90. Zginiecie. - Page 3



 

Share
 

 90. Zginiecie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 11:50

Ryuk, spóźniłeś się, skończyłam spam. Czytaj uważniej. Poza tym, mylisz się, myślisz, że udaję głupią, a ja tak naprawdę taka głupia po prostu jestem. Zastanów się czasem zanim coś powiesz, bo możesz kogoś urazić.

Ciekawy to jest za to twój stanowczy i niemalże ofensywny ton oraz natychmiastowa obrona Kamiego i GFa. Co ci do tego, że wilczą lub nie? Nie broń ich. Równie dobrze mogli się okazać tak samo głupi jak ja i nie pomyśleć zanim wysłali głosy. Bo może nie zaczęli o tym jeszcze rozmawiać, cokolwiek. Głosy oddali szybko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 12:20

Tośku, pragnę zauważyć, że tamta gra wprowadzała nową rolę, o ile mnie pamięć nie myli, Daff baaaardzo chciał być tym który ją przetestuje, i co? Dostał tą którą chciał. Powiem znowu, nie chcę go na szeryfa przez zdolność umiejętnej manipulacji. Już sama ta zdolność daje mu przewagę. I nie twierdzę, że on wilczy, wszystko w swoim czasie.

Tośka napisał:
skoro Duff jest "kompetentniejszy", świetny pomysł, wykluczmy część kandydatów na podstawie jednego argumentu, ale z tej reszty wybierzmy kogoś na podstawie zupełnie przeciwnego. Twoja logika boli moje oczy.
Już to wcześniej tłumaczyłem, nie znam go rewelacyjnie dobrze, ale z Waszej dwójki wydawał mi się najlepszy wyborem, Tośko, ty nie, bo to Ty, Daff jest i tak zbyt potężny ze swoimi umiejętnościami, a jako szeryf miałby dodatkowy autorytet, został Green. Co o nim wiem? Że gra długo i jakoś mu zawsze szło. Pamiętałem czasy DD, wtedy mi się nie rzucił w oczy debilizmem czy czymś, dlatego stwierdziłem, że może aż taki głupi nie jest.

Btw. Eli, dzięki :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 12:43

Kami-sama napisał:
Tośku, pragnę zauważyć, że tamta gra wprowadzała nową rolę, o ile mnie pamięć nie myli, Daff baaaardzo chciał być tym który ją przetestuje, i co? Dostał tą którą chciał.

I co z tego. Daff jej nie wyżebrał, więc to nadal żaden argument. Poza tym nijak ma się to do wilczej roli. Daff lubi wilczyć, a jakoś niewiele razy wilczył.

Kami napisał:
Tośko, ty nie, bo to Ty,

KWIIIIK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kami napisał:
Że gra długo i jakoś mu zawsze szło. Pamiętałem czasy DD, wtedy mi się nie rzucił w oczy debilizmem czy czymś, dlatego stwierdziłem, że może aż taki głupi nie jest.

Tehehe. Jassssne. Ale dobrz, jakieś usprawiedliwienie to jest, w sumie nawet sensowne, jak żeś wyjaśnił. Sensowne dla twojego stanowiska, oczywiście. Generalnie odrzuciłabym teorię współpracy twojej i GFa, bo się raczej kupy nie trzyma.

Kami napisał:
Btw. Eli, dzięki :3

Za co?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 12:49

Nie mam pojęcia czy ją wyżebrał, ciekawi mnie skąd Ty to wiesz, że tak nie było.

Za co?
Za to co kazała Ci wysłać. Sympatyczna historyjka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 12:56

//Ale tam ty jesteś w roli Anali ._____.//

Bo Duff nie żebra o role. Tak, wiem, że jej nie wyżebrał, bo tego nie lubi, więc nie robi. Proste.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 13:03

Tak, to był sarkazm.

Więc wtedy może to Eli chciała mu zrobić przyjemność? Tego samego nie da się wykluczyć i w tej grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 13:11

Kami-sama napisał:
Tak, to był sarkazm.
ja napisał:
Poza tym, mylisz się, myślisz, że udaję głupią, a ja tak naprawdę taka głupia po prostu jestem.

Kami napisał:

Więc wtedy może to Eli chciała mu zrobić przyjemność? Tego samego nie da się wykluczyć i w tej grze.

Przestań mieszać to do rozgrywki. (Swoją drogą znowu skisłam, czytając, że Eileen chciała mu zrobić przyjemność). Naprawdę naciągana teoria, serio. Jako sędzia powinna być przede wszystkim obiektywna, nie przesadzaj aż tak. Równie dobrze mogła chcieć zrobić przyjemność tobie. dałam jej obrazek i kazała go wstawić. Kliknij sobie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 14:11

Tosia napisał:

Shiro napisał:
b) Jak bym na ciebie nie zagłosował to znowu przez kolejne dziesięć stron musiał bym ci tłumaczyć dlaczego JK

Nie, to nie działa w ten sposób,  wiesz? W powodzie a chwalisz Daffowy sposób bycia w rozgrywkach,  a w powodzie b nie podoba ci się, że odnosi się do ciebie tak samo, jak do innych. Jeśli głosujesz na niego dlatego, że myślisz, iż da ci to święty spokój,  to nie bój się,  takim wytłumaczeniem równie dobrze możesz podpaść. Serio, to głupie,  że w ten sposób na to patrzysz.
Na końcu dodałem Skrót "JK" co oznacza Just Kidding myślałem, że domyślisz się że powód b nie jest na poważnie...

Tosia napisał:

I Shiro, jak Daff ładnie prosi, to wytłumacz, a nie wal, że ci się nie chce. Bo wiesz, co z tego, że tamte strony przeczyta? Równie dobrze możesz sobie tym razem wilczyć.  I nie bulwersuj się tak, Duff tak robi. Prośba o wytłumaczenie nie równa się "uważam,  że Shiro to wilk".
Rozumiem to... dlatego to mniej więcej wytłumaczyłem... poza tym nie bulwersuję się(może troszkę :X) tylko było już po północy więc więcej pisać mi się nie chciało
Tosia napisał:

Ciekawy to jest za to twój(do Ryuka) stanowczy i niemalże ofensywny ton oraz natychmiastowa obrona Kamiego i GFa
Co cię niby zastanawia w jego zaprzeczaniu teorii współpracy Greena z Kamim? Podał dość sensowne argumenty...poza tym Sama w kolejnym poście tej teorii zaprzeczyłaś...

Co do ilości wilków zgadzam się z Tosią... nawet biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie role są dostępne przy takiej ilości osób gra będzie trwać wystarczająco długo nawet z 3 wilczkami...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 14:15

Oczy mi krwawią na skutek przeczytania dyskusji Kami-Tośka.
Tośka ładnie wytyka bezsensowność argumentu Kamiego. Na pierwszy rzut oka wygląda to bez zarzutu, lecz mimo wszystko, podważając sens tego wniosku, tak naprawdę broni samą siebie. Powołuje się przecież na mój przypadek, który równie dobrze sprawdzać może się u niej. Sposób, w jaki zwraca się do Kamiego, bardzo przypomina jej batalię z Chiyo, gdy ostatnim razem wilczyłem z Tośką. Powiedziałbym wręcz, że schemat ten sam. Bardzo mi się to nie podoba...
Wypowiedź na temat GF-a też mnie niepokoi. Dlaczego? Wypowiada się o nim w taki sposób, że nic z tego nie wynika. Pozostaje w stosunku do niego neutralna, mógłbym nawet powiedzieć, iż stoi po jego stronie, ale tego akurat nie widać wprost. Wypowiedź ma definitywnie charakter neutralny. Powiela to, co zostało powiedziane, czyli niejako powtarza argumenty na jego niekorzyść, przez co na pozór oskarża, ale zaraz potem stwierdza, że twórczość, którą napisał, mógł zarówno napisać jako królik. Dlaczego to robi? Nie chce do końca wrobić wilczego partnera na starcie, ale jednocześnie widząc teraźniejszą sytuację chce wyrobić sobie alibi, którym by mogła się zasłonić na przyszłość, gdyby jednak doszło do linczu na nim? Wydaje mi się, że ten wniosek jest jak najbardziej trafiony.
Niejako próba podbudowywania mojego ego też jest w hói śmierdząca. ; *
Długość posta też typowo wilcza. Gdyby spojrzeć na post Tośki pod względem merytorycznym, to niczego nie idzie się w tym doszukać. Jest to jedna wielka ściana tekstu, z której nic nie wynika. Jak już mówiłem - wszystko niemalże powielone.

EDIT:
Ilość wilków - totalny bullshit, jeśli przepychacie 3 wilki. Nie tym razem.
10*20/100=2
10*25/100=2,5
Drugie równanie zaokrągla się do góry, ale nie wiem, czy wiecie, ale wśród wilczków jest szpieg. Zatem wilczki są dwa, bo w grupce tych, którzy mają kły, jest ktoś, kto ma specjalne zdolności. Generalnie na wilki, to macie przedział (2;2,5).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 14:29

Powielam zawsze. Wilczę, czy nie, dobrze to wiesz.
Nie, nie wybielam, nie bronię i nie obieram strony GFa. Wypowiadałam się o nim we fragmencie, w którym mówiłam o Kamim i bynamniej nie mówiłam tylko o jednym z nich. Zaczęłam tylko spekulować, WSPOMINAJĄC ŻE NA RAZIE NIEWIELE WIEMY. (Wcześniej popierając teorie o jego błędach - jak kogoś bronisz to go oskarżasz?) To wszystko i bynajmniej nie miałam intencji tym zdaniem nikogo wybielać. Chyba nadinterpretujesz.
Nie próbowałam podbudować twojego ego ; *** masz już spore, po co ci więcej.

Błąd. Batalia prowadzona z Czijo była jaka była, bo czips był wróżem i znał moją rolę. Poza tym tam głównie chodziło o wzajemne oskarżenia, tu tak nie jest. Weź pod uwagę, że zazwyczaj rozmawiam w taki sposób, szczególnie kiedy spamię. Także kiedy coś mnie wkurwi, rozśmieszy, zirytuje. Tu tak było, więc prawdę mówiąc,  to żadna analogia.

Długość posta? Chyba nieuważnie patrzysz. W 83 byłeś pewny, że wilczę, a byłam niewinna. Tam też pisałam posty o takiej długości ; *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 14:45

W króliczych się aż tak do wszystkiego nie przypierdalasz. A w wilczych owszem. Każdy to zauważy.
Ego nigdy dość. ; ***
W króliczych też masz więcej wniosków od siebie. Granica jest ledwo zauważalna, ale jednak jest. W wilczych prawie w ogóle ich brak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 15:01

Chyba ci się coś wykluczyło. W pierwszym zdaniu twierdzisz, że w króliczych się aż tak nie przypierdalam, a w ostatnim, że mam więcej wniosków od siebie w wilczych.
Nie zdążyłam się przypierdolić jeszcze do niczego, tak poza tym. Pisałam tylko to, co już zostało poruszone - o tym też wspominałam.
I pierwsze słyszę, że w moich upośledzonych króliczych mam jakąś ilość własnych wniosków, którą można szczególnie zauważyć. W przeciwnym razie nie byłabym króliczym ogarem ; *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 15:18

Kcem nagrodę, przeczytałem całą rozgrywkę.
Ale żeście tego naprodukowali!!!!
Przez długi czas myślałem nad zrobieniem jednego wielkiego podsumowania z pięknymi cytatami ale... Zajęłoby to zbyt dużo czasu i miejsca. Powiem tylko w skrócie, że nie podobają mi się posty Kamiego, Toźki oraz Shiro.

Kami na siłę próbuje zarzucić argumentami z dupy czemu jest niewinny i ciągle chce wytłumaczyć czemu taki głos a nie inny. Takie trochę wyssane z odbytu, no nie?

Toź próbuje zwalić na innych winę, ale i tak broni. Taka Chio trochę :c No i to o GFie, lol

Shiro tak trochę próbuje działać jak Kami, ale nie aż tak radykalnie. Stara się siedzieć cicho, coś tam powiedzieć, i tyle.

GF to sprawa dziwna, wątpię by wilczył, no chyba że.

Martwi mnie trochę Ryuk, pojawił się tak z dupy. Przynajmniej jego argument na głos jest trochę sensowny.

A TAK GENERALNIE, TO JESTEŚMY TOTALNIE ZAJEBIŚCI (czyt. RD-owcy)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 15:31

To żadne wykluczenie, bo można wyciągać wnioski bez przypierdalania się. To chyba oczywiste.

Kami/GF < - tu jest jeden wilk, z naciskiem na GF-a
Drugi wilk możliwe że Tośka. Ale poczekam jeszcze na twórczość innych. Niemniej ktoś z tej czwórki do skana -> Kami/GF/Tośka/Shiro

BTW, mam dla was nierówność kwadratową do rozwiązania, która poda wam przedział, w którym trzeba cię dopatrywać liczby wilków. Oto ono:

x^2 - (9/2)x + 5 < 0
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 15:42

Toź próbuje zwalić na innych winę, ale i tak broni. Taka Chio trochę :c No i to o GFie, lol

^ nie próbuję na nikogo zwalić winy i nikogo nie bronię. Gdzieś ty to wypatrzył?
I co miało dać porównanie do Chio?

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 16:05

To samo.
Tyle. Nara Kappa

A tak serio (tak powtórzę pięćdziesiąty raz to samo co inni powtórzyli, bylebyś się dowiedziała) to po prostu mówisz, że post GFa wygląda na wilczy, ale i nie wilczy i tak naprawdę nie wiesz co myśleć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 16:16

Lol Duff słabe te twoje równanie kwadratowe.... przecież wynika z niego, że nie ma ani dwóch ani dwóch i pół wilka tylko coś pomiędzy tym...
Co do tosi to faktycznie zachowuje się dość neutralnie ale w sumie to normalne na początku gry... nikt (prawie) przecież nie chce się nikomu od początku narzucać...

zen napisał:
Shiro tak trochę próbuje działać jak Kami, ale nie aż tak radykalnie. Stara się siedzieć cicho, coś tam powiedzieć, i tyle.

jak zwykle... : P

zen napisał:

Kcem nagrodę, przeczytałem całą rozgrywkę.
Może być uścisk ręki prezesa i wieczna chwała?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 16:19

Chyba za bardzo się narzucam, w tym problem XDDDDD To znaczy, źle,  że jestem neutralna, ale źle bo w sumie nie jestem i się przypierdalam, chociaż z trzeciej strony tylko powtarzam.
^ coś takiego mi wychodzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 16:26

Shiro napisał:
Może być uścisk ręki prezesa i wieczna chwała?
Nie, kcem Portal 2 na Steama :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 16:52

Prosze zenku specjalnie dla cb... a teraz masz się cieszyć bo sporo pracy włożyłem aby zdobyć Portal 2 na Steam-ie...

90. Zginiecie. - Page 3 4juo8o

ok koniec spamu sorry... xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 17:04

Shiro napisał:
Lol Duff słabe te twoje równanie kwadratowe.... przecież wynika z niego, że nie ma ani dwóch ani dwóch i pół wilka tylko coś pomiędzy tym...
Ha! Widzisz, to jest przedział dla wilków + kochanka. 1 to wilk. 1+1=2. Siła kochanka mieści się właśnie między (0;0,5) w zależności od tego, kto nim jest i od skilla, jaki posiada.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 18:07

No, to chyba mamy trzech AFK'ów.
To będzie szybka gra.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 18:19

Coś taki szybki? Niektórzy nawet nie napisali posta, spieszno ci do czegoś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 18:24

Dowiedziałem się, że te osoby które nie napisały posta, to nawet nie odczytały swoich ról, dlatego jakoś tak myślę, zupełnie przypadkiem, że zginie z 5 osób tej nocy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitimePon 20 Paź 2014, 19:18

Szeryfem zostaje Daffodil I Narcyz.
Czas na oddanie głosów macie do piątku.


P.S. Nie czekałam na Heishi i Chicharu, a Chio zagłosowała na szybko przez fejsa na Toś, ale się pojawi. (klik dla niedowiarków)
Powrót do góry Go down
Sponsored content






90. Zginiecie. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 90. Zginiecie.   90. Zginiecie. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

90. Zginiecie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» 58 - Zginiecie marnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-