94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 20:03

SaiKun napisał:
Daffodil napisał:

Niech SaiKun zrobi to samo na temat AsunoHany. Wilk czy królik? Argumentacja przymusowa.

Dobrze jej nie znam, ale często bywam na jej audycjach. Potwierdzić mogę że ma sporo kłopotów technicznych, przez co jej pomyłka z głosem wydała mi się prawdziwa. Ogarnianie nie jest jej atutem, co by tłumaczyło treść jej postów. Gdyby była wilkiem, to wydaje mi się że bardziej by się przykładała do gry. Króliczek
Uniewinniasz ją tylko i wyłącznie na podstawie głosu? Czy masz może jeszcze jakieś argumenty?
SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
Crow napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?
Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.
Coś ściemniasz. Kira - Nieaktywna, nie została zdyskwalifikowana. Przypominam że wilki nikogo nie zjadły, więc musi w ich gronie być ktoś nieaktywny/mało aktywny! Moim zdaniem prowadzący nie chciał osłabiać i tak już słabej pozycji wilków i postanowił ją zachować przy życiu. Idealnie wpasowała by się w rolę wilka z mojej perspektywy.
Kira padnie za nieaktywność, więc bezsensem jest rozpatrywanie jej w kategorii wilka. Jeśli się pojawi - owszem, będę rozważał nawet lincz na niej. Póki co zanosi się na to, że padnie z własnego lenistwa. I oby była wilkiem. Te same oczekiwania mam wobec Chiary.
SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
Nie ukrywam, że najbardziej SaiKunowi zmienił się styl od ostatniej gry. I stał się bardzo krótkowzroczny.
Myślisz że jestem wilkiem ? Ile dał byś mi % na teraz  ?
Tego nie jestem w stanie podać, bo nie bardzo cię analizowałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 20:10

Daffodil napisał:

Uniewinniasz ją tylko i wyłącznie na podstawie głosu? Czy masz może jeszcze jakieś argumenty?
Uniewinniam ją na podstawie ogólnych odczuć, głos nie ma tu nic do rzeczy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 20:21

SaiKun napisał:
Daffodil napisał:

Uniewinniasz ją tylko i wyłącznie na podstawie głosu? Czy masz może jeszcze jakieś argumenty?
Uniewinniam ją na podstawie ogólnych odczuć, głos nie ma tu nic do rzeczy.
Też słabiutko, bo nie zrobiła nic, co mogłoby ją potencjalnie wybielić.
Aczkolwiek jedno jest pewne - razem wilkami nie jesteście. Jeśli jedno z was - SaiKunie i AsunoHano - jest winne, to drugie automatycznie niewinne. Chyba że sprytnie podszywacie się pod kochanków, ale wątpię, byście wpadli na taką taktykę i realizowali ją w taki sposób.

SaiKun, kto wg ciebie jest wilkiem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 22:40

...Tak, ten post również mi się skasował... Na szczęście nie tak dużo jak zazwyczaj, lecę od nowa.
Daff tak sprytnie uniknął odpowiedzi na moje pytania, w obawie przed utratą autorytetu wśród osób, które nie potrafią same myśleć. ♥ Soooo sweeeet.

Daffodil napisał:
Po wykreśleniu pewnych osób zostają:
- SaiKun
- Kivesan
- AsunoHana
- Crier
- Shiro
Tu pewnie będziemy doszukiwać się pozostałych wilków.
No, Dafff, nieładnie tak powielać. O 4 z tych osób (piąta jest Asuno) pisałem, iż są moimi podejrzanymi lub jasno sugerowałem, iż je podejrzewam. Ty zaś przez całą grę, aż do teraz ani razu nie wypowiedziałeś się na temat np. takiego SaiKuna i Crier jakoby wilczyli (zaraz się dowiemy, że to był jego tajny plan!).
Daffodil napisał:
Crow napisał:
Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?
Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.
Czemu po prostu nie powiesz, że jest kupidynem?

SaiKun napisał:
Shujin, nie zapomniałeś o czymś ?

Tak bardzo chciałbym napisać "Owszem, zapomniałem - (w tym miejscu byłby głos na ciebie)", ale jeszcze się powstrzymam. O czym zapomniałem, skarbie?


Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 22:43

Odpowiedź do Daffa:

Kogo*
Eh kogo uważam. Nie mam jakiś wielkich super duper podejrzeń z super duper argumentami. Podejrzewam tylko że zostały z 3-4 wilki.
Czy był wilczym mózgiem? Na pewno jakiś większy wpływ miał, bo był doświadczony.
I nie, nie możemy  Wyraźnie było napisane, role zostały rozlosowane, czyli równie dobrze większość wilków to mogą być doświadczeni gracze. Ale mogą też być mniej doświadczeni. A może są pomieszani?

Crow, z łaski swojej, jak Daff mi zadaję pytania, to nie musisz mnie wyręczać c’:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 22:51

Tak. Żyję. Regenerowałam siły umysłowe, by móc grać z wami dalej.

Po usunięciu poprzez napór graczy oraz działanie wiedźmy innych „nieaktywnych” pozostała Kira i Shironeko. Co prawda ja do tej grupy zaliczam jeszcze Chiarę, ale ona oficjalnie nie ma osta.
Dalej pozostaje zagadka wilków. Spójrzmy na graczy:
Martwi:
- Gauzis - diabełek
- Lubbak - dzieciak
- Hanako - wróżbitka
- Wybuchow - złodziej / dzieciak
- Iramai - dzieciak
Żywi, w moich oczach niewinni:
- Shujin
- Yassamet
- Daffodil
- Shiro
(wyjaśnienia niejako wychodzą z moich analiz, ale jeśli znajdę odrobinę wolnego czasu i stado będzie chciało, przeanalizuję i napiszę to raz jeszcze)
Reszta:
- SaiKun
- Widdie
- Crow
- Kivesan
- Kiara
- Kira !
- AsunoHana
- Crier
- Shironeko !
W tej grupie mogłabym chwilowo wyłączyć Widdie, Crowa i Crier. Wstępnie, bo:
- o Widd nie wiem, co myśleć, ani mi nie zawiniła ani nie udowodniła swojej niewinności
- Crow działa i idzie mu nieźle, aczkolwiek jego indywidualizm i „podam wam następnym razem” trochę mi śmierdzą.
- Crier:
Crier napisał:
To teraz będzie ciekawie jeśli mnie podejrzewacie~ Radziłabym po prostu mnie przeskanować.
Osoba winna by tego raczej nie zaproponowała. To był początek dnia, wróż mógłby ją faktycznie przeskanować.

Pozostają zatem:
- SaiKun
- Kivesan
- Kiara
- Kira !
- AsunoHana
- Shironeko !
I tutaj doszukiwałabym się wilków.
Mam pomysł, hipotezę (teraz wpiszę się w styl wilczenia al’la Daff, czego jestem świadoma).
Pomysł wywodzi się z faktu, że wilki nikogo nie zjadły. Szukałabym wilka u Shironeko i kogoś komu się nie chce/odszedł. Czyli Shironeko + Kiara/Kira (tu bym dała jeszcze Kivesia, ale on się pojawia)
Łaj: Shironeko nie ma do jutra, wyjechała bodaj 22 grudnia (plus minus dzień, nie sprawdzam teraz). Mogła dać pomysł co do zjedzenia i „ogarnijcie ten typ”. Gauz by powiedział „ok” albo dał inny typ (albo nic nie powiedział) i dał instrukcję Kiarze/Kirze pod tytułem prześlij Zenkowi informację. A ponieważ ta osoba już nie grała lub chciała skonsultować się z Shironeko, a nie ogarnęła, że jej nie ma.
Jakbyście się odnieśli do takiego podejrzenia Shironeko?
------
Czas na odpisy.
SaiKun napisał:
Ogólnie to nie miałem dużo czasu do namysłu. Guaza nie podejrzewałem, a Shiro kojarzę z poprzedniej rozgrywki. Moim zdaniem piszę inaczej, jego posty są bardziej neutralne. Może się faktycznie znudził?(jak Lubbak). Zobaczyłem że ma na koncie jeden głos i od razu wpadł pomysł podwójnego linczu.
Miałeś ponad 48 godziny na namysł. To mało? Widziałeś z resztą wcześniej starcie Daff-Gauzis i pewnie spodziewałeś się, że do podziału stronnictwa.
Shiro zadeklarował, ze mu się nudzi (ale pisze, to dobrze), to prawda. Natomiast czy to jest złe, że ktoś pisze neutralnie? Podchodzi do sprawy obiektywnie, tak myślę. Co dobrze o nim świadczy.
Jak teraz nastawiasz na Shiro, dalej go podejrzewasz?

Shujin napisał:
Nope, byłaby taka możliwość. Może być 7 wilków (5 początkowych i dwa kolejne po świetnych strzałach kupidynów), do tego 2 niewinne osoby zlinczowane i jedna zjedzona, no i jeszcze jakieś 4 osoby mogły wylecieć za nieaktywność. Daje to nam 7 wilków i 6 królików (o ile dobre liczby podstawiłem). Tutaj nawet eliksir wiedźmy by nie pomógł.
Ok, zakładałam maks 5 wilków. Zwracam honor, choć w obecnej sytuacji i tak to nic nie zmienia.

Shujin napisał:
Yassamet napisał:
Shujin napisał:

Zaznaczę jeszcze tylko, iż na multi na tym etapie pozwolić sobie nie możemy. Obejmuję też obecnie stanowisko patrzenia na łapki Daffowi, bo Yass obiektywnie tego raczej zrobić nie może.
Nigdzie się do tego stanowiska nie zgłaszałam, wtedy to był żart. I będę wdzięczna, jeśli będziesz patrzył, choć (tak jak sam napisałeś dużo wcześniej) na naszego szeryfa zapewne patrzy wróżbita. Jeśli nie oboje.
Nie mówiłem o żadnym stanowisku, miałem na myśli raczej subiektywność wywołaną twoją rolą, powinnaś się tego domyślić, Yass...
Shuj, podkreśliłam Ci w cytacie dwie rzeczy. Mam nadzieję, że widzisz, co mi nie pasuje?
Ja użyłam tylko tego samego sformułowania, co Ty. I jak pisałam - uznaję, że będziesz patrzył obiektywnie, mi w to graj.

Daff, nie będę już cytować, ale Ci dopowiem - Chiara NIE wypadnie za nieaktywność, bo jakimś cudem nie ma nawet osta od Zenka. Nie, nie wiem, czemu.

Crier napisał:
I nie, nie możemy  Wyraźnie było napisane, role zostały rozlosowane, czyli równie dobrze większość wilków to mogą być doświadczeni gracze.
Co się kryje pod kwadratem? Plus, choć za kimś powtórzę: Czy jeśli skład graczy byłby mocny, to czy posunęliby się do zagrania, by nikogo nie zjeść?
Idę pomyśleć nad Saiem. On mi się nie podoba, ale nie umiem tego wyargumentować...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 23:01

Yassamet napisał:

Crier napisał:
I nie, nie możemy  Wyraźnie było napisane, role zostały rozlosowane, czyli równie dobrze większość wilków to mogą być doświadczeni gracze.
Co się kryje pod kwadratem? Plus, choć za kimś powtórzę: Czy jeśli skład graczy byłby mocny, to czy posunęliby się do zagrania, by nikogo nie zjeść?

Pod kwadratem kryło się ":)" zrobione w wordzie.
Co do pytania- szczerze wątpię. Bo to jest co najmniej głupie. Stracili szanse na wyeliminowanie kogoś, kogo się obawiają/im przeszkadza. Teraz można ich wytropić i powiesić. Zwłaszcza, że stracili mocnego wilka- Guazisa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeSob 27 Gru 2014, 23:13

Yassamet napisał:

SaiKun napisał:
Ogólnie to nie miałem dużo czasu do namysłu. Guaza nie podejrzewałem, a Shiro kojarzę z poprzedniej rozgrywki. Moim zdaniem piszę inaczej, jego posty są bardziej neutralne. Może się faktycznie znudził?(jak Lubbak). Zobaczyłem że ma na koncie jeden głos i od razu wpadł pomysł podwójnego linczu.
Miałeś ponad 48 godziny na namysł. To mało? Widziałeś z resztą wcześniej starcie Daff-Gauzis i pewnie spodziewałeś się, że do podziału stronnictwa.
Shiro zadeklarował, ze mu się nudzi (ale pisze, to dobrze), to prawda. Natomiast czy to jest złe, że ktoś pisze neutralnie? Podchodzi do sprawy obiektywnie, tak myślę. Co dobrze o nim świadczy.
Jak teraz nastawiasz na Shiro, dalej go podejrzewasz?

Wbiłem na RD kilka godzin przed linczem. Musiałem przedrzeć się przez cały ten spam, ogarnąć wszystko, poukładać w głowie, odpowiedzieć na pytania i napisać posta! 48godzin ? Skąd ten pomysł ? Potwierdzić to może Daff, który pisał do mnie na SB żebym napisał coś, a ja mu odpowiedziałem że nie chce mi się, bo zajadam sernik *.* . Napisałem mu w czwartek(możliwe że piątek po północy), że jutro to ogarnę i tak też zrobiłem. Serio, dużo czasu nie miałem, bo do tyłu byłem nieźle przez te święta.
Shiro ? Mam go na oku, lecz teraz już bardziej skłaniam się ku twojej wersji wilczków. Doszedłem do podobnych wniosków, co można stwierdzić po moim poście do Daffa

Shujin napisał:

SaiKun napisał:
Shujin, nie zapomniałeś o czymś ?

Tak bardzo chciałbym napisać "Owszem, zapomniałem - (w tym miejscu byłby głos na ciebie)", ale jeszcze się powstrzymam. O czym zapomniałem, skarbie?
Miałeś udowodnić mi winę, gwiazdeczko ty moja ^^

Daffodil napisał:

SaiKun, kto wg ciebie jest wilkiem?

Kira, Shironeko i jeszcze jedna osoba
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 01:00

Yass, fajna ta teoria Shironeko + Chiara/Kira. Na te dwie ostatnie panie nie chcę marnować linczu. Fakt, że nie dostały ostrzeżenia bardzo mnie dziwi, ale dopilnuję, by jednak otrzymały. A przynajmniej Chiara. c: Spróbuję przekonać Zenka. Wtedy zajebiemy wilka nawet na niego nie głosując.
No dobra, mamy bazowe 3 wilki, bo ich suma od początku wynosi przynajmniej 4. Jeśli Shironeko to wilk, to stadko powiększa się o 1, bo Crow i Shironeko to kochankowie. Co do tego wątpliwości nie ma.
Patrząc na głosowania, to zapewne w dalszej części głosowania wilki zdecydowały się poświęcić Guaza. Głos Shironeko był totalnie z dupy na tamtym etapie. Przydałoby się ustalić czy czytała wtedy podejrzenia. Ale jeśli zagłosowała, to oznacza, że wiedziała, iż jest już czas głosowania, zatem musiała na oskarżenia chociaż rzucić okiem. Jednakże czy zmarnowałaby 1 wilczy głos na kogoś, na kogo nie było żadnych mocniejszych argumentów? Mogło to być swoiste przygotowywanie fundamentów pod podwójny lincz, ale i jednoczesne podkreślenie indywidualności. Na tej podstawie SaiKun leciutko się wybiela. Oddał głos na Shiro, gdy została już zainicjowana fala głosów na Guaza. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy SaiKun byłby zdolny do przewidzenia takiego obrotu sytuacji jako wilk, iż Guaz będzie powieszony i czy dzięki temu mógłby sobie wyrobić alibi czy raczej chciał ratować partnera, korzystając z głosu Shironeko? Zapytacie: czemu nie zagłosował na ciebie, Daff? A bo dlatego:
SaiKun napisał:
Na Guaza już mamy wyrok, trzeba go tylko przypieczętować postem od prowadzącego. Wychodzi na to, że jeśli Guaz okaże się być niewinny, to Daff będzie następny do stryczka. 2 najgroźniejszych graczy (moim zdaniem) jednocześnie ?
Wnioski ? Guaz zawiśnie, Daffa zjedzą i zostaniemy w czarnej dupie.
Daff nie zostanie zjedzony ? Wilk ! Oczywista oczywistość !
Pompujecie się tam? Taki właśnie jest wasz plan?
Nie zostałem zjedzony jakoś, a ty bardzo szybko odszedłeś od tej teorii. Dlaczego? Bo wiedziałeś, że nie wygrasz po czym, jak zajebałem własnoręcznie wilka? :> Chyba za tym kryje się coś więcej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 01:30

Daffodil napisał:
Na tej podstawie SaiKun leciutko się wybiela.
Coś czuję, że to mój pierwszy sukces ! ^^

Daffodil napisał:
Pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy SaiKun byłby zdolny do przewidzenia takiego obrotu sytuacji jako wilk, iż Guaz będzie powieszony i czy dzięki temu mógłby sobie wyrobić alibi czy raczej chciał ratować partnera, korzystając z głosu Shironeko?
Odpowiedź znasz.
Na Guza były 4 głosy a na Shiro 2, a do końca głosowania były niecałe 2 godziny od wysłania mojego posta +"masakryczna aktywność". Czy 2 opcja jest realna ?
Było wiadome że Guaz zawiśnie, więc gdybym był wilkiem, to bez wahania zagłosował bym na Guaza tworząc złudne alibi.

Daffodil napisał:
Zapytacie: czemu nie zagłosował na ciebie, Daff? A bo dlatego:
SaiKun napisał:
Na Guaza już mamy wyrok, trzeba go tylko przypieczętować postem od prowadzącego. Wychodzi na to, że jeśli Guaz okaże się być niewinny, to Daff będzie następny do stryczka. 2 najgroźniejszych graczy (moim zdaniem) jednocześnie ?
Wnioski ? Guaz zawiśnie, Daffa zjedzą i zostaniemy w czarnej dupie.
Daff nie zostanie zjedzony ? Wilk ! Oczywista oczywistość !
Pompujecie się tam? Taki właśnie jest wasz plan?
Nie zostałem zjedzony jakoś, a ty bardzo szybko odszedłeś od tej teorii. Dlaczego? Bo wiedziałeś, że nie wygrasz po czym, jak zajebałem własnoręcznie wilka? :> Chyba za tym kryje się coś więcej.
Nie jesteś wilkiem.. gdyby tak było, to kogoś by zjadły !
Nie widzisz tego ? Widzisz ! a przy "Oczywista oczywistość" miała stać taka minka śmiejąca się ";D", ale mi ją znikło

Shironeko

btw. Skąd ten pomysł że miałbym głosować na Ciebie ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 01:40

Przeanalizowałam Saia. Znalazłam kilka kwiatków, do których się odniosę. Przez to mój post będzie z nastawieniem jego winy - a z góry zaznaczam, że jeśli się mylę, to większość tych argumentów (jeśli nie wszystkie) trafi szlag.
Strona druga, post nr 2 (post pierwszy nie licząc głosu):

Sai napisał:
Daff napisał:

Ktoś z głosujących dotychczasowo jest złodziejem. Zatem jedno z was będzie na 100% czyste. Rolę tę pewnie posiada Shujin. Dlatego na starcie jest czysty. Uniewinniam cię, skarbie ty mój. ; ***
Może ewentualnie Shiro. Czemu nie?

Jak myślicie, co ukradł złodziej?
Shiro nalegał żeby rozdać role. Jakby wiedział, że już wszystko jasne.
Oczywiście złodziej mógł napisać PW prowadzącego nie pisząc tu, na forum, co by owocowało rozdaniem ról wcześniej.
Bardziej skłaniał bym się ku teorii Gauzisa.
Próbujesz na siłę wykonać ruch ? I czemu Shujin jest oczyszczony w twoich oczach ?
Na moje oko Shiro złodziej. Co ukradł ? Ja bym oczywiście ukradł diabełka !
Od pierwszego tego posta widać, że Sai zwraca uwagę na Shiro, jakby od początku się na niego zamierzał.
Skłaniał się „ku teorii Gauzisa” - co zwraca moją uwagę przez to, że Gauz był winny. Post wtedy brzmiał neutralnie i jeśli Sai jest niewinny, to objęcie stronnictwa Gauza nie jest niczym dziwnym. Natomiast jeśli Sai wilczy, to objął to stanowisko nie bez powodu, wspierał kompana. (Teoria Gauza mówiła o tym, że Daff jest z Shujem w jakiś sposób związany i dlatego go uniewinnia).
Poza tym to wspaniałe „ja bym oczywiście ukradł diabełka!” - jak by miał jakikolwiek wpływ na to, co ukradnie.........

Sai napisał:
Daff napisał:

Wiem, że jeszcze zbyt wcześnie na osądy, ale jestem pewien, że Widdiful jest czysta. c: Posty, które skleiła już wystarczą, by na razie nie brać jej pod uwagę, gdy nadejdzie czas linczu.
Masz rację, zbyt wcześnie na osądy.
Szybko ich czyścisz z podejrzeń.. zbyt szybko! W kilka godzin już 2 osoby są w 100% czyste. Ubezpieczasz kompanów ?
(strona 3)
Sai się sprzeciwia Daffowi. Strach, czy przygotowanie terenu do ataku na Daffa dla kompanów? Może gracz miał nadzieję, że ktoś inny (spoza stada wilków) podchwyci to, ile osób się na Daffa rzuca i uzna to za jego winę? Bo jakby nie patrzeć.. do przewidzenia było, że Gauz i Daff zaczną się żreć (przynajmniej dla mnie, obu obserwuję już kawałek czasu). Jeśli Gauz mu obiecał, że zacznie się Daffa czepiać, to może Sai postanowił zaatakować wcześniej?
Czy w takim wypadku należy szukać wilków po osobach, które sprzeciwiały się Daffowi? (wtedy do puli wpadnie np Crow).

Sai napisał:
Chiara przypominasz mi bardzo moją poprzednią rozgrywkę.
Za dużo uwagi skupiasz na sobie i piszesz zbyt chaotycznie.
Postaraj się zmieścić więcej wypowiedzi w jednym poście, będzie klarowniej, a tak wyglądasz na zdesperowanego diabełka.
(strona 5)
Sai, to będzie bezpośrednio do Ciebie. W 93 byłeś niewinny. Czy pisząc chaotycznie i zwracając na siebie uwagę jesteś królikiem, a co za tym idzie -> czy pisząc posty ułożone i krótkie, nie aż tak wybijające się jesteś wilkiem? Tak, teraz piszesz w sposób o wiele bardziej ułożony i spokojny od Chiary.

Sai napisał:

Shiro - Nie rzuca się w oczy, piszę krótkie, najczęściej zabawne teksty. O ile mnie pamięć nie myli to pisał dużo dłuższe wypowiedzi jako królik. Ponadto gra bardziej neutralnie i nie wnosi dużo do gry.
Czy nie chce się wyróżniać ?
(strona 10)
Krótkie, najczęściej zabawne teksty Shiro do tego momentu:
Może to wyglądać  jakbym broniła Shiro, ale... czy tylko dla mnie jego posty nie wydają się krótkie i ino zabawne? Zalatuje mi tu kłamstewkiem...

Sai napisał:
Na Guaza już mamy wyrok, trzeba go tylko przypieczętować postem od prowadzącego. Wychodzi na to, że jeśli Guaz okaże się być niewinny, to Daff będzie następny do stryczka. 2 najgroźniejszych graczy (moim zdaniem) jednocześnie ?
Wnioski ? Guaz zawiśnie, Daffa zjedzą i zostaniemy w czarnej dupie.
Daff nie zostanie zjedzony ? Wilk ! Oczywista oczywistość !
Pompujecie się tam? Taki właśnie jest wasz plan?
(strona 13)
A po linczu...
Sai napisał:
Guaz był wilkiem. Nadal nie ogarniam jak wy to rozkminiliście, ale brawka! Najciekawsze jest to że Zensum dał posta, w którym pisał, że nie wszystkie osoby z rolą podały konkretne instrukcje do prowadzącego. Post znikł i okazało się że wilki nikogo nie zjadły..
Wilkami muszą być więc osoby nieaktywne, które nie podały instrukcji do Zensuma.
Tak jakby Sai podał dwie możliwości (krótkowzroczne, jak to Daff określił), które mogłyby zastosować wilki, a sytuacja okazała się całkiem inna. Nie sprawdziło się! Więc nieaktywni muszą być winni! Teraz, gdy dwóch najbardziej nieaktywnych zostało wyrzuconych, a trzeci otruty, ta kwestia nie jest już taka czysta.
Jak to postrzegam, gdyby Sai był wilkiem? Napisze plan, który jest bardzo prawdopodobny, a z góry będzie wiedział, że oba scenariusze się nie sprawdzą. Będzie udawał, że jest zaskoczony werdyktem i od razu podsunie pomysł o niewinnych. Wtedy przestaną się nim interesować!
(i tak, przyznaję, że w międzyczasie sama pomyślałam o niewinnych i nie tylko ja. A to tylko pokazuje, że ta zasadzka była niezła~)

Teraz jak na to patrzę, to Sai od początku zaczepiał i spoglądał na Shiro. Wydaje mi się, że od początku mógł planować głosowanie na niego, choć jako argument podaje widzenie innego stylu gry.

Teraz Sai zaczął oskarżać Kirę, co widzę zarówno na 15 jak i 16 stronie (na 14 był werdykt). Nowy cel? A może chce się jakoś wybronić przed wilczeniem?
Postów po głosie dokładniej nie zinterpretuję, jestem zmęczona.
Z resztą, jak pisałam wyżej - to postawienie sprawy z punktu winy Sai, a mogę się mylić. Potrzebowałabym wypowiedzi innych osób, żeby się utwierdzić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 02:11

Yassamet napisał:

Skłaniał się „ku teorii Gauzisa” - co zwraca moją uwagę przez to, że Gauz był winny. Post wtedy brzmiał neutralnie i jeśli Sai jest niewinny, to objęcie stronnictwa Gauza nie jest niczym dziwnym. Natomiast jeśli Sai wilczy, to objął to stanowisko nie bez powodu, wspierał kompana. (Teoria Gauza mówiła o tym, że Daff jest z Shujem w jakiś sposób związany i dlatego go uniewinnia).
Gdybym go wspierał od początku, to nie uważasz, że narażał bym się na wydanie się naszego powiązania z Guzem ? Moim zdaniem było by to ryzykowne, na wypadek sytuacji takiej jak ta. Od początku miałem plan sprawdzania Daffa, a Guaz po prostu dobrze, sensownie pisał.

Yassamet napisał:

Sai się sprzeciwia Daffowi. Strach, czy przygotowanie terenu do ataku na Daffa dla kompanów?
Nietrafione ^^ Podpuszczanie Daffa

Yassamet napisał:
Będzie udawał, że jest zaskoczony werdyktem i od razu podsunie pomysł o niewinnych. Wtedy przestaną się nim interesować!
(i tak, przyznaję, że w międzyczasie sama pomyślałam o niewinnych i nie tylko ja. A to tylko pokazuje, że ta zasadzka była niezła~)
Co pokazuje, że nawet mogłem na to wpaść ^^
To już chyba mój 2 sukces osobisty!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: L wiesz, że shinigami jedzą tylko jabłka?   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 18:02

Saikun napisał:
Myślisz że jestem wilkiem ? Ile dał byś mi % na teraz  ?

Czy

Sounds to trochę dziwnie.
Albo powiem to
Inaczej

Trochę jak pytanie Ryuk'a z poprzedniej rozgrywki,
O to, jaki może być powód niezabicia wówczas Daffodil'a.

Wiesz co mam na myśli?
Interpretuję twoją wypowiedz tak:
Lepiej się go zapytam na ile mnie podejrzewa.
K?

odpowiedz: myślę, że tak.
--------------------------------------Koniec-dziwnej-części-------------------------------

Kive napisał:
Może wilki myślały, że skoro tyle osób odpoadnie, to namieszają nie jedząc nikogo.
Również myślę, że nie wywalenie z rozgrywki ma coś na rzeczy. Niekoniecznie wilki, ale może jakaś ważna rola.
Przypominam, że tylko wilki wiedzą niektóre rzeczy.
Chwilę potem (po poście Kivesan) Zen' napisał posty w których giną 3 niewinne osoby. Przypadek?
----
AsunoHana napisał:
Hanako padła, Iramai też. Pozostała Chiara i SaiKun. Moim zdaniem oboje mogą być podejrzani.
Pozostała Chiara i Saikun? Pozostali z czego? Z grona twoich podejrzanych? Z grupy, którą można bardzo łatwo wystawić na lincz? O co ci chodziło?
Asuno napisał:
Moim zdaniem oboje mogą być podejrzani.
To znanie kompletnie nic nie wnosi, bo podejrzany może być każde (i babcia też).
----
Shujin napisał:
Daffodil napisał:

   Crow napisał:
       Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?

   Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.

Czemu po prostu nie powiesz, że jest kupidynem?

Bo nie wie czy jest kupidynem, ale na pewno jest nim ktoś inny i Daff dobrze o tym wie. Prawda,  mr.Daff??
-----
SaiKun napisał:

Daffodil napisał:

   SaiKun, kto wg ciebie jest wilkiem?


Kira, Shironeko i jeszcze jedna osoba
I w tym momencie mi podpadłeś. O tych dwóch osobach wiem, że są niewinne a ty wystawiasz je na piedestał jako "Wilki". ( Co do Kiry to oceniam, że jest tak na 70% niewinna)
---
Spoiler Yassamet:
Całkiem prawdopodobne, ale jak dla mnie to wszędzie zamiast "Shironeko" powinno być napisane "Kivesan" albo "AsunoHana".
----
Daffodil napisał:
bo Crow i Shironeko to kochankowie. Co do tego wątpliwości nie ma.
Totalnie z d*py wyjęte ale jeżeli doszedłeś do takich wniosków to
Crow napisał:
Spoiler:
potwierdza się.

Daffodil napisał:
Jeśli Shironeko to wilk, to stadko powiększa się o 1, bo Crow i Shironeko to kochankowie. Co do tego wątpliwości nie ma.
Patrząc na głosowania, to zapewne w dalszej części głosowania wilki zdecydowały się poświęcić Guaza.
Patrząc na to inaczej. Jeżeli Shironeko byłaby wilkiem to zagłosowałbym na Guaz'a podczas gdy Głosy wynosiły 2:1:1 (Guaz, Daff, Shiro) ?
Jak już zahaczacie o temat głosów to uważam, że wilków powinniśmy szukać w końcówce tych co oddali głos na Guaz'a (Widdi, Crier, Kive) dziwne tylko, że wtedy nie napisaliby do Zensum'a kogo chcą zjeść.
---
Głos Sai'a
Wiem, że nikt nikomu nie broni oddawać tak pochopnie głosów, ale mógłbyś uargumentować dlaczego właśnie Shironeko?
Dodatkowo oddałeś głos zaraz po tym jak Daff napisał posta o tym, że "Crow i Shironeko są kochankami". Chcesz wyeliminować dwójkę króliczków w linczu, wilczku? Nie lepiej byłoby zjeść kochanków? A może już zaplanowałeś kogo zjesz i tego kogoś na pewno nie potrafiłbyś powiesić w głosowaniu? Czy tym kimś jest Daffodil?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 19:37

Crow napisał:
Pozostała Chiara i Saikun? Pozostali z czego? Z grona twoich podejrzanych? Z grupy, którą można bardzo łatwo wystawić na lincz? O co ci chodziło?

Tak, z grona podejrzanych. Podejrzewałam Hanako, Iramai, SaiKuna i Chiare, bo piszą najmniej (Sai teraz już więcej piszę, ale wcześniej nie był tak aktywny). Myślałam, że skoro byli mało aktywni nie skontaktowali się z Zenem odnośnie ofiar i dlatego diabełki nikogo nie zjadły. Jak się okazało Hanako i Irami były czyste. Pozostaje Sai i Chiara.

Edit. Musiałam poprawić błędy w pisowni. ;x
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 19:47

Crow napisał:
Przypominam, że tylko wilki wiedzą niektóre rzeczy.
Chwilę potem (po poście Kivesan) Zen' napisał posty w których giną 3 niewinne osoby. Przypadek?
Co sugerujesz?

Crow napisał:
powinno być napisane "Kivesan" albo "AsunoHana".
Dlaczego?

Jak już masz jakieś podejrzenia to je pisz, bo nie ma się do czego odnieść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 20:15

Crow napisał:
Saikun napisał:
Myślisz że jestem wilkiem ? Ile dał byś mi % na teraz ?

Czy

Sounds to trochę dziwnie.
Albo powiem to
Inaczej

Trochę jak pytanie Ryuk'a z poprzedniej rozgrywki,
O to, jaki może być powód niezabicia wówczas Daffodil'a.

Wiesz co mam na myśli?
Interpretuję twoją wypowiedz tak:
Lepiej się go zapytam na ile mnie podejrzewa.
K?

odpowiedz: myślę, że tak.
?? Nic nie zrozumiałem

Crow napisał:

Głos Sai'a
Wiem, że nikt nikomu nie broni oddawać tak pochopnie głosów, ale mógłbyś uargumentować dlaczego właśnie Shironeko?
Dodatkowo oddałeś głos zaraz po tym jak Daff napisał posta o tym, że "Crow i Shironeko są kochankami". Chcesz wyeliminować dwójkę króliczków w linczu, wilczku? Nie lepiej byłoby zjeść kochanków? A może już zaplanowałeś kogo zjesz i tego kogoś na pewno nie potrafiłbyś powiesić w głosowaniu? Czy tym kimś jest Daffodil?
Pisałem już o tym dlaczego głosuję na Shironeko, poczytaj. Ciekawi mnie, czy z tymi kochankami to prawda..
Jeśli bym był wilkiem, to Daff był by już trupem ^^

Crow napisał:

SaiKun napisał:

Kira, Shironeko i jeszcze jedna osoba
I w tym momencie mi podpadłeś. O tych dwóch osobach wiem, że są niewinne a ty wystawiasz je na piedestał jako "Wilki".
Rozwiniesz myśl ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 20:39

No, Crow, piękne, postarałeś się. xDD Zrobiłem coś podobnego w mojej pierwszej rozgrywce, ale jakoś nikt nie podłapał. Z tego, co widzę, to teraz też nikt nie zauważył.
Crow napisał:

94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Kw6hf1hz6l81

Yassamet napisał:
Żywi, w moich oczach niewinni:
- Shujin
- Yassamet
- Daffodil
- Shiro
Czyli z powrotem jestem niewinny? Dlatego, że wilki nikogo nie zjadły, czy może masz jakiś inny powód?
Yassamet napisał:
Idę pomyśleć nad Saiem. On mi się nie podoba, ale nie umiem tego wyargumentować...
Bo Sai pisze sztucznie. Nadmiernie używa wykrzykników, chcąc udowodnić czyjąś winę, nie podając przy tym żadnych konkretnych dowodów. Jego posty emanują przy tym cholerną pewnością siebie, która jest aż zbyt duża. Taki typowy wilczy kochanek, ewentualnie (bardzo mała szansa) myśliwy. Bądź wiedźma.

SaiKun napisał:
Shujin napisał:

SaiKun napisał:
Shujin, nie zapomniałeś o czymś ?

Tak bardzo chciałbym napisać "Owszem, zapomniałem - (w tym miejscu byłby głos na ciebie)", ale jeszcze się powstrzymam. O czym zapomniałem, skarbie?
Miałeś udowodnić mi winę, gwiazdeczko ty moja ^^
Sęk w tym, że sam w sobie winny nie jesteś, tylko twój kochanek jest wilkiem... Tak, wiem o tym, skarbie. : *
SaiKun napisał:
Nie jesteś wilkiem.. gdyby tak było, to kogoś by zjadły !
Tutaj taki przykład sztucznego wykrzyknika. Ale to prawda, że gdybyś był wilkiem, zjadłbyś kogoś (chociaż mógłbyś o tym zapomnieć), potwierdza to jedynie, że musisz mieć wilczego kochanka, a wtedy po prostu nie masz jak kogoś zjeść.
SaiKun napisał:
Myślę, że trzeba wrócić do puli, którą podałem za czasów 1. linczu.
Iramai i SaiKun do skana.
Sai do skana, przez jakiegoś niedowiarka, wilki i tak już są w szachu[/quote]
Nie boisz się skana, bo sam w sobie jesteś niewinny, co nie zmienia faktu, że jako kochanek wilka musisz umrzeć.
SaiKun napisał:
Od początku miałem plan sprawdzania Daffa, a Guaz po prostu dobrze, sensownie pisał.
Och ty podstępnisiu! A Daff tak marnie dał się złapać na twój szatański plan. Mamy tu następce GF'a.

No i teraz rzucasz prędko głos na Shironeko, chcąc popchnąć motłoch do zagłosowania na nią. Teoretycznie sprytne, ale niezbyt sukcesywne.

Crow napisał:
Shujin napisał:
Daffodil napisał:

   Crow napisał:
       Ja mam pytanie. Dlaczego Kira została wykreślona? Myślisz, że jakby miała walczą rolę to częściej wchodziłaby na RD?

   Najzwyczajniej się jej nie chce. Poza tym, jej króliczy styl widział już takie akcje. Jako wilk raczej by taka nie była.

Czemu po prostu nie powiesz, że jest kupidynem?

Bo nie wie czy jest kupidynem, ale na pewno jest nim ktoś inny i Daff dobrze o tym wie. Prawda,  mr.Daff??
Nieee, Kira jest kupidynem.

SaiKun napisał:
Jeśli bym był wilkiem, to Daff był by już trupem ^^
Znowu "Nie jestem wilkiem, bo inaczej bym kogoś zjadł".


Z poza obecnych osób, które są podejrzane, dorzuciłbym jeszcze Widdiful. Dziewczę napisało post na dziewiątej stronie, potem przez dłuuuuugi czas nic i dopiero przed samym linczem (strona 14) zagłosowało na Gauzisa w dość krótkim poście, zapewne nie miała czasu. Mogło być tak, iż nie wiedziała, że wilki jeszcze nie wybrały ofiary, a spiesząc się, nie sprawdziła tego. A po samym linczu już nic nie napisała. Ponadto:
Gauzis napisał:
Widdiful napisał:

Chiara napisał:
Moze Gauz nie ma czasu, ale to co napisał na początku jest zastanawiające
Pod jakim względem zastanawiające? Podziel się.
Podpinam się, co dokładnie jest zastanawiające? Pomijając to co już ktoś wypisał, bo że pisałem z jednej strony jakbym był pewny siebie, z drugiej nie do końca przekonany czy podołam to już wyszło kilka razy w postach, ale dobra wiadomość, wasz Guaz "na trzeźwo" jest jednak w dobrej kondycji.

Czy według was Widdi może być wilkiem?

A Daff znowu nie odpisał. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 21:08

Shujin napisał:

Bo Sai pisze sztucznie. Nadmiernie używa wykrzykników, chcąc udowodnić czyjąś winę, nie podając przy tym żadnych konkretnych dowodów. Jego posty emanują przy tym cholerną pewnością siebie, która jest aż zbyt duża. Taki typowy wilczy kochanek, ewentualnie (bardzo mała szansa) myśliwy. Bądź wiedźma.

Pewność siebie i nadmierne używanie wykrzykników? Masz coś mocniejszego na mnie ? Skoro od początku się tak na mnie uwziąłeś, to myślałem że jednak coś takowego będzie. I gdzie głos na Saia? Jeśli jestem kochankiem wilka, to nie staraj się mi udowodnić winy, ale raczej skup się na wilkach, to też padnę. Pewny siebie jestem, bo wiem że się wybroniłem i mam świetny humor.
Btw dzięki za podanie rozwiązania zagadki ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 23:22

W tym momencie nie ma znaczenia dlaczego głosowałam na Shiro (wybacz), bo już go nie podejrzewam, ale aby nie było - jego gra wydawała się nieco pasywna w przeciwieństwie do 93 (głos był na jakieś 50%) to raz a dwa, nie chciałam wylecieć za nieaktywność, a nie miałam czasu, by czytać wszystko, co napisaliście (internet z komórki i to nie z mojej).
Od razu mówię - wilkiem nie jestem i głos na mnie to czyste marnotrawstwo.
Za to na 99% wilkiem jest SaiKun, w momencie gdy tylko wysunęliście teorie o moim wilczeniu on sprytnie(?) ją podłapał i rzucił głos na mnie... ten głos był kompletnie z czapy i jeśli, mój drogi, nie jesteś wilkiem to bardzo się zdziwię. Pomijam już całą "litanię", którą wypisał Shujin.
Jeszcze nie głosuję, ale raczej zdania nie zmienię, bo nikt mi bardziej nie zaśmierdł siarką i nie to nie jest żadna vendetta.
Powtarzam, nie jestem wilkiem, więc nie marnujcie głosu na mnie, jeśli macie jakieś pytania to rzucajcie, chętnie odpowiem.

btw. Meri Kristmas and hepi nju ir :D!
MERI MERI ^_^:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 23:45

Zdajesz sobie sprawę, że mówienie "nie jestem wilkiem" nic tu nie da? Jeszcze to mówienie, że głos na ciebie to marnowanie głosu jest słabe. Radzę przeczytać jednak grę. Skoro uważasz, że wilkiem jest Sai, to to rozwiń.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimeNie 28 Gru 2014, 23:55

Kivesan, jak masz wątpliwości, co do tego czy piszę prawdę, to zadaj pytanie, zamiast pisać takie pierdoły, proszę Cię :/.
Nie jest słabe, jest prawdziwe. Jak sądzę - dopóki Daffodil mnie nie uniewinni, dopóty nie uwierzycie :D? Kivesan - wskaż powód, dla którego Ty uważasz, że jestem wilkiem.

Rozwinęłam dlaczego tak uważam, przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta.

Bronienie (nawet jeśli robisz to bardzo delikatnie) w tym momencie Saikuna jest dla mnie wskaźnikiem na ewentualne piekielne pochodzenie Twej osoby :*.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimePon 29 Gru 2014, 00:51

Shironeko napisał:
Nie jest słabe, jest prawdziwe.
I uwierzysz każdemu, kto powie, że jest niewinny i głosowanie na niego to marnowanie głosu?

Shironeko napisał:
Kivesan - wskaż powód, dla którego Ty uważasz, że jestem wilkiem.
Czy napisałem, że uważam, iż jesteś wilkiem?

Shironeko napisał:
Rozwinęłam dlaczego tak uważam
Rozwinięcie to podanie jednego powodu? Chciałem pomóc podpowiadając ci, abyś podała ich więcej.

Shironeko napisał:
Bronienie (nawet jeśli robisz to bardzo delikatnie) w tym momencie Saikuna
W którym momencie go bronię? Gdy piszę, żebyś rozwinęła swoją myśl na temat Saia jako wilka?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimePon 29 Gru 2014, 01:20

Kivesan napisał:
Skoro uważasz, że wilkiem jest Sai, to to rozwiń.
Atak za głos

Shironeko napisał:

Bronienie (nawet jeśli robisz to bardzo delikatnie) w tym momencie Saikuna jest dla mnie wskaźnikiem na ewentualne piekielne pochodzenie Twej osoby :*.
Desperacja

Ponadto chciałbym zakomunikować, że jestem niewinny i głosowanie na mnie to marnowanie głosu.

Shiro, a ty ? Kogo podejrzewasz na teraz ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimePon 29 Gru 2014, 01:37

SaiKun, złociutki, na takim poziomie to ja rozmowy prowadzić nie będę :*.
Kivesan - oczywiście, że nie uwierzę, dlatego dodałam, że jeżeli ktoś ma jakieś watpliwości, to proszę pisać, na wszystko odpowiem.
Bronienie to przesuwanie rozmowy na inny tor, z postu w którym rzucam podejrzenie na SaiKuna próbujesz przejść do tego, że mój post w gruncie rzeczy nie ma sensu (i nawet nie pisz, że nic takiego nie pisałeś lol).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitimePon 29 Gru 2014, 01:57

Mój internet jest zajebisty. ;___; Ledwo się RD załaduje i już nie ma neta. Aczkolwiek w końcu znalazłem czas, by nadrobić kilka zaległości książkowych. Postów swoją drogą wiele nie przybyło. Słabo.
Dziwi mnie mocno fakt, że SaiKun głosuje na Shironeko, mimo iż napisałem wyraźnie o jej kochańczeniu z Crowem.
SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
Pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy SaiKun byłby zdolny do przewidzenia takiego obrotu sytuacji jako wilk, iż Guaz będzie powieszony i czy dzięki temu mógłby sobie wyrobić alibi czy raczej chciał ratować partnera, korzystając z głosu Shironeko?
Odpowiedź znasz.
Na Guza były 4 głosy a na Shiro 2, a do końca głosowania były niecałe 2 godziny od wysłania mojego posta +"masakryczna aktywność". Czy 2 opcja jest realna ?
Było wiadome że Guaz zawiśnie, więc gdybym był wilkiem, to bez wahania zagłosował bym na Guaza tworząc złudne alibi.
Nie, nie znam odpowiedzi. I wtedy nie było całkiem takie oczywiste, że to Guaz zawiśnie. Wbrew pozorom jako niedoświadczony gracz mogłeś chcieć przegłosować Guaza. Może przynajmniej ustalić lincz tak, by powiesić Shiro oraz Guaza. W końcu sam o to prosiłeś!
SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
Zapytacie: czemu nie zagłosował na ciebie, Daff? A bo dlatego:
SaiKun napisał:
Na Guaza już mamy wyrok, trzeba go tylko przypieczętować postem od prowadzącego. Wychodzi na to, że jeśli Guaz okaże się być niewinny, to Daff będzie następny do stryczka. 2 najgroźniejszych graczy (moim zdaniem) jednocześnie ?
Wnioski ? Guaz zawiśnie, Daffa zjedzą i zostaniemy w czarnej dupie.
Daff nie zostanie zjedzony ? Wilk ! Oczywista oczywistość !
Pompujecie się tam? Taki właśnie jest wasz plan?
Nie zostałem zjedzony jakoś, a ty bardzo szybko odszedłeś od tej teorii. Dlaczego? Bo wiedziałeś, że nie wygrasz po czym, jak zajebałem własnoręcznie wilka? :> Chyba za tym kryje się coś więcej.
Nie jesteś wilkiem.. gdyby tak było, to kogoś by zjadły !
Nie widzisz tego ? Widzisz ! a przy "Oczywista oczywistość" miała stać taka minka śmiejąca się ";D", ale mi ją znikło
Gauzis sobie mordów również nie odpuszcza. A jak widzisz, jednak do niego nie doszło. : > Słaby argument.
Crow napisał:
Bo nie wie czy jest kupidynem, ale na pewno jest nim ktoś inny i Daff dobrze o tym wie. Prawda, mr.Daff??
Ja wiem wszystko.
Crow napisał:
O tych dwóch osobach wiem, że są niewinne a ty wystawiasz je na piedestał jako "Wilki". ( Co do Kiry to oceniam, że jest tak na 70% niewinna)
Shironeko, bo kochanka, a Kira dlaczego? Jeśli wcześniej argumentowałeś, to wybacz, ale staram się nie zaglądać za daleko w tył. Internet mi może uciec w każdej chwili.
Crow napisał:
Totalnie z d*py wyjęte ale jeżeli doszedłeś do takich wniosków to
Wiem, że jako kochankowie musicie zaprzeczać swojej współpracy, by nie zostać wykrytymi, ale najwyraźniej chyba nie wiesz, iż takimi wypowiedziami się tylko pogrążasz. XD W tej kwestii nie mogę się mylić i dobrze to wiem. Jesteście kochankami i tyle.
Crow napisał:
Patrząc na to inaczej. Jeżeli Shironeko byłaby wilkiem to zagłosowałbym na Guaz'a podczas gdy Głosy wynosiły 2:1:1 (Guaz, Daff, Shiro) ?
Zależy, kiedy was złączono. Jeśli zostaliście parą po twoim głosie, to ten argument po prostu nie powinien być brany pod uwagę. Z drugiej strony nawet jeśli połączono was przed twoim głosem, to można było podejrzewać, że jeśli Daffodil głosuje na kogoś, to na pewno kilka osób pójdzie za nim, szczególnie jeśli uargumentował głos w taki obszerny sposób. : > Sama Shironeko mówiła, że nie miała czasu czytać, zatem ominęła mój post. Ty jako kochanek, znając oczywiście wilczy skład, mogłeś zagłosować by zdobyć byle alibi. Aczkolwiek dla mnie jako parka jesteście czyści i nie tknę was.
Crow napisał:
Jak już zahaczacie o temat głosów to uważam, że wilków powinniśmy szukać w końcówce tych co oddali głos na Guaz'a
Twoja błyskotliwość mnie powala. To samo pisałem w przytoczonym przez ciebie wtedy cytacie. XDDD
Shujin napisał:
Czy według was Widdi może być wilkiem?
Nie może być wilkiem. c: Uznaję ją za niewinną od niemalże samego początku gry.
SaiKun napisał:
Btw dzięki za podanie rozwiązania zagadki ^^
Trudno mi stwierdzić, o jaką zagadkę chodzi. Chodzi o to, że Shujek podczas wypisywania ról, wypisał akurat twoją czy jednak o rozwiązanie szyfru Crowa?
Shironeko napisał:
Od razu mówię - wilkiem nie jestem i głos na mnie to czyste marnotrawstwo.
Fajnie, ale udowodnij to, bo ten wniosek to właściwie żaden wniosek. Równie dobrze mogłaś tego nie pisać.
Shironeko napisał:
Powtarzam, nie jestem wilkiem, więc nie marnujcie głosu na mnie, jeśli macie jakieś pytania to rzucajcie, chętnie odpowiem.
Na hói to powtarzasz? Wiesz, że tym bardziej ściągasz podejrzenia niż je oddalasz?
Shironeko napisał:
Nie jest słabe, jest prawdziwe.
Jest słabe. Może i prawdziwe, ale na pewno nie jest przekonujące. Gdybym nie sądził, że jesteś kochanką Crowa, to bym się bardziej przypierdolił, ale mam w zwyczaju nie ruszać kochanków. Nie widzę w tym sensu. Na razie czyści jesteście oboje. Obym się na tym nie przejechał.

Ogólnie masz słabe podstawy, Shironeko, do podejrzewania SaiKuna. Tak naprawdę nic, a nic. ; P Rozumiałbym to 99%, ale tylko, gdyby w waszej parce był wróżbita. A tak nie jest, bo byście już głosowali. C: Przynajmniej jedno z was. Chyba że jeszcze się nie wymieniliście info. W to akurat wątpię. Tak, tak, już go bronię. <3 Chcę przeczytać ten zarzut napisany przez ciebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-