzieje że nie zjedzą Senchy... nie wiem czemu ale wydaje mi się być wróżem... albo Shiion znowu cygani... nie wiem

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeWto 24 Wrz 2013, 16:11

Cytat :
był też taki gracz, Akaito.... czemu on nic nie pisze ?
Ponieważ gram po raz pierwszy i jakby to ująć... wstydzę się trochę? xD jestem cały czas z Wami na bieżąco, czytam posty, ale z pisaniem trochę ciężej, bo poza tym, że troszkę się wstydzę, to nie wiem co pisać... tak bardzo żałosny ja ;_;

No, ale trzeba się wypowiedzieć. W czasie gdy Wy głosowaliście na Saikou, a ja poza tym, że siedziałem skulony w kącie ze wstydem ( xD ), myślałem nad tym, kto może być wilkiem. Niby większość z nas jest zaprzyjaźnionym gronem króliczków, a tak naprawdę, to wszyscy jesteśmy wrogami ponieważ nie znamy swoich tożsamości (to u mnie normalne, że zawsze piszę rzeczy oczywiste, ale taki jestem, że lubię przelewać swoje refleksje na fora, przyzwyczajcie się ;p ).

Nie ma co prowadzić dalszych rozmyśleń, wkrótce wyjdzie na jaw kto się podszywa. A tymczasem głos na Saikou, robię tak jak za pierwszym razem przy głosowaniu na szeryfa - podążę za resztą, jak na nowicjusza przypada.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 14:22

Akaito, o Akaito... polecam przestać podążać za tłumem, i samemu zastanowić się kto może być wilkiem...i przede wszystkim napisać powody, dlaczego uważasz go wilka, lub czemu zasługuje na śmierć...bo jak na razie wilczo to wygląda, bo niektóre wilki mają "zboczenie" wymówki chodzenia za tłumem...nawet jeśli jesteś nowy, twoje zachowanie zaczęło mi śmierdzieć...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 14:27

Mogę rzucić insynuacją, ale jestem pewny (tak na 99% ) że Akaito jest niewinny.
Chciałem to wtrącić nie dlatego, że chcę wam zrobić na złość, ale tylko po to żeby poinformować że on jest czysty jak łza... a nawet jak rosa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 16:38

Ok, Wogrog, postaram się jakoś ogarnąć i poniekąd usamodzielnić.

A tak w ogóle... interesuje kogoś nasza droga Celestia, która od początku nie dała żadnego znaku życia? Nie ma jej, a gra trwa już jakiś czas. Przyjmijmy, że jest wilkiem - my tu siedzimy i się podejrzewamy wzajemnie, a ona jest nieobecna. Może myśli, że przez nieobecność wszyscy zapomnimy o niej? Bo widzę, że zalicza się do grupki osób z tej rozgrywki, którzy grają po raz pierwszy, więc może myśli, że ten trik przejdzie.

(Czy taka wersja może być? xD Czy dobrze się usamodzielniłem? xD Jestem z siebie dumny, pisałem ten post jakoś 20 minut xD )
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 17:12

Saikou i tak nic go nie uratuje >>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 17:34

Akaito... Ta wersja była by dobra gdyby Nana nie poruszała tej kwestii już wcześniej. Inna sprawa, że z tego co widzę ostatni raz Celestia odwiedziła swoje konto wczoraj o 20:04 więc jest to podejrzane ale nie widzę sensu marnowania na nią głosu... narazie
P.S. To, że jesteś nowy niczego nie zmienia. Po prostu przeczytaj wszystkie posty od nowa i napisz co ci się w nich wydaje dziwnego..
I nie bój, że narobisz sobie wrogów.. to i tak lepsze niż bezczynne siedzenie :-)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 17:49

Nana poruszyła, a ja przypominam na wszelki wypadek, że mamy tu takiego "incydenta społecznego" co tylko siedzi cicho i czyta jak się miewa sytuacja ;p

Ale Hideki, jeśli narobię sobie wrogów, to skończę jak Saikou :C I wszyscy się rzucą na biednego Akaito, a chcę jeszcze tu trochę pobyć, zabawić się w poszukiwania i odpaść znacznie później lub może (czego pragnę najbardziej) wytrwam do końca ^^

Tak, to był spam nic nie wnoszący do tematu, koniec spamu w tym miejscu xD *pyk*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 20:04

Ok. Powiem wam szczerze, nie chce mi się już tego uzasadniać.
Saikou.
Co do Celestii, fajnie byłoby gdyby się odezwał (TO MĘŻCZYZNA XD). SERIO, CELEST, JAK TO CZYTASZ TO PRZYPOMNĘ ŻE SKROBANIE NA KLAWIATURZE NIE BOLI.
Cóż. Na razie jednak nie skupiłabym się na nim, chyba że będzie jak w 60 że nagle wilki nikogo nie zjedzą a będziemy myśleć że wybiliśmy wszystkich, wtedy chyba będzie jasne kto został~ XDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 20:12

Mnie również zastanawia brak postów od ... Celesta (?)

Jednak jeśli się niedługo nie odezwie to i tak pewnie zostanie usunięty z rozgrywki, więc jakoś nie będę sobie nim zawracać głowy.

Co do rozgrywki to widzę, że jesteśmy jednogłośni. Zobaczymy czy to dobrze czy raczej nie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 20:36

Ookami napisał:
Jednak jeśli się niedługo nie odezwie to i tak pewnie zostanie usunięty z rozgrywki, więc jakoś nie będę sobie nim zawracać głowy.
Chyba że ma jakąś ciekawą rolę, wtedy wyjdzie w praniu~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeSro 25 Wrz 2013, 21:48

No to wtedy będzie klops. Ale to nie koniecznie przesądzi o przegranej króliczków.
Rzadko zdarza się rozgrywka, w której przy każdym głosowaniu trafia się w wilka.
Ale musimy byś dobrej myśli...
W tym momencie, aż do wyroku nie pozostaje nam nic innego :(.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 20:59

A oto i wyrok!
Zacznijmy wiec od waszego osądu. Trzeba przyznać, już dawno króliczki nie miały takiego szczęścia (a może to błąd powieszonego?) żeby w pierwszej rundzie ubić wilczura.
Powieszony Sai - był zdrajcą.
Ofiarą jego przedśmiertnej kolacji stała się Shiion, która nie mając wyjścia, ostatkami sił wypiła eliksir wskrzeszenia więc jest wśród was jako zasłużona.

Zły pan z lasu, kuszony futrem Celestii - postrzelił go zabrał ze sobą *dead end*

Gra toczy się dalej w składzie : Akaito, Shiion, Zensum, Hidekiryuga, Sencha, Ookami, Wogrog, Nana, GreenFlesh.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 21:07

No to jednak nam się udało i tak naprawdę nikogo nie straciliśmy. (no dobra jedna osobę ale Celest i tak nic nie pisał).

Jak na razie na szczycie listy znajdują się Green i może Hideki ale wszystko może się zmienić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 21:21

Moim zdaniem Green jest niewinny...
Bardziej zastanawiają mnie Hideki i Wogrog. Nie wiem czemu, ale Zenek przestał być dla mnie potencjalnym wrogiem, zastanawia mnie za to ta dwójka...
Shiion, fajnie byłoby gdybyś wykorzystała swoją truciznę tak na wszelki wypadek w tej rundzie... kto wie, czy wilki nie postanowią cię dobić... .-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 21:25

Ahhh... Ciężko pisze mi się tego posta ale Zensum.. zwracam honor, twoje szanse na bycie wilkiem maleją, tak naprawdę teraz to możesz być co najwyżej szpiegiem.. ale mniejsza o to.
W ramach aktu dobrej woli :-) uwierzę również w niewinność Akaito.
Zostają więc:
Sencha, Ookami, Wogrog, Nana i GreenFlesh. Z czego wogrog wyciąga zbyt dużo przydatnych brudów jak na wilka...
Nana czemu nas podejrzewasz?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 21:43

Tak teraz myślę... skoro Sai był wilkiem... to... podejrzanym jest dla mnie Wog...
Może też jest wilkiem, a wymówkę "i tak denerwuje, więc go powieśmy" wykorzystał, żeby odrzucić od siebie podejrzenia... Hmmm...
W Nanę wątpię, bo w 60 była wilkiem i zginęła w pierwszej rundzie przez fail... wątpię żeby Aiko dawała jej wilka (o ile czytała moją rozgrywkę)...
Tak jak mówiłem, Akaito jest niewinny. Nie jest to coś takiego jak "przeczucie" lecz pewność.
Poza tym, Hideki, skoro szanse bycia wilkiem maleją, to szanse na bycie szpiegiem robią się takie same. Ze względu na to, że Szpieg to nic innego jak Wilk z dodatkową mocą wróżbity...
Eh... widać że jeszcze nie wszyscy ogarniają tej roli...
A poza tym, Hideki też trafia na moją listę podejrzańców, lecz na niskim jej poziomie.
Ze względu na to, że praktycznie nic oprócz uniewinnienia Akaito i obniżeniu szans bycia przeze mnie wilkiem, że zmalały i zapytaniem do Nany, nic nie wniósł.
Wypisał listę reszty, ale to nic nie daje. Nie napisał nic o nich, czyli albo nie wie co wymyśleć żeby się nie wkopać, albo nie wie jeszcze jak napisać coś co myśli w sposób sensowny.
W każdym bądź razie, reszta jest póki co na obserwacji z mojej strony, a ja dodam jeszcze, że również popieram fakt, żeby Shiion w razie "w" wybrała ofiarę trucizny...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Wrz 2013, 22:00

Hidekiryuga napisał:
Nana, czemu nas podejrzewasz?
Przepraszam z tym przecinkiem, nie dałam rady się powstrzymać.

Ty nieco zwróciłeś moją uwagę tym o Sai... dalej mnie zastanawia, o co chodziło z tym "kozłem ofiarnym" - wilk? Niby nie, przecież tak łatwo się przyznać...? Ale moment, jaka inna rola skłaniałaby do napisania tego, hm? Kochankowie przecież na pewno nie, już by cię tu nie było... złodziej + okradziony? Też nie...

A Wogrog... cóż... jest jedną z osób które w mojej chorej teorii (której lepiej nie będę jeszcze zdradzać bo jest zbyt mało prawdopodobna, przestawię ją gdy rozwiąże się jeszcze trochę ról...) ma miejsce na wilka wspólnie z tobą... co nie zmienia faktu że są to tylko moje bezpodstawne domysły... .-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 07:57

Dobra, przespałem się i już mi lepiej.
Zensum... Wybacz ale jednak jakoś nie umiem cię uniewinnić. Po pierwsze z skąd ta pewność, że akaito nie jest wilkiem. Wróżbitą raczej nie jesteś bo to zdanie nie miało by sensu
Zensum napisał:
Ookami napisał:

Nie twierdze, że Zenek jest niewinny, bo nie znam jego roli, właściwie prócz swojej to jak na razie żadnej, ale wolę poczekać na dalsze posty z poważnymi oskarżeniami.
Właśnie podkreślone zdanie zwróciło na mnie uwagę... Czyżbyś była wróżbitką?
No to może kochankami (co i tak nie zmienia faktu, że moglibyście być wilkami) ale po co miałbyś się tak tym przechwalać.. przecież nikt akaito nie osądzał.
Poza tym nie wiem czy ktoś oprócz mnie to zauważył ale wilki zrobiły combo o którym była wcześniej mowa czyli Saikou i Shiion
Poza tym jesteś prawie jedyną osobą którą tak naprawdę mogę na poważnie oskarżać. No bo jest jeszcze Sencha, który od początku gry wstawił dwa posty z czego jeden to głos na szeryfa. Są  GF i Ookami ale oni po prostu specjalnie niczym podejrzanym nie rzucają mi się w oczy. Co do wogroga i nany... Wogrog jak na mnie wyciąga zbyt dużo przydatnych brudów a nana stara się wszystko uporzątkować (nie chce mi się pisać o co mi chodzi więc przejrzyjcie jej posty to może zrozumiecie.)
Acha i jecze twoja teoria na temat wogroga również pasuje do ciebie. w sensie, że jest to dla ciebie dobre alibi, że głosowałeś na saikou.

EDIT: co do kozła ofiarnego wyjaśnienie wstawiłem kilka postów dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 16:32

Wróciłam zadowolona ze szkoły, przeczytałam rozgrywkę dwa razy, ale efekt taki, jak mówić do kija. Nie nadaję się do tej gry ;-;

Szanse Zensuma na wilczenie zmalały, gdy powiesiliśmy wilka-Saikou, jednak pewności nie ma. Mnie też zastanawia jego pewność co do niewinności Akaito. Wróż mi nie pasuje do jego postawy (chociaż kto go wie, specyficzny z niego typ), czyli jeśli nie wilk, to albo kochankowie, albo złodziej.

Hidekiryuga napisał:
No bo jest jeszcze Sencha, która od początku gry wstawiła dwa posty z czego jeden to głos na szeryfa.
Wiem, że rozpoznawanie płci czasami jest tutaj problemowe, bo nicki takie niejednoznaczne, ale można zerknąć na kolorek ;-; Ranisz moje kobiece serduszko.

Najbardziej w oczy rzuca się właśnie Hideki, który jest nowy, ale za to ma łeb na karku. Trudno więc powiedzieć, jaką przyjmie postawę, jeśli znajdzie się po drugiej stronie. Idąc za tropem Nany, jego partnerem mógłby być Wogrog, którego Hideki najbardziej broni:
Hidekiryuga napisał:
Z czego wogrog wyciąga zbyt dużo przydatnych brudów jak na wilka...
Hidekiryuga napisał:
Wogrog jak na mnie wyciąga zbyt dużo przydatnych brudów
Dwa razy użyłeś tego samego argumentu, co wygląda na paniczną ochronę partnera, bo większość czyta posty kilkakrotnie, więc każdy by zobaczył.

Zensum napisał:
W Nanę wątpię, bo w 60 była wilkiem i zginęła w pierwszej rundzie przez fail... wątpię żeby Aiko dawała jej wilka (o ile czytała moją rozgrywkę)...
Nana także zginęła w pierwszej rundzie 59, gdzie też była wilkiem. Niby argument marny, bo nie ma limitu na ilość wilczenia pod rząd, ale Nanę powiesili za każdym razem przy pierwszym głosowaniu. Więc wniosek taki, że niezbyt dobry z niej wilczek. Musiałaby mieć dobrego sojusznika, który by ją poprowadził tak, żeby się nie wydała.

Ale się naprodukowałam jak na mnie O.o Chodź pewnie nic inteligentnego nie wniosłam, jak to ja, ale kij z tym, to mój najdłuższy post w tej grze XD Przez pierwszą rundę niezbyt często się udzielałam (nadrabiałam zaległości po chorobie), więc teraz spróbuję być bardziej aktywna, ale nie będę nic obiecywać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 16:53

Sencha, wybacz, że zraniłem twoje serduszko. Po prostu jak piszę posta to niespecjalnie chce mi się cokolwiek sprawdzać i mylę się w kwesti płci. (to samo tyczy się Celesti)... w każdym razie przepraszam.
A co do wogroga to nie to, że go jakoś panicznie bronię, jak by tak było podałbym dużo więcej argumentów co nawiasem mówiąc nie jest takie trudne(mówie tu o wszystkich graczach). Użyłem dwa razy tego samego argumentu ponieważ w drugim poście chciałem uwzględnić wszystkich graczy a nie chciało mi się wymyślać nowego.. W każdym razie jeżeli uważacie, to za słuszne możecie go powiesić. Mi to szczeże zwisa i powiewa choć uważam to za marnowanie głosu.. przynajmniej narazie
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-