Kolejka 53 - Page 6



 

Share
 

 Kolejka 53

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 11:27

Zastanowił mnie głos naszego "szeryfa"... Czemu nie zagłosował na Gauzisa? To mogę zrozumieć, Gauzis i tak leżał. Ale czemu nie Mi-Kun? Tutaj nie znajduje wyjaśnienia. Chociaż może... kochankowie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 21:41

Ale Wy (albo przynajmniej niektórzy z Was) pierd****** -.-' Nie macie już pomysłów więc wymyślacie z dupy historie i hipotezy. "Nie zagłosował jak reszta? Ubijmy go bo to wilk!!!@1!!" Serio? To że ktoś uważa inaczej nie oznacza od razu, że jest zdrajcą. Mi-kun według mnie wilkiem nie jest a odgrywa swą prawdziwą rolę dość nieudolnie. A to jeszcze nie powód aby Go wieszać. W każdym razie nie dla mnie.

Nie chcę być upierdliwa, ale proszę sędziego o ukatrupienie Eusine: 9 stron i ani jednego posta - no bez jaj. No chyba, że odgrywa jakąś znaczącą rolę... Dziękuję!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 22:30

Arachnea napisał:
Ale Wy (albo przynajmniej niektórzy z Was) pierd****** -.-' Nie macie już pomysłów więc wymyślacie z dupy historie i hipotezy. "Nie zagłosował jak reszta? Ubijmy go bo to wilk!!!@1!!" Serio? To że ktoś uważa inaczej nie oznacza od razu, że jest zdrajcą. Mi-kun według mnie wilkiem nie jest a odgrywa swą prawdziwą rolę dość nieudolnie. A to jeszcze nie powód aby Go wieszać. W każdym razie nie dla mnie.

Nie chcę być upierdliwa, ale proszę sędziego o ukatrupienie Eusine: 9 stron i ani jednego posta - no bez jaj. No chyba, że odgrywa jakąś znaczącą rolę... Dziękuję!

Zawsze coś~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 22:32

Yaay, ta rozgrywka jednak żyje~~

Super~~
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 12:15

Podsumowanie by JA.
Mi-Kun lami.
Xana nie obchodzi gra.
Gauzis lubił przegrywać.
Restling umarł.
Eusine nie gra. (a jak gra to i tak nie powinien- brak jakiegokolwiek posta to ban na rozgrywkę)




I teraz stwierdzam, że to nie ma sensu. Weźmy powieśmy kogokolwiek, skoro nie chce wam się grać :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 12:18

Skąd stwierdzenie że lamię? W tej grze da się w ogóle lamić? Lamienie to nie osiąganie rezultatu jakiego by się chciało. Ja swój rezultat osiągnąłem. Macie w końcu 9 stron rozgrywki.
Głosujcie głosujcie.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 13:09

Lamienie to:
"Robić coś źle, byle jak, nieudolnie."
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 19:23

Ok, ale tylko wtedy, gdy mowa o zamiarach osoby, która "lami". Jako, że nie znasz moich zamiarów to nie oceniaj mojego sposobu gry. Sam też wiele nie wnosisz do rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 20:41

Widać, że się nie doczekam głosu, jako ostatni.
Ookami, już pisałem chyba wcześniej.
I skąd pomysł że ma rozgrywkę w dupie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 20:58

Przepraszam, że nic nie piszę, ale mam teraz urwanie głowy i mogę wejść na forum tylko na chwilkę.

Głos już oddałam, więc za bardzo nie będę się rozpisywać.

Mi-kun skoro chcesz szybko umrzeć to czemu nie zagłosowałeś na siebie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 07:00

Możliwe, że brakuje mi mózgu itd. ale czy Xan czasem nie głosował na Kitsune? .o.

Nie głosuję na samego siebie, ponieważ lubię wkurwiać innych swoimi randomowymi głosami :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 09:04

Mi-kun chyba i tak zawiśnie, co?

Ja głosuję na Kitsune.

Zapewne mam wytłumaczyć dlaczego?

Obserwuję ją od jakiegoś czasu, a skoro głos na Kitsune chyba i tak nic nie zmieni, to wskażę choć swoją kolejną podejrzaną.
Dlaczego Kitsunę? Ponieważ baardzo szybko skrzyknęła przeciw Mi-kunowi głosowanie już w pierwszej rundzie, gdy z czasem się okazało, że to irytujący osobnik ale... No właśnie. Chyba po prostu tylko nadpobudliwy. Jednak się okaże.
A Kitsune baardzo szybko chciała się go pozbyć i równie szybko przerzucić głosowanie na Xana.

Ot stąd mój głos, możecie już zlinczować. I za taki głos i za siedzenie ciszej niż inaczej. Ale pracuje i nie mam czasu teraz za dużo się udzielać, a i sił też brak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 10:52

Frogi - wkurzasz mnie
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 11:32

Analiza zachowania osobnika płci męskiej, (!!)rasy królik(!!), imieniem Mi-Kun.

Po wielu analizach jego postów i zachowania stwierdzam co następuje:
Ten KRÓLIK ma trzy możliwości.

1. Wilk- jednak w tym przypadku nie pasuje mi to jego wychylanie się z szeregu. Po co? No chyba że już totalnie nie ogarniałby tej gry :/ On nawet się nie broni.
2. Królik bez roli- tutaj coś niecoś pasuje, bo zwraca podejrzenia na siebie, dając żyć tym z rolami, a nam dając materiał do przemyśleń. Jednak coś mi tu nie gra. Czemu sam namawia do głosowania na niego? Przecież to uniemożliwia nam wskazanie wilków na podstawie głosowania :/
3. Królik z rolą- i tutaj nareszcie wszystko się zgrywa. Według mnie jest myśliwym lub wiedźmą, chociaż może mieć też inną rolę. Co na to wskazuje? Głównie jego linia obrony, a właściwie jej brak. Dalej sądzę, że to beznadziejny sposób, ale wydaje mi się, że Mi-Kun swoim myśleniem "możecie mnie zabić, wasz wybór" delikatnie sugeruje swoją ważność.

Werdykt: KRÓLIK Z ROLĄ. Nie jestem tego pewien, to tylko domysły (jak cała ta gra xD), ale wydaje mi się to logiczne.


Z tego właśnie powodu nie oddam głosu na Mi-Kuna tylko na...

... Kitsune. Czemu? Tutaj uprzedził mnie post Yvetty. Chcę dodać tylko tyle, że siedziała cicho, w ogóle się nie odzywała, a jak przyszło do oskarżeń na Mi-Kuna to od razu ruszyła z ofensywą. Trochę podejrzane, czyż nie? Wg. mnie wilkiem jest Kitsume i/lub Arachnea. Tak, tak zawiść, zemsta i tak dalej. Ale czemu nie uzasadniła swojego głosu na mnie? Chce zabić KOLEJNĄ osobę, która cokolwiek pisze? Chętnie wdałbym się w polemikę i próbowałbym oddalić oskarżenia, ale żadnych oskarżeń nie ma! Jest tylko głos...

Do zobaczenia wkrótce,
frogi16
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 11:50

Głosuje na Mi-Kuna
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 16:06

Pozdro~
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 17:24

A z jakiej okazji? Zbliżającej się śmierci?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 19:12

Zgodnie z waszą wolą na stryczku zawisa króliczy Mi-kun!
Tej nocy wilki zatopiły swe kły w kupidynie Kitsune. Nikt więcej nie zginął.


Grajcie dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeCzw 04 Lip 2013, 19:43

Ostatni post Frogiego + werdykt = próba wrobienia!
Albo, On pomyślał, że to zostanie tak odebrane i będzie w ten sposób bezpieczny.
(drama button)

Trzeba także dodać, że Epej przybrał bardzo ciekawą i bezpieczną taktykę, która byłaby dobra dla wilka. "Ja tylko głosuję, bo pieprzycie" To prawda, no ale to idealny sposób na przemknięcie cicho podczas wilczenia.


Ostatnio zmieniony przez Arachnea dnia Czw 04 Lip 2013, 19:43, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Dopisanie drama button)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimePią 05 Lip 2013, 16:48

Piszę do was w smutku moje drogie króliczki. Jak wiecie Aiko wyjechała, ale poprosiła mnie bym przejął tą rozgrywkę i poprowadził do końca. Tak więc uczynię, jednak wszystko było robione na szybko, więc wprowadzę tu troszkę chaosu. Prosiłbym wszystkie żywe stworzenia z rozgrywki o przesłanie mi swojej roli (tak, zwykły królik to też rola) na PW, w tytule pisząc "elektryczne ptacy". I nie kłamać, bo ogólny zarys posiadam, więc się dopatrzę i wywalę takiego osobnika na zbity pysk. A, jako że byłem jednym z kochanków proszę wszystkich o obczajenie PW, ktoś otrzyma moją rolę by drugiej osoby nie zabijać.

Grę możecie już bez przeszkód kontynuować i wybaczcie za wszystkie niedogodności. : 3


Króliczy Epej zostaje zamknięty w króliczym więzieniu za molestowanie małych królisiątek, a tym samym wypada z rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimePią 05 Lip 2013, 17:14

W tym momencie rozgrywka straciła resztę sensu. Zmieniła się rola, HELOŁ! Całe 10 stron postów idzie w pizdu, bo zmieniła się rola. Osoba która wyglądała na winn
ą może zostać kochankiem, a my ją zabijemy. Czemu? BO SKĄD MAMY WIEDZIEĆ KIM JEST?

Ej bez paniki, nic się nie zmieniło. Po prostu jeden królik jest kochankiem, którym mógłby być równie dobrze gdyby Epej był zwyczajnym królikiem po co tyle agresji ._. czy wy do niczego nie umiecie podejść spokojnie i bez narzekania. / Aiko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimePią 05 Lip 2013, 18:46

I co z tego? ._. Serio, nie rozumiem Twoich narzekań. Czemu całe 10 stron miałoby iść, za przeproszeniem, w pizdu? I to za sprawą jednej roli, kochanka? Rozumiem wilka, ale KOCHANKA? Co to, przepraszam bardzo, ku**a zmienia?
I co z tego, że winna osoba, która dostanie rolę kochanka, zostanie przez nas zabita? To chyba dobrze? Jeśli poświęcenie jednego niewinnego królika jest konieczne, by dorwać tym samym wilczura, to sorry, ale nie widzę tutaj najmniejszego problemu ._.

Za to Twoje poruszenie mówi mi, że to Ty możesz być tym drugim kochankiem...
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSob 06 Lip 2013, 11:54

frogi16 napisał:
Osoba która wyglądała na winną może zostać kochankiem, a my ją zabijemy

Alejaroz napisał:
I co z tego, że winna osoba, która dostanie rolę kochanka, zostanie przez nas zabita?

I tutaj wychodzi czytanie ze zrozumieniem. Albo sugestia...

Alejaroz napisał:
I to za sprawą jednej roli, kochanka? Rozumiem wilka, ale KOCHANKA? Co to, przepraszam bardzo, ku**a zmienia?

No nie wiem co to zmienia... tożsamość jednej z osób? Cała mafia opiera się na zgadywaniu tożsamości na podstawie dyskusji. Teraz tożsamość się zmienia. Zmienianie reguł podczas gry jest bezsensowne. Weźmy jeden z przykładów:
Jełop przez całą grę rzuca podejrzenia na Mendę i próbuje go powiesić. Nagle zostaje ZMUSZONY do chronienia Mendy. I co teraz? Reszta graczy widzi tą nieuzasadnioną -z ich punktu widzenia- zmianę i zaczyna się zastanawiać: Może te podejrzenia były dla odwrócenia uwagi? Może są w zmowie? A może Jełop to wróżbita, który sprawdził Mendę i wie, że to królik? A jeśli zastanowią się króliki, to zrobią to też wilki...

Takich przykładów jest dużo, teraz nie wiemy czy osoba oskarżająca wcześniej wilka nie jest jego kochankiem i czy po śmierci wilka nie stracimy kolejnego królika.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeSob 06 Lip 2013, 13:37

Frogin kombinujesz jak kolasowy pod górkę. Próbujesz znaleźć dziurę w całym. Ktoś inny został kochankiem? Trudno. Jakoś musimy dać sobie radę, a nie od razu się denerwować.

Twoja obecna postawa coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że możesz być wilkiem. I teraz dostałeś też rolę kochanka przez co boisz się iż drugi kochanek zginie i przez to wilki mogą przegrać.

Mam cię teraz na oku. Wkopałeś się tym postem przed werdyktem i teraz coraz bardziej się pogrążasz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitimeNie 07 Lip 2013, 11:00

Frogi w nieaktywnych? No ale lipa... Świat oszalał.

Dobra jestem na chwilkę, więc mogę coś napisać.

I poprę zdanie Ookami. Postawa Frogiego mi tutaj śmierdzi. Ale w sumie tylko w tym jednym poście. Natomiast nie podoba mi się dalej totalne milczenie innych osób.
Xan przykładowo tłumaczył, że przez nasze kłótnie ma zamiar tylko głosować... Ok. Kłótni nie ma, więc jego usprawiedliwienie już nie działa.
Tak samo reszty milczków, którzy milczą cały czas.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Kolejka 53 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka 53   Kolejka 53 - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kolejka 53

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-