72. - Page 2



 

Share
 

 72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:40

Do piątku, że do piątku tego za tydzień, tak? Nie żeby coś, ale dzisiaj, w tym stanie nie ogarniam zbytnio xdd No w sumie w tym tygodniu już piątku nie będzie, EJ. Po głosowaniu tak na ślepo nie mam podejrzeń, ale zakładam 2-3 wilki. Przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:41

Nu ok xD ale przynajmniej w pierwszej wiadomości nie waliłam tekstów typu "jestem nowa więc nikogo nie znam". ... Waliłam podobne, ale nie aż tak źle, generalnie to tylko argumentowałam swój wybór. Czytałam parę rozgrywek i zdaję sobie doskonale sprawę, że czymś takim mogłabym się jedynie narazić, więc taka taktyka, nawet ze strony kogoś niedoświadczonego nie jest dobrym posunięciem.

Hmm... w dodatku, jeśli wziąć pod uwagę tą teorię z Taka-tinem, to przypomnę, że głosował na siebie. Jakaś chcęć, żeby następni też oddali głos na niego, bo jako szeryf-wilk miałby większe szanse na uśmiercanie królików? Wiem, że to tylko głosowanie było, ale ja tylko fakty wspominam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:46

dobra, Tosia...ta teoria jest już naciągana...głosowanie same w sobie uważam za marny trop...bo popatrz na to tak- sama na siebie głosowałaś, a to że "zaargumentowałaś" może być zwykłą przykrywką...
tak więc czekamy na następne tropy...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:49

Eh znowu jatka na środku pola walki...
Wogrog napisał:
Taka-tin: nie mam pojęcia czy grałeś już, czy też nie, ale propozycja "przyśpieszonego" wywalenia mnie troszkę trąci planem...ponieważ możliwy jest scenariusz, że znając wilki i będą jednym z nich, chciałeś się pozbyć "za darmo" królika bez losowania od nowa roli, zwiększając szanse wilków, ponieważ wtedy ich stosunek do królików wzrośnie~
oraz
Wogrog napisał:
jak wspomniałem, ten "plan" miałby sens tylko wtedy, gdyby było ponowne losowanie ról, dając szansę na zmniejszenie ilości wilków...nawet gdyby był wróżem czy innym tworem, nadal pozbywanie się potencjalnego królika zmniejsza jedynie jego szansę na przetrwanie... jeśli źle myślę, to proszę mi wskazać miejsce w którym miejscu.~
Mniej osób w grze to mniej osób do rozpracowania = Łatwiej o wygraną nie zależnie od tego, po której stronie barykady ktoś się znajduje.
W twoim poście jest ukryte przesłanie pt.:" Jestem królikiem! I wywalenie mnie obniża wasze szanse na przetrwanie" - podejrzane, albo może to tylko moja interpretacja.
W 1st poście napisałeś, że
Wogrog napisał:
a co do podejrzeń...hmm...to nie tyle co podejrzenia, aczkolwiek zastrzeżenia:
Jako pierwszy chcesz zwrócić na nas uwagę stada, a może po prostu sprawdzasz jak zareagujemy?Oto moja reakcja: *wyciąga miecz*

A odpowiedź:
Nie zaproponowałem wywalenia Cię tylko to aby każdy zagłosował od nowa.


Ryuk napisał:
Ciekawe, też jest to, że od razu na początku padły jakieś zarzuty. Czyżby wilki były czymś zaniepokojone?
Dobre wnioski.
Chciałem napisać tu coś jeszcze ale zrobię to jak przyjdzie na to czas.

Wilki:
1-mało prawdopodobne
2-ja zakładam, że tyle ich jest
(+ewentualna opcja wilki+kochanek)

PS.Chciałem być miły ale chyba znowu nie wyszło.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 19:55

Nie no, wiem, w ten sposób to można wysnuć dosłownie każdą teorię, bo to żadne tropy są. Po głosowaniu faktycznie raczej nic nie widać, równie dobrze mogżna powiedzieć, że Ty jesteś wilkiem, bo też na siebie zagłosowałeś, a będzie to las głęboki i ukryty, bo nie ma do tego żadnych podstaw póki co.
Og. Czekamy ;__;"

Taka-tin, ale jeśli na samym początku zabiłoby się królika, w dodatku tak ot, wywalając go, bo nie głosował, to automatycznie obniża się szansa królików na wygraną. Nie lepiej być pewnym, przeskanować kogoś, podyskutować o tym? No i przecież właśnie na rozpracowywaniu ta gra polega.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:00

Taka-tin napisał:
Mniej osób w grze to mniej osób do rozpracowania = Łatwiej o wygraną nie zależnie od tego, po której stronie barykady ktoś się znajduje.

już tłumaczyłem jak to działa...stosunek liczb- im większy stosunek wilków do królików, tym mniej strzałów macie... bo zobacz...w aktualnie jest 9 graczy w tym zapewne 2 wilki,czyli stosunek jest 2 do 7... wywalając jednego masz 2 do 6...teoretycznie wtedy wieszacie przez pomyłkę królika, a wilki zjadają kolejnego..już jest 2 do 4...można też teoretycznie odjąć jeszcze wiedźmę i myśliwego który zabijają bonusowo...już masz 2 do 2...co likwiduje szansę na wygraną bo jakbyś nie kombinował i tak wtedy przegracie...każda strata jest niebezpieczna...

zaś tosia- właśnie o to mi chodziło...takie zarzuty po samym głosowaniu są marne, bo można tak każdego oskarżyć...również można oskarżyć później innych bo głupim trafem "zagłosowali na wilka do roli szeryfa"...rozumiesz prawda?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:12

Yep, rozumiem doskonale. ;-; I już się tego nie czepiam.

co do szans jeszcze - dodatkowo wywalenie kogoś na początku, dlatego, że nie oddał głosu też nie ma wielkiego sensu. Bo może nie chcieć głosować, o, chociażby @@ Co innego jakby Wo w ogóle nie pisał, ale jak widać - jest wręcz przeciwnie.
gdyby wyrzucano wszystkie osoby, które w poprzednich rozgrywkach nie głosowały, skład zmieniałby się zdecydowanie zbyt często i traciłoby się dużo króliczków.
Chociaż z drugiej strony - czy to też nie jest taki trochu naciągany trop? Może chciał koniecznie już zacząć grać xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:13

Tosiaczek napisał:
Taka-tin, ale jeśli na samym początku zabiłoby się królika, w dodatku tak ot, wywalając go, bo nie głosował, to automatycznie obniża się szansa królików na wygraną. Nie lepiej być pewnym, przeskanować kogoś, podyskutować o tym? No i przecież właśnie na rozpracowywaniu ta gra polega.
Ciągle zakładasz, że wywalilibyśmy królika, a może akurat wywalilibyśmy wilka? Nie bierzesz tego pod uwagę.
Hmm... Ta gra polega na głupot i czekaniu aż ktoś się poślizgnie lub kogoś obroni.
Mamy tylko głosy na szeryfa i grając twoim sposobem myślenia wszystko jest zbyt bezsensowne i pisane z nadinterpretacją. Na tym polega ta gra aby interpretować. Polecam przejrzeć poprzednie rozgrywki i zobaczyć jak się gra pisząc i zastawiając pułapki słowne.

Wog:
Wogrog napisał:
również można oskarżyć później innych bo głupim trafem "zagłosowali na wilka do roli szeryfa"...rozumiesz prawda?
Sugerujesz coś? Szeryf wilkiem? A może napisałeś to by potem być czystym, że piszesz o taktykach wilków.
Najbardziej mi śmierdzisz wilkiem, inny jeszcze nie bo nic nie napisali...
----------
Wog: Bardzo pesymistyczna teoria. A raczej optymistyczna dla wilków...
Jeżeli grasz wilkiem to grasz bardzo nieuważnie i ryzykownie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:29

Dobra, cofam to co napisałem. Mamy tu nową. Pisanie jakie są techniki wilków jest uzasadnione.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:31

czemu tak bardzo uparłeś się na to że "a jeśli powiesilibyśmy wilka"...mówimy tu non stop o twojej nieroztropności, ponieważ nie miałeś wtedy ŻADNEGO tropu że mógłbym nim być, zaś sam non stop ganisz Tosie za to że "zakłada że wywalilibyśmy królika", podczas gdy ty robisz dokładnie to samo, tylko gorszą wersją z wilkiem...innymi słowy, dla tego jednego darmowego zabicia byłeś i jesteś gotów zaryzykować całą grę...to nie jest postawa kogoś kto chce aby króliczki przeżyły...taką postawą, nawet jeśli masz królicze futro, stanowisz zagrożenie dla stada...

no i jeszcze...
Taka-tin napisał:
Mamy tylko głosy na szeryfa i grając twoim sposobem myślenia wszystko jest zbyt bezsensowne i pisane z nadinterpretacją. Na tym polega ta gra aby interpretować. Polecam przejrzeć poprzednie rozgrywki i zobaczyć jak się gra pisząc i zastawiając pułapki słowne.
nie...nie wszystko...bezsensowne jest to, co można podciągnąć do każdej osoby...tobie też polecam przejrzeć poprzednie rozgrywki, bo to dawało tylko i wyłącznie fałszywe tropy...zarzut to coś co można skierować do konkretnych osób a nie do każdego...

ps. nawet z tym "wycofaniem", nie zmienia to postaci rzeczy...


Ostatnio zmieniony przez Wogrog dnia Sob 11 Sty 2014, 20:33, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : literówka)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeSob 11 Sty 2014, 20:34

Ja je czytam jak tylko w internetach jestem ;-; te rozgrywki.

Cytat :
Hmm... Ta gra polega na głupot i czekaniu aż ktoś się poślizgnie lub kogoś obroni.
Mamy tylko głosy na szeryfa i grając twoim sposobem myślenia wszystko jest zbyt bezsensowne i pisane z nadinterpretacją. Na tym polega ta gra aby interpretować.

Tedy właśnie staram się interpretować i analizować! Może i nadinterpretuję pewne rzeczy, albo uważam, że niektóre inne to nadinterpretacja, ale nie uważasz, że lepiej być ostrożnym i od razu starać się wysnuwać pewne teorie, nawet jeżeli są błahe, jeżeli nie mają wiele podstaw? Jeśli tak faktycznie jest, to bardzo szybko się je obali, więc generalnie nie widzę problemu.

Co do Wo:
generalnie póki co jego sposób gry nie wydaje mi się bardzo podejrzany - normalnie wypisuje swoje zastrzeżenia, dyskutuje, jest aktywny i wnosi dużo, . Być może to jednak jest bardzo dobra taktyka, dzięki której ma zamiar ukryć potencjalne wilczenie. Tym bardziej, że jest szeryfem, ma podwójny głos i bardzo dużo od niego zależy, więc taki sposób gry , który sprawi że mu zaufamy również jest logiczny. Tyle, że właśnie niekoniecznie oznacza jego jako wilka. Ale cóż, jak Taka-tin zauważył, reszta się teraz nie wypowiada, więc trudno ich podejrzewać poprzez to, co mówią. No chyba, że wśród nich są wilki, które bacznie obserwują. Aczkolwiek, to dopiero pierwszy dzień, więc~... normalne.

Natomiast założenie, że wywalilibyśmy wtedy królika, dodając do tego, że nie mieliśmy żadnych danych o innych graczach jest bardziej prawdopodobne ze względu na to, że królików jest więcej -.-"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 10:43

@@ ło matko.

Jeden dzień cię nie ma a tu taki natłok postów...
Wg mnie jest tak jak już mówiliście 2 wilków.

Nie będę teraz wysnuwać żadnych teorii ponieważ za mało osób jak dotąd się wypowiedziało, a z doświadczenia nie wysnuwam wniosków z głosowania na szeryfa (niektórzy głosują losowa).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 11:41

Ookami:
Typowy post zapychać, ale przynajmniej wiemy, że jesteś tu z nami.

Tosia:
Przykro mi nie przeszłaś próby, jesteś nadal podejrzana nawet trochę bardziej niż inni. To nie jest próba na znalezienie winnego ale na znalezienie niewinnych. Zobaczymy jak wypadnie reszta...

Wogrog:
Gratulacje! Przeszedłeś próbę pomyślnie - na razie jesteś czysty i bardziej niewinny niż inni, szeryfie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 12:26

Raz się żyje. ^^

Na początek fakt, iż sędziowie lubią czynić wilkami jednego z nowych. Czy tylko Tosia jest tu nowa? ( odezwał się ten doświadczony gracz ) Od razu w oczy rzuciło mi się to, że jest dość ogarnięta jak na pierwszą grę. Dużo się udziela ( może to forma odciągnięcia od sb uwagi czy coś.) . Niby tłumaczyła się, że czytała starsze rozgrywki, ale to tak jakby czytać przepisy a nie robić ciast ( teoria to tylko część, dużo ważniejsza jest praktyka). Duże prawdopodobieństwo, że ktoś jej pomaga.
Zmasowane ataki na samuraja. Hmm... . Nie wiem czy wy też ale od razu zauważyłem spółkę Wo z Tosią. Dogadują się nawzajem i bronią też. Razem rzucają cienie podejrzeń na Taka-tina. ( wiem, podejrzenia na szeryfa to dość szalony pomysł, nie wiem co mi odbiło. *.* ) Niby raz Tosia, lekko zaatakowała szeryfa, że niby Wo chce zdobyć nasze zaufanie, ale to mogła być forma odsunięcia od siebie podejrzeń. Chwilkę później, w tym samym poście, znów się z nim zgadzała. A może jest myśli, że jeśli zdobędzie przychylność szeryfa to jest bezpieczna. No nie wiem. Na razie tyle. Faktycznie Taka-tin nie pisał nic o wyrzuceniu Wo, tylko o ponownym głosowaniu ( nie bronie go, tylko podkreślam fakty, taka prawda). Zaproponował tylko ponowne głosowanie, a tu niektórzy od razu się rzucili niczym głodne zombie na świeże mięso ( jeśli kogoś metafora uraziła, to szczerze przepraszam, nie chciałem).
To ode mnie tyle jak na razie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 13:14

Uwaga, będę edytować 3 razy ten post, bo piszę z telefonu a nie mogę skopiować go w całości.
To znaczy, że na moją niekorzyść świadczy ostrożność? To, że zanim popełnię głupstwo i przez jeden nierozsądny ruch, jakim byłoby założenie, że osobę która nie zagłosowała, choć jeszcze miała czas, należy wywalić (faktycznie, Taka nie proponował wywalenia, ale wspominam to teraz, ponieważ przed chwilą dyskusja traktowała o wywaleniu królika/wilka i na tej podstawie stwierdzono podejrzenia co do mnie), czym samym bardzo łatwo mogę zmniejszyć szanse króliczków na wygraną? Tak się składa, że moja ostrożność w szafowaniu wyrokami na prawo i lewo, chęć upewnienia się, że ktoś jest niewinny bądź winny, danie mu szansę na wypowiedzenie się w tej sprawie, a potem zanalizowanie tej odpowiedzi - jest zła? Jeśli uważasz, że powinniśmy szukać niewinnych, jak sam chcesz dowodzić poprzez swoją próbę, to poprzednia Twoja propozycja zrezygnowania z Wo nie pasuje moim zdaniem do tej teorii. Swoje podejrzenia co do mnie wysnuwasz jedynie na podstawie wniosków z tego, że ''zakładałam, iż wywalilibyśmy królika''. Z tym, że tu jest drobna pomyłka. Ja nie założyłam, że wywalilibyśmy królika, ja snułam przypuszczenia na temat tego, że hipotetycznie bardziej prawdopodobne byłoby wywalenie króilka, moją intencją było przekazanie, że to zbyt pochopne działanie, które, jak przedtem obliczał Wo dość drastycznie mogłoby obniżyć szanse na wygraną. Rzucając zaś te dość nieuzasadnione podejrzenia w moją stronę sprawiasz, że coraz więcej podejrzeń nabieram w stosunku do Ciebie. Twoje działanie zdaje się sprawiać wrażenie, jakbyś koniecznie dążył do tego, aby się wybielić i odwrócić uwagę innych od siebie przekonując ich do swoich racji poprzez rzucanie nieuzasadnionych podejrzeń (przypominam, że to, które kierujesz w moją stronę opiera się na moim stwierdzeniu, że bardziej prawdopodobne byłoby wywalenie królika). Takie działanie niezbyt pasuje do niewinnego króliczka. Do tego jeszcze wycofujesz się z tego
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 13:28

Wybaczcie, że dwa posty, ale telefon nie pozwala mi nadpisać tamtego. ;-;''

, co powiedziałeś. W tamtym poście nie było nic strasznego, w moją stronę jedynie mały atak na mnie, którego odparcie ze względu na jego bezpodstawność łatwo można odeprzeć, i Twoje usilne założenie, że wywalonym byłby wilk, chociaż co do tego nie było przecież żadnych podstaw i właśnie to wszystko sprawia, że ukzujesz mi się jako osoba, która posiada odpowiednie wiadomości na temat roli graczy i chce jak najszybciej pozbyć się tych niewygodnych i niewinnych.

Ryuk - to, że jestem aktywna i się jakoś udzielam nie musi od razu stawiać mnie w złym świetle, chociaż podejrzewaj sobie, jeśli wola, w końcu o to tu chodzi. Natomiast chciałam zwrócić uwagę na to, że to, iż gram po raz pierwszy niekoniecznie musi oznaczać, że mam siedzieć cicho i obserwować. W końcu najlepiej nauczyć się grając, a nie czytając, a gdybym siedziała cicho, to byłoby to prawie równoznaczne z czytaniem starej rozgrywki ; )
a w sprawie Wo, którą przypomniałeś - ja bynajmniej nie starałam się nikomu przypodobać. Jedynie wysnuwałam wnioski i stwierdzałam fakty - podsumowując tym, że po przeanalizowaniu jego wypowiedzi nie nabrałam doń wielkich podejrzeń, a następnie uzupełniłam tym, że to może być po prostu dobra, wilcza taktyka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 16:37

Boże, Taka-tin, rzucas się jak pchła na talerzu ;o Naskakujesz na Tosię. Dlaczego? Dlatego, że jest nowa i to jej pierwsza gra? Weź się ogarnij. A może dlatego, że po dwóch rozgrywkach czujesz się doświadczonym graczem? No bez sensu. Faktem jest to, że Tosia przyznaje rację Wo, ale faktem jest również to, że Wo dobrze prawi i chwała mu za to. Poza tym, nie masz pewności, czy to wilki, równie dobrze mogą być kochankami. I na chwilę obecną jestem skłonna zagłosować na Ciebie, Taka-tin. Póki co się wstrzymam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 17:06

wybaczcie zwłokę...za dobrze mi się spało >.<

a więc~

ryuk95- nie mogę się nie zgodzić z twoim argumentem co do tosi... sędziowie chyba lubią dawać nowym znaczące role, lub też wilcze futro...dlatego sądze że dobrym posunięciem będzie ponowna analiza poczynań Tosi.
A co do "jej obrony", nie tyle co ją broniłem, tyle co wskazywałem na jej przykładzie błędne rozumowanie taka-tin'a...po prostu była blisko, i pozwoliła mi streścić myśl.
a to że zaproponował tylko kolejne głosowanie...owszem...bezpośrednio to nie jest napisane, jednak pominięcie głosu jest równoznaczne z eliminacją nieaktywnego...czyli ta propozycja jest równoznaczna z uśmierceniem~
a co do zdobywania zaufania...cóż...nie mam pojęcia czy mi ufacie, i szczerze to nie jest moim celem...moim celem jest wskazanie moich propozycji i podejrzeń, z nadzieją że naprowadzą was na nowe poszlaki które rzucą trochę światła na tą wielką niewiadomą...bądź co bądź jesteśmy ludźmi, i każdy z nas może się pomylić oskarżając królika...

tosia-...ja tam myślę że ryuk dobrze kombinuje...nie rzuca bezpodstawnymi podejrzeniami, delikatnie i "z gracją" pokazuje czemu myśli tak a nie inaczej...może jest wilkiem i dobrze kombinuje, ale na tą chwilę wydaje się być dla mnie czyściutki...aż chciałbym aby więcej ludzi tak grało... o i nie chodziło raczej o aktywność, ale o wspominaniu chyba w każdym poście że jesteś nowa...ta taktyka prawie zawsze oznaczała wilki, aczkolwiek ten argument nie jest pewny...

a chiyo...co niby mam komentować... chyba już po moich poprzednich kwestiach widać że nie podoba mi się postawa taka-tin'a, jak i to że jest póki co na szczycie podejrzanych...a teraz jak jeszcze wspomniał o "teście" o którym nikt nic nie wie...może masz jakiś plan, ale już za dużo razy widziałem jak takie ukryte "plany" ciągły stadko na dno...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 18:18

Dobra, czekałem aż Tosia i Wogrog się wypowiedzą.
Nie powiem wam na czym polegał ten test (wróg nie uczy wroga jak się walczy.).
I szybkie podsumowanie:
Wogrog- czysty (na razie)
Tosia - gdy obleje się ją zimną wodą reaguje jak poparzona. PODEJRZANA *robi pieczątkę na jej czole*
Chiyo- 1 post. I want more. Poczynię odpowiednie kroki by cię osądzić.
Ryuk - Grałem z nim dwie gry. w pierwszej się nie udzielał za dużo, jego posty były 2-3 zdaniowe (krótkie). Widać, że ma rolę, podejrzewam, że wilczą bo w poprzedniej rozgrywce miał Wróża i pisał tyle co nic. Jeden dłuższy post o czymś świadczy, są dwie opcje:
-po prostu zmienił styl gry z milczka na kogoś co pisze cokolwiek.
-ma rolę z której jest zadowolony
- jest czyimś kochankiem i dba o to by nie zabić najpierw siebie potem jego (logicznie powinno być na odwrót).
Proszę wróżbitę o przeskanowanie go, jeżeli (wróż) nie wybrał sobie jeszcze celu.
RYUK: Jesteś podejrzanym numer 1.
Xan - grasz tak jak w poprzedniej rozgrywce (gdy byłeś wilkiem) - nie piszesz nic (ciekawego) jeżeli ktoś ciekawy się nie wypowie. I jeżeli nie podpadłeś MŚCIWEJ PANNY KRÓLICZANKI to myślę, że masz rolę.
Reszta nieaktywnych:
Zawsze mnie to dziwi. Wszyscy wchodzą w 1st lub 2nd dzień żeby oddać głos a później nie mają czasu niczego napisać mimo dni (teoretycznie) wolnych.
Najchętniej odciąłbym wasze puszyste ogonki byście ruszyli w końcu swoje dupki.

Każdy kto was oskarża staje się waszym wrogiem, a może właśnie ten kto was usprawiedliwia jest waszym wrogiem? (Dla Tosi: jest taktyka, że pan Q usprawiedliwia pana V, bezpodstawnymi argumentami przez co pan V staje się jeszcze bardziej podejrzany)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 18:39

Taka-tin napisał:
Chiyo- 1 post. I want more. Poczynię odpowiednie kroki by cię osądzić.
1? Yarly? Przejrzyj drugą stronę, geniuszu. To, że mało piszę nie czyni mnie podejrzaną. Po prostu nie mam czasu, żeby cały dzień siedzieć z twarzą wlepioną w kompa.

I odniosę się do reszty tego, co napisałeś. Tosia tylko się broni. W którejś z moich rozgrywek również się podobnie broniłam, ponieważ byłam niesłusznie oskarżana przez stado. Z Ryukiem grałeś dwa razy i już masz się za eksperta od Ryuka, co widać po poprzedniej wypowiedzi. I jak widać, masz się za eksperta od Doubt, po DWÓCH grach. Spoko. A proszenie wróżbity o skanowanie kogoś jest bez sensu, bo wróżbita zazwyczaj skanuje kogoś, kto wydaje mu się być najbardziej podejrzanym, lub kogoś, kogo większość stada podejrzewa.
A co do dni wolnych... Nie każdy je ma. Ja na przykład mam soboty zawalone, więc nie oceniaj.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 18:45

Samuraj napisał:
Reszta nieaktywnych:
Zawsze mnie to dziwi. Wszyscy wchodzą w 1st lub 2nd dzień żeby oddać głos a później nie mają czasu niczego napisać mimo dni (teoretycznie) wolnych.
Najchętniej odciąłbym wasze puszyste ogonki byście ruszyli w końcu swoje dupki.
Za to Ty grasz najgłośniej w całej orkiestrze.
W sumie to tego się można było po Tobie spodziewać.

Chiyo napisał:
A proszenie wróżbity o skanowanie kogoś jest bez sensu, bo wróżbita zazwyczaj skanuje kogoś, kto wydaje mu się być najbardziej podejrzanym, lub kogoś, kogo większość stada podejrzewa.
Wow!
Mam nadzieję, że wróżbita ma swoj własny rozum i nie zasugeruje się wypowiedzią Taka-tina.


Mana
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 18:58

Hmm... Taka-tin mnie od razu zaatakował po moim ostatnim poście, (bo się odezwałem). No wiec, w poprzedniej rozgrywce siedziałem cicho bo na początku były święta i nie miałem czasu na czytanie, a po nich już było zbyt wiele do czytania i się pogubiłem, a poza tym zawsze gdy się odezwę ktoś coś do mnie ma i kończę na stryczku.
Dwa. Z każdą grą coraz więcej ogarniam i chcę się udzielać. Chyba to lepsze niż siedzenie po cichu i obserwowanie was, no nie? Coś szybko zmieniłeś obiekt podejrzeń. Po jednym poście tak od razu bezpośredni atak na mnie. Nie ważne, na tym polega gra.
Trzy. W ostatnich postach znów ostro zaatakowałeś Tosię. Możesz być myśli, że świeżaka łatwo wkręcić, ale ona jak widać świetnie sobie radzi. Sam już nie wiem co o niej myśleć. Chyba jest czysta.
Cztery. Tosia, nie mam nic do tego że się udzielasz. Wręcz przeciwnie, to świetnie.

No to chyba tyle na ten czas.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 19:03

Generalnie co do mnie i moich wspomnień w postach odnośnie tego, iż jestem nowa: otóż, chciałam zaznaczyć, że nawet w pierwszym poście, na głosowaniu jeszcze, nie było o tym mowy. Powiedziałam jedynie, iż nikogo nie znam. Co prawda znaczenie obu twierdzeń leży bardzo bliziutko, z tą różnicą, że ja w żadnym z postów nie uzasadniałam mojej argumentacji tym, że jestem nowa. Pierwszy wspomniał o tym Wo, wypominając mi rzekomą taktykę „nowych”, którzy są wilkami, potem mówił o tym Taka. Dopiero po owych wzmiankach zaczęłam wspominać w moich postać o niedoświadczeniu, aczkolwiek każde z tych wspomnień odnosiło się do komentarzy osób, które poruszyły ten temat, ja sama w osobnej kwestii  nigdy na wierzch tego nie wyciągałam.
Wiem, że teraz wysuwanie argumentu „gdybym była wilkiem nie obrałabym tak nierozsądnej taktyki” niekoniecznie sprawi, że mi uwierzycie, jak każdy wie, tutaj trzeba podejrzewać i pewnie ktoś wytknie mi, że mogę się po prostu zasłaniać, aczkolwiek tyle w tej sprawie ode mnie, że wystarczająco mocno zapadła i w pamięć jedna z ostatnich rozgrywek, w której Ryuk w każdym poście mówił, że jest nowy, etc. Nie był wilkiem, aczkolwiek to, co mówił sprowadziło nań podejrzenia i w końcu został uśmiercony. Nawet gdybym była wilkiem podejmowanie takiej taktyki uznałabym za zdecydowanie zbyt ryzykowane, a co dopiero będąc królikiem. (swoją drogą też myślałam, że wtedy wilczył @@”)
Co do tego, że sędziowie lubują się w dawaniu nowym wilka – chyba nie jestem tu jedyną nową, więc w takim razie na tej podstawie pasowałoby wziąć pod lupę kilkoro innych nowych graczy. Zwrócę jeszcze uwagę na fakt, że role mogły być losowane i wtedy byłby to całkowicie błędny trop.
Taka-tin wskazuje na mnie, mówiąc, że jestem podejrzana, ponieważ, khem, cytuję: „gdy obleje się ją zimną wodą reaguje jak poparzona.” Chciałabym powiedzieć, że jeśli ktoś rzuca na mnie cień podejrzeń, to chyba rzeczą naturalną jest polemika i dyskusja z nim, odniesienie się do jego argumentów i pokazanie swoich racji. Ja jedynie bronię się przed Twoimi oskarżeniami. Oczywiście, mogłabym je tak ot, zostawić, ale chyba ta gra polega na rozmowie. Wolę odpowiedzieć  na Twoje zarzuty – i mam wrażenie, że chyba tego oczekujesz? Nie rzuca się w innych podejrzeniami, jeśli nie chce się dostać jakiejś odpowiedzi.
Co do postów Chiyo, uważam, że słusznie podniosła sprawę  rzekomego doświadczenia w grze Taka-tina, który co i rusz wspomina coś na ten temat, prawi o taktykach i planach i tym podobnych historiach. O ile uważam, że Wo argumentuje rozsądnie i jak powiedziano „dobrze prawi”, nawet kiedy on rzucił na początku na mnie podejrzenie, różniło się to od wypowiedzi Taka-tina i to znacznie. Ten „rzuca się jak pchła na talerzu” jak to Chiyo określiła, przez co wydaje się podejrzany. I jeśli poprzez „oblanie wodą” rozumie jakąkolwiek uwagę skierowaną w stronę jakiejkolwiek osoby… cóż ja staram się odnieść do wszystkiego, co zostało poprzez poprzedników nadmienione i nie robię wyjątków: powtarzając to, co już mówiłam – to nie ja reaguję jak poparzona. To Taka-tin w ten sposób pisze każdy post (odniesienie „reakcji poparzonego” (<3) użyte w innym kontekście niż nadmienił je Taka, jakby co.)
Ryuk może i mówi całkiem rozsądnie, aczkolwiek tego, co „wyśledził” nie jest zbyt wiele, w dodatku argumentuje na podstawie naprawdę subtelnych i niewiele mówiących przykładów. W tej chwili jednak wydaje mi się być czysty, aczkolwiek nie jestem do końca pewna.
Czekam na posty Xana i Chicharu, którzy do tej pory się jeszcze nie wypowiadali, głosowania nie licząc. No i Ookami  cuś mało mówiła do tej pory.

// ale post @@"
// mój 69 xD ... i ma 569 słów ;-;"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 19:46

Jeśli o Chicharu chodzi, to pewnie odezwie się gdzieś po dwudziestej, albo i jutro. Musi się uczyć, żeby nie zawalić semestru, takż.
Tak tylko mówię, bo mam z nim (praktycznie) stały kontakt.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitimeNie 12 Sty 2014, 19:55

ahh..tak więc mój ostatni post (chyba) na ten dzień...pozwólcie że zrobię sobie małą rozpiskę...coś ala skrót myślowy na następne rozmyślania~

- Chiyo: rzekłbym że póki co nie mam się do czego przyczepić~
po prostu pisze zwięźle i na temat...

- Ryuk95: nie sądzę aby wilczył...jednak sam sobie nie ufam...

- Xan: mała aktywność...wręcz brak...tylko głos na szeryfa...a jak to ktoś powiedział "nie znając wroga, poniesiesz duże straty", tak więc jest pewna możliwość

- Ookami:...zastanawia mnie jedna rzecz...konkretniej

Ookami napisał:
Nie będę teraz wysnuwać żadnych teorii ponieważ za mało osób jak dotąd się wypowiedziało, a z doświadczenia nie wysnuwam wniosków z głosowania na szeryfa (niektórzy głosują losowa).

w momencie w którym to napisała było już sporo postów...wystarczająco aby rzucić cokolwiek...nie mówię o zarzutach czy oskarżeniach, ale spostrzeżenia, tropy i tak dalej...było wtedy już wystarczająco postów aby cokolwiek z powyższych wymienić...a jednak "za mało osób się wypowiedziało"...no nic...zobaczymy z czasem...

- Tosia: jak wspomniałem, ten irytujący mnie "tik"...i cień podejrzenia...jednak niekoniecznie wilka...czuje że ma jakąś role....

- Mana-sama: przyjdzie, napisze coś krótkiego, znika...jednak dobrze prawi że tak powiem...nie wiem czemu, ale nie sądzę żeby była zagrożeniem...

- Taka-tin:...eh...jak już pisałem...nieroztropna gra, chęć wykluczenia bez większej pewności, pisanie z nastawieniem że pozwolę sobie zacytować "I jak widać, masz się za eksperta od Doubt, po DWÓCH grach."...nie wspominając że miotasz się jak ryba w sieci oraz "tajemniczy plan"...mam pisać dalej?

poza tematem...mała rada...ukryty plan zadziała wtedy, gdy nie grozi ci że twoi właśni towarzysze cie zniszczą...robiąc to nastawiasz tylko i wyłącznie resztę przeciw sobie, stawiając się w sytuacji gdy jesteś otoczony wyłącznie przez wrogów...

- Chicharu: ...czy gdzieś się pomyliłem, czy nie napisał nic z wyjątkiem oddania głosu?...no ale jeśli sytuacja przedstawiona przez chiyo to prawda...to ani trochę się nie dziwię...zobaczymy jak przyjdzie...

- Wogrog: no i ja...cóż...jak wszyscy to wszyscy- ja sobie zarzucam że zapomniałem o paru szczegółach w "ferworze walki", takich jak na przykład to że taka-tin na początku zainsynuował ponowne głosowanie a nie bezpośrednie wywalenie...jednak na swoje usprawiedliwienie dodam że nikt, nawet sam taka-tin nie wytknął mi tego błędu...a bądź co bądź, życie już mnie nauczyło, że jak ktoś cie nie poprawia, najpewniej miał na myśli to co mówisz...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






72. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-