72.



 

Share
 

 72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: 72.   72. Icon_minitimeCzw 09 Sty 2014, 23:55

72.
- Chiyo
- Ryuk95
- Xan
- Ookami
- Tosia
- Mana-sama
- Taka-tin
- Chicharu
- Wogrog

Role zostały rozesłane. Jeśli ktoś nie otrzymał PW - proszę się zgłosić.
Zacznijcie wybierać szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 00:06

Yym no too... *pierwsza rozgrywka Tosi, te emocje, ekscytacja... ;ww; ekscytacja i nieznanie innych...* zatem Tosia chce oddać głos na Tosię, ponieważ nie lubi iść za tłumem, a nie zna nikogo i tak przynajmniej jest pewna tego, co robi ;-;'' i nie przeszkadza innym w wyborze, wybiorą sobie kogoś. A głosować chce, chociaż i tak nic nie wniesie. Ale się liczy xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 00:12

Ja proponuje ... Wo
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 10:13

Xan
Dlaczego głos na niego?
Odpowiedź: Nie mam pojęcia. Głos oddany.



Mana
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 12:49

W sumie to dawno tu byłam i pierwszym znanym mi nickiem na liście jest mój nick... A kolejny rzucił mi się w oczy Chicharu...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 15:17

Taka-tin na prezydenta.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 21:03

Ookami
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 21:57

Hej wszystkim. U mnie indywidualizm. Oddaje głos nasiebie. Tylko sobie ufam. ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 23:27

omomo Chiyo *o* mówiłem że razem zagramy XD
Ot, tak, bo obietnica~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 23:30



Ja pierniczę, czy wy możecie po prostu wybrać szeryfa? XD
Woś, proszę, nie zawiedź mnie... ; ;

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimePią 10 Sty 2014, 23:57

Tak sobie czekam, patrzę regularnie na głosy i przy ostatnim to już się roześmiałam tak, że pytali co mi jest xD I przepraszam za ten post, ale musiałam koniecznie ;www;
Wogrog jeszcze tylko musi zagłosować na pozostałą osobę (Mana-sama) i dzieło dopełnione ;w;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 00:25

Za mojego pobytu na tym forum jeszcze czegoś takiego nie widziałam XD

Pytanie tylko jak długo będziemy musieli czekać na Wo :(.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 00:29

To Tosiowa aura na pewno. Na pewno. Pierwsza rozgrywka i już taaka piękna.
Wo, przyjdź ;-; ale nie zawiedź
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 14:13

EILEEN:Proponuję nie czekać na Wog i rozpocząć głosowanie od nowa.
Pewnie nawet nie wie, że rozgrywka już się rozpoczęła i zjawi się pod koniec tury z jakimś usprawiedliwieniem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 16:27

TAKA-TIN: Woś ma jeszcze 8 godzin, żeby oddać głos. Siądź więc cierpliwie na zadku i czekaj.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:00

Najmocniej przepraszam za zwłokę...ciężkie dni >_<

tak więc głosuje na siebie...nie ufam wam za bardzo ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:07

i tak btw. od kiedy opuszczenie jednego dnia równoznaczne jest z brakiem aktywności?
Może dawno mnie nie było, ale ostatnim razem trza było czekać na głos czasem 3 dni...zdarzało się chyba że i tydzień się zdarzył...
no ale nic...jeśli rzeczywiście regulamin się zmienił, to równie dobrze możecie się mnie pozbyć, bo może się zdarzyć że ominę jeden dzień...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:16

No i po co te nerwy. Mamy szeryfa (zgadza się?). Więc pomyślmy, że mamy być może 2 wilki albo ktoś poluje sam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:19

Szeryfem zostaje Wo. ♥
Głosy proszę oddać do piątku do godziny 22. Wilki proszę o podanie ofiary do 21 (to samo tyczy się rolnych królików).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:29

tak więc~
myślę że prawie pewne są dwie sztuki wilków...zawsze lepiej założyć górną granicę.
a co do podejrzeń...hmm...to nie tyle co podejrzenia, aczkolwiek zastrzeżenia:

Taka-tin: nie mam pojęcia czy grałeś już, czy też nie, ale propozycja "przyśpieszonego" wywalenia mnie troszkę trąci planem...ponieważ możliwy jest scenariusz, że znając wilki i będą jednym z nich, chciałeś się pozbyć "za darmo" królika bez losowania od nowa roli, zwiększając szanse wilków, ponieważ wtedy ich stosunek do królików wzrośnie~

oraz Tosia: wiem że jesteś nowa i tak dalej...jednak nigdy nie miałem i mieć nie będę ani krzty zaufania do ludzi piszących w ten sposób...to nic osobistego...taki hmmm...uraz?

więc to jedyne co mam na tą chwilę, jednak radzę na to patrzeć z przymrużeniem oka...jak wspomniałem to tylko moje "zastrzeżenia"...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:44

Pan Szeryf napisał:
Taka-tin: nie mam pojęcia czy grałeś już, czy też nie, ale propozycja "przyśpieszonego" wywalenia mnie troszkę trąci planem...
...albo Samuraj ma bardzo ciekawą rolę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 17:53

jaka rola może pomóc zwiększając stosunek ról? bo jeśli ma plan taki jak pewna osoba z ostatniej moje rozgrywki to życzyłbym wam szczerych powodzenia...wtedy omało wszyscy przez niego nie zginęli ._.
jak wspomniałem, ten "plan" miałby sens tylko wtedy, gdyby było ponowne losowanie ról, dając szansę na zmniejszenie ilości wilków...nawet gdyby był wróżem czy innym tworem, nadal pozbywanie się potencjalnego królika zmniejsza jedynie jego szansę na przetrwanie... jeśli źle myślę, to proszę mi wskazać miejsce w którym miejscu.~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:05

Najbardziej prawdopodobne jest, że wilki są 2. 3 to za dużo, a 1 to też trochę za mało (jest małe prawdopodobieństwo, że wilk może być sam, ale to prawdopodobieństwo istnieje). Ciekawe, też jest to, że od razu na początku padły jakieś zarzuty. Czyżby wilki były czymś zaniepokojone? Okaże się w dalszej grze. ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:27

Też jestem na dwoma wilkami.
Co do mojego sposobu pisania: generalnie rzecz biorąc to nie do końca rozumiem w czym rzecz. Tak jak reszta oddałam głos, a ponieważ nie wiedziałam na kogo zagłosować, to wybrałam siebie, nic w tym podejrzanego. Może chodzi o jakąś niepewność? Usprawiedliwianie? Nie wiem o który fragment konkretnie Ci chodzi, czy też może o całość. Co prawda gram pierwszy raz i nie możesz tego porównać z moim normalnym stylem pisania, aczkolwiek w ten sposób piszę zawsze i nie ma w tym nic dziwnego. Poza tym, jak wiadomo, jestem nowa, nie znam ludzi, więc moim zdaniem to podejrzenie jest cokolwiek bezzasadne.

Co do Taka-tina, mnie również jego propozycja wydała się trochu podejrzana. Nie jakoś bardzo, bo wiadomo, że może się -ja wiem- niecierpliwić, chcieć początku rozgrywki, ale to normalne, że nie każdy siedzi codziennie i 24 na dobę na forum. Gdyby był wilkiem mógłby chcieć szybkiego wywalenia królika i to jest bardzo prawdopodobne, jeśli oczywiście przyjmiemy teorię Wo za pewnik.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:30

więc~

Ryuk95- na tym polega gra...jeśli nie będziemy rzucać oskarżeniami, tropami i tak dalej, jak niby mamy znaleść wilka? równie dobrze moglibyśmy od razu głosować, nie pisząc nic ._.

Tosia- Spokojnie...chodziło mi tylko o "styl nowych"....każdy pisze tak samo, non stop zasłaniając się że jest się "nowym", i często ciągle głosując za stadem...a o ile mnie pamięć nie myli, parę razy już się na tym drużyna królików przejechała :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content






72. Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-