55 dla królików bez przyszłości - Page 4



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 20:18

Tak patrze na to wszytko co odpierdalacie i rzeczywiście nie widać by rozgrywka skończyła się dobrze S_O
Na razie wyklarowały mi się dwie frakcje, ale nie podam grupek czy parek! Jeszcze nie teraz, bo wychodzi mi zbyt duża i zbyt silna ekipa Wilków, więc na dziewięćdziesiąt procent jakiś zając zabłądził (albo jakieś).

Gauzis napisał:
Dziwna się w tej zrobiłaś
Nope. Zgorzkniała.
A które rozgrywki przeglądałeś?

Asuno napisał:
Podejrzane, w poprzedniej rozgrywce podobnie Wogrog pisał, że najlepiej było by go powiesić, że nie jest potrzebny dla stada, a potem okazało się, że wilczył. Hmm...może to moje domniemanie.
Albo jestem myśliwym-samobójcą.
Albo wiedźmą-samobójczynią.
Albo zwisa mi i powiewa, bo jestem królikiem.

Mam dylemat. GF czy Zen...
Zensum, bo sędzia który gada od rzeczy jest bardziej niebezpieczny niż wilczy Daff.
Łap małpkę na pocieszenie @

I błagam, weźcie pomyślcie. Combo to najgorsza rzecz jaką teraz możemy zrobić.


Btw, akurat okradanie samego siebie nie jest aż tak głupie (choć takie się wydaje), bo nigdy nie wiesz czy nie trafisz na jakiegoś wariata, który nie zechce cię powiesić w zemście za to, że skradłeś mu rolę. (Ja tam próbuję udupić złodzieja ,-,)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 20:19

Dobry Państwu ;d
Daffodil napisał:
A pamiętajmy, że tylko osoby ciche mają coś do ukrycia
EileenAWood napisał:
Może Arachnea pisze jakiegoś dłuższego posta.
W każdym razie, jeśli nie napisze do północy, mój głos prawdopodobnie poleci na nią.
Dobrze to ja może Was oświecę (oto dlaczego mało piszę)
- po pierwsze: nie mam najmniejszego zamiaru ani potrzeby odpisywać na morze spamu
- po drugie: może ktoś zwrócił uwagę na taki zajebisty podpunkt pod moim avatarem - charakter? Nie? No to pisze tam jak byk 'małomówna' - sprawdza się to w grze jak i w realnym świecie
- po trzecie: cokolwiek bym i napisała ale zawsze mnie ktoś wyprzedzi a nie będę pisać co 3 post coś w stylu "zgadzam się z Tobą" czy "polać Mu/Jej". No bo po co? Nie dość że bez sensu to jeszcze może zostać odebrane jako podlizywanie się -.-'
Co do rozgrywki: Według mnie wilków jest max 4 ale raczej skłaniałabym się ku trzem. Jak to ktoś mądrze napisał "Xan to nie Zenek" słowem można się po Nim spodziewać raczej zbalansowanej rozgrywki. Jej tytuł raczej wątpię aby miał w jakiś sposób odzwierciedlić jej charakter.

Daffodil napisał:
A szkoda, bo sugerowania roli nikt ci nie zabroni. W każdym razie, coraz bardziej żałuję, że jesteś na tym tronie, choć z początku wydawałoby mi się to śmieszne. Jednakże teraz nie za bardzo mi do śmiechu.
Szkoda, że dopiero teraz do tego doszedłeś Daffie... Właśnie znając trochę styl gry Zensuma odmówiłam współpracy w głosowaniu na Niego na szeryfa. To tak btw.

Zensum napisał:
Skoro Dffa wszyscy się boją wieszać w 1 turze, to co powiecie na to aby wreszcie to przełamać? Może dowiemy się jaką ciekawą rolę kryje? Chociaż... można by było zrobić tak troszku inaczej i zrobić podwójne wieszanie, chociaż nieczytający wszystkich postów by tego nie wzięli...
Do rzeczy. Jeżeli Dffa jest wilkiem/kochankiem, to osoba "towarzysząca" jemu raczej by na niego nie zagłosowała + broniłaby jego.
Ale żeby było zabawniej, resztę planu ukryję. Dopowiem tylko tyle że chcę się przekonać, czy atak na Dffa wyjawi ew. drugiego wilczka z cienia.
Ja tam już nic nie powiem na razie, ale mogę tylko poinformować że Dffa jest według mnie wilkiem.

Zensum again napisał:
Dffa, dowód na twoją winę jest prosty i niektórym znany, otóż grasz stylem jakim grałeś w 54.
Co prawda dupa, bo tak możesz też grać jako kjujik ale to nic, bo powód mam.
I Dffa, ile razy mam mówić, że tłumaczenie swojej niewinności to tak na prawdę kopanie samemu sobie grobu?
A poza tym kto normalny atakuje sheryfa (tak, mogę sam sobie odpowiedzieć, że wszyscy, gdy jest taki "bardzo normalny" sheryf).
Soł tak myślę i myślę (wow, cud, c'nie?) i myślę i pomyślałem że to nie będzie głupi pomysł rozpocząć głosowanie, Panie Daffodil.
....
No chyba k**** nie. Zensum coś się tak uparł na Daffa hm? Dowodów (to coś co napisałeś mnie w każdym razie nie przekonuje) i linii obrony brak. Ja rozumiem że jej nie uznajesz - spoko. Ale litości. Wiadomo, że najpewniej Daff nie dożyje 3 dnia jeśli nie wilki to my. Więc po jaką cholerę wieszać go teraz? Jedyne co Ci się udało osiągnąć to zwrócenie na siebie uwagi całego stada i zdziwię się wielce jeśli sam dożyjesz 2 dnia.
Poza Zenkiem w oczy rzuca się GF - w cholerę postów, nic konkretnego i ich ton, który mnie szczerze wku.... Więcej nie będę pisać bo szkoda czasu.
Reszta zachowuje się normalnie i nic do Nich nie mam.
I jeszcze raz Daffodil napisał:
A Arachnea sobie nas w najlepsze obserwuje i nic nie pisze (tak, tak, co rusz widzę, jak siedzi w tym dziale, bo jest taka informacja). Jaki jest cel takiego zachowania?
Drogi Daffie ja tak zawsze robię a powody masz powyżej i nie groź mi tu stryczkiem bo się tam nie wybieram.
zgadnij kto napisał:
Czyżbyśmy mieli Wilczy element nr 2? : D
Nie zagalopuj się, Asuna gra po raz 2 to normalne, że jeszcze nie do końca ogarnia co i jak. A to jeszcze nie powód aby Ją wieszać. Stanowcze nie.
Dobra to chyba... A nie przepraszam jeszcze jedno: Zensum to za całokształt Twej gry.
Proszę bardzo Daff i Eileen ;p
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 20:42

Dziękować.
Teraz mogę z czystym sumieniem zagłosować na Zenka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 20:54

Że tak powiem, zabicie mnie nie wyjdzie Wam na dobre. Najgorzej wyjdziecie robiąc double kill'a (czyli zabijając mnie + np. Ookami (Ook nie obraź się)). Nie mogę Wam zbytnio powiedzieć o co kaman, ale myślę że to Was jakoś naprowadzi na coś sensownego:
Po co moje życie, skoro mącę Tobie w głowie. Po co moja śmierć, skoro nic Wam nie powie.
Po co mnie uratować, skoro nie mogę nic zrobić. Po co mnie zabić i pobratymców kilku stracić.

Mam nadzieję że ktoś normalny rozwiąże tą zagadkę ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 21:00

Chiyo napisał:
Przeczytałam wszystko co tu napisaliście, i mi też niezbyt podobają się posty Hany. Ale z głosem póki co się wstrzymam.
Powszechnie wiadomo, że jesteś poprzecznikiem Shujina i sama raczej byś nic nie wymyśliła. Choć zaskakujące byłoby, gdybyś sama coś skleiła.
Zensum napisał:
A skąd wiesz, kogo Zenek da na szeryfa? ._.
Jeśli jest królikiem i nie będzie miał zamiaru trollować, to szeryfa da komuś, kto pozornie można zaufać, czy też osobie myślącej. Wierzę w niego. Natomiast, jeśli jest tym Wilkiem, to na pewno strolluje. Zakładam, że partnerowi-wilkowi szeryfa nie da, bo to ewidentne odkrycie się, ale wszystko możliwe, prawda?
Oroś napisał:
wieszanie dwóch może być ryzykowne, gdyż od razu na starcie, jeśli się mylimy, możemy stracić dwa krótkie ogonki.
Super, ale dzięki temu zyskujemy nowego szeryfa. Ograniczamy też krąg podejrzanych, bo Zenuś na pewno ma rolę, zatem uniemożliwimy wrogom zastosowanie blefu, czy innych sztuczek i manipulacji. Gorzej, jeśli to Wróżbita, ale i tak całej gry nie można opierać na jednej postaci, bo to też nie jest dobre posunięcie.
I nie, mój drogi. Wina jednego nie wyklucza winy drugiego. To samo z niewinnością. Wiem, takie zagrywki na RD to rzadkość, ale co jeśli Wilki weszły na wyższy poziom pojmowania i zaczęły grać tak, jak należy? : D
Nicu napisał:
I błagam, weźcie pomyślcie. Combo to najgorsza rzecz jaką teraz możemy zrobić.
I tak jest to lepsza propozycja, niż ta, którą rzuciłaś na początku. Pod względem głupoty to Ruletka > Combokill.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 21:10

Daph napisał:
Super, ale dzięki temu zyskujemy nowego szeryfa. Ograniczamy też krąg podejrzanych, bo Zenuś na pewno ma rolę, zatem uniemożliwimy wrogom zastosowanie blefu, czy innych sztuczek i manipulacji. Gorzej, jeśli to Wróżbita, ale i tak całej gry nie można opierać na jednej postaci, bo to też nie jest dobre posunięcie.

No to można najpierw powiesić Zenka, a później, jeśli będzie winny - Asuno. Wtedy też będzie nowy szeryf. Sądzisz, że Asuno to wilk, który upatrzył sobie za obronę postać, która się z deczka udupiła? Pozwól wierzyć w resztki inteligencji ludzkiej. Jeśli z kolei Zenek okaże się wilkiem, to szansa, że As Nim jest będzie troszkę większa. Minimalnie, ale zawsze. Nie mówię, że wtedy ktoś będzie winny albo nie, ale że szanse na czyjąś winę procentowo się zwiększą/zmniejszą. Inna kwestia, że szanse u wszystkich są 50%/50% i choćby się zmieniały na 99% i 1% to niczyjej roli to nie zmieni. Jednakże, pozostanę na gruncie czystej ludzkiej umowności i zawierzę w procenty - wieszałbym pojedynczo, da nam to zawsze pewne upewnienie i jest to mniejsze ryzyko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 21:18

Głosuje na Shujina. Nie, nie głosuje na Ciebie, bo ty na mnie zagłosowałeś. Jesteś jednym z podejrzanych, dlatego właśnie stawiam na Ciebie. Zobaczymy jak to będzie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 21:23

Zenuś, żaden normalny kochanek nie wdawałby się w potyczki słowne z kimś mocnym, kimś, kto łatwo może obrócić sytuację przeciwko tobie. Oczywiście, kochanek może sobie na takie coś pozwolić, ale tylko wtedy, gdy jego druga połówką jest Wiedźma. Samo przyznanie się do roli to też granie po najmniejszej linii oporu. Zero obrony, ani wysiłku z twojej strony. Zero! Na takie zagranie też normalny kochanek by sobie nie pozwolił, bo jest automatycznym celem Wilków, chyba, że romansuje z jednym z Wilków. :3
Chyba, że jesteś myśliwym i stąd przez ciebie wspomniany double-kill.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 21:25

Daffodil napisał:
Chiyo napisał:
Przeczytałam wszystko co tu napisaliście, i mi też niezbyt podobają się posty Hany. Ale z głosem póki co się wstrzymam.
Powszechnie wiadomo, że jesteś poprzecznikiem Shujina i sama raczej byś nic nie wymyśliła. Choć zaskakujące byłoby, gdybyś sama coś skleiła.
Ta? Doprawdy? Wnioskujesz po tym, że zaufałam mu w poprzedniej rozgrywce i głosowałam na Ciebie, a potem przyznałam mu rację, bo faktycznie okazałeś się być wilkiem? To jaki Ty masz tok myślenia, co? To, że teraz mi się posty Hany nie podobają też podepniesz pod to, że idę za Shujem, tak?
~
Zenek, zdaje mi się, że wiem, o co chodzi.
~
A głos oddaję na Shujina.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 22:25

Zenku, wiem o co ci chodzi dlatego nie zagłosuję na cb. A poza tym nie chce głosować a osobę, którą sama wybrałam na szeryfa.

Mój głos leci na Shujina.
Double-kill nic tu nie pomoże, a może jedynie pogorszyć naszą sytuację i doprowadzić do przegranej króliczków.
Głosowanie na Daffa, również uważam za bezsensowne, gdyż (jeśli nie jest wilkiem) pewnie i tak zostanie zjedzony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 22:59

Chiyo napisał:
Ta? Doprawdy? Wnioskujesz po tym, że zaufałam mu w poprzedniej rozgrywce i głosowałam na Ciebie, a potem przyznałam mu rację, bo faktycznie okazałeś się być wilkiem?
Nie wysnułbym takiego spostrzeżenia po jednej rozgrywce. Jednak już 2 mogą być podstawą do stwierdzenia takiej oczywistości.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 22:59

Panie i panowie !

- 6 głosów na Zensuma !
(dlatego iż ja głosuję na ciebie Zenosuafa ty nasz wilczy ptysiu =D)
- 3 głosy na Shujina !
- 2 głosy na Daffodila
- 1 głos na AsunoHanę !
ZEDYTOWANE GUOSY


Post krótki, bez wyjaśnień ( O BOŻE, BEZ WYJAŚNIEŃ, TO NIE GAUZIS, WIESZAĆ, COŚ KNUJE ! ), Zenek, twoja zagadka była zbyt oczywista by mogła być realna, jeśli ktoś zrozumiał szyfr to zna moją rolę już niemalże od początku rozgrywki, zastanawiam się tylko ile osób to podłapało, ale podpowiem, jeśli teraz planujesz nasłać na mnie natarczywie inne wilki z pazurami, wiem że zostawię po sobie dobrą spuściznę w następnej rundzie.
PS: Lepiej ich rzuć na Daffa, sądzę że fiećma w takim składzie osobowym tej rozgrywki będzie na tyle ogarnięta że jego bądź inną dużo wartą osobę wskrzesi przy werdykcie.

Jeśli ominąłem jakieś oskarżenie wobec mnie czy gdzieś ktoś podkreślił fragment w którym mało się sprecyzowałem, wybaczcie mi, piszę przed snem, jutro przejrzę ponownie całą rozgrywkę bo teraz ją "przeleciałem" by sobie już zacząć układać mapę myśli przed snem, a jutro bądź po jutrze po werdykcie i poprawkach o ile mnie robota nie zje, spróbuje się zorientować kto tu się poci i zalatuje jak ktoś to ładnie nazwał perfumem "de wilkełę". (jeśli przekręcam to trudno, tak mi pasuje :P)


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Pon 15 Lip 2013, 23:39, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Edycja głosów)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 23:12

Gauzisie, warto podkreślić, że 1 głos, który ma podwójną wartość. Oczywiście mówię o tym, na mnie.
Zgodnie z moimi przekonaniami i tym, co pisałem wcześniej, chcę sprawdzić, czy Zenek to wilczy element. Przynajmniej tyle zdziałam w tej turze, bo dzisiejszej nocy nie przeżyję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 23:22

Dobra czyli głosowanie idzie w kierunku gracza o nicku Zensum. Zastanawiałem się nad faktem:
wilki + owieczki idące za pasterzem bez pytań (wilki i owieczki to może być to samo) > reszty
Do czasu aż przypomniałem sobie, że Zensum zagłosował na Dapha i w ten sposób najprawdopodobniej stracił szansę na ocalenie potencjalnych kłów wydając swój podwójny głos...xP
Zensum
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 00:15

Okej czas na moje przemyślenia. Na początek lista graczy:

Ren (Ja) - niewinny króliczek
Arachea - ... niewinny króliczek (?) głos oddany na Zena
Zensum* - niewinny króliczek (?) który że ma role  , głos oddany podwójny na Daffa
Shujin - !? może wilczyć, głos oddany na AN
GF - nierozgarnięty królik (?) (bez obrazy)
Ookami - ...? tak jak GF nierozgarnięty królik, głos na Shu
Nicu - Królik? Głos na Zena
Gauzis - ... (?) głos na Zena
AsunoHana (AH) -... królik(?) głos na Shu
Piegus95vip - brak jakiekolwiek wypowiedzi...
Orochimaru - !? Możliwość bycia wilkiem, głos na Zena
Daffodil* -!? kolejna osoba która może wilczyć, głos na Zena
EliienWood* - ...? chyba króliczek, ale zawsze pozostaje jakieś ale, głos na Zena
Chiyo - ... chyba królik, głos oddany na Shu

* - z kim grałam jako wilk

- 7 głosy na Zensuma
- 3 głosy na Shujina
- 1 głos na AsunoHanę
- 2 głos na Daffodila

Pierwsza sprawa dyskusja o możliwej liczbie wilków. Sugestia do nazwy rozgrywki "dla królików bez przyszłości". Według mnie to, albo podpucha, albo na wilki są wybrani mocni gracze. Co do ilości, ja osobiście wolałabym się nastawić na 4. Nie chodzi mi o to że według mnie tyle powinno być (chyba źle się wyraziłam ale nie umiem dobrać odpowiednich słów), chodzi mi tu raczej że przezorny zawsze ubezpieczony.

Kolejna sprawa... hmm od czego by tu zacząć... Dobra niech będzie :

Ookami. Według mnie największym argumentem za tym by uznać ją za zwykłego nierozgarniętego króliczka jest to że na początku na liście podejrzanych zanotowała sobie Zena, który według niej mógł być wilkiem razem z DD! Ale przecież DD nie gra w tej rozgrywce! Albo ja mam coś z oczami, albo to Ookami nie spojrzała nawet na listę graczy i po prostu napisała najbardziej oczywistą według niej rzecz. Według mnie to nierozgarnięty królik i tyle.

GF. Proszę czytaj uważniej posty. Naprawdę to bardzo ci pomoże. mówisz że rozczarowałeś się Gauzisem, bo nawiązał do głosowania w którym nie było kochanków, a według mnie on ogólnie pisał że głosowanie na szeryfa było by bez sensu, gdyby każdy tak jak on wychodzi z założenia że może ufać tylko sobie i głosuje na siebie.

Gauzis. Nie wiem czy zrozumiałam szyfr, ale chyba się domyślam o co może chodzić, a jak nie to niech strzała przebije moje serce.

Zen. Czyżbyś sugerował że lubisz chodzić na palowania? A może to ja odczytałam zagadkę. W każdym razie grałam już z tobą jako wilki i raczej wątpię byś wilkiem.

Daff. Nie powiem coś mi tu z tobą nie gra od momentu w którym napisałeś coś co miało ci przedłużyć żywot.


Naprawdę musiales to pisać? Pamiętaj ze grałam z tobą w twoich wilczych rozgrywkach i wiem co taki tekst ma ci zapewnić. A dla tych którzy jeszcze nie zrozumieli. Hmm jakby to wyjaśnić. Ten manewr ma zapewnić nie zjedzenie przez wilki, które go oszczędzą zjedzą kogoś innego, a my w 2 rudzie stwierdzimy że skoro przeżył to jest wilkiem i rzucimy się na niego. Ale zaraz po co miałby to pisać będąc wilkiem możecie się zapytać, a po to kto o odrobinie rozumu podejrzewał by modra osobę o to że tak się podłoży, prędzej uznamy to za prowokacje wilków, którzy chcą się pozbyć osoby myślącej w wyniku powieszenia. Trochę taki paradoks, mówiąc o tym że jeśli wilki go nie zjedzą to my go powiesimy, ale pisząc to zapewnia sobie tym samym nietykalność, bo przecież kto by tak jawnie by się wkopał. Nie wiem czy to dostatecznie jasno wyjaśniłam, gome ale jaśniej już nie mogę. A i jeśli ktoś mi powie że jeśli to ma być prawda to czemu ta taktyka wcześniej się nie sprawdzali i w poprzednich rozgrywkach od razu w drugiej rundzie się na niego rzucaliście. To powiem ze po prostu nie umieliście wyłapać tego, niestety ale z tego co zauważyłam to dużo osób na RD nie zwraca uwagę na szczegóły.

Shu. Sama nie wiem co myśleć. Wydaje mi się że grasz trochę inaczej niż zwykle. Ale to i tak nic bo i tak największa rzeczą, która przykuła moja uwagę w twoich postach to, to że niby tak od niechcenia, rzuciłeś coś na temat AH. Takie subtelne i zwrócenie uwagi stada na jej osobę. Nie wiem czemu ale to mi jakoś tak nie pasuje.

AH. To według mienie raczej zwykły króliczek, próbujący grać.

EileenWood. To raczej zwykły króliczek zbytnio ufający Daffowi. Grałam z tobą w poprzedniej rozgrywce jako wilki i teraz raczej nie wydajesz mi się wilczyć.

Orochaimaru. Nie wiem dlaczego, ale coś w jego postach mi nie gra dlatego też bacznie jemu się przyglądam, radziłabym tez innym.

Arachnea, Nicu i Chiyo - to osoby o których trudno mi coś powiedzieć, ale raczej nie skłaniałabym się ku ich wliczeniu, ale kto wie. Przecież jak doskonale chyba wszyscy wiedzą w drugiej rundzie moja lista podejrzanych możne się kompletnie zmienić.

Został jeszcze piegus95vip który jeśli nie odda głosu czy choćby się w ogóle nie odezwie to zawiśnie bo od czasu głosowania na szeryfa nie odezwał się.

Tak wiec jest nas 14, możliwie że w tej turze stracimy 3 a może nawet 4 graczy (osoba którą powiesimy, ofiara wilków, osoba nieaktywna, i jeśli Zen nie kłamie to jeszcze jedna osoba). Tak wiec zakładając czarny scenariusz że są 4 wilki, to 2 turę możemy zacząć w składzie 6:4/7:4, a jeśli wilków jest 3 to 7:3/8:3. Oczywiście wszystko zależy od tego ile osób zawiśnie. A mój głos oddam na dum dum dum... Shu

Aktualna statystyka :
Zen 7 głosów
Shu 4 głosy
Daff 2 głosy
AH jeden głos


EDIT: gome, gome , gome Oruś naprawdę bardzo przepraszam trochę nie kontaktuje i przez przypadek w poście napisałam o tobie w żeńskiej formie, mam nadzieje że wybaczysz mi ten błąd już go poprawiłam... jeszcze raz gome.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 05:30

Arachnea napisał:
Reszta zachowuje się normalnie i nic do Nich nie mam.
Aż mi tak jakoś ulżyło... Gram normalnie?... Czy normalnie jak na mnie? xD

Ren24 napisał:
Shu. Sama nie wiem co myśleć. Wydaje mi się że grasz trochę inaczej niż zwykle.
Jest i specjalista ode mnie. :3 Gram inaczej niż zwykle, hm? A z którą rozgrywką porównujesz? Z 54? <3

A teraz jeszcze lepiej~.
Ren24 napisał:
Ale to i tak nic bo i tak największa rzeczą, która przykuła moja uwagę w twoich postach to, to że niby tak od niechcenia, rzuciłeś coś na temat AH. Takie subtelne i zwrócenie uwagi stada na jej osobę. Nie wiem czemu ale to mi jakoś tak nie pasuje.
Hm... Nie mogę głosować, na kogo chcę? Bo należałoby też zauważyć, że to AsunoHana, Chiyo, Ookami i Ty wyleciałyście na mnie nagle z głosami. Nie mówię, że zabraniam, bo z rozgrywki na rozgrywkę coraz bardziej zaczyna mi "zwisać" to, że w każdej wiszę. Bowiem jest sobie taki Szujek. Tak, to ja. Gra od rozgrywki z numerkiem trzydziestym~, a przez Wilków został zjedzony... raz? Chyba tak. W każdym razie, spójrzcie na moje punkty z Doubta. Smętna jedyneczka... A dlaczego? Bo w każdej rozgrywce mnie wieszacie. <3 "Grasz zwykle niż inaczej!" - błagam... Niemal w każdej rozgrywce przyjmuję inny styl gry. Nikt tego jeszcze nie zauważył?...
W każdym razie, wróćmy do wątku. Posty AsunoHany nie podobały mi się od początku rozgrywki, a teraz porównaj je z postami w jej pierwszej rozgrywce. Zenek nie wygląda mi na Wilka, gdyby chciał się pozbyć Daffa, toby go zjadł (nikt o tym nie pomyślał?), a nie głosował na niego, ryzykując tym, że owy Dafek zwróci przeciw niemu stado, co w jego wypadku jest raczej dziwne. Bo w niektórych sprawach myślimy podobnie (ja i Daff, oczywiście...), a teraz właśnie powinien zauważyć (?), że Zenek raczej Wilkiem nie jest. Reszta stada to inna sprawa. W każdym razie, przekonał was do niego tak jak do mnie w 54, praktycznie bez żadnych dowodów (prócz tego, że Zenek nagle zapragnął powiesić Daffa, co dla niektórych może być już oczywiste), bo bardziej opłaca mu się go powiesić niż zjeść (w przypadku Wilczenia, do którego coraz bardziej się przekonuję).

~Post być może będzie zedytowany z powodu takiego, że muszę jeszcze jedną sprawę przemyśleć, a teraz (o tej porze) pode mną raczej nikt nie napisze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 07:47


Ren napisał:
EileenWood. To raczej zwykły króliczek zbytnio ufający Daffowi. Grałam z tobą w poprzedniej rozgrywce jako wilki i teraz raczej nie wydajesz mi się wilczyć.

Słyszałeś Daff? Za bardzo ci ufam ;.;
A tak naprawdę - ufam mu w pierwszej turze. W drugiej (jeśli wilki go nie zjedzą) już za nim nie pójdę i prawdopodobnie mój głos poleci na niego.

Guaz napisał:
PS: Lepiej ich rzuć na Daffa, sądzę że fiećma w takim składzie osobowym tej rozgrywki będzie na tyle ogarnięta że jego bądź inną dużo wartą osobę wskrzesi przy werdykcie.
Gdyby nie to, że wierzę w twoją królikowatą rolę, stwierdziłabym, że twój post świetnie komponuje się z 'przedłużaniem żywotu' przez Daffa. Przecież oczywiste jest, że wilki tego nie zrobią. Po co mają marnować turę na kogoś, kto i tak zostanie wskrzeszony, jeżeli jest niewinny? Dla wilków korzystniej byłoby trzymać go żywego.
Kurde, głupio Guan zrobiłeś, wyjawiając swoją rolę. Jeśli wilki cię teraz zjedzą, w najgorszym wypadku możemy stracić aż 5 królików (Zenek+kochanek, ty+ofiara i piegus za nieaktywność).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 09:49

Gome,gome,...
Gdy pisałam tamte posty z DD to (szczerze) byłam po imprezie i nie do końca kontaktowałam, a chciałam dołączyć się do początkowej dyskusji.


Ren przelicz jeszcze raz głosy - na Zenka jest 6 a nie 7.
Gra nas 14 - 2 osoby nie oddały głosu więc głosów powinno być 12+1(szeryfowy) a u cb jest 13+1.
Wybacz czepiam się, ale jak już mamy dbać o to co piszemy to wiesz...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 10:09

Wiecie co? Żeby sheryfa uśmiercić? ;-; SMAŻCIE SIĘ W PIEKLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*idzie bo ma dosyć tych idiotów*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 10:24

Shujin napisał:

W każdym razie, przekonał was do niego tak jak do mnie w 54, praktycznie bez żadnych dowodów (prócz tego, że Zenek nagle zapragnął powiesić Daffa, co dla niektórych może być już oczywiste), bo bardziej opłaca mu się go powiesić niż zjeść (w przypadku Wilczenia, do którego coraz bardziej się przekonuję).
Shujku...
Czy gdzieś napisałem że Daff mnie przekonał =D ?
Zagłosowałem na Zenka tylko ze względu by nie powieszono ciebie, jako że ty masz dwie specyficzne cechy gdy wilczysz, tym razem nie ujawnia się żadna z nich. Może nie do końca jesteś ich świadom, ale to idzie tylko na moją korzyść, a Zenek nie wątpię iż może być tym wilkiem wyjaśnię o co chodzi później, w odpisie do Ren.

EileenAWood...
Jeden wilk już się ujawnił, jeśli byłbym myśliwym to strzeliłbym prosto w jego pierś ze spokojną głową ponieważ moja pewność jest równa około 70-ciu procentom, póki co jednak wolę się upewnić. Ale nie jestem myśliwym, źle rozszyfrowałaś moje zagadki i wskazówki, przejrzyj sobie dokładnie posty jeśli tak bardzo cię to interesuje

Ren24...
Jak już wspomniałem, jesteś wyjątkowa... Sądzę że dobrze strzeliłaś i to bynajmniej nie z łuku a kuszy. Ciesze się jedynie że nie piszesz o tym jasno i głośno, szkoda mi "się marnować" tak prędko w rozgrywce Subtelność to podstawa. Zensum się stracił jawną zagadką, te zawsze mi śmierdzą, zwłaszcza jeśli chodzi o rolę tego typu... Jako że ja się domyśliłem bez najmniejszego trudu i zagłębiania w tekst po pierwszym przeczytaniu, wilki to na pewno również wyniuchają, więc albo jest wilkiem który miał nadzieję na uratowanie się w tej turze od stryczka, albo zaatakował daffa bez argumentów jako że zobaczył w kryształowej kuli jego kły, poświęcając się na talerz bądź stryczek, ewentualnie jest zwykłym królikiem trzymającym się brzytwy.

Daff...
Większość osób już zapowiedziała że cię powiesi w drugiej turze, cóż... sądzę że to bardzo ciekawe rozwiązanie, jednakże ja nie zamierzam marnować na ciebie głosu i mam nadzieję że również większość finalnie dojdzie do tego samego wniosku, wilki jak będą chciały, to cie zjedzą, jak nie, to może ci pyknie w końcu cyferka z Doubta na dwójkę, chyba że Zenosuaf miał insygnie - kryształową kulę... W takim wypadku proszę tylko wiedźmę by cię otruła jeszcze w tej rundzie.

Zenosuaf...
Kiepski masz ten podpis pod nickiem xD
Nagle jednak nie lubiany
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 11:53

Jeden dzień bez internetu, i już 4 strony napisane 0-0
okej, no to tak, z waszych głosów wynika że powieszony zostanie Zenek, w sumie za to że jest złym szeryfem, a go sami wybraliście
Daff i Shu, jakie były wasze.. plany co do Zenka jako szeryfa, bo jestem tego ciekaw
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 11:55

Shujin napisał:
Zenek nie wygląda mi na Wilka, gdyby chciał się pozbyć Daffa, toby go zjadł (nikt o tym nie pomyślał?), a nie głosował na niego, ryzykując tym, że owy Dafek zwróci przeciw niemu stado, co w jego wypadku jest raczej dziwne.
Nie każdy myśli w ten sposób, mośku. Poza tym, wszystko mi jedno, kogo uda mi się dziś powiesić, bo to i tak jest jedyną rzeczą, której dokonam w tej rozgrywce. Nawet jeśli z tego miałby wyjść combokill, co by mnie niezmiernie ucieszyło.
Shujin napisał:
a teraz właśnie powinien zauważyć (?), że Zenek raczej Wilkiem nie jest.
Cofnij się trochę i poczytaj pościki. Poza tym, jeśli Zenuś nie jest wilczym elementem, to zyskacie nowego szeryfa. Przy okazji pozbędziemy się nieogara. : D
Shujin napisał:
W każdym razie, przekonał was do niego tak jak do mnie w 54, praktycznie bez żadnych dowodów
Wtedy miałem na ciebie dowody, więc nie pierdziel głupot. A dowodów na Zenusia przytaczać nie trzeba, bo każdy myślący człek wyłapie obciążające go działania.
EileenAWood napisał:
W drugiej (jeśli wilki go nie zjedzą) już za nim nie pójdę i prawdopodobnie mój głos poleci na niego.
Już się boję... cały się ze strachu trzęsę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 17:25

Shu nie, nie porównywałam z 54 tylko ogółem
EileenWood no proszę cię pisząc że jeśli Daff przeżyje to prawdopodobnie zagłosujesz na niego w 2 turze, sprawia że wilki go nie zjedzą. Na serio kto kłopotał by się zjedzeniem go, gdy ktoś pisze coś takiego, a znając graczy z RD to nie ty jedna tak napiszesz.
Ookami gome było dość późno i niechcący źle policzyłam. Ari za poprawienie.

- 6 głosy na Zensuma
- 4 głosy na Shujina
- 1 głos na AsunoHanę
- 2 głos na Daffodila
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 18:04

Czyli jeszcze 2 głosy i Shujin zawiśnie wraz z Zenusiem? Kapitalny pomysł. Ciekawe tylko, czy piegus i GF na to pójdą. Wątpię, ale byłoby fajnie, nie powiem. : D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 18:24

Czyli to jest twój cel ? Wyeliminować jak najwięcej osób nim ktoś sprowadzi śmierć na ciebie ? Ciekawe, tyle że szansa na trafienie w wilka jest nikła, dlatego proszę was GF, piegus... Nie dajcie się omamić temu dość beznadziejnemu manipulatorowi.
Taktyka jest już jasna, wyeliminować szeryfa - ładnie powiodłeś ludzi, (ja głosowałem by go powiesić akurat z innych pobudek) wprost do tego aby go powiesić i pojawiła się szansa iż wyznaczona przez niego osoba będzie wilkiem...
Przyznam, dobra, bardzo dobra taktyka dla swojej "drużyny", skorzystałeś z posłuchu, wystarczyło się przespać z podsumowaniem rozgrywki by na to spojrzeć od tej perspektywy. Możesz pisać bym cię nie rozśmieszał, śmiało, spróbuj ludzi jeszcze na mnie nakłonić, jednakże multikill cieszy tylko tych których nie dotyczy, jeśli to się jednak zdarzy, mam nadzieję że shujek bądź osoba zjedzona będzie myśliwym która odstrzeli ci wilczy łeb.

Nie ma co przeciągać do czasu aż was sędzia zabije za nieaktywność, GF, piegus, głosujcie. Uratujcie zadek choć jednego królika, którykolwiek z was, może głowy czy łapki nie dam że nim jest, ale widać to że nie jest wilkiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-