58 - Zginiecie marnie - Page 7



 

Share
 

 58 - Zginiecie marnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeNie 01 Wrz 2013, 12:51

Rozgrywkę temu też jebnął głosem z dupy. Poza tym, on pisze takie posty, że od początku miałem w głowie myśli obrazujące jego powieszonego za pomocą pętli, jednak równie dobrze mógł to być trolling i sabotaż gry królikom. Mimo wszystko wolałbym teraz go powiesić. Zenuś często jest na forum, a nawet nie wejdzie, by napisać, co ma na Gauzisa lub odeprzeć oskarżenia. On wie doskonale, że temu nie podoła i tylko bardziej się wjebie...
Niemniej Chiyo zagadkę również stanowi. Można pokusić się o wniosek, że specjalnie czeka, aż ktoś zagłosuje na Zenka, by ta mogła przeważyć sytuację. Przez to zastanawiam się, czy przypadkiem nie mamy 4 Wilków w grze... ._.
Jak najbardziej propsuję cenzurowany post Gauzisa. Szkoda tylko, że nic to nie da.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeNie 01 Wrz 2013, 14:30

Siedzę cicho, bo mnie praktycznie w domu nie ma i nie mam nawet się kiedy po dupie podrapać. Ja rozumiem, Głaz, że masz urwanie dupy a czas znalazłeś, ale sorry bardzo, ja jestem chora i po wysiłku fizycznym nie mogę siedzieć przy kompie, tym bardziej teraz, jak szkolny ma się zacząć.

A na Lazy Dancer to się nie skupicie. Siedzi ciszej niż ja, która jestem bezpodstawnie oskarżana, podczas gdy ona pewnie wilczy jak nic.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeNie 01 Wrz 2013, 20:23

Daffodil napisał:

Jak najbardziej propsuję cenzurowany post Gauzisa. Szkoda tylko, że nic to nie da.
Też byś się postarał o cenzurę, to o wiele lepiej się czyta. :s

Co do LD, myślałem nad tym - w końcu nie zabito jej podczas gdy nie oddała głosu - coś ważnego miała, jednak wróżbita i wiedźma poszły, myśliwy i zakochani...
Cóż... Jej niesamowicie irytujące milczenie jest mniej podejrzane niż twoje posty, niezależnie od głosów i tak już wisisz, to że nie zagłosowałaś na Zenka jest również podejrzane - nie zawiśniecie obydwoje, twój głos raczej nie ma szansy przejścia (chyba że LD zagłosuje na siebie i Chicharu na nią).
Czyli na moje to jakbyś się przyznała że nawet już o tym nie pomyślałaś, bo wiesz że ty jesteś wilkiem, a każdy królik chociaż spróbuje wyeliminować wilka podczas tego gdy ma zostać powieszonym. Rozumiem niechęć do multikill'ów, ale męczenie milczka bo i tak się nie będzie bronić... Brooo... Pls...

Czyli stan głosów:

-Chiyo 3 głosy (Gauzis + podwójny Eileen)
-Zenek 1 głos (Daffo)
-Lazy Dancer 1 głos (Chiyo)*
-Gauzis 1 głos (Zenek*) - a jak już wiadome, ja wilkiem nie jestem na pewno. Niepewnych proszę o przeczytanie pierwszej rundy od 3-ciej strony oraz ostatniego werdyktu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na posty moje i Daffa.


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Pon 02 Wrz 2013, 19:47, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Wybacz Chiyo, Zenku... Byłem lekko zmęczony jak pisałem posta.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeNie 01 Wrz 2013, 22:29

Odnośnie LD, to szczerze mówiąc, oczywiście nie chcąc przy tym obrazić Epeja, nie wydaje mi się, aby go było stać na zagrywkę wyrobienia alibi swojemu towarzyszowi. Wystarczy popatrzeć, jak bardzo się wjebał z obroną Pippi. Za brakiem winy u LD przemawia również to, że Epej umieścił ją w swej teorii milczków. Eileen i Arachnea były czyste. Istnieje szansa, że LD również jest taka, jak one.
Poza tym, mamy sytuację 6:1. Następnie 4:1, jeśli nie trafimy, a na końcu 2:1 i tu już powinna być czysta wygrana. Trzech stuprocentowo czystych królików mamy podanych na tacy, a Wilki nie wybiją wszystkich do sytuacji 2:1. Jeśli zatem każdy z parki Chiyo & Zensum będzie czysty, w co oczywiście wątpię, to zawsze mamy czas na powieszenie LD. Tylko niewolno jej szeryfa wręczyć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimePon 02 Wrz 2013, 14:28

Gauzis napisał:
-Gauzis 1 głos (Chiyo)
Wow, nie wiedziałam, że Zenek wyewoluował we mnie o_O[/quote]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimePon 02 Wrz 2013, 18:28

Lazy Dancer - nie ma mnie za często brak lapka
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeWto 03 Wrz 2013, 16:03

Czas, w końcu podać wynik.

Waszym zdaniem podłym wilczurem jest Chiyo i... macie racje. Brawo powiesiliście kolejnego wilka.

Gdy rano wszyscy uznali, że już po wszystkim znaleziono jeszcze 2 ciała. Rozszarpane zwłoki Chicharu leżały rozrzucone wokół wisielczego drzewa, a Lazy Dancer wpadła w trujący bluszcz i nie udało jej się z niego wyplątać.

Gra toczy się dalej.

Przy życiu pozostali:
- Gauzis
- Daffodil
- Zensum
- EileenWood
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeWto 03 Wrz 2013, 16:52

Ooooj... teraz pytanie kto jest wilkiem....
... Na pewno nie Daff... może Eileen?
Nie wiem, czy to słuszne, ale głosuję na Eileen
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeWto 03 Wrz 2013, 17:00

Zenuś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeWto 03 Wrz 2013, 20:40

Strzelałem trzy wilki, po moim głosie miałem dylemat co do Zenka... :O
Nie sądziłem że mogą być aż 4 wilki w tej rozgrywce na tyle osób... to chore... :s
No nic, udało się, choć nie powiedziałbym że jestem nieomylny - nie strzelałem że są 4-ry wilki.
(Przesadziłaś Ookami)
To czekamy na Efe i werdykt
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 16:49

Wybaczcie, nie miałam internetu :<<<
Zenuś, naturellement.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 17:11

No to gratuluję. Powiesiliście wszystkie wilczki.

WYGRANA KRÓLIKÓW!!

Zwycięzcami są:
- Gauzis - króliczek okradziony z roli myśliwego
- Daffodil - złodziej
- EileenWood - wiedźma


Gratuluję zwycięzcą
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 18:21

Brawo, ludziska~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 19:35

100% strzałów trafionych
Ookami, bez urazy, mega fail, wystarczyłoby jedno złe głosowanie i to by oznaczało wilczą wygraną, mam uwierzyć w bezstronność?

Ale mimo wszystko dobra gra...
Gdybym wiedział od początku że są 4-ry wilki, z czego jeden to kochanek, to nawet bym się nie podejmował, a jednak xD.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 23:28

Gauzis, i tak dostaliście fory bo moja śmierć była niezasłużona, nie miałem największej ilości głosów. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitimeSro 04 Wrz 2013, 23:40

Przepraszam za to jeszcze raz. Przyznaje mój błąd, no ale każdemu może się zdarzyć.
Nie miałam zamiaru nikogo wkopać ani dopomóc królikom.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






58 - Zginiecie marnie - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 58 - Zginiecie marnie   58 - Zginiecie marnie - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

58 - Zginiecie marnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» 90. Zginiecie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-