Rozgrywka #61 w dobrej wierze. - Page 5



 

Share
 

 Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 18:42

Hideki, może jeszcze foch z przytupem i melodyjką ?
i Czytając twojego posta nr 1 nie widziałem powiązania między Zenkiem a Akaito, chyba że jestem głupi
Hidekiryuga napisał:
Najbardziej podejrzani (zresztą jak w teorii saikou) są Ookai i Zensum
i

I znowu Hideki napisał:
Podejrzanymi na drugiego wilka są Shiion i Sencha. Wilk/nowicjusz głosuje na wilka nie wzbódzjąc większych podejrzeń. (tak wiem,do mnie to też pasuje)
A jednak nie jestem głupi...szok

Jak by kto nie wiedział, czepiam się tego :
Hidekiryuga napisał:
Zensumem i Akaito (chyba, że to ja jestem taki głupi i akaito to nie jest) ale jest pewien problem, o tym powiązaniu napisałem już w pierwszym poście
No a co do reszty, Wo, jednak tylko, mam nadzieje, jednorazowo zrobię wyjątek i zagłosuje na te dziecko, bo technika: napisze coś, ten kto uważa tak jak ja to jest czysty jak łza, a jak inaczej to trzeba go zabić bo on to wilk bo on jest winny bla bla bla.... czegoś takiego mogą używać osoby które miał co najmniej 15 rozgrywek i grali już z tymi osobami co teraz jest rozgrywka, bo wtedy nie marudzą że nie mają innej techniki i umieją ją wykorzystać bo potrafią miej więcej przewidzieć działania niektórych osób

Dlatego Hideki, zmusiłeś mnie do stracenia króliczka, ale powiem ci jedno, jesteś gorszy od wilka
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 03 Paź 2013, 16:44

Mamy 5 głosów na 9 graczy! Nie wiedzę sensu wysyłania na was złego pana z lasu (jeszcze) ale delikatnie ponaglam pozostałą czwórkę.
Albo chociaż głos szeryfa (bo w końcu podwójny)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 03 Paź 2013, 17:11

Wybacz Ai.

Mój głos po głębszym zastanowieniu leci na ... Hideki
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 03 Paź 2013, 18:06

Powody podali poprzednicy, podzielam Waszą decyzję, głos na Hideki'ego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 03 Paź 2013, 19:35

Hideki - tak, tu jest kolorek ;-;

Taki może być? /Ai
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeSob 05 Paź 2013, 22:20

O boże, zostałam ostatnia x.x Dobra, nie czytałam żadnych postów od kilku dni, nie będę się tłumaczyć, wyjaśniać w tej chwili, bo za późno, by mój mózg to wszystko ogarnął. Dostałam kota, a potem gorączki. I zabrakło czasu na internety.

Hideki, bo (chyba) i tak wisi, a mnie nagli czas.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimePon 07 Paź 2013, 19:07

Ja wam powiem tak (i bez polskich znakow, bo tablet ich nie przyjmuje) ze jade na integral i nie bedzie mnie do piatku, wiec moja znikoma aktywnosc niech nie bedzie dla was dziwna, bo moze znajde 5 min na malego posta, ale tak to bede niedostepny, wiec gome i dobranoc
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 07:34

<__< ..... >__> ....\/__\/ ..... ^__^ .... Dobra, nie ma Fa...
Można stawiać znicze tej rozgrywce [*] [*] [*]
A wy się zastanawiajcie czemu wstawiłem 3 @__@


A tak bez spamu, to mogłaby ta rozgrywka ruszyć. Pani sędzio? Jak tam? ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 17:06

nie tyle co zdechła, tyle co czekam na osąd aiko...już chyba wszyscy zagłosowali, więc to jedyne co zostaje...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 19:55

Nie chyba a napewno Wo. Wszyscy już oddali swoje głosy :(.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 15:09

Czas na wyczekiwany osąd!

Powiesiliście Hidekiryugiego
Zaraz po tym, wiedźma zastała wilka grasującego w krzakach i przerwała jego polowania otruwając go. W ten sposób stado wyeliminowało ostatniego wilka - Akaito
Z rozpaczy za kochankiem, Zensum popełnił samobójstwo.

Gratuluje wygranej :
Shiion, Zensum, Sencha, Ookami, Wogrog, Nana, GreenFlesh
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 15:20

Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Everything_went_better_than_expected
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 16:55

A role? Kto kim był?
...Boże, ja przeżyłam!
Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Xdk4
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 20:02

Byłem kupidynem... ale jak ja przeżyłem? Wygrałem? ;-; Czyli mam se wpisać? ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 20:17

Tak. Jak przeżyłeś to wygrałeś. Doubta już masz dopisanego. ^ ^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 20:18

jam był myśliwy...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 20:33

jes trafilam! xDDDD moje glupie szczescie xd
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 12:19

To w takim razie byłem zakochany po uszy ale nie aż tak, żeby się za to zabić <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 15:27

Nie, Zensum, nie wygrałeś... -,-
Z rozpaczy za kochankiem, Zensum popełnił samobójstwo. napisał:
Przypadkowo jesteś w tych, którzy przeżyli, bo w pierwszej wersji Aiko nie wpisała, że popełniłeś samobójstwo.
Taka ciekawostka, wśród tych, którzy przeżyli, jest Szpieg, którego Sędziowie nie uznają za Wilka... ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 18:17

Shujin... właśnie wiem.... XD
W teorii jeszcze wilki miały szansę... (a ja nie) .-.
WELL.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 18:32

TO JAK TO MOŻLIWE! Jeszcze mi Doubt'a zabrali... ._. nie moja wina, że jest że nie żyję a żyję ._.
Ileż razy można edytować podpis ._.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-