Rozgrywka 87. - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka 87.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 18:25

Chio napisał:
@edit. Wiedźmo/Wiedźminie, jeśli Tost okaże się niewinna, to ożyw

Jestem, do urwy nędzy, niewinna. Przed chwilą stwierdziłaś z pewnością, że jestem złodziejem, ponieważ podałam ci informacje, które teoretycznie mógł podać tylko złodziej. (Na to opowiadałam wcześniej i zapewniam, że moje zaprzeczenie było prawdziwe). Skoro sama tak stwierdziłaś, to po hói straciłaś głos na mnie? To było tak głupie, że zdechłam ze śmiechu XD

Mana napisał:
Podkładająca się Tosia, która jest pewna wygranej.

Lol, nope .-. Napisałam coś dokładnie przeciwnego. A skoro teraz zawisnę (XDDDDDDD) to jakim cudem mogę wygrać? Trochę logiki, proszę. I nie wilczę. To już nazbyt oczywiste. A zresztą, co mam wilkowi tłumaczyć.

Mana napisał:
Śmiechu warte, jeśli znajdzie się na to jakiś argument to chętnie poczytam te wypociny.

Co tak agresywnie, mój drogi? Wypisanie nicku to nie obelga. I nie martw się, zaraz wyjaśnię dlaczego.

Chicharu napisał:
Chio, czemu niby miałaby ożywić? Jak się Tosiałke tak podkłada, to niech cierpi.


Ja się podkładam? XDDDDDDDDDDDDDDDDD NIE. To wy jesteście skrajnie głupi. Różnica.

Chicharu napisał:
a co do Madaramy, Many i Kiry, na początku myślałem o tej pierwszej dwójce, jednakże, może są kochankami? Albo i nie... @..@ No i tak jakoś... Zenek mi nie pasuje. Jakoś dziwnie gra.... albo po prostu mi sie tak wydaje..?

Oesu, Chicharu .-. Oni nie są kochankami. To przypuszczenie jest totalnie losowe, prawie nic nie piszą, nie miałeś na jakiej podstawie wysnuć takiej teorii. Równie dobrze mogłabym wpisać tam dwa losowe nicki, na jedno by wyszło. Wątpię, bardzo wątpię, aby kochańczyli. A Zenek jest niewinny, zostaw Zenka. Normalnje pisze, znów próbuje być ogarnięty, więc nie ma żadnej różnicy.

Kira napisał:
Głosować na Toźkę, szczyt mondrości rzyciowej po prostu. No i pacz, co zrobiłaś, kochanie. ;-;

Plague powinien o tym napisać, definitywnie. Widzę, co zrobiłam, ożywiłam rozgrywkę. Jedyny minus jest taki, że niektórym zbywa na logicznym myśleniu.

Kira napisał:
1. Głosowanie już teraz - szczyt beznadziejności. ;c
2. Głos na Toźkę to już cud świata. Aż tak bardzo znudziła Ci się gra, skarbie?

Nie, szczytem beznadziejności jest to, że oni zagłosowali na mnie, lol xD no, właśnie, cud świata. Brawo, urwa.
Prawdę powiedziawszy - tak, znudziła mi się, więc w oryginalny sposób kopnęłam was w dupy.

Kira napisał:
5. Chi, nie rozumiem Twojego posta. xD Złodzieja nie ma na 99,99%. Teraz już prawie żaden sędzia go nie daje, bo jest zbyt upierdliwy.

Złodziej jest, Chio tak powiedziała, słuchaj jej.

Madarame napisał:
Skąd ta pewność?

Dobra, jednak jeszcze szanse są. Błagam, nie spierdolcie .-.


Trzy wytypowane przeze mnie osoby proszą o argumenty, a zatem:

Nie wilczą na miljart: ja, Zenek, Chio. Tak. Nie wilczą na sto procentuf i jak królik mądry, to mi zaufa.

Mało prawdopodobne, żeby wilczyli: Ryuk - znika, prócz tego wyskoku ostatnio mało się udziela - nie dostałby wilka. A jak dostał, to najprawdopodobniej i tak zostanie ukatrupiony, bo nic nie napisał. Błagam, żeby wiedźmą nie był. Chicharu - nie napisał nic podejrzanego. Jest normalnie, jak zawsze, trochę jakichś teorii. Wątpię w jego wilczenie.

Chyba nie wilczy: Madarame. Przedtem miałam go w podejrzanych, ale po ostatnim poście jego, Kiry i Many z wahaniem wykreślam. Mam nadzieję, że nie stracę.

Raczej wilczą: Kira i Mana. Przed chwilą Kira wykreśliła Manę z podejrzanych, a Madarame podejrzewa. Czemu? Nie wiem. Oboje pisali tyle samo. Nie ma powodów. Nie podoba mi się to, co piszecie i śmierdzi mi wilkami. Poza tym, zabawne, po jednym poście, głosu nie licząc i prosicie mnie o argumenty. Odpowiadam w ten sam sposób (no dobra, coś wyżej napisałam) i mówię, że niestety zostaliście mi na liście, bo reszty nie podejrzewam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 18:46

Toś napisał:
Raczej wilczą: Kira i Mana. Przed chwilą Kira wykreśliła Manę z podejrzanych, a Madarame podejrzewa. Czemu? Nie wiem. Oboje pisali tyle samo. Nie ma powodów. Nie podoba mi się to, co piszecie i śmierdzi mi wilkami. Poza tym, zabawne, po jednym poście, głosu nie licząc i prosicie mnie o argumenty. Odpowiadam w ten sam sposób (no dobra, coś wyżej napisałam) i mówię, że niestety zostaliście mi na liście, bo reszty nie podejrzewam.

Nigdzie nie napisałem, że KOGOKOLWIEK podejrzewam. Nie rób mi tutaj jakiejś nadinterpretacji moich wypowiedzi.

Padło oskarżenie z Twojej strony, więc nic dziwnego, że chcemy wiedzieć na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski.

Rozpoczynając głosowanie i kolorując swój nick zrobiłaś straszną głupotę, ale to Twoja sprawa.

Toś napisał:

Mana napisał:
Podkładająca się Tosia, która jest pewna wygranej.



Lol, nope .-. Napisałam coś dokładnie przeciwnego. A skoro teraz zawisnę (XDDDDDDD) to jakim cudem mogę wygrać? Trochę logiki, proszę. I nie wilczę. To już nazbyt oczywiste. A zresztą, co mam wilkowi tłumaczyć.

Przy okazji liczysz na to, że wiedźma Ciebie wyratuje, więc masz jakąś szansę. Jestem pewny, że oto chodziło Manie.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 18:47

Nie chce mi się czytać, ale mówię wam tak: Zabić Manę w następnym linczu :c
Bo tak. Zobaczycie, co się stanie w tym. Jeżeli nie zrobicie jak ja mówię, to będzie oznaczać, żeście idioci i zdurnieli i w ogóle :C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 18:53

A ja nie napisałam, że ty podejrzewasz. Tam pisze, że Kira podejrzewa ciebie.

I napisałam na jakiej podstawie wysnuwam, więc w czym problem?

Niezbyt liczę na to, że mnie wskrzesi, prawdę mówiąc obojętne mi to. Jak będzie chciała to wskrzesi, jak jestem niewinna, to może wskrzesi, jej sprawa.

Czy zrobiłam głupotę? Och nie. Nareszcie coś się ruszyło, a nie w kółko mój spam .-. Głupotę zrobili ci, którzy KOLEJNY RAZ W TEJ ROZGRYWCE poszli za moim głosem. (No, oddali taki głos jak ja)

Jak zawisnę, bo zawisnę - Kira umrze. Powieście nastepnym razem Manę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 19:40

Eilee, czy mogę zmienić mój głos? *mach mach*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 19:47

Niestety, zdaje mi się, że to rzecz niemożliwa xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 19:51

Może okaże litość i pozwoli XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 19:52

Tosiałek napisał:
Ja się podkładam? XDDDDDDDDDDDDDDDDD NIE. To wy jesteście skrajnie głupi. Różnica.
Nołp. Po prostu na początku ciężko znaleźć wilka, więc skoro tak BARDZO NA SIEBIE GŁOSOWAŁAŚ I DAWAŁAŚ DOWODY Z DUPY WZIĘTE CZY HÓI WIE CO. to się nie dziw. life.

Tosiałke napisał:
Oesu, Chicharu .-. Oni nie są kochankami. To przypuszczenie jest totalnie losowe, prawie nic nie piszą, nie miałeś na jakiej podstawie wysnuć takiej teorii. Równie dobrze mogłabym wpisać tam dwa losowe nicki, na jedno by wyszło. Wątpię, bardzo wątpię, aby kochańczyli. A Zenek jest niewinny, zostaw Zenka. Normalnje pisze, znów próbuje być ogarnięty, więc nie ma żadnej różnicy.

Na początku na głosowaniu jeszcze któreś z Nich napisało penwego posta... i tak jakoś mi sie skojarzyło tylko. nic więcej. więc o co się czepiasz, skoro napisałem coś z dupy?
Według Ciebie Zenek gra normalnie, a według mnie nie. Moje zdanie nie Twoje.

Znowu Tosiałke napisał:
Prawdę powiedziawszy - tak, znudziła mi się, więc w oryginalny sposób kopnęłam was w dupy
Jak sie znudziła to nie graj. proste.

Tosiałke napisał:
Nie wilczą na miljart: ja, Zenek, Chio. Tak. Nie wilczą na sto procentuf i jak królik mądry, to mi zaufa.

po 1. SKĄD TA PIE****ONA PEWNOŚĆ?
po 2. w sumie... chyba minimalnie jeden wilk jest wśród wymienionej przez Tosiałke "niewinnej" trójki..? Bo coś podejrzane to.


Tosiałke... któryś tam raz napisał:
Chicharu - nie napisał nic podejrzanego. Jest normalnie, jak zawsze, trochę jakichś teorii. Wątpię w jego wilczenie

Dlaczego we mnie wątpisz? ;-; A ja się tak staram ;-;.


Madarame napisał:
Rozpoczynając głosowanie i kolorując swój nick zrobiłaś straszną głupotę, ale to Twoja sprawa.

O, ZGADZAM SIĘ. Polać Tobie.

Madarame napisał:
Przy okazji liczysz na to, że wiedźma Ciebie wyratuje, więc masz jakąś szansę. Jestem pewny, że oto chodziło Manie

Wiedźma byłaby głupia, ratując Tosie, skoro i tak znudziła Jej sie rozgrywka/ robi zamieszanie z dupy, itd. Nie popieram tego, wiedźmo, proszę nie łap pomysłu Tosi I NAWET JAKBY BYŁA NIEWINNA NAJBARDZIEJ Z WSZYSTKICH *lol* NIE RÓB TEGO....


Toska napisał:
Jak zawisnę, bo zawisnę - Kira umrze. Powieście nastepnym razem Manę.

A ja obstawiłbym Zenka. Nie pasuje mi. I według mnie gra naprawdę inaczej... poza tym pisanie "na pewno umre", itd. itd. jest bez sensu, ma nadzieje że przez to Go nie weźmie sie pod uwage? Według mnie bardziej zwraca na siebie uwagę. No i dodam że jest taki jakby... dziecinny tutaj. I tak jakoś wydaje mi się że jest jakieś powiązanie, między Tosiałkiem i Zenkiem i z jakiegoś powodu jest Jeszcze tam Chio. Może 2 wilków + kochanek wilka? Nie wiem, może się myle, ale jakoś mam przeczucie, że tam jest minimalnie 1 wilk, jak nie więcej. I Zen naprawdę mi śmierdzi. Ta cała relacja między tą dwójką.. trójką osób mi śmierdzi. ;---;

Ah, te wywody, zapewne i tak się mylę, ale cóż, warto próbować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 20:25

Zrobię sobie dziesięć głębokich wdechów, zanim odpowiem na tego posta. Obiecuję nie być gwałtowna.

Chicharu napisał:

Nołp. Po prostu na początku ciężko znaleźć wilka, więc skoro tak BARDZO NA SIEBIE GŁOSOWAŁAŚ I DAWAŁAŚ DOWODY Z DUPY WZIĘTE CZY HÓI WIE CO. to się nie dziw. life.

Hmm... czyli... to JA zmusiłam was do zagłosowania na mnie i zabroniłam użyć mózgów? I ja kazałam głosować TERAZ? Proszę cię, nikomu nie dyktuję co ma robić i moje zdanie nie jest jedynym i ostatecznym, a to co napisałeś na to właśnie wskazuje.

[quote="Chicharu"Jak sie znudziła to nie graj. proste. [/quote]

Niestety. Nie mam w zwyczaju milczeć w rozgrywce.

Chicharu napisał:
po 1. SKĄD TA PIE****ONA PEWNOŚĆ?

URWA MAĆ. CZY JA MAM PISAĆ TO CZARNYM NA CZARNYM, JAK CHIO, ŻEBY DOTARŁO? W MOICH POSTACH ZAWARŁAM WYSTARCZAJĄCO DUŻO INFORMACJI, ŻEBY MÓC DOMYŚLIĆ SIĘ: KIM JA JESTEM, KIM JEST ZENEK, A KIM CHIO I SKĄD TO WIEM. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i wziąć pod uwagę, że teoretycznie chamski komentarz jak ten odnośnie twojej teorii o Zenku JEST CHAMSKI W JAKIMŚ KONKRETNYM CELU.

Chicharu napisał:
Wiedźma byłaby głupia, ratując Tosie, skoro i tak znudziła Jej sie rozgrywka/ robi zamieszanie z dupy, itd. Nie popieram tego, wiedźmo, proszę nie łap pomysłu Tosi I NAWET JAKBY BYŁA NIEWINNA NAJBARDZIEJ Z WSZYSTKICH *lol* NIE RÓB TEGO...

Mam w dupie czy to zrobi, czy nie. Ty też powinieneś, bo to ciebie nie dotyczy. Poza tym, ta kwestia przypomina mi GENIALNE POSUNIĘCIE AMANE Z WILCZYCH STAD PRZEZ CO KRÓLIKI PRZEGRAŁY. Niewinny gracz, kochanie jest ważny. Poza tym wasze idiotyczne głosy wprowadziły zamieszanie, nie ja. A żeby jaśniej wam było: ze mną zginie dwójka graczy. Jeśli będzie dobrze - jeden z nich to wilk. MAM NAPISAĆ TO WYRAŹNIEJ?


Chicharu napisał:
I tak jakoś wydaje mi się że jest jakieś powiązanie, między Tosiałkiem i Zenkiem i z jakiegoś powodu jest Jeszcze tam Chio

... szybko łapiesz .-.

Chicharu napisał:
A ja obstawiłbym Zenka. Nie pasuje mi.

To zmień obstawianą osobę, Zenek w tym linczu faktycznie zginie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 20:48

Tosiu napisał:
Hmm... czyli... to JA zmusiłam was do zagłosowania na mnie i zabroniłam użyć mózgów? I ja kazałam głosować TERAZ? Proszę cię, nikomu nie dyktuję co ma robić i moje zdanie nie jest jedynym i ostatecznym, a to co napisałeś na to właśnie wskazuje.
Bo zaraz jeb*e o ściane. Nic takiego nie pisałem. Chodziło o to że jak na początku nie ma na kogo głosować, to nie że komuś coś każesz, ja zagłosowałem z dupy, z jakąś nadzieją że znajdziemy wilka przez to + pomyślałem że może też jesteś jednak wilkiem, ale robisz to po to, bo każdy raczej pomyśli, że właściwie wilk nie dawałby podejrzeń na siebie, czyż nie? Więc pomyślałem, że może próbujesz odwrócić uwagę... kto wie. xd


Tosia napisał:
Niestety. Nie mam w zwyczaju milczeć w rozgrywce.
Nie to miałem na myśli. znów. Raczej chodziło o to, że jak Ci sie znudziło, wystarczyło do sędzi napisać i nie grasz. Proste.

A co do reszty - nie zauważyłaś jeszcze, że ja zwykle mało łapie? XD Przecież jestem głupim graczem - nawet ja to wiem. XD trudno, pożyję w niewiedzy. jednakże, Tosiu, mówisz że wraz z Tobą zginie jeszcze 2 innych graczy, ale dodajesz też, że może być gdzieś tam 1 wilk. To wtedy działa też w drugą stronę? - Jak np. trafimy na wilka? *tutdududu*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 20:53

NIE. To nie działa w drugą stronę.  Jak dobrze wyceluję, to zajebię wilka.

Zagłosowałeś z dupy, prawda. I było to posunięcie bezsensowne. Twój argument, że na początku nie ma na kogo głosować jest też bez sensu - MAMY JESZCZE TRZY DNI. I jak widzisz, sporo się dzieje. Moim zdaniem bez problemu można było zajebać dwa wilki w pierwszym linczu, co zresztą proponowałam na początku,  ale nie, trzeba było dać nieprzemyślany, głupi głos.  Jakby ktoś jeszcze nie zajarzył - "oskarżenie" siebie nie miało na celu ANI oskarżenia ANI wybielenia.

I nie zwykłam rezygnować z gry w ten sposób,  w jaki opisałeś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:03

dobra. już czaję Twą rolę.. chyba. Ale to i tak musisz wtedy zginąć. lol.

Zawsze mamy drugi lincz. bez pośpiechu. I jest wiedźma. soł. można jeszcze wygrać. Więc się nie rzucaj tak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:09

Toś napisał:
Moim zdaniem bez problemu można było zajebać dwa wilki w pierwszym linczu, co zresztą proponowałam na początku, ale nie, trzeba było dać nieprzemyślany, głupi głos.


Ciekawi mnie tylko jak byś to zrobiła.

I jeszcze o...
Toś napisał:
Poza tym, ta kwestia przypomina mi GENIALNE POSUNIĘCIE AMANE Z WILCZYCH STAD PRZEZ CO KRÓLIKI PRZEGRAŁY. Niewinny gracz, kochanie jest ważny. Poza tym wasze idiotyczne głosy wprowadziły zamieszanie, nie ja.

Wydawało by się, że każdy z nas powinien sam myśleć. Przykro, że idziemy na łatwiznę. Nie o to tutaj chodzi. Ludzie ogarnijcie się trochę, inaczej nie ma sensu grać.

A Amane... Zrobiła co chciała. To nie jest osoba skłonna do współpracy z kimkolwiek. Pogódź się z tym.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:20

"Zawsze mamy drugi lincz. bez pośpiechu. "
HAHAHA! CHICH <3
Jakbyś była mondra, to wyliczyłabyś, że nie będzie drugiego linczu. Wystarczy że wilki zjedzą ofiarę. Umrze Toź. Umrze Kira. Umrę ja.
Nawet bez ofiary wilków jest potem 3:2
Z ofiarą wilków jest 2:2
No chyba że Kira okaże się wilkiem, to macie szansę to wygrać :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:38

Da się coś tu jeszcze powiedzieć? Chyba nie bardzo... może głosujcie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:45

Chyba że wiedźma trafi w wilka... to byndzie 3:1? tak? Jak już mówiłem, do mądrych nie należę, zwłaszcza w tej rozgrywce. Już wiem czemu Chio tak sie rzucała w którejś rozgrywce na Tosie i była pokur*iona. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:49

Ej, wyjaśnij czemu XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 21:58

znaczy się, wiem jak sie czuje XD Po prostu rozsiewasz taką wkur*iającą aurę, że nie da się Jej zignorować XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 22:00

TO JA SIĘ TU WKURWIAM ;______;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 22:08

Ona wkurwiającą aurę <3
TOŹ. TAK BARDZO TURLAM SIĘ PO ŁÓŻKU ZE ŚMIECHU XD
Jeżeli Toź ma aurę wkurwiającą, to ja mam aurę bomby atomowej XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 22:13

Zenek rozjeb*ał mózg XD

Dobra, znów mamy spam xD okkeyy...
w sumie... co raz bardziej mam uczucie że ta rozgrywka jest taka bez sensu i ciągnieta na siłe, czo nie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 22:15

Nie wiem, ja miałem takie wrażenie już na starcie <3
A poza tym sam zacząłeś spam, więc nie pierdol nic mi tu :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Sie 2014, 22:27

Nie pierdolę :C lubię spamy <3 najlepsza część rozgrywek <3

btw. Jeśli Tosiu dobrze trafisz, i będzie wilk, to jak myślisz kto będzie drugim? *a pytam za w czasu i z ciekawości*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 06:04

MAM WKURIWAJĄCĄ AURĘ ♥

... Chicharu, ja to już pisałam, Zenek też xD myślę, że Mana.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitimePon 04 Sie 2014, 08:25

Kive Ryuk i tak zdechnie, więc nad nim się nie zastanawiajcie. No chyba że nie zdechnie za nieobecność, to coś może być nie halo (z Ejl ;w; )

@EDIT: Ej, ej. Mam pomysł. Mana, Madarame i Ryuk. Pewnie i tak hói się uda, ale weźcie zagłosujcie na Chich, może uda się double-killa zrobić. A nóż to Chich jest wilkiem :c
Pewnie i tak nie pyknie, bo Ryuk nie jest aktywny <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 87. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 87.   Rozgrywka 87. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 87.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 38
» Rozgrywka nr 89

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-