Rozgrywka 87. - Page 4



 

Share
 

 Rozgrywka 87.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 13:22

Nie, na Chicharu nie D: ty mogłeś inaczej zagłosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 15:39

Zen napisał:
@EDIT: Ej, ej. Mam pomysł. Mana, Madarame i Ryuk. Pewnie i tak hói się uda, ale weźcie zagłosujcie na Chich, może uda się double-killa zrobić. A nóż to Chich jest wilkiem :c
Pewnie i tak nie pyknie, bo Ryuk nie jest aktywny <3

wilkiem nie jestem... a jak mnie zabijecie stracicie jedną rzecz. a mnie się nie pozbędziecie. If you know what I mean. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 17:12

Chicharu napisał:
Zenek napisał:

@EDIT: Ej, ej. Mam pomysł. Mana, Madarame i Ryuk. Pewnie i tak hói się uda, ale weźcie zagłosujcie na Chich, może uda się double-killa zrobić. A nóż to Chich jest wilkiem :c
Pewnie i tak nie pyknie, bo Ryuk nie jest aktywny <3



wilkiem nie jestem.. . a jak mnie zabijecie stracicie jedną rzecz. a mnie się nie pozbędziecie. If you know what I mean. XD

Ale nikt nie powiedział, że zgadza się z pomysłem Zenka.


Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 17:12

Hej. Miałem problemy z kompem, rozwalił się -,- postaram się do jutra ogarnąć wszystko. Przepraszam za nieobecność.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 17:30

w tym momencie brakuje mi Chio która liczy głosy XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 18:33

Chi, cały dzień tłukę w gitarę, myślisz, że mam jeszcze siłę liczyć głosy? Poza tym, zjebałam xDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 18:42

Ej wiedźmo ;-; weś mnie ożyw, bo możesz zginąć w nocy. I wtedy nawet stracimy możliwość wskrzeszenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 18:55

Nigdy nie sądziłem, że Toś będzie żebrać o napój życia.


A wracając do gry...
Zagłosuję jutro, jeszcze nie wymyśliłem na kogo zagłosuję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 19:17

Mada, a co za różnica, wiedźma jak zdechnie to i tak siebie najpewniej ożywi.

Żebram o wilka, to i o potiona mogę ccc':
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 19:37

Tost napisał:
Żebram o wilka, to i o potiona mogę ccc':
KTO BOGATEMU ZABRONI CCC':
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeWto 05 Sie 2014, 22:32

Lol, ludzie, ogarnijmy się trochę i zacznijmy może myśleć trochę, co? Bo jak tak dalej pójdzie, to wilki wygrajo.
Załóżmy najgorszy scenariusz:

Chiyo
Tośka - dednie powieszona, zabierze ze sobo Zena i strzeli we mnie, z tego co mówiła wcześniej.
Kiru - umrę, bo Toź
Zenek - umrze, bo Toź
Madarame
Mana-sama
Ryuk
Chicharu - umrze, bo multi

Zostanie 2:2. Piękny koniec, zaiste. Także pozdro 600. Spieprzyliśmy rozgrywkę, co tu dużo mówić. Chyba że, ktoś z tych zabitych wyżej est wilkiem. Albo nawet dwójka.
Chociaż pewnie nie mam co marzyć. ;c

x Chiyo
x Tośka XXXX
Kira
x Zenek X
Madarame
x Mana-sama
Ryuk
x Chicharu X

Nie głosował Mada, Mana, Ruyk i ja. Ale chyba w sumie pora zagłosować, bo nie wiem czy jutro ten. Nie wiem jak, i w ogóle czy, mogę Cię przekonać o swojej niewinności Toź. Moje słowo, jak mniemam raczej nie wystarczy. ;c I tak zabierasz ze sobo do grobu Zenka, jeden "ten dobry" + Ty już chyba wystarczy. Przemyśl to.
W sumie... Trudna decyzja. Metodą eliminacji spróbuję.
Tośka jest niewinna, to wiadome.
Skoro ona jest królikiem, Zen pewnie też nie wilczy.
Ufam Toź, Chi odpada.
Kira, postanawiam jej też zaufać. Obym nie pożałowała.
Wątpię, by [b]Chich[/] udawał nieogara, on też odpada.
Mada
Mana
Ryuk
Oh, panowie. ;-; Z Wami, kurna, same problemy...
Nie, ni hóia nie wiem. Poczekam do jutra, mam nadzieję, że uda mi się zagłosować na czas. :-;
W tym czasie czekam na Wasze wypowiedzi, panowie, WSZYSTKICH wypowiedzi. ;c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeWto 05 Sie 2014, 22:56

Lol, nie zabijajcie Chicharu w multi. Strzelę w Manę lub Kirę .-.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 06:24

KIra napisał:
Chicharu - umrze, bo multi
nie, ja nie... ja nieśmiertelny jestem.


Tost napisał:
Lol, nie zabijajcie Chicharu w multi. Strzelę w Manę lub Kirę .-.

btw. Zostawcie Mane... głosujcie na całą reszte, ale nie na Mane, zaufam Tostowi. Toź - strzeloj w Kire. If you know what I mean.

Edit: jesli ani Tost nie trafi, ani wieszanie, to będzie albo Madarame albo Chio, Ryuk jest za cicho żeby wilczył.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 07:52

Jezuuuuu, Chi. Nie mogę być wilkiem, skoro Tościak strzela! Poza tym, skąd niby wiedziałaby, że mogę zostać szeryfem? A zjebałam, bo nie ogarnęłam i zagłosowałam na Tosta.
Nie zabijajcie Many... Skoro Zen zmiera razem z Tostem, to Twoja niechęć do zabijania Many wygląda tak, jakbyście razem wilczyli.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 08:07

Chio napisał:
Nie zabijajcie Many... Skoro Zen zmiera razem z Tostem, to Twoja niechęć do zabijania Many wygląda tak, jakbyście razem wilczyli.

I tu się mylisz xD nie ogarnęłaś "if you know what I mean". Sądzę... sądzę, że moja rola jest dość łatwa do ogarnięcia... hyhyh. Zwłaszcza po jednym tekście, a propo Tosiałka, pisany chyba był dużymi literami... powodzenia w myśleniu... no cóż, w każdym razie, uwierz mi, że chce śmierci Many. XDD I dlatego macie zostawić Mane... nie zje/bcie tego.


no to wtedy zostaje tylko Madarame, uhuhuh. nie ogarniam,nie przespana noc, i te sprawy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 10:24

Chich, super, że każesz strzelać w Kirę broniąc Many <3
Mamy dwa wilki <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 17:39

Sorry not sorry, Chi, ale wygląda to tak, jakbyście z Maną wilczyli a nie, jakbyś był wiedźminem i chciał go zayeppać.
Btw., Tostełkę, dlaczego masz takie kawaii tęczowe literki w nicku? @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 18:06

Szkoda, że Mana nie czyta tej dyskusji.

A tymczasem chciałbym oddać głos na Chio.

Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 18:17

Chio, ma bo jej Epej dała :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 19:13

Madarame napisał:
A tymczasem chciałbym oddać głos na Chio.
LOL?
Wygląda jakbyś Ty też nie czytał tej dyskusji XDDD
A z resztą XDDD Sam mnie nie zayeppiesz, lel. Chyba, że mylę się co do wilczenia Chi i to Ty planujesz mnie opie@dolić na kolację na spółkę z Maną.
Już nawet nie chce mi się podliczać głosów, bo spierdoliliśmy to XDDDD PO CAŁOŚCI XDDDDD

+ Tost nie rozsiewa wkurwiającej aury XD W 86 byłam na nią wkurwiona, bo ją na samym początku przejrzałam xD Wgl, Tost, co to za wojna wtedy była geez xDDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 20:15

No, to było fajne XDDD

Mam kolorowe, bo sprzedałam się Epowi za te kolorki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeSro 06 Sie 2014, 20:40

Ze względu na prośbę Eileen, piszę werdykt w tej rozgrywce. Tak, jestem jak najbardziej upoważniony, więc bez obaw. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to piszcie sobie do Eileen. Niemniej, poprosiła mnie i jest to potwierdzone info.

Podczas dziennych narad, stado zadecydowało, że jednak Tosia musi zostać ofiarą linczu.
Gdy króliki ją powiesiły, ta, chwyciwszy swą broń, ostatnim tchem strzeliła w Kirę. Strzał miał taką moc, że pocisk przebił się przez czaszkę ofiary i leciał dalej. Kiedy stadko postanowiło zbadać oba truchła, ustalono, że królik ustrzelił wilka. Zajączki były mocno zawiedzione faktem, że przyczyniły się do śmierci niewinnej istoty.
Zrozpaczony Zensum, który był na zabój zakochany w Tośce, na widok jej śmierci postanowił popełnić samobójstwo poprzez rzucenie się z pobliskiego klifu.
Myślicie, że to koniec? Jeżeli tak, to jesteście w wielkim błędzie. Masakra trwa w najlepsze! Zaraz po tym, gdy kochaś się zabił, jeden z członków stada opadł z wielkim hukiem na ziemię, chwytając się za klatkę piersiową i jęcząc wniebogłosy. Kto to taki? Mana-sama! Sekcja zwłok wykazała morderstwo poprzez truciznę. Ustalono też tożsamość denata: królik. Po naradach stado odetchnęło z ulgą, że wśród nich nie ma już zdrajców. Jednakże to stwierdzenie było jak najbardziej mylne.
W nocy, gdy króliczki śniły od paru ładnych godzin, nagle usłyszano przerażający i mrożący krew w żyłach krzyk błagający o pomoc. Kiedy wszyscy się zbudzili, króliczki zauważyły, że brakuje wśród nich Chicharu. Natychmiast pobiegły do jej norki. Sprawca zdążył już zbiec, ale poważnie uszkodził swą ofiarę. Chicharu ostatkami sił wskazała, gdzie znajduje się magiczna fiolka. Jeden z króliczków natychmiast dorwał flakonik i wlał zawartość do mordki poszkodowanej. Nagle stał się cud! Wszelkie rany i urazy Chicharu zaczęły znikać. Czuła się jak nowo narodzona. Spytana o to, kto ją zaatakował, odparła, że było zbyt ciemno, by móc jednoznacznie stwierdzić, kim był napastnik.

- Chiyo
- Tośka - powieszona w 1. linczu; myśliwy, kochanka
- Kiru - zastrzelona przez Tośkę; wilk
- Zenek - popełnił samobójstwo po śmierci Tośki; złodziej, który ukradł kupidyna, kochanek
- Madarame
- Mana-sama - otruty 1. dnia przez wiedźmę; bezrolny
- Ryuk
- Chicharu - ofiara wilków w 1. dniu; wskrzeszona wiedźma

Gra trwa dalej!


Po konsultacji z górą oto co następuje:
Tosia, Chicharu - upomnienie za wyjawianie roli.
Eileen - upomnienie za brak reakcji na łamanie regulaminu.
Daff - upomnienie za rozmowę o grze poza grą.

Alej - upomnienie za rozmowę o wilkach na czacie w trakcie gry nr 46

Dziękuję
Alej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeCzw 07 Sie 2014, 13:34

Daff... czy przypadkiem Ryuk nie powinien był umrzyć za nieaktywność? Z tego co mi sie zdaje nie napisał nic... a nieaktywni mają umierać, z tego co pisano na początku przez Eileen.


A tak wracając.... to w sumie... jak już mówiłem, Ryuk'a nie ma co podejrzewać, skoro sie nawet nie odzywa... napisał jednego posta, że ogarnie rozgrywke... i to by było na tyle. ja- no tak, już wiecie kim jestem. Ciekawe skąd wiedziałem ze umrę... co do Chio- tak mi przyszło do głowy... może wróżbita? Pasowało by, do jednej z napisanych rzeczy. Tak mi się wydaje. Więc zostaje Madarame. Tyle ode mnie, dziękuję, zjebal//iśmy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeCzw 07 Sie 2014, 16:11

Still mam bekę z Dffa, że uparcie pisze o Chi w formie żeńskiej XDD
Chi, nie wiem, o co Ci chodzi z tym moim wróżeniem xD Na serio nie zauważyłeś tych połączeń między mną, Tostem i Zenkiem? XDD W sumie do tej pory myślałam, że to Tośka była złodziejką, lol xD
Zgadzam się z Chi, że Ryuk powinien zostać wyjebany za nieaktywność. To nie fair, że ktoś, kto przez całą rozgrywkę napisał JEDNEGO Tosta posta i nie wziął udziału w linczu i głosowaniu na szeryfa ciągle jest żywy.
A swój double voice oddaję na Mad.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitimeCzw 07 Sie 2014, 17:39

Następnego dnia słońce zaszło wyjątkowo szybko. Króliczki postanowiły, że zawiśnie Madarame. Ten, dziwnie cichy i zrezygnowany, zajął miejsce na gałęzi obok myśliwej, która zastrzeliła jego wilczą partnerkę. Dopiero gdy na jego szyi zacisnęła się pętla, wydał z siebie ciche warknięcie. Zbadanie truchła potwierdziło obawy króliczków - był on drugim wilkiem.
Uspokojone i pewne swojego bezpieczeństwa króliczki chciały się już rozejść do swoich norek, kiedy z pochmurnego nieba strzeliła błyskawica i trafiła w cichego Ryuka. Mimo prób pomocy nie udało się już go uratować.


KRÓLICZA WYGRANA
Chiyo - okradziony królik, szeryf.
Tośka - myśliwy, kochanka Zenka, zginęła w pierwszym linczu.
Kiru - wilk, zginęła postrzelona przez umierającą Tośkę.
Zenek - złodziej, kupidyn i kochanek Tosi, samobójstwo po śmierci kochanki.
Madarame - wilk, zginął w drugim linczu.
Mana-sama - zwykły króliczek, otruty przez wiedźmę w pierwszym dniu.
Ryuk - wróżbita, nieaktywny.
Chicharu - wskrzeszona wiedźma, ofiara wilków w pierwszym linczu.

P.S. Chciałam podziękować Dffa za napisanie werdyktu. ;-;
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 87. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 87.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 38

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-