94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 14



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 14 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 21:44

Fuck yeah! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Co prawda zostałam zabita, ale co mi tam. Mój plan wypalił. xD Liczyłam na to by ktoś z Was chciał mnie zlinczować, a że Sai wierzył w moją niewinność poszedł z moim głosem. W sumie, to teraz sobie myślę, że gdyby nie Widdi chyba by mi się nie udało, ale mniejsza jestem happy! :DDDDDDD

Nawet nie sądziłam, że do końca dotrwam, bo myślałam, że odpadnę przy pierwszy linczu, ale JEST UDAŁO SIĘ! XDDDD

A i małe sprostowanie z tym głosem na Daffa na początku, że na lincz poszło...zwykły przypadek. Tak jak mówiłam, mój spóźniony zapłon, słaby komp i wyszło jak wyszło. Co do niezjedzenia też przez przypadek, bo niby Gauzis miał napisać do Zena, ale nie napisał i nikogo nie zjedliśmy.

No cóż dziękuje za rozgrywkę...w życiu się tak świetnie nie bawiłam. :DDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 14 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 22:34

Cóż... W sumie to była dobra gra, przyjemnie mi się grało. Zarówno przed pożarciem jak i po nim, gdy już tylko z Daffem rozkminialiśmy, kto jest wilie, a kto nie.
Nie kapuję śmierci Shiro ani Crier, może bez nich króliki by wygrały. No ale już trudno. Dziękuję za grę
Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-