94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 17:59

Asuno napisał:
Kiedy dałam głos wyświetliło mi się, że Zensum dał werdykt. Komp mi się potem zaciął znowu i trochę późno dałam ten wpis. Nic nie było zamierzone, a ja też nie pomyślałam i w edytuj mogłam usunąć kolor.
Jeśli na serio „nie pomyślałaś”, to powinnaś zacząć, ale i tsk nie przekonuje mnie to. Poza tym jakoś coraz więcej osób ma zacinające się kompy.

Guaz napisał:
nie wiem czy będę zbyt ogarniętym źródłem do nakierowania na wnioski w tej rundzie
Dobrze wiedzieć. Dzięki, że nas informujesz. Jeszcze sam piszesz o sobie, że wypisujesz nam stek bzdur do przeczytania. I jak mamy się potem odnieść do tego, co piszesz np podejrzeń do Daffa?

Guaz napisał:
mamy trzy lincze by zgładzić co najmniej dwa wilki, bo pewnie w 3-cim albo zrezygnuje z powodu zawalenia spamem, albo mnie ktoś inny uciszy gdy zacznę ogarniać pisząc któregoś pięknego dnia w pełni wypoczęty.
Oj jak na razie, to Ty chyba pierwszego nie przetrwasz.

Guaz napisał:
A czy Daff podał sensowny powód gdy ją atakował by rozruszać rozgrywkę?
Jak dla mnie to możesz się domagać, ja też pewnie będę próbował ale wolę iść swoimi ścieżkami, uruchom własny mózg Widdiful bo póki co można ci zarzucić to samo co mnie przed tym postem, brak przydatności w rzucaniu oskarżeń.
Według mnie to raczej próbował jakieś informacje wyciągnąć, tak samo jak ja. Uruchamiam własny mózg, ale może nie jestem tak spostrzegawcza jak inni bardziej doświadczeni gracze.

Mam trochę dużo do nadrobienia, bo przez święta nie miałam czasu na analizy, ale postaram się nadrobić to szybko. Teraz głos na Gauzisa, bo podejrzewam go bardziej od Daffa. Nawet nie zdążyłam teraz więcej napisać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 18:16

Witajcie!
Postanowiliście, że to jednak Gauzis was oszukuje i ukamienowaliście go. Gratulacje, uśmierciliście diabełka!
Poszliście jeść wieczerzę.
Jak wróciliście zauważyliście, że nikt nie został skuszony do samobójstwa przez diabełki.
Lubbak powiesił się z nieznanych powodów. Okazało się, że był grzecznym dzieckiem.
Shironeko została uznana za zaginioną, ale szanse na powrót ma do kolejnego głosowania.
Hanako-Senpai (Hanka ze ślimakami), Ira, Kira oraz Wybuchow są w tej samej sytuacji co Shironeko - zostali uznani za zaginionych i mają czas powrotu do następnego werdyktu.

Pozostała pula osób:
- Guaz zdechły diabełek
- SaiKun
- Hanka !
- Widdie
- Crow
- Kivesan
- Kiara
- Shujin
- Ira !
- Kira !
- AsunoHana
- Crier
- Daffodil
- Lubba zdechły dzieciak
- Shiro
- Yassamet
- Wybuchow !
- Shironeko !

Kolejne głosy zbieram do wtorku do 18:00
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 18:19

Nikogo nie zjedli ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 18:34

Guaz był wilkiem. Nadal nie ogarniam jak wy to rozkminiliście, ale brawka! Najciekawsze jest to że Zensum dał posta, w którym pisał, że nie wszystkie osoby z rolą podały konkretne instrukcje do prowadzącego. Post znikł i okazało się że wilki nikogo nie zjadły..
Wilkami muszą być więc osoby nieaktywne, które nie podały instrukcji do Zensuma.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 18:40

Wilcy niegłodne widać, może po wigilii z pełnymi brzuchami siedzą.

Dobra, mam... kilka pytań.

Najpierw sędzia: Zenku:
1. Czemu Shironeko ma osta? Tak wiem, że jej nie ma i nie będzie do 28, ale pisała i zagłosowała z wyprzedzeniem.
2. Czemu wśród osób z ostami nie ma Chary? Także nie oddała głosu w tej rundzie na lincz.

Teraz pytanie do SaiKuna i Shironeko (poczekam, aż wróci, spokojnie):
Czemu zagłosowaliście na Shiro w linczu? Poproszę argumenty.

Dodatkowo moją refleksją jest, że wśród osób z oskarżeniami mogą być nawet dwa wilki. Przez to Zen nie odsunął z gry Wybuchowa ani Hanako. Ale to tylko moja hipoteza i chciałabym, byście się na nią wypowiedzieli.

Mam od Daffa wiadomość, że internety mu się rypnęły, ale postara się je naprawić, może jeszcze dziś późnym wieczorem.

To wszystko z mojej strony póki co.

EDIT: Sai, brawo za ten domysł, myślimy podobnie <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:13

Lol wilki. Guaz trafiony, Daff i Yass (ale głównie Daff) good job.
Piszę z tableta więc cytatów nie będzie ale mam te same pytania co Yassamet.

Wilk/i i wróżbita jest wśród tych z ostami.
Istnieje bardzo mało prawdopodobna teoria, że wilki specjalnie nikogo nie pożarły, żeby zwrócić uwagę na te nieaktywne osoby. Ale odrzucam ją z dwóch powodów:
1. Wilki nie mogły przewidzieć, że osoby te nie zostaną wywalone
2. Nie opłacałoby im się marnować zjadania.

Edit: tablet poprawił na słowo zupełnie nie pasujące.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:22

Yeeey! Nasza szansa. Jednego mamy z głowy, ale jedno mnie zastanawia, dlaczego nikogo nie zjadły? Hmm...może faktycznie są to osoby mało aktywne, które nawet nie sprawdziły swojej poczty? Hmm..sądzę, że to jest Hanako albo Chiara. Teraz muszę uważać, żeby nie zmarnować głosu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:30

yeeey chociaż to oznacza, że pewnie to jednak będzie ten nudniejszy scenariusz :/

Yassamet napisał:

Teraz pytanie do SaiKuna i Shironeko (poczekam, aż wróci, spokojnie):
Czemu zagłosowaliście na Shiro w linczu? Poproszę argumenty.

Yup też nadal jestem ciekaw

Ładne wnioski tutaj wysuneliście (Sai i Yass) dorzucę tu jeszcze mój domysł, że trzeba szukać kogoś z świerzych... Skoro Guaz był diabełkiem to sędzia dla równowagi pewnie dał jakiegoś młodzika do piekła
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:33

Okej, zajebałem Guaza. Uznaję to za osobisty sukces. : > Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości, że jestem czysty. Prestiż mi wzrósł, najlepszy gracz na RD itd.
Wilkami są osoby nieaktywne oraz te, które nie zagłosowały w linczu. Ewentualnie jedna z tych, którzy głos oddali będzie wilkiem. Po prostu nie podała ofiary, bo chciała to przedyskutować z Guazem. Hanka i Wybuchow - myślę, że nawet dwa wilki. Fakt, że nie zostali wyjebani, o czymś jednak świadczy. Przynajmniej jeden jest w tej dwójce.
Myślę, że trzeba wrócić do puli, którą podałem za czasów 1. linczu.
Iramai i SaiKun do skana.
Tyle na razie. Idę tropić pozostałe wilki.
Crow, twierdzisz tak, bo Shironeko jest wróżbitką?
Mord wilków powinien już im przepaść. Nie powinien być już liczony.
Shiro napisał:
Skoro Guaz był diabełkiem to sędzia dla równowagi pewnie dał jakiegoś młodzika do piekła
Zenek losował role, bystrzaku ty mój. : *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:42

Yassamet napisał:

Teraz pytanie do SaiKuna i Shironeko (poczekam, aż wróci, spokojnie):
Czemu zagłosowaliście na Shiro w linczu? Poproszę argumenty.

Shiro napisał:

duo.  Sai twoja sytuacja jest identyczna jak w wypadku białego kotka.. głosujesz na mnie bez praktycznie żadnego znaczącego argumentu... powiedz mi proszę czemu ja bo to co napisałeś tyczy się nas tylko dlatego, że zwracasz się z tym do nas... Twoja "teoria" odnosi się do większości graczy w grze...

SaiKun napisał:

Shiro - Nie rzuca się w oczy, piszę krótkie, najczęściej zabawne teksty. O ile mnie pamięć nie myli to pisał dużo dłuższe wypowiedzi jako królik. Ponadto gra bardziej neutralnie i nie wnosi dużo do gry.
Czy nie chce się wyróżniać ?

Ogólnie to nie miałem dużo czasu do namysłu. Guaza nie podejrzewałem, a Shiro kojarzę z poprzedniej rozgrywki. Moim zdaniem piszę inaczej, jego posty są bardziej neutralne. Może się faktycznie znudził?(jak Lubbak). Zobaczyłem że ma na koncie jeden głos i od razu wpadł pomysł podwójnego linczu.
Teraz już sam nie wiem co myśleć, a większość moich teorii i tak trafił szlag.

Daffodil napisał:

Myślę, że trzeba wrócić do puli, którą podałem za czasów 1. linczu.
Iramai i SaiKun do skana.
Sai do skana, przez jakiegoś niedowiarka, wilki i tak już są w szachu.

EDIT , nie . ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 19:44

Daffodil napisał:

Shiro napisał:
Skoro Guaz był diabełkiem to sędzia dla równowagi pewnie dał jakiegoś młodzika do piekła
Zenek losował role, bystrzaku ty mój. : *
aha no w sumie racja... :/ no ale nadal jest szansa, że było to takie "połowiczne losowanie"... zaraz poleci PW ode mnie do Zenka jak było

Sai napisał:
Zobaczyłem że ma na koncie jeden głos i od razu wpadł pomysł podwójnego linczu.

Nie za dobrze to o tobie mówi...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 20:03

Więc, powtórzę teorię i dodam jedno moje gdybanie.
Zensum dał post, by wróżbita następnym razem wysyłał instrukcję co ma się dziać. I dodał, że przypominać nie będzie. To prawdopodobnie było ostrzeżenie dla wilków.
Czemu akurat tylko ostrzeżenie dla osób całkowicie nieaktywnych? Czemu nie wywalił ich po prostu?
Bo siedzą w tej puli albo wszystkie, albo większość wilków. Gdyby teraz ich wywalił, króliki by miały wygraną w kieszeni. A Zensum najwyraźniej chcę tą rozgrywkę przeciągnąć.
A teraz dziwne gdybanie ale może się komuś przyda.
Shironeko wydaję mi się pozornie niewinna. Czemu?
Bo akurat ją Zensum napisał oddzielnie. A reszte nieaktywnych oddzielił. C’: Może to moje przewidzenie, dziwne wnioski, ale .. Tak mi się wydaję.
*world pomaga*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 20:18

Może wilki myślały, że skoro tyle osób odpoadnie, to namieszają nie jedząc nikogo.
Również myślę, że nie wywalenie z rozgrywki ma coś na rzeczy. Niekoniecznie wilki, ale może jakaś ważna rola.
Sai, skoro Shiro gra inaczej niż w poprzedniej, to wskaż to dokładniej.
Shiro napisał:
aha no w sumie racja... :/ no ale nadal jest szansa, że było to takie "połowiczne losowanie"... zaraz poleci PW ode mnie do Zenka jak było
Raczej wątpię, żeby na coś takiego wpadł.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 20:33

Od razu mówię, że mój internet działa, jak chce - raz działa, raz nie. Zatem będę miał trudności lekkie.
Skoro mnie Guaz uniewinnił, by mnie zapewne wjebać werdyktem, to czy głos na Iramai jest uniewinniający, czy wręcz przeciwnie - obwiniający? Oby wróżbita wyklarował tę sytuację. Za dużo nie będę pisał, bo znów mi internet ucieknie.
W każdym razie mamy się skupić na tych, którzy nie głosowali i tych, którzy dostali osta. Przy dobrych wiatrach i dobrze przeprowadzonym linczu, wilki polecą za pasywność.

Pieprznijcie się we łby, jeśli myślicie, że wilki specjalnie nie zjadły żadnego królika. ŻADEN WILK NIE ZMARNOWAŁBY OKAZJI, BY KOGOŚ ZJEŚĆ, OT CO. Poza tym o ile dobrze pamiętam, to działanie wilków jest przymusowe i nie można go ot tak pominąć.
Kara wilkom się należy. Nie podały ofiary, to należy wyjebać jednego z nich.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 20:47

Mała zmiana dotycząca prezentów w postaci ostów.

Hanka od ślimaków zdechła na jakimś drzewie, zawspinała się na śmierć. Była proroczką (jest takie słowo?)
Wybuchow został odnaleziony w lesie pobity i zgwałcony. Okazało się że był złośliwym elfem który ukradł grzeczność dziecku i zostało samo dziecko.

Reszta ostrzeżeń dalej funkcjonuje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 20:50

Nie wierzę w to. Po prostu nie wierzę. Dodałem post po linczu, wracam tu po jakimś czasie zobaczyć reakcje, a tego postu NIE MA. Naprawdę mam pecha co do tych postów w tej rozgrywce. xDDD

Daffodil napisał:
Gdy sam będziesz miał argumenty, będziemy wtedy dopiero mogli dyskutować o jakości moich. : * Na razie twoich nie widzę, więc proponuję po prostu nie komentować.
Już się Daff nie ośmieszaj, bo twa powyższa wypowiedź przypomina jedynie taką typową kłótnię na YouTube pod słabym filmem. - "Ten film jest zjebany!" - "Tak? To zrób lepszy!". Szkoda gadać, myślałem, że na więcej cię stać. A swoje powody co do wieszania Gauzisa podałem.
Daffodil napisał:
Nie mógłbym. Chiara nie powiela. A ty natomiast robisz to z wielką wprawą.
Chiara nie powiela, za to wymyśla kosmiczne teorie i robi to wszystko, co tam opisałeś z mocą dwa razy większą niż Gauzis. Poza tym, Yass już pisała, że nie powielam, ale nie raczyłeś odpowiedzieć, więc powtórzę - w którym miejscu powielałem, kochasiu? W żadnym.
Daffodil napisał:
Shujek napisał:
a to całe "wilk w hói" było jedynie podpuchą, którą Guaz uznał pewnie za jakąś szansę dla siebie. Ewentualnie dziewczę może być jego kartą przetargową i ujawniając nam wilka (jeśli doszłoby do jej powieszenia) chce ratować własny kuper. Nad tym będzie się trzeba zastanowić, gdy już Gauzis zawiśnie.
To wszystko zostało już napisane wcześniej przeze mnie. Tylko ujęte w inne słowa. Wystarczy poczytać grę. : ***
Pisałeś tylko, że Gauzis może próbować podsunąć nam wilczego towarzysza, by się uniewinnić, ja zaś odniosłem się do jego konkretnego głosu, także mógłbyś przestać zgrywać takiego idiotę. Chyba że nie zgrywasz, wtedy masz poważny problem.
Daffodil napisał:
Shujek napisał:
Obejmuję też obecnie stanowisko patrzenia na łapki Daffowi, bo Yass obiektywnie tego raczej zrobić nie może.
Czyżbyś właśnie zasygnalizował, że Guaz jest niewinny? Chyba jako wilczek za daleko się posunąłeś we wnioskach, co, Shujku? Mając taką wiedzę, czasem jakieś fakty się przypadkiem wymskną.
Nigdzie tego nie sugerowałem i doskonale o tym wiesz, ale ja też zdaję sobie sprawę, że chciałeś już wtedy przygotować sobie ewentualny grunt do zaatakowania mnie w drugim dniu. Ale i tak jest to kompletna kompromitacja z twej strony.

Yassamet napisał:
Rozważałam combo Gauz-Asuno bądź (dzisiejsza myśl) Gauz-Iramai. Gra i tak by się nie skończyła w pierwszym linczu, za dużo nas.
Nope, byłaby taka możliwość. Może być 7 wilków (5 początkowych i dwa kolejne po świetnych strzałach kupidynów), do tego 2 niewinne osoby zlinczowane i jedna zjedzona, no i jeszcze jakieś 4 osoby mogły wylecieć za nieaktywność. Daje to nam 7 wilków i 6 królików (o ile dobre liczby podstawiłem). Tutaj nawet eliksir wiedźmy by nie pomógł.
Yassamet napisał:
Shuj napisał:
Zaznaczę jeszcze tylko, iż na multi na tym etapie pozwolić sobie nie możemy. Obejmuję też obecnie stanowisko patrzenia na łapki Daffowi, bo Yass obiektywnie tego raczej zrobić nie może.
Nigdzie się do tego stanowiska nie zgłaszałam, wtedy to był żart. I będę wdzięczna, jeśli będziesz patrzył, choć (tak jak sam napisałeś dużo wcześniej) na naszego szeryfa zapewne patrzy wróżbita. Jeśli nie oboje.
Nie mówiłem o żadnym stanowisku, miałem na myśli raczej subiektywność wywołaną twoją rolą, powinnaś się tego domyślić, Yass...

Daffodil napisał:
Okej, zajebałem Guaza. Uznaję to za osobisty sukces. : > Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości, że jestem czysty. Prestiż mi wzrósł, najlepszy gracz na RD itd.
Chciałbyś, niczym specjalnym się nie wykazałeś, Daff.


Ostatnio zmieniony przez Shujin dnia Pią 26 Gru 2014, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 22:06

Informacja dnia!
Iramai źle się poczuła po wieczerzy i poszła do łazienki. Długo jej nie było. W końcu weszliście do niej i zobaczyliście, że zdechła na zatrucie pokarmowe. Była ona jedynie grzecznym dzieckiem.

(została otruta)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimePią 26 Gru 2014, 23:07

Iramai... Szkoda trucizny, i tak osoby nieaktywne odpadłyby.
Ale można zauważyć częściowe "słuchanie się" Daffodil'a.
Daff wskazał cele do skana - jeden cel zostaje otruty.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 17:23

Żywi:
- SaiKun
- Widdiful
- Crow
- Kivesan
- Chiara
- Shujin
- Kira
- AsunoHana
- Crier
- Daffodil
- Shiro
- Yassamet
- Shironeko
Jest 3:10 lub 4:9.
Po wykreśleniu pewnych osób zostają:
- SaiKun
- Kivesan
- AsunoHana
- Crier
- Shiro
Tu pewnie będziemy doszukiwać się pozostałych wilków. Jeśli macie jakieś pytania, np. czemu Crow, Shironeko czy Kira są wykreśleni, to piszcie.
Jako że internet działa mi jak chce i spierdala gdy tylko zdołam go złapać, proszę was o zgromadzenie jak największej ilości dowodów w sprawie tej piątki. Ciągnijcie za języki, dopytujcie się, atakujcie, prowokujcie itd.
Jeśli Chiara bądź Kira się pojawią z dupy, to atakujcie bez zastanowienia. Wtedy jest cień szansy, że przynajmniej jedna z nich to wilk, który chce uniknąć śmierci przez nieaktywność. Jeżeli nie napiszą posta, to nie rozważajcie ich stylów grania pod żadnym kątem. Przede wszystkim nie marnujcie na nie linczu. Padną same.
A... jeszcze coś. Skan to nie otrucie. Nakazałem wróżbicie, by sprawdził w swojej kuli tożsamości kogoś z podanej wcześniej dwójki, a nie wiedźmie, żeby kogoś otruła. XDDD Jak przeczytałem ostatni post Zenka, to jebłem po prostu. Nie znam tożsamości wiedźmy, ale powiem jedno - jesteś w hói inteligentna.
Zakładam, że największym dylematem będzie dla was kwestia: Kivesan czy AsunoHana? Najpierw pozbądźcie się pozostałych trzech wilków, a potem coś kombinujcie. Nie ukrywam, że najbardziej SaiKunowi zmienił się styl od ostatniej gry. I stał się bardzo krótkowzroczny.
Bardziej od Kivesana chciałbym zajebać w linczu AsunoHanę, ale jeszcze mamy czas.
Bez cytatów, bo wolę zawrzeć to, co najważniejsze. Mój internet nie daje mi wyboru, niestety. ;c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 17:48

To teraz będzie ciekawie jeśli mnie podejrzewacie~ Radziłabym po prostu mnie przeskanować. Ale jak wolicie, to nie ja jestem wróżbitą.
Możemy też spróbować mnie zlinczować, ale marnujecie głosy wtedy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 18:15

Nie zrobiłaś nic, na czego podstawie moglibyśmy cię uniewinnić.
Kto uważasz za wilka? Ile ich jest wg ciebie? Czy wg ciebie Guaz był wilczym mózgiem i teraz możemy odpuścić sobie graczy typu Shujin, ja oraz Yass i przejść do tych "gorszych"?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 18:41

Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?

Daffodil napisał:
Czy wg ciebie Guaz był wilczym mózgiem i teraz możemy odpuścić sobie graczy typu Shujin, ja oraz Yass i przejść do tych "gorszych"?
Tak, Shujin i Yassamet nie zmarnowaliby okazji zjedzenia jakiegoś króliczka jako wilki.
Zastanawia mnie tylko dlaczego Guaz nikogo nie zabił jako wilk. Nie zdążyli z wyborem? A może Guaz poddał się i powierzył ten obowiązek komuś innemu. Ale ten ktoś albo żadko bywa na forum albo zwyczajnie nie ogarnął co ma robić. Taki nieogar jest trochę w stylu Asuno.

Edit błędy tableta.


Ostatnio zmieniony przez Crow dnia Sob 27 Gru 2014, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 18:43

Hanako padła, Iramai też. Pozostała Chiara i SaiKun. Moim zdaniem oboje mogą być podejrzani. Ona wgl. nic nie piszę, może boi się, że przez przypadek odkryjemy jej wilczy ogonek? Sai natomiast tłumaczył się tym, że nie ma czasu pisać, bo ma gości. Ja też nie mam czasu, bo ciągle ktoś u mnie siedzi, ale przynajmniej stara się to jakoś ogarnąć.

Crow napisał:
Taki nieogarem jest trochę w stylu Asuno.

No dzięki.;d
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 18:54

Crow napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?
Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.

Crow napisał:
Daffodil napisał:
Czy wg ciebie Guaz był wilczym mózgiem i teraz możemy odpuścić sobie graczy typu Shujin, ja oraz Yass i przejść do tych "gorszych"?
Tak, Shujin i Yassamet nie zmarnowaliby okazji zjedzenia jakiegoś króliczka jako wilki.
Zastanawia mnie tylko dlaczego Guaz nikogo nie zabił jako wilk. Nie zdążyli z wyborem? A może Guaz poddał się i powierzył ten obowiązek komuś innemu. Ale ten ktoś albo żadko bywa na forum albo zwyczajnie nie ogarnął co ma robić. Taki nieogar jest trochę w stylu Asuno.
Ciebie nie pytałem. Argument, że nie zmarnowaliby jest na wyrost. Wilki albo zapomniały, albo chciały przedyskutować to z Guazem, który nie skonsultował się z resztą ostatecznie, bo nie miał czasu.

AsunoHana napisał:
Pozostała Chiara i SaiKun. Moim zdaniem oboje mogą być podejrzani. Ona wgl. nic nie piszę, może boi się, że przez przypadek odkryjemy jej wilczy ogonek?
Chiara padnie za nieaktywność. Tym razem nie zmarnuj głosu, dobrze?
Poza tym, Asuno, znasz SaiKuna bardziej niż my wszyscy. Wypowiedz się głębiej na jego temat. Wilk czy królik? Uargumentuj dobrze.

EDIT:
Niech SaiKun zrobi to samo na temat AsunoHany. Wilk czy królik? Argumentacja przymusowa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 19:35

Daffodil napisał:

Niech SaiKun zrobi to samo na temat AsunoHany. Wilk czy królik? Argumentacja przymusowa.

Dobrze jej nie znam, ale często bywam na jej audycjach. Potwierdzić mogę że ma sporo kłopotów technicznych, przez co jej pomyłka z głosem wydała mi się prawdziwa. Ogarnianie nie jest jej atutem, co by tłumaczyło treść jej postów. Gdyby była wilkiem, to wydaje mi się że bardziej by się przykładała do gry. Króliczek

Haaana ! Nie obrazisz się, cu ? ^^

Daffodil napisał:
Crow napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?
Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.
Coś ściemniasz. Kira - Nieaktywna, nie została zdyskwalifikowana. Przypominam że wilki nikogo nie zjadły, więc musi w ich gronie być ktoś nieaktywny/mało aktywny! Moim zdaniem prowadzący nie chciał osłabiać i tak już słabej pozycji wilków i postanowił ją zachować przy życiu. Idealnie wpasowała by się w rolę wilka z mojej perspektywy.

Daffodil napisał:
Nie ukrywam, że najbardziej SaiKunowi zmienił się styl od ostatniej gry. I stał się bardzo krótkowzroczny.
Myślisz że jestem wilkiem ? Ile dał byś mi % na teraz ?

Shujin, nie zapomniałeś o czymś ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-