96 - powrót Ookami : P - Page 6



 

Share
 

 96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 14:45

Dobra, koniec z tym. Niech kupidyn złączy AsunoHanę z Zangiem. Zanga już wystarczająco wypytałem o sprawy, które mnie nurtowały. Pora zatem zagłosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 14:57

Wowowowow. Pierwsze głosy na mnie soł macz win! <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 15:02

AsunoHana napisał:
Wowowowow. Pierwsze głosy na mnie soł macz win! <3
Ledwo zagłosowałem, a ty już od razu się pojawiasz? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Hana. : > Bardzo mnie ciekawi fakt, że od ostatniego posta miałaś ponad 10h na to, by się odezwać, wyjść z wnioskami, napisać choć raz konstruktywnego posta itd. A ty taki ochłap dajesz? Zapamiętam to sobie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 15:30

Daffodil napisał:
Bardzo mnie ciekawi fakt, że od ostatniego posta miałaś ponad 10h na to, by się odezwać, wyjść z wnioskami, napisać choć raz konstruktywnego posta itd. A ty taki ochłap dajesz? Zapamiętam to sobie.

No sorry, źle mi się piszę z tableta, więc dopiero wbiłam na kompa, ale mniejsza nie to.;d


No więc okej, rozumiem jeden głos już na mnie poszedł, a skoro Daff zagłosował, to pewnie większość pójdzie za jego głosem i wilki będą mieć większą szanse na wygraną. Co do podejrzanych dziwi mnie, że Sai tak naglę milczy. Na początku dużo pisał i czepiał się Kori, a teraz tak jakby go to nie interesowało.... Ponad to nie wiem czemu, ale śmierdzi mi trochę Awokado. Niby wpycha te swoją niewinność nie siłe, a dla mnie jak ktoś tak nadmiernie piszę, że jest niewinny bardziej rzuca mi się w oczy.

Jeśli chodzi o Kori nie sądzę by wilczyła. Zrobiła trochę zamieszania na początku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 15:37

Dopiero wychodzisz z wnioskami, gdy dostajesz głos? Chcesz tym pokazać, że wyłamujesz się poza swój wilczy styl czy co?
Masz coś jeszcze prócz Awokado i SaiKuna? Jakichś podejrzanych itd.?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 15:56

Daff napisał:
Dopiero wychodzisz z wnioskami, gdy dostajesz głos? Chcesz tym pokazać, że wyłamujesz się poza swój wilczy styl czy co?

Nie? Wcześniej śledziłam co piszecie, ale naprawdę ciężko mi pisać z tableta.

Daff napisał:
Masz coś jeszcze prócz Awokado i SaiKuna? Jakichś Crow. W jednym poście stanęła po stronie Sai (no może za dużo powiedziane)...tłumaczył go trochę.

AsunoHana napisał:
Zastanawia mnie agresywność Saia, nie zauważyłam, żeby wcześniej tak pisał.
Crow napisał:
Bo tak nie pisał. W każdej grze pisze inaczej. Np. w pierwszej był kompletną sierotką, która oskarżała Daff'a (rozgrywka 93 strona 10, jak ktoś chce)

Czyżby wilczy wspólnik? Mam takie przeczucie jakoby właśnie ona wilczyła, ale mogę się mylić.

Edit. Poprawa cytatu.


Ostatnio zmieniony przez AsunoHana dnia Pią 30 Sty 2015, 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 15:58

Crow to chłopak. ; P I ogarnij kod w cytowaniu, bo wyszedł jeden wielki bubel, którego nie da się zrozumieć.
AsunoHana napisał:

Nie? Wcześniej śledziłam co piszecie, ale naprawdę ciężko mi pisać z tableta.
No chyba tak, skoro do tej pory nonstop powtarzałaś, że nie będziesz pisała żadnych wniosków i teorii, by nie mącić w stadzie. Teraz nagle ci się odwidziało? Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 16:11

Daffodil napisał:
Crow to chłopak. ; P I ogarnij kod w cytowaniu, bo wyszedł jeden wielki bubel, którego nie da się zrozumieć.

Ojć, przepraszam za zmianę płci. Cały czas miałam Cię za dziewczynę. ;__; Już poprawione.^^

Daff napisał:
No chyba tak, skoro do tej pory nonstop powtarzałaś, że nie będziesz pisała żadnych wniosków i teorii, by nie mącić w stadzie. Teraz nagle ci się odwidziało? Dlaczego?
Wcześniej pisałam na kompie i nie widziałam w tym nic podejrzanego. Jedynie już wtedy Crow trochę wydawał mi się podejrzany, ale musiałam się zastanowić. Zresztą, to był pierwszy dzień (w sensie, że rozgrywka się zaczęła), a to co wczoraj pisaliście po tym moim poście, gdzie pisałam, że "wiedziałam, że tak będzie" to już siedziałam na tablo, a na kompa teraz dopiero wbiłam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 16:58

Cytat :
"Podejrzany wydaje mi się Moriarty, głównie po tym, co napisał"

Tja... Zauwaz, ze glownym celem wilka jest unikanie podejrzen i spokojne, dyskretne mordowanie krolikow. : ) Poki siedzialem cicho, bylem poza podejrzeniami. Ale w sluzbie naszej kroliczej ojczyznie, zdecydowalem sie podjac ryzyko i uderzyc w dzwon alarmowy. : ) Nic bardziej, niz wlasnie to udowadnia moja niewinnosc. Jestem kroliczym bohaterem, a nie wilkiem!

Cytat :
"Niby ocenia tutaj, jak według niego działają typowe króliki i wilki, a z drugiej strony, w pewien sposób stara się zarzucić, że najbardziej aktywni powinni być oskarżeni."

Alez bynajmniej! Skad sie bierze ta liczba mnoga? : ) Ty tez usilujesz manipulowac naszymi kroliczymi umyslami?

Cytat :
"Więc podejrzewasz Daffa tylko za to, że jest aktywny i prowokuje wszystkich wokół do dyskusji? Gdyby nie tego typu gracze, siedzielibyśmy i patrzyli na siebie."

Dokladnie o tym mowie! : ) Gdyby nie wilki, to my, kroliki, tylko bysmy obgryzali marcheweczke i kicali po zielonej lace - zgodnie z nasza krolicza natura. Jak wiec rozpoznac nie-krolika? Po tym, ze nie kica i nie obgryza marchewki! Ze nie zachowuje sie kroliczo!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 17:28

Asuno, nadal nie poprawiłaś do końca cytatów.
Chyba nie zrozumiałaś słów Crowa... on poparł TWOJE wnioski. Nie poparł SaiKuna. Crow przyznał ci rację i zapodał rozgrywkę na dowód. On się z tobą zgadza... Myślę, że w taki sposób powinno to być odczytane.
Moriarty napisał:
Zauwaz, ze glownym celem wilka jest unikanie podejrzen i spokojne, dyskretne mordowanie krolikow. : ) Poki siedzialem cicho, bylem poza podejrzeniami.
Póki co spełniasz swoje wymagania na wilka.
Moriarty napisał:
Ale w sluzbie naszej kroliczej ojczyznie, zdecydowalem sie podjac ryzyko i uderzyc w dzwon alarmowy.
Eee... co zrobiłeś? Rozwiń, z chęcią przeczytam, co masz nam do przekazania.
Moriarty napisał:
Nic bardziej, niz wlasnie to udowadnia moja niewinnosc. Jestem kroliczym bohaterem, a nie wilkiem!
No właśnie niewinności nie udowadnia w żaden sposób, bo w żaden sposób nie pomagasz pchać sprawy do przodu.
Moriarty napisał:
Gdyby nie wilki, to my, kroliki, tylko bysmy obgryzali marcheweczke i kicali po zielonej lace - zgodnie z nasza krolicza natura. Jak wiec rozpoznac nie-krolika? Po tym, ze nie kica i nie obgryza marchewki! Ze nie zachowuje sie kroliczo!
Nie wierzę, że to napisałeś. x.x Po prostu nie wierzę. Takich idiotyzmów dawno nie czytałem. Mamy wilki w stadzie, więc nikt nie kica i nie je marchewki, bo wszyscy są zajęci szukaniem wilków. Z twoich słów wynika zatem, że wszystkie króliki są wilkami i trzeba zajebać wszystkich. #logika W naszym przypadku szukanie wilków (czytaj: zaczepianie, prowokowanie i wyciąganie wniosków)jest typowo króliczym zachowaniem, którego ty niewątpliwie nie uprawiasz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 17:32

Oborze szumiący, znowu... idę się zabić... ;-;
*leci czytać tę orgię literek*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 17:42

Widzę daff że na wstępie chcesz zamordować 2 osoby^^ zazdroszczę ci pewności w swoje teorie^^ Witam witam Kirę gdzie byłaś jak cie szukaliśmy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 18:31

Cytat :
"Póki co spełniasz swoje wymagania na wilka."

Bo by znalezc wilka, musze myslec, jak wilk, nawet mimo tego, ze nie ma bardziej kroliczego krolika niz ja! Elementary, my dear Watson!

Cytat :
"No właśnie niewinności nie udowadnia w żaden sposób, bo w żaden sposób nie pomagasz pchać sprawy do przodu."

Pcham! : ) a ty za to odwracasz kota ogonem tak mocno, ze zaraz przyjedzie tu Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami i wlepi ci karnego kuuuu... khem.

Cytat :
"nikt nie kica i nie je marchewki"

Mow za sieb... O, chwila! Wlasnie przyznales, ze nie kicasz i nie jesz marchewki! Nie jestes krolikiem!

Cytat :
"Z twoich słów wynika zatem, że wszystkie króliki są wilkami i trzeba zajebać wszystkich."

Ten kot od wykrecania ogonem to juz furczy jak wentylator... Niezly jestes w robieniu ludziom wody z mozgow! : ) Powinienes sprzedawac emerytom posciel z kroliczej welny, wroze liczne nagrody firmowe! ; ) Wilcza praktyka, hm?

Cytat :
"naszym przypadku szukanie wilków (czytaj: zaczepianie, prowokowanie i wyciąganie wniosków)jest typowo króliczym zachowaniem, którego ty niewątpliwie nie uprawiasz."

Na moje krolicze uszy, slubuje, ze bede sie bardziej staral! : ) Bede jeszcze wiecej prowokowal i jeszcze bardziej zaczepial!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 18:40

Ooo... Kira jest. Czekam na posta. : > Niezwłocznie.
Moriarty napisał:
a ty za to odwracasz kota ogonem tak mocno, ze zaraz przyjedzie tu Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami i wlepi ci karnego kuuuu... khem.
Nie, niczego nie odwracam. Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź, a dojdziesz do takich wniosków, jak ja. Zamiast gadać, jak tak bardzo odwracam, może łaskawie wyjaśnisz mi, co miałeś na myśli? Najwyraźniej twoja składnia zmusiła mnie do "błędnych" wniosków, które są niezgodne z kluczem.
Moriarty napisał:
Mow za sieb... O, chwila! Wlasnie przyznales, ze nie kicasz i nie jesz marchewki! Nie jestes krolikiem!
Ahaaa... XDDD Skończysz w końcu zarzucać słabymi żartami, byśmy mogli przejść do normalnej części gry?
Moriarty napisał:
Ten kot od wykrecania ogonem to juz furczy jak wentylator... Niezly jestes w robieniu ludziom wody z mozgow! : ) Powinienes sprzedawac emerytom posciel z kroliczej welny, wroze liczne nagrody firmowe! ; ) Wilcza praktyka, hm?
Wyjaśnij mi, co czego nie zrozumiałem, choć wątpię, bym źle odczytał twoją wypowiedź. Wilcza praktyka? Mam doświadczenie w wilczeniu. Wilczyłem do tej pory 6 razy. 100% skuteczności. Nie zginąłem ani razu. Nie, nie kryję się z tym, bo po co? Nie mam nic do ukrycia.
Moriarty napisał:
Na moje krolicze uszy, slubuje, ze bede sie bardziej staral! : ) Bede jeszcze wiecej prowokowal i jeszcze bardziej zaczepial!
Trzymam za słowo, choć i tak te twoje postanowienia jakoś słabo ci wychodzą. Można powiedzieć, że w ogóle nie zacząłeś ich realizować.
Zang napisał:
Widzę daff że na wstępie chcesz zamordować 2 osoby^^ zazdroszczę ci pewności w swoje teorie^^ Witam witam Kirę gdzie byłaś jak cie szukaliśmy?
Naprawdę na tylko tyle cię stać po tym, jak oddałem głos? Jprdl.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 19:05

Cytat :
"Nie, niczego nie odwracam. Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź, a dojdziesz do takich wniosków, jak ja"

Perla madrosci! : D Musisz zapamietac, by uzyc tego blyskotliwego zwrotu w czasie ustnej matury z polskiego! ; ) Bo dopuszczaja do niej wilki, tak?

Cytat :
"Mam doświadczenie w wilczeniu. Wilczyłem do tej pory 6 razy. 100% skuteczności. Nie zginąłem ani razu."

Przyznanie sie do wilczenia? Pisemne? Publiczne? Whoa... : )

ZDECYDOWANIE PORA PRZERWAC TE TWOJA WILCZA PASSE!!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 19:12

Moriarty napisał:
Cytat :
"Nie, niczego nie odwracam. Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź, a dojdziesz do takich wniosków, jak ja"

Perla madrosci! : D Musisz zapamietac, by uzyc tego blyskotliwego zwrotu w czasie ustnej matury z polskiego! ; ) Bo dopuszczaja do niej wilki, tak?
Sam od początku mówisz o wilkach, więc nie oczekuj zmiany tematu. Poza tym, na ustnej maturze możesz interpretować każdy utwór jakkolwiek chcesz, tylko musisz mieć argumenty, geniuszu. ; *** I w końcu łaskawie powiesz mi, co jest niezgodne w mojej interpretacji?
Moriarty napisał:
Przyznanie sie do wilczenia? Pisemne? Publiczne? Whoa... : )
Nigdzie nie pisałem, że się przyznałem. Mówisz, że odwracam kota ogonem i to jest wg ciebie wilcze, podczas gdy ty nadinterpretujesz fakty. Nie ma to jak sprzeczność z własnymi założeniami.
Moriarty napisał:
ZDECYDOWANIE PORA PRZERWAC TE TWOJA WILCZA PASSE!!!
Dobrze się czujesz? Jeszcze kilka takich postów i naprawdę przestanę brać cię na poważnie. Potraktuję cię jak Chiarę w 94.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 19:27

Daffodil napisał:
Asuno, nadal nie poprawiłaś do końca cytatów.
Chyba nie zrozumiałaś słów Crowa... on poparł TWOJE wnioski. Nie poparł SaiKuna. Crow przyznał ci rację i zapodał rozgrywkę na dowód. On się z tobą zgadza... Myślę, że w taki sposób powinno to być odczytane.

Źle, to zinterpretowałam jak zwykle zresztą. W takim razie zmienia, to postać rzeczy...

Ps. Wnioski napisze później, bo znowu z tablo pisze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 19:35

A co powinienem odpalić histeryczny mode i plakac jaki to ja jestem kroliczy i żebyś przestał mnie oskarżać? Każdy zaglosuje jak uważa, a kupidyn na pewno nie zmarnuje strzał wedle jakiegoś naciaganego przeczucia szeryfa;)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:01

Cytat :
"Nigdzie nie pisałem, że się przyznałem."

Nie pisalem, ze pisales, ze sie przyznales. Pisalem, ze sie przyznales. Zauwaz, ze to nie to samo. No, ale skoro juz ustalilismy, ze szczyscisz sie swoja wilcza rola, to idzmy dalej.

Cytat :
"Mówisz, że odwracam kota ogonem i to jest wg ciebie wilcze, podczas gdy ty nadinterpretujesz fakty."

DAMN, zupelnie jakbym slyszal swojego psychoterapeute! : ) Ale wole ciebie od niego, bo ty to robisz za darmo!

Cytat :
"Potraktuję cię jak Chiarę w 94."

...a ja potraktuje ciebie jak Rosjanie Berlin w 45. : ) Lubie te zabawe, teraz twoja kolej na pogrozke!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:18

Moriarty napisał:
Pisalem, ze sie przyznales.
Nigdzie się nie przyznałem. Ale oczywiście, taka ameba, jak ty wie lepiej.
Moriarty napisał:
No, ale skoro juz ustalilismy, ze szczyscisz sie swoja wilcza rola, to idzmy dalej.
Naprawdę dziwię się temu, że Kira zaprosiła cię na forum. Ale zakładam po prostu, że nie wiedziała, iż jesteś takim kretynem.

Nie zamierzam się z tobą wdawać w dalsze dyskusje, bo do niczego nie prowadzą. Zdecydowanie zasługujesz na miano ameby. Twój poziom inteligencji równy jest tym, którzy głosowali na mnie w 95. i zdominowali grę swoim niedojebaniem. Zacznę cię analizować dopiero, jak zaczniesz pisać z sensem. W 2. Dniu Moriarty koniecznie do skana.
Twoją całą grą podsumuję dziurą w twoim rozumowaniu. Piszesz, że żeby znaleźć wilka, trzeba myśleć jak on. Wypisujesz jakieś swoje wilcze cechy, które uznałeś za kanon, i wg nich grasz. Jednocześnie mnie oskarżasz o wilka, ale na podstawie twoich słów jestem niewinny, bo myślę i zachowuję się jak wilk. TAK, TAK, CZEKAM TERAZ NA OKLEPANY PRZEZ WIELU TEKST O DAFFIE MANIPULATORZE I ODWRACANIU KOTA OGONEM.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:21

Daffodil napisał:

Naprawdę uważasz, że skan poszedł na kogoś innego niż mnie?
Jest pewne prawdopodobieństwo że to na Ciebie poleciał skan, lecz nie jest to żaden pewniak. Nie zdziwiłbym się, gdyby bezmyślny wróżbita wybrał mnie lub Kori. Sam bym Cię przeskanował na pierwszy ogień, gdyż jesteś najbardziej doświadczonym graczem i masz tytuł szeryfa, a ponadto bardzo trudno wyłapać u Ciebie wilczka.
WRÓŻBITO, nie musisz słuchać Daffa, mnie, ani nikogo innego. Pamiętaj że ty też masz rozum.

Daffodil napisał:

Tak samo, jak w poprzedniej rozgrywce, obawiam się faktu, że w każdej rozgrywce masz inny styl. To bardzo dobrze o tobie świadczy, bo jesteś praktycznie niewykrywalny, ale źle dla nas, dlatego w żadnym wypadku nie powinna dziwić cię chęć przeskanowania cię. Widać tu, niech już nazwę językiem innych graczy, niejako "agresję" w twoim zachowaniu. Takiego przypierania do ściany graczy przez ciebie jeszcze nigdy nie było. Ta drastyczna i dynamiczna zmiana stylu mnie bardzo niepokoi, mimo że jakoś tak starasz się wyciągać informacje od Kori czy też ją "prowokować" w pewnym słowa tego znaczeniu i jednocześnie wykorzystywać ją jako przynętę na wilki. Ludzie mieli rację, że twój styl upodobnił się do mojego.

Mój styl pisania cały czas się rozwija. Mimo że rozegrałem już kilka rozgrywek, to i tak cały czas uważam się za "świeżaka".

AsunoHana napisał:

Heh...wiedziałam, że będziecie mnie o to podejrzewać. W sumie nie dziwie się Wam i wcale mnie nie zdziwi, że mnie zlinczujecie, ale cóż wasza strata. 92 rozgrywka czegoś mnie nauczyła. Nie chcę, żeby ta sytuacja się powtórzyła, wiem powtarzam się znowu, ale inaczej tłumaczyć się nie mogę choć i tak chyba nic z tego nie będzie. Róbcie co chcecie.^^
Hanka, nie pomagasz! Twoje zachowanie jest karygodne! Nie wolno się poddawać tylko dlatego, że ktoś ubzdurał sobie Ciebie jako wilka. Lincz jeszcze nie jest przesądzony, a ty masz szanse się wybronić! Nie poddawaj się, proszę.

AsunoHana napisał:

No więc okej, rozumiem jeden głos już na mnie poszedł, a skoro Daff zagłosował, to pewnie większość pójdzie za jego głosem i wilki będą mieć większą szanse na wygraną. Co do podejrzanych dziwi mnie, że Sai tak naglę milczy. Na początku dużo pisał i czepiał się Kori, a teraz tak jakby go to nie interesowało....
Brednie! Pisałem już, że moje posty będą ukazywać się wieczorami. Sprawa Kori przestała już mnie interesować.

AsunoHana napisał:

Ps. Wnioski napisze później, bo znowu z tablo pisze.
Nie zwlekaj długo, bo może być za późno. Czekam.

Daffodil napisał:
SaiKun, wypowiedz się na temat AsunoHany i Yassamet. Chcę koniecznie usłyszeć twoje zdanie.

Hanka jest niewinna, a o Yass wypowiem się w następnym poście. Zamierzam się dokładnie przyjrzeć jej działalności.

Zang
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:23

Daff napisał:
Dostrzegam. Mimo wszystko dla mnie Crier < SaiKun zdecydowanie. Bardziej by się nadał niż ona, bez dwóch zdań. Sama dobrze wiesz, że jest aktywniejszy.
W każdym razie nadal podtrzymuję, że twoja królicza rola pozwoliła ci pozyskać jej tożsamość. Mam bardzo mocne przeczucie co do tego.
Dla Ciebie może, dla mnie niestety nie. Wolę szeryfa, którego rozumiem, po prostu, jednak wiem, że nie przestaniesz spekulować.

Ou, Daff już głosuje. Szybko~
Do rozmowy Asuno i Daffa, choćbym chciała, to się odnieść nie umiem. Asuno jak zawsze nie ogarnia, rzuciła przemyśleniami, co w sumie jest dziwne u niej, jakby się już żegnała z rozgrywką. Czy to naprawdę takie oczywiste, że wszyscy pójdą za Daffem? Dla mnie niekoniecznie...

Moriarty napisał:
Tja... Zauwaz, ze glownym celem wilka jest unikanie podejrzen i spokojne, dyskretne mordowanie krolikow. : ) Poki siedzialem cicho, bylem poza podejrzeniami. Ale w sluzbie naszej kroliczej ojczyznie, zdecydowalem sie podjac ryzyko i uderzyc w dzwon alarmowy. : ) Nic bardziej, niz wlasnie to udowadnia moja niewinnosc.
Chciałabym sprostować, że osobiste podejrzenia miałam do Ciebie zanim się pojawiłeś(pomijając tu głosowanie), ale swoimi postami tylko mnie w przekonaniu utwierdziłeś. Twoja niewinność jest dziwnie śmierdząca.

Moriarty napisał:
Jestem kroliczym bohaterem, a nie wilkiem!
Aż dziw, że tego Daff nie napisał. Jesteś amebą.

Moriarty napisał:
Dokladnie o tym mowie! : ) Gdyby nie wilki, to my, kroliki, tylko bysmy obgryzali marcheweczke i kicali po zielonej lace - zgodnie z nasza krolicza natura. Jak wiec rozpoznac nie-krolika? Po tym, ze nie kica i nie obgryza marchewki! Ze nie zachowuje sie kroliczo!
*chrupie marchewkę* Eeee~ Co jest, doktorku?
A teraz proszę, przepisz mi to, co napisałeś na zwykłe, normalne dzieciaki, jakimi tu jesteśmy, to może Twój tok myślenia będzie dla mnie bardziej zrozumiały. Bo póki co, to nie umiem pojąć, co nam chcesz przekazać.

Kira... Tylko błagam, nie zrób tego samego, co w 94. I napisz werdykt w 95, to tak poza grą.

Zang napisał:
Widzę daff że na wstępie chcesz zamordować 2 osoby^^ zazdroszczę ci pewności w swoje teorie^^ Witam witam Kirę gdzie byłaś jak cie szukaliśmy?
Daff to zapowiadał już od początku gry, kiedy kazał kupidynowi zachować strzały. Uważasz, że to źle próbować wyeliminować dwa wilki na początku?
Pytam ogólnie, ponieważ mi osobiście Ty nie podpadłeś (w przeciwieństwie do Asuno, z którą Daff chce Cię złączyć)

Moriarty napisał:
Bo by znalezc wilka, musze myslec, jak wilk, nawet mimo tego, ze nie ma bardziej kroliczego krolika niz ja! Elementary, my dear Watson!
Próbujesz myśleć jak wilk, ale jesteś królikiem. Jesteś kochankiem wilka?

Moriarty napisał:
Ten kot od wykrecania ogonem to juz furczy jak wentylator... Niezly jestes w robieniu ludziom wody z mozgow! : ) Powinienes sprzedawac emerytom posciel z kroliczej welny, wroze liczne nagrody firmowe! ; ) Wilcza praktyka, hm?
Ja i Daff próbujemy Cię tylko interpretować tak, by Twoje słowa odnosiły się do gry ludzi, nie do sytuacji zwierzęcej. To ani moja ani jego wina, że piszesz, jak piszesz i ciężko cokolwiek z Twoich słów wyciągnąć.

Daff napisał:
Moriarty napisał:
ZDECYDOWANIE PORA PRZERWAC TE TWOJA WILCZA PASSE!!!
Dobrze się czujesz? Jeszcze kilka takich postów i naprawdę przestanę brać cię na poważnie. Potraktuję cię jak Chiarę w 94.
Ja bym go wieszała, Daff. Chociaż nie lubię z Tobą grać, bo nigdy nie wiem, kiedy mogę Ci zaufać, to teraz jednak wydajesz mi się bardziej czysty od niego.

Moriarty napisał:
Nie pisalem, ze pisales, ze sie przyznales. Pisalem, ze sie przyznales.
A jak miał się inaczej hipotetycznie przyznać, niż przez pisanie w poście? Myśl, co piszesz...

Moriarty napisał:
...a ja potraktuje ciebie jak Rosjanie Berlin w 45. : ) Lubie te zabawe, teraz twoja kolej!
EJ!
Uderzyłeś w moją postnazistowską duszyczkę :<

Odpowiedzi odpowiedziami, robię jeszcze statystyki, post wrzucam do wglądu.

*zerk na nowy post Daffa* A jednak był szybszy z tym określeniem ameby :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:37

Cytat :
"Jesteś amebą"

Zgoda. Ale nie wilkiem!

Cytat :
Twoja niewinność jest dziwnie śmierdząca.

Smierdzaca krolicza niewinnosc pozostaje nadal niewinnoscia. I to krolicza. A swiete wilcze wzburzenie nadal jest wilcze!

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:47

Porównanie zrobione *Yass statystyk* Podkreśliłam osoby o niskiej aktywności (w moim mniemaniu)
- Asuno 10 postów (szeryf - Daff)
- Awokado 6 postów (szeryf - Daff)
- Crier 1 post (szeryf - Daff)
- Crow 5 postów (szeryf - Daff)
- Daff 50 postów (szeryf - na siebie, lincz - na Asuno)
- Kira 1 post (brak głosu na szeryfa)
- Kori 23 posty (szeryf - Daff)
- Mada 2 posty (szeryf - Daff)
- Mori 12 postów (szeryf - Daff)
- Sai 13 postów (szeryf - Daff, lincz - Zang)
- Yass 6 postów (szeryf - Crier)
- Zang 17 postów (szeryf - Daff)
Ocenę pozostawię wam.
*zerka na głosy na szeryfa.... tak bardzo inaczej...*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitimePią 30 Sty 2015, 20:50

Oczywiście dobrze by było zamordować 2 wilki, ale dziwi mnie pewność dafa co do strzałów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






96 - powrót Ookami : P - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» 51 - Ookami
» 84 - powrót do korzeni
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-