55 dla królików bez przyszłości - Page 5



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 19:05

Gauzis napisał:
Czyli to jest twój cel ? Wyeliminować jak najwięcej osób nim ktoś sprowadzi śmierć na ciebie ?
Przecież pisałem to wprost, zatem twój wniosek nie jest niczym odkrywczym.
Gauzis napisał:
Nie dajcie się omamić temu dość beznadziejnemu manipulatorowi.
Gdybym jeszcze manipulacji próbował, Gauzisie... <3
Gauzis napisał:
Przyznam, dobra, bardzo dobra taktyka dla swojej "drużyny"
O ile jedną osobę można drużyną nazwać. Drużyna to raczej zbiór więcej niż jednego człowieka. : D
Gauzis napisał:
Możesz pisać bym cię nie rozśmieszał, śmiało, spróbuj ludzi jeszcze na mnie nakłonić, jednakże multikill cieszy tylko tych których nie dotyczy, jeśli to się jednak zdarzy, mam nadzieję że shujek bądź osoba zjedzona będzie myśliwym która odstrzeli ci wilczy łeb.
Jeśli będziesz zajeżdżać "de wilkełę (<3)", to czemu nie? Póki co się na to nie zapowiada. I osoba POWIESZONA. Mylisz pojęcia, Gauzisie. W nikogo nie zamierzam wbijać swych ząbków. Niestety, nie dano mi takiej możliwości, a szkoda. ._. Niech i myśliwy strzela. Jednakże będzie miał taką samą skuteczność, jaką ty miałeś w swojej pierwszej grze. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 19:36

Brawo, zabijcie Shujka, a jak zginie i on i ja, stracicie 2 królików i 1 wilka (bądź 3 królików)
Ale się opłaca (w sumie wieszając tylko mnie stracicie 2 króliczki) no naprawdę się opłaca.
No i będziecie cierpieć z wyborem mym.... NIECH WILCZKI TERAZ TECZ WAM POPALĄ, BO ZASŁUŻYLIŚCIE...........
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 20:45

Zen napisał:
No i będziecie cierpieć z wyborem mym.... NIECH WILCZKI TERAZ TECZ WAM POPALĄ, BO ZASŁUŻYLIŚCIE...........
Debil. Sam sobie zgotowałeś taki los i nie próbuj zwalić odpowiedzialności na nas.

Daff napisał:
O ile jedną osobę można drużyną nazwać. Drużyna to raczej zbiór więcej niż jednego człowieka. : D
Taa, wmawiaj nam że nikt cię nie poprze jeśli kuper ci się zacznie palić. Nawet nie muszą wilczyć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 22:28

Nicu, że tak powiem, wiesz kto to debil? Bo wydaje mi się że nie do końca -.-
A poza tym co ma moja wypowiedź wspólnego ze zwaleniem odpowiedzialności na was?
W sumie to wasza odpowiedzialność jest, bo to wy doprowadzicie do kolejnej wilczej wygranej. Na początku chciałem tego uniknąć, ale teraz to mam to w dupie i niech wilki pokażą co potrafią i wygrają, bo "jeżeli nie wilczy, to go zeżrą" jest takim beznadziejnym opisem "dlaczego to ludzie nie zabiją Dffa w 1 rundzie", bo na prawdę takie coś jest beznadziejne. Nawet nie mam słów żeby taką beznadziejność opisać, poza nazwaniem tego wszystkiego MEGA BEZNADZIEJNYM. Nawet sama rozgrywka już się zrobiła BEZNADZIEJNA i BEZSENSOWNA, bo "zabicie sheryfa którego się wybrało, byleby było śmiesznie".
Takie idiotyczne głosowania na sheryfów + tzw ukartowanie sheryfa, jest totalnie BEZNADZIEJNE i bardziej głupie niż ja i Shu razem wzięci...
Aż mi się już nie chce nic pisać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 22:33

No cóż z tego co widzę to sprawa jest przesądzona. To bardzo dziwne i chore, że wybieracie kogoś na szeryfa, a zaraz po pierwszej rudzie go wieszacie. Tak, wiem, wiem już nie raz tak było, że szeryf był wieszany sratata...ale i tak dla mnie to bardzo chore jest. Żebyście potem się nie zdziwili...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeWto 16 Lip 2013, 22:57

Nicu napisał:
Daff napisał:
O ile jedną osobę można drużyną nazwać. Drużyna to raczej zbiór więcej niż jednego człowieka. : D
Taa, wmawiaj nam że nikt cię nie poprze jeśli kuper ci się zacznie palić. Nawet nie muszą wilczyć.
W takiej sytuacji rozkażę moim wilczym kompanom, aby posłali na mnie głos. Jeśli ja sam się nie wybronię, to oni mnie tym bardziej nie wyciągną z kłopotów, więc lepiej mnie pogrzebać i zrobić sobie alibi, prawda?
A, Zenuś, nie pisze się "sheryf", tylko "szeryf". No chyba, że stosujesz powszechnie znany wśród młodzieży multilanguage.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 12:44

Dobra, jak chcecie niech Shujin zawiśnie wraz z winnym
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 12:48

//Gome że nic nie pisze ale komp mi padł i muszę się ratować ;-; //
Dffa, wiem jak się pisze, więc nie musisz mnie o tym informować, a ja piszę "sheryf" a nie "szeryf" bo mam takie widzi mi się że tak piszę -.-
I teraz piszesz jak jakiś napaleniec, który jest królikiem/wilkiem i ratuje się przed śmiercią tym,
że chcesz zginąć -.- to już jest na prawdę BEZNADZIEJNE, tak jak to twoje "wybierzmy sheryfa a potem go zabijmy, bo nie mamy żadnych powodów" co jest NAJBARDZIEJ BEZNADZIEJNE -.-


//czemu jak piszę to mnie ktoś wyprzedza ;-; //
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 14:38

Xan, mógłbyś już dać ten werdykt, przecież widzisz, że piegusek się nie ma zamiaru odezwać...

Co do waszych kłótni - ogarnijcie się wszyscy <3
Zenek, przestań się spinać, bo to nie ma większego sensu (I TAK WISISZ).
Daff, powstrzymaj tę swoją żadzę krwi ("wilcze dziecię" <3).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 17:45

Ja to tam czekam tylko na ten wyrok, powinien się pojawić w końcu ;p
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 18:55

Czas na podsumowanie, kto po pierwszej rundzie stracił swą przyszłość szybciej niż reszta!

W wyniku głosowania zawisł niewinny szeryf Zensum. Nie mogąc wytrzymać bez swojego ukochanego, przyszłości pozbawił się wilczy złodziej - GreenFlesh. W nocy nieoczekiwanie giną 2 niewinne króliczki - Eileen, której kości zostały poobgryzane przez Wilczka oraz Daffodil, który został otruty przez wiedźmę. Nad ranem stadko zauważa również brak wilka Piegusa, który najwyraźniej zaginął w akcji.

Lista:
> Arachnea
> Zensum
> Shujin
> GF
> Ookami
> Nicu
> Gauzis
> AsunoHana
> piegus95vip
> Ren24
> Orochimaru
> Daffodil
> EileenAWood
> Chiyo

Coś od waszego Boga, Xana:
1. Proszę o zaprzestanie używania jakichkolwiek obelg w stosunku do innych graczy. Od teraz będzie to karane.
2. Proszę o umiarkowane używanie przekleństw.
3. Jeśli ktoś jeszcze raz zapyta czy mogę wreszcie dać ten werdykt czy kiedy on będzie to dostanie karę ;-; Myślicie, że werdykt da się napisać ot tak? Najpierw musi odpowiedzieć wilk ze swoją, ofiarą, później wiedźma, a czasami również myśliwy. Jeśli ktoś jeszcze raz mnie wkur** za przeproszeniem tym głupim pytaniem to wyleci na zbity pysk z rozgrywki.

Miłej gry wam życzę <3

Gra trwa dalej!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 19:31

Nie chce mi się teraz pisać cholernie długiego posta, w którym oskarżał bym jedne osoby, inne bym uniewinniał, a siebie bronił... Przejdźmy więc od razu do rzeczy, moi mili, w następnym poście postaram się skleić coś konstruktywnego, na czym z pewnością skorzystamy.
Jak widać, nie myliłem się co do Daffa kiedy to początkowo go uniewinniłem. A że potem grał, jak grał... Dobra, w każdym razie Wilczka nie ma raczej wśród osób głosujących na Zenka, gdyż wiązałoby się to ze straceniem GF'a. Bo Wilki się komunikują i z pewnością GF by wspomniał o czymś tak ważnym.
Wśród (moich) podejrzanych zostają więc:
*AsunoHana
*Chiyo
*Ookami
*Ren24

[teraz jest ten moment, w którym wy piszecie coś mądrego, a ja się z tym zgadzam]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 19:32

Daff, miałeś być wilkiem : s
No nic, trzeba się rozejrzeć w takim bądź razie...
Jak skończę prowadzić efenta, to coś napiszem montrego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 20:06

Hmm..no cóż po ostatnich postach sądziłam, że Daff wilczy, ale jestem zaskoczona tym werdyktem. Co do Zensuma miałam racje, był niewinny. Hmm...na razie tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 21:08

S_O
Tak patrze na ten werdykt i zastanawiam się czemu tak...
Chociaż nie, zachowanie Wilków jednak ma sens. W tej sytuacji nawet przerażająco dużo sensu... :>

Shu napisał:
Dobra, w każdym razie Wilczka nie ma raczej wśród osób głosujących na Zenka, gdyż wiązałoby się to ze straceniem GF'a. Bo Wilki się komunikują i z pewnością GF by wspomniał o czymś tak ważnym.
Zależy czy chciał grać jako Kochanek-Wilk czy tylko Wilk. Nawet jeśli GF poinformował o tym watahę, to w ich interesie jest pozbyć się kochanków.

Pozostała nas względnie radosna dziewiątka i nie wiem jak wy, ale ja wolę bardzo ostrożnie oszacować że zostały nam jeszcze 3 lub 2 Wilki. Wiem że trójka to trochę na wyrost, ale im rozważniej będziemy grać tym lepiej dla nas ;p

A listę podejrzanych już mam, a jakże : P


Ostatnio zmieniony przez Nicu dnia Sro 17 Lip 2013, 21:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 21:19

W sumie to o wilczenie posądzałam Daffa i Eileen razem z Shujin byłaby to trójka. Niestety moja wizja legła w gruzach gdy zobaczyłam, że Daff i Eileen są niewinni. Co do Shujina, nadal jesteś dla mnie podejrzany, ale mam jeszcze dwie osoby.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeSro 17 Lip 2013, 22:13

Nowym szeryfem zostaje Arachnea.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 05:05

Nicu napisał:
Nawet jeśli GF poinformował o tym watahę, to w ich interesie jest pozbyć się kochanków.

Bzdura. Kochanków jest dwóch, nadążasz? Dla nich w tym momencie zabicie kochanków byłoby zupełnie bez sensu, zginąłby i tak jedynie jeden królik, a jeden ich kompan. Bardziej im się opłaca w tym momencie celować w rolę.
A skoro o zjadaniu mowa... Nieco się zdziwiłem, że Wilki zjadły akurat Eileen, bo była to zupełnie odwrotna taktyka niż jej wcześniejsze Wilcze taktyki... Muszę przyznać, miałem ją  gdzieś tam na końcu listy podejrzanych, chociaż na razie nie brałem jej pod uwagę.

AsunoHana napisał:
W sumie to o wilczenie posądzałam Daffa i Eileen razem z Shujin byłaby to trójka.

Podejrzewała trzy osoby
*
Żadna z nich nie była Wilkiem.

55 dla królików bez przyszłości - Page 5 B36649bd002bd649515d1011
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 13:53

Haha;D Zabawny jesteś Shujin wiesz...przecież ty jeszcze zostałeś.;3 Nic straconego.;3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 14:10

Tyle ofiar za jednym zamachem [*]

Ale cóż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zginęły 2 wilki. I teraz mamy mniej osób do podejrzewania.
Jak na razie zostaję przy swoim i na mojej liście dalej znajduje się Shujin. Jeszcze nie kolorkiem ale kto wie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 14:54

Straciliśmy 3 króliczki i pozbyliśmy się 2 wilków. Uroczo.
Zostało nas 9, i tak jak już Nicu wspomniała, mogą być 3, albo dwa wilki. W dalszym ciągu podejrzewam Shujina, a poza nim mam jeszcze dwie osoby na liście.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 16:39

A ja trzymam się swojego, mieliśmy 3 wilki, został jeden... tak możesz się poczuć bezpiecznie w takim tłumie...
Ale mniejsza z tym, Daff pozostawił nam piękną spuściznę po sobie...
Ktoś się orientuje o czym mówię ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 17:17

Spodziewałam się że wilk (wilki) zaraz po werdykcie rozpocznie sukcesywną ofensywę, a tu d...

Dziwne to trochę, ale mi też śmierdzi Shujin. Chociaż chciałabym usłyszeć co macie mu do zarzucenia dziewczyny :>

Shu napisał:
Bzdura. Kochanków jest dwóch, nadążasz? Dla nich w tym momencie zabicie kochanków byłoby zupełnie bez sensu, zginąłby i tak jedynie jeden królik, a jeden ich kompan. Bardziej im się opłaca w tym momencie celować w rolę.
A od kiedy Kochanek to nie rola? GF nie miał żadnych powodów by informować o tym Wilki. Ani na początku tury, ani tym bardziej na końcu.
A w rolę widocznie usiłowali wycelować nocą.
No chyba że Wilki nie liczyły się ze strzałem Wieźmy i chciały powiesić Daffa w drugiej rundzie.
A drążąc dalej ten temat, to nawet jeśli nie jego, to wciąż jest sposobność by wykorzystać to przeciwko mnie. No, ale ja przecież nigdy nie mam racji ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 17:51

AsunoHana napisał:
Shujin wiesz...przecież ty jeszcze zostałeś.;3 Nic straconego.;3
Ale chyba znam swoją rolę, no nie? ._.

Z tych moich 4 osób... Waham się pomiędzy trzema.
Uniewinniam...
dum~
dum~
dum~
Ren. Powody mam dwa.
Pierwszy:
Ren24 napisał:
postanowie pójść za rada Daffa:
Daff napisał:
"Widać, że omówienia i eufemizmy nie są ci znane. A szkoda, bo sugerowania roli nikt ci nie zabroni. W każdym razie, coraz bardziej żałuję, że jesteś na tym tronie, choć z początku wydawałoby mi się to śmieszne. Jednakże teraz nie za bardzo mi do śmiechu"]

Tak wiec mam pytanie do pewnej osoby, a może to zażalenie. Z reszta nie ważne. Ważniejsze jest pytanie: DLACZEGO JA!? KUR*A DLACZEGO JA!? Dlaczego akurat mnie musiałes/musialas wybrać co? Może ja na razie nie wiem kim jestes, ale wiem doskonale że wiesz kim ja byłam od poczatku rozgrywki i wiesz doskonale kim jestem teraz.
Wyjaśnić niekumatym? Proszę bardzo. GreenFlesh okradł Ren, a potem zagłosował na nią na szeryfa, bo wiedział, że jest zwykłym Królikiem.
GreenFlesh napisał:
w sumie i tak mój głos się nic nie wniesie, więc nich będzie... [colorAKUKARACZA#66cc33]Ren24[/color], bo co do waszego planu, Xan mógł nam zrobić gratkę i go zrobić wilkiem, a wtedy sytuacja z rozgrywki z wilczą Yvettą i DD może się nie powtórzyć...

Nadal więc na mojej liście pozostają: Chiyo, AsunoHana i Ookami. I teraz pytanie, czy ta kolejność była przypadkowa...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 20:26

Cóż Shujin od początku mi się nie podobał. Chociaż by to, że bez powodu od tak powiedział, że Zensum wilczy, chociaż ja wiedziałam, że jest niewinny. Potem zagłosował na mnie, ja oczywiście jestem niewinna, tutaj nie ma co nawet mówić nawet, ale jego posty zaczynają mi tutaj śmierdzieć. Oczywiście mam jeszcze jedną osobę na oku, ale póki co muszę jeszcze się zastanowić nad tym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-