58 - Zginiecie marnie



 

Share
 

 58 - Zginiecie marnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 20:41

No to rozpoczynamy rozgrywkę 58.
Uczestnicy to:
- LazyDancer
- Gauzis
- Epej
- Yassamet
- Chicharu
- Shiion
- Nicu
- Arachnea
- Indiana
- Daffodil
- Pippi
- Zansum
- Chiyo
- EileenWood


Możecie zacząć wybierać szeryfa.
Role roześlę jak dostanę odpowiedź od złodzieja.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 20:55

U__U już się zaczęła rozgrywka!
No to może tak inaczej głos na Shiion.
Jakoś jej jedynej ufam l0l
PS: Nie żeby coś, ale ni jestem Zansum (przynajmniej z tego co wiem ._. )


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Wto 20 Sie 2013, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:02

Arachnea.


Ostatnio zmieniony przez Chiyo dnia Sro 21 Sie 2013, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:13

hahaha xd Zenek, zabiles mnie w tej chwili. Pippi
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:17

Głazis v.v
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:27

*ochoczo potakuje* Zginiemy, zginiemy >3
Niciu!~ (o boru, sama sobie tyldy stawiam...)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:27

Daffodil.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeWto 20 Sie 2013, 21:54

Głos na mnie? O.O o co chodzi... Lazy Dancer
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 00:19

Yass c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 00:37

Emmm.. Shiion?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 00:44

Role zostały rozesłane. Jeśli ktoś nie dostał wiadomości ze swoją, niech pisze do mnie na PW.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 10:21

Już beze mnie imprezę zaczęli. ;_;

Ene due rabe, zgwałcił wilczek żabę... więc... Yassamet, moje dziecię na przywódcę stada!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 12:40

Standardowo głos na Gauzisa.

Nim ktoś mi zarzuci niską aktywność, mam kupę roboty, nie zaglądam częściej jak raz na dzień, a nawet czasem i na to nie mam czasu. (przynajmniej do weekendu) Więc nie liczcie na mnie w pierwszej a może nawet i drugiej rundzie, przynajmniej nie na coś więcej niż głos i parę wtrąceń.
W weekend trzasnę litanie ze wszystkiego co wyczytam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 20:22

Eileen ; ]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 20:37

Dwa głosy na Głaza, dwa na mnie i dwa na Shiion... i tylko dwie osoby jeszcze nie głosowały. Cóż za zdecydowanie, droga drużyno!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 20:40

Shiion
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 21:35

Shiion na szeryfa? To ciekawa opcja. Oby nie skończyła jak Zenuś w 55. >3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 21:40

Daff, nie każdy czyta każdą rozgrywkę. Jak skończył Zenek w 55, możesz rozwinąć?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 21:46

Powiesiliśmy Go.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 21:52

Milo z twojej strony Daff, ze we mnie wierzysz ;_; Choc ja sama uwazam, ze wybieranie mnie na szeryfa nie jest najlepszym pomyslem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 22:48

Dobra myśle, że nie ma sensu czekać na ostatni głos.
Oświadczam wszem i wobec, że szeryfem zostaje Shiion.

Zacznijcie dyskusje i oddajcie głosy do hmmm... sobotniego wieczora ale mile widziane byłyby głosy oddane wcześniej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 23:01

Ookami, każesz działać tak szybko? D: Ło kuźwa ; ;

Dobra, analiza ludu:
- LazyDancer - grałam raz, ale nie znam Pani za dobrze
- Gauzis - grało się, fajnei by bylo, jakby Głaz zarzucił jakimś pomysłem, który mógłby wsypać jakiegoś wilczka
- Epej - Tata ; ; chba nie graliśmy razem
- Yassamet - zginę marnie .____.
- Chicharu - Nie grałyśmy (nowa?)
- Shiion - Szeryfie. Choć zwykle to cicha osoba.
- Nicu - bez Gisha to już nie będzie ta sama osoba D:
- Arachnea - Chyba... nie grałyśmy jeszcze. CHYBA
- Indiana - Nowa osoba
- Daffodil - Adolf. Ta ksywka mówi sama za siebie, prawda? Też czekam na posta, który mógłby kogoś wyciągnąć do rozmowy.
- Pippi - Nowa..?
- Zensum - Zenek. Znam go tylko jako MG, choć widziałam jego okradnięcie samego siebie. Myślę, że z nim będzie wesoło.
- Chiyo - Mam dziwne wrażenie, że gdzieś grałyśmy razem o:
- EileenWood - spec od siedzenia na Chatnago : P

14 graczy. Myślę, że 3:11 będzie.
Okej, pani Szeryf. Dlaczego uważasz, że wybranie Ciebie było błędem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeSro 21 Sie 2013, 23:41

Yassamet napisał:
Ookami, każesz działać tak szybko? D: Ło kuźwa ; ;
Mamy naprawdę dużo czasu. Nie mam pojęcia, dlaczego tak lamentujesz...
Yassamet napisał:
Dobra, analiza ludu:
- LazyDancer - grałam raz, ale nie znam Pani za dobrze
- Gauzis - grało się, fajnei by bylo, jakby Głaz zarzucił jakimś pomysłem, który mógłby wsypać jakiegoś wilczka
- Epej - Tata ; ; chba nie graliśmy razem
- Yassamet - zginę marnie .____.
- Chicharu - Nie grałyśmy (nowa?)
- Shiion - Szeryfie. Choć zwykle to cicha osoba.
- Nicu - bez Gisha to już nie będzie ta sama osoba D:
- Arachnea - Chyba... nie grałyśmy jeszcze. CHYBA
- Indiana - Nowa osoba
- Daffodil - Adolf. Ta ksywka mówi sama za siebie, prawda? Też czekam na posta, który mógłby kogoś wyciągnąć do rozmowy.
- Pippi - Nowa..?
- Zensum - Zenek. Znam go tylko jako MG, choć widziałam jego okradnięcie samego siebie. Myślę, że z nim będzie wesoło.
- Chiyo - Mam dziwne wrażenie, że gdzieś grałyśmy razem o:
- EileenWood - spec od siedzenia na Chatnago : P
No i co dała ci ta "analiza"? Naprawdę, gorszego "rozruszacza" gry to chyba nie ma. Takie wnioski to już lepiej sobie zapisać na kartce papieru albo w pliku tekstowym na komputerze. Mógłbym uznać to za post do nabicia aktywności i ukazania pozoru wniesienia czegokolwiek do gry. : >
Yassamet napisał:
14 graczy. Myślę, że 3:11 będzie.
Z tym to akurat się zgodzę. Tym bardziej, że nie mamy tu Szpiega. Wilkom będzie trudniej wykryć rolne króliki, przez co pewnie zostały obdarzone licznym składem.

A tak na serio, to chyba przyczepię się do Pippi(choć do Chicharu chyba też). Ten głos na Shiion jest naprawdę z dupy... oczywiście, mógł być losowy, ale również mogło stać coś więcej za tym. Szczególnie krótko po wysłaniu ról (bo akurat wiem, kiedy zaczęto wysyłać PW c:). Takiego Zenka nie mogę posądzić o nic, bo ten zagłosował jako pierwszy w temacie, ale wtedy roli nie znał. Co nie oznacza przecież, że go wybielam, absolutnie. Po prostu prócz zwykłego "Jesteś Wilczym Elementem" nie mam nic innego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeCzw 22 Sie 2013, 07:41

Nie no, proszę was. Knucie wilka po oddaniu głosu na szeryfa? Wybrali Shiion to wybrali, jej ufają (być może mylnie), ją widzieli w tej roli, ją wylosowali. Ból poopci bo nie wybrali Ciebie? :< Ja tam przyczepiłbym się do wszystkich, którzy z uporem maniaka głosują na siebie - bo to najbardziej mi wilczy. Wszak głos podwójny mi nie raz wilczy ogon ratował jak trafiało mi się combo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitimeCzw 22 Sie 2013, 09:00

Ja jak zawsze na początku nie mam podejrzeń, lecz chciałbym zrócić uwagę na osoby, które napisały swój głos po rozdaniu ról. Czyżby specjalnie czekały, żeby zagłosować na osobę która wiedzą, że jest na tym stołku potrzebna?
Btw, Shiion, gratulacje! <3
Dodatkowo powiem, że Pippi nie jest nowa... po prostu dawno nie była na RD, dlatego Yass jej nie widziałaś...
PS: Yass, to że nie grałaś z kimś, to nie oznacza, że jest nowa.. nie jesteś pępkiem świata! .-.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






58 - Zginiecie marnie Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

58 - Zginiecie marnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» 90. Zginiecie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-